Czerwony nosek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 14:52   #1
cryangels
Przyczajenie
 
Avatar cryangels
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11

Czerwony nosek


Z nosa pozbyłam się praktycznie wszystkich zaskórników(nie mechanicznie),ale mam problem z jego kolorem on jest czerwony,ale nie cały od zawsze(chyba),między czerwonym kolorem jest troche koloru skóry ale to są takie plamki.Gdy maziałam sobie twarz podkładem i tak te plamki się przebijały.Jak wyrównać kolor nosa?
Mam dość wrażliwą skóre,więc to nie może być nic co wysusza.
cryangels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 18:03   #2
Bellatriks123
Raczkowanie
 
Avatar Bellatriks123
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 145
Dot.: Czerwony nosek

Też tak mam, twarz blada a nos różowiasty... Ale zazwyczaj pomaga mi podkład bardziej kryjący (np. w kompakcie).
__________________
"...The room is full
but all I see is the way
your eyes just blaze through me
like fire in the dark.
We're like living art."

Włosomaniaczka
Bellatriks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:25   #3
kejt0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwony nosek

Masz rozszerzone naczynka, powinnaś coś na to stosować np. na noc krem na naczynka (ja używam Avene, ale seria Iwostin też daje radę i mogę polecić), a w dzień korektor lub podwójna warstwa podkładu.
kejt0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:44   #4
cryangels
Przyczajenie
 
Avatar cryangels
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwony nosek

Cytat:
Napisane przez kejt0707 Pokaż wiadomość
Masz rozszerzone naczynka, powinnaś coś na to stosować np. na noc krem na naczynka (ja używam Avene, ale seria Iwostin też daje radę i mogę polecić), a w dzień korektor lub podwójna warstwa podkładu.
Mam ładną cere,wywalczyłam to sobie,wiec nie chce pakować podkładu,a na samym nosie bedzie wyglądać on śmiesznie.Nie dokońca jestem pewna czy to naczynka,miałam zawsze świecącą się skóre z czerwonym noskiem,potem gdy ją naprawiłam czerwoność nie znikneła,to plamy nie żyłki,ale chyba spróbóje tego kremu.
cryangels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 09:20   #5
kejt0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwony nosek

Żyłki są jak naczynka popękają, zaczerwienienia to rumień, czyli naczynka rozszerzone. Masz to w typowym miejscu- na nosie, więc nie to z pewnością to. Jeśli będziesz zapobiegać żyłki się nie pojawią
kejt0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:13   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Czerwony nosek

Cytat:
Napisane przez kejt0707 Pokaż wiadomość
Żyłki są jak naczynka popękają, zaczerwienienia to rumień, czyli naczynka rozszerzone. Masz to w typowym miejscu- na nosie, więc nie to z pewnością to. Jeśli będziesz zapobiegać żyłki się nie pojawią
kochana a jak zapobiegać pękaniu naczynek?
mnie ostatnio pękł 2 naczynka pod nosem nie wiem co robić żeby dalej nie pękały.i czym smarować te które już pękły?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 08:44   #7
kejt0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwony nosek

Jeśli chodzi o zapobieganie to przy skórze z takimi skłonnościami najlepiej sprawdzi się dobry krem (najlepiej apteczny, z tańszych dobre propozycje ma Flos Lek, Ja używam Iwostin i Avene i Pat&Rub, ale ja mam naprawdę duży problem z naczynkami). Dodatkowo warto dorzucić coś z witaminą C na przykład serum lub inny krem. Ponadto warto łykać Rutinoscorbin unikać alkoholu i papierosów nadmiernego opalania czy wystawiania skóry na mróz i wiatr. Wiadomo, że w praktyce to nie zawsze jest możliwe- więc po prostu stosujemy wysokie filtry i zimą tłuste kremy. Absolutnie nie wolno mechanicznie nic oczyszczać, wyciskać, stosować peelingu ziarnistego czy inwazyjnych zabiegów.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
kochana a jak zapobiegać pękaniu naczynek?
mnie ostatnio pękł 2 naczynka pod nosem nie wiem co robić żeby dalej nie pękały.i czym smarować te które już pękły?
P.S. Jak będziesz smarować te pęknięte kremem to nie znikną troszkę zbledną, ale nie znikną. Niestety żeby znikły niezbędny będzie zabieg laserowy lub elektrokoagulacji (nie są to jakieś zabójcze koszty, bo na dwa naczynka to pewnie ok 100-max 300 zł w zależności od gabinetu)
kejt0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 08:51   #8
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Czerwony nosek

Dziękuję kochana za wyczerpującą odpowiedz.
a możesz podać nazwę tego kremu z Avene i Iwostinu?kupię któryś z nich.
Na szczęście nie piję alkoholu i nie palęNa noc stosuję serum z wit C (Auriga flavo c ) ,kupie jeszcze ten rutinoscorbin.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 09:30   #9
kejt0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwony nosek

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana za wyczerpującą odpowiedz.
a możesz podać nazwę tego kremu z Avene i Iwostinu?kupię któryś z nich.
Na szczęście nie piję alkoholu i nie palęNa noc stosuję serum z wit C (Auriga flavo c ) ,kupie jeszcze ten rutinoscorbin.
Flavo C jest super podobno, zamierzam go kupić jak skończę Eko Ampułkę z Pat&Rub. Jeśli nie przeraża Cię wydatek ok. 80 zł polecam Antirougeurs Fort (to koncentrat, który stosujemy punktowo) ja go używam na motylka, czyli nos i kości policzkowe, ale jak masz tylko miejscowe problemy to będzie super i na długo Ci starczy. Ale cała seria Antirougeurs jest godna polecenia- mają jeszcze maseczkę i dwa kremy do suchej i normalnej cery. Z Iwostin używam na noc Capillin kem na noc, a na dzień Rosacin.
pozdrawiam
kejt0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:37   #10
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Czerwony nosek

Cytat:
Napisane przez kejt0707 Pokaż wiadomość
Flavo C jest super podobno, zamierzam go kupić jak skończę Eko Ampułkę z Pat&Rub. Jeśli nie przeraża Cię wydatek ok. 80 zł polecam Antirougeurs Fort (to koncentrat, który stosujemy punktowo) ja go używam na motylka, czyli nos i kości policzkowe, ale jak masz tylko miejscowe problemy to będzie super i na długo Ci starczy. Ale cała seria Antirougeurs jest godna polecenia- mają jeszcze maseczkę i dwa kremy do suchej i normalnej cery. Z Iwostin używam na noc Capillin kem na noc, a na dzień Rosacin.
pozdrawiam
tak flavo C jest super,polecam na prawdę świetny kosmetyk.Za serum dałam 80zł jak mi się skończy to kupię ten koncentrat (na dobry kosmetyk warto wydać nawet 80zł ) o którym piszesz,nie wiesz może czy dostane go w Super pharm ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 08:28   #11
kejt0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwony nosek

Jest na pewno w Super-Pharmie!
kejt0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 10:32   #12
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Czerwony nosek

Cytat:
Napisane przez kejt0707 Pokaż wiadomość
Jest na pewno w Super-Pharmie!
Ślicznie dziękuję
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 11:32:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.