Nie rozumiem fenomenu... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-22, 21:40   #481
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie dziwi przekonanie o tym, że latem nad Bałtykiem jest zimno i siedzi się w bluzie Każdego roku 2, 3x jestem nad naszym morzem i latem zawsze zaliczam kąpiel (a nie jestem morsem) i siedzę/chodzę w szortach i topie lub letniej sukience i sandałach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze trafiałam na kiepską pogodę i nigdy nie zamoczyłam się w morzu bardziej niż do kolan, bo było zimno.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 21:45   #482
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Ja to jadą na wakacje staram się nastawić pozytywnie i nie narzekać. Janusze mogą być w zasadzie wszędzie. Pogoda też wszędzie może nie dopisać. Polskie morze nie kończy się na najbardziej obleganych plażach i gofrach za trzy dychy, tak samo polskie góry nie kończą się na Morskim oku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 21:58   #483
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Wszedobylska_Snupa Pokaż wiadomość
Ja w zeszlym.roku pojechalam i dokladnie mialam to samo disco polo.na plazy, ryczace dzieciaki, piwska. Brrr na pewno szybko nie wroce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wszystkie plaze takie są . Chyba, że jesteście we Władku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 22:05   #484
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie dziwi przekonanie o tym, że latem nad Bałtykiem jest zimno i siedzi się w bluzie Każdego roku 2, 3x jestem nad naszym morzem i latem zawsze zaliczam kąpiel (a nie jestem morsem) i siedzę/chodzę w szortach i topie lub letniej sukience i sandałach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie nie zawsze jest zimno, ale jednak gwarancji pogody nie ma
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 22:13   #485
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 259
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Nie wszystkie plaze takie są . Chyba, że jesteście we Władku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tam moja stopa nie postanie już nigdy, byłam z 14 lat temu i dziękuje bardzo

Zwiedziłam już kilka miejscówek nad morzem i zawsze trafiam na to samo, jakby to ode mnie zależało to bym tu nie przyjeżdżała, ale córka chciała wiec zrobiłam jej przyjemność no i na długo mi ta przyjemność starczy.

Zakopanego tez akurat nie lubie i w sezonie nie jeżdżę. Zreszta w mojej opinii w górach jest więcej miejscówek do wyboru gdzie nie ma januszostwa i straganozy… no mi klimat Bałtyku nie odpowiada, czuje się trochę jak na kiepskim weselu…


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

PS. Pogoda akurat jest spoko i o dziwo morze tez nawet ciepłe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Aha jeszcze jedno, pod pojęciem fajnych wakacji wcale nie mam na myśli głuszy bez ludzi (bo mieszkam na wsi na codzień i fajnie się trochę wyrwać), lubie jak są ludzie, ale jednak wole inny klimat niż nad Bałtykiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-22, 23:54   #486
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
kawusia albo pifko
Dla mnie winko

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja właśnie wolę Bałtyk niż Chorwację. Chyba nie ma drugiego takiego hmmm... nostalgicznego morza.
Pieknie ujete

