Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 19:39   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking

Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)


Witajcie Dziewczyny
Jestem bardzo ciekawa, czy usłyszałyście kiedyś jakieś szczególne komplementy spowodowane Waszymi perfumami. Jakie to wtedy były perfumy? Czy te miłe słowa padły od zupełnie nieznajomych osób, a może rodziny, przyjaciół, Waszych Połówek?
Ja otrzymywałam komplementy raczej od znanych mi osób. Raz tylko kierowniczka w pracy, chodziła za mna, po czym odważyła się zapytać cóż to za piękny zapach na mnie czuje (wtedy było to Premier Jour Niny Ricci). Wiele przychylnych słów usłyszałam także gdy miałam na sobie zapachy Pret a Porter Coty, Happy Heart Clinique, Envy Gucci, Escape CK.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:51   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

cześć

Mnie pytała się raz obca kobieta o perfumy niny ricci belles de minut ,kiedyś oddałam też mamie żółte belles niny ricci -bardzo słodkie (wyrosłam już z nich i nie mogłam dokończyć )no i ekspedientka w sklepie z ciuchami poprosiła żeby jej zapisać nazwę bo tak jej się spodobały .Facet mojej mamy ciągle się pyta co to za perfumy gdy użyję island kiss a kiedyś w perfumerii chciał mojej mamie kupić rockin rio
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:55   #3
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

No, mój eks zapytal mnie, w knajpie przy wszystkich znajomych na glos, czy moze nosze pieluchy, bo pachne pudrem dziecinnym, uzywalam Kenzo Flower. Teraz wiecie dlaczego jest mój eks
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:58   #4
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Hihi
Mój eks powiedział że Flower by Kenzo pachnie jak krem nivea
A to taki śliczny zapaszek. Ja bardzo lubię
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:59   #5
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja najwięcej komplementów usłyszałam jak miałam na sobie Gucci Rush 2, Lempicką i o dziwo nie lubiany przez wizażanki (przynajmniej recenzje na to wskazują ) ale uwielbiany preze mnie Gucci Envy Me. . Własciwie co chwilę ktos mnie zaczepia czym pachnę
A i jeszcze jak używałam Pamplelune, wiele razy slyszałam ze pięknie pachnę i to od obcych kobitek, które koniecznie chciały się dowiedziec co to jest
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:01   #6
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Acha, kiedys,jednego wieczory u barze, masa chlopaków za mna latala, bo mialam pierwszy raz na sobie J´Adore Dior. Zdziwilam sie, bo takie cos sie nigdy nie stalo, niestety to tylko znajomi . Jakos u mnie J´Adore calkiem inaczej pachnie niz w butelce lub u innych, calkiem inaczej !

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:04   #7
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja kiedys mialam smieszna historie z Eau Oui de Lancome (biala buteleczka). Moja najlepsza przyjaciolka powiedziala mi, ze jej maz przyszedl do domu i przyznal sie ze sledzil na ulicy dziewczyne, ktora czyms pieknie pachniala. Juz juz sie mial zapytac co to za zapach - kiedy sie zorientowal, ze to JA, zrobilo mu sie glupio i uciekl Szczerze mowiac, to jedyny zapach Lancome, ktory mi sie podoba - jeszcze kilku panow wyrazalo o nim pozytywne opinie Jak dla mnie pachnie on raz ze kwiatowo, a dwa: czystoscia i domyciem i nieczesto go nosze. Ostatnio komplementy dostaje uzywajac Amor Amor Cacharela - ale glownie od kobiet!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 20:06   #8
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Ja najwięcej komplementów usłyszałam jak miałam na sobie Gucci Rush 2
Tak tak, sama sobie robie komplementy jak uzywam Gucci Rush 2 Uwielbiam tn zapach

Cytat:
Lempicką
Tez lubie, a mama mówi , ze pachne odswiezaczem to ubikacji

Cytat:
A i jeszcze jak używałam Pamplelune ....
Pamplelune, pamplelune kojaze troche... Co to za zapach?
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:09   #9
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja od wielu lat używam "Far away" z Avonu. Podoba sie wszystkim facetom Kobietom zresztą też, często mi się pytają, co to za perfumy
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:11   #10
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Moi koledzy nieodłącznie kojarzą mnie z Pumą Woman, do tego stopnia, że kiedy koleżanka popsikała się to stwierdzili - pachnie Maryśką (to moje imię) Kiedyś dowiedziałam się, że pachnę tabaką i fiołkami Tabaka to im się chyba z cygarem skojarzyła

