Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 10:56   #1
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20

Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie


Drogie Panie
Jestem samotną matką 12 letniego dziecka i opiekunką matki która jest ciężko chora . Mam 39 lat , prawdopodobnie nie wyglądam na swój wiek . Chciałabym bardzo prosić o pomoc . Marzę aby coś w sobie zmienić a praktycznie wszystko mam 160 wzrostu . I praktycznie wcale nie mam czasu do siebie . Ciemne oczy z naturalnie ciemnym obramowaniem włosy o kolorze - burgund . Pół długie i niestety bardzo cienkie oraz wysokie czoło . Nie wiem też jak mam się ubierać aby podkreślić w sobie coś co jest ładne we mnie . Praktycznie jestem laikiem w sferze mody makijażu oraz doboru fryzury czy koloru włosów . Wierzę że dzięki Waszym poradom moje życie zmieni się na dobre z góry dziękuję . Dodałam zdjęcie .Monika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09443 (1).jpg (94,4 KB, 955 załadowań)
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 11:28   #2
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Ja bym włosy przefarbowała na jasny/średni brąz z lekkimi refleksami i zrobiłabym grzywkę.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:10   #3
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze śląska ;)
Wiadomości: 47
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Jestes bardzo ladna musisz jedynie odwrocic uwage od nosa. Mozesz to zrobic 1) scinajac wloski troszke za linie brody lub 2) zmienic kolor wlosow na jasniejszy, bo ciemne kolory wyostrzaja rysy, a jasne lagodza
__________________
Mary_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:26   #4
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Cytat:
Napisane przez Mary_0 Pokaż wiadomość
Jestes bardzo ladna musisz jedynie odwrocic uwage od nosa. Mozesz to zrobic 1) scinajac wloski troszke za linie brody lub 2) zmienic kolor wlosow na jasniejszy, bo ciemne kolory wyostrzaja rysy, a jasne lagodza
Oj tak nos to mój koszmar jeśli chodzi o kolor to tak jak wcześniej Pani napisała jasny lub średni brąz z refleksami lecz co do grzywki to nie wiem miałam ją nie raz ale wyglądałam przepraszam że tak powiem ale jak koń . Nie wiem czy obcięcie ma być w stylu bob ?
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:52   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Super figura i piękna cera, których prawie nie widać.
O ile zdjęcia nie przekłamują to Twój typ kolorystyczny to zima.
Poza tym jesteś dość niska. Typ urody, wzrost i sylwetkę mamy podobne, więc tym bardziej z chęcią pomogę. Na zdjęciu w stylizacji rażą mnie takie rzeczy jak:- brak paska w talii. Przecież widzę, że masz ładne wcięcie ale przy tym kroju koszuli, która nie jest taliowana bez paska zupełnie tego nie widać. No i jakieś ciemne rajstopy i ciemne buty- nie widać, że masz nogi, nie mówiąc o stopach. Spodnie- nieco za ciemny kolor. Masz jak ja krągłe biodra i masywne uda, za to zgrabne łydki. Lepszy krój dżinsów do takich nóg to proste nogawki. Rurki to ryzykowny krój. Jeśli chcesz je nosić musisz perfekcyjnie dobrać i fason i model i kolor.
Istotnie- masz wysokie czoło. Nie spinaj tak włosów. Lepiej noś je luźno a jeśli lubisz kucyki zrób ładną grzywkę. W linku paleta barw dla Twojego typu urody.
http://www.babskiebielsko.pl/moda-i-...pani-zima.html
Jak ją stosować? Noś ubrania w takich kolorach, szczególnie ubrania, które będą blisko twarzy.
Podkład dobierz do typu karnacji- na lato powinien mieć więcej żółtego pigmentu, na zimę domieszki różu. Makijaż oka dobiera się do koloru tęczówki oka- tej na tych zdjęciach nie widzę dokładnie, ale mogę powiedzieć tyle, że dla Pani zimy pasuje makijaż nude albo nasycone kolory. Mogę się mylić, ale być może zielenie, turkusy i fiolety wydobyłby piękno Twoich oczu. Latem może sprawdzić się modne teraz złoto i złote brązy i róże.
A może zrób wątek "szafa"- wrzuć fotki tego co masz to może podpowiem co do czego i z czym łączyć a czego lepiej się pozbyć. Ewentualnie czego Ci w szafie brakuje.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Jeśli lubisz koszule-masz fajny biust i zgrabną talię czyli w sam raz pod koszulę kopertową wiązaną w talii.
Biała pasuje do wielu stylizacji.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Polecam też ten artykuł:
http://www.papilot.pl/porady-stylist...l#galleryimage
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:57   #6
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