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie dziwi przekonanie o tym, że latem nad Bałtykiem jest zimno i siedzi się w bluzie Każdego roku 2, 3x jestem nad naszym morzem i latem zawsze zaliczam kąpiel (a nie jestem morsem) i siedzę/chodzę w szortach i topie lub letniej sukience i sandałach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W latach 2008-2017 co roku jezdzilam w okolice Gdyni, zazwyczaj we wrzesniu i tylko raz trafila mi sie zla pogoda. Poza tym ostatnim razem (chociaz to akurat byl sierpien) zawsze bylo goraco i slonecznie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 05:10   #487
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Ja nie rozumiem.fenomenu Sopotu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-23, 06:22   #488
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
A jeśli równocześnie np. 3 osoby dodadzą komentarz, że kupują tę samą rzecz, a w sklepie jest tylko jedna sztuka, to jak jest typowany zwycięzca?
Kto pierwszy napisze komentarz, to chyba oczywiste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to czy w polskich górach czy nad polskim morzem, w sezonie jest takie zatrzęsienie januszostwa na metr kwadratowy, że ja podziękuję za jedno i za drugie
Ale jak już mam wybierać, to nie rozumiem fenomenu polskiego morza, brudne, zimne, średnio ładne, tłoczno i drogo. Nie rozumiem czemu ktoś wybiera Bałtyk zamiast jechać do choćby Chorwacji, gdzie morze piękne i nawet kuchnia lepsza
My jesteśmy w takim miejscu, że plaża czysta, woda ładna i ciepła dość (bo to zatoka). Na prawdę jest pięknie i to chyba jednak z ładniejszych plaż w Polsce, a byłam na wielu. No i nie ma tylu ludzi, bo to trochę na uboczu jest. Jesteśmy tutaj 3 raz z tz (ja w sumie 4 lub 5) i za każdym razem zachwycam się tak samo
Januszy i Grażyn też mało, ale może ja nie zwracam aż tak uwagi. W końcu przyjechałam na wakacje, a nie obserwować ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie dziwi przekonanie o tym, że latem nad Bałtykiem jest zimno i siedzi się w bluzie Każdego roku 2, 3x jestem nad naszym morzem i latem zawsze zaliczam kąpiel (a nie jestem morsem) i siedzę/chodzę w szortach i topie lub letniej sukience i sandałach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nad morzem byłam chyba z około 15 nastu razy i za każdym razem trafiam na pogodę serio, więc nie rozumiem co to siedzieć non stop w bluzie na plaży. W rodzinie się śmieją,że my to mamy zawsze szczęście do pogody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja to jadą na wakacje staram się nastawić pozytywnie i nie narzekać. Janusze mogą być w zasadzie wszędzie. Pogoda też wszędzie może nie dopisać. Polskie morze nie kończy się na najbardziej obleganych plażach i gofrach za trzy dychy, tak samo polskie góry nie kończą się na Morskim oku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otóż to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 06:31   #489
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dla mnie winko



Pieknie ujete



W latach 2008-2017 co roku jezdzilam w okolice Gdyni, zazwyczaj we wrzesniu i tylko raz trafila mi sie zla pogoda. Poza tym ostatnim razem (chociaz to akurat byl sierpien) zawsze bylo goraco i slonecznie.
Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Kto pierwszy napisze komentarz, to chyba oczywiste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

My jesteśmy w takim miejscu, że plaża czysta, woda ładna i ciepła dość (bo to zatoka). Na prawdę jest pięknie i to chyba jednak z ładniejszych plaż w Polsce, a byłam na wielu. No i nie ma tylu ludzi, bo to trochę na uboczu jest. Jesteśmy tutaj 3 raz z tz (ja w sumie 4 lub 5) i za każdym razem zachwycam się tak samo
Januszy i Grażyn też mało, ale może ja nie zwracam aż tak uwagi. W końcu przyjechałam na wakacje, a nie obserwować ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Nad morzem byłam chyba z około 15 nastu razy i za każdym razem trafiam na pogodę serio, więc nie rozumiem co to siedzieć non stop w bluzie na plaży. W rodzinie się śmieją,że my to mamy zawsze szczęście do pogody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Otóż to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o lato, to najczęściej jesteśmy nad morzem w sierpniu i od czasów podstawówki nigdy nie zdarzyła nam się tam chłodna, czy deszczowa pogoda. W tym roku byliśmy późną wiosną, na początku czerwca i było ok. 25°, siedzieliśmy w letnich ciuchach, niektórzy ludzie nawet się kąpali. Chcemy jeszcze pojechać nad morze we wrześniu/październiku i mam nadzieję, że pogoda znowu nam dopisze.
Ale ja po prostu lubię szum wody, a szczególnie morza. Wychowałam się nad wodą i może to jest tego powód. Teraz mieszkam blisko gór i naprawdę nie widzę w nich nic interesującego
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2021-07-23 o 06:33
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 07:25   #490
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

