Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 22:29   #1
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34

Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)


Cześć Dziewczyny!

W życiu (chyba) każdej kobiety nadchodzi któregoś dnia dzień, w którym stwierdza, że czas chce coś zmienić w swoim wyglądzie. U mnie taki dzień nadszedł kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz odważyłam się na założenie wątku na forum i poproszenie o Was o udzielenie obiektywnych rad/opinii na mój temat.
Jestem otwarta na krytykę oraz wszelkie propozycje, choć nie chciałabym jakiejś radykalnej zmiany, w stylu "granatowa czerń i fryzura na pazia"

Jeśli któraś z Was zechce poświęcić chwilę na "przeanalizowanie mojego przypadku" i napisanie kilku słów, to będę bardzo wdzięczna - każda opinia jest dla mnie cenna

Najbardziej zależy mi na radach odnośnie włosów - od dłuższego czasu wyglądam tak samo i mam poważne wątpliwości, czy aktualny kolor i fryzura do mnie pasują. Wszelkie porady odnośnie makijażu również będą bardzo mile widziane

Nie potrafię jednoznacznie ocenić jakim jestem typem kolorystycznym, więc jeżeli któraś z Was się na tym zna, będę wdzięczna za analizę:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej ciężko, najpierw na różowo/czerwono, a później skóra przybiera lekko brązowy odcień. Opalenizna dość szybko znika, skóra łuszczy się. Z reguły unikam słońca, mam wiele pieprzyków na całym ciele, a od słońca wciąż powstają nowe.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor moich oczu ciężko jednoznacznie ocenić, zmienia się w zależności od światła,pogody i tego, co mam na sobie. Są szaroniebieskozielone z szarymi obwódkami i pomarańczowymi plamkami. Brwi są w kolorze brązu (?), a rzęsy dość jasne. Bez pociągnięcia ich tuszem wyglądam bardzo niewyraźnie (jak osoba niewyspana lub chora)

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Mam trochę piegów, które "uaktywniają się" latem. Są raczej szaro-brązowe, nie w ciepłym odcieniu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera ma odcień raczej chłodny, różowy, choć z lekką domieszką żółci. Jestem blada, jeśli się rumienię, to raczej na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

W dzieciństwie byłam jasną blondynką, później moje włosy ściemniały do takiego wręcz jasnego brązu z lekko rudymi przebłyskami. Fryzjerka powiedziała mi kiedyś, że mam dość sporo czerwonego pigmentu we włosach. Ciężko się rozjaśniają, blond szybko żółknie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Moje usta naturalnie są w kolorze jasnoróżowym.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najczęściej wybieram kolory ciemne - czerń, brąz, granat, dobrze czuję się też w pudrowym różu i miętowym. Nie wiem jednak czy te kolory do mnie pasują

Czas na zdjęcia.
Przepraszam, że niektóre takie "z rąsi", ale zależało mi po prostu na pokazaniu twarzy i włosów, na tym chcę się skupić.
1. Najbardziej aktualne
2. Naturalne włosy (sprzed 5 lat)
3. Moje naturalne włosy + delikatne, jaśniejsze pasemka (sprzed ok. 3 lat)
Reszta: różne odcienie blondu/jasnego brązu z okresu kilku ostatnich lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie6189.jpg (100,9 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 39004_143345775691156_8102493_n.jpg (30,3 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0057.jpg (80,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0217.jpg (77,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 183246_202481733110893_4673507_n.jpg (71,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN993456.jpg (112,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 528702_575643009128095_962276431_n.jpg (135,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0106.jpg (67,7 KB, 147 załadowań)
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:19   #2
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

jeśli chodzi o kolor to proponuje chłodne popielate blony, nie żółte nie platynowe nie rozjaśniane tylko takie które będą naturalne i myśle że ładnie skomponują sie z twoją urodą, ewentualnie możesz lekko przyciemnić coś w odcieniu toffi ale też w chłodnej tonacj jesli chodzi o samą fryzure to przycięcie koncówek zawsze jest dobrym pomysłem, albo zacznij robić fale, loki zyskasz na objętości
emagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 14:15   #3
Mellamina
Zadomowienie
 
