Okazało się, że ma dziewczynę i dziecko.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-25, 19:55   #1
Lilejna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 3

Okazało się, że ma dziewczynę i dziecko..


Witam was kobietki.. Pierwszy raz piszę na takim forum. A skłoniło mnie to, ze nie wiem jak sobie poradzic i przede wszysykim pogodzic sie z tym o czym sie dowiedziałam. Otoz Pol roku temu poznalam chlopaka na spacerze, wymienilismy sie usmiechami a pozniej znalazł mnie na socialach. Ja mialam faceta, lecz on mnie nie szanowal a gdy mnie uderzył, stwierdziłam ze dosc tego i odchodze od niego. Tak wiec zaczelam pisac z tym chłopakiem (bedac wciaz z moim bylym) ze spaceru.On wiedział ze mam faceta mimo to flirtowal ze mna, rozmowy toczyly sie od rana do nocy i to nie bylo tak ze nie odpisywał, odpisywal na kazda wiadomozc i o każdej porze. Nie bylo sytuacji, ze on sie nie odzywał. Pytalam go czy ma dziewczyne i dzieci powiedzial, ze nie ma. Pytalam ok 4 razy i zaprzeczal. Pisalismy ok 4 miesiące przed pierwszym spotkaniem. A doszlo do niego tak, ze bylam w odwiedzinach u mojej siostry wiec napisalam mu ze jesli chce sie ze mna spotkac, to niech przyjedzie do Niemiec. I przyjechal. (po ppwrocie zerwalam ze swoim narzeczonym) Bylo wspaniale, przespalismy sie ze soba. On wrocil ja wrocilam, zaznaczam ze mieszka ode mnie 600km lecz tez pracuje zagranica. Miesiac pozniej znow do mnie przyjechał. I znow bylo PIEKNIE. Widac w jego oczach ze wiele do mnie czuje i gdy jestesmy razem nie odkleja sie ode mnie, ciagle sie przytula i caluje, patrzy w oczy i powtarza kompelemnty, kupuje kwiaty za kazdym razem i ppwtarza ze jestem wspaniala itd. tydzien temu przyjechał do mnie 4 raz. I wtedy piękna bajka sie skończyła. Zapytalam go czy kogos ma ponieważ dostałam kilka sygnałów ktore mnie zaniepokoily i poczulam potrzebe aby ponownie o to zapytac. Patrzyl mi w oczy i nic nie mowil. Zdenerwowalam sie i zaczelam krzycxec na niego ze ma powiedziec mi prawdę. Powiedział ze ma kobiete, ze ma rowniez dziecko. Zamarłam, swiat mi sie zawalił. Wydawało sie ze jestemy dla siebie stworzeni bo gdy byliśmy razem tak sie czulismy. Widzialam to po nim ze mu zalezy. Wscieklam się. Powiedzialam mu ze to koniec i ma sie nie kontaktować ze mna. Za wiele nie mowil bo widac bylo ze mu wstyd i tak poza tym nie chcial nic wiecej powiedziec, więc poza tym ze sie przyznał ze ma dziecko i babe nic wiecej sie nie dowiedzialam , a. Powiedzial ze zaraz moze nie miec tej dziewczyny i ze nie znam jego sytuacji. Minal tydzien. Tydzien ciszy i chaosu w mojej glowie, zranil mnie i mu to wygarnelam 2 dni temu napisal jakas pierdołe nawiązując do mojego zdjecia z facebooka na ktora nie odpisalam. Nie wiem co teraz ? Dlaczego to ukrywal?? Dlaczego mnie oklamal? Czy widzac ze mu zalezy dac mu szanse? Czy zapomniec?? Pierwszy raz od wielu lat znow sie zakochalam i widze ze on tez wiele do mnie czuje... CO ROBIC? Zaznaczam, ze jest mi glupio wiedząc ze ma kobiete, ale rozkochal mnie w sobie i nie potrafię o nim zapomniec. Pomocy, co robic
Lilejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:03   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

odpusc sobie
oklamywal ja i ciebie ,nie mozna mu ufac
okropny typ bez morale
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:12   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Nie odpisywać mu, nie odbierać telefonów, najlepiej zablokować wszędzie gdzie się da. Żyć tak jakby go nigdy nie było. Mieszkacie daleko od siebie, więc nie ma szans, że wpadniecie na siebie na ulicy. Czas zrobi swoje i przestaniesz go rozpamiętywać.

