makijaz slubny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 16:57   #1
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398

makijaz slubny


witam serdecznie. mam pewien problem. chcialabym prosic o rade jesli chodzi o makijaz slubny. probuje od jakiegos czasu zorientowac sie w kosmetykach ktore beda mi potrzebne do makijazu w dniu slubu. I powiem szczerze ze mam straszny misz masz w glowie. Rozgladalam sie za podkladem ktory bedzie trwaly, na tyle trwaly zebym przynajmniej od godziny zalozmy 10 kiedy to bede malowana, do 15-16 (godziy slubu) nie musiala poprawiac makijazu. Zalezy mi na podkladzie , ktory zmatowilby moja strefe T i swiecace miejsca pod oczami, tak abym na zdjeciach nie wyszla jak jedna wielka żażąca sie zarówa. Zalezy mi takze na dobrych , nie scierajacych sie i nie schodzacych cieniach. Z tuszem sobie poradzilam. Chcialabym przykryc sobie jeszcze cienie pod oczami i drobne zmarszczki ktore po nalozeniu podkadu znacznie sie uwidaczniaja. Bardzo prosze o rade. Byc moze jakas dobra baza, dobry korektor ? W co owinnam sie zaopatrzyc jesli chodzi o kosmetyki do slubnego makijazu. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam. Wszelkie rady sa dla mnie bardzo cenne.
dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.