Praca na stacji benzynowej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-07, 08:12   #31
julii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Praca na stacji.

Zanim Założyłam konto żeby dowiedzieć sie kilu rzeczy, to czytałam jak co niektórzy odpisują komuś jak do debila albo jakiego śmiecia, chociaż dziewczyna miała proste pytanie, które ja ciekawiło bo pierwszy raz sie z podobnym zdarzeniem spotkała, wiec o to Mi chodzi. A to ze jestem świeżakiem to chyba nie znaczy ze tylko ty mi odp, kilka odpowiedzi na moje pytanie dostałam w skrzynce na wiadomości, ale serdecznych i nie robiących wyrzuty bo to są zwykle pytania, niektórzy fakt faktem zadają czasami dla nas będące pytania "głupie" ale dla niej mogą być czymś ważnym bo jest młoda osoba niedoświadczona albo jeszcze nie spotkała sie z podobnymi i nie wie co w takiej sytuacji zrobić, a nie ma kogo zapytać np. W domu bo to są pytania krępujące teraz nie chodzi mi o Ciebie, dziękuje za odpowiedz



Tylko.. czytając inne posty az szkoda mi niektórych dziewczyn bądź nawet chłopców którzy zadają niektóre pytania z ciekawości bo nie mieli z takimi styczności żadnej.
julii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 08:20   #32
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Praca na stacji.

Minimalna plus premie/nadgodziny. Chociaż u mnie w okolicy jest stacja, na której zarabia się bardzo dobrze - ale to stacja prywatna, praca na zmiany 24/48.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 08:58   #33
julii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Praca na stacji.

Dziękuje
julii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 10:56   #34
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca na stacji.

Cytat:
Napisane przez julii22 Pokaż wiadomość
Zanim Założyłam konto żeby dowiedzieć sie kilu rzeczy, to czytałam jak co niektórzy odpisują komuś jak do debila albo jakiego śmiecia, chociaż dziewczyna miała proste pytanie, które ja ciekawiło bo pierwszy raz sie z podobnym zdarzeniem spotkała, wiec o to Mi chodzi. A to ze jestem świeżakiem to chyba nie znaczy ze tylko ty mi odp, kilka odpowiedzi na moje pytanie dostałam w skrzynce na wiadomości, ale serdecznych i nie robiących wyrzuty bo to są zwykle pytania, niektórzy fakt faktem zadają czasami dla nas będące pytania "głupie" ale dla niej mogą być czymś ważnym bo jest młoda osoba niedoświadczona albo jeszcze nie spotkała sie z podobnymi i nie wie co w takiej sytuacji zrobić, a nie ma kogo zapytać np. W domu bo to są pytania krępujące teraz nie chodzi mi o Ciebie, dziękuje za odpowiedz



Tylko.. czytając inne posty az szkoda mi niektórych dziewczyn bądź nawet chłopców którzy zadają niektóre pytania z ciekawości bo nie mieli z takimi styczności żadnej.
Jedno wyklucza drugie, co piszesz... ale dobrze, cieszę się, że znalazły się dobre duszyczki i udzieliły Ci odpowiedzi na PW.
I na przyszłość nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 12:27   #35
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Praca na stacji.

Jak teraz to nie wiem, moja koleżanka pracowała na stacji rok temu. Podstawa czyli najniższa krajowa + premie od sprzedaży wszystkich produktów, które są w promocji. Ustalają jakieś kryteria, że np w ciągu tygodnia musisz sprzedać/zaproponować komuś 50 butelek Pepsi. Za to masz premie, jak ci się nie uda to nie masz.
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 12:33   #36
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Praca na stacji.

Mam koleżankę, która pracuje na stacji paliw BP i bardzo sobie chwali. Najbardziej chwali sobie te wszystkie programy socjalne typu dofinansowania do służby zdrowia, bony przedświąteczne, premie, czy nawet wyjazdy za granicę - delegacje. Praca naprawdę w ostatnim czasie nieźle się poprawiła.
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 01:14   #37
sweaterweather
Przyczajenie
 
Avatar sweaterweather
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: Praca na stacji.

