Boring. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-28, 14:17   #1
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12

Boring.


Drogie moje Wizazanki. Pisze do Was w wiadomej kwestii. Glownie chodzi mi o kolor wlosow. Fryzjerow boje sie jak diabli, zwykle farbuje sie sama. Od prawie 2 lat jestem blondynka, to chyba moj rekord. Zwykle co kilka miesiecy wprowadzalam diametralne zmiany. Brazy. Dlugo tez bylam ruda, od czerwieni po miedz. Wtedy tez moj makijaz byl mocniejszy. Odkad jestem "bezpieczna" blondynka - ograniczam sie jedynie do kresek, tuszu i jakiegos bb. Lubie sie w blondzie, nawet bardzo. Bardzo mnie ten blond odmladza. Ale ostatnio chodza za mna zmiany i jakis pazur. Dodatkowo Tż rzucil wczoraj haslem, ze w rudych tez mu sie podobalam i zaszczepil we mnie jeszcze wieksza chec na zmiany. Doradzcie proosze. Jestem fanka bladosci, eterycznego wygladu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140928_143102.jpg (68,3 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140928_142316.jpg (87,7 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140928_143417.jpg (83,8 KB, 181 załadowań)
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 14:31   #2
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Boring.

Bardzo ładnie ci w tym kolorze, ale widać, że boisz się fryzjera Włosy wyglądają niezdrowo i na mega zniszczone, ostatnie 15 cm to same pióra.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 14:55   #3
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Wiem, dodatkowo sa odrazu po myciu i bez czesania. Ostatni raz u fryzjerki bylam miesiac temu (musialam, bo szykowal sie slub w rodzinie :p), we wlosach do ramion zle sie czuje. O dziwo - kiedys bylam scieta na chlopczyce.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Dodam jeszcze, ze glownie przez to co niesie ze soba rozjasnianie wlosow decyduje sie na zmiany. Gdy farbowalam sie na rudo uzywalam hny.
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 15:13   #4
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Boring.

I pewnie fryzjerka mówiła ci, że trzeba ściąć, bo tego nie zregenerujesz. To bardzo brzydko wygląda- serio. Nie zdziw się jak zaczną się wykruszać i odpadać. No, ale to twoje włosy, ja bym je ciachnęła i zapuszczała na nowo, pamiętając o częstym podcinaniu końcówek.
O jakim odcieniu rudego myślisz?
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 15:17   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Boring.

Pasuje Ci ten kolor bardzo, to prawda a masz jakieś zdjęcia za czasów rudości?
Włosy faktycznie bardzo zniszczone nieładne masz na końcu , 10-15cm musi spaść żeby wyglądało zdrowo
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 16:02   #6
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Mam zamiar sciac je na kształt V. Nie mam lepszego pomyslu. Myslalam o rudym rudym, jakis tycjan, miedz. Zadne czerwienie choc w takich ponoc bylo ok.
Tzn. Ja tak gadam o tym rudym, a prawde mowiac planowalam po prostu ciemny blond (taki jak odrosty) zeby zejsc do swojego koloru i dac odpoczac wlosom. Ew. Jakies ombre. Zal mi bedzie tego blondu bo duzo czasu mi on zajal

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Ale dosc mam tez grzecznego, nudnego wygladu. Potem postaram sie wrzucic zdjecia innych kolorow.
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 16:50   #7
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Niestety nie posiadam tak rudego zdjęcia jak myślałam. Wrzucam przejścia z fryzurami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09-09-09_1253.jpg (68,0 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 240220101263.jpg (90,2 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100813-172316.jpg (24,9 KB, 189 załadowań)
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 17:04   #8
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

A czy któraś z Was nie ma może jakiś zdolności photoshopowych, coby sprawdzić jak mi będzie w jakimś innym kolorze, fryzurze? (biorę pod uwagę grzywki )
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 18:46   #9
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez YouDontSay Pokaż wiadomość
Drogie moje Wizazanki. Pisze do Was w wiadomej kwestii. Glownie chodzi mi o kolor wlosow.
mnie się podobasz w blondzie
włosy faktycznie dość zniszczone.. co przy "domowym" rozjaśnianiu nie jest niczym nadzwyczajnym..
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:03   #10
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
mnie się podobasz w blondzie
włosy faktycznie dość zniszczone.. co przy "domowym" rozjaśnianiu nie jest niczym nadzwyczajnym..
Jutro podcinam końce. Też lubię i jestem przyzwyczajona do blondu, ale nie ukrywam, że z bólem te włosy rozjaśniam.
Kiedyś (za czasów 'hennowej-rudości') miałam prawie, że lwią grzywę, a teraz? Staram się o nie dbać jak zawsze, ale jednak coś kosztem czegoś.
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:30   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Boring.

