Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-08, 07:33   #361
kingullad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Jeśli chodzi o cienie z annabelle to ja je bardzo lubię i mam swoje ulubione - blueberry, cappucino i ice cream, chciałam sobie teraz zamówić smoky ale widzę że nie ma u nich na stronie
kingullad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 08:35   #362
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Wiadomo cos na temat jakiejs znizki z okazji dnia kobiet?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 10:50   #363
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Od jakiegoś czasu czaję się na minerały. I choć uwielbiam efekt dewy na skórze, jaki dają kremy bb, to skoro doprowadziłam swoją cerę do porządku, chciałabym zacząć używać czegoś co jej nie zaszkodzi.

Moja skóra jest ciepła, złocista i opala się szybko na ładny brąz, stąd z biegu sięgnęłam po próbkę jednego z Goldów - Golden Fair. I sam ton, jeśli chodzi o jasność, idealnie pasuje do mojej karnacji, to mam wrażenie, że ciut za mocno wybija się na ceglasto/pomarańczowo w porównaniu do reszty ciała, która jest chyba jednak bardziej złocisto/żółta. Myślałam, żeby spróbować w takim razie któregoś koloru z serii Sunny - Sunny Fair lub Light. Pytanie tylko, który waszym zdaniem jest bardziej zbliżony do Golden Fair?
Kolejnym razem wypróbowałabym także formułę matującą, ale cykam się mocno płaskiego matu, bo go nie cierpię. W ogóle matu na buzi nie znoszę, a z kolei ciężka formuła kryjąca, to totalnie nie jest to, czego moja skóra w tej chwili potrzebuje. Aktualnie testuje rozświetlającą i podoba mi się kiedy patrzę na siebie z pewnej odległości, jednak im bliżej tym przerażają mnie te drobinki Matujące podkłady serio nie wypadają aż tak płasko i pudrowo? Natknęłam się na opinie, że potrafią wyglądać bardziej satynowo od kryjących i ta wizja mnie kusi mocno.
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 15:35   #364
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu czaję się na minerały. I choć uwielbiam efekt dewy na skórze, jaki dają kremy bb, to skoro doprowadziłam swoją cerę do porządku, chciałabym zacząć używać czegoś co jej nie zaszkodzi.

Moja skóra jest ciepła, złocista i opala się szybko na ładny brąz, stąd z biegu sięgnęłam po próbkę jednego z Goldów - Golden Fair. I sam ton, jeśli chodzi o jasność, idealnie pasuje do mojej karnacji, to mam wrażenie, że ciut za mocno wybija się na ceglasto/pomarańczowo w porównaniu do reszty ciała, która jest chyba jednak bardziej złocisto/żółta. Myślałam, żeby spróbować w takim razie któregoś koloru z serii Sunny - Sunny Fair lub Light. Pytanie tylko, który waszym zdaniem jest bardziej zbliżony do Golden Fair?
Kolejnym razem wypróbowałabym także formułę matującą, ale cykam się mocno płaskiego matu, bo go nie cierpię. W ogóle matu na buzi nie znoszę, a z kolei ciężka formuła kryjąca, to totalnie nie jest to, czego moja skóra w tej chwili potrzebuje. Aktualnie testuje rozświetlającą i podoba mi się kiedy patrzę na siebie z pewnej odległości, jednak im bliżej tym przerażają mnie te drobinki Matujące podkłady serio nie wypadają aż tak płasko i pudrowo? Natknęłam się na opinie, że potrafią wyglądać bardziej satynowo od kryjących i ta wizja mnie kusi mocno.
Ja też preferuję rozświetlenie, ze względu na suchą skórę. Obecnie używam rozświetlającego Sunny Fairest i jestem zadowolona. A jeśli chodzi o pudrowość minerałów to dla mnie najlepszym sposobem jest spryskanie na koniec twarzy mgiełką nawilżającą, uwielbiam to jak naturalnie wtedy minerały wyglądają. Dosłownie są niewidoczne
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 23:44   #365
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Ja też preferuję rozświetlenie, ze względu na suchą skórę. Obecnie używam rozświetlającego Sunny Fairest i jestem zadowolona. A jeśli chodzi o pudrowość minerałów to dla mnie najlepszym sposobem jest spryskanie na koniec twarzy mgiełką nawilżającą, uwielbiam to jak naturalnie wtedy minerały wyglądają. Dosłownie są niewidoczne
Spróbowałam dziś z fixerem z Golden Rose - świetny efekt

