Co mogę poprawić 39 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-04, 03:12   #1
praworeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Unhappy

Co mogę poprawić 39 lat


Witam, zacznę od początku, nie mam gustu w doborze ubrań, nie stosowałem żadnych zasad w co się ubiorę i kolorystyce ubrań. Zazwyczaj ubrania kupuję z siostrą, która umie w szmateksie wypatrzyć coś odpowiedniego. Twarz brzydka, fryzura do zmiany, broda która nie chce rosnąć na policzkach. Ślady po trądziku, plamy na skórze, zmarszczki. Po prostu, ten wygląd odpycha. Bardzo Was proszę drogie Panie, o radę, co zmienić, aby wyglądać, choć trochę lepiej. Obiecuję stosować się ściśle do Waszych zaleceń, pozdrawiam i z góry dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojefoto1.jpg (84,1 KB, 652 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojefoto5.jpg (64,7 KB, 510 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojefoto4.jpg (64,4 KB, 546 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojefoto2.jpg (80,9 KB, 405 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojefoto3.jpg (54,6 KB, 589 załadowań)
praworeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 11:08   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Generalnie nic nie musisz poprawiać. Możesz jedynie delikatnie schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę poprzez cwiczenia siłowe
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 22:21   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

a co to za smutna mina w opisie?
co zmienić? z wyglądem twarzy nic, nie czepiałabym się, a zmarszczki u faceta około 40stki to normalna rzecz, powiedziałabym, że nawet dodająca uroku.
nie napisałeś jaki chcesz osiągnąć efekt jeśli chodzi o ubrania, nic też na zdjęciach nie widać. czego konkretnie potrzebujesz? powazniejszego wyglądu, bardziej eleganckiego do pracy, dopracowania szczegółów? nie napisałeś za wiele.
jeśli coś można poprawić to na pewno poćwiczyć, zadbać o rzeźbę, to nie tylko poprawia wygląd ale pewność siebie i samopoczucie.
obejrzyj ten film, może Cie zmotywuje?
https://www.youtube.com/watch?v=adtzC3GxiDY

jedyne co bym zmieniła - fryzura . nie przylizuj tak włosów, w dzisiejszych czasach nie wygląda to dobrze, fajne nowoczesne cięcie naprawdę odmieni twój wygląd. pozwól fryzjerowi zaszaleć, to raz, a jak twoj obecny nie umie to idz choć raz gdzieś indziej.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 00:45   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

