Cera po kuracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 14:57   #1
incineraatee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7

Cera po kuracji


Witam! do niedawna stosowałam podkład mocno kryjący. Jednak po codziennym używaniu maści Rozex jest znaczna poprawa. Teraz występują u mnie tylko przebarwienia potrądzikowe na brodzie i to wszystko Z tej racji wolałabym nie używać podkładu, aby nie niszczyć skóry i dać jej oddychać. Jednak chciałabym wyrównać koloryt skóry oraz zniwelować widoczność powyżej opisanych przebarwień, blizn. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuję ))
incineraatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 15:13   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Cera po kuracji

Cytat:
Napisane przez incineraatee Pokaż wiadomość
Witam! do niedawna stosowałam podkład mocno kryjący. Jednak po codziennym używaniu maści Rozex jest znaczna poprawa. Teraz występują u mnie tylko przebarwienia potrądzikowe na brodzie i to wszystko Z tej racji wolałabym nie używać podkładu, aby nie niszczyć skóry i dać jej oddychać. Jednak chciałabym wyrównać koloryt skóry oraz zniwelować widoczność powyżej opisanych przebarwień, blizn. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuję ))
Podkład nie niszczy skóry ani nie utrudnia oddychania. Możesz spróbować kremów koloryzujących, a możesz tylko korektor, sypki puder i puder w kamieniu do poprawek. Przy przebarwieniach i bliznach warto zaprzyjaźnić się z witaminą C
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:16   #3
incineraatee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Cera po kuracji

Czy krem BB spełniłby moje oczekiwania?
incineraatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:31   #4
AniaLB
Raczkowanie
 
Avatar AniaLB
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 187
Dot.: Cera po kuracji

Cytat:
Napisane przez incineraatee Pokaż wiadomość
Witam! do niedawna stosowałam podkład mocno kryjący. Jednak po codziennym używaniu maści Rozex jest znaczna poprawa. Teraz występują u mnie tylko przebarwienia potrądzikowe na brodzie i to wszystko Z tej racji wolałabym nie używać podkładu, aby nie niszczyć skóry i dać jej oddychać. Jednak chciałabym wyrównać koloryt skóry oraz zniwelować widoczność powyżej opisanych przebarwień, blizn. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuję ))
Dzisiejsze podkłady rzeczywiście nie niszczą cery, a mogą stanowić dla niej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (wiatr, słońce, mróz), Szczególnie, że twoja skóra może być bardziej podatna na podrażnienia po leczeniu. Sprawdź tylko przy wyborze podkładu, czy nie jest komedogenny ( nie zatyka porów).
A co do blizn i przebarwień, to poleciłabym Ci zabiegi z kwasem pirogronowym lub glikolowym, które wyrównają kolor skóry, zniwelują blizny i rozjaśnią przebarwienia. Przypuszczam, że potrzebowałabyś serii ok. 5zabiegów, żebyś mogla dostrzec efekty.
Zaś w domu możesz zastosować witaminę C w płynie (kupisz w aptece). 2-3 krople dodaj do twojego kremu na noc. Mozna ja nakładac bezpośrednio na skóre, ale na razie, ze względu na to, że masz skórę bezpośrednio po wyleczeniu, lepiej dodać do kremu, żeby nie wywołać podrażnień.
Poszukaj też kremu z wyciągiem z mącznicy lekarskiej, która ma właściwości wybielające i wyrównujące koloryt skóry.
AniaLB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 16:48   #5
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Cera po kuracji

polecam kremy, albo maski Bielendy na pozbycie się przebarwień i nawilżenie skóry
__________________
<ciach_reklama>
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 16:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.