Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-29, 18:53   #871
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Podjadłam jeszcze winogron trochę...w sumie to taką większą kiść i czerwoną kalarepkę
@ brzuch mnie trochę boli więc idę się umyć i spać...a przynajmniej poleżeć pod ciepłą kołderką
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 19:02   #872
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja już też wykąpana, kolacja zjedzona jeszcze później wypiję herbatkę i spać ale to najwcześniej o 23 .

Dziś na siłowni robiłam same siłowe bo oczywiście był trener i powiedział, że pójdzie mi wyłączy maszyny jak zobaczy mnie na cardio.. no cóż jutro idę na siłownię gdzie indziej blisko mnie, w środę mam z nim trening więc znowu siłowe a po treningu powiem mu, że rezygnuję ze współpracy z nim i może cmoknąć mnie w d*pe .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 21:42   #873
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej

melduję dzisiaj shred with weights level 2 Heroine miałaś rację daję bardziej w kość niż 1 jednak dałam radę i przyjemnie się spociłam haha

dzisiaj poleniuchowaliśmy z Tż pospacerowaliśmy i byliśmy w kawiarni z okazji jego imienin
przy okazji kupna prezentu, przechodziłam i zakupiłam sobie glinki robią cuda z moją buźką hehe

przyszła mi ostatnio szczotka TT i całkiem przyjemna nie wyrywa tyle włosów ale może dlatego, że delikatniej się z nią obchodzę haha
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 13:39   #874
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej

właśnie piję zieloną herbatkę
pogoda u mnie straszna ;/ mam nadzieję że jak będę w domu to przynajmniej nie będzie padało...


Laski wracajcie bo tak cicho tutaj ...
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 14:30   #875
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej laseczki

Przepraszam, że się nie odzywam ale mam tyle na głowie... :/
Po tej operacji nosa mam straszne komplikacje rany się nie chcą goić, wszystko "gnije" mi w tym nosie i śmierdzi tak strasznie że szkoda gadać nawet lekarz jest przerażony tym smrodem biorę już 2,5 tygodnia antybiotyki, to już trzeci mój antybiotyk bo lekarz ciągle mi go zmienia gdyż nic nie pomaga Głowa co prawda już nie boli, jedynie troche nos w środku i zęby mam takie odrętwiałe. Cały czas mi się gromadzi w tym nosie mnóstwo skrzepów, ropy i krwi. Jestem załamana Na dodatek muszę już jutro do pracy wrócić i do piątku pracować czyli 3 dni. Do tego wszystkiego mój starszy synek jest chory, od wczoraj cały czas go głowa boli, żadne leki przeciwbólowe nie pomagają, ciągle śpi z mokrym ręcznikiem na głowie. Dostał już tyle Nurofenu i nic.... Jak do jutra nie przejdzie to jedziemy do lekarza.
A w sobote chcielismy synkowi wyprawić urodziny ale jak taki chory to trzeba będzie przełożyć impreze na za tydzień. W sobote w końcu przyjdzie nasza sofa którą zamówiliśmy w sierpniu tyle czasu czekaliśmy no ale w końcu się doczekamy.
Co do mojej diety to staram się jeść normalnie i nie grzeszyć za mocno, unikam objadania się na noc i waga cały czas mi stoi na 61 kg. Dobrze się z tą wagą czuję więc narazie odpuszczę odchudzanie, tym bardziej że muszę najpierw poradzić sobie z tym nosem :/
Dziś o 19 idę na wywiadówkę do syna, mam nadzieje że usłysze same dobre rzeczy o synku
Trochę wam poczytam zaraz bo nie miałam wcześniej kiedy i nie wiem co na wątku się dzieje.


---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Paulownia mi się też bardzo podoba imię Thor na prawdę fajne!
Trzymam kciuki za szybkie zrzucenie kilogramów Powodzenia!!!
A synuś cudowny! Zazdroszczę i ciągle myślę nad trzecim bobasem

Margot ja to uwielbiam czytać Twoje posty!! Są takie wesołe Świetnie wszystko opisujesz i można się uśmiać ( w pozytywnym znaczeniu oczywiście)

Heroinko a Ciebie dalej to męczy????????????? Przecież już było dobrze! Co się stało??? Co lekarze mówią???
Tak, moja mama już dawno pojechała, jakoś tydzień po mojej operacji.
A mój nos... średnio :/ śmierdzi i nie goi się faszerują mnie antybiotykami które góFno dają :/

Never ale przemiana!!! WOW !!! No piękny masz teraz ten nosek!! Idealny!! Wcześniej faktycznie miałaś nieładny ten nos więc nie dziwię się że chciałas go zoperować, no teraz po prostu boski jest!!! Usta też ładne, wyglądają naturalnie a nie jak u niektórych po powiększeniu jak balony. Piękną masz buźkę A co do ciała to na prawdę wielki ukłon Tylko nie chudnij już więcej bo nie chcesz chyba powtórki tego co było 3 lata temu? Twój trener nie chce dla Ciebie źle! On wie po prostu czym to grozi więc nie denerwuj się na niego. Trzeba czasem posłuchać innych

Migotenka fajne fotki z plaży a co ty masz za plaster na nodze?? aaa no i jak po wycięciu pieprzyka?? Dałaś radę? Zagoiło sie już?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 14:40   #876
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