-zadbać o stan skóry pod oczami- przesuszona. To się najbardziej rzuca w oczy. Jakieś płatki pod oczy by nie zaszkodziły. Plus dobrze dobrany krem.
- brwi- widać, że mają różną grubość. Brwi robią ogólne wrażenie co do twarzy, a Twoje niestety żyją własnym życiem. Polecam wizytę u dobrej kosmetyczki. Wierz lub nie, w pracy mojego ojca od naprawdę wpływowych mężczyzn oczekuje się m.in. nienagannego manicure, więc nie, to nie jest niemęskie.
-zdecydowanie fryzura. Zapuścić włosy i iść do fryzjera stylisty, który dobierze Ci ją do typu włosów i kształtu twarzy. Bo fryzura na "Mietka", który tnie krótko żeby łatwo myć i przylizuje, żeby było "na glanc" naprawdę Ci nie służy.
Co do śladów po trądziku- mnie się to nie rzuca w oczy, ale i na to jest sposób u kosmetyczki- cykl zabiegów kwasami. To się robi właśnie zimą, przed wczesną wiosną. Efekty są spektakularne. Widziałam na koledze ze studiów.
-inny rodzaj kołnierza koszulek. Ten skraca Ci szyję. Polecam kołnierz karo- wydłużający optycznie szyję.
- masz bladą cerę, więc tak ciemne kolory sprawiają, że Twoja skóra ma niezdrowy, ziemisty kolor. Polecam odejść od bardzo ciemnych kolorów typu czerń, prawie czarny granat. Spróbuj np. zamiast tego błękitu, niebieskiego, ciemniejszej zieleni, szarości
- masz wysokie czoło, zdecydowanie przydałaby się jakaś grzywka. Poza tym włosy powinny nieco zakrywać uszy bo masz dużą głową i małe, troszkę odstające co razem daje nieco komiczny efekt. Gdyby ten efekt wizualny lekko zredukować wyglądałbyś nieco poważniej, bardziej po męsku, a mniej chłopaczkowato.
Co do zmarszczek- wiesz są kremy, w Twoim wieku i facet powinien dowiedzieć się czym jest krem z witaminą C, że warto użyć na dzień kremu z filtrem UV, a czasem sięgać po kremy z retinolem lub jego odpowiednikami. Polecam obecne wydanie gazetki Skarb na stronie drogerii Rossmann , jest nawet e-wydanie na stronie e-sklepu. A w drogeriach stacjonarnych można ją brać ze stojaka za darmo.
Jest w niej artykuł o męskiej pielęgnacji twarzy.
I nie, nie staram się nikomu dokuczyć, tylko odpowiedzieć na Twoje pytanie w miarę rzetelnie i obiektywnie. Wygląd to jedna z form komunikacji z otoczeniem. Twój nie jest odpychający, ale komunikuje "nie chce mi się iść do fryzjera, nie zależy mi na tym jak wyglądam, wyjąłem z szafy pierwsze rzeczy z brzegu, nie chcę rzucać się w oczy dlatego wszystko takie ciemne". Jeśli tak chcesz komunikować się ludźmi to ok. Jeśli nie, to coś zmień. A co do kupowania na ciuchach - wiele osób to robi. Niekoniecznie kupując tylko takie ciuchy jakie masz na sobie.
Ładny, jasny wełniany sweter z dekoltem karo i splotem warkoczowym też pewnie można znaleźć. A pasowałby Ci bardziej i sprawiłby, że wyglądałbyś młodziej i sympatyczniej. Zarost nie jest zły, dodaje twarzy symetrii, ale ta symetria daje koszmarny efekt w połączeniu z asymetryczną i za wysoką grzywką na wysokim czole. To sprawia, że Twoja twarz wygląda na bardziej nieproporcjonalną niż jest w rzeczywistości.
Dobrze Ci w marynarce, ale jeśli marynarka ciemna to znów nie okrągły dekolt skracający szyję i nie czarny t-shirt pod czarną marynarkę. Lepsza byłaby jasna koszula albo jasny t-shir i znów kołnierz wydłużający, a nie optycznie skracający szyję.
No i spodnie- na pewno krój z prostą nogawką. Masz szerokie uda, więc nie zwężane ku dołowi nogawki-marchewki, nie daj boże jakieś męskie rurki bo będziesz wyglądał wręcz groteskowo.
Nie masz gustu? To zaufaj komuś kto ma. Poczytaj np. w gazetach dla panów choćby w nieszczęsnym LOGO co mężczyznom o Twojej sylwetce doradza stylista. Popatrz w necie na zdjęcia aktorów o Twoim wzroście i typie sylwetki na zdjęciach, na których wyglądają korzystnie.
Co do tego co kobiety w mężczyznach odpycha, a co panowie traktują często beztrosko i lekceważąco to są to:
-niezbyt przyjemnie pachnące i niezbyt często prane spodnie, szczególnie dżinsy
- brudne paznokcie u rąk i kompletnie zaniedbane dłonie (krem do rąk nie gryzie)
- nieświeży oddech z ust
- nieświeży zapach ciała- są antyperspiranty, blockery potu, warto pachnieć też jakimiś perfumami czy wodą kolońską bo kobieta faceta przede wszystkim wącha. dobrze jest jeśli nie czuje wyłącznie jego potu i np.woni wypalone papierosa czy zjedzonej kanapki z pasztetową
- wystające włosy z nosa. Nie daj boże z katarem na nich. Są już na świecie trymery do tego celu, całkiem niedrogie. W rossmann na pewno są i w innych sklepach też. Od biedy wystarczą nożyczki do paznokci z bardzo cieńkimi końcówkami.
To naprawdę często ignorowane, a naprawdę bardzo odpycha przy rozmowie z mężczyzną twarzą w twarz.
Nie gloryfikowałabym masy ciała z siłowni, bywa, że człowiek ma brzuszek, ale wystarczy nie opinać go za mocno ciasnym sweterkiem, natomiast warto zadbać o dietę bogatą w warzywa, ryby i owoce ponieważ to wpływa na stan i koloryt cery oraz na stan włosów. I to widać na pierwszy rzut oka nawet jak ktoś ma kilka kilogramów za dużo
- zaniedbane zęby- warto odwiedzać dentystę, usuwać kamień nazębny bo sprawia, że mamy nieświeży zapach z ust, zaleczyć próchnicę, można teraz w miarę tanio wybielić zęby nawet w domu o kilka tonów- to też wizualnie odmładza. Im młodszy człowiek, tym jaśniejsze szkliwo.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:17   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Tak! Miss Chievous dobrze napisała. wybieraj inny krój pod szyją.
chodzi o to żeby "zrobić przestrzeń" pod szyją, to optycznie zrównoważy proporcje. oto przykład:
https://static5.denley.pl/pol_pl_Swe...02-47125_1.jpg
co do tych kolorów, ja bym unikała na pewno koloru jasnego szarego, 'zgniłej' szaroburej zieleni i brązów one przy twoim typie urody
(na 90% jest to tzw soft summer")
robią wrażenie rozmycia i poszarzenia twarzy.
czerń pasuje ale nie noś jej ciągle od stóp do głów jednocześnie, kolor granatowy do tego typu urody pasuje nawet bardziej niż czerń.
poza tym będzie pasował kolor niebieski, zielony, grafitowy, i na pewno biały.

