Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-20, 16:25   #121
dynastia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Witam,
Wiem że to wątek o złych ortodontach , ale potrzebuje dla córki dobrego i niedrogiego ortodonty w POZNANIU lub okolicy , mamy ograniczony budżet a będzie potrzeba aparatu stałego,córka ma już 13 lat i na NFZ nic chyba już jej nie zaproponują
Znalazłam w Luboniu takie coś jak Żyrafa Zębala dla dzieci ....co sadzicie...?

Pozdrawiam
Kinga
dynastia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 11:57   #122
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?


____________

Edytowane przez WDM
Czas edycji: 2017-09-03 o 16:11
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 19:25   #123
Trto12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Anna Różalska- ortodonta we Wrocławiu, odradzam!!!! Trzymajcie sie z daleka od tej Pani
Trto12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 10:56   #124
Kiyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wrocław

Na tą niechlubną listę chcę wpisać:
1. Cały ORTODENT na Hallera i Skarbowcow
Zaczęłam leczyc tam zęby i na etapie leczenia zanizono mi zgryz, a wszystko dlatego, że polerowano mi plomby wiertłem. Niby nic a jednak ten milimetr zrobił ogromna różnicę, bo zacząłem niszczyć przednie zeby, mieć problemy że stawami i kręgosłupem i zaczęła się silna recesja dziaseł na przednich zębach. Niestety ta klinika nie chciała mi w tym pomóci naprawić błędów bo ich nie widziała, tylko gadali glupoty, że plomby i tak się ścierają i nie ma sensu poprawiać, że to żaden problem, że szczęka, mimo całego uzębienia, stoi tylko na 3 zębach, a jak bardzo chce to poprawić to mi spisuje wszystkie żeby i zrobię waxa.
Ogólnie stwierdzam, ze ta przychodnia to największy niszczyciel zębów we Wrocławiu. Obeszlam tam stomatologów, ortodontow i wszyscy tylko piali te głupoty, co opisałam powyżej. Leczenie zębów kosztowało tam 1200 zł a sprzątanie po nich grube tysiące, bo muszę teraz leczyc okluzję w profesjonalnej klinice. Odradzam tam kontaktu z kimkolwiek, stomatolodzy i ortodoncji, no chyba, że ktoś chce trafić do ortodonty dla którego milimetr zęba w prawo w lewo to zadane różnica, wysokość plomby o milimetr wyżej, niżej też żadna różnica. A potem będzie tak jak ja wydawał tysiące na ratowanie zębów i leczenie stawow. Liczy się dla nich tylko kasa, kasa a zdrowie mają w d...
Kiyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 15:21   #125
DontCry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Dąbrowa Górnicza /i Mysłowice, ortodonta Łukasz Babczyński ( czy ortodonta czy tylko stomatolog nie sprawdzone przed leczeniem !)

Omijać szerokim łukiem! wydłużane leczenie w nieskończoność, wygląda to tak jakby sam po sobie błędy poprawiał bo efektów żadnych przez kilka lat nie było. Powie wszystko, co chcecie usłyszeć na pierwszej wizycie by was skusić na aparat Damona za 8 tysięcy (które obecnie już są po 3 tysiące nawet). Niestety od teorii do praktyki długa droga i nierealna. Ortodonta nie ma wyobraźni przestrzennej, ma za to ze sto certyfikatów na ścianach.

Ortodonta najpierw coś robi potem dopiero myśli, o niczym nie informuje! nie potrafi przewidzieć konsekwencji swoich działań, do winy nigdy się nie przyzna, co złego to nie on. Nie radzi sobie z wyprostowaniem kilku krzywych zębów przez kilka lat!
Ceny zachodnie, jakość wschodnia, ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie, brak udostępnienia cennika, po wizycie nigdy nie wiesz ile płacisz, podejście materialistyczne i ta perswazja na zakup jakiś dodatkowych usług, że niby potrzebne już i teraz. A za kilkanaście miesięcy okaże się, że aparat do wysuwania żuchwy za 1200zł nie był do niczego potrzebny a wyrwany ząb by się przydał.

Szkoda kilkunastu tysięcy, nerwów i ogromu czasu! Ustawienie zębów to jakby dwie niedopasowane protezy. Przed tym pseudo leczeniem był ładniejszy wygląd twarzy niż po! Nie poinformował mnie że zmieni mi całkowicie kształt twarzy, nie poinformował że leczenie powoduje zmiany w w obrębie kręgosłupa także i zmiany w kształcie czaszki. I że żuchwa się wyciąga o 3 centymetry i całe dolne piętro twarzy o tyle samo! a moja twarz straciła dawne fajne proporcje. Końska morda się zrobiła rękami ortodonty. Wykluczenie z życia społecznego gwarantowane. Takich rzeczy nie wiedzieć albo nie powiedzieć? WSTYD. Zero informacji o skutkach ubocznych. Można pisać do rana o tym co na nie, jednak szkoda mi już czasu na takich partaczy.

