Łysienie androgenowe - Regenera activa. Czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-13, 23:29   #1
Parepytan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1

Łysienie androgenowe - Regenera activa. Czy warto?


Witam mam 19 lat walczę z łysieniem androgonowym od pewnego czasu, niestety na mojej głowie widać już przerzedzenia a włosy są coraz rzadsze.
Byłem niedawno u pewnego trychologa, który pokazywał mi w sumie sporo różnych rzeczy do walki z łysieniem androgenowym i jedną z tych rzeczy ( Powiedział, że gwarantuje, że zadziała w 100% i, że te włosy mogą się na nowo zagęścić ale tak trochę nie dowierzam nawet bardziej niż trochę ) był zabieg regenera activa.
I w sumie chciałbym zapytać czy ktoś na forum był po takim zabiegu, czy warto się tego podejmować? ( Nie ukrywając tanie to nie jest a takich pieniędzy w błoto wyrzucać nie chcę ) Czy po prostu pogodzić się z losem i wyłysieć w spokoju?
Parepytan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 13:51   #2
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Łysienie androgenowe - Regenera activa. Czy warto?

Cytat:
Napisane przez Parepytan Pokaż wiadomość
Witam mam 19 lat walczę z łysieniem androgonowym od pewnego czasu, niestety na mojej głowie widać już przerzedzenia a włosy są coraz rzadsze.
Byłem niedawno u pewnego trychologa, który pokazywał mi w sumie sporo różnych rzeczy do walki z łysieniem androgenowym i jedną z tych rzeczy ( Powiedział, że gwarantuje, że zadziała w 100% i, że te włosy mogą się na nowo zagęścić ale tak trochę nie dowierzam nawet bardziej niż trochę ) był zabieg regenera activa.
I w sumie chciałbym zapytać czy ktoś na forum był po takim zabiegu, czy warto się tego podejmować? ( Nie ukrywając tanie to nie jest a takich pieniędzy w błoto wyrzucać nie chcę ) Czy po prostu pogodzić się z losem i wyłysieć w spokoju?
Od tego samego zabiegu to efektow nie bedziesz mial. Najlepsze efekty sa jesli przygotujesz skore glowy na przyjecie komorek poprzez inne zabiegi , ktore mozesz robic przed i na pewno przydadza sie jeszcze po. Nie bede sie tu rozpisywac co i jak bo to terapie laczone autorskie wiec zapraszam na priv.
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 13:15   #3
paprycjova
Przyczajenie
 
Avatar paprycjova
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 16
Dot.: Łysienie androgenowe - Regenera activa. Czy warto?

Czy sama regeneria da najlepsze efekty to nie wiem, ale ogolnie powinna pomoc. Moj brat chodzil na mezoterapie i mu pomogla, ale u niego łysienie nie było androgenowe.
paprycjova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 14:15:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.