Scent Bar LIX - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-17, 10:27   #961
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ale książniczki czy praca dyplomowa przyjaciółki?
Księżniczkowie, bo praca mi się zacina

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widocznie AS nie jest do konca Twoim zapachem.

Gratki

No, niestety

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Justyna - bardzo dziękuję za poczymanie mnie

Macham znad kawusi. Chłop śpi. Irytek śpi. Kothy śpią. Uwielbiam jak wszyscy śpią, a ja mogę sobie spokojnie wypić kawę.
A później do tego zasmolonego banku. Nie chcem, ale muszem.

A, i uświadomiłam sobie, że na mojej perfumowej chciejliście jest już tylko... 17 pozycji!
Ja też zaraz idę do kawy
Też lubię, jak wszyscy śpią - ale u mnie dziś tylko ja z Pepą pospałyśmy się
A ja sama nie wiem... ale parę na pewno...pięć? To by była magiczna 12stka
Ale przyszedł Dzing i matko, co to za zapach... jak się pięknie na mnie układa!

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Faktycznie, pogoda cudna pal licho, ze zimno, ale ja osobiście zupełnie inaczej funkcjonuję przy takiej pogodzie

Manikiur dwa paznokcie u środkowych palców obydwu dłoni mam zmasakrowane do samej opuszki tak krótko, ze nawet przedłużyć się nie da, bo szablon się nie ma czego trzymać pomalować się nie da, nawet odżywką, bo płytka się połamała "w głąb". Boli strasznie, wygląda koszmarnie i czuję się jak chłopka od kartofli
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 10:36   #962
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Dzing jest cudny!
Mam jakieś 20ml i oszczędzam na specjalne okazje na tę rawitową flaszkę też się przez chwilę czaiłam, ale stwierdziłam, ze skoro jeszcze trochę mam to wybiorę buty
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:01   #963
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

No i skończyło mi się Eldorado, chłopcy wstali, zejszli na dół i zatruwajo mój spokój.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:10   #964
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

joł baru snad opanowanej syfozy czołowej


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad kothy i braku czasu

oj nie wierzeu

1.ten mój to nawet nie wiem ile , ale chałowy jest .
2.paczaj , żeby było takie co łatwo włożyć i zdjąć i móc się przebrać w niesprzyjających terenowo okolicznościach - ja bym wzięła zwykły fartych nawierzchny raczej krótki jeżeli nie będziesz narażona na zalanie/oplucie itp , bo jeżeli grozi kontakt z materiałem biologicznym to długi z długim rękawem , i tyle . Z doświadczenia wiem , że przebieranie się w ładne mundurki potrafi być sporym problemem technicznym . A czysto bawełnianych chyba w ogóle nie ma , nawet te co mają niby 80% to i tak blacha pancerna sztywna mało przepuszczalna .
Będę humus robić to dam znak sygnał

Kupiłam spodzień granatowy z tkaniny która mozna prać w 95 % Jakiś materiał co łatwo plamy schodzą , atesty ma , dobrą grubość i 19 zł kosztował ...Fartuch rozpinany pożyczyła mi koleżanka pielęgniarka.I rozpinany chyba lepiej w sztucznych materiałach źle się czuję a tak założę pod spód koszulkę bawełnianą i jak będzie można to fartuch rozepnę albo zdejmę Niestety będe narażona na plucie będe myła rurki tracheo , i karmić ludzi z PEG iem także ten ....Ale kurde dziady zakazały długiego rękawu z czym się nie zgadzam . Uzasadniają roznoszeniem bakterii z człowieka na człowieka , a ja się pytam co z moją ochroną?????? kurka wodna

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Manikiur dwa paznokcie u środkowych palców obydwu dłoni mam zmasakrowane do samej opuszki tak krótko, ze nawet przedłużyć się nie da, bo szablon się nie ma czego trzymać pomalować się nie da, nawet odżywką, bo płytka się połamała "w głąb". Boli strasznie, wygląda koszmarnie i czuję się jak chłopka od kartofli
Oooooooo matko .....Ała.... Na manikiurze Ci tak zrobili?



Ogłoszenie parafialne szukam Montale Dark Purple odlewkę min 2 ml
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2016-03-17 o 11:30
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:16   #965
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Oooooooo matko .....Ała.... Na manikiurze Ci tak zrobili?
Niii, sama se krzywdę zrobiłam jeden szufladą, drugi segregatorem.
Praca biurowa jest niebezpieczna....