A więc tak noszę takie koszule by ukryć oponkę na brzuchu a piersiami nie mam się czym chwalić . Zawsze chodziłam w dżinsach , koszulach lub długich i szerokich swetrach aby ukryć mankamenty . Co do karnacji mam ją ciemniejszą i otwarte pory na twarzy
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:58   #7
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Po opisie spodziewałam się koszmaru, a tu proszę- piękna kobieta na zdjęciu
Przede wszystkim to ja bym nie spinała tak włosów. Widzę Cię w grzywce na bok, prostych włosach. Koloru raczej bym nie zmieniała, można dodać jaśniejsze refleksy ale raczej zostałabym przy ciemnym. Pasuje Ci taki kolor.
Obcasy/ koturny koniecznie! No i podkreślać wcięcie w talii
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 13:13   #8
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Stwierdziłam że zdjęcie które dałam jest z daleka zrobione i nie widać na nim żadnych moich mankamentów więc daję najnowsze zrobione przed chwilą .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140414_1.jpg (72,6 KB, 470 załadowań)
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:43   #9
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Cytat:
Napisane przez mima1001 Pokaż wiadomość
Stwierdziłam że zdjęcie które dałam jest z daleka zrobione i nie widać na nim żadnych moich mankamentów więc daję najnowsze zrobione przed chwilą .
witaj
odpisuję, bo jestesmy w podobnym wieku, ja tez zakładałam watek o pomocy dla zmęczonej i szarej matki, dziewczyny bardzo mi pomogły, dlatego postanowiłam się podzielic spostrzeżeniami:
a mianowicie zmieniłabym na Twoim miejscu kolor włosów na brąz ale bez czerwonego odcienia, może mroźna czekolada?
nos wcale nie jest zły, bywają gorsze, więc nie masz powodów do histerii
wyregulowałabym brwi, nadając im ładny łuk i otwierając oko, na typach kolorystycznych się nie znam tak dobrze jak inne dziewczyny, ale do brazowych oczu wiem że na pewno nie pasują brązowe cienie moze jakiś jasny pastelowy róż na powiekę ruchomą? rozjaśnisz oko i odświeżysz wizerunek; masz bardzo ładny kolor oczu i ich oprawę, wyeksponuj to, wydaje mi się, ze własnie oczy powinny być Twoim atutem
na rozszerzone pory sama używam peelingu scierającego, więc jeśli nie masz wrażliwej skóry to polecam, po pół roku regularnego stosowania i scierania i widac efekty -przynajmniej u mnie na pewno otrzymasz jeszcze duzo cennych wskazówek od dziewczyn, jak mi cos zaswita w glowie to napisze a...i uwazam, ze podobnie jak u mnie (patrz załaczobe zdjecie) makijaz tej aktorki i fryzura powinny byc inspiracją dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg carole_bouquet_diapo_full_gallery.jpg (15,8 KB, 85 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:44   #10
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Pierwsz i najwazniejsza sprawa-regulacja brwi.Lekki makijaz-podklad wyrownujacy kolor,brazer lub roz , kreska na gornej powiece I tusz do rzes.Wlosy-zmienilabym kolor na jasny braz lub ciemny blond,fryzurze trzeba nadac jakis ksztalt .Przedzialek przesun blizej srodka.Zrezygnuj z bluzek koszulowych na bardziej kobiece- zdekoltami,falbankami itp.Rozejrzyj sie za sukienkami,podreslisz nimi figure I bedziesz sie czula atrakcyjnie.
stargate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:18   #11
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Co do włosów to długość włosów zostawić czy obciąć na jaką długość i czy ma to być w stylu bob z grzywką i przedziałką bliżej środka wystopniowana czy nie pazurki nie mam pojęcia.
Makijaż co zrobić z workami pod oczami nienawidzę ich
Dziękuję za podpowiedzi jesteście kochane
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 17:59   #12
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Wedlug mnie nie rob typowego boba, tym bardziej z grzywka.Wybierz taka fryzure,ktora doda twarzy lekkosci I nie bedzie wymagala duzego nakladu czasu.Z tymi workami pod oczami przesadzasz,jezeli nalozysz podklad, kolor sie wyrowna,jezeli chcesz cienie bardziej ukryc,uzyj korektora.Podkresl oczy ( kredka I tusz ) ,koniecznie usta I kosci policzkowe.
stargate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 20:37   #13
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Kochani
Bardzo dziękuję wszystkim za pomysły i pomoc przy planowaniu mojej metamorfozy . Kochani jak będę po metamorfozie zamieszczę zdjęcie . Jeszcze raz dziękuję
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:35   #14
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Witaj,
Po pierwsze poproszę o dobre zdjęcie twarzy, to które dodałaś - zrobione kamerką internetową, albo telefonem niewiele pokazuje. pixeloza totalna, nie widać szczegółów ani prawdziwych kolorów. Jesli masz zwykly kompaktowy aparat to proszę zrób fote w dobrym świetle dziennym, twarzą na wprost, 1.5m od aparatu. (nie z ręki nie z dolu/góry/ i nie w swietle żarówek)