Edytowane przez DontCry
Czas edycji: 2018-09-17 o 10:34 Powód: korekta, literówek
DontCry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 16:13   #126
Trto12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Miałam dokładnie taka sma sytuacje, tragiczna twarz,efekt leczenia to koszmar!
Trto12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 09:23   #127
Pawelpoznan
Przyczajenie
 
Avatar Pawelpoznan
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Nie wybieraj lekarza ortodonty w ciemno, nie kieruj sie wylacznie opiniamii wystawionymi w internecie, lekarze maja duzy wplyw na to co sie tam pojawia.,
sprawdz czy przypadkowo jedna i ta sama osoba nie wystawia opini. Warto porozmawiac z pacjentami. Jezeli chodzi o orto to ilosc ludzi w poczekalni nie swiadczy o tym ze jest to dobry lekarz!!!! Jezeli lekarz nie prowadzi dokumentacji przed i po leczeniu (foto) to juz wiadomo ze robi na odp... al i ... Nie ma sensu do niego sie kierowac. Jest Duzo swietnych ortodontownie ktorzy nie wstydza sie swojej pracy i sami chetnie w internecie pokazuja foto przed i po leczeniu i dzieki czemu wiesz czego mozesz sie spodziewac i wiesz ze lekarz interesuje sie pacjentami

Edytowane przez Pawelpoznan
Czas edycji: 2019-05-20 o 04:44
Pawelpoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 23:09   #128
Akira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Ortodoncja dorosłych "Codzienna Stomatologia" ul. Mikołowska, Mysłowice. Łukasz Babczyński

Dziewczyny Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, dobrze radzę. Nie polecam tego miejsca nawet wrogowi, nie dbali tam o moje zęby. Miałam dwa głębokie ubytki na początku leczenia i mnie nawet o tym, nie poinformowano.
LECZENIA NIE UKOŃCZYŁAM u tego pana, nie radził sobie po prostu z wyprostowaniem moich czterech krzywych zębów w łuku dolnym przez 3 lata i 7 miesięcy! na początku powiedział, że moje leczenie będzie trwało 1,5 roku i będzie bez wyrywania zębów. Po 1,5 roku wyrwał mi zdrowego zęba - mam na niego miejsce obecnie w łuku. Nie spojrzał nawet na zdjęcie, bo w tym łuku miałam zęby w stanie krytycznym a on wyrwał mi tego nie tkniętego nigdy próchnicą.

Ortodonta jest też lekarzem medycyny estetycznej ( radzę uważać na takich ortodontów z dodatkowymi specjalizacjami, a najlepiej unikać w ogóle), podczas ostatniej wizyty wróciłam do domu mając nie wiedzieć czemu całą twarz i szyję poparzoną i pokrytą bliznami i zmarszczkami ( mam je do dziś ! ) a włókna kolagenowe na mej twarzy uległy po tej wizycie silnemu podgrzaniu! Wyszłam od ortodonty, choć objawy na mej skórze wskazywały, że od lekarza medycyny estetycznej. Gdy wróciłam z bólem następnego dnia i kolejnego olali mnie, śmiejąc się w twarz. Jedna miła asystentka tylko się mną normalnie, po ludzku zainteresowała.


W kartotece mam dopisane jakieś wizyty, których nigdy nie miałam.
Ortodonta jest też złośliwy, można mówić tysiąc razy a i tak zrobi tak jak on chce. Wyglądałam po leczeniu zaproponowanym przez niego , jak osoba niepełnosprawna. Staro i brzydko a w dodatku robiły mi się bruzdy nosowo wargowe i opadała tkanka miękka. Zażądałam cofnięcia. Ortodonta nie ma kompletnie zmysłu estetycznego, swym leczeniem wyeksponował wszystkie mankamenty na mej twarzy. Co tu więcej gadać.

Ceny zachodnie a jakość wschodnia.
Cennik zmieniał się jak w kalejdoskopie nigdy nie wiadomo ile się zapłaci i za co. To co mówił mi ortodonta ustnie, to zwykły blef był skłaniający do zakupu Damona, który w ofercie ma najdroższy. Nic nie było tak jak powiedział na wizycie konsultacyjnej. Efekty jego pracy były opłakane.