I owszem, usiłowałam to przedłużyć żelem, na szablonie, u tej tam na dole. Durny babsztyl zamiast mi powiedzieć wprost "proszę pani, są ułamane za krótko, nic się z tym nie da zrobić" to mi cipa uwaliła pół kilo plastiku, który z jednego palca odpadł po powrocie na górę (razem z resztkami płytki), z drugiego - tego samego dnia w drodze powrotnej do domu.

Szukałam na paznokciowym jakiejś Czarnej listy, żeby babę obsmarować, ale nie znalazłam.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:24   #966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Bujam sobie w oparach Casbaha ramach globalnych testów i jest mi taaaak dooobrze muszę miec go, No muszę! Wrzuciliby na strone kurcze
A mocny, trwały i wydajny jak nie wiem co- 2 malutkie psiki i pole rażenia jak bomba atomowa
Tż myślał ze mam na sobie Avignon, bo kadzidło głownie wyczuwa w Casbahu na mnie, ja w sumie tez. Ale nijak mi to nie przeszkadza - przeciwnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:29   #967
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bujam sobie w oparach Casbaha ramach globalnych testów i jest mi taaaak dooobrze muszę miec go, No muszę! Wrzuciliby na strone kurcze
A mocny, trwały i wydajny jak nie wiem co- 2 malutkie psiki i pole rażenia jak bomba atomowa
Tż myślał ze mam na sobie Avignon, bo kadzidło głownie wyczuwa w Casbahu na mnie, ja w sumie tez. Ale nijak mi to nie przeszkadza - przeciwnie
I tak ałaaaaaa
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 11:35   #968
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

No dobra, a ma kto konto na ☠☠☠aju?
Znalazłam seteczkę tego cymesu za 486zł po dzisiejszym kursie, z Ukrainy, ślą do Polszy.
Taniej nie widzę
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:36   #969
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bujam sobie w oparach Casbaha ramach globalnych testów i jest mi taaaak dooobrze muszę miec go, No muszę! Wrzuciliby na strone kurcze
A mocny, trwały i wydajny jak nie wiem co- 2 malutkie psiki i pole rażenia jak bomba atomowa
Tż myślał ze mam na sobie Avignon, bo kadzidło głownie wyczuwa w Casbahu na mnie, ja w sumie tez. Ale nijak mi to nie przeszkadza - przeciwnie

Mam 10 teczkę Czekam na wiosnę
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:57   #970
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mam 10 teczkę Czekam na wiosnę
Zazdrooo
Ja poczekam aż na necie sie pokaże znowu
Z tym ze setka to przy takiej wydajności o wiele za duzo bedzie, chyba zeby były jedynymi perfumami jakie sie posiada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 12:22   #971
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zazdrooo
Ja poczekam aż na necie sie pokaże znowu
Z tym ze setka to przy takiej wydajności o wiele za duzo bedzie, chyba zeby były jedynymi perfumami jakie sie posiada
Ale w sumie mam 5 ml bo na spółę z mężem
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 12:44   #972
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość


Mnie tez się chce - ale żeby aż tak sprzątać, to nie, musi się pogoda jeszcze postarać. Ale manicure sobie zrobiłam ulubiony, żarówiasty - amarantowa malina burżua


święte słowa, będę już wiedzieć na całe życie - i mnie też się ta reakcja nie spodobała

Się pochwalę - dziś wieczorem otworzyłam swoją nową stronę na fejsie - Brulion Malarski ulubione kawałki - i już mam ponad sto polubień! a pamiętacie, jaka była rozgoryczona blogowaniem. Co prawda ludzie na fb skłaniani są do nie czytania - ale i tak ocalę dawne rysunki i obrazy od zapomnienia, a dla wyjątków również wpisy
1. Jeden z moich ulubionych! Mowa o odcieniu, bo sam lakier bywa, że za miękki, ale ja jestem niezdarą paznokciową, niemniej jak się uda pomalować to cudo!!!!

