Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-14, 09:10   #4861
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88993377]Też mnie to wkurza. Moja rodzina uwielbia jeszcze troskliwym tonem zwracać uwagę, że wyglądam jak anorektyczna. Nigdy zaburzeń odżywiania nie miałam. Nie wiem czy ludzie się kiedyś nauczą, że cudza waga nie jest tematem do komentowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja w ogóle widzę manierę "wciskania" jedzenia pt.
- a czemu nie jesz?
- tylko jeden kawałek zjadłaś?
- wodze,że nie jesz, nie smakuje ci?
- ja się tyle narobiłam, a ty w ogóle nic nie zjadłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 09:16   #4862
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja w ogóle widzę manierę "wciskania" jedzenia pt.
- a czemu nie jesz?
- tylko jeden kawałek zjadłaś?
- wodze,że nie jesz, nie smakuje ci?
- ja się tyle narobiłam, a ty w ogóle nic nie zjadłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to chyba starsi? Jakies babcie czy mamusie?
Zauwazylas ze faceci nie wciskaja jedzenia? To kobiety w tym celuja.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 09:47   #4863
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Szukam człowieka do remontu kuchni, znalazłam odpowiadające mi ogłoszenie, ale zakończono je zdaniem "prace wykonuję zawsze na trzeźwo". I zwątpiłam. Facet przedobrzył, czy ma problem?
Dobrze zrobił, jest spory problem z alkoholem u budowlańców i wykończeniowców.
My mieliśmy z polecenia faceta, zrobił super, ale pił od samego rana... Dobrze, że byłam w pracy i na to nie patrzyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 10:20   #4864
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Hilda_Polaris Pokaż wiadomość
Dziwią mnie ludzie, którzy wciąż wytykają ludziom chudość... Wielu ludzi wciąż nie zdaje sobie sprawy, jak takie komentarze mogą ranić albo irytować. Sama noszę wciąż rozmiar XS, a nigdy się nie odchudzałam itd., po prostu takie geny. Chociaż może i mam jakieś nieświadome nawyki, które powodują, że nie tyję. Nie mam pojęcia. Fakt jest taki, że od dziecka słuchałam obraźliwych komentarzy na swój temat i miałam z tego powodu masę kompleksów. Obecnie jest już o wiele lepiej, pewność siebie przychodzi chyba z wiekiem ale i tak zdarza się, nawet w pracy, że słyszę teksty typu "zaraz znikniesz" albo "dlaczego nosisz mini, skoro jesteś taka chuda" W zeszłym tygodniu jednej dziewczynie zwróciłam uwagę, bo komentowała mnie kilkakrotnie, to przyznała, że mi zazdrości. Czyli jeśli ktoś mi zazdrości to usprawiedliwia jego złośliwości? Nie sądzę. Druga sprawa jest taka, że jednak sporo osób czuje jakieś zezwolenie na negatywne komentowanie chudzielców - nie wiem z czego to wynika. Pewnie z braku wiedzy. Co ciekawe, nie wypada komuś powiedzieć, że przytył lub, że jest "gruby". Double standards
Mnie dziwią ludzie, którzy w ogóle komentują wygląd innych nie pytani o zdanie
A, no i nic nie usprawiedliwienie chamskiego zachowania w i obrażania kogoś. Zwłaszcza zazdrość.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2021-11-14 o 10:27
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 10:35   #4865
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Mam niemiłe doświadczenia z blokiem pełnym emerytów, większość stereotypów się tam sprawdzała: czepianie się i problemy z tyłka, wścibskość, no i niestety przykry zapach na klatce - mieszanka potu, papierosów i niewietrzonych mieszkań. Blok w kiepskim stanie, nieocieplony, obdrapany - podejrzewam, że leciwych mieszkańców nie było stać na podwyższenie czynszu w celu wykonania remontów. Bardzo się cieszę, że się stamtąd wyprowadziłam.
W obecnym mieszkaniu chyba mam cichych sąsiadów, bo słyszę rano, że ktoś leje wodę do czajnika i gotuje wodę, ale z drugiej strony żadnych rozmów, krzyków, muzyki To nowe budownictwo.