nie doradzę Ci koloru włosów na podstawie przekłamanego kolorystycznie zdjęcia
To co wiem natomiast to to, że przy zmęczonej cerze burgund pogłębia to zmęczenie i zażółca/zazielenia skórę niektórym typom urody. Dlatego nawet po tej focie z kamerki mogę powiedzieć, że odradzam Ci obecny kolor.
Czekam na zdjęcia
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 23:14   #15
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Witaj,
Po pierwsze poproszę o dobre zdjęcie twarzy, to które dodałaś - zrobione kamerką internetową, albo telefonem niewiele pokazuje. pixeloza totalna, nie widać szczegółów ani prawdziwych kolorów. Jesli masz zwykly kompaktowy aparat to proszę zrób fote w dobrym świetle dziennym, twarzą na wprost, 1.5m od aparatu. (nie z ręki nie z dolu/góry/ i nie w swietle żarówek)

nie doradzę Ci koloru włosów na podstawie przekłamanego kolorystycznie zdjęcia
To co wiem natomiast to to, że przy zmęczonej cerze burgund pogłębia to zmęczenie i zażółca/zazielenia skórę niektórym typom urody. Dlatego nawet po tej focie z kamerki mogę powiedzieć, że odradzam Ci obecny kolor.
Czekam na zdjęcia
Jak dorwę aparat zrobię zdjęcie i wyślę od razu dziękuję to prawda zdjęcie z kamerki ma przekłamane kolory a i światło jest nie dobre
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:22   #16
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze śląska ;)
Wiadomości: 47
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

koniecznie jakaś grzywka, jaśniejszy kolor włosów i uśmiech! pozdrawiam i czekam na efekty
__________________
Mary_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 11:29   #17
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Naprawdę się starałam z zdjęciem niestety nie mam aparatu ale mam zdjęcie które najbardziej widać koloryt skóry oczu i włosów troszkę zamazane za co przepraszam . Może one w czymś pomoże . Co do figury czy aby to jest pewne że mam figurę klepsydry . Podsumuje może niska duże biodra i masywne uda łydki kształtne wcięcie w tali owszem biust mały ramiona chyba podkreślam chyba duże .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG10405.jpg (9,1 KB, 268 załadowań)
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 14:13   #18
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Na pierwszym zdjeciu,gdy sie usmiechasz, bardzo ladnie wygadasz , a mankamentow doszukujesz sie na sile. Wystarczy zmienic kolor wlosow na jasniejszy, wybrac fryzure ,zrobi makijaz I zmienic styl ubierania-na bardziej kobiecy I " wyluzowany ".Makijaz I usmiech !
Zrob sobie makijaz,zaloz sukienke I buty na obcasie, uloz wlosy I zrob zdjecie przy oknie .Koniecznie sie usmiechnij.
stargate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:42   #19
babeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Ja bym zafarbowała na Twoim miejscu włosy w kolorze palonej kawy/ orzechowego brązu, zrobiła hennę... Plus delikatny makijaż, np. kreski na górnej powiece.. Tak niewiele, a zmiana będzie widoczna
babeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 09:52   #20
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

grzywka!
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 20:03   #21
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

---przede wszystkim cera. potrzebujesz oczyszczania i detoxu. wiem jak ciężko zebrać siły i znaleźć czas, kiedy się ma tyle na głowie, a dochodzą jeszcze zmartwienia. ale jeśli znajdziesz dla siebie choćby 30 min dziennie żeby poćwiczyć albo wyjść wieczorem i przez 30 minut pobiegać i i się dotlenić, Twoja cera i twarz nie będą wyglądały na zmęczoną aż tak. napij się czasem zielonej herbaty
---polecam także naturalne maseczki - z glinki zielonej, z ogórka.