Osobiście odradzam Damona i inne jemu podobne aparaty, wyciągnął mi dolne piętro twarzy aż o 3 centymetry i zrobił mi się małpi profil. Jeśli macie ładny profil przed leczeniem i podoba wam się wasz kształt twarzy to zastanówcie czy chcecie go zmieniać. Zaleczanie tylnozgryzu, który jest w normie nie zawsze wychodzi na dobre i wydłuża niepotrzebnie leczenie.
Taki tylnozgryz w normie ma co drugi z nas.... wiec każda osoba potencjalnie kwalifikuje się już na starcie do założenia Damona za 8 tysięcy.

Akira30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 08:29   #129
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

A czego kochanie się spodziewałaś po lekarzu stomatologu który nie ma specjalizacji z ortodoncji? Temat na Forum był już wałkowany wiele razy. Specjalizacja trwa kilka lat i Kończy się państwowym egzaminem teoretycznym i praktycznym. Ludzie ze specjalizacją z Ortodoncji mają konkretną wiedzę praktyczną i teoretyczną, natomiast ludzie po weekendowych kursach z klejenia zamków którzy piszą że ich pasją jest ortodoncja to po prostu naciągacze. Gdy wybieracie miejsce gdzie zakładacie aparat pytajcie po prostu czy lekarz który będzie Wam modyfikować układ kostny czaszki ma specjalizację z ortodoncji. Każdy specjalista też pisze to na swojej stronie internetowej. Natomiast jest jeszcze jedno niebezpieczeństwo: każdy specjalista kiedy przyjmuje pacjenta po leczeniu ortodontycznym zadaje jedno pytanie: kto panią/pana leczył wcześniej? Gdy pada nazwisko lekarza bez specjalizacji wówczas zaczynają się schody. Żaden szanujący się specjalista nie weźmie odpowiedzialności za to co ktoś przed nim nieodwracalnie sp...ł.

Życzę świadomych wyborów
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 12:06   #130
slawek443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Bardzo ciekawy to jest temat tak naprawdę. Mnie on naprawdę zainteresował.
slawek443 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 14:59   #131
moniamonia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

ZALWERT WROCŁAW
Pewnie zaraz się pojawi jej komentarz , że to konkurencja itp itd , ale łatwo wywnioskować na znanylekarz , że negatywne są usuwane i ostatni komentarz to jest od nich bo wiedzą co ludzie by napisali !
A więc napiszę : odwołuje wizyty nawet w ostatniej chwili ! często ! bardzo często jej nie ma! przyuczane są nowe mało kompetentne osoby , teraz jest taki co ledwo ligaturki zakłada z wielkim wysiłkiem. Więc jeżeli chcecie by ciągle uczono się na waszych zębach to śmiało , kosztuje to tylko 200 zł , jak jej nie będzie to spoko przyjmą was nowi. A za ściągnięcia aparatu 1800 rezultat? na ocenę 3 bo schrzaniła mi jednego zęba i nie wiem czy inaczej by się dało z tymi przerwami między zębami
moniamonia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 10:40   #132
ofiaradentysty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Warszawa klinika TRIOdent lekarz Perendyk. Zdecydowanie nie polecam lekarza stomatologa Perendyka. Lekkomyślny, niefrasobliwy, lekceważący pacjenta. W czasie wizyty konsultacyjnej na której oczekiwałam podania planu leczenia protetycznego po ekstrakcji dwóch zębów lekarz bez uzgodnienia podał do zębodołów salicylany .Na moje pytanie co to za lek oświadczył , że antybiotyk! ... W karcie pacjenta przed wizytą wpisałam że jestem poważnym uczuleniowcem, wypisałam TEŻ SALICYLANY Jak można tak narażać pacjenta i to na dodatek seniora? Wizyta kosztowała 540zł. Tyle zapłaciłam lekarzowi za wywołanie ataku astmy i cierpienie do 4 .00 rano. Z wykształcenia jestem biologiem, żyję ze swoją alergią ponad trzydzieści lat i odróżniam salicylany od antybiotyków. Gdyby lekarz nie zlekceważył moich informacji i pytań o aplikowany lek, gdyby nie wprowadził w błąd odnośnie nazwy lekarstwa nie doszłoby do skandalicznej sytuacji. W karcie pacjenci podpisują zgodę na leczenie a nie na szkodzenie zdrowiu. Pacjenci nie są pozbawionymi praw jednostkami za które trzeba podejmować nie zawsze mądre decyzje. Z pacjentem należy rozmawiać i słuchać tego co mówi! Z przykrością PRZESTRZEGAM PRZED LEKARZEM PERENDYKIEM z TRIODENT W Warszawie W czasie leczenia musimy być bezpieczni!!
ofiaradentysty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 03:39   #133
Pawelpoznan
Przyczajenie
 
Avatar Pawelpoznan
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Zostałam wezwana do usuniecia opinii, jako ze mogłaby naruszyc dobry wizerunek lekarza i wyrządzić z mu szkodę, a tego nie chce zrobić, jak również nie chciałam podczas pisania tego komentarza.