AAaa miałam Wam pokazać koszulkę którą wygrałam Miała być dla mojego męża ale okazało się że to damska hahaha biedny mój mąż się załamał bo on tak ją chciał Wrzucam fotkę z moją nagrodą

polska.jpg
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 14:46   #877
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Monia koniecznie zrób wymaz z nosa na obecność gronkowca ! Ja po operacji dostałam gronkowca skórnego bo rozdrapałam pryszcza a po operacji wiadomo- organizm osłabiony i mnie to cholerstwo zaatakowało.. Jejku co ja miałam na buzi, koszmar. Wyskoczyły mi dosłownie wulkany które szczypały i piekły jak buzię przemywałam zwykłą wodą.. do nosa też się to dostało i też była ropa i krew i śmierdziało z tego nosa więc lepiej biegnij do lekarza i niech Ci zrobi wymaz. To nie kosztuje dużo, a przynajmniej będzie wiadomo czy to jakaś bakteria czy inne cholerstwo. Całe szczęście trafiłam do cudownej Pani dermatolog, dostałam 2 antybiotyki i już od pół roku mam spokój. Od tej pory też nie wycisnęłam żadnego pryszcza więc sukces.

Dziękuje za miłe słowa Kochana .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 21:08   #878
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej

właśnie piję zieloną herbatkę
pogoda u mnie straszna ;/ mam nadzieję że jak będę w domu to przynajmniej nie będzie padało...


Laski wracajcie bo tak cicho tutaj ...
migotenka u mnie też lało rano zmokłam i po południu zmokłam, może urosnę
TT jest super, (nawet mój Tż go lubi )...masaż głowy i rozczesane włosy za jednym pociągnięciem


Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hej laseczki

Przepraszam, że się nie odzywam ale mam tyle na głowie... :/
Po tej operacji nosa mam straszne komplikacje rany się nie chcą goić, wszystko "gnije" mi w tym nosie i śmierdzi tak strasznie że szkoda gadać nawet lekarz jest przerażony tym smrodem biorę już 2,5 tygodnia antybiotyki, to już trzeci mój antybiotyk bo lekarz ciągle mi go zmienia gdyż nic nie pomaga Głowa co prawda już nie boli, jedynie troche nos w środku i zęby mam takie odrętwiałe. Cały czas mi się gromadzi w tym nosie mnóstwo skrzepów, ropy i krwi. Jestem załamana Na dodatek muszę już jutro do pracy wrócić i do piątku pracować czyli 3 dni. Do tego wszystkiego mój starszy synek jest chory, od wczoraj cały czas go głowa boli, żadne leki przeciwbólowe nie pomagają, ciągle śpi z mokrym ręcznikiem na głowie. Dostał już tyle Nurofenu i nic.... Jak do jutra nie przejdzie to jedziemy do lekarza.
A w sobote chcielismy synkowi wyprawić urodziny ale jak taki chory to trzeba będzie przełożyć impreze na za tydzień. W sobote w końcu przyjdzie nasza sofa którą zamówiliśmy w sierpniu tyle czasu czekaliśmy no ale w końcu się doczekamy.
Co do mojej diety to staram się jeść normalnie i nie grzeszyć za mocno, unikam objadania się na noc i waga cały czas mi stoi na 61 kg. Dobrze się z tą wagą czuję więc narazie odpuszczę odchudzanie, tym bardziej że muszę najpierw poradzić sobie z tym nosem :/
Dziś o 19 idę na wywiadówkę do syna, mam nadzieje że usłysze same dobre rzeczy o synku
Trochę wam poczytam zaraz bo nie miałam wcześniej kiedy i nie wiem co na wątku się dzieje.




Margot ja to uwielbiam czytać Twoje posty!! Są takie wesołe Świetnie wszystko opisujesz i można się uśmiać ( w pozytywnym znaczeniu oczywiście)
monia ale się porobiło, zamiast lepiej coraz gorzej współczuje, że musisz jeszcze do pracy w takim stanie iść
Może Never dobrze radzi z tym wymazem, trzeba wiedzieć z czym walczyć i antybiotyk odpowiedni dobrać. A tak to trochę na ślepo Ci faszerują

Ciekawe jak synek się w szkole sprawuje

dzięki za miłe słowa

aaa i super wyglądasz na zdjęciu fajnie, że to jednak damska koszulka



Oprócz tego, że dwa razy zmokłam to dzień mi minął całkiem przyjemnie Rano kanapki z żółtym serem i pomidorem. Potem duże jabłko, 3 mandarynki i średnia kiść winogron. Na obiad aż 3 kolby kukurydzy taką miałam ochotę na kolację miał być koktajl ale dałam radę tylko kalarepkę schrupać
Dziś dzień rowerkowy -80min
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 23:35   #879
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Monia koniecznie zrób wymaz z nosa na obecność gronkowca ! Ja po operacji dostałam gronkowca skórnego bo rozdrapałam pryszcza a po operacji wiadomo- organizm osłabiony i mnie to cholerstwo zaatakowało.. Jejku co ja miałam na buzi, koszmar. Wyskoczyły mi dosłownie wulkany które szczypały i piekły jak buzię przemywałam zwykłą wodą.. do nosa też się to dostało i też była ropa i krew i śmierdziało z tego nosa więc lepiej biegnij do lekarza i niech Ci zrobi wymaz. To nie kosztuje dużo, a przynajmniej będzie wiadomo czy to jakaś bakteria czy inne cholerstwo. Całe szczęście trafiłam do cudownej Pani dermatolog, dostałam 2 antybiotyki i już od pół roku mam spokój. Od tej pory też nie wycisnęłam żadnego pryszcza więc sukces.