2. Ech, no tak, niby agresja - zły nawyk, zła reakcja, i jakiś znak pewnie, że można tłumaczyć, uczyć etc. Ale tak sobie pomyślałam, o nas, dorosłych, którzy to wiedzą, mają świadomość, a jednak w sytuacjach bezradności często zachowujemy się instynktownie, źle, agresywnie, rozładowujemy wkurfa na zewnątrz, nie myslimy, bo musimy to z siebie wyrzucić. Taka już chyba ta nasza natura, mimo, że wiemy, że to źle. No ale wiadomo, w dzieciach zależy nam pielęgnować jak najbardziej i jak najdłużej się da, te właściwe zachowania.

3.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

1.
dziś się dowiedziałam, że w piątek ma być na spotkaniu 120 ludzi z pisu... jakieś szychy się mają zjechać
mam ochotę powbijać pinezki w krzesła


3. no koth idealny i niestety wie co to dom i bardzo prosi żeby ją zabrać
a nie mam opcji dopóki nie kupimy swojego
Eeee, po co robić złą reklamę hotelowi, wystarczy napluć do zupy

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Macham znad kawusi. Chłop śpi. Irytek śpi. Kothy śpią. Uwielbiam jak wszyscy śpią, a ja mogę sobie spokojnie wypić kawę.
A później do tego zasmolonego banku. Nie chcem, ale muszem.

A, i uświadomiłam sobie, że na mojej perfumowej chciejliście jest już tylko... 17 pozycji!
1. Uwielbiam ten stan! Choć mam tylko małża, ale czasem wiadomo, bywa niczym klasyczny Irytek Mam teraz popołudnia dla siebie (tfu tfu w niemalowane) i choć dziś muszę zrobić kilka Pitów rodzince, to jednak wolna chata to jest to ! Pranko się pierze, kawka się pije i te sprawy

2. Szczęściara, wiesz czego chcesz

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No i skończyło mi się Eldorado, chłopcy wstali, zejszli na dół i zatruwajo mój spokój.
łoj

Ja też się boję, że sobie wykrakam, więc może lepiej będę radować się po cichu
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 13:35   #973
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Ehh ja tak rzadko mam wolną chatę
Kiedyś miałam całe środowe popołudnia... bez Chłopa, bez Irytka, normalnie haj lajf. Teraz teściowie biorą Irysia do siebie w soboty, a w soboty Chłop nie pracuje.
Więc rzadko jestem sama.
Ale na szczęście już wiosna, robi się cieplej, co oznacza że Chłop będzie sobie wybywał w soboty na rower.
Może dzisiaj będzie trochę spokoju - w tej chwili chłopcy pojszli do parku, później odwiedzą teściów, a ja mam dzień domowy. I muszę skończyć ten zasmolony post na bloga... grrrrr...!
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:55   #974
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Eeee, po co robić złą reklamę hotelowi, wystarczy napluć do zupy
1. nie zamawiali, tylko salę, pewnie przyniosą własne placki
ale jak zamówią 120 herbat to zacznę strzelać


dziś się zamierzam odstresować murphy'sem z okazji sw Patryka


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mam 10 teczkę Czekam na wiosnę
a ja się zastanawiam na kogo te teczki masz
teraz moda na teczki z szafy

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Betty - ale może i ktoś inny się zna - myślisz, że Neostratę można stosować pod oczy?
nie wiem, ja zwykle omijałam przy kwasach i retinoidach. czasem maźnęłam. ale jak migrowało do oka to bolało.

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2016-03-17 o 15:10
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:00   #975
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Po spędzeniu połowy dnia ze mną pachnacą Casbahem, tz zaczał mi marudzic ze jade kosciółkiem i ze mu sie ten zapach nie podoba ani troche. Na moja sugestię, ze Avignon też kosciółek odparł ze niby tak ale duzo ladniej pachnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:22   #976
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Z



święte słowa, będę już wiedzieć na całe życie - i mnie też się ta reakcja nie spodobała

Się pochwalę - dziś wieczorem otworzyłam swoją nową stronę na fejsie - Brulion Malarski ulubione kawałki - i już mam ponad sto polubień! a pamiętacie, jaka była rozgoryczona blogowaniem. Co prawda ludzie na fb skłaniani są do nie czytania - ale i tak ocalę dawne rysunki i obrazy od zapomnienia, a dla wyjątków również wpisy
1.może psycholog by się przydał ?
2.
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
1.
dziś się dowiedziałam, że w piątek ma być na spotkaniu 120 ludzi z pisu... jakieś szychy się mają zjechać
mam ochotę powbijać pinezki w krzesła


3. no koth idealny i niestety wie co to dom i bardzo prosi żeby ją zabrać
a nie mam opcji dopóki nie kupimy swojego


ktoś tu ostatnio wspominał, że nadchodzi era książąt
łażąc po national portrait gallery zastanawiałam się czy to jeszcze książęta czy już książniczki
1.auuuć, współczuwam
2.
3.dwa w jednym , zabytkowy dżender
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość

Macham znad kawusi. Chłop śpi. Irytek śpi. Kothy śpią. Uwielbiam jak wszyscy śpią, a ja mogę sobie spokojnie wypić kawę.