Taki trik na co dzień - co byś na siebie nie założył zawsze miej dobre skórzane buty, buty do podstawa dobrego wyglądu. nie noś na co dzień byle czego - typu jakieś adidasy, trampki ale skórzane buty, na których nogawka zawsze dobrze się układa i zyskujesz nieco bardziej dopracowany look
np takie:
https://tymoteo.pl/pol_pl_MAN-FASHIO...skie-181_6.jpg
albo
https://skora24.pl/1230-thickbox_def...uty-meskie.jpg
lub
https://buciksklep.pl/userdata/gfx/1...985809034e.jpg

mniej więcej wiesz o co chodzi, na wiosnę lato wiadomo inne
Kupując ubrania w second handach patrz na nie nieco bardziej krytycznie, łatwo jest przestać zauważać, że się ma na sobie znoszone ubrania, a to też żle wygląda.
wiem , ze obecnie w SH rzeczy bywajją nawet nowe albo założone raz, ale większość jednak nosi ślady użytkowania, zmechacenia i przetarcia. do zmechasonych swetrów mozna niedrogo kupić golarkę do ubrań za niewielkie pieniądze (najlepiej taką na prąd a nie na baterie)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:19   #6
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

wyglądasz wg mnie ok
możesz jedynie schudnąć kilka kg , poćwiczyć na siłowni, biegać
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 05:36   #7
praworeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Witam, bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi i chęć pomocy. Nie mam swojego ulubionego stylu, przede wszystkim chcę wyglądać dobrze i tak samo się czuć.
Przy 178 cm ważę 94 kg, zacząłem od niedawna ćwiczyć w domu, na siłowni popadłbym w kompleksy. Zmieniam dietę, chętnie bym abonamentował catering dietetyczny w Krakowie, macie jakiś sprawdzony? Żałuję jednego, że tak późno zwróciłem się do Was o pomoc.
Sam mieszkam, gotować nie potrafię i nie mam czasu.
Kosmetyczka, zapisałem się na dziś na darmową konsultację, na Śliczną, mam nadzieję że po kilku zabiegach skóra się poprawi.
Fryzjer wybieram się do stylisty fryzur, do salonu Avant Apres.
Nie pracuje na stanowisku kierowniczym, nie muszę spotykać się zawodowo z ludźmi. Styl jaki mi odpowiada sportowo-elegancki. Ale najważniejsze abym dobrze wyglądał. Dwa tygodnie temu zakupiłem książkę "Rzeczowo o modzie męskiej" Pana M. Kędziory.
Chętnie porozmawiam o swoim nowym stylu, moje GG 1221331. Nie mam koleżanki która by poszła na zakupy i umie dobierać garderobę. Może jakaś stylistka w Krakowie. Obiecuje Wam pokazać swoje nowe "ja" tutaj.
Przyznam się, nie wiedziałem że mam typ urody "soft summer" wygooglowałem coś takiego (jak dobrze że jest Pinterest) Jestem zdeterminowany, aby zmienić swoje życie o 180 stopni, pozdrawiam i miłego weekendu życzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9db54f86c77ac368a63d6d09c6e9e763.jpg (52,6 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer-men-soft-summer.jpg (65,4 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d439584595745240a18612a0e5ff9a5d.jpg (46,8 KB, 103 załadowań)
praworeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 06:51   #8
lifeswhatyoumakeit
Raczkowanie
 
