Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 14:43   #61
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja uważam, że odpowiednio dobrane oprawki mogą tylko dodać uroku
Ja noszę okulary i czuję się w nich lepiej niż bez mam przepisane tylko do kompa, ale czasem zakładam jak gdzieś wychodzę
Gamaa bardzo ładnie Ci w okularach!!
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:13   #62
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

odp. ponizej
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:15   #63
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
czytam i czytam ów Okularowy wątek i jestem ciekawa co są dzicie o mnie! nosze okulary od 7 roku zycia, zadko zmieniam oprawki, mam wadedalekowzroczność okularki: +4 i +5, i nie wiem jak można sie uatrakcyjić! założyłam podobny okularowy wąyek na "slubnym" a co wy sądzicie o mnie na codzień, JAk Sie Uatrakcyjnic czekam na wasze sugestie! dla ułatwienia dodaje moje zdjecie bez i w akualnych oprawkach!
...w okularach oczeta są maxymalnie powiekszone
jakie oprawki? a może soczewki? albo makijaz? a może zajać sie czymś innym np. fryzurą????
jakie są wasze opinnie???
!



Mysle ze powinnac zmieniac sie stopniowo, ale w dosc wielu kategoriach...
1. Lepiej Ci w okularach niż bez, ale powinnas zmienic oprawki, te nie sa złe, ale sprawiaja, ze Twoja twarz jest neiciekawa. Moze cos bardziej ekstrawaganckiego, czy np. oprawki zylkowe? Nie wiem jaka masz wade. Ale przy wyborze oprawek stosuje sie metode, ze ich kształt powinien byc inny niz kształt twarzy, np. jelsi kwadz jest kwadratowa, to lepiej pasuja okulary okragle itd.. Chociaz zdazaja sie wyjatki, ale raczej zadko. W doborze oprawek najlepiej jakby pomogl Ci optyk, jak juz gdzies tu na forum pisałam. Oni sa najbardziej obiektywni.

2. Ten kolor wlosow jaki masz to chyba Twoj naturalny? Pomysl nad rozjasnieniem tego blondu, albo dodaniu jakichs ciekawych pasemek. Jestes farmaceutką, więc to czy Twoj wyglad bedzie pasował do wykonywanego zawodu tez musisz rozwazyc. Bo raczej farmaceuta powinien byc jak najbardziej naturalny, jak lekarz, sprzedawca etc., ktorzy czesto maja kontakt z ludzmi.

3. Pytałas sie o makijaz, nie wiem czy uzywasz podkladu, masz jasna i problemową cere jak wyczytałam z profilu. Mysle ze jakis delikatny i zdrowotny podklad do twarzy by Ci nie zaszkodził...;-)

Aha i raczej nie wiążwlosow w kucyk, albo rób to jak najrzadziej.


Nie wiem czy pomogłam, ale bardzo sie starałam... Pozdrawiam



Bejbii dziekuje za komplement
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:04   #64
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

jak tylko bede miala chwilke czasu to zrobie zdjecia 9aktualnie ma przerwe w nauce na egzamin i siedze na wizazu hihihhi)


ogolnie rzecz biorac duzo ladniej jest mi bez okularow niz "w" kazdy to stwierdzil a i ja widze sie w lustrze :0


chodze do dobrego optyka, u mnie problem jest z tym ze mam dosyc duza wade wzroku i nie kazde oprawki pasuja do szkiel 5;5
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:04   #65
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

gamaa starałaś sie i dziękuje! przemyśle twoje sugestie i sie zastosuje
jeszcze raz
gamaa - THX
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:04   #66
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez olka_222
jak tylko bede miala chwilke czasu to zrobie zdjecia 9aktualnie ma przerwe w nauce na egzamin i siedze na wizazu hihihhi)


ogolnie rzecz biorac duzo ladniej jest mi bez okularow niz "w" kazdy to stwierdzil a i ja widze sie w lustrze :0


chodze do dobrego optyka, u mnie problem jest z tym ze mam dosyc duza wade wzroku i nie kazde oprawki pasuja do szkiel 5;5
Hmmm... ja mam -4 i -3....:/