Jestem ciekawa czy mnie słychać jak piłuję japę na moje sierściuchy, żeby nie obgryzały listew i ścian. Tak nawiązując do wcześniejszej dyskusji o zwierzętach - wprowadziłam się z zającami do faceta i bardzo szybko zainteresowały się narożnikami ścian. Obklejam je taśmą izolacyjną i grubszą przezroczystą (narożniki, nie króliki), ale dają sobie z tym radę Wyczytałam w ogóle super radę w internecie, żeby smarować zagrożone miejsca sokiem z cytryny, bo niby króliki nie lubią . Moje lubią. Zlizały sok i w nocy zeżarły dwa narożniki od listew, ta cytryna chyba je nawet bardziej zachęciła. Do tego królica, mimo nadwagi, rozpłaszcza się i włazi pod kanapę, a potem trzeba ją ratować. I zeżarła uchwyt do ścielenia przy okazji. Zamknięcie ich w kojcu nie wchodzi w grę, bo po pierwsze nie chcemy ich zamykać, a po drugie kiedyś miały kojec i urządzały o świcie koncerty na prętach. Liczę, że w końcu im się znudzi, bo króliki szybko się nudzą. Tylko strach co wymyślą znów.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 10:37   #4866
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mnie dziwią ludzie, którzy w ogóle komentują wygląd innych nie pytani o zdanie
A, no i nic nie usprawiedliwienie chamskiego zachowania w i obrażania kogoś. Zwłaszcza zazdrość.
Tak bardzo sie zgadzam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 10:40   #4867
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Na wsi mozna mieć kompostownik na obierki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a nawet ci, ktorzy maja kompostownik płacą u nas mniej za śmieci

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja w ogóle widzę manierę "wciskania" jedzenia pt.
- a czemu nie jesz?
- tylko jeden kawałek zjadłaś?
- wodze,że nie jesz, nie smakuje ci?
- ja się tyle narobiłam, a ty w ogóle nic nie zjadłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
typowo babcine.
nie zdarzyło się jeszcze, żeby babcia nie skomentowała mojej porcji jedzenia, gdy jemy w swoim towarzystwie. " czego tak mało sobie wzięłaś?" - pół talerza zupy przykładowo, dla niej to mało, powinnam kopiato pod korek i najlepiej jeszcze dokładka taka sama albo dokładanie na siłę, "chcesz jeszcze?" "nie" , 5 sekund a talerz z podwojoną objętością.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-14, 11:00   #4868
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mam niemiłe doświadczenia z blokiem pełnym emerytów, większość stereotypów się tam sprawdzała: czepianie się i problemy z tyłka, wścibskość, no i niestety przykry zapach na klatce - mieszanka potu, papierosów i niewietrzonych mieszkań. Blok w kiepskim stanie, nieocieplony, obdrapany - podejrzewam, że leciwych mieszkańców nie było stać na podwyższenie czynszu w celu wykonania remontów. Bardzo się cieszę, że się stamtąd wyprowadziłam.
W obecnym mieszkaniu chyba mam cichych sąsiadów, bo słyszę rano, że ktoś leje wodę do czajnika i gotuje wodę, ale z drugiej strony żadnych rozmów, krzyków, muzyki To nowe budownictwo.
Jestem ciekawa czy mnie słychać jak piłuję japę na moje sierściuchy, żeby nie obgryzały listew i ścian. Tak nawiązując do wcześniejszej dyskusji o zwierzętach - wprowadziłam się z zającami do faceta i bardzo szybko zainteresowały się narożnikami ścian. Obklejam je taśmą izolacyjną i grubszą przezroczystą (narożniki, nie króliki), ale dają sobie z tym radę Wyczytałam w ogóle super radę w internecie, żeby smarować zagrożone miejsca sokiem z cytryny, bo niby króliki nie lubią . Moje lubią. Zlizały sok i w nocy zeżarły dwa narożniki od listew, ta cytryna chyba je nawet bardziej zachęciła. Do tego królica, mimo nadwagi, rozpłaszcza się i włazi pod kanapę, a potem trzeba ją ratować. I zeżarła uchwyt do ścielenia przy okazji. Zamknięcie ich w kojcu nie wchodzi w grę, bo po pierwsze nie chcemy ich zamykać, a po drugie kiedyś miały kojec i urządzały o świcie koncerty na prętach. Liczę, że w końcu im się znudzi, bo króliki szybko się nudzą. Tylko strach co wymyślą znów.
