Problemy po depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-12, 11:20   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Problemy po depilacji


Drogie dziewczyny,
Zawsze po depilacji woskiem pojawiaja mi sie w miejscu usuniecia owlosienia(twarz, pachy)drobne pryszczyki, co psuje calkowicie efekt gladkiej skory. Moze ktoras z Was ma podobny problem i sprawdzony sposob na pozbycie sie tego, ewentualnie jakis lek (moze przeciw opryszczce?). Bardzo prosze o rade, bylam u kosmetyczki, ktora powiedziala mi jedynie, ze mam zbyt wrazliwa skore i niestety te pryszczyki to efekt uboczny Czy na pewno nie da sie z tym nic zrobic?
Pozdrawiam serdecznie, Angelika
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 11:25   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Problemy po depilacji

Przede wszystkim poproś kosmetyczkę aby po depilacji twarzy zrobiła Ci d'arsonval - to zabieg o działaniu bakteriobójczym, przeciwzapalnym - w moich gabinetach wykonujemy ten dodatkowy zabieg po depilacji gratis. Poza tym bardzo polecam ampułki łagodzące po depilacji MayStar - opóźniają odrost włosów, łagodzą podrażnienia i przede wszystkim zapobiegają zapaleniu mieszków włosowych.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 12:05   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Problemy po depilacji

Pani Beato, dziekuje bardzo za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie:czy moge kupic te ampulki (w aptece?) i zrobic zabieg d'arsonval w domu po depilacji plastrami na zimno?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 13:20   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Problemy po depilacji

Witam!
Oczywiście, że się da coś zrobić. Ja też zawsze miałam z tym problem. Ale od jakiegoś czasu (około rok lub więcej) przypadkowo odkryłam wspaniałe właściwości balsamu do ciała, którego używałyśmy zawsze z Mamą, ale... nigdy nie stosowałam na nogi zaraz po depilacji. Jest to balsam do ciała i rąk VITAMOIST z firmy California Fitness. Proszę zajrzeć na stronę http://www.california-fitness.pl/ dalej NASZE PRODUKTY/KOSMETYKI i Vitamoist.Tam jest opis.
POZDRAWIAM
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-13, 12:58   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Problemy po depilacji

Ampułki MayStar możesz kupić tylko w gabinecie kosmetycznym , który prowadzi sprzedaż kosmetyków tej firmy.
D'arsonvalizacji nie zrobisz w domu gdyż potrzebny jest do tego aparat- kosmetyczka powinna wykonać ten zabieg po depilacji , szczególnie jeśli zwrócisz uwagę na to ,że miałaś podrażnienie po wcześniejszej depilacji.Wosku na zimno nie polecam - lepsze efekty daje wosk na ciepło, ale ten lepiej pozostawić profesjonalistkom.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 08:17   #6
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: Problemy po depilacji

podnosze watak bo mnie bardzo interesuje a tylko ten znalazlam. PO wyrwaniu po raz pierwszy wloskow z bikini pojawily mi sie czerwone kropeczki kkrwi, a teraz(minelo 24 godziny) mam czerwone pryszczyki i mnie nadal piecze. Czy moge cos teraz z tym zrobic czy mam czekac az zejdzie i jesli czekac to ile??? BAAAAAAAAARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ!
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 09:07   #7
wulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 75
Re: Problemy po depilacji

Ja od zawsze zmagalam sie z tymi podepilacyjnymi problemami. Okazalo sie, ze niezawodny jest cynkowy krem (chyba glownie dla niemowlat) o nazwie Sudokrem. Kupuje sie go w aptece. Przystepna cena, a krem CUDO!!! Trzeba posmarowac szczodrze okolice bikini natychmiast po depilacji. Ja to mazidlo uwielbiam - od kiedy uzywam, po rzeczonych problemach nie ma sladu.
wulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-24, 09:29   #8
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: Problemy po depilacji

Ja do całkiem niedawna tez mialam z tym problem, ale na szczescia juz sie uporalam. Bezposrednio po depilacji przecieram miejsca woda utleniona i smaruje mascia nagietkowa. A, i najwazniejsze jest zrobienie peelingu dzien po-wtedy wloski beda mialy lepsza mozliwosc przebicia sie przez skore. Mi Sudocrem nie pomogl.
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 10:33   #9
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: Problemy po depilacji

A jak nie posmarowalam wczoraj to dzis juz sobie darowac i czekac (jesli tak to ile???) czy dzis mozna tez sprobowac???
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 20:44   #10
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: Problemy po depilacji

lidqa napisał(a):
> A jak nie posmarowalam wczoraj to dzis juz sobie darowac i czekac (jesli tak to ile???) czy dzis mozna tez sprobowac???
Jesli masz podrazniona skore lub "pryszczyki" to jak najszybciej zastosuj moj sposob. Jesli nie masz masci nagietkowej to moze byc jakas zasypka lub masz propolisowa. Pozdrawiam
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.