aprzybyla nie ma sprawy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:04   #67
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez girl.of.glass
ja bodajże w Newsweeku czytałam, że przeprowadzono takie badania z których wyniką, iż ludzie noszący okulary są mniej atrakcyjni(to było na jakiejś imprezie robione, było bardzo dużo osób i wchodziły te same osoby w okularch i bez, i wynikało z tego, że soby bEZ zwracały na siebie o wiele większą uwagę płci przeciwnej.).
Ale to tylko baddania
I to jest właśnie jeden z powodów, dla których nie czytam tego tygodnika
Nie wiem, w jakiej grupie przeprowadzili to badanie, ale raczej takowa mnie nie interesuje. Biedni ludzie.


Ja wiem, że wyglądam świetnie w okularach i już
A to,że wolę siebie bez, to zupełnie inna sprawa. Poza tym, takie badania to dla mnie głupota: przecież ramki to dodatek, to nie jest nos, że ma się codziennie taki sam i nie można zdjąć, te badania są równie wiarygodne, co sondaże w kwestii koloru, który najbardziej działa na mężczyzn - no i niestety, i tu zdania są podzielone - czerwony i błękit idą łeb w łeb


Powtórzę po raz kolejny: w pewnym wieku (zwłaszcza w pewnym wieku, wcześniej tego tak nie widać) okulary naprawdę pomagają w wielu sprawach, poza tym - chyba większość mężczyzn uważa seksowną kobietę za jeszcze bardziej seksowną, kiedy zerka uwodzicielsko za tajemniczych okularków

Gamaa - dobrze prawisz, ja też żałuję, że nie mam tylko optycznych słonecznych, co zwykłych
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 00:07   #68
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Sandija ależ rowno dodalysmy posta : D

Popieram Twoja wypowiedz, ze nie warto powolywac sie na statystyki bo one kłamią pzdr i zcyze dobrej nocy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 00:13   #69
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

No, pełna synchronizacja
Dobranoc, dobranoc - ja jeszcze posiedzę wieki, bo mam tyle roboty, że samą mnie to przeraża
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:45   #70
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Sandija
I to jest właśnie jeden z powodów, dla których nie czytam tego tygodnika
Nie wiem, w jakiej grupie przeprowadzili to badanie, ale raczej takowa mnie nie interesuje. Biedni ludzie.


Ja wiem, że wyglądam świetnie w okularach i już
A to,że wolę siebie bez, to zupełnie inna sprawa. Poza tym, takie badania to dla mnie głupota: przecież ramki to dodatek, to nie jest nos, że ma się codziennie taki sam i nie można zdjąć, te badania są równie wiarygodne, co sondaże w kwestii koloru, który najbardziej działa na mężczyzn - no i niestety, i tu zdania są podzielone - czerwony i błękit idą łeb w łeb


Powtórzę po raz kolejny: w pewnym wieku (zwłaszcza w pewnym wieku, wcześniej tego tak nie widać) okulary naprawdę pomagają w wielu sprawach, poza tym - chyba większość mężczyzn uważa seksowną kobietę za jeszcze bardziej seksowną, kiedy zerka uwodzicielsko za tajemniczych okularków
I tego co napisała Sandija się trzymajmy . Żadne tam Newsweeki racji nie mają w tych swoich "badaniach". My okularnicy i tak swoje wiemy .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 10:59   #71
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja noszę okulary od 10 lat, więc coś na ten temat wiem...

Lepiej mi bez okularów, niż w nich, ale co zrobić, jak mam prawie -3 na oba?
Teraz mam prawie niewidoczne 'połowki' z jasną oprawką u góry. Od dawna chciałam wypróbować soczewki, i to było to

Nigdy tyle komplementów nie słyszałam, jak mi ładnie bez, od prawie nie znanych ludzi, jakiś tam 'znajomych'. Wierzę we wszystko, bo jaki by mieli interes kłamać. Mam urodę, która nie lubi brylków, i już.
Zbyt delikatna twarz, aby nosić wszelkie oprawki metalowe, plastikowe. Nawet maleńkie. A w patentkach wyglądam jak w tych co mam teraz.