Zastawienie tych kątów jakimś meblem czy pufą nie wchodzi w grę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 11:17   #4869
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jestem na bieżąco, robię generalny remont domu i muszę się zgodzić, niestety. Pamiętam jak mi z łaską, w naszym gminnym PSZOKu, sprężyny od materaca facet przyjął (ten cały, wewnętrzny stelaż). "Bo w sumie to nie powinienem". Styropian tak, ale tylko ten budowlany. Kasetony styropianowe już nie (a było tego kilkanaście worków). Wata szklana (ocieplenie rur CO w latach '70)? Zapomnij! Do tego trzeba specjalistyczną firmę wzywać

Daj spokój, masakra. We wspomnianym wyżej domu jest piec na ekogroszek właśnie, z podajnikiem. Jedyne dobre, że załadujesz go węglem i masz tydzień z głowy. No ale trzeba ten węgiel rozładować i przytargać i wrzucić. I popiół co dwa/trzy dni wybrać. Kurzy się tak, że japrdl. Pluję na czarno, smarkam na czarno, włosy sztywne jak druty Jedyna nadzieja w tym, że mają gaz podciągnąć (niektóre osiedla już mają). Od lat osiemdziesiątych nad tym pracują, trzymam kciuki


Aha! Dowiedzieliśmy się raz, tzw. pocztą pantoflową, że chyba nie palimy niczym, bo dymu z komina nie widać. Ta ludzka, wzruszająca troska No serio, piec pali tak "równo", że trzeba się dobrze przypatrzeć, żeby jakikolwiek dym zauważyć. Za to od sąsiadki z UMiG (!) czasami takie żółte dymy idą, że świata nie widać.


To pisałem ja, Jarząbek
Widziałam gdzieś poradnik, jak palić w piecu, żeby nie kopcić. Żeby to tak rozpowszechnić wśród ludzi i jakoś ich zachęcić albo zmusić do zapoznania się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 11:43   #4870
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Hilda_Polaris Pokaż wiadomość
Dziwią mnie ludzie, którzy wciąż wytykają ludziom chudość... Wielu ludzi wciąż nie zdaje sobie sprawy, jak takie komentarze mogą ranić albo irytować. Sama noszę wciąż rozmiar XS, a nigdy się nie odchudzałam itd., po prostu takie geny. Chociaż może i mam jakieś nieświadome nawyki, które powodują, że nie tyję. Nie mam pojęcia. Fakt jest taki, że od dziecka słuchałam obraźliwych komentarzy na swój temat i miałam z tego powodu masę kompleksów. Obecnie jest już o wiele lepiej, pewność siebie przychodzi chyba z wiekiem ale i tak zdarza się, nawet w pracy, że słyszę teksty typu "zaraz znikniesz" albo "dlaczego nosisz mini, skoro jesteś taka chuda" W zeszłym tygodniu jednej dziewczynie zwróciłam uwagę, bo komentowała mnie kilkakrotnie, to przyznała, że mi zazdrości. Czyli jeśli ktoś mi zazdrości to usprawiedliwia jego złośliwości? Nie sądzę. Druga sprawa jest taka, że jednak sporo osób czuje jakieś zezwolenie na negatywne komentowanie chudzielców - nie wiem z czego to wynika. Pewnie z braku wiedzy. Co ciekawe, nie wypada komuś powiedzieć, że przytył lub, że jest "gruby". Double standards
Ja właśnie myślę, że to jest zazdrość, bo kto by nie chciał mieć takich genów żeby się obżerać i nie tyć ? Ale mnie też strasznie denerwują takie komentarze. W ogóle mam wrażenie, że o szczupłych osobach mówi się trochę tak z pogardą. Ty jesteś chuda to możesz jeść. Taka szczupła to lepiej w tym wygląda. Nikt się nie zastanawia czy to może geny, może choroba, a może ciężka praca. Z resztą po co komentować czyjś wygląd jak nikt o to nie prosi.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
To może jest jakaś myśl, muszę jej podpowiedzieć.





Można zrobić kompostownik, ale w niektórych wypadkach to się robi jakiś przymus. Jeśli gmina śmieci nie odbiera to musisz robić kompostownik albo walić śmieci do pieca. Nie tak do powinno działać.
Jeśli mieszkasz w domu to remonty często robi się etapami i te śmieci szybko są w stanie nagromadzić się. Nasz remont kuchni, czyli same szafki i blaty wyczerpał już nam limit na odbiór wielkogabarytowych śmieci bez dopłaty. Meble z pokoju stoją w garażu i czekają na kolejny rok i "przydział". Mnie chodzi o dysproporcje i nieporządek. Jasne, można się zorganizować, opłacić wywóz do punktu itd., ale z drugiej strony mnie krew zalewa jak sąsiad w sąsiedniej wsi żadnych takich kombinacji robić nie musi, bo raz na jakiś czas mają wywóz gabarytów. Wystawia wszystko pod dom i śmieciarka zabiera bez łaski.