Edytowane przez Pawelpoznan
Czas edycji: 2019-05-20 o 04:34
Pawelpoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:29   #134
mirrarium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Codzienna Stomatologia Kosmetologia, Śląsk, Ł. Babczyński, wstawiam tu opinię bo z mapy Google znikają moje negatywne opinie tam, a na "znany lekarz" nie chce sobie negatywów umieszczać. Sami sobie piszą pozytywne opinie. Po mojej negatywnej pojawiły się od razu dwie pozytywne, a potem moja opinia zniknęła...

Pod kątem leczenia ortodontycznego zrobił mi ten 'lekarz' zabiegi z medycyny estetycznej a powikłań nie chce leczyć. Efekt: cała skóra nierówna, blizny i zmarszczki na twarzy ( poprzez ubytki tkanki miękkiej). Po czym wypowiedział mi umowę leczenia ortodontycznego. Iście etyczna postawa. Ponaświetlał wtedy moje ciało w asyście higienistki jakąś ręczną lampą zabiegową, diodową, która spowodowała m.in. poparzenie ciała, obkurczenie skóry, redukcję i deformacje tkanki miękkiej na całym ciele oraz zwyrodnienia! a gdy przyszłam zgłosić powikłania, zaczął się ze mnie?/ przy mnie/ gardłowo śmiać, jakby był jakimś imbecylem. Nie mógł pohamować głupkowatego śmiechu na mój widok.
Naświetlał mnie tą lampą już wcześniej na wizytach, trzymała ją jego asystentka przy moich stopach, jaki miał w tym cel???! bo zauważałam nierówności na skórze ciała, ale nie skojarzyłam wtedy z tą lampą u "lekarza". Piszę o tym bo te "Eksperymenty", te zabiegi, zrobił bez mojej wiedzy i zgody, bez wywiadu żadnego. Nie zapytał nawet czy pacjentka nie jest może w ciąży???Podał mi bez uprzedzenia!! jakiś preparat do redukcji tkanki miękkiej z twarzy ( poczułam tylko nakłucie sekundowe) nie skojarzyłam jednak, że może być do tego zdolny i że robił na mej twarzy zabiegi... bo obniżył mnie perfidnie na fotelu bardzo nisko. Nad kącikami ust też mam ślady jego ingerencji i pod kośćmi policzkowymi, uważajcie bo takie urządzenia medyczne można przykładać do twarzy bez kontaktu ze skórą, jak to miało miejsce u mnie! nic nie czułam. Ból zaczął się dopiero po przyjściu do domu. Miałam wypalaną pod skórą tkankę miękką przez ok. 4 dni stopniowo ( po jednej stronie twarzy miałam więcej tkanki miękkiej a ten popie......c mi ją zlikwidował! i się wyparł( zrobił zdjęcie panoramiczne wcześniej przygotować się musiał do tego i tam sprawdził pewnie na nim położenie tkanek miękkich) od razu następnego dnia i kolejnego wróciłam do nich i zgłosiłam te powikłania ale lekarze tam mnie wyśmiali, po prostu. Wszystkie te zabiegi co mi zrobił ma w swej ofercie, ale ja na to zgody nigdy nie wyraziłam i nie wyraziłabym.

Naruszył moją wolność do decydowania o tym, co ja sama chce w sobie zmieniać! Po naświatlaniu tą lampą ( niebieskie ciemne światło) nie mogłam chodzić przez 5 tygodni po tej wizycie u niego bez utykania na nogi, jakiś zator w żyłach się robił, bolały mnie stawy, zwłaszcza kolanowe i cały kręgosłup. Ciało całe puchło przez kilka tygodni i zrobiły się zwyrodnienia, poszerzyły się kości (wszystkie ubrania stały się przymałe ). Zredukował mi sadystycznie (boleśnie) przez to poparzenie chrząstki na szyi, ( miałam masywną i najwyraźniej mu przeszkadzała! kazał mi na wizytach ściągać chustki z szyi teraz już wiem dlaczego. Mam nierówności na płatkach uszu nawet, poparzył żebra. Wypiera się wszystkiego i robi z pacjentów zaburzonych psychicznie. Dokumentacji mi całej nie wydał ani dwóch modeli gipsowych(niechlujnie ją prowadził, bez opisów, pewnie nawet opisów nie robił, bo po co?) . Ja za to płaciłam.