Btw, wymieniliście się uśmiechami na spacerze i to wystarczyło, żeby gość Cię znalazł w social mediach? :O No chyba że napisał na jakimś spotted czy coś

Edytowane przez karawanna
Czas edycji: 2021-01-25 o 20:14
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:19   #4
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

O jakim zależy mu mówisz? Był 4 razy nie ma tu mowy o wielkim uczuciu, poza tym jakby naprawdę mu zależało to by się przecież rozstał, a nie spotykał się z dwoma.
Daj sobie spokój. Dopytywałaś. Okłamał Cię. Zapomnij.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 20:41   #5
Niki041
Raczkowanie
 
Avatar Niki041
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 66
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Czyli grał na dwa fronty. Jeśli lubisz być jedną z wielu, lubisz być zdradzana, podoba Ci się perspektywa życia ze świadomością, ze facet, z którym jesteś spotyka sie z innymi, śpi z innymi - to ok. Badz z nim jeśli to lubisz. Jeśli Ci to w ogóle nie przeszkadza.

Edytowane przez Niki041
Czas edycji: 2021-01-25 o 20:42
Niki041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 21:49   #6
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

On się nie zmieni. Opadną emocje i będzie ich szukał u kolejnej kobiety. Jesteś teraz fascynująca, bo jesteś nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 22:57   #7
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 771
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Cytat:
Napisane przez Lilejna Pokaż wiadomość
Pol roku temu poznalam chlopaka na spacerze, wymienilismy sie usmiechami a pozniej znalazł mnie na socialach. Widac w jego oczach ze wiele do mnie czuje i gdy jestesmy razem nie odkleja sie ode mnie, ciagle sie przytula i caluje, patrzy w oczy i powtarza kompelemnty, kupuje kwiaty za kazdym razem i ppwtarza ze jestem wspaniala itd. tydzien temu przyjechał do mnie 4 raz.
Dotarłam do tego momentu i czyta się to jak kartkę z pamiętnika zakochanej gimnazjalistki. Widzieliście się 3 (słownie: trzy) razy i on wiele do Ciebie czuje. Aha. Rozumiem mega zauroczenie, pożądanie etc., ale dobrze że jednak wzięło Cię na refleksję. Najbardziej mnie zdziwiło to, że powiedział, że ma kogoś, a zaraz może nie mieć takie teksty to prostu dno kompletne, bo najprawdopodobniej nie tylko Tobie je zaserwował. Daj sobie spokój i szukaj kogoś kto będzie blisko Ciebie i bez balastu.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 23:32   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Kolejny ostatnio wątek 1-postowego użytkownika z tak ewidentnym problemem, że trochę ciężko to kupić. Równie dobrze od razu można dać podtytuł "baby to są naiwne".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 23:56   #9
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Ale Ty naiwna jestes, jak 15stolatka 🤦. Po czym niby widzisz ze mu zależy? Bo Cie duzo przytulal i patrzał w oczka? Do tego wystarczy pożądanie. Szybko sie z nim przespalas, dostał co chciał, miał nowa d...e na boku z dala od domu, nie musiał długo czekać na seks (może udowodniony ze mu zależy gdybyś długo czekała z seksem a on by na dla chciał sie spotykać). Super ukladzik dla niego, zawsze to nowa atrakcja, pewnie nie pierwszą i nie ostatnią bylas jego laska na boku. Gdyby cos czuł do Ciebie to od razu zerwalby ze swoją kobieta! A tak to leciał na dwa fronty i posuwał obydwie. Zdradziecki koleś bez zasad który widać dobrze udaje zaangażowanie a Ty zlapalas się na to jak mucha na lep. Oprzytomniej kobieto, miej honor i zakończ to definitywnie.
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 06:00   #10
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Cytat:
Napisane przez Niki041 Pokaż wiadomość
Czyli grał na dwa fronty. Jeśli lubisz być jedną z wielu, lubisz być zdradzana, podoba Ci się perspektywa życia ze świadomością, ze facet, z którym jesteś spotyka sie z innymi, śpi z innymi - to ok. Badz z nim jeśli to lubisz. Jeśli Ci to w ogóle nie przeszkadza.
Autorka też grała na dwa fronty. Chłopakowi ze spaceru powiedziała o narzeczonym, ale narzeczonemu nie powiedziała, że ma kogoś na boku dopóki nie wydawało jej się, że pewnie uchwyciła "drugą gałąź", więc pierwszą może spokojnie puścić. Jakikolwiek ten narzeczony nie był to Autorka też zdradziła zamiast się rozstać i dopiero wtedy budować nowy związek. Trochę hipokryzja ostrzegać ją, że jak zwiąże się z tym facetem to będzie zdradzana, on będzie się spotykał z innymi i z nimi sypiał, bo Autorka zrobiła swojemu narzeczonemu dokładnie to samo co jej kochanek zrobił swojej kobiecie. Też można napisać, że jak znudzi jej się nowy "nabytek" to zdradzi go tak, jak zdradziła swojego dotychczasowego partnera. Autorkę boli tyłek, bo boi się, że jej nowy ukochany zrobi jej to samo, co de facto ona już zrobiła eks facetowi. Moralność Kalego.