Avatar lifeswhatyoumakeit
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Cytat:
Napisane przez praworeczny Pokaż wiadomość
Przy 178 cm ważę 94 kg, zacząłem od niedawna ćwiczyć w domu, na siłowni popadłbym w kompleksy.
Ćwiczenia w domu oczywiście są świetne na początek ale jak chcesz zmienić życie o 180 stopni i osiągnąć naprawdę miażdżący/spektakularny efekt to radzę się przełamać. To nie jest tak, że na siłowni są sami sportowcy. W dzisiejszych czasach spotkasz tam cały przekrój społeczeństwa, od pryszczatych nastolatków przez dziewczyny z lekką nadwagą po 50 letnich facetów, którzy dbają o kondycję. Wśród wielu osób zaczynających panuje mylne przekonanie, że na siłowniach są same nie ostre koksy, którzy wyśmiewają osoby, które aktualnie mają nieco słabszą formę. To błąd. Na siłowniach do których ja uczęszczałem zawsze każdy chętnie pomoże/podzieli się wiedzą. Więc... ciśnij kolego !


Do ubioru jeszcze obczaj sobie ten kanał:
https://www.youtube.com/watch?v=5T8obUflzlk

Dodatkowo, kobietka jest z Krakowa
lifeswhatyoumakeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 07:48   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Tshirty najlepiej fason polo, ew. dekold w serek o ktorym pisaly dziewczyny przede mna. Kolor niebieski lub rozowy. Jak absolutnie nie chcesz rozu, to niebieski jest klasyczny. Poza tym koszule. Do czarnego swetra dobrze jakby wystawal kolnierzyk.

Wlosy zapusc i zmien na nadal krotkie, ale nie przylizane.

Poza tym sport. Co do diety - kup parowar, latwo i szybko przygotujesz zdrowe posilki. Poza tym bialy ser czy kurczaki sa tanie, latwe do zrobienia i dietetyczne.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 10:12   #10
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tshirty najlepiej fason polo, ew. dekold w serek o ktorym pisaly dziewczyny przede mna. Kolor niebieski lub rozowy. Jak absolutnie nie chcesz rozu, to niebieski jest klasyczny. Poza tym koszule. Do czarnego swetra dobrze jakby wystawal kolnierzyk.

Wlosy zapusc i zmien na nadal krotkie, ale nie przylizane.

Poza tym sport. Co do diety - kup parowar, latwo i szybko przygotujesz zdrowe posilki. Poza tym bialy ser czy kurczaki sa tanie, latwe do zrobienia i dietetyczne.
*dekolt (przepraszam, musiałam)
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 11:21   #11
envy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Tak na prawdę nie musisz się na niczym znać...
Najważniejsze co niestety musisz mieć to pieniądze.

Z włosami możesz iść do dobrego fryzjera, on ci na pewno coś poradzi. Ciuchy kupuj najlepiej jako cały outfit, wtedy zawsze będą do siebie i ciebie pasowały.
Co do ciała, jeśli chcesz zrzucić zbędne kg to siłownia i ćwiczenia ci zbytnio nie pomogą. Dieta i tylko dieta... Dobre jedzenie sprawi nie tylko wpadek wagi ciała / utratę tłuszczu ale i lepsze samopoczucie. Ćwiczenia oczywiście, najlepiej zacząć od spacerów, biegania i treningu siłowego całego ciała. Tutaj też najlepiej poradzić się specjalisty lub korzystać z kateringów.