Z leczeniem też kiepsko szło, założył mi w/w aparat najprawdopodobniej na zęby z próchnicą i nawet nie powiedział, że ją mam. Efekt: pod koniec czwartego roku leczenia ortodontycznego aparatem Damona u pana babczyńskiego , ( a miało trwać 15 mięsięcy i bez wyrywania... dlatego wybrałam Damona) mam dwa głębokie borowania i ząb o krok przed wyrwaniem, sam to powiedział. Nie robi przeglądów zębów ( inna jego pacjentka to samo o nim napisała), choć był o to proszony. Wyrwał mi bezzasadnie trzonowego zęba ! gdy kilka zębów obok mam w stanie agonalnym prawie. Podobno specjalizuje się w ortodoncji bez wyrywania, bez komentarza. Ruszcie sami głowami wszyscy Pacjenci różnych punktów medycznych dlaczego tak się stało? (bo nie jestem jedyną pacjentką, która to samo o tym lekarzu napisała), W CODZIENNEJ STOMATOLOGII JEST TEŻ PRZECIEŻ PROTETYKA... i (rekomendowana na boniolu w Mysłowicach) IMPLANTOLOGIA A BIZNES MUSI SIĘ PRZECIEŻ KRĘCIĆ ! czyim kosztem ?
Nałożył mi ten lekarz nadbudowy na dolne trzonowce w tym na jednego zęba z próchnica!!!! po prawie roku usunął mi nadbudowy i okazało się ze próchnica się rozprzestrzeniła... nawet o tym nie wspomniał!

Nic co powiedział na rozmowie konsultacyjnej nie było prawdą, minął się z nią kompletnie. Zarekomendował mi aparat Damona a nie był mi wcale potrzebny, jestem po cofnięciu skutków leczenia u dr Babczyńskiego. Leczył u mnie wadą która była w granicach normy! I nawet nie powiedział tego przed leczeniem. Po kieszeni poszło mi 4-5 tysięcy za sam aparat. W moim przypadku najzwyklejszy aparat był potrzebny a nie jakiś przereklamowany Damon za 8 tys. Tak mówili mi inni ortodonci u których byłam na konsultacji dawniej. Niestety dałam się zwieść.... Prawda jest taka, że te zamki samoligaturujące to po prostu taki chwyt marketingowy, o tym się głośno nie mówi, w/w lekarz nie powiedział mi też, że leczenie zwykłym aparatem może być też bez wyrywania zębów. Lepiej skroić nieświadomego pacjenta na 8 tys niż 3tys.

Nie polecam estetycznych zamków w aparatach Damona, są ogromne i wypukłe, zdecydowanie większe niż te metalowe, i robią się czarne od środka.. ( ktoś już o tym też wspominał tutaj). Tysiąc złoty wyrzucone w błoto. Żadna pasta tego nie wyczyści, ani scaling czy piaskowanie zębów.

Teraz taka ciekawostka: miałam szkliwo zębów żółte przed leczeniem, tak od połowy zębów w dół, wybierając się na scaling i piaskownaie myślałam, że ten żółty nalot zostanie usunięty, nic bardziej mylnego. Jak zobaczyłam swoje zęby w lustrze po zabiegu, to aż pożałowałam, że się na to skusiłam. Zareagowałam głośno mówiąc, że mam okropnie żółte zęby i wiecie co? kolejnym razem gdy robiłam scaling i piaskowanie moje zęby były już śnieżnobiałe!!!! i takie są do dziś. To dowód na to, że po tym czyszczeniu można mieć białe ząbki tylko dentyści o tym nie informują... oferując jakieś lampy Beyond do wybielania, za 1000zł które tylko niszczą zęby, na forach można wyczytać, że efektów żadnych nie ma. Po scalingu i piaskowaniu zobaczyłam, że mam ubytki w plombach, ukruszyły się. . za często też tego robić nie można. Soda oczyszczona fajnie usuwa kamień na zębach. Po piaskowaniu często proponują higienistki fluorowanie zębów za ok. pięć dych. Radzę kupić preparat ELmex z fluorem za ok. 16zł w aptece po takich zabiegach ma to samo stężenie i starczy na kilkanaście użyć.