U mnie za darmo jest wywóz 140 kg śmieci gabarytowych na rok. Jak przywieziesz więcej to musisz dopłacić albo zabrać z powrotem. Nikt też tego nie wyładowuje z samochodu, trzeba samemu to zrobić.
No nie tak powinno działać, ale co zrobisz. Tak czy inaczej nie usprawiedliwia to palenia w piecach syfem. Co do wielkogabarytów to nie mam pojęcia od czego to zależy, że w różnych miejscach jest inaczej. Tzn. rozumiem, że pewnie wpływa na to ilość mieszkańców, ale skoro u sąsiada na wsi jest inaczej to nie wiem. Nie próbowałaś o to dopytać?

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88993382]nie jestem nowicjuszem, meble zbieram i odnawiam od jakichś sześciu, siedmiu lat. wiem, jak z nimi postępować, nigdy nie wstawiam ich do domu, lądują na kwarantannie w szopie, potem każdy jeden rozbieram, oglądam, dezynsekuję... nigdy nie miałam pluskiew. a ile perełek mi się trafiło, to głowa mała.[/QUOTE]

Ale co daje kwarantanna? One w uśpieniu mogą żyć kilka miesięcy. Dezynsekcja nie zabija ich jaj niestety, jedyna bardzo wysoka albo bardzo niska temperatura. Tzn. ja Cię nie zniechęcam, tylko ja bym się bała, że coś przeoczę

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja w ogóle widzę manierę "wciskania" jedzenia pt.
- a czemu nie jesz?
- tylko jeden kawałek zjadłaś?
- wodze,że nie jesz, nie smakuje ci?
- ja się tyle narobiłam, a ty w ogóle nic nie zjadłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nienawidzę jak ktoś wciska mi na siłę jedzenie. Zwłaszcza jak staram się jeść zdrowo i określoną ilość jedzenia. Poza tym mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią ogarnąć, że ktoś czegoś nie lubi albo mu nie smakuje.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mam niemiłe doświadczenia z blokiem pełnym emerytów, większość stereotypów się tam sprawdzała: czepianie się i problemy z tyłka, wścibskość, no i niestety przykry zapach na klatce - mieszanka potu, papierosów i niewietrzonych mieszkań. Blok w kiepskim stanie, nieocieplony, obdrapany - podejrzewam, że leciwych mieszkańców nie było stać na podwyższenie czynszu w celu wykonania remontów. Bardzo się cieszę, że się stamtąd wyprowadziłam.
W obecnym mieszkaniu chyba mam cichych sąsiadów, bo słyszę rano, że ktoś leje wodę do czajnika i gotuje wodę, ale z drugiej strony żadnych rozmów, krzyków, muzyki To nowe budownictwo.
Jestem ciekawa czy mnie słychać jak piłuję japę na moje sierściuchy, żeby nie obgryzały listew i ścian. Tak nawiązując do wcześniejszej dyskusji o zwierzętach - wprowadziłam się z zającami do faceta i bardzo szybko zainteresowały się narożnikami ścian. Obklejam je taśmą izolacyjną i grubszą przezroczystą (narożniki, nie króliki), ale dają sobie z tym radę Wyczytałam w ogóle super radę w internecie, żeby smarować zagrożone miejsca sokiem z cytryny, bo niby króliki nie lubią . Moje lubią. Zlizały sok i w nocy zeżarły dwa narożniki od listew, ta cytryna chyba je nawet bardziej zachęciła. Do tego królica, mimo nadwagi, rozpłaszcza się i włazi pod kanapę, a potem trzeba ją ratować. I zeżarła uchwyt do ścielenia przy okazji. Zamknięcie ich w kojcu nie wchodzi w grę, bo po pierwsze nie chcemy ich zamykać, a po drugie kiedyś miały kojec i urządzały o świcie koncerty na prętach. Liczę, że w końcu im się znudzi, bo króliki szybko się nudzą. Tylko strach co wymyślą znów.
Też słyszałam, że dużo starszych osób jest na bakier ze sprzątaniem i wietrzeniem. Do tego w ramach oszczędności jak osobno płacą za ogrzewanie to nie odkręcają grzejników i potem ciągnie u sąsiada albo się grzyb robi.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 11:50   #4871
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że dużo starszych osób jest na bakier ze sprzątaniem i wietrzeniem. Do tego w ramach oszczędności jak osobno płacą za ogrzewanie to nie odkręcają grzejników i potem ciągnie u sąsiada albo się grzyb robi.