Dziękuje za miłe słowa Kochana .
W czwartek mam wizytę więc powiem lekarzowi o tym. Za wymaz nic nie płaci się tutaj więc zrobię to na pewno o ile lekarz jeszcze tego nie zrobił bo on ciągle mi w tym nosie przez ostatnie 2,5 tygodnia grzebał, wyciągał mnóstwo syfu i nie wyrzucał tego tylko odkładał na jakieś papierki. Może później badał to? Mam już trzeci antybiotyk więc chyba nie faszerowałby mnie na ślepo? Poprawy w sumie niema, dalej śmierdzi z nosa więc zapytam na następnej wizycie. Dzięki

A niema za co prawdę tylko napisałam

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
monia ale się porobiło, zamiast lepiej coraz gorzej współczuje, że musisz jeszcze do pracy w takim stanie iść
Może Never dobrze radzi z tym wymazem, trzeba wiedzieć z czym walczyć i antybiotyk odpowiedni dobrać. A tak to trochę na ślepo Ci faszerują

Ciekawe jak synek się w szkole sprawuje

dzięki za miłe słowa

aaa i super wyglądasz na zdjęciu fajnie, że to jednak damska koszulka
No mam już dość normalnie ciekawe kiedy to się zagoi wszystko
3 dni w pracy to jakoś pykne... muszę! Odkąd biorę żelazo to lepiej się czuję, wraca mi energia więc myślę że jakoś dam radę.
W czwartek mam wizytę u mojego laryngologa to z nim porozmawiam o tym smrodzie bo to już przesada żeby tyle śmierdziało :/
Synek w szkole super Uczy się bardzo dobrze Mam nadzieje że tak będzie zawsze
Dzięki No fajnie że jednak damska pewnie w niej nigdzie i tak nie wyjdę ale sam fakt że ją wygrałam i mam jest super

oooo kukurydze w kolbach jadłaś!!! Ja kocham !!!! taką z pola świeżo zerwaną ugotowaną z solą
Tej kukurydzy cukrowej ze sklepu znowu nie lubię bo jest za słodka :/ ale ta z pola (pastewna) jest idealna

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Wykąpałam się i postanowiłam wpaść do was jeszcze na chwile
Byłam na wywiadówce u synka, wszystko dobrze, synek grzeczny i bardzo dobrze się uczy do tej pory chodził na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego ale dzis mi Pani jego oznajmiła że wypisuje Oskara bo on już nie potrzebuje dodatkowej nauki ponieważ świetnie rozmawia po niemiecku cieszę się bardzo
No ale synek chory dalej... nie jest lepiej.... cały czas go głowa boli i mimo leków przeciwbólowych nic nie przechodzi gorączka też jest jutro do lekarza musimy jechać bo to dziwne bardzo.

Lecę do wyrka pod kołderkę głowe mam mokrą i mi zimno troche :/
Dobranoc kolorowych snów !!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 06:24   #880
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Monika, a pamiętasz by wkładał Ci patyczek do noska? Bo jeśli tak to możliwe, że robił wymaz ale z drugiej strony powiedziałby Ci o tym. No i takimi rzeczami zajmuje się laboratorium. Gronkowiec to cholerstwo.. jest wiele jego odmian niestety. Ja miałam skórnego ale złocisty ponoć jest najgorszy więc trzymam kciuki żeby to nie było to .
Ja poszłam do dermatolog zrobić usta bo ona ma również specjalizację z medycyny estetycznej to było na początku grudnia zeszłego roku. I sama zauważyła u mnie kilka pryszczy na żuchwie bo wtedy to dopiero się wszystko rozwijało i sama skierowała mnie na badania i wymaz no i wyszło.
Jaki masz antybiotyk? Ja brałam antybiotyk 3 miesiące, chyba z 6 opakowań wzięłam i drugi miałam na skórę do smarowania. Daj koniecznie znać jak już będziesz po wizycie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:21   #881
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