A, i uświadomiłam sobie, że na mojej perfumowej chciejliście jest już tylko... 17 pozycji!
1.to są piękne chwile , gdy w chałupie cisza
2.
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
No i skończyło mi się Eldorado, chłopcy wstali, zejszli na dół i zatruwajo mój spokój.
rzeczywistość skrzeczy
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Kupiłam spodzień granatowy z tkaniny która mozna prać w 95 % Jakiś materiał co łatwo plamy schodzą , atesty ma , dobrą grubość i 19 zł kosztował ...Fartuch rozpinany pożyczyła mi koleżanka pielęgniarka.I rozpinany chyba lepiej w sztucznych materiałach źle się czuję a tak założę pod spód koszulkę bawełnianą i jak będzie można to fartuch rozepnę albo zdejmę Niestety będe narażona na plucie będe myła rurki tracheo , i karmić ludzi z PEG iem także ten ....Ale kurde dziady zakazały długiego rękawu z czym się nie zgadzam . Uzasadniają roznoszeniem bakterii z człowieka na człowieka , a ja się pytam co z moją ochroną?????? kurka wodna
Ty się możesz umyć
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

2. Ech, no tak, niby agresja - zły nawyk, zła reakcja, i jakiś znak pewnie, że można tłumaczyć, uczyć etc. Ale tak sobie pomyślałam, o nas, dorosłych, którzy to wiedzą, mają świadomość, a jednak w sytuacjach bezradności często zachowujemy się instynktownie, źle, agresywnie, rozładowujemy wkurfa na zewnątrz, nie myslimy, bo musimy to z siebie wyrzucić. Taka już chyba ta nasza natura, mimo, że wiemy, że to źle. No ale wiadomo, w dzieciach zależy nam pielęgnować jak najbardziej i jak najdłużej się da, te właściwe zachowania.


Eeee, po co robić złą reklamę hotelowi, wystarczy napluć do zupy
1.no niezupełnie tak to działa , dorosły kopnie rozkraczony samochód ze słowami "[piiip] złom" mając pełną świadomość tego , że samochód był stary i coś mu nawalało a on tego nie naprawił , bądź jechał za szybko i wpadł w poślizg , więc jest to reakcja można rzec rytualna , ale u dziecka w wieku szkolnym taka reakcja może świadczyć o 1) ukrytej agresji , 2) skłonności do przerzucania winy za swoje niepowodzenia na innych , 3) braku umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami i stresem, 4?zaburzeniach w kontaktach społecznych . Dziecko szkolne wie/powinno wiedzieć, że rzecz to martwy przedmiot i nie ona jest winna temu , co się stanie gdy zostanie źle użyta , nie depcze się zeszytu za to , że dostało się jedynkę z wypracowania . Inaczej mówiąc nie jest to naturalna prawidłowa reakcja dziecka na taką sytuację .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:52   #977
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Mam ból doopy.
Dzisiej się dowiedziałam, że taki chłopek roztropek którego kiedyś baaaardzo kochałam się ohajtał. NIby nie mam z nim kontaktu od lat, i niby nie powinno mnie to obchodzić, a i tak stwierdziłam, że nie lubię tej raszpli, co to za niego wyjszła. :P
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 17:53   #978
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

1.no niezupełnie tak to działa , dorosły kopnie rozkraczony samochód ze słowami "[piiip] złom" mając pełną świadomość tego , że samochód był stary i coś mu nawalało a on tego nie naprawił , bądź jechał za szybko i wpadł w poślizg , więc jest to reakcja można rzec rytualna , ale u dziecka w wieku szkolnym taka reakcja może świadczyć o 1) ukrytej agresji , 2) skłonności do przerzucania winy za swoje niepowodzenia na innych , 3) braku umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami i stresem, 4?zaburzeniach w kontaktach społecznych . Dziecko szkolne wie/powinno wiedzieć, że rzecz to martwy przedmiot i nie ona jest winna temu , co się stanie gdy zostanie źle użyta , nie depcze się zeszytu za to , że dostało się jedynkę z wypracowania . Inaczej mówiąc nie jest to naturalna prawidłowa reakcja dziecka na taką sytuację .
Mądrze mówisz. To fakt. No tak uczenie przyczyna-skutek, konsekwencje.