---jestem za zmianą koloru włosów na jasny brąz, o wiele lepiej wkomponuje się w twoją kolorystykę niż kolor z akcentem czerwieni. Tak jak pisałam burgund wielu osobom zażółca skórę - co czynią ją wizualnie "zmęczoną". z wybiciem czerwieni z wlosow prawdopodobnie nie poradzisz sobie sama...

---brwi, trzeba je lekko ogarnąć, nadadzą twarzy lżejszy, bardziej kobiecy wygląd.

co do ubrań noś to co lubisz inaczej nie będziesz się czuła dobrze., mysle, że w całym tym zabieganiu nie masz sił na wysokie obcasy czy krótkie spodniczki, ale jakieś ładne wygodne buty o bardzo kobiecym fasonie? jakaś szczególnie piękna torebka? czasami nie trzeba wiele, zeby ze zwyklego stroju zrobić coś wizualnie wyjatkowego.

--co do makijażu - masz opadającą lub schowaną powiekę, malowanie kresek raczej sobie odpuść, to po prostu nie wyjdzie, postawilam na początek tylko na maskarę i depilację brwi i pracowala nad dotlenieniem skóry. jak zmienisz kolor włosów to tez moze się okazać, że wcale nie jesteś taka zmęczona. może po prostu kolor wlosow optycznie psuje Ci kolor skóry?.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 10:33   #22
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Ja proponuję jaśniejsze włosy , jasny brąz najlepiej Ciemne nadają smutny wyraz twarzy a jasne odmładzają i nadają świeżości . Z fryzur to proponuję coś takiego : http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...aturalny_4.jpg , http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/UserFiles...8-10-29-36.jpg . Co do ubrań ( dla klepsydry ) http://5top.pl/wp-content/uploads/2012/05/sukienki.jpg , http://blog.femelo.com/moda/2012/03/klepsydra4.jpg , http://www.zeberka.pl/img/a/50_1.jpg
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 14:29   #23
Kantaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 66
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Ja również proponuję jasny brąz, wyglądałabyś prześliczne. Czerwone włosy są dla starych bab, a fryzurka z tyłu krótkie i z przodu długie (nawet do tej długości co masz) Moim zdaniem wyglądałabyś świetnie w takim skosie

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

albo coś takiego
http://www.studio-mody.com.pl/krotkie-blond-pasemka/

albo takiego

http://modastyl.pinger.pl/m/2438324
Kantaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 12:56   #24
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Należałoby obciąć zniszczone końce z długości i tak jak poprzedniczka pisała tył na krótko przód dłuższy kilka propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob-haircuts-front-and-back-ggmgtofw.jpg (19,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angbld52.jpg (45,3 KB, 8 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:23   #25
mima1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

co moje drogie teraz sądzicie na razie kolorku nie zmieniłam ale później zafarbuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0229.jpg (29,1 KB, 135 załadowań)
mima1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 22:27   #26
stargate
Raczkowanie
 
Avatar stargate
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 119
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Zdjecie jest molo wyrazne, ale I tak widac,ze bardzo ladnie wygladasz
stargate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:36   #27
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Cytat:
Napisane przez mima1001 Pokaż wiadomość
co moje drogie teraz sądzicie na razie kolorku nie zmieniłam ale później zafarbuję
Zobaczyłam pierwsze i ostatnie zdjęcie i niesamowita różnica! Szkoda, że taka kiepska jakość!
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 03:27   #28
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Przemęczona zabiegana prosi o pomoc w metamorfozie

Zgadzam się, ostatnie zdjęcie super i myślę, że fajnie jak zafarbujesz się właśnie na taki kolor. Jest taki hmm ciepły i na pewno ożywi Twoją twarz, zamiast przytłaczać. A z resztą rad wszystko zgadzam się z dziewczynami Moim zdaniem masz zbyt niską samoocenę, a wyglądasz naprawdę świetnie i młodo, już jest dobrze, a małe zmiany i będzie super moim zdaniem Koniecznie podkreślaj moim zdaniem talię i biust też masz super, kształtny, bardzo ładnie wygląda No i cała sylwetka proporcjonalna, bardzo mi się podoba Podkreślaj to, podkreślaj, bo naprawdę masz co
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-02 04:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.