Paulownia mi się też bardzo podoba imię Thor na prawdę fajne!
Trzymam kciuki za szybkie zrzucenie kilogramów Powodzenia!!!
A synuś cudowny! Zazdroszczę i ciągle myślę nad trzecim bobasem
Teraz juz zabieram sie za siebie na poczatek chociazby do 63 kg zejsc, to juz sie bede lepiej czula, bo przy tej wadze juz wchodze w rozmiar 36.
A ty kochana nie masz czego zazdroscic, bo przeciez sama masz dwoch uroczych chlopakow.
Zjadlam juz sniadanie - kawa, kromka chleba razowego z miodem, kubeczek jogurtu truskawkowego. Odczekam godzine i siade do wiosel.
Za oknami szaro....leje, pogoda do spania - pospalismy oboje z Groszkiem az do osmej.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 12:58   #882
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Monika, a pamiętasz by wkładał Ci patyczek do noska? Bo jeśli tak to możliwe, że robił wymaz ale z drugiej strony powiedziałby Ci o tym. No i takimi rzeczami zajmuje się laboratorium. Gronkowiec to cholerstwo.. jest wiele jego odmian niestety. Ja miałam skórnego ale złocisty ponoć jest najgorszy więc trzymam kciuki żeby to nie było to .
Ja poszłam do dermatolog zrobić usta bo ona ma również specjalizację z medycyny estetycznej to było na początku grudnia zeszłego roku. I sama zauważyła u mnie kilka pryszczy na żuchwie bo wtedy to dopiero się wszystko rozwijało i sama skierowała mnie na badania i wymaz no i wyszło.
Jaki masz antybiotyk? Ja brałam antybiotyk 3 miesiące, chyba z 6 opakowań wzięłam i drugi miałam na skórę do smarowania. Daj koniecznie znać jak już będziesz po wizycie .
Never dokładnie nie pamiętam co on mi tam wkładał do tego nosa bo tego było dosyć sporo i ja zawsze oczy zamykam żeby nie widziec co wyciąga bo mi sie nie dobrze robi na ten widok. Jutro mam wizyte to mu wspomne o tym gronkowcu bo ten antybiotyk co mam jest na milion innych bakterii ale o gronkowcu niema słowa i widzę zresztą że mi nie pomaga bo cuchnie tak samo cały czas. Wrzuce ci zdjecie antybiotyku, na ulotce jest że jest on przeciw infekcjom, paciorkowcom, syfilizmu, tyfusowi,salmonelii i reszty nazw nie znam bo to wszystko po niemiecku ale o gronkowcu na pewno nic niema.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1412164683427.jpg (49,4 KB, 8 załadowań)
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:06   #883
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Teraz juz zabieram sie za siebie na poczatek chociazby do 63 kg zejsc, to juz sie bede lepiej czula, bo przy tej wadze juz wchodze w rozmiar 36.
A ty kochana nie masz czego zazdroscic, bo przeciez sama masz dwoch uroczych chlopakow.
Zjadlam juz sniadanie - kawa, kromka chleba razowego z miodem, kubeczek jogurtu truskawkowego. Odczekam godzine i siade do wiosel.
Za oknami szaro....leje, pogoda do spania - pospalismy oboje z Groszkiem az do osmej.
Na pewno szybko ci sie uda zrzucić te kilogramy tym bardziej że stosujesz diete i ćwiczysz robota przy dziecku też daje niezły wycisk dużo spaceruj z nim na dworze bo to swietne jest na spalanie kalorii ja przy moich 61 kg ostatnio wlazlam w moje stare spodnie xs w szoku byłam bo nie mogłam ich wcisnąć od dłuższego czasu już a teraz są dobre kilka kilo tylko spadlo a jaka różnica
No ja zazdroszcze bo chcialabym takiego groszka mieć :-D moje chlopaki już duże 8 i 5 lat mają tak sobie myślę że po trzydziestce zdecyduje sie na trzecie dziecko :-D tylko boje sie tego że znowu przytyje a im czlowiek starszy tym ciężej zrzucić te kilogramy :-/
U mnie na szczescie od kilku dni ciagle gorąco i slonce w pełni no ale ja oczywiście do pracy musze iść zamiast na plaży leżeć :-P
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:10   #884
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Never dokładnie nie pamiętam co on mi tam wkładał do tego nosa bo tego było dosyć sporo i ja zawsze oczy zamykam żeby nie widziec co wyciąga bo mi sie nie dobrze robi na ten widok. Jutro mam wizyte to mu wspomne o tym gronkowcu bo ten antybiotyk co mam jest na milion innych bakterii ale o gronkowcu niema słowa i widzę zresztą że mi nie pomaga bo cuchnie tak samo cały czas. Wrzuce ci zdjecie antybiotyku, na ulotce jest że jest on przeciw infekcjom, paciorkowcom, syfilizmu, tyfusowi,salmonelii i reszty nazw nie znam bo to wszystko po niemiecku ale o gronkowcu na pewno nic niema.
To pewnie ten doktor sam nie wie co to i temu taki antybiotyk.. ja miałam zupełnie co innego
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 19:16   #885
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
W czwartek mam wizytę więc powiem lekarzowi o tym. Za wymaz nic nie płaci się tutaj więc zrobię to na pewno o ile lekarz jeszcze tego nie zrobił bo on ciągle mi w tym nosie przez ostatnie 2,5 tygodnia grzebał, wyciągał mnóstwo syfu i nie wyrzucał tego tylko odkładał na jakieś papierki. Może później badał to? Mam już trzeci antybiotyk więc chyba nie faszerowałby mnie na ślepo? Poprawy w sumie niema, dalej śmierdzi z nosa więc zapytam na następnej wizycie. Dzięki

A niema za co prawdę tylko napisałam

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------



No mam już dość normalnie ciekawe kiedy to się zagoi wszystko
3 dni w pracy to jakoś pykne... muszę! Odkąd biorę żelazo to lepiej się czuję, wraca mi energia więc myślę że jakoś dam radę.
W czwartek mam wizytę u mojego laryngologa to z nim porozmawiam o tym smrodzie bo to już przesada żeby tyle śmierdziało :/
Synek w szkole super Uczy się bardzo dobrze Mam nadzieje że tak będzie zawsze
Dzięki No fajnie że jednak damska pewnie w niej nigdzie i tak nie wyjdę ale sam fakt że ją wygrałam i mam jest super

oooo kukurydze w kolbach jadłaś!!! Ja kocham !!!! taką z pola świeżo zerwaną ugotowaną z solą
Tej kukurydzy cukrowej ze sklepu znowu nie lubię bo jest za słodka :/ ale ta z pola (pastewna) jest idealna

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Wykąpałam się i postanowiłam wpaść do was jeszcze na chwile
Byłam na wywiadówce u synka, wszystko dobrze, synek grzeczny i bardzo dobrze się uczy do tej pory chodził na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego ale dzis mi Pani jego oznajmiła że wypisuje Oskara bo on już nie potrzebuje dodatkowej nauki ponieważ świetnie rozmawia po niemiecku cieszę się bardzo
No ale synek chory dalej... nie jest lepiej.... cały czas go głowa boli i mimo leków przeciwbólowych nic nie przechodzi gorączka też jest jutro do lekarza musimy jechać bo to dziwne bardzo.