Nie chodzi tylko o sprzątanie i wietrzenie, ale w dużej mierze też o renowacje mieszkania. Każde mieszkanie/dom z czasem nasiąka różnymi zapachami, których zwykłym wietrzeniem nie da się pozbyć, bo te zapachy siedzą w meblach, ścianach, podłodze. Dopiero generalny remont je usuwa, a starsze osoby z reguły się go nie podejmują, bo: same nie mają siły, nie mają środków, nie lubią zmian, przez pogorszenie węchu nie czują, że mieszkanie ma stęchły zapach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-14, 12:01   #4872
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zastawienie tych kątów jakimś meblem czy pufą nie wchodzi w grę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest wnęka pod parapetem na kaloryfer, więc średnio. Pufę by zeżarły Będziemy kupować maskownice z płyty MDF i nakładać na te listwy. Tylko sama tego nie zrobię, czekam na chłopa, wróci do Polski w połowie grudnia. Dlatego latam z taśmami. Myślałam, że minie więcej czasu zanim odważą się broić.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie chodzi tylko o sprzątanie i wietrzenie, ale w dużej mierze też o renowacje mieszkania. Każde mieszkanie/dom z czasem nasiąka różnymi zapachami, których zwykłym wietrzeniem nie da się pozbyć, bo te zapachy siedzą w meblach, ścianach, podłodze. Dopiero generalny remont je usuwa, a starsze osoby z reguły się go nie podejmują, bo: same nie mają siły, nie mają środków, nie lubią zmian, przez pogorszenie węchu nie czują, że mieszkanie ma stęchły zapach.
Coś w tym jest. Mieszkania "po babciach" mają nie rzadko zrywane podłogi i kute ściany. Nasze mieszkanie też dziwnie pachniało. Miało boazerię w przedpokoju i generalnie wyglądało jakby nie robiono w nim niczego od ponad 20 lat spokojnie. Usyfione fugi, kratki wentylacyjne, na szafkach była warstwa tłustego brudu, za lodówką i kuchenką też.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:02   #4873
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No nie tak powinno działać, ale co zrobisz. Tak czy inaczej nie usprawiedliwia to palenia w piecach syfem. Co do wielkogabarytów to nie mam pojęcia od czego to zależy, że w różnych miejscach jest inaczej. Tzn. rozumiem, że pewnie wpływa na to ilość mieszkańców, ale skoro u sąsiada na wsi jest inaczej to nie wiem. Nie próbowałaś o to dopytać?

Nie usprawiedliwia, ale sprzyja, bo ludziom wciąż opłaci się palić syfem niestety. Próbowałam dopytać i odpowiedź jest prosta. Różne gminy podpisują różne umowy z różnymi firmami wywożącymi śmieci. Dlatego u jednych odbierają gabaryty bez problemu, a u innych cyrk, albo wywóz bio śmieci raz w miesiącu.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:05   #4874
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Mieszkania "po babciach" mają nie rzadko zrywane podłogi i kute ściany. Nasze mieszkanie też dziwnie pachniało. Miało boazerię w przedpokoju i generalnie wyglądało jakby nie robiono w nim niczego od ponad 20 lat spokojnie. Usyfione fugi, kratki wentylacyjne, na szafkach była warstwa tłustego brudu, za lodówką i kuchenką też.
To samo u nas.
TŻ dostał mieszkanie po babci i jak w zeszłym roku zaczęliśmy tu remontować, to dramat. Fakt, że już dawno tutaj nikt nie mieszkał, bo babcia ostatnie lata życia spędziła u rodziców TŻta, ale na pierwszy rzut oka powiedzmy było znośnie, ale jak się odsunęło lodówkę i kuchenkę, zdjęło karnisze czy kratki wentylacyjne to masakra, brud pamiętający głęboki PRL.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:08   #4875
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Z tym byciem szczupłym niezależnie od tego, ile się je, to jest wg mnie spore nadużycie. Może są osoby, które mogłyby jeść non stop i nie przytyją, ale to często są inne nawyki. Ja byłam uznawana za taką osobę, co to może jeść ile chce i nie przytyje, a potem mieszkając z ludźmi zobaczyłam, o ile mniejsze porcje jedzenia spożywam i o ile regularniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:11   #4876
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość

Nienawidzę jak ktoś wciska mi na siłę jedzenie. Zwłaszcza jak staram się jeść zdrowo i określoną ilość jedzenia. Poza tym mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią ogarnąć, że ktoś czegoś nie lubi albo mu nie smakuje.