temat dość stary ale ja się z chęcią wypowiem, bo pracowałam w dwóch konkurencyjnych firmach. w obu obowiązki sa podobne, w zależności od tego czy jesteś na dniowce czy nocce - robisz wyznaczone zadania. mycie ubikacji, grilla, przygotowanie jedzenia, kontrola czystości toalet i sklepu, towaru, raport dobowy, aktywna sprzedaż (i tu premie dopasowane do zajętych miejsc w rankingu, zazwyczaj pierwsze 3 miejsca), przyjmowanie dostaw paliwa jak i żywności czy alkoholu, zakładanie i obsługa kart flotowych czy na punkty, wystawianie faktur i ewentualne zadania dodatkowe. pewnie mogłabym wymienić dużo więcej, ale ciężko od tak napisać. pracuje się zazwyczaj po 12h, często dzień wolny jest liczony jako ten, z którego schodzisz po nocce a na drugi dzień masz na 8 rano, czyli noc siłą rzeczy też trzeba przespac. z umową o pracę dostajesz najniższa krajową, na zleceniu wiadomo, że adekwatnie do ilości godzin. czasem miałam 148h, czasem 188 i byłam wykończona. to na jakiej stacji się zatrudnisdz robi ogromną różnicę, bo na lotos musiałabym wrócić chyba za kare, shella trochę lepiej wspominam. miejsce w jakim znajduje się stacja też robi robotę.. jezeli przy drodze szybkiego ruchu to czasem będzie zapie*dziel taki, że nie będziesz wiedział jak masz na imię, znowu na takich bardziej osiedlowych stacjach - więcej alkoholików na zmianach nocnych. Warto brać poprawkę na to, że obrót pieniędzy może być na kilkanaście tysięcy złotych w jednej kasie, a to spora odpowiedzialność. Na lotosie TK jest co miesiąc, na shellu raz na 3 miesiące więc ogromna różnica, parcie na to jest spore. ogólnie atmosfera zależy tez sporo od ajenta i kierownika i to oczywiste. Ogólnie praca wydaje mi się lepsza niż w miejscach typu mc, kfc, burger king.. i wróciłabym na Shella gdyby musiała, na Lotos nigdy w życiu (tajemniczy klient ocenia nawet czy przypadkiem nie siedzisz bo przez 12h musisz tylko stać, na shellu mieliśmy specjalne krzesełka), bo to był koszmar. No i w mojej opinii nie jest to praca na stałe, ale dorobienie -why not

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli widzisz kobietę i jej buty odbiegają kolorystycznie od jej ubrania oznacza, że pasują do bielizny
sweaterweather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 10:35   #38
abc6789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Czy praca na stacji benzynowej jest bezpieczna?????

Uważacie ze praca na takiej stacji jest bezpieczna nie chodzi mi o czynnik ludzi np pijani klienci itp mam namysli opary z tankowania benzyna ,gaz. Podobno UE wprowadziła prawo ze takie stacje musze mieć dodatkowe zabezpieczenia np tankujac opary sa zasypane do specjalnego zbiornika .Będąc na stacji niby nie czuje sie oparów przechodzę obok takiej stacji nic nie czuć ale to ze nie czuć nie oznacza ze to zdrowe .Wiecie cos moze na ten temat ???? Pozdrawiam ,
abc6789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:06   #39
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Czy praca na stacji benzynowej jest bezpieczna?????

W innych krajach UE to może ma znaczenie, ale w Polsce mamy tak syfiaste powietrze, że stacja benzynowa nie robi już chyba wielkiej różnicy.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:54   #40
Korinis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 17
Dot.: Czy praca na stacji benzynowej jest bezpieczna?????

zawsze mozesz nosic maske w pracy, nikt ci tego nie zabroni raczej
Korinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:38   #41
edziax
Przyczajenie
 
Avatar edziax
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy praca na stacji benzynowej jest bezpieczna?????

Na pewno pracownik może chodzić w masce i tankować w rękawicach ale niewielu pracowników o to dba, jak tak patrzę po stacjach.
edziax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-10, 11:14   #42
Perserga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
stacja benzynowa

Dzień dobry wszystkim!

Zastanawiam się nad złożeniem CV na Orlen, bo akurat trwa rekrutacja. Jestem studentką, a w ofercie jest mowa o elastycznym grafiku i o mile widzianych studentach i nie ma mowy o doświadczeniu, co mnie bardzo przyciągnęło, zwłaszcza, że jeśli by się udało, to byłaby to pierwsza praca w moim życiu.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest to łatwa robota, ale jestem na to gotowa. Nasuwa mi się tylko trochę pytań, a nie mam kogo dopytać o to.

Jak dokładnie wygląda taka praca na stacji? Obsługa kasy, terminala, sprzątanie, hot dogi, towar, faktury, itd. Sprzątanie łazienek również?

Jest jakiś okres próbny, gdzie mialabym czas na ogarnięcie wszystkiego? Ciężko będzie się odnaleźć osobie, która nie pali i nie pije, wśród tylu używek? Jak to ogarnąć, żeby przy klientach nie wyjść na głupka?

O co mogą mnie zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej? O wady, zalety, czemu chcę tam pracować, coś o firmie czy postawią mnie w jakiejś sytuacji, żeby zobaczyć moją reakcję?

Pytania może głupie, ale chciałabym wiedzieć czego w razie 'W' się spodziewać, żeby nie wyjść na głupka. Chociaż wiem, że to wszystko stoi jeszcze pod znakiem zapytania, to mam taki charakter, że lubię wiedzieć wszystko od razu.

Z góry dziękuję z całego serduszka za każdą odpowiedź
Perserga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 20:56   #43
Karola4044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Praca na stacji.

Ja pracowałam co prawda na orlenie parę lat temu, ale pracę tam sobie chwałę. Tryb pracy zmianowym, po 12 h. Ale dużo wolnegoObowiązki oprócz obsługi klienta to: przyjęcie towaru, sprzątanie, ogarnianie toalet,wciskanie produktów na promocji od których zależała nasza premia. Zarobki podstawa+ premia za sprzedaż produktów w danym miesiącu( konkursy) i sprzedaży very.
Karola4044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 21:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.