Lecę do wyrka pod kołderkę głowe mam mokrą i mi zimno troche :/
Dobranoc kolorowych snów !!!

monia nigdy nie jadłam innej niż cukrowa, myślałam, że taka pastewna tylko na pasze dla zwierząt się nadaje ale jak mówisz, że dobra to spróbuje jak będzie okazja (obok domu moich rodziców sąsiad ma pole kukurydzy )
jednak to prawda, że dzieci szybciej się uczą języków, zdolny chłopak
Zdrówka dla całej Twojej rodziny i dla Ciebie też


Dziś tak myślałam, że chyba jednak za dużo winogron jem kupiłam wczoraj ok 1,2kg...i dziś już nie ma będę jednak wydzielać i ważyć, bo może i samo zdrowie ale dosyć kaloryczne
Dziś rano dwie kanapki z żółtym serem i salami (dwa cienkie plastry salami dla smaku -pewnie ok 10g ważyły-sprawdzę jutro z ciekawości) pomidor i rzodkiewek kilka. Na obiad dziś fasolka szparagowa Na kolacje kolba kukurydzy i koktajl z grejpfruta, marchewki i pęczka natki pietruszki w ciągu dnia kalarepkę zjadłam, banana i te nieszczęsne winogrona, duuużo winogron
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 20:22   #886
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej :-*
Ja w pracy siedzę :-/ czuje sie dobrze, mam siłę i nic mnie nie boli tylko ten nos... Piecze mnie w srodku bo tu gdzie pracuje ludzie fajki palą i ten dym podraznia mi te rany w nosie :-( mam pootwierane wszystkie okna, drzwi i wentylatory chodzą ale słabo to pomaga bo za dużo ludzi jest i wszyscy jarają fajka za fajką :-/ tak mi podrazniło to wsystko że oddychac tylko buzią mogę bo nos obrzęknięty w środku :-( jutro minie 3 tygodnie od operacji, miało być juz dawno wszystko zagojone a tu dupa :-(
Mój synek dziś od rana czuł sie już super, do szkoły nawet chciał iść ale go nie puscilam bo za szybko no ale teraz na wieczor znowu ból głowy i gorączka wiec jutro pedzimy do lekarza bo to jakies dziwne jest.

MARGOT dla mnie cukrowa jest za słodka a ja lubie kukurydze z solą jeść i pastewna jest do tego idealna bo po ugotowaniu nie jest aż taka słodka. Ja od dzieciaka na pachte zawsze chodziłam i mama mi gotowała kukurydze Owszem, ta kukurydza jest sadzona głównie dla zwierząt ale my ją tez jeść możemy Pamietaj tylko że ją sie gotuje dużo krócej niz cukrową bo szybko twardnieje. Najlepiej tak pół godzinki od czasu zagotowania sie wody i wodę posolić można to wtedy jest lepsza ;-) tylko nie zrywaj z pola takiej bardzo mocno żółtej bo ona już sie nie nadaje ;-)

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To pewnie ten doktor sam nie wie co to i temu taki antybiotyk.. ja miałam zupełnie co innego
No możliwe :-( to młody lekarz wiec może nie słyszał o gronkowcu :-P jutro go uświadomie ;-)
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:24   #887
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laski

No i już październik... zaraz będą święta, olaboga

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Okres? A co to jest? . Niestety okres mi się zatrzymał miesiąc temu. Kiedyś jak doszłam gdzieś do 60 kg to też mi się zatrzymał po prostu mój organizm dochodzi do pewnej wagi i wtedy się zatrzymuje tak samo jest teraz ale wiesz co myślę, że za jakiś czas jak się już przyzwyczai i ograniczę trochę ćwiczenia to wróci po prostu muszę poczekać . Tak teraz będę na utrzymaniu wagi. Ograniczę cardio i wprowadzam więcej siłowych do tego zwiększę ilość kalorii. Jeśli nie przytyje to będę to kontynuować póki co będę się obserwować .

Nic się u mnie nie dzieje w sumie więc nie pisze no i jestem jakaś zalatana ostatnio ehh. Wczoraj na będąc na siłowni dostałam smsa od trenera. Nie było go wczoraj ale ktoś mu dał cynk i mi się wygrażał, że co ja robię i że myśli o zerwaniu współpracy ze mną bo przesadzam z ćwiczeniami. Skoro tak to zmienię siłownię i po sprawie .
No brak okresu nie jest dobry... mówię to też z własnego doświadczenia. Można przesadzić z dietą i ćwiczeniami, i buch... mówisz, że organizm się przystosuje- oby! Ale zadbaj o prawidłową dietę jesz odpowiednią ilość kalorii? Jak z tłuszczami u Ciebie? Mam nadzieję, że wiesz jak bardzo ważne są tłuszcze w diecie i dla prawidłowego funkcjonowania, zwłaszcza przy problemach @. Bo ten 3% tłuszczu w organizmie jest niepokojący i trener może rzeczywiście martwi się, że przesadzisz? Oczywiście nie popieram takiej inwigilacji jaką stosuje ale może to zwykła troska? Cel wagowy osiągnęłaś i wielkie brawa Ci się należą spadek spektakularny! Ale też bardzo szybki... trzymam kciuki za utrzymanie

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine kąpiel w oliwie i drogocennej cytrynie od dawna praktykujesz? Podobno bardzo poprawia stan paznokci

W październiku pogoda wiadomo- zagadka ale też rano ciemno i wieczorem ciemno więc dodatkowe atrakcje potrzebne szczerze nie polecam schodzenia ze szlaku nawet jak jest tylko szaro, z latarką czołową...moim zdaniem i tak g... widać i łatwo o nieszczęście

Takie cuda są w Rossmannie? Możesz podlinkować jak znajdziesz chwile pewnie tylko w tych "dużych" eh
Fajnie, że znalazłaś coś słodkiego dla siebie
Haha, to był mój pierwszy raz wtedy oczytałam się o "cudownych" właściwościach, a że mam słabe i rozdwajające się paznokcie to postanowiłam spróbować- na pewno nie zaszkodzi. Na pewno wybiela płytkę paznokcia ale liczę też na poprawę pod względem twardości

Już zarezerwowaliśmy sobie 2 hotele- jeden w Białce, drugi w Zakopanem, bo nie mogliśmy się zdecydować na jeden więc podzieliliśmy sobie tydzień na pół :P mam nadzieję, że nie będzie strasznie zimno... no żeby przynajmniej nie lało, bo wtedy ciężko o zdobywanie szczytów...