nie rozumiem fenomenu ebooków i kursów. W sensie ich ilości. Robisz coś edukacyjnego w internecie i zaraz wydajesz 10-stronicowy ebook, w którym rzekomo są niesamowite informacje. Albo robisz ekskluzywny kurs.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 07:49   #491
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie dziwi przekonanie o tym, że latem nad Bałtykiem jest zimno i siedzi się w bluzie Każdego roku 2, 3x jestem nad naszym morzem i latem zawsze zaliczam kąpiel (a nie jestem morsem) i siedzę/chodzę w szortach i topie lub letniej sukience i sandałach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie też to dziwi, w całej swojej "morskiej przygodzie" raz tylko trafiłam na naprawdę kiepską pogodę. A ostatnio, mimo używania kremu z filtrem, się spiekłam. Zgodzę się jednak, że gdybym mogła wybierać, to wybrałabym Chorwację. Pomijając wirusa, to po prostu nigdy nie było mnie stać na taką wycieczkę. Naprawdę uważacie, że finansowo to wychodzi niemal tak samo - 7 dni nad Bałtykiem vs. 7 dni Chorwacja?
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-23, 07:51   #492
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Oj nie zgodzę się, dla mnie polskie morze jest piękne. A najpiękniejsze jest w pochmurna pogodę, kocham wtedy jego szary odcień. Jest takie tajemnicze, poetyckie, nostalgiczne, lekko niepokojące. Siadam wtedy na piasku z jakimś bałtyckim piwem i myślę sobie o życiu.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 07:56   #493
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88822250]Oj nie zgodzę się, dla mnie polskie morze jest piękne. A najpiękniejsze jest w pochmurna pogodę, kocham wtedy jego szary odcień. Jest takie tajemnicze, poetyckie, nostalgiczne, lekko niepokojące. Siadam wtedy na piasku z jakimś bałtyckim piwem i myślę sobie o życiu.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Tez lubie, ale jak raz mi sie trafila deszczowa pogoda to mialam po prostu takiego pecha, ze spakowalam sie na 20 stopni i wiecej, a bylo 13, parasol latwo kupic, niestety musialam tez dokupic troche ciuchow
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 07:58   #494
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez lubie, ale jak raz mi sie trafila deszczowa pogoda to mialam po prostu takiego pecha, ze spakowalam sie na 20 stopni i wiecej, a bylo 13, parasol latwo kupic, niestety musialam tez dokupic troche ciuchow
Ja lubię każda pogodę nad morzem oprócz właśnie deszczu. Na szczęście tylko raz w dzieciństwie tak mi się trafiło. Z moich obserwacji wynika, że najlepsza pogoda jest w sierpniu i wrześniu. Najgorzej w lipcu. I tak też mi powiedziała nasza gospodyni w zeszłym roku- jak nie trzeba to nie przyjeżdżać w lipcu, bo pogoda najgorsza

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:01   #495
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88822262]Ja lubię każda pogodę nad morzem oprócz właśnie deszczu. Na szczęście tylko raz w dzieciństwie tak mi się trafiło. Z moich obserwacji wynika, że najlepsza pogoda jest w sierpniu i wrześniu. Najgorzej w lipcu. I tak też mi powiedziała nasza gospodyni w zeszłym roku- jak nie trzeba to nie przyjeżdżać w lipcu, bo pogoda najgorsza