Avatar Mellamina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa/Brwinów
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Ciekawe, że jak dziewczyna wygląda naturalnie i ładnie to na siłę chce coś zmieniać. Po co?? Masz delikatną twarz, subtelne rysy więc nie pakuj się w jakieś skrajne kolory i ostre cięcia. Jeśli masz sporo rudawego pigmentu we włosach, to każdy chłodny kolor będzie trudny do farbowania i być może będzie to wyglądało sztucznie. Unikaj złotych blondów bo wyglądają tak sobie. Ja bym bawiła się z jasnymi odcieniami brązu (od sarniego po nawet gryczany miód) Fryzura ok - wystarczy tylko podciąć
Mellamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 16:47   #4
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

2 zdjęcie... NIE

reszta: wyglądasz naprawdę bardzo dobrze, czemu chcesz coś zmienić.. nie lubię blondynek, szczerze ale to może z powodu wiadomego aczkolwiek jesteś jedną z niewielu blondynek, którym naprawdę kolor włosów pasuje jak żaden inny, moim zdaniem powinnaś zostać przy jasnych włosach, miodowy blond jest odpowiedni. 1/4 zdjęcie bardzo fajne włoski, w ogóle to ciężko mi jednostajnie doradzić Ci tak naprawdę kolor, ale najpiękniej Ci na ostatnim zdjęciu - wg mnie rewalacja. Natomiast co do fryzury, też zła nie jest ale jeśli Ci się nudzi i chcesz delikatną zmianę, polecam "pazurki" na całej długości włosów od strony przodu - od twarzy, jeśli lubisz radykalne zmiany to może grzyweczka? ale lepiej nie prosta "jak od garnka od cięta" tylko cieniowana pozdrawiam
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 16:54   #5
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Prosta i bardziej cieniowana grzywka, wg mnie ślicznie Ci jednak w tej prostej mimo, że ją odradzałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka1.jpg (73,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka2.jpg (73,2 KB, 70 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 13:01   #6
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez emagi Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kolor to proponuje chłodne popielate blony, nie żółte nie platynowe nie rozjaśniane tylko takie które będą naturalne i myśle że ładnie skomponują sie z twoją urodą, ewentualnie możesz lekko przyciemnić coś w odcieniu toffi ale też w chłodnej tonacj jesli chodzi o samą fryzure to przycięcie koncówek zawsze jest dobrym pomysłem, albo zacznij robić fale, loki zyskasz na objętości
Tylko właśnie taki chłodny naturalny jasny blond ciężko mi uzyskać, bo szybko żółknie przy odroście. Próbowałam już wielu farb i odcieni i nie znalazłam idealnego.
Fale bardzo mi się podobają, tylko nie potrafię ich uzyskać "naturalnymi" sposobami, a lokówki/prostownicy nie używam w ogóle, bo włosy i tak są suche przez rozjaśnianie ich farbą i suszenie suszarką. Ale będę jeszcze kombinować


Cytat:
Napisane przez Mellamina Pokaż wiadomość
Ciekawe, że jak dziewczyna wygląda naturalnie i ładnie to na siłę chce coś zmieniać. Po co?? Masz delikatną twarz, subtelne rysy więc nie pakuj się w jakieś skrajne kolory i ostre cięcia. Jeśli masz sporo rudawego pigmentu we włosach, to każdy chłodny kolor będzie trudny do farbowania i być może będzie to wyglądało sztucznie. Unikaj złotych blondów bo wyglądają tak sobie. Ja bym bawiła się z jasnymi odcieniami brązu (od sarniego po nawet gryczany miód) Fryzura ok - wystarczy tylko podciąć
Dziękuję Tylko czy ta moja "subtelna" uroda w połączeniu z blondem nie wygląda cukierkowo i dziecinnie? Panie w sklepie pytają mnie o dowód, mimo że mam 25 lat
ALE: Z jednej strony właśnie chciałabym poeksperymentować z brązami, a z drugiej - wydaje mi się, że w ciemnych włosach wyglądam tak hmmm...bezbarwnie? Podkreślają moją bladą twarz, skóra ma wtedy jakiś taki niezdrowy odcień i wszystkie oznaki zmęczenia i niedoskonałości są bardziej widoczne. Większość ludzi twierdzi, że w jasnych wyglądam lepiej, ja sama też tak uważam, ale jak już wspomniałam wcześniej, nie chcę wyglądać jak "słodka blondi" Wiem, maruda ze mnie straszna, a tego typu "dylematy życiowe" są mało ambitne, ale tak mnie naszły ostatnio i nie chcą odejść