Ano są :P nie mogłam znaleźć na polskiej stronie Rossmanna więc wklejam Ci z niemieckiej, haha :P http://www.rossmannversand.de/produk...kmischung.aspx

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine mówisz , że dobre to ciasto?
to może sama kupię i upiekę hehe jak gotowiec to nie będzie za dużo roboty
cieszę się , że brzusio już lepiej
Dla niewybrednych ciasto bardzo dobre wg. mnie niczym się nie różni w smaku od takiego "zwykłego". Także polecam. Wprawdzie tanie nie jest, ale raz na jakiś czas można zaszaleć
Dziękuję
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:32   #888
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję dzisiaj shred with weights level 2 Heroine miałaś rację daję bardziej w kość niż 1 jednak dałam radę i przyjemnie się spociłam haha

przyszła mi ostatnio szczotka TT i całkiem przyjemna nie wyrywa tyle włosów ale może dlatego, że delikatniej się z nią obchodzę haha
ano cięższy ale Ty twarda jesteś, wiec dałaś radę

Też się czaję na TT gdzie zamawiałaś?

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Heroinko a Ciebie dalej to męczy????????????? Przecież już było dobrze! Co się stało??? Co lekarze mówią???
Tak, moja mama już dawno pojechała, jakoś tydzień po mojej operacji.
A mój nos... średnio :/ śmierdzi i nie goi się faszerują mnie antybiotykami które góFno dają :/
Monia, straszne rzeczy piszesz... aż przykro czytać kurde, tyle się męczysz, a miało być wszystko dobrze... nieciekawa sprawa ;( moze faktycznie ten gronkowiec robi Ci takie zamieszanie... lepiej to sprawdzić! Współczuję Ci bardzo życzę Ci żeby szybko Ci przeszło...

A co do mnie, no to tak- męczę się dalej, ale jest już poprawa, bo zmieniłam dietę nie wiem czy doczytałaś, ale robiłam badania w kierunku celiakii (uczulenie na gluten) i teraz czekam na wyniki. Na 90% taka będzie diagnoza... więc już zaczęłam eliminować z diety gluten i jakby lepiej trochę- znaczy brzuch mniej boli (chociaż wczoraj to znów myślałam, ze umrę... musiałam coś zeżreć co zwierało ten alergen). Dalej mnie czyści, ale to ponoć normalne- żeby się całkowicie oczyścić z glutenu organizm potrzebuje co najmniej 3 miesięcy... także jeszcze trochę pocierpię. Ale mam nadzieję, że będzie tylko lepiej

Super ta koszulka fajnie się złożyło, że przyszła damska, haha

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Na obiad aż 3 kolby kukurydzy taką miałam ochotę na kolację miał być koktajl ale dałam radę tylko kalarepkę schrupać
Dziś dzień rowerkowy -80min
Ło matko, 3 kolby ja ledwo jedną zjadam no ale widzę, że pełna byłaś potem :P w ogóle to ja w tym roku dopiero spróbowałam kukurydzę bardzo mi posmakowała. Ale ja też tą cukrową jadłam- dla mnie była w porządku, nie była jakoś strasznie słodka
Brawo za rowerek

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Dziś tak myślałam, że chyba jednak za dużo winogron jem kupiłam wczoraj ok 1,2kg...i dziś już nie ma będę jednak wydzielać i ważyć, bo może i samo zdrowie ale dosyć kaloryczne
Dziś rano dwie kanapki z żółtym serem i salami (dwa cienkie plastry salami dla smaku -pewnie ok 10g ważyły-sprawdzę jutro z ciekawości) pomidor i rzodkiewek kilka. Na obiad dziś fasolka szparagowa Na kolacje kolba kukurydzy i koktajl z grejpfruta, marchewki i pęczka natki pietruszki w ciągu dnia kalarepkę zjadłam, banana i te nieszczęsne winogrona, duuużo winogron
Margot, ja też mam słabość do winogron... je się tak przyjemnie je... nie wiadomo kiedy zeżre się dużo a potem dość ciężko na żołądku jest przynajmniej ja tak mam... ale też uwielbiam

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Hej :-*
Ja w pracy siedzę :-/ czuje sie dobrze, mam siłę i nic mnie nie boli tylko ten nos... Piecze mnie w srodku bo tu gdzie pracuje ludzie fajki palą i ten dym podraznia mi te rany w nosie :-( mam pootwierane wszystkie okna, drzwi i wentylatory chodzą ale słabo to pomaga bo za dużo ludzi jest i wszyscy jarają fajka za fajką :-/ tak mi podrazniło to wsystko że oddychac tylko buzią mogę bo nos obrzęknięty w środku :-( jutro minie 3 tygodnie od operacji, miało być juz dawno wszystko zagojone a tu dupa :-(
Mój synek dziś od rana czuł sie już super, do szkoły nawet chciał iść ale go nie puscilam bo za szybko no ale teraz na wieczor znowu ból głowy i gorączka wiec jutro pedzimy do lekarza bo to jakies dziwne jest.
Kurde, jeszcze w pracy musisz się męczyć... chyba potrzebna Ci dłuższa rekonwalescencja... bo ten dym na pewno nie działa na Twoją korzyść nie możesz wziąć zwolnienia czy coś? Zamęczysz się
Widzę, że synka też coś dopadło, ajjjj wszystko na raz... zdrówka dla Was