A jak wypadają korektory te podporządkowane konkretnym kolorom podkładów? Są identyczne jak one czy ciut jaśniejsze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 08:04   #366
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Na pewno nie ma się co bać formuły matującej bo nie wypada płasko, a zawsze można spryskać twarz i dodać sobie trochę połysku

A co do korektorów ja mam Sunny Fairest i korektor jest trochę ciemniejszy od podkładu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 18:21   #367
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Zamówiłam sobie jeszcze próbkę Sunny Fair matującą, ciekawe jak będzie
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 20:22   #368
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie jeszcze próbkę Sunny Fair matującą, ciekawe jak będzie
Przypomniałaś mi że mam próbkę matującego, muszę znowu spróbować bo jak ostatnio się przymierzałam to wyglądał tragicznie, ale wtedy miałam mocno przesuszoną skórę
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 15:49   #369
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;82024266]Na pewno nie ma się co bać formuły matującej bo nie wypada płasko, a zawsze można spryskać twarz i dodać sobie trochę połysku

A co do korektorów ja mam Sunny Fairest i korektor jest trochę ciemniejszy od podkładu [/QUOTE]Potwierdzam, też mam korektor Sunny Fairest i jest nieco ciemniejszy Bez sensu... Nie wiem jak z innymi kolorami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 14:43   #370
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

teoretycznie na stronie AM piszą, żeby brać korektor o ton jaśniejszy, ale to też wydaje mi się trochę bez sensu jeśli mają mi przebijac jaśniejsze placki heh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:50   #371
csgo2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Mam cerę tłustą trądzikową . Odstawiłam minerały już z dobry tydzień i ratuje się maseczkami z glinki ( tej proszkowanej nie gotowej w sklepie ) i powoli zaleczam zmiany które wyskoczyły przez Annabelle . Został mi jeszcze korektor z Annabelle ale raczej go zostawię sobie bo on nie zapycha jak podkład a ponoć jeszcze ma leczyć te zmiany i je wysuszać .
__________________
get free skins cs go
csgo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 16:56   #372
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Hej dziewczyny widzę, ze sporo gawędzicie o mineralach z AM wiec mam nadzieję, ze mi pomożecie. Chodzi o kolor podkladu matujacego. Raz kupiłam za jasny, a teraz za ciemny. Moze dodam, ze odcień podkladu colorstay 180 dla cery tłustej jest dla mnie idealny.
Chciałabym znaleźć taki sam odcień z anabelle, ale nie.chce po raz trzeci kupić złego odcienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 21:52   #373
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez eva94 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widzę, ze sporo gawędzicie o mineralach z AM wiec mam nadzieję, ze mi pomożecie. Chodzi o kolor podkladu matujacego. Raz kupiłam za jasny, a teraz za ciemny. Moze dodam, ze odcień podkladu colorstay 180 dla cery tłustej jest dla mnie idealny.
Chciałabym znaleźć taki sam odcień z anabelle, ale nie.chce po raz trzeci kupić złego odcienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie masz te nietrafione odcienie?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu czaję się na minerały. I choć uwielbiam efekt dewy na skórze, jaki dają kremy bb, to skoro doprowadziłam swoją cerę do porządku, chciałabym zacząć używać czegoś co jej nie zaszkodzi.