Co do fryzury - własnie nie wiem czy jest ok. Od lat zawsze mam długie włosy, które tylko podcinam. Rosną sobie tak smętnie, nie mają żadnego konkretnego kształtu, wciąż wyglądam tak samo, znudziło mnie to już trochę.

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
2 zdjęcie... NIE

reszta: wyglądasz naprawdę bardzo dobrze, czemu chcesz coś zmienić.. nie lubię blondynek, szczerze ale to może z powodu wiadomego aczkolwiek jesteś jedną z niewielu blondynek, którym naprawdę kolor włosów pasuje jak żaden inny, moim zdaniem powinnaś zostać przy jasnych włosach, miodowy blond jest odpowiedni. 1/4 zdjęcie bardzo fajne włoski, w ogóle to ciężko mi jednostajnie doradzić Ci tak naprawdę kolor, ale najpiękniej Ci na ostatnim zdjęciu - wg mnie rewalacja. Natomiast co do fryzury, też zła nie jest ale jeśli Ci się nudzi i chcesz delikatną zmianę, polecam "pazurki" na całej długości włosów od strony przodu - od twarzy, jeśli lubisz radykalne zmiany to może grzyweczka? ale lepiej nie prosta "jak od garnka od cięta" tylko cieniowana pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
Prosta i bardziej cieniowana grzywka, wg mnie ślicznie Ci jednak w tej prostej mimo, że ją odradzałam
Dziękuję za miłe słowa i za przeróbkę Zastanawiam się nad grzywką, ale taką dłuższą i na bok, prostej nigdy w życiu nie miałam (oprócz lat dziecięcych) i myślę, że wyglądałabym w niej kiepsko ze względu na moją pulchną/pucołowatą twarz Pazurki też chyba by to dodatkowo podkreśliły, prawda?

Dziękuję Wam dziewczyny raz jeszcze, bardzo mi miło, że ktoś się wypowiedział znajomi nie są w takich sprawach obiektywni, znają mnie zresztą od lat z tym samym wyglądem, więc ciężko im sobie coś innego wyobrazić. Spróbuję może rozważyć opcję brązu i grzywki na bok. I podetnę włosy o kilka centymetrów, na pewno wyjdzie im to na dobre, bo końce mam po zimie bardzo zniszczone.

Pozdrawiam!
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 14:46   #7
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

a ja Cię widzę np. w takich cięciach(w jasnych włosach wyglądasz bardzo subtelnie, fajnie natomiast wyglądałaby dodatkowa objętość):

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...2rZ5YshXkPQepB

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/22772.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...lSp-cLLFPkKl_v

http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...emny-blond.jpg

https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...e_dwoje_11.jpg

a jeśli kiedyś zdecydujesz się trochę zaszaleć, to:
http://fryzurki.blox.pl/resource/Lon..._Fringe_67.jpg
http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...zywk%C4%85.jpg
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 21:52   #8
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

bardzo ladnie Ci w obecnym kolorze-nie zmienialabym go, ew moznaby dodac troche pasemek w chlodniejszej tonacji,

grzywke odradzam,

podoba mi sie tez powyzsza propozycja
http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...zywk%C4%85.jpg

natomiast takie ciecie to faktycznie decyzja dla odwaznych-ale w obecnych wlsach jest Ci bardzo ladnie wiec po co zmieniac
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:53   #9
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
bardzo ladnie Ci w obecnym kolorze-nie zmienialabym go, ew moznaby dodac troche pasemek w chlodniejszej tonacji,

grzywke odradzam,

podoba mi sie tez powyzsza propozycja
http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...zywk%C4%85.jpg

natomiast takie ciecie to faktycznie decyzja dla odwaznych-ale w obecnych wlsach jest Ci bardzo ladnie wiec po co zmieniac
Podane przez Was propozycje bardzo mi się podobają, ale niestety obawiam się, że z takiej fryzurze wyglądałabym jak "księżyc w pełni', bo nie mam drobnej ani pociągłej twarzy , a grzywka zachodząca na czoło dodatkowo ją zaokrągli.
Chociaż Jessica wygląda tu moim zdaniem bardzo ładnie, taka grzywka mi się podoba i fale do tego https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...e_dwoje_11.jpg