Ogólnie komplemetny to raczej od znajomych i rodziny. Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś obcy zapytał mnie czym tak pięknie pachnę
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:13   #11
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Pamplelune, pamplelune kojaze troche... Co to za zapach?
Podejrzewam Guerlaine'a
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 20:18   #12
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

u mnie furorę robi Burberry ''weekend'' ...oraz Ralph Lauren - Ralph
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:31   #13
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja gdy popsikam sie woda toaletowa Wink z Avonu slysze, ze pachne jak cukiereczek
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:44   #14
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Podejrzewam Guerlaine'a
Dokładnie tak z serii aqua allegoria taki grapefruitowy, który jakims czasie zaczyna brzydko pachnieć.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:49   #15
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez koculek
Dokładnie tak z serii aqua allegoria taki grapefruitowy, który jakims czasie zaczyna brzydko pachnieć.
Po jakims czasie na skórze czy w butelce?

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:54   #16
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

ja usłyszałam od kolegi że pachne jak malutkie dziecko, tak słodko hehehe nie wiem czy to miał być komplement
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:09   #17
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Kurczę, nie mam pamięci do takich rzeczy, a sporo tego było, bo różnistych perfum używam...

Teraz kojarzę takie 2 zdarzenia, które miały miejsce w towarzystwie mojego ukochanego Angela (Thierry Mugler):
- jechałam taksówką i starszawy pan kierowca powiedział najpierw jakiś standardowy komplement nt. perfum, a potem zaczął okrężną drogą dopytywać się, czy mam chłopaka itp., aż wreszcie wyszło szydło- ma przystojnego (wykształconego, dobrze zarabiajacego blablablaaaa) syna i bardzo chciałby mieć taką synową

- facet w labie cały czas się uśmiechał a potem podliczył mnie na 50 % rabatu za odbitki i dodał płytę gratis- "za to, że tak pięknie się zrobiło w pracy"


Ale najcudniejsze komplementy (niekoniecznie werbalne ) spotykają mnie ze strony TŻ
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:23   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Prawie zawsze koleżanki pytają mnie "A czy TY OLka znowu pachniesz?"
PRzyzaje się, że takie pytanie bardzo mi to schlebia... Na spotkania koleżeńskie używam zapachów zamiennie, więc nie będę wypisywać pachnącej półki...
Na ogół moje zapachy podobają się płci męskiej....Przynajmniej nie zadarzyło mi się, aby jakiś facet mnie skrytykował za zapach, bo byłby to ostatni jego dzień życia
Największe wrażenie robiła na nich - na mnie Organza Może dlatego, że bardzo ją lubie i jest moim numero uno wśród zapachów.
Ostatnio Tomorrow zrobiło wrażenie na faceciku... Hmm...
Ogólne porsuszenie wywoływało Kenzo Jungle, ale myślę że ze wzg. na właściwości duszące i specyficzny zapach.
NO i mam takiego kolegę, który to z upodobaniem zawsze dopytyje się o moje perfumy? Czasami pokusi się o zgadywanie zapachu... Marnie mu to idzie, ale się stara i doceniam to .
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:25   #19
kielk
Raczkowanie
 
Avatar kielk
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 41
Wyślij wiadomość przez ICQ do kielk GG do kielk
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Narzeczona uzywa Naomi Campbell (ode mnie i zawsze ja komplementuje - zapach jest cudowny
__________________
::chemik::
kielk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 21:33   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez koculek
Dokładnie tak z serii aqua allegoria taki grapefruitowy, który jakims czasie zaczyna brzydko pachnieć.
Pamplelune, jeden z pierwszych zapachów w linii Aqua Allegoria, uniseks hehe )
Piękny, jeden z moich najukubieńszych zapachów na upały - a nie przepadam za wodami cytrusowymi. Nie zgadzam się z tym, że brzydk pachnie - to naprawdę zależy od skóry. Bardzo silny grejpfrut - i duża trwałość, podszyty paczulą. To ta paczula nadaje mu trwałość i różnie rozwija się na skórze u różnych osob... na naszym forum o perfumach ktoś kiedyś napisał, że czuje nutkę kociego moczu w Pamplelune
Nie wątpię - dużo zalezy od skóry. Na mnie, mojej siostrze pachnie pieknie, mam kolejną butelkę
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:37   #21
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Po jakims czasie na skórze czy w butelce?