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Chyba nigdy nie bylam w czerwcu ani w lipcu nad polskim morzem, zawsze odstraszala mnie wizja tlumow ludzi wszedzie. Najbardziej lubie wrzesien. Jeszcze bardzo cieplo, ale o wiele mniej ludzi.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:03   #496
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88822213]nie rozumiem fenomenu ebooków i kursów. W sensie ich ilości. Robisz coś edukacyjnego w internecie i zaraz wydajesz 10-stronicowy ebook, w którym rzekomo są niesamowite informacje. Albo robisz ekskluzywny kurs.[/QUOTE]
To jest chyba związane z marketingiem, a dokładnie z pozycjonowaniem strony (mówię o ebookach). Na pozycję strony w wyszukiwarkach wpływ ma m.in. ilość backlinków, czyli linków prowadzących do Twojej strony z innych miejsc, w tym właśnie tych ebooków. W ten sam sposób tłumaczę sobie artykuły, w których co chwila powtarzają się pewne słowa (np. dobry weterynarz). Dla Ciebie artykuł totalnie o niczym albo wnosi nieproporcjonalnie mało w stosunku do swojej długości, ale z punktu widzenia SEO jest napakowany słowami kluczowymi.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:04   #497
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Chyba nigdy nie bylam w czerwcu ani w lipcu nad polskim morzem, zawsze odstraszala mnie wizja tlumow ludzi wszedzie. Najbardziej lubie wrzesien. Jeszcze bardzo cieplo, ale o wiele mniej ludzi.
W czerwcu jeszcze nie ma tylu ludzi. Ja byłam 2-3 razy w pierwszej połowie czerwca i było spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:07   #498
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Wychodzi tak samo, a nawet taniej.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:08   #499
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Mnie też to dziwi, w całej swojej "morskiej przygodzie" raz tylko trafiłam na naprawdę kiepską pogodę. A ostatnio, mimo używania kremu z filtrem, się spiekłam. Zgodzę się jednak, że gdybym mogła wybierać, to wybrałabym Chorwację. Pomijając wirusa, to po prostu nigdy nie było mnie stać na taką wycieczkę. Naprawdę uważacie, że finansowo to wychodzi niemal tak samo - 7 dni nad Bałtykiem vs. 7 dni Chorwacja?
A ile placisz za baltyk 7 dni?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-23, 08:16   #500
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez lubie, ale jak raz mi sie trafila deszczowa pogoda to mialam po prostu takiego pecha, ze spakowalam sie na 20 stopni i wiecej, a bylo 13, parasol latwo kupic, niestety musialam tez dokupic troche ciuchow
Ja 2 razy tak trafiłam, że prawie cały czas lało i praktycznie 2 dni przed odwoływałam wyjazd. Stwierdziłam, że bez sensu jechać, płacić drożej za nocleg bo z psami i większość czasu siedzieć w pokoju, bo ani na plażę ani pozwiedzać.
Jak byłam kilka razy nad morzem, tak chyba tylko raz albo dwa trafiłam na słoneczną pogodę.
U mnie w grę wchodzą tylko wakacje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:24   #501
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja 2 razy tak trafiłam, że prawie cały czas lało i praktycznie 2 dni przed odwoływałam wyjazd. Stwierdziłam, że bez sensu jechać, płacić drożej za nocleg bo z psami i większość czasu siedzieć w pokoju, bo ani na plażę ani pozwiedzać.
Jak byłam kilka razy nad morzem, tak chyba tylko raz albo dwa trafiłam na słoneczną pogodę.
U mnie w grę wchodzą tylko wakacje.
U mnie obecnie tez i nic mnie tak nie wku&%$wia jak to, ze wszystko jest wtedy podwojnie drogie - bo pomijajac oczywista pelnie sezonu turystycznego, to dodatkowo dlugie letnie szkolne wakacje przypadaja na boze narodzenie i nowy rok
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:35   #502
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
A kurde jakoś inaczej to zrozumiałam





Ja ostatnio widziałam gdzieś uniwersalne spodenki jeansowe. Ja jeszcze rozumiem koszulka. No, ale jeansy





Ja też nie. Ani to ładne ani nic. Na dodatek stworzony dla fanaberii człowieka i biedaki się tylko męczą.





Ja też nie rozumiem. Tzn. lubię polskie morze, ma swój wyjątkowy klimat, który bardzo mi się podoba. Ma w sobie coś magicznego. Jednak cała otoczka to dla mnie dramat. Ceny kosmiczne, jedzenie kiepskie, nie ma za bardzo co zwiedzać. Wszędzie badziew. Poza plażą i samym morzem tak naprawdę nie ma nic ładnego. Ja uwielbiam klimat śródziemnomorski. Tam nawet małe miasteczka wydają mi się dużo ciekawsze. Bardziej urokliwe. Winko w jakieś ładnej uliczce z widokiem na morze smakuje zdecydowanie bardziej niż na deptaku nad Bałtykiem





No chyba nie do końca





Idealnie ujęte Sama lepiej bym tego nie nazwała.





Wychodzi tak samo, a nawet taniej.
Jak jeździłam z rodzicami nad morze co roku to zawsze mieliśmy jeden lub dwa dni na zwiedzanie czegoś w okolicy. Miejsc nie brakowało, czasu już tak, więc da się oprócz leżenia na plaży robić coś innego, wystarczy tylko poszukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:46   #503
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie dziwi przekonanie o tym, że latem nad Bałtykiem jest zimno i siedzi się w bluzie Każdego roku 2, 3x jestem nad naszym morzem i latem zawsze zaliczam kąpiel (a nie jestem morsem) i siedzę/chodzę w szortach i topie lub letniej sukience i sandałach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tym roku ja siedziałam w bluzie, kurtce, czapce i rękawiczkach, a dwa tygodnie później już widziałam zdjęcia ludzi rozebranych do strojów kąpielowych.