No, nadrobiłam Was w końcu idę jeść śniadanie jakieś
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:33   #889
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot, winogrona maja mnostwo cukru to nieomalze slodycze. Ja tez bardzo lubie, ale czesto nie kupuje.
Wczoraj wiosla 20 minut. No i zamowilam ksiazke, te o ktorej pisalam wczesniej - czekam teraz niecierpliwie na przesylke. Moze w przyszlym tygodniu do mnie dotrze.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 07:36   #890
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Paulownia brawo za wiosła aaaa, i zapomniałam napisać- synuś słodziaszny śliczna kruszynka
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:40   #891
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Paulownia brawo za wiosła aaaa, i zapomniałam napisać- synuś słodziaszny śliczna kruszynka
Merci.
Najedzony, przewiniety, spi w wozku - skorzystam z okazji i pojde sobie wlosy umyc.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:50   #892
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość



No brak okresu nie jest dobry... mówię to też z własnego doświadczenia. Można przesadzić z dietą i ćwiczeniami, i buch... mówisz, że organizm się przystosuje- oby! Ale zadbaj o prawidłową dietę jesz odpowiednią ilość kalorii? Jak z tłuszczami u Ciebie? Mam nadzieję, że wiesz jak bardzo ważne są tłuszcze w diecie i dla prawidłowego funkcjonowania, zwłaszcza przy problemach @. Bo ten 3% tłuszczu w organizmie jest niepokojący i trener może rzeczywiście martwi się, że przesadzisz? Oczywiście nie popieram takiej inwigilacji jaką stosuje ale może to zwykła troska? Cel wagowy osiągnęłaś i wielkie brawa Ci się należą spadek spektakularny! Ale też bardzo szybki... trzymam kciuki za utrzymanie

Kochana jeśli chodzi o kalorie to dziennie spokojnie zjadam ich z 1200 . Zdrowe tłuszcze mam w rybach, a rybki jem co 2 dzień szczególnie łososia którego kocham . Mam nadzieję, że za jakiś czas ten okres jednak wróci wiadomo organizm musi się przyzwyczaić do takiego spadku wagi i to trochę jednak potrwa na pewno. Wczoraj miałam trening z trenerem i mu powiedziałam wprost, że nie będzie mi mówił co mam robić i że tak będę robić to co chce. Powiedział tylko, że rób jak uważasz . Więc no niech się lepiej nie miesza w to co robię tym bardziej, że w każdym momencie moge powiedziec mu stop i zmienić trenera więc niech lepiej nie mówi mi co mam robić bo ja i tak zrobię po swojemu- taki już mam charakter .


Ja to wstałam dziś po 7. Za jakąs godzinę albo 2 ma do mnie przyjechac siostra na chwilę, a później polecę na siłownię. W tej chwili wziełam się za sprzątanie mieszkanka. Posprzątam, ogarnę się i zjem śniadanie. Tzn zjadłam jednego wafla ryżowego ale to tak na rozbudzenie metabolizmu . Za godzinę normalnie zjem 2 kanapki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:08   #893
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Never, ja uważam, że 1200 kalorii to stanowczo za mało przy takiej aktywności jaką Ty masz... dużo ćwiczysz przecież cały czas tyle jadłaś, czy jeszcze mniej? Używasz oliwy, jesz pestki dyni/słonecznika, orzechy? Same rybki to trochę mało
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:33   #894
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Never, ja uważam, że 1200 kalorii to stanowczo za mało przy takiej aktywności jaką Ty masz... dużo ćwiczysz przecież cały czas tyle jadłaś, czy jeszcze mniej? Używasz oliwy, jesz pestki dyni/słonecznika, orzechy? Same rybki to trochę mało
tzn. wiesz 1200 kcal to mi się może wydaje, że jem ale znając życie wychodzi tych kalorii więcej. W sumie jem to samo cały czas no teraz może odrobinę więcej. Oliwy nie używam w ogóle, orzechów też nie jem .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:42   #895
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
tzn. wiesz 1200 kcal to mi się może wydaje, że jem ale znając życie wychodzi tych kalorii więcej. W sumie jem to samo cały czas no teraz może odrobinę więcej. Oliwy nie używam w ogóle, orzechów też nie jem .
Przez niedobór tłuszczy możesz mieć problem z @... myślałam, że jesteś tego świadoma po swoich wcześniejszych doświadczeniach
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:00   #896
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hejka u mnie nic nowego więc nawet nie wiem co mam Wam napisać.

Heroine jak czytam o Twoich problemach to chyba mamy coś wspólneg ja praktycznie codziennie mam sraczke rano już od chyba 3 miesięcy. Nawet czasami nie mogę zjeść śniadania do końca ;/ Ale Wam fajnie z racji wycieczki do Zakopca. Tylko spakuj ciepłe ciuchy, bo tam pewnie już zimno

Monia masakra niby tylko operacja przegrody a tu takie komplikacje. Pewnie to jest męczące tyle czasu nie możesz dojść do siebie dodatkowo antybiotyki też Cię pewnie osłabiły ;/ Mam nadzieję, że w końcu dojdą do tego jak Ci pomóc

Paulownia jeju maluszek przesłodki ucałuj go od cioci a wagą się nie martw przecież jeszcze zleci tym bardziej, że zaczęłaś wiosłować

Margot no ładnie wcinasz tego winogronu Ja też lubię Ale ostatnio mam faze na brzoskwinie i nektarynki