Ja nie jestem chuda, potrafię dużo zjeść, a i tak wciska mi się jedzenie, więc to nie jest problem jedynie szczupłych osób. Mimo jedzenia dużych ilości przy okazji świąt i tak ktoś palnie "a ty serniczka nie próbowałaś" albo cokolwiek innego w miejsce serniczka. Zadziwiające o tyle, że często trafiają, tak jakby wnikliwie obserwowali kto co jadł i ile.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:13   #4877
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z tym byciem szczupłym niezależnie od tego, ile się je, to jest wg mnie spore nadużycie. Może są osoby, które mogłyby jeść non stop i nie przytyją, ale to często są inne nawyki. Ja byłam uznawana za taką osobę, co to może jeść ile chce i nie przytyje, a potem mieszkając z ludźmi zobaczyłam, o ile mniejsze porcje jedzenia spożywam i o ile regularniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak uwazam, że nawyki żywieniowe wyniesione z domu rodzinnego graja bardzo ważna rolę.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:36   #4878
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z tym byciem szczupłym niezależnie od tego, ile się je, to jest wg mnie spore nadużycie. Może są osoby, które mogłyby jeść non stop i nie przytyją, ale to często są inne nawyki. Ja byłam uznawana za taką osobę, co to może jeść ile chce i nie przytyje, a potem mieszkając z ludźmi zobaczyłam, o ile mniejsze porcje jedzenia spożywam i o ile regularniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To z kolei ja mam takie koleżanki w pracy, źe gdybym ja się tak odżywiała, to byłabym szersza niż wyższa - nie dość, że nieregularnie, to np pączek albo inna słodka bułka na śniadanie, rzadko jakaś kanapka, co najmniej 2 batoniki w trakcie dnia itd. I szczerze im zazdroszczę, bo nie dość, że są szczupłe i mają super figury (w dodatku bez żadnych ćwiczeń), to jeszcze mają lepsze wyniki niż ja, a chorujemy na to samo
A ja pilnując jedzenia, zaleceń i ćwicząc nigdy nie będę wyglądać tak dobrze jak one. I to wkurza
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 12:44   #4879
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To z kolei ja mam takie koleżanki w pracy, źe gdybym ja się tak odżywiała, to byłabym szersza niż wyższa - nie dość, że nieregularnie, to np pączek albo inna słodka bułka na śniadanie, rzadko jakaś kanapka, co najmniej 2 batoniki w trakcie dnia itd. I szczerze im zazdroszczę, bo nie dość, że są szczupłe i mają super figury (w dodatku bez żadnych ćwiczeń), to jeszcze mają lepsze wyniki niż ja, a chorujemy na to samo
A ja pilnując jedzenia, zaleceń i ćwicząc nigdy nie będę wyglądać tak dobrze jak one. I to wkurza
Ale nie wiesz, co i jak ktoś je po pracy i czy w ogóle coś je. Ja też na studiach widziałam koleżanki jedzące sałatki, które narzekały, że nie mogą schudnąć, a potem zamieszkałyśmy razem i się okazało, jakie mają faktycznie nawyki. Może koleżanki tymi paczkami nie przekraczają limitu kalorii, a po pracy niewiele już jedzą. Jeśli ktoś codziennie przekracza swój limit kalorii i nie tyje, to ma szczęście, tylko pytanie, czy faktycznie przekracza. Nie wiadomo też, jaką aktywność ktoś uprawia. Moja znajoma nigdy nie była na siłowni, ale chodzi na 10-km spacery z psem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-14, 12:57   #4880
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ale nie wiesz, co i jak ktoś je po pracy i czy w ogóle coś je. Ja też na studiach widziałam koleżanki jedzące sałatki, które narzekały, że nie mogą schudnąć, a potem zamieszkałyśmy razem i się okazało, jakie mają faktycznie nawyki. Może koleżanki tymi paczkami nie przekraczają limitu kalorii, a po pracy niewiele już jedzą. Jeśli ktoś codziennie przekracza swój limit kalorii i nie tyje, to ma szczęście, tylko pytanie, czy faktycznie przekracza. Nie wiadomo też, jaką aktywność ktoś uprawia. Moja znajoma nigdy nie była na siłowni, ale chodzi na 10-km spacery z psem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do aktywności, to nie ćwiczą, nie chodzą na piechotę, pies biega po podwórku, jeżdżą wszędzie samochodem. Wiem tyle ile mówią.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Nie znam nikogo, komu wystarczyłby w ciągu dnia pączek i 2 batoniki do normalnego funkcjonowania w trakcie dnia, ale może są takie osoby.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:04   #4881