Ale pogoda to loteria. Pamiętam, że jak pierwszy raz pojechałam na południe, do Grecji, miałam z tyłu głowy, że o dziś ładnie, trzeba korzystać, a potem mi się przypominało, że przecież tak będzie codziennie.

Typowego plażowania i tak nie lubię, więc mnie osobiście najbardziej przeszkadza deszcz, nieprzyjemnie się wtedy chodzi.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Wychodzi tak samo, a nawet taniej.
Nie wychodzi tak samo, wychodzi drożej
Mam porównanie cen z tego roku: na noclegach nie ma dużej różnicy, na jedzeniu i atrakcjach już jest, Chorwacja jest droższa. Last do Grecji też wyszedłby drożej.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:48   #504
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie obecnie tez i nic mnie tak nie wku&%$wia jak to, ze wszystko jest wtedy podwojnie drogie - bo pomijajac oczywista pelnie sezonu turystycznego, to dodatkowo dlugie letnie szkolne wakacje przypadaja na boze narodzenie i nowy rok
Nie dość, że drożej i największe tłumy, to jeszcze za granicą największe upały.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:50   #505
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Nie rozumiem fenomenu tej zayebistej metody wychowawczej - zostawianie dziecka i odchodzenie na kilka metrów "mama sobie idzie"/"jakiś pan cię zabierze". Oczywiście drąc przy tym ryja (rodzic i dziecko ).
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:50   #506
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Całe szczęście nie mam dylematu pt co lepsze, bo nad morzen mieszkam, więc tu na żadne wakacje nie jeżdżę. w weekendy wybywam w mniej uczęszczane miejsca i jest ok.

Co co cen, to nie wiem, ale ja za granicą zawsze wydaje kupę kasy. Jedzenie na mieście 2-3 razy dziennie, wstępy do różnych atrakcji, wypożyczenie samochodu, hotele i się zbiera ładna kwota. Wątpię, że nad morzem wydalanym więcej albo tyle samo.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:51   #507
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Byle w sumie omijać Trójmiasto, bo niestety tu jest oblegane strasznie każde miejsce i ceny takie, że ło ho ho.

Mnie w sumie zastanawia fenomen Kacper Beauty Vlog. Jak to jest możliwe, że jego kanał nie spadł z rowerka i jakieś kanały z wielkimi zasięgami nie ruszają tego człowieka?
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:51   #508
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie dość, że drożej i największe tłumy, to jeszcze za granicą największe upały.
Upaly mi przeszkadzaja o wiele mniej niz tlumy ludzi.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:53   #509
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez lifjaa Pokaż wiadomość
Byle w sumie omijać Trójmiasto, bo niestety tu jest oblegane strasznie każde miejsce i ceny takie, że ło ho ho.

Mnie w sumie zastanawia fenomen Kacper Beauty Vlog. Jak to jest możliwe, że jego kanał nie spadł z rowerka i jakieś kanały z wielkimi zasięgami nie ruszają tego człowieka?
A on nie miał już jakichś spraw sądowych? Nie rozumiem, czemu YT nie zdejmie mu kanału.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-23, 08:56   #510
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 259
Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Mnie też to dziwi, w całej swojej "morskiej przygodzie" raz tylko trafiłam na naprawdę kiepską pogodę. A ostatnio, mimo używania kremu z filtrem, się spiekłam. Zgodzę się jednak, że gdybym mogła wybierać, to wybrałabym Chorwację. Pomijając wirusa, to po prostu nigdy nie było mnie stać na taką wycieczkę. Naprawdę uważacie, że finansowo to wychodzi niemal tak samo - 7 dni nad Bałtykiem vs. 7 dni Chorwacja?

Mam porównanie, bo najpierw miałam zarezerwowana Chorwację (musiałam zrezygnować niestety). W Chorwacji znalazłam hotel z AI za 3500 na 7 dni, nad polskim morzem 7 dni z wyżywieniem za 4000. W obu przypadkach hotel 3*.
Rodzina 2+1


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pempek
Czas edycji: 2021-07-23 o 08:58
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-22 14:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.