Autorko, jeśli to co piszesz faktycznie się wydarzyło (bo brzmi jak troll) to odpuść. Spotkaliście się trzy razy, a Ty rozpisujesz peany jak bardzo on Cię kocha. No nie. Łatwo jest raz na miesiąc udawać zakochanego na pokaz, a odpisywanie na wiadomości to też niewielka cena jeżeli w perspektywie ma chętną do łóżka. Druga sprawa - abstrahując już od Twojej zdrady - koleś ma predyspozycje do skakania w bok. I bezczelnie kłamie, bo Ty chociaż przyznałaś się do posiadania partnera (nie wiem na ile wynikało to z chęci bycia szczerą, a na ile z faktu, że na portalu społecznościowym nie udało się tego ukryć, ale zostawmy to). Moim zdaniem ten "związek" się nie uda.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 08:55   #11
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Podsumowując: Autorka odeszła od faceta, który jej nie szanował i ją uderzył, a teraz marzy o związku z kłamcą, który również nie będzie jej szanował i będzie rozglądał się na boki.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kolejny ostatnio wątek 1-postowego użytkownika z tak ewidentnym problemem, że trochę ciężko to kupić. Równie dobrze od razu można dać podtytuł "baby to są naiwne".
A to swoją drogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 10:14   #12
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

No dokładnie, gdyby miała więcej rozumu i godność to juz dawno pogonilaby takiego narzeczonego ale ona kurczowo trzymała sie jednej galezi i dopiero wtedy gdy znalazła druga gałąź to z nim zerwała. Gdyby nie poznała tego nowego to pewnie dalej tkwiła by w goownianym związku (przy okazji rozgladajac sie za kimś innym) byleby mieć faceta i nie być sama, wiocznie jest desperatka bez honoru...nie kumam takich kobiet. Teraz chce wdepnac w drugie g...no (kłamcę i zdradzacza) byleby nie być samotna.
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 14:48   #13
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

W sumie trafił swój na swego.


Facet chciał gruchnąć na boku, to wiadomo, że będzie cud, miód i orzeszki. Dziś ty, jutro jego nieświadoma partnerka... jej też pewnie mówi, jaka jest kochana.

Edytowane przez Vanir410
Czas edycji: 2021-01-26 o 14:51
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 22:56   #14
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Widac ze jesteś zaslepiona i naiwna, pewnie i tak dasz mu szansę a on będzie zwlekał ciągle z zerwaniem ze swoja kobieta bo,,to nie jest odpowiedni moment" bo cos tam 😏 o tym sposobem będzie dalej ru...ł was obydwie.
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 18:27   #15
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Cytat:
Napisane przez Marcia9227 Pokaż wiadomość
Widac ze jesteś zaslepiona i naiwna, pewnie i tak dasz mu szansę a on będzie zwlekał ciągle z zerwaniem ze swoja kobieta bo,,to nie jest odpowiedni moment" bo cos tam 😏 o tym sposobem będzie dalej ru...ł was obydwie.
Myślisz? To by było straszne. Autorka zamiast szukać sobie nowego, fajnego faceta, utknęłaby wtedy z takim w sumie niczym. Dokładnie tak jak piszesz, w roli dziewczyny tylko na seks. I to jeszcze takiej zastępczej. Masakra.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 13:49   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88463120]odpusc sobie
oklamywal ja i ciebie ,nie mozna mu ufac
okropny typ bez morale[/QUOTE]Ona też ma lichą moralność, więc trafił swój na swego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 08:12   #17
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Wiele do Ciebie czuje? Nie rozśmieszaj mnie. Facet perfidnie Cię oszukał, a Ty zastanawiasz się czy go nie przyjąć?
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 02:12   #18
Marburg
Raczkowanie
 
Avatar Marburg
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 30
Dot.: Okazalo sie ze ma dziewczynę i dziecko..

Cytat:
Napisane przez Lilejna Pokaż wiadomość
Za wiele nie mowil bo widac bylo ze mu wstyd i tak poza tym nie chcial nic wiecej powiedziec, więc poza tym ze sie przyznał ze ma dziecko i babe nic wiecej sie nie dowiedzialam

A co potrzebujesz wiedzieć więcej? Dziad ma kobietę i dziecko. To jest wystarczająca informacja. Wręcz temat wyczerpany. To ci powinno wystczyć, żeby go kijem pogonić. Odpuść go, zapomnij, wpakujesz się w niezłe g***o.
Marburg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-06 03:12:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.