Acz pogrubione

A jeśli o rytuałach mowa, to PITy zrobione pranka wyprane, odpaliłam earl greya i zamierzam się rozpieszczeć błogim lenistwem podczas @. Boję się, że to się skończy na jakiś próbaskach abo innych odlewach. Tylko wciąż nie wiem czego chcę

Wiem, to będzie gópie pytanie, ale zadam, a co! Nie pierwsze i nie ostatnie. Jak mogłaby pachnieć Claire Underwood (czyli aktorka Robin Wright w The House of Cards). Podejrzewam, że to nie byłby taki totalnie "correct" zapach, nie do końca "dostojny" a jednak hmmmm minimalistyczny jak jej ubiór, dobrze skrojony, nie przegięty w żadną ze stron, nie świeżak, nie słodziak, nie ozonek, nie jakiś dostojny szypr, tylko nowoczesny, z pewnego rodzaju zaskakującym pazurem. Tak wiem, jak to brzmi, niemniej chyba od zawsze czegoś takiego szukam. Ostatnio przypomniał mi się, uwielbiany przeze mnie kiedyś, Gucci EDP. Tylko on jednak jest "za bardzo" idzie ciut w męską stronę, obecnie dla mnie także zbyt przyprawowo-skórzany, ale jakby coś zimniejszego się znalazło. Od razu mówię, że na mnie Bottegi śmierdzą. Ale też za miękkie z kolei mi się wydały.

Jakby ktoś miał jakieś skojarzenia, będę wdzięczna, tak w ramach "rozrywki" Tocca Bainca wyguglałam, ale nie o to chodzi by to znaleźć, tylko wymyślić coś , co byłoby spójne z takim hmmm gustem/stylem. Myślałam o jakiś oparach z żelazka, White Linen ale to chyba zbyt słabe? Bez pazura?
Myślałam też o Balenciagach, ale tam łatwo o pudrowość, pylistość, która jest miękka, no i hmmm mało nowoczesna dla mnie. Choć lubię i cenię ich zapachy. Tylko tu chodzi o efekt " o jaaaaaaaaaaaaaa to je to " Raczej zimnej kompozycji na dzień.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-03-17 o 18:08
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:00   #979
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

byłam dzis w hm i wyszłam z syndromem -chce wszystko,a wiecie jak to dosyc niespotykane u mnie,
ale nowa kolekcja divided jest wstrzasająca , wszystko asymetryczne, zwisowate, potargane, czarne albo w wypranych kolorach
redzia powinna sie obkupic, fajne materiałowe płaszczydło hesy-materiał cienki lejacy z kapturem, wogole duzo fajnego pod spod i na wierzch,

red-kolejne info-na didzkim duzo taneigo róznego i w dodatku promocja 3 w cenie 2- obkupilam dida w sukienki na lato, w dodatku była jesczez wyprz i z wyprzy tez cos capnelam, 3 stowki mi poszły ,ale fajnie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 18:04   #980
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
byłam dzis w hm i wyszłam z syndromem -chce wszystko,a wiecie jak to dosyc niespotykane u mnie,
ale nowa kolekcja divided jest wstrzasająca , wszystko asymetryczne, zwisowate, potargane, czarne albo w wypranych kolorach
redzia powinna sie obkupic, fajne materiałowe płaszczydło hesy-materiał cienki lejacy z kapturem, wogole duzo fajnego pod spod i na wierzch,