Never
mi się wydaje, że te 3% tłuszczu to nie możliwe osoby z wyrzeźbioną sylwetką mają więcej a ty nie ćwiczysz od lat tylko od niedawna. Tym bardziej, że tyle schudłaś nie ma opcji żeby ten wynik był wiarygodny. A jak nie masz @ to powinnaś iść do ginekologa żeby coś zaradził na to. I nie przesadzaj z aktywnością fizyczną tym bardziej że jak dla mnie jesz bardzo mało w porównaniu do tego co piszesz, że masz treningi siłowe i kardio. Tylko sobie zaszkodzisz. Nie chciałabym żeby się powtórzyła sytuacja jak kiedyś, że będziesz bardzo chuda a potem efekt odwrotny
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:11   #897
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka u mnie nic nowego więc nawet nie wiem co mam Wam napisać.

Heroine jak czytam o Twoich problemach to chyba mamy coś wspólneg ja praktycznie codziennie mam sraczke rano już od chyba 3 miesięcy. Nawet czasami nie mogę zjeść śniadania do końca ;/ Ale Wam fajnie z racji wycieczki do Zakopca. Tylko spakuj ciepłe ciuchy, bo tam pewnie już zimno
Hej jak w pracy? Zadowolona jesteś?

No powiem Ci, że przes.rana sprawa dosłownie ale tylko rano Cię goni? Bo mnie to cały dzień... i w nocy też wstaję dzisiaj tak mnie przegoniło, że myślałam, że jelita wydalę jeszcze mi brzuch nie doszedł do siebie po tej nocy...
No, w górach na pewno już chłodno- biorę swetry i bluzy bo ja to zmarźluch jestem
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:12   #898
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej dziewuszki :-*
Ja już po wizycie u laryngologa. To co mi wyciągnął z nosa to jakas masakra. Normalnie żywe mieso o długości ok 7 cm!!! Byłam przerażona. Taki wielki zakrwawiony glut :-/ smierdzialo to okropnie. Powiedział że to normalne niestety ale z czasem bedzie już tego coraz mniej. Co do gronkowca to on wie o nim i ten antybiotyk co mam jest nawet na silniejsze bakterie niż gronkowiec wiec mi innego nieda. Mam zjeść całe opakowanie i wtedy zobaczyny czy trzeba dalej coś mi podawać.
Teraz siedze z synkiem u pediatry. Czekamy w kolejce. Głowa go dalej boli choć mniej ale rano zawsze sie lepiej czuje a popoludniu sie zaczyna horror. Jeszcze dzisiaj do roboty na 16 a ja tak mało spałam :-/

NEVER no 1200 kcal to faktycznie za mało. Tyle sie je jak chce sie schudnąć ja na takiej diecie schudlam 30 kilo i mało ćwiczyłam a ty cwiczysz sporo wiec wszystko spalasz. Na trenera nie powinnas sie denerwowac, przeciez po to go wynajelas żeby ci pomógł Wszyscy chcą dla ciebie dobrze :-*
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:15   #899
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Monia jesuuu, aż czytać tego go mogę... straszne to mam nadzieję, że Ci się to niebawem poprawi no i jeszcze synek chory jeszcze raz zdrowia dużo życzę!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:49   #900
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hej jak w pracy? Zadowolona jesteś?

No powiem Ci, że przes.rana sprawa dosłownie ale tylko rano Cię goni? Bo mnie to cały dzień... i w nocy też wstaję dzisiaj tak mnie przegoniło, że myślałam, że jelita wydalę jeszcze mi brzuch nie doszedł do siebie po tej nocy...
No, w górach na pewno już chłodno- biorę swetry i bluzy bo ja to zmarźluch jestem
Hmmm no pracuje, bo nie mam wyjścia poki co. Ale to co tam się dzieje pozostawia wiele do życzenia szefowa zamiast pilnować biznesu i dbać o pewne sprawy tego nie robi i różne rzeczy spadają na nas czego robić nie powinniśmy. Normalnie do cv powinnam wpisac prace na kilku etatach patrząc na to co tam robie co wszystkie robimy..
Chyba będę Cv wozić do innych salonów chociaż wiadomo jak to jest nie wiadomo gdzie gorzej ;/
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki :-*
Ja już po wizycie u laryngologa. To co mi wyciągnął z nosa to jakas masakra. Normalnie żywe mieso o długości ok 7 cm!!! Byłam przerażona. Taki wielki zakrwawiony glut :-/ smierdzialo to okropnie. Powiedział że to normalne niestety ale z czasem bedzie już tego coraz mniej. Co do gronkowca to on wie o nim i ten antybiotyk co mam jest nawet na silniejsze bakterie niż gronkowiec wiec mi innego nieda. Mam zjeść całe opakowanie i wtedy zobaczyny czy trzeba dalej coś mi podawać.
Teraz siedze z synkiem u pediatry. Czekamy w kolejce. Głowa go dalej boli choć mniej ale rano zawsze sie lepiej czuje a popoludniu sie zaczyna horror. Jeszcze dzisiaj do roboty na 16 a ja tak mało spałam :-/

NEVER no 1200 kcal to faktycznie za mało. Tyle sie je jak chce sie schudnąć ja na takiej diecie schudlam 30 kilo i mało ćwiczyłam a ty cwiczysz sporo wiec wszystko spalasz. Na trenera nie powinnas sie denerwowac, przeciez po to go wynajelas żeby ci pomógł Wszyscy chcą dla ciebie dobrze :-*
O matko jak to czytam to mi Ciebie szkoda, ze tak się męczysz Oby było tylko lepiej
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.