Moja skóra jest ciepła, złocista i opala się szybko na ładny brąz, stąd z biegu sięgnęłam po próbkę jednego z Goldów - Golden Fair. I sam ton, jeśli chodzi o jasność, idealnie pasuje do mojej karnacji, to mam wrażenie, że ciut za mocno wybija się na ceglasto/pomarańczowo w porównaniu do reszty ciała, która jest chyba jednak bardziej złocisto/żółta. Myślałam, żeby spróbować w takim razie któregoś koloru z serii Sunny - Sunny Fair lub Light. Pytanie tylko, który waszym zdaniem jest bardziej zbliżony do Golden Fair?
Kolejnym razem wypróbowałabym także formułę matującą, ale cykam się mocno płaskiego matu, bo go nie cierpię. W ogóle matu na buzi nie znoszę, a z kolei ciężka formuła kryjąca, to totalnie nie jest to, czego moja skóra w tej chwili potrzebuje. Aktualnie testuje rozświetlającą i podoba mi się kiedy patrzę na siebie z pewnej odległości, jednak im bliżej tym przerażają mnie te drobinki Matujące podkłady serio nie wypadają aż tak płasko i pudrowo? Natknęłam się na opinie, że potrafią wyglądać bardziej satynowo od kryjących i ta wizja mnie kusi mocno.
Ja jestem takim tworem który używa wszytstkich trzech rodzajów: kryjącego, rozświetlającego i matującego. Jak miałam tłustą skórę to stosowałam matujący primer w postaci mineralnego pudru matującego, nakładałam podkład i wykańczałam całość fiksującym puderm np. Kryolanem gdy chciałam większej trwałości. Obecnie mam suchą, izotekową twarz a efekt pudrowości niweluję i mgiełką i wykończeniem pudrem rozświetlającym, odbijającym światło. Moje kolorki to golden fair
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 06:06   #374
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A jakie masz te nietrafione odcienie?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



Ja jestem takim tworem który używa wszytstkich trzech rodzajów: kryjącego, rozświetlającego i matującego. Jak miałam tłustą skórę to stosowałam matujący primer w postaci mineralnego pudru matującego, nakładałam podkład i wykańczałam całość fiksującym puderm np. Kryolanem gdy chciałam większej trwałości. Obecnie mam suchą, izotekową twarz a efekt pudrowości niweluję i mgiełką i wykończeniem pudrem rozświetlającym, odbijającym światło. Moje kolorki to golden fair

Ten za jasny to niestety dobrze nie pamiętam bo go oddałam, wiem tylko, że był w odcieniu beige, ale był naprawdę bardzo bardzo jasny. Potem kupiłam sunny light i jest dosłownie jak żółtko dla mnie.
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 16:47   #375
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez eva94 Pokaż wiadomość
Ten za jasny to niestety dobrze nie pamiętam bo go oddałam, wiem tylko, że był w odcieniu beige, ale był naprawdę bardzo bardzo jasny. Potem kupiłam sunny light i jest dosłownie jak żółtko dla mnie.
Chyba najlepiej kupić jednak próbki przed zakupem. Ja zdecydowanie nie robiłabym zakupów w ciemno. Postaraj się ocenić jaki masz typ karnacji i weź może kilka różnych próbek ( fajnie, że Annabelle sprzedaje je w mini słoiczkach, można spokojnie poużywać i nabrac pewności czy to ten właściwy, najlepszy odcień)
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 06:44   #376
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej kupić jednak próbki przed zakupem. Ja zdecydowanie nie robiłabym zakupów w ciemno. Postaraj się ocenić jaki masz typ karnacji i weź może kilka różnych próbek ( fajnie, że Annabelle sprzedaje je w mini słoiczkach, można spokojnie poużywać i nabrac pewności czy to ten właściwy, najlepszy odcień)
Chyba faktycznie zacznę od próbek, może w końcu trafię na coś odpowiedniego. dzięki
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:22   #377
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Widziałyście gdzieś swatche cieni glinkowych.
Kompletuję zamówienie i myślę sobie- no kurczę, coś bym wzięła ale ich zdjęcia niewiele mi mówią (szczególnie zdjęcia róży, które są mega prześwietlone, więc nie wiem, jak to z cieniami będzie).
Myślałam najpierw o margarita, ale czytam, że to chłodny, zgaszony róż, a ja nie bardzo się widzę w takim kolorze na oczach. Ale potem znalazłam tę stronę
http://zuzannastyle.blogspot.com/201...-minerals.html
i widzę, że to taki bardziej cielisto-łososiowo-różowy (albo mam kiepską matrycę). A reszta na tym zdjęciu jakaś wyjątkowo blada (almond milk wygląda u mnie na fotce jak biały...)
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 16:13   #378
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...06&oe=5B68A803
Ewa na fp na fejsie wstawiała swatche może troche pomoga grosz do grosza i jakas srednia wyjdzie xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 17:21   #379
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...06&oe=5B68A803
Ewa na fp na fejsie wstawiała swatche może troche pomoga grosz do grosza i jakas srednia wyjdzie xD
Dziękuję
Ładna ta Margarita, chyba nie będzie dawała efektu zmęczonych oczu u mnie (w niektórych różach wyglądam jak po kilku nieprzespanych nocach ).
Spodobał mi się również smoothie i frappe.
Americano myślałam, że jest dużo ciemniejszy Na zdjęciu to taki blady, a na fotce na stronie AM taki bardziej nasycony.