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z tym byciem szczupłym niezależnie od tego, ile się je, to jest wg mnie spore nadużycie. Może są osoby, które mogłyby jeść non stop i nie przytyją, ale to często są inne nawyki. Ja byłam uznawana za taką osobę, co to może jeść ile chce i nie przytyje, a potem mieszkając z ludźmi zobaczyłam, o ile mniejsze porcje jedzenia spożywam i o ile regularniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Mam niedowagę, ale ja całe życie mało jadłam. Chociaż uważam, że mam zdrowy stosunek do jedzenia. Wiele rzeczy mi smakuje. Jem różnorodnie. Po prostu jestem przyzwyczajona do mniejszych porcji. Czasem z lenistwa nie chce mi się robić śniadania czy kolacji. Gdybym miała przytyć do musiałabym wpychać duuużo więcej w siebie niż mam ochotę, uczęszczać na siłownie, żeby wyrobić jakieś mięśnie. Podejrzewam, że byłby to wysiłek porównywalny z odchudzaniem osoby z nadwagą. Także póki wyniki badań mam dobre to mi się nie chce walczyć o te 8 kg, które mi brakują do normy.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:06   #4882
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
mają super figury (w dodatku bez żadnych ćwiczeń)
Tez kwestia gustu. Dla mnie figura nietknieta cwiczeniami nigdy nie bedzie super, co najwyzej poprawna. No chyba, ze ktos ma jakas mutacje genetyczna, ze mu miesnie rosna i cialo sie ujedrnia od niczego.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:06   #4883
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie chodzi tylko o sprzątanie i wietrzenie, ale w dużej mierze też o renowacje mieszkania. Każde mieszkanie/dom z czasem nasiąka różnymi zapachami, których zwykłym wietrzeniem nie da się pozbyć, bo te zapachy siedzą w meblach, ścianach, podłodze. Dopiero generalny remont je usuwa, a starsze osoby z reguły się go nie podejmują, bo: same nie mają siły, nie mają środków, nie lubią zmian, przez pogorszenie węchu nie czują, że mieszkanie ma stęchły zapach.
To prawda i w sumie ciężko wymagać żeby starsze osoby remontowały czy robiły generalne porządki, ale niewietrzenie i niedogrzewanie mieszkania nie pomaga.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie usprawiedliwia, ale sprzyja, bo ludziom wciąż opłaci się palić syfem niestety. Próbowałam dopytać i odpowiedź jest prosta. Różne gminy podpisują różne umowy z różnymi firmami wywożącymi śmieci. Dlatego u jednych odbierają gabaryty bez problemu, a u innych cyrk, albo wywóz bio śmieci raz w miesiącu.
To prawda. Ludzie niestety tacy są, że jak mogą coś zrobić byle jak bo jest z tym mniej zachodu, to właśnie tak zrobią. Tak właśnie myślałam, że może to być kwestia firmy. A jakie to są koszty jak byś chciała wywieźć po przekroczeniu tego limitu?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ale nie wiesz, co i jak ktoś je po pracy i czy w ogóle coś je. Ja też na studiach widziałam koleżanki jedzące sałatki, które narzekały, że nie mogą schudnąć, a potem zamieszkałyśmy razem i się okazało, jakie mają faktycznie nawyki. Może koleżanki tymi paczkami nie przekraczają limitu kalorii, a po pracy niewiele już jedzą. Jeśli ktoś codziennie przekracza swój limit kalorii i nie tyje, to ma szczęście, tylko pytanie, czy faktycznie przekracza. Nie wiadomo też, jaką aktywność ktoś uprawia. Moja znajoma nigdy nie była na siłowni, ale chodzi na 10-km spacery z psem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiele ludzi wciąż nie ma pojęcia o zdrowym odżywianiu ani dlaczego tyją. Ja jem w pracy 3 posiłki czyli śniadanie, drugie śniadanie i potem jakiś koktal/owoce/warzywa i słyszę, że Ty tyle jem. No ja nie wiem czy tyle. Dla mnie 3 posiłki na tyle godzin plus do tego nim jeszcze dotrę do domu i zjem obiad to jest normalnie. Słyszę to od ludzi, którzy na 8 godzin jedzą jeden posiłek, z tego co mówią śniadania w domu nie jedzą, a potem słyszę, że po pracy to było kfc, pizza, chipsy do filmu i zdziwko, że tyją
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:15   #4884
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
To jest wnęka pod parapetem na kaloryfer, więc średnio. Pufę by zeżarły Będziemy kupować maskownice z płyty MDF i nakładać na te listwy. Tylko sama tego nie zrobię, czekam na chłopa, wróci do Polski w połowie grudnia. Dlatego latam z taśmami. Myślałam, że minie więcej czasu zanim odważą się broić.