Będzie dobrze, pozdrawiam!
envy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 12:08   #12
misiaczek452
Przyczajenie
 
Avatar misiaczek452
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednkiem. Nic dodać oraz nic ująć...
__________________
Nawet jeśli czasem pewne aspekty japońskiego życia mogą być irytujące, to jedno jest pewne - osoba, która wyprowadzi nas z równowagi, będzie dokładnie umyta.
misiaczek452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 15:54   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Cytat:
Napisane przez envy90 Pokaż wiadomość
Tak na prawdę nie musisz się na niczym znać...
Najważniejsze co niestety musisz mieć to pieniądze.

Z włosami możesz iść do dobrego fryzjera, on ci na pewno coś poradzi. Ciuchy kupuj najlepiej jako cały outfit, wtedy zawsze będą do siebie i ciebie pasowały.
Co do ciała, jeśli chcesz zrzucić zbędne kg to siłownia i ćwiczenia ci zbytnio nie pomogą. Dieta i tylko dieta... Dobre jedzenie sprawi nie tylko wpadek wagi ciała / utratę tłuszczu ale i lepsze samopoczucie. Ćwiczenia oczywiście, najlepiej zacząć od spacerów, biegania i treningu siłowego całego ciała. Tutaj też najlepiej poradzić się specjalisty lub korzystać z kateringów.

Będzie dobrze, pozdrawiam!
A wlasnie, ze w jego przypadku... nie. Bo gruby nie jest, moglby zrzucic z 5kg, ale za to widac golym okiem, ze jego cialo az sie prosi o jakies cwiczenia silowe. Stad silownia w jego przypadku moze byc kluczowa.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

A wlasnie, ze w jego przypadku... nie. Bo gruby nie jest, moglby zrzucic z 5kg, ale za to widac golym okiem, ze jego cialo az sie prosi o jakies cwiczenia silowe. Stad silownia/cwiczenia w jego przypadku moga byc kluczowe.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

A wlasnie, ze w jego przypadku... nie. Bo gruby nie jest, moglby zrzucic z 5kg, ale za to widac golym okiem, ze jego cialo az sie prosi o jakies cwiczenia silowe. Stad silownia/cwiczenia w jego przypadku moga byc kluczowe.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:37   #14
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 23:21   #15
envy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;81447016]A wlasnie, ze w jego przypadku... nie. Bo gruby nie jest, moglby zrzucic z 5kg, ale za to widac golym okiem, ze jego cialo az sie prosi o jakies cwiczenia silowe. Stad silownia w jego przypadku moze byc kluczowa.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

A wlasnie, ze w jego przypadku... nie. Bo gruby nie jest, moglby zrzucic z 5kg, ale za to widac golym okiem, ze jego cialo az sie prosi o jakies cwiczenia silowe. Stad silownia/cwiczenia w jego przypadku moga byc kluczowe.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

A wlasnie, ze w jego przypadku... nie. Bo gruby nie jest, moglby zrzucic z 5kg, ale za to widac golym okiem, ze jego cialo az sie prosi o jakies cwiczenia silowe. Stad silownia/cwiczenia w jego przypadku moga byc kluczowe.[/QUOTE]

Tylko dieta i ćwiczenia tlenowe, czyt. bieganie, rower, skakanka, na spalenie tłuszczu. Ćwiczenia siłowe na poprawę sylwetki, budowę mięśni.
envy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:26   #16
praworeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Poznałem kobietę na Tinderze, może coś z tego będzie. Te same zdjęcia tam dodałem, nigdy nie miałem kobiety, nie byłem w związku. Ta samotność, doprowadziła do zaniedbania swojego wyglądu. Nowy etap w życiu. Chcę wejść w niego, odmieniony, inny, chcę zakomunikować otoczeniu "jestem innym lepszym szczęśliwszym człowiekiem", zależy mi na zmianie, dziękuje Wam wszystkim.
praworeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 10:33   #17
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