red-kolejne info-na didzkim duzo taneigo róznego i w dodatku promocja 3 w cenie 2- obkupilam dida w sukienki na lato, w dodatku była jesczez wyprz i z wyprzy tez cos capnelam, 3 stowki mi poszły ,ale fajnie
Ja własnie wywaliłam katalog h&M z niesmakiem kwitując ze nic tam nie ma prócz moze spodenek na lato w kolorze khaki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:20   #981
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja własnie wywaliłam katalog h&M z niesmakiem kwitując ze nic tam nie ma prócz moze spodenek na lato w kolorze khaki
nie znasz sie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:22   #982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
nie znasz sie
Nic nie ma za to w zarowni ciagle cos wyszukam fajnego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:36   #983
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic nie ma za to w zarowni ciagle cos wyszukam fajnego
ja na zare jestem za mala, nic nie pasuje niezaleznie od rozmiaru
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:46   #984
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja na zare jestem za mala, nic nie pasuje niezaleznie od rozmiaru
Z działu trf też?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 18:47   #985
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIX

chcialam plaszcz wkleic ale sie nei da

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2016-03-17 o 18:49
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 05:52   #986
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
byłam dzis w hm i wyszłam z syndromem -chce wszystko,a wiecie jak to dosyc niespotykane u mnie,
ale nowa kolekcja divided jest wstrzasająca , wszystko asymetryczne, zwisowate, potargane, czarne albo w wypranych kolorach
redzia powinna sie obkupic, fajne materiałowe płaszczydło hesy-materiał cienki lejacy z kapturem, wogole duzo fajnego pod spod i na wierzch,

red-kolejne info-na didzkim duzo taneigo róznego i w dodatku promocja 3 w cenie 2- obkupilam dida w sukienki na lato, w dodatku była jesczez wyprz i z wyprzy tez cos capnelam, 3 stowki mi poszły ,ale fajnie
Zachciało mi się do h&m przez Ciebie chociaż pewnie też bym obkupila dida zamiast siebie a sobie coś kupiłaś wreszcie? Na Ciebie są dobre rzeczy z h&m? Bo tam w sumie też rozmiarowke skopana mają, ja od nich noszę S, a moja Siss podobnych gabarytów do Ciebie to na dziecięcym tam tylko kupuje

Dobry z łóżka
Mam nadzieję że jeszcze dospie bo jakaś nieprzytomna jestem, wczorajszy dzień mnie wykończył
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 08:25   #987
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIX

Snad nauki dot wykonania czepca przeciwwszawiczego


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ty się możesz umyć

.
Po pierwsze primo nie widziałam żeby ktokolwiek na zwykłym oddziale mył ręce ponad łokcie, po drugie primo w takim razie po co rękawiczki skoro i tak mogę umyć ręce. O wiele lepiej pracowałoby mi się mając długi rękaw, czułabym się bezpieczniej po prostu , uważam że to niehigieniczne dotykać kogoś gołą skórą . Nie przepraszam nie kogoś tylko człowieka bardzo ciężko chorego który jest niestety źródłem bakterii . Na dodatek ja też jestem takim źródłem dla osoby chorej która może być bardziej podatna na moje bakterie...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 09:12   #988
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Bry znad bardzo zaśmietanowanej kawy

Irytek powinien mi chyba dzisiaj spać do popołudnia, bo wczoraj za dnia nie spał wcale, później wojował do 12tej w nocy, a potem obudził się i ryczał. Ja już chciałam na pogotowie dzwonić, bo Iryś jest troszkę przeziębiony a ja się bałam, że skoro tak wrzeszczy to pewnie coś poważnego.

Później sobie Irytek beknął, potem sobie pierdnął, i poszedł spać.

A ja dzisiaj półżywa.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 09:14   #989
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
byłam dzis w hm i wyszłam z syndromem -chce wszystko,a wiecie jak to dosyc niespotykane u mnie,
ale nowa kolekcja divided jest wstrzasająca , wszystko asymetryczne, zwisowate, potargane, czarne albo w wypranych kolorach
redzia powinna sie obkupic, fajne materiałowe płaszczydło hesy-materiał cienki lejacy z kapturem, wogole duzo fajnego pod spod i na wierzch
O! Obczaję potem Dividem w internetach.
Co do dzieckich to nie wiedziałam o promocji ale wczoraj obkupiłam N w sukienki z H&M (przez net, promocji takiej nie było).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja własnie wywaliłam katalog h&M z niesmakiem kwitując ze nic tam nie ma prócz moze spodenek na lato w kolorze khaki
Katalog też wywaliłam, same bohowate rzeczy zamieścili, nic dla mnie.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 10:50   #990
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Katalog też wywaliłam, same bohowate rzeczy zamieścili, nic dla mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.