Heh, a to cwaniaczki Lubią rozrabiać. Mam nadzieję, że je troszkę spowolnisz tą taśmą, żeby nie zjadły połowy mieszkania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:19   #4885
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Heh, a to cwaniaczki Lubią rozrabiać. Mam nadzieję, że je troszkę spowolnisz tą taśmą, żeby nie zjadły połowy mieszkania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facet wroci a tu tylko dziura w ziemi

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2021-11-14 o 13:20
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:24   #4886
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie znam nikogo, komu wystarczyłby w ciągu dnia pączek i 2 batoniki do normalnego funkcjonowania w trakcie dnia, ale może są takie osoby.
Jeżeli sobie nabijają kalorykę tymi przekąskami to jak najbardziej mogą funkcjonować. Ja, jak mam bardziej intensywny okres, dużo pracy, mało czasu itd, to często żyję na jednym posiłku dziennie, albo dwóch małych, bo żołądek mi się szybko kurczy. Na takim pączku bym pewnie próbowała dociągnąć pół dnia.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88993682]Tez kwestia gustu. Dla mnie figura nietknieta cwiczeniami nigdy nie bedzie super, co najwyzej poprawna. No chyba, ze ktos ma jakas mutacje genetyczna, ze mu miesnie rosna i cialo sie ujedrnia od niczego.[/QUOTE]

To prawda, wtedy ta "super figura" jest tylko w odpowiednim ubraniu, po rozebraniu się czar pryska
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:28   #4887
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jeżeli sobie nabijają kalorykę tymi przekąskami to jak najbardziej mogą funkcjonować. Ja, jak mam bardziej intensywny okres, dużo pracy, mało czasu itd, to często żyję na jednym posiłku dziennie, albo dwóch małych, bo żołądek mi się szybko kurczy. Na takim pączku bym pewnie próbowała dociągnąć pół dnia.
Ale chyba nie odżywiasz się tak cały czas? Nie mówiąc już o tym jak takie odżywianie powinno wpłynąć na wyniki badań i na samopoczucie.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To prawda, wtedy ta "super figura" jest tylko w odpowiednim ubraniu, po rozebraniu się czar pryska
Widziałam je w bikini, więc nie, czar nie pryska
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:30   #4888
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Widziałam je w bikini, więc nie, czar nie pryska
No i pewnie sa po prostu szczuple i tyle? No to dla mnie to nic super
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:31   #4889
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale chyba nie odżywiasz się tak cały czas? Nie mówiąc już o tym jak takie odżywianie powinno wpłynąć na wyniki badań i na samopoczucie.
No nie, nie cały czas, i wiem że to nie jest zdrowe. Ale jak było wspomniane, ogólnie świadomość na temat odżywiania jest niska, ludzie się tym nie przejmują, nie myślą o długofalowych skutkach, więc nie dziwi mnie jak ktoś bazuje na śmieciowym żarciu.
No nie ma opcji, żeby jadły za dużo, zbyt kalorycznie i nadal były szczupłe i to rzekomo z super figurą w bikini. Cudów nie ma.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 13:36   #4890
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88993717]No i pewnie sa po prostu szczuple i tyle? No to dla mnie to nic super [/QUOTE]I co z tego? Mogę sobie w takim razie wyobrazić jak by wyglądały gdyby zaczęły ćwiczyć i dbać o to co jedzą. Jak już powiedziałam - ja mimo tego, że ćwiczę i dbam o to co i ile jem, nigdy nie będę wyglądać tak jak one bez żadnego wysiłku. I o to tylko mi chodziło.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No nie ma opcji, żeby jadły za dużo, zbyt kalorycznie i nadal były szczupłe i to rzekomo z super figurą w bikini. Cudów nie ma.
No chyba jednak są.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-14 22:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.