Przepiękna z Ciebie dziewczyna i jak nie jestem fanką takiego odcienia blondu, tak Ty mi się w nim wyjątkowo podobasz. Ale z taką twarzą możesz spokojnie przyciemnić włosy i na pewno nie zaginiesz w tłumie, ja bym Cię widziała bardziej naturalnym blondzie albo jasnym brązie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 20:10   #12
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Przepiękna z Ciebie dziewczyna i jak nie jestem fanką takiego odcienia blondu, tak Ty mi się w nim wyjątkowo podobasz. Ale z taką twarzą możesz spokojnie przyciemnić włosy i na pewno nie zaginiesz w tłumie, ja bym Cię widziała bardziej naturalnym blondzie albo jasnym brązie.
O Boże aż mi głupio. Nigdy mi nikt (no poza Tż'em ) takich rzeczy nie mówił.
Dziękuję

Sama bałam się tak jasnego blondu, bo nie chciałam wyglądać sztucznie. Bałam się typowej platyny. Chodzi mi po głowie jeszcze taki odcień rudego.
Obawiam się jeszcze, że przy rudym wszystkie moje przebarwienia i blizny będą zbyt widoczne. Blond je świetnie ukrywa. Cóż, chyba jednak zostanę przy blondzie. Ew. postawię na balejaż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg url.jpg (59,9 KB, 25 załadowań)
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 08:38   #13
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Boring.

tak, możesz przyciemnić i na przykład stopniowo iśc w kierunku miedzianego blondu. Na początek możesz spróbować z refleksami.
To podcinaj te końce koniecznie, i nie żałuj długości

Aha, a jeszcze Ci powiem że na tym ostatnim zdjęciu w krótkich włosach to laaska jesteś Serio, wyglądasz zjawiskowo w tej fryzurze, powinnaś kiedyś ją jeszcze rozważyć
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:38   #14
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Ten pomysł z krótkimi włosami był akcją spontaniczną. Bardzo długo i ciężko było mi zapuścić długie włosy. Nie przewiduję już chyba tak drastycznej zmiany
Boję się tylko doboru farb, bo wydaje mi się, że jestem typem lato, typowo chłodna, zresztą uwielbiam wszelkie zimne pastele. Staram się dążyć do coraz to bielszej skóry - stąd obawiam się, że ciemniejszy kolor po prostu mnie zje. Zdjęcia, które wrzuciłam (blond) to prawie no-make up. A jestem ostatnio okropnym leniem i tak jak wspomniałam ograniczam się do kresek. No nic, pożyjemy zobaczymy W przypadku jakiejś konktnej zmiany - wrzucę zdjęcia.
Ew. zafunduję sobie szamponetkę. Choć i z tymi bywa różnie.
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 11:02   #15
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Boring.

Świetnie Ci w aktualnym blondzie! Końcówki podetnij i poratuj się jakimiś maskami (polecam z biovaxa), wcierkami i czym się da.

A ja mam pytanie odnośnie rudych włosów, z drugiej fotki z trzech - co to za kolor i z jakiego wyjściowego?
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 12:24   #16
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez makika Pokaż wiadomość
Świetnie Ci w aktualnym blondzie! Końcówki podetnij i poratuj się jakimiś maskami (polecam z biovaxa), wcierkami i czym się da.