Soczewki wkładam jak się chcę podobac A okulary noszę przez pół tygodnia, aby poważniej wyglądać .
Bo bez nich to teraz zwykle wszędzie sprawdzają mi dowód. Heh, fajnie jest się odmłodzić o 5 lat
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 11:50   #72
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja od niedawna też noszę okulary, ale tak jak bemolka nie mogę sie do nich przyzwyczaić. Najchetniej sciągłabym je całkowicie i o nich zapomniała ale niestety nie mogę. W dodatku teraz jeszcze takie upały a mi coś ciagle ciaży na nosie i denerwuje
i nie mam pojęcia, kiedy się do nich przyzwyczaję i czy w ogóle to kiedyś nastąpi bo czasami po prostu jak już mam dość to je ściagam, po prostu się uwalniam z tym, ze wtedy słabiej widzę, oczy mnie bolą pieką i w ogóle
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 14:00   #73
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Roxette
ja od niedawna też noszę okulary, ale tak jak bemolka nie mogę sie do nich przyzwyczaić. Najchetniej sciągłabym je całkowicie i o nich zapomniała ale niestety nie mogę. W dodatku teraz jeszcze takie upały a mi coś ciagle ciaży na nosie i denerwuje
i nie mam pojęcia, kiedy się do nich przyzwyczaję i czy w ogóle to kiedyś nastąpi bo czasami po prostu jak już mam dość to je ściagam, po prostu się uwalniam z tym, ze wtedy słabiej widzę, oczy mnie bolą pieką i w ogóle
Ile czasu nosisz okulary? Ja tez mialam ciezkie początki, tylko ze pamietam, o dziwo okulary chciałam :| Teraz nie potrafie zrozumiec tej swojej dziwnej przypadlosci, z tym ze chcialam miec okulary...
Ja do nich przyzwyczailam sie stosunkowo szybko, ale t za sprawa tej checi ich noszenia. Na poczatku caly czas je poprawiałam i gotykałam, a po jakichs 3-4 miesiacach potrafilam polozyc sie w nich spac, i dopiero czujac ze noski wgniatają mi sie w nos je zdjąć. Spokojna glowa
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 14:37   #74
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Osobiście uważam, że okularnicy sa mniej atrakcyjni!!!! Oczywiście sama je nosze od 2 roku zycia i nigdy absolutnie nigdy nie byłam z nimi szcęśliwa!!! Sa przekleństwem mojego życia i nigdy ich nie pokocham, nawet teraz mam łzy w oczach jak o tym piszę!
Mam już 26lat i nie wiem jak wygląda świat bez okularów. Szkła kontaktowe mogę nosić tylko na imprezy, bo mam taka dużą wadę że zrobienie soczewek jest strasznie drogie! lewe oko +6 prawe +5 a do tego astygmatyzm. jak ostatnio poszłam do okulisty ona zapytała mnie kiedy miałam operacyjne usunięcie soczewek....co? Powiedziała, że mam taka poważną wadę, że myślała, że miała operscję na oczy!!!!!
jeśli chodzi o laserowe usuwanie to...ja się boję! Poza tym nie stać mnie, a w moim przypadku byłaby to kwota rzędu 5000zl!!!
Więc męczę się z okularami niesamowicie, nienawidzę ich i mam przez nie kompleksy, które sie tylko mnożą i mnożą... Nie mam aparatu i nie zrobie sobie zdjęcia, abyście oceniły
Smutna jestem zwłaszcza w lecie, kiedy mrużąc oczy w słońcu (które kocham) podnoszę tym samym górną wargę i wyglądam jak jakaś nutria!!!lub inny gryzoń!
Okulary przyciemniane typu fotochromy nie podobają mi się...
Więc tkwię w moim nieszczęsciu już prawie od zawsze i chyba na zawsze...
Najgorsze jest to, że za rok wychodzę za mąż (ojejku jak to brzmi...pierwszy raz to napisałam)i muszę wystapić jako panna młoda w okularach... A widziałyście kiedyś pannę młodą w okularach wyglądającą dobrze? JA NIE!!!! Wszystkim na forum się tylko słodzi: wyglądasz ślicznie....ładnie....w okularach lepiej....Ale to nieprawda! Jak sobie wyobrażę upięty kok, do tego welon i suknia to mi jest niedobrze....