Tinker
Na skórze. Zobacz sobie w KWC wiele dziewczyn ma wrażenie, ze to potem pachnie jak pot
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:37   #22
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Mnie w zasadzie ciagle ktos pyta, czym tak ladnie pachne a perfumiki mialam ostatnio davidoff cool water (duzo ludzi uwielbia ten zapach), halloween j del pozo (niektore osoby za nim szaleja i nie mogly sie ode mnie oderwac jak sie spryskalam) i najnowszy nabytek d&g light blue (to to juz mnie wszyscy pytaja co to takiego slicznego, moze dlatego ze jest strasznie intensywny a faktycznie pieknie pachnie). Mowia mi to koledzy kolezanki, ostatnio nawet kolega mojego ojca sie we mnie wwachiwal
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:40   #23
Gizelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Talking Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Ja od dłuższego czasu używam Noix do Coco Yves Rocher, (uwielbiam wszystko co kokosowe)i kiedyś jak wsiadłam do kumpla do auta to powiedział mi(był w tym czasie w jednostce prewencyjnej) : Gizelka jak super pachniesz kokosem ,zupełnie jak mój kolega z pokoju
Gizelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:00   #24
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

O fajny wątek jak widzę ) cos dla mnie

Zasięg mojej perfumowej manii jest wielki, ilość flakonów, miniaturek, prawdziwych ekstraktów perfum, worek próbek - tych z perfumerii i tych robionych przez innych maniaczków - sama tak robię, pieczołowite przepsikiwanie w maleńkie fioleczki... Perfumy to wielka magia. Ja gdzieś wychodzę - myślę o ubraniu, makijażu, butach ale przede wszystkim myślę o perfumach. Zawsze deliberuję. Są zapachy które mi pasują do nastroju, generalnie najbardziej lubię ciężkie kadzidła, najlepiej mi się licują z depresyjną naturą ale także optymistyczne i delikatne kwiaty Są zapachy które wymagają odpowiedniej oprawy, są takie które kojarzą mi się z władzą i siłą - dodają mocy, zawsze się nimi skrapiam się gdy mam jakieś cieżkie rzeczy w pracy...
No tak tytułem wstępu. Od bliskich mężczyzn zawsze dostawałam komplementy na temat zapachu, ale często zupełnie obcy ludzie czasem się pytają czym pachnę moja mania jest szeroko znana, moje koleżanki w pracy regularnie mnie obwąchują i pytaja "no co tam znów nowego masz?". Obwąchiwanie to pewien rytuał, który zawsze towarzyszy spotkaniom innych perfumowych maniaków czasem robi się to dyskretnie, ale w przypadku przyjaciół już mniej dyskretnie Chyba najpiekniejsze komplementy - a może dlatego że je najbardziej cenię ze względu na nos znawcy - dostaję od mojego przyjaciela, wspaniałej bratniej duszy (poznanej zresztą przez perfumy) - który ma niezwykły nos, doskonałą pamięć zapachową i wiedzę. Jest moim ukochanym towarzyszem w perfumeryjnych patrolach (i nie tylko...), cenię go za olbrzymią wiedzę - po prostu robić zakupy z takim Mistrzem, to rozkosz czysta mój przyjaciel zresztą wybił mi z głowy parę nieprzemyślanych zakupów nie do końca mi pasujących. Jest po prostu kochany Bardzo cenię jego komplementy. Druga osoba - to Dori, moja zapachowa "bliźniaczka" i również wielka przyjaciółka - podobają nam się często te same nuty, jedna może w ciemno kupować zapachy polecane przez drugą - nasze preferencje są bardzo zbieżne

Za co mnie komplementowano? Od najwczesniejszych lat za Eternity i Champs Elysees, czarne klasyczne Coco, Shalimara, który jest moim flagowym zapachem - taki sugnature Scent. Mężczyźni lubią na mnie Dolce Vitę i oba Kenzo Jungle (ja osobiście wolę Tygrysa). Masę osób wyczuwa i komplementuje na mojej skórze starą Manię Armaniego, Organzę Idecence, Black Cashmere - moje kolezanki z pracy i obie przyjaciółki uwielbiają - wiem, że te zapachy są często nielubiane, ale moja skóra ma tendencje do zmięczania i łagodzenia zapachu - nawet killer Angel też na mnie pachnie inaczej, bez metalicznej nuty śmierci, pachnie jakby delikatnie... kwiatowo (tak, tak).
Ostatnio komplementy zdobyłam za Narciso Rodriguez For Her EDT, wcześniej - Le Baiser du Dragon Cartiera, a już wielkie - za Angel Lily! I tego sobie kupię jesienią

Najbardziej w zyciu zaskoczyły mnie komplementy odnośnie zapachów, które nie są popularne, wprost przeciwnie - raczej ciężkie w odbiorze. Np. do szyprów się dorasta, wiele osób nie toleruje tej nuty w perfumach, kojarzy nam się raczej retro - tym bardziej mnie zdziwiło, kiedy obcy mężczyzna na ulicy skomplementował moje ulkochane, szalenie eleganckie Eau de Soir Sisley. To zapach, który zawsze nadaje mi pewną nutkę nieprzystępności, wydawałoby się bez kija ani przystąp... Bardzo podobne odczucia mam z drugim faworytem - 24 Faubourg Hermesa, który też jest dla mnie zapachem kojarzacym się z siłą i autorytetem...