Uwaga! teraz najważniejsze.
Za wystawienie prawdziwej negatywnej opinii założył mi ten doktorek sprawę karną dodam jedynie to, że ten doktorek ( lat 39) nie ma 5 letniej specjalizacji z ortodoncji, jest jedynie lekarzem dentystą po kursikach weekendowych z ortodoncji ( tak ma na stronie napisane).
Radzę szukać ortodontów z prawdziwego zdarzenia. To tylko moja sugestia. Bo po takich partaczach nikt nie chce przejąć potem leczenia. Aha przypiłował mi zęba ( górna dwójka) bez mojej zgody! i mam go obecnie krótszego! Przypiłował mi też bez uprzedzenia! zęby w łuku dolnym dość konkretnie, było to widocznie wymagane, ale efekt jest taki że szkliwo popękało na tych zębach. ( jest materialistyczny, złośliwy, podły, chamski). Jak mu zwróciłam o coś uwagę, aż go telepało całego...

Gdybym wiedziała jak to "leczenie" będzie u tego lekarza wyglądać, absolutnie nigdy bym do niego nie przyszła.

Edytowane przez mirrarium
Czas edycji: 2019-04-14 o 18:31 Powód: dopisanie szczegółów
mirrarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:59   #135
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

nieaktualne

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-03-23 o 19:05
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:00   #136
tomal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

A czego się spodziewałaś po gościu bez specjalizacji? Temat był wałkowany już wielokrotnie. Ty też powinnaś to zgłosić do izb lekarskich do Rzecznika praw pacjenta itd.
tomal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 04:36   #137
Pawelpoznan
Przyczajenie
 
Avatar Pawelpoznan
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Tak to jestw naszym kraju...... Ortodonta jest bezkarny. To jakas porazka.... Okradziony i oszpecony pacjent pozostaje sam sobie....

Edytowane przez Pawelpoznan
Czas edycji: 2019-04-06 o 01:16
Pawelpoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 06:49   #138
Pawelpoznan
Przyczajenie
 
Avatar Pawelpoznan
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Źródło https://www.prawo.pl/zdrowie/lekarza...e-,261996.html

Zawód zaufania publicznego
- Zawód lekarza to zawód zaufania publicznego, którego wykonywanie jest istotne z punktu widzenia interesu publicznego. Ze względu na specyfikę tej profesji lekarz udzielający świadczeń zdrowotnych, zwłaszcza w publicznych placówkach, musi liczyć się z tym, iż jego dane osobowe podlegają słabszej ochronie - tłumaczy Agnieszka Świątek-Duruś.

Zaznacza, iż praca jaką świadczy lekarz, standardy jego działania i efekty, podlegają społecznej kontroli.

- Dlatego przedstawiciel takiego zawodu powinien liczyć się z tym, że będzie oceniany; także w Internecie, i nie zawsze pozytywnie. Natomiast serwis internetowy umożliwiający użytkownikom zamieszczanie opinii i komentarzy dotyczących lekarzy jest jednym z narzędzi, za pomocą którego pacjenci mogą wykonywać tę społeczną kontrolę- dodaje rzeczniczka.
Pawelpoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 12:09   #139
Sharletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez Pawelpoznan Pokaż wiadomość
Zostałam wezwana do usuniecia opinii, jako ze mogłaby naruszyc dobry wizerunek lekarza i wyrządzić z mu szkodę, a tego nie chce zrobić, jak również nie chciałam podczas pisania tego komentarza.
Hej, a jakiej dentystki czy ortodonty dotyczyła sprawa? Kochana podaj choć miejscowość, nazwisko, tyle przecież można. Bez opisu co się wydarzyło.

Słuchaj napisz tę opinię raz jeszcze innymi słowami z innego adresu IP i za karę za jakiś czas... na kilku innych stronach popraw im renomę) I mogą Cię w 4 litery cmoknąć. Skoro dostałaś liścik od prawnika to pewnie równolegle konował już skargę złożył na Ciebie na KMP, nie panikuj, miałam podobnie, sprawa trafiła do sądu. Lekarz pozwał mnie do sądu!!! i domaga się przeprosin za zniszczenie mi zdrowia.

Te dzisiejsze konowały..... otoczeni armią prawników by bronić ich wątpliwe "dobre imię". Głowa do góry! Nie bójmy się pisać prawdy!





Cytat:
Napisane przez tomal Pokaż wiadomość
A czego się spodziewałaś po gościu bez specjalizacji? Temat był wałkowany już wielokrotnie. Ty też powinnaś to zgłosić do izb lekarskich do Rzecznika praw pacjenta itd.

Hej, gdzie jeszcze można złożyć skargę na lekarza konowała, prócz wskazanych przez Ciebie instytucji?

Ktoś z was jest dziennikarzem? szukacie sensacji? ja wam ją dam. Z chęcią opowiem moją przygodę z leczeniem u pewnego szarlatana!!!