W zasadzie napisałam ten post dlatego żeby się wyżalić, no bo jakiej rady możecie mi udzielić?

Mój narzeczony twierdzi, że jestem piękna, najpiękniejsza na świecie, i że jemu się NIE podobam bez okularów!!! No i co ja mam mu powiedzieć? powiedział nawet, że się nie ożeni jeśli zdejmę okulary!!!!
Koszmar...istny koszmar
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 15:22   #75
capo321
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar capo321
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no.. ja nosze okulary od mniej więcej.. I - II klasy podstawowej.. cóż, zdązyłam sie przyzwyczaić heh.
Nie czuje się jakas 'gorsza' z tego powodu.. choć ostatnio przymierzam sie do kupna soczewek, ze wzgląd na kierunek studiów... dla komfortu (bo awf / fizjoterapia ;] ).
Ale powracając do tematu... atrakcyjna mniej czy bardziej.. hm, zależy kto jak woli Ale chyba większości DZIEWCZYNA W OKULARKACH nie przeszkadza, tak myślę

Aaa.. i zdjęcie moje w okularkach... a ponizej bez nich.. jak lepiej?

http://i42.photobucket.com/albums/e3...z/d2e6a902.jpg

a tu bez 'szkiełek' ;

http://i42.photobucket.com/albums/e3...lfe/bgfgbg.jpg

buźka 4 U all
capo321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:24   #76
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

agatezszkoda ze nie mozesz zamiescic swojego zdjecia;-) nie Ty jedna borykasz sie z takim problemem, ale z tym naprawde da sie zyc, czego caly czas doswiadczasz i zaakceptowac, z czym u CIebie jest nieco gorzej.

Musisz zaakceptowac siebie bo taka jestes, bo taka jestes najlepsza;-) !!


capo sliczne zdjecia i Ty! MAsz moze jeszcze jakies swoje zdjecia? Na obu fotach wygladasz ciekawie, ale chyba fryzura, poza etc. sprawia ze te bez okularow jest bardziej intrygujace. Wydaje mi sie ze okulary ujmują Ci lat, chociaz czesto sie mowi ze wlasnie przez 'dodatkową pare oczu' się poważnieje
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:50   #77
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Agatez, kochana, przy takiej wadzie możesz nosić soczewki!!!
One są +6.00 do -9.00 D.
I astygmatyzm też nie jest problemem - teraz są soczewki z cylindrami.
Wybierz się do jakiegoś porządnego OPTOMETRY!!!

Capo - prawdziwa ślicznotka z Ciebie, masz świetny typ urody, taki latino
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:13   #78
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Sandija też mam astygmatyzm i to dość duży i pytałam o soczewki i niestety ale był problem z nimi...

Ja też już pare ładnych latek nosze okulary i nie narzekam, wole siebie w nich miałam sowje chwile załamania co do szkiełek ale jest ok niestety też mam dużą wade wzoru coś koło -4,5 i -5,5 i to już w moim młodym wieku. Wystarczy dobrze dobrać oprawki

A co do facetów że nie podobam mu się w okularach to niech nie patrzy i tyle ;]