Ech, już zaczynam kombinować, w jaki by tu się zapach przyodziać jutro
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:05   #25
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Miałam jeszcze powiedzieć, że mój wlasny TŻ na początku naszej znajomości komplementował mnie często i chętnie, ale kiedy w pełni poznał rozmiary mojej manii i obsesji jakby zaprzestał. Muszę z niego siłą coś wyciagać. On po prostu woli już nic nie mówić, bo kazdy komplement uważa za przyzwolenie dla mnie do zakupu czegoś nowego a jednak bateria zapachowa niebezpiecznie się rozrasta...
Od jakiegoś czasu nie przekracza progu perfumerii ze mną
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:10   #26
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

To ja wam opowiem o anty-komplemencie
Kiedys wyszlam z perfumerii po testowaniu kilku zapachów, ale wiadomo: na rączke a nie na papierek (w koncu jest spora różnica) i zaczepił mnie podpity facet w średnim wieku mówiąc: jezuuu, ale walisz dziewczyno!
Do dzis sie uśmiecham na to wspomnienie :haha:

A komplementy dotyczące zapachu (pozytywnego, oczywiscie ) są bardzo miłe, jednak najbardziej lubie, gdy mój ukochany przykłada nos do mojego policzka i mówi, że ślicznie pachne, a ja nie mam na sobie ni grama żadnej perfumy, tylko naturalny zapach skóry
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 00:33   #27
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

kiedys mialam na sobie gucci rush i gdy zdejmowalam sweter moj wowczas wielbiciel zaczal niuchac i powiedzial z rozmarzeniem: your body smells like a secret... hehe, nawet to w recenzji tego zapachu napisalam.
facetom sie podoba very irresistible, kiedys w barze jakis facet mnie zaczepil i pytal co to za zapach, bo musi wiedziec jaki jest jego nowy ulubiony kobiecy zapach...
a jak nosze amor amor, to faktycznie najwiecej komplementow slysze od kobiet
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 00:34   #28
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

antykomplement otrzymalam od przyjaciela po tym, jak sie w sephorze spryskalam adictem diora:
"wiesz, nie obraz sie, ale strasznie od ciebie jedzie"
i tak mam wciaz ochote na te perfumy
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 07:59   #29
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

A ja jedyne perfumowe komplementy słyszałam po użyciu... pomadki ChapStick truskawkowej. Perfum zupełnie nie potrafię sobie dobrać. Nawet jak jakiś zapach podoba mi się na kimś albo w butelce, to na mnie mnie odrzuca. A tak lubię perfumy. Pewnie przydałby mi się jakiś zapachowy doradca. Zazdroszczę wam, dziewczyny, tej umiejętności dobrania perfum.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 08:30   #30
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Komplementy wywołane Waszym zapachem perfum :)

Hm, ja też nie potrafię dobrać perfum na stałe, ale... mam jednak swoich faworytów, włąsnie dzięki ich nim usłyszałam kilka miłych słów...
Podobnie jak Smoczyca mam skórę, na której silnie, acz cudnie rozwijają się zapachy szyprowe..
/ Smoczuś, kochanie, w zasadzie to dzięki Tobie nauczyłam się kojarzyć szypr, wcześniej myślałam, że to po prostu kropla silnej magii dodana do pefum , szkoda, że Panie w perfumerii kompletnie nie wiedzą, które to zapachy szyprowe, a swojemu nosowi-laikowi nie mogę zaufać po kilku niuchach próbki /
Ale moja skóra ogólnie lubi silne zapachy... najlepiej mocno kwiatowe bądź orientalne... Słyszę wtedy, że pachnę zmysłowo i tajemniczo...
Natomiast koplement w stylu " ale żrącego mydła używasz", lub 'to zapach nivei?" usłyszałam po 212 herrery i po Manifesto / choć w sumie się dziwie, bo dla mnie zapach I.Rosselini jest ziołowy, nawet intensywny, choć nie z gatunku ulubionych/
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 21:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.