Makijaż Halloween (Angels of Death) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 23:59   #1
Marcuins
Przyczajenie
 
Avatar Marcuins
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcuins Wyślij wiadomość przez MSN do Marcuins Send a message via Skype™ to Marcuins
Question

Makijaż Halloween (Angels of Death)


Witam


Za niecały miesiąc będzie Halloween, w związku z tym chciałbym w końcu za kogoś się przebrać. Kombinowałem, kombinowałem i wykombinowałem... nie jest to jasno napisane kto to będzie ale mały zarys w głowie mam.

Ogólny zarys Angels of Death (mroczna, ciemna postać, czarne skrzydła, dłonie szponiaste) właśnie i co jeszcze...?


Potrzebuje pomocy w makijażu twarzy. Przeszperałem źródło i uzyskałem można powiedzieć najlepsze odzwierciedlenie wizerunku twarzy jaką chciałbym uzyskać.

Oto link: http://pl.youtube.com/watch?v=8v4XiuXqtEo

Jak mogę uzyskać taki a może nawet i lepszy efekt, co należy kupić?
Proszę o doradzenie.
Marcuins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:05   #2
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Cytat:
Napisane przez Marcuins Pokaż wiadomość
Witam


Za niecały miesiąc będzie Halloween, w związku z tym chciałbym w końcu za kogoś się przebrać. Kombinowałem, kombinowałem i wykombinowałem... nie jest to jasno napisane kto to będzie ale mały zarys w głowie mam.

Ogólny zarys Angels of Death (mroczna, ciemna postać, czarne skrzydła, dłonie szponiaste) właśnie i co jeszcze...?


Potrzebuje pomocy w makijażu twarzy. Przeszperałem źródło i uzyskałem można powiedzieć najlepsze odzwierciedlenie wizerunku twarzy jaką chciałbym uzyskać.

Oto link: http://pl.youtube.com/watch?v=8v4XiuXqtEo

Jak mogę uzyskać taki a może nawet i lepszy efekt, co należy kupić?
Proszę o doradzenie.
w takich przypadkach najlepiej zdać sie na kosmetyki charakteryzatorskie [choćby sztuczna krew -> http://www.charakteryzacja.com/index..._gr,10043.html ] podstawą jest trupioblada twarz [proponuje biały puder Inglot, efekt na pewno trwalszy, choć podobny można uzyskać zapewne skrobią ziemniaczaną (czyli mąką ziemniaczaną) ale z racji że nie probowałam, polecam wyżej wspomniany puder] i czarne jak widzę oczy i usta - do tego wystarczy zwykła czarna kredka.

poza tym, sklep, którego link Ci podałam ma kilka fajnych kosmetyków, może tam coś znajdziesz co cię zainteresuje
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 23:58   #3
Marcuins
Przyczajenie
 
Avatar Marcuins
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcuins Wyślij wiadomość przez MSN do Marcuins Send a message via Skype™ to Marcuins
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Dziękuje **AgattkaM**

Ze sklepu skorzystam jako z informacji. Nie jestem pewny czy aktualnie dostane ten sam produkt.

Cholera gdybym wcześniej napisał ten temat, ułatwiłoby mi to natrafienie na tą stronę. Już chciałem ściągać ze stanów gel-10 do robienia sztucznych ran. Na przyszłośc będę wiedział.
__________________
Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg
Marcuins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 00:13   #4
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

A ja korzystajac z okazji rzucilabym propozyje - jak juz istnieje wątek o "mrocznych makijazach" to moze moglibysmy takowe tutaj wrzucac? Wiele dziewczyn na pewno by skorzystalo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 00:15   #5
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Korzystajac z okazji, moze bedziemy tu wklejac "mroczne makijaze"? Wiele dziewczyn na pewno by na tym skorzystalo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22[1].jpg (17,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz nowe.jpg (28,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaa.jpg (66,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przepiekna.jpg (11,6 KB, 81 załadowań)
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:44   #6
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Cytat:
Napisane przez Marcuins Pokaż wiadomość
Dziękuje **AgattkaM**

Ze sklepu skorzystam jako z informacji. Nie jestem pewny czy aktualnie dostane ten sam produkt.

Cholera gdybym wcześniej napisał ten temat, ułatwiłoby mi to natrafienie na tą stronę. Już chciałem ściągać ze stanów gel-10 do robienia sztucznych ran. Na przyszłośc będę wiedział.
proszę bardzo. polecam się na przyszłość

a co do sklepu, z tego co wiem wystarczy się z nimi skontaktować. sama niedawno znalazłam ten sklep [potrzeba palety podkładów] mają 14 dni a realizację zamówienia -więc jeszcze trochę czasu masz.

Immolation, jeśli się zgodzi autor wątku ja jestem za
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:35   #7
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Myślę, że taki wątek BARDZO by sie przydał
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 20:10   #8
Marcuins
Przyczajenie
 
Avatar Marcuins
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcuins Wyślij wiadomość przez MSN do Marcuins Send a message via Skype™ to Marcuins
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Nie ma nad czym tu myśleć i zastanawiać się, zgadzam się a "opłatę" (jeszcze zastanowię się jaka) odbiorę później.


OT: Zastanawiałem się, jak włosy można wymodelować. Tak jak ten wokalista czy możne jakoś inaczej?


ps. Aktualne nie ma mnie w Białym więc, jak i zamówienia jakie mogłem złożyć, termin już minął. Dzięki za troskę , poradzę sobie, jak nie ten to inny sklep - zawsze można po improwizować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (33,2 KB, 109 załadowań)
__________________
Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg
Marcuins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 21:04   #9
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Cytat:
Napisane przez Marcuins Pokaż wiadomość
Nie ma nad czym tu myśleć i zastanawiać się, zgadzam się a "opłatę" (jeszcze zastanowię się jaka) odbiorę później.


OT: Zastanawiałem się, jak włosy można wymodelować. Tak jak ten wokalista czy możne jakoś inaczej?


ps. Aktualne nie ma mnie w Białym więc, jak i zamówienia jakie mogłem złożyć, termin już minął. Dzięki za troskę , poradzę sobie, jak nie ten to inny sklep - zawsze można po improwizować.
przecież to sklep internetowy, zamawiasz, opłacasz i czekasz na paczkę w każdym miejscu Polski w jakim sobie za marzysz ale ja do niczego nie namawiam, żeby nie było

włosy najlepiej, najłatwiej i najtrwalej modeluje się poprzez tapir. fakt faktem i już. natapirować przy samej głowie a końcówki włosów pociągnąć jakimś żelem układając je w pasma, tona lakieru do włosów i powinno być dobrze .. oczywiście w zależności jakiej długości masz te włosy.
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 22:21   #10
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż Halloween (Angels of Death)

Ta babka na 3 fotce ma fajny makijaz
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.