---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Widzę nie Ty jedna OSZPECONA PRZEZ ORTODONTĘ. Ja w lustro nie mogłam patrzeć, zmienił mi proporcje twarzy na niekorzyść dochtór. Zapadły się moje pięknie wystające kości policzkowe ( przez wysunięcie i zwężenie łuków) a dolne piętro twarzy stało się nagle większe od i tak już wysokiego czoła. Tragedia!

Przestrzegam te osoby u których ortodonta będzie leczył tyłozgryz, to zawsze wiąże się ze zmianami DUŻYMI na twarzy. Jeśli podoba się wam wasz wygląd twarzy i kształt przed leczeniem, to leczenie robi się tylko i wyłącznie przez kamuflaż i to najzwyklejszym aparatem. Nie wysuwa się łuków wprzód. Nie każdemu to pasuje. Ortodonci wpychają Damona i teraz te przereklamowane KOSZTUJĄCE KROCIE nakładki INVISALIGN ( co pękają). Zapłacicie krocie za samoligaturujące aparaty i będziecie płakać jak ja patrząc w lustro na swą beznadziejną twarz za 15 tysięcy. A co zrobi ortodonta? powie, że wszystko jest ustawione prawidłowo i on nie ma sobie nic do zarzucenia a to że leczeniem wam zniszczył wygląd na resztę życia? to go już nie interesuje będzie wam jeszcze szyderczo mówił, że pięknie wyglądacie a urodę to pewnie po mamusi. Na takiego konowała trafiłam. Najważniejsze by hajs się zgadzał....

a wyciąganie żuchwy u dorosłych osób ( przy tyłozgryzach trwa ze 4 lata). Lekarze kłamią! że leczenie trwa rok czy półtorej. Jak myślicie dlaczego? Bo będziecie krowami dojnymi a leczenia nikt nie przejmie ot tak sobie po kimś.

Edytowane przez Sharletka
Czas edycji: 2019-05-24 o 11:50
Sharletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 21:01   #140
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Nie polecam dentim clinic w Katowicach. Tzn generalnie leczenie przebiegło pomyślnie, zęby się wyprostowały, wszystko super.
Natomiast jak coś się dzieje po okresie noszenia aparatu, to mają cię serdecznie w dupie.
Sytuacja wyglądała tak - założyli mi retencję, minęło kilka miesięcy, klej w jednym miejscu odpadł. Pojechałam, poprosiłam o wymianę całej retencji -e, nie, wystarczy zakleić. Ok. Sytuacja z odpadającym (cały czas tym samym) elementem powtórzyła się 3 razy, za każdym razem prosiłam o wymianę całej retencji i za każdym razem mi mówili, że nie trzeba.
Klej odpadł mi po raz 4, więc jak zwykle poszłam na podklejenie. Podkleili, wszystko spoko, a tu do mnie "a bo pani musi 150 zł zapłacić". Ja oczy jak 5 zł, ale zapłaciłam. Okazało się, że minął rok od poprzedniego podklejania, więc musiałam płacić.
Ale nie podobało mi się to, bo skoro klej odpadł 4 razy, to ich wina, a nie moja, i za każdym razem prosiłam o wymianę, a oni odmawiali. Bo wiecie, to nie był zwykły aparat, tylko Damon, wywaliłem na całe leczenie ponad 10 tys, a do tego mam jeszcze płacić za ICH błędy? Zgłosiłam się po zwrot pieniędzy. Dostałam informację, że Pani menadżer się ze mną skontaktuje. Czekałam 3 miesiące, dzwoniłam, chodziłam tam - pani menadżer się ze mną nie skontaktowała.
Więc pewnego dnia po prostu poszłam i powiedziałam, że czekam 3 miesiące na zwrot pieniędzy i nie otrzymałam odpowiedzi od pani menadżer pomimo kilkukrotnych telefonów z mojej strony, i nie wyjdę dopóki ich nie dostanę. Pani mi powiedziała, że Pani menadżer nie ma, jest w 8 miesiącu ciąży i nie będzie jej już. Wiec powiedziałam, że byłam tutaj 3 miesiące temu, jak była w 5 miesiacu i mogłyśmy to załatwić. Więc pani z dentim clinic zadzwoniła do pani menadżer, że uwaga, BYŁA KLIENTKA PRZYSZŁA. w końcu rozmawiałam przez telefon z Panią menadżer, a ona do mnie, że no, retencja będzie odpadać, bo tak i już XDDDSS
Finalnie hajs został mi zwrócony, ale męczyłam się łącznie 4 miesiące, żeby odzyskać 150 zł...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 09:07   #141
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Nie no, u mnie również wszystko przebiegło pomyślnie, też aparat nosiłam tylko 1,5 roku. Ale wszystko było ok, dopóki były płacone pieniądze. A jak już się skończyło, to nagle olewactwo