A ja mam pytanie odnośnie rudych włosów, z drugiej fotki z trzech - co to za kolor i z jakiego wyjściowego?
Stosuję maski, olejuje włosy, pijam pokrzywe, skrzyp, łykam pantotenicum, zabezpieczam koncowki olejkiem z arganu. Ogólnie dbam jak mogę, ale zwyczjanie rozjaśnianie, farbowanie katuje je - tak czy inaczej

Jeśli chodzi o kolory rudego - zabij mnie, nie wiem. Miałam wtedy naście lat, pamiętam, że farbowałam włosy głównie henną ELD i bardzo prawdopodobne, że jest to odcień mahoń (ale nie jestem pewna w 100%)
https://www.google.pl/search?q=henna...+eld+maho%C5%8

W tamtym czasie włosy farbowałam również na brąz. Możliwe, że to połączenie rudego z brązem. Niestety było to dawno.
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 14:12   #17
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez YouDontSay Pokaż wiadomość
Drogie moje Wizazanki. Pisze do Was w wiadomej kwestii. Glownie chodzi mi o kolor wlosow. Fryzjerow boje sie jak diabli, zwykle farbuje sie sama. Od prawie 2 lat jestem blondynka, to chyba moj rekord. Zwykle co kilka miesiecy wprowadzalam diametralne zmiany. Brazy. Dlugo tez bylam ruda, od czerwieni po miedz. Wtedy tez moj makijaz byl mocniejszy. Odkad jestem "bezpieczna" blondynka - ograniczam sie jedynie do kresek, tuszu i jakiegos bb. Lubie sie w blondzie, nawet bardzo. Bardzo mnie ten blond odmladza. Ale ostatnio chodza za mna zmiany i jakis pazur. Dodatkowo Tż rzucil wczoraj haslem, ze w rudych tez mu sie podobalam i zaszczepil we mnie jeszcze wieksza chec na zmiany. Doradzcie proosze. Jestem fanka bladosci, eterycznego wygladu.
Ten platynowy blondzik, który masz teraz, cudownie współgra z Twoją cerą Ja bym zostawiła tak, jak jest i wzięła się za odżywianie włosków. Są przecudowne i jak je przyciemnisz, to już na drugi dzień będziesz żałować... (ja tak zrobiłam z moimi super - jasnymi włosami i potem czułam się beznadziejnie w ciemniejszych, jak jakaś bura mysz, a mam podobną porcelanową karnację do Twojej)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:37   #18
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Też jestem fanką takich eterycznych bladości

Póki co - zdzieram się po wakacjach, chcąc nie chcąc trochę mnie opaliło.
Właśnie najbardziej boję się tego uczucia po zafarbowaniu włosów. A do blondu zejść ciężko. Przynajmniej mnie było trudno.

W takim razie zostawiam blond, zmienie kosmetyki (możliwe, że je przeproteinowałam, bo większość moich masek i odżywek ma w sobie proteiny), poza tym katowanie całości różnymi farbami/rozjaśniaczami.
Teraz już wiem jak osiągać wymarzony kolor bez narażania ich.

A co z fryzurą? Zawsze wydawało mi się, że mam dużą głowe Lubię grzywki w stylu lat 80, wczesnych 90. Takie podkręcone, uniesione.
Chciałabym jakoś optycznie tą twarz skrócić.
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:18   #19
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez YouDontSay Pokaż wiadomość
[...]
A co z fryzurą? Zawsze wydawało mi się, że mam dużą głowe Lubię grzywki w stylu lat 80, wczesnych 90. Takie podkręcone, uniesione.
Chciałabym jakoś optycznie tą twarz skrócić.
Daj Ty spokój Masz tak proporcjonalną twarz, że możesz sobie pozwolić na każdą fryzurę. Grzywka będzie Ci bardzo pasowała i zawsze to jakaś odmiana (chociaż ja dzisiaj "podcięłam końce" o dobre 10 cm i musiałam to zagryźć dużą dawką czekolady)
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 22:07   #20
YouDontSay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Boring.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
(chociaż ja dzisiaj "podcięłam końce" o dobre 10 cm i musiałam to zagryźć dużą dawką czekolady)
Odważna!
YouDontSay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:43   #21
katelaura
Raczkowanie
 
Avatar katelaura
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Boring.

Kolor na pierwszym zdjęciu cudny. Nie przyciemniaj, ja przyciemniłam i żałowałam, później czekałam pół roku aż kolor się spłucze i powróciłam do jasnego blondu. Obejrzyj sobie zdjęcia Oli Rudnickiej, biała cera, białe włosy cudna
__________________
http://www.kateparadise.pl/
katelaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-02 08:43:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.