Załączam moje zdęcie, same oceńcie czy żle wyglądam "z" ja uważam że lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(66).jpg (34,6 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(28).jpg (27,9 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(89).jpg (33,5 KB, 230 załadowań)
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:35   #79
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wiele waszych wypowiedzi podniosło mnie na duchu^^ Noszę okulary w zasadzie... stale to od roku. Ale mam głupi kształt twarzy :/ (typu "kwadrat") tak więc mało do mnie oprawek pasuje, a te co obecnie mam należą do tych mniej pasujacych. Tak więc czekam aż okulistka powie mi, że muszę zmienić szkła, a jak będę zmieniać szkła to namówię mamę na zmianę oprawek (mam pytanko jakie oprawki pasuja do takiej twarzy?)
I jeszce jedno pytanko ile kosztują szkła te takie... że robią się ciemniejsze, gdy świeci słońce (Boże, jaka ja głupia jestem... )
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 18:40   #80
Caroline-Maroline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 9
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja również noszę okulary, ale jestem przekonana, że źle w nich wyglądam, więc nie zakładam ich często. Raczej tylko wtedy gdy siadam na komputer. Blackrose4u, a wiesz, jestem dużo młodsza od ciebie i też mam wadę wzroku ok. -5,5 (nie pamiętam dokładnie). Zdjęć niestety nie posiadam, więc nie pokażę się wam.
Caroline-Maroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:20   #81
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam wszystkie Panie noszące okularki i nie noszące. Ja osobiście okularów nie noszę ale uważam że wielu osobom dodają smaku.
Zwracam sie natomiast z wielką prośbą do AgabilJ: czy zdradzisz mi jakimi kosmetykami wykoanany został makijaż na zdjęciu? i jakim typem jestes? strasznie mi sie spodobał Twój kolor włosów choć jest mało widoczny. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
Ola
p.s przepraszam za wtrącenie nie na temat.
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:39   #82
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziewczyny ja tez zaliczam sie do okularnic.
Moje pierwsze okulary założyłam w 4 klasie podstawowki....i wtedy bardzo je lubiłam chociaz byłam jedna z dwoch osob w klasie które je nosiły
Pamietam że miały taki sam kształ jak sławne "lenonki" haha
Ae były tak delikatne z rozpadły sie dosyć szybko.
I wtedy dostałam nowe okulary......jak ja sie w nich strasznie czułam....byly duże i wyglądałam w nich fatalnie.Takie sowy....okropieństwo....j ak uda mi sie cos zeskanowac to kiedys dołącze tutaj fotke jak wtedy wygladałam
Kiedy mialam iść do liceum uparłam sie na nowe szkiełka....całe szczescie.Te były mniejsze i w czarnej oprawce....w końcu czułam się lepiej....ale i tak ja sama ich nie wybierałam.
Bo z tym wybieraniem był odwieczny problem....Majac wade wzroku - krótkowzroczność...kiedy przymierzałam jakies oprawki w salonie poprostu sie nie widzialam!!! i zazwyczaj mama mowila....tak wygladasz bardzo ladnie
jasne
I Dopiero na studiach....dysponując juz swoim budzetem...ruszylam do optyka wziełam ze sobą dwie najlepsze kolezanki i to one doradziły mi w ktorych brylkach mi dobrze.....same zobaczcie czy dobrze doradzily.jak nie to im gowy poukrecam
Teraz okuary to moj nieodłaczny element.Tak naprawde nawet nie pamietam ze mam je na nosie Kiedy sie budze pierwsze co robie to zakladam okulary...a kiedy klade sie spac...to ostatnia czynnoscia jest ich zdejmowanie

A co do atrakcyjnosci.....jeny ale sie rozpisałam....
Uwazam ze w okularach mozna byc atrakcyjnym......ja sie taka czuje
Owszem...zdarzylo mi sie pare razy ze uslyszalam za soba jakies szepty "ale okularnica" ale podejrzewam ze to poprostu....czyste chamstwo.
Rozumiem ze nie kazdemu moga sie okulary podobac....ale zeby zaraz od okularic wyzywac
Ale wierzcie mi......jednak wiekszość mezczyzn jest tych którzy sie ogladają...bynajmniej nie patrzac z pogarda hihihi.....zeby tego moje kochanie nie czytalo

Dziewczyny naprawde mozecie wygaldac atrakcyjnie!!! Wystarczy tyko troszke zmian w wygladzie...podniesiona gowa do gory i pewnosc siebie to naprawde duzo daje
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:43   #83
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

zapomniałam o zdjeciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0104.jpg (54,8 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4146.jpg (56,0 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4154.jpg (59,3 KB, 193 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 01:00   #84
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Marika, ale Ty ślicznie wyglądasz w okularach!
Blackrose, to może idź do jakiegoś porządnego zakładu - no przecież wiem, co widzę są soczewki cylindryczne, już od kilka lat nie ma z nimi problemu - czasem je trzeba sprowadzić. Proszę, nie piszcie, że nie ma takowych, tylko posprawdzajcie, moze w innych, większych miastach, może przez interent trzeba zamówić. Tak czy inaczej, powinien je dobrać OPTOMETRA, a nie okulista czy optyk. Oni nie są od tego