Ta dziewczyna z kolei ma prześliczną i drobną twarz, idealną do krótkich włosów http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...zywk%C4%85.jpg

Podoba mi się też taki kolor włosów i fryzura - pasowałaby do mnie? http://www.uroda-wdziek.pl/files/images/b2_500x640.jpg
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 17:13   #10
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Włosy obciąć u fryzjera tak, by wydawało się, że jest ich więcej, a potem w domu zwyczajnie podnosić na grubej szczotce. Moja pierwsza myśl to też loki, takie w stylu z Hollywood I uważam, że naprawdę nie jest ci dobrze w czerni ( w bieli też nie), masz taką anemiczną urodę, trochę koloru.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:24   #11
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Włosy obciąć u fryzjera tak, by wydawało się, że jest ich więcej, a potem w domu zwyczajnie podnosić na grubej szczotce. Moja pierwsza myśl to też loki, takie w stylu z Hollywood I uważam, że naprawdę nie jest ci dobrze w czerni ( w bieli też nie), masz taką anemiczną urodę, trochę koloru.
Do fryzjera wybieram się niebawem, bo i tak muszę zrobić porządek z końcami, więc przy okazji może zdecyduję się na jakieś cieniowanie Loków w stylu Hollywood, to ja raczej z moimi zdolnościami nigdy nie wyczaruję

Wiem, że mam anemiczną urodę W mojej garderobie jest obecnie całkiem sporo nie-czarnych ciuchów (zdjęcia nie są aktualne), więc na co dzień wyglądam chyba dość "optymistycznie"
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 08:42   #12
mlodaipiekna
Przyczajenie
 
Avatar mlodaipiekna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Na drugim i przedostatnim zdjęciu wyglądasz naprawdę fajnie Faktycznie można by zadbać o większą objętość włosów, bo kolor jest super i pasuje do ciebie Grzywka raczej nie, a jeśli już to chyba bardziej asymetryczna.
__________________
http://www.brudny-harry.pl/
mlodaipiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 07:10   #13
ciekly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Hej. Co powiedziałabyś na nieco krótsze fryzurki? Nie są to profesjonalne przeróbki ale mniej więcej obrazują co mam na myśli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN993456.jpg (54,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0106.jpg (51,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie6189.jpg (79,8 KB, 9 załadowań)
ciekly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:45   #14
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dobór odpowiedniej fryzury i koloru włosów. Pomożecie? :)

Cytat:
Napisane przez mlodaipiekna Pokaż wiadomość
Na drugim i przedostatnim zdjęciu wyglądasz naprawdę fajnie Faktycznie można by zadbać o większą objętość włosów, bo kolor jest super i pasuje do ciebie Grzywka raczej nie, a jeśli już to chyba bardziej asymetryczna.
Dziękuję Grzywka chyba rzeczywiście nie dla mnie - miałam kiedyś taką na bok i tak dziwnie zmniejszała i zaokrąglała mi twarz, nie wyglądało to za dobrze - jakbym miała 15 lat

Cytat:
Napisane przez ciekly Pokaż wiadomość
Hej. Co powiedziałabyś na nieco krótsze fryzurki? Nie są to profesjonalne przeróbki ale mniej więcej obrazują co mam na myśli
Łooo dzięki za przeróbki! Jej, aż się przestraszyłam jak zobaczyłam siebie w takich krótkich włosach w sumie nie wygląda to źle, ale obawiam się, że strasznie bym żałowała obcięcia takiej ilości włosów (obecnie sięgają mi do zapięcia od stanika).

Czyli wychodzi na to, że pewnie nic nie zmienię - jak zwykle Taki ze mnie właśnie "odważny" człowiek..ech
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-26 21:45:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.