to mi sie naprawdę podoba, że chcesz coś zmienić, trzymam kciuki zeby się udało!!!.
Tak jak ktoś wyżej napisał, absolutnie nie obawiaj sę pójścia na siłownię, tam nie chodzą tylko ludzie dobrze wyglądający, ten trend się mocno odwrócił, ćwiczą wszyscy, są nawet trenerzy, którzy udzielą wstępnych porad jak ćwiczyć zeby osiągnąć dany efekt, kolejna sprawa, warto wyjść do ludzi, tam też możesz poznać znajomych!
Jeśli chodzi o gotowanie.. poszukaj w internecie przepisów na szybkie zdrowe dania. coś typu kurczak z warzywami na patelnię. tłuszczu prawie zero, a danie pyszne i sycące jest gotowe w 15 minut - rozmrożenie warzyw na patelni plus smażenie mięsa (8 min). expresowe i zdrowe.
wątróbka z kaszą to też danie expresowe i zdrowe.
takich szukaj na początek przepisów. poradzisz sobie w tym nie ma żadnej filozofii, jedząc ciągle na mieście nie masz pewności co jest w składzie dań, a dwa nie wiesz na jakim tłuszczu było przygotowywane.

co do paletek kolorystycznych widzę w nich sporo różu, jeśli nie czujesz się OK z noszeniem tego odcienia nie ma sprawy wcale nie musisz go nosić tylko dlatego ze może pasowałby do typu urody. po prostu wybieraj inne. róż to kolor trochę dyskusyjny, jednemu facetowi pasuje i wygląda on w nim ok, męsko, innemu nie, i można mieć wątpliwości co do orientacji seksualnej zainteresowanego

koniecznie pokaż nam zdjęcia po wizycie u fryzjera
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 06:37   #18
praworeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Witam, byłem w piątek u lekarza dermatologa,przepisała mi na trądzik krem Rozex, zaleciła dietę, odstawienie ostrych przypraw, mniej stresu. Najtrudniej będzie pozbyć się stresu. Czy znacie inne dobre stylistki w Krakowie, Pani Zophia nie odpisała na wiadomość, subskrybuję Jej kanał YT. Sam nie poradzę sobie z wybraniem nowych ubrań, dziękuje.
praworeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 07:11   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Zobacz jeszcze blog mr Vintage o meskiej modzie. Porady sa naprawde na poziomie.

Poza tym sprobuj podejsc do sklepu vistula czy bytom w Krakowie, oni moga miec wizytowki do stylistow. Na pewno duzo eleganckich facetow tam szuka porady.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-19, 17:34   #20
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Spróbuj poszukać kontaktu z jedną stylistek, które pochodzą ze "stajni" Osy, czyli Osobistej Stylistki, czyli Moniki Jurczyk. Konsultacje z nią to bardzo duży wydatek, ale dziewczyny przez nią szkolone mają nieco niższe stawki.

http://personalstylist.pl/

Ponadto warto rozejrzeć się w centrach handlowych, tam czasem zdarzają się dni konsultacji ze stylistami.

Trzymam kciuki za przemianę!
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 21:43   #21
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

hej i co słychać? jakieś zmiany, pochwal się?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 08:31   #22
Gosiaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Cytat:
Napisane przez praworeczny Pokaż wiadomość
Witam, byłem w piątek u lekarza dermatologa,przepisała mi na trądzik krem Rozex, zaleciła dietę, odstawienie ostrych przypraw, mniej stresu. Najtrudniej będzie pozbyć się stresu. Czy znacie inne dobre stylistki w Krakowie, Pani Zophia nie odpisała na wiadomość, subskrybuję Jej kanał YT. Sam nie poradzę sobie z wybraniem nowych ubrań, dziękuje.
Fajny z Ciebie facet. Masz w sobie urok i trzymam za Ciebie kciuki. Wyglądasz spoko, a będzie jeszcze lepiej.
Gosiaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 11:31   #23
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Nie jest źle, ale może lekka zmiana fryzury i więcej kolorowych ubrań
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:29   #24
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Hej i jak przemiana? Brawo dla Ciebie, ze masz motywacje i chec zmian a do tego super otwarte nastawienie. Dziewczyny napisaly tu juz swietne rady a ja chcialam dodac, ze jestes calkiem przystojnym facetem wiec jak o siebie zadbasz odpowiednio to bedzie efekt wow
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 20:06   #25
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Hej bywasz tu jeszczze czasami? Napisz coś, jak Twoje plany z przemianą?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 10:00   #26
jerenda
Raczkowanie
 
Avatar jerenda
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 31
Dot.: Co mogę poprawić 39 lat

Sympatyczny gościu z Ciebie mam nadzieję, że napiszesz: "mam 40 lat i dużo poprawiłem"
jerenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-18 11:00:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.