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 23:00   #142
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej. Moja opinia dotyczy Małgorzaty Muszyńskiej (jest na emeryturze od roku). Pracowała w Candeo w Poznaniu na Bednarskiej 6. Chodziłam tam od dawna do 30 letniego dentysty dr Niedźwieckiego. Moja wada nie była zbyt duża. Mama stwierdziła, że jak mają ortodontę na miejscu to tam pójdziemy. Na początku wydawało się OK. Zrobiono mi rentgen oraz odlew szczęki (w sensie wkładanie szczęki w taką masę, no wiecie ). „Ortodontka” ustaliła, że będę nosiła aparat ruchomy (kosztował 600 zł). Leczenie miało trwać niecałe 2 lata. Wizyty kontrolne co 2 miesiące (80 zł). Kilka razy czekałam godzinę w pustej poczekalni (potem doszły mnie słuchy, że ona w tym czasie nie miała pacjenta) nigdy nie przeprosili za godzinne spóźnienie. Za każdym razem mówiła, że są postępy. Po trzech latach zero efektów, a nawet dolne zęby mi się skrzywiły. Wymyśliła, że trzeba koniecznie usunąć wszystkie ósemki. Przestraszyłam się i poszłam do mojego dentysty, który wysłał mnie na rentgen i ocenił, że nic nie trzeba wyrywać. Znalazłam w Internecie negatywne opinie a mama mówiła, że to na pewno nieprawda. http://forum.gazeta.pl/forum/w,84,12..._polecic_.html A jak wyżaliłam się dentyście z którym miałam zawsze dobry kontakt, że dalej mam krzywe zęby to powiedział, że nie mogę narzekać na dr Muszyńską.

Edytowane przez Aleera20
Czas edycji: 2019-06-27 o 23:04
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 09:44   #143
medica27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to zdecydowanie https://medicadent.pl/ortodoncja-wroclaw/
medica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-23, 12:36   #144
ofiaradentysty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Warszawa , stomatolog.
Pani Aleksandra Kulesza przyjmuje w gabinecie kliniki OPTIMDENT. Zdecydowanie nie polecam, odradzam tego stomatologa, ponieważ nie czyta karty pacjenta, nie słucha co pacjent mówi na temat swoich dolegliwości. Lekceważy alergię na materiały stomatologiczne! Nie uzgadnia i nie informuje przed zabiegiem u pacjenta wykonywanych czynności.Wynikiem takiej bezczelnej samowoli jest skrócenie moich zębów 3,4, 5, oraz zwężenie powierzchni żucia . Jest zarozumiała,nieempatyczna , nie zależy jej na kontakcie z pacjentem seniorem, wyśmiewa jego potrzeby( po wizycie zapytała (A PANI CHCIAŁABY ŻEBY BYŁO ŁADNIE , TAK?) To poprostu psuja szpanująca mikroskopem i nowinkami technicznymi. Oferuje materiały kompozytowe kiepskiej jakości, nie dysponuje także lusterkiem dla pacjenta, który płaci słono za kota w worku. Omijajcie w Warszawie tę panią stomatolog szerokim łukiem.
ofiaradentysty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-06, 09:21   #145
Justra
Wtajemniczenie
 
Avatar Justra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 998
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Kraków, ortodonta, Ortolingwa

Nie polecam tego gabinetu. Nie jestem zadowolna ani z przebiegu leczenia ani z jego rezultatów. Byłam w sumie przyjmowana przez cztery różne osoby, z czego tylko dr Mituś Kenig jest lekarzem ortodontą, ale ona zajmuje się tylko konsultacjami. Na recepcji chyba co miesiąc pracuje nowa osoba, jeden wielki chaos, leczenie jak na NFZ. Ewidentnie właścicielka przedkłada zyski finansowe nad komfort pacjentów i swoich pracowników, którzy muszą czasami przyjmować jednocześnie dwie osoby.

Edytowane przez Justra
Czas edycji: 2021-08-06 o 17:56
Justra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 09:13   #146
M4ndii
Przyczajenie
 
Avatar M4ndii
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Świdnica ORTODONTKA Irena Murakowska-Brzezicka

Z szacunku dla samego siebie radze omijać, Pani ortodontka jest miła przed podpisaniem umowy, a po podpisaniu następuje obrót o 180 stopni. Jest nie miłą, nie delikatna, ciągle wygłasza swoje dziwne poglądy, godzinne spóźnienie jest normą, a dodzwonienie się do gabinetu potrafi graniczyć z cudem.
M4ndii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-24 10:13:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.