Jutro jadę do swojego kochanego salonu wybrać jakieś nowe ramki, więc od razu dokładnie wypytam o rodzaje i zakres cylindrów i wszystko Wam tu wypiszę czarno na białym - tylko błagam Was, nie piszczcie, że ich nie ma! Bo bez urazy, ale to głupoty.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 01:33   #85
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
Zdjęcie bez masz w avantarzu a z okularami zalaczam
Bardzo ładnie w nich wyglądasz. Do twarzy Ci w okularach, a przynajmniej tych
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 03:12   #86
capo321
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar capo321
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziękuję Wam kochane_
za miłe słowa ;*
ja jestem krótkowidzem...
około -3.5 na jedno i -4 na drugie.
Myślę,że to 'niemała' wada.. spora dość

Zastanawiam się powaznie nad laserową operacją oczu.
Jestem cierpliwa poczekam, uzbieram kase.
Tylko podobno takie operacje 'NIE ZAWSZE' odnoszą
pozytywny efekt. Komplikacje... czytałam gdzieś,
że nawet ŚLEPOTA.
capo321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 03:22   #87
capo321
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar capo321
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

MARIKA.S.
pięknie Ci w okularkach..
capo321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:14   #88
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Blackrose4you mi osobiscie leiej podobasz sie w okularkach Takie delikatne oprawki a zarazem dodające smaczku

k_ota ja takze mam kształt twarzy typu "kwadrat", ale jakie pasuja do takiej twarzy oprawki to nie ma na to zasady... no moze oprocz jedna, ktora juz gdzies tu pisalam: ze jesli masz twarz kwadratowa to lepiej pasuja okrągłe, nie dobierasz kwadratowych, itd. O szkla co robia sie ciemniejsze do slonca to ja Ci nie pomoge, ja mam takie co robia sie jasniejsze do ciemnego pomieszczenia hehe...; ) a tak poza zartami... to zalezy od tego jaką masz wade, ale są raczej tansze niz te normalne szkła. Ja placilam za normalne szkła 208zł, za przyciemniane cos kolo 100zł.


Caroline-Maroline " więc nie zakładam ich często.(...)mam wadę wzroku ok. -5,5" ...jak Ty to robisz? widzisz cos w ogole bez nich? Wychodzisz z domu "po omacku"? Bo o soczewkach nic nie pisalas, wiec chyba ich nie nosisz...


MARIKA.S "Kiedy sie budze pierwsze co robie to zakladam okulary...a kiedy klade sie spac...to ostatnia czynnoscia jest ich zdejmowanie " skąd ja to znam Bardzo twarzowe okularki wydaje mi sie ze wygladasz lepiej z niz bez, choc zdjecia bez nie widzialam;-)

anies5 bardzo dziekuje mysle nad kupnem jeszce jednej opraweczki, tak zebym mogla nosic na zmiane. Czy korzystał ktos z Vision Express? Jakie opinie?


capo wszystko niesie za sobą jakies niebezpieczenstwo. Aczkolwiek juz teraz technika poprawy wzroku laserowo tak ruszyła do przodu, ze na prawde nie ma porownania z tym co robione ejszce 3-4 lata temu Chociaz to jeszcze zalezy co masz poza krotkowzrocznoscia: astygmatyzm etc.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:15   #89
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja ma -2 na lewym i -1.5 na prawym oku
okulary noszę niedawno bo od miesiąca i za nic nie mogę sie przyzwyczaić
mierzyłam mnóstwo oprawek, jak któreś pasowały to mi się nie podobały a jak mi się spodobały - zawsze podobały mi się taie prostokątne jak mam to nie jestem do końca przekonana czy mi pasują
nie podobają mi się tez te okulary, które mają ten drucik czy jak to nazwać inaczej (ramkę) tylko na górze
załączam zdjecia w i bez
myślę, że na mój fatalny wygląd w okularach złożyło się także radykalne podcięcie (miałam bardzo długie) włosów i przefarbowanie
teraz tylko wiażę je z tyłu jak jest gorąco a tak to noszę rozpuszczone oceńcie jak mi lepiej w okularach czy bez
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:17   #90
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

zaponiałam o zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1716.JPG (55,7 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1717.JPG (53,7 KB, 213 załadowań)
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.