Margarita kliknięta, mam nadzieję, że nie będę żałować
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-03, 22:52   #380
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

daj znać, też mi wpadła w oko
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 08:37   #381
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
daj znać, też mi wpadła w oko
Ok, postaram się nie zapomnieć.
Na razie będę sprawdzać jak długo schodzi AM na zrealizowanie zamówienia Bo kiedyś było to prawdopodobnie 7 dni od daty zaksięgowania, a w porównaniu z innymi mineralnymi firmami to dosyć długo chyba.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 16:51   #382
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Mam już swoje zamówienie, zrobiłam sobie jeszcze w pracy swatcha na ręce tego cienia Margarita. To taki brudnawy róż złamany beżem, fotek nie mam, bo w pracy nie robiłam, teraz już nie ma dobrego światła, ale przy najbliższej okazji go przetestuję i napiszę jak na oku wygląda. Nie jest bardzo ciepły raczej, nie powinnam z nim wyglądać jakbym miała zapalenie spojówek, ale zobaczy się w praniu.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 14:23   #383
PaniJoker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Mam podkład mineralny z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Gama kolorów jest dość szeroka, poza tym niektóre z nich są bardzo uniwersalne i dopasowują się do naszej skóry. Innym plusem takich kosmetyków jest wydajność i krycie. Zazwyczaj używam go na wieczór bo jest bardzo trwały.
PaniJoker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 19:34   #384
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Jak Wam się sprawdzają ich olejki? Ktoś używa, jakieś efekty?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 13:04   #385
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

buszowałam na promce w Rossmannie w poszukiwaniu pudru, który dawały zdrowe świetliste wykończenie skórze i nadawał się pod oczy. jestem teraz w takim miejscu, że nawet bananowy wibo kiepsko na mnie wygląda, a zastanawiałam się między healthy mixem a affinitonem, ale w końcu zrezygnowałam i zainwestuję chyba w AM puder rozświetlający, polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 16:41   #386
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

przydalby sie jakis kod na darmowa dostawe chociazby .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 11:03   #387
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
buszowałam na promce w Rossmannie w poszukiwaniu pudru, który dawały zdrowe świetliste wykończenie skórze i nadawał się pod oczy. jestem teraz w takim miejscu, że nawet bananowy wibo kiepsko na mnie wygląda, a zastanawiałam się między healthy mixem a affinitonem, ale w końcu zrezygnowałam i zainwestuję chyba w AM puder rozświetlający, polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja osobiście rozświetlającego AM nie polecam przed wypróbowaniem, ja jestem żółta a on ma różowawo beżowe tony - u mnie zmienia odcień podkładu i nie jestem do końca zadowolona
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 11:32   #388
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja osobiście rozświetlającego AM nie polecam przed wypróbowaniem, ja jestem żółta a on ma różowawo beżowe tony - u mnie zmienia odcień podkładu i nie jestem do końca zadowolona
dzięki, że piszesz, ponieważ ja też właśnie jestem żółta (sunny fair). chyba skoczę jednak po tego healthy mixa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 09:52   #389
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Testuję dalej ten cień glinkowy i ja mam jakiś problem z jego trwałością. Nakładałam na bazę z inglota i nakładałam na gołą powiekę, ale po 2-3 godzinach robiły się dziury w makijażu oka i wszystko zbierało się w załamaniu powieki Nie mam takich problemów z cieniami niemineralnymi, i aż takich problemów z cieniami z neauty (które już okiełznałam i jak się przyłożę, to przetrwają cały dzień).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 09:40   #390
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Czytaliście nowy komunikat od AM?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.