Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 09:21   #151
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Haha dobrze Czytałam, żeby zalować gorącą wodą/mlekiem więc tego błędu raczej nie popełnię
mi się czasem nie udawało chociaż zalewałam wrzątkiem prosto z czajnika

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakupiłam Kallos al latte Włosy mi pachną cukierkowo , hihi
Powiedzcie gdzie kupić można ten Jantar i ile kosztuje mniej więcej? Chętnie wypróbuje. A i rozwińcie skrót CP bo nigdzie nie mogę znaleźć.. a jakoś zapytać w aptece wypadałoby
poczytaj wątek, dobrze Ci to zrobi
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:25   #152
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

charlotte89 bardzo dziękuję dla mnie to trochę za dużo
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:35   #153
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakupiłam Kallos al latte Włosy mi pachną cukierkowo , hihi
Powiedzcie gdzie kupić można ten Jantar i ile kosztuje mniej więcej? Chętnie wypróbuje. A i rozwińcie skrót CP bo nigdzie nie mogę znaleźć.. a jakoś zapytać w aptece wypadałoby
O nie nie nie skrót CP jest rozwinięty już milion razy w poprzednim wątku a Jantar kosztuje u mnie ok 9 zł i kupuje go w aptece dbam o zdrowie

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Brzmi bardzo zachęcająco I mówisz, że do smaku można się przyzwyczaić? Chyba dzisiaj wracając do domu zajrzę do sklepu i kupię na spróbowanie, może jakoś dam radę



Przeglądałam wątek dot. picia drożdży i tam dziewczyny pisały, że z mlekiem kubek to bodajże około 200 kcal.. z wodą odpowiednio mniej
Można się przyzwyczaić na początku miałam odruchy wymiotne dosłownie a teraz piję aż miło Tylko kup babuni nie domowe
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:44   #154
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość




Można się przyzwyczaić na początku miałam odruchy wymiotne dosłownie a teraz piję aż miło Tylko kup babuni nie domowe
potwierdzam, domowe mi zostawiały straszny syf na dnie, nie rozpuszczało się to wcale. A babuni co do okruszka znikają.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:57   #155
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
charlotte89 bardzo dziękuję dla mnie to trochę za dużo
Nie ma za co Nie jestem na 100% pewna, czy dobrze zapamiętałam więc warto sprawdzić, ale wiem, że dosyć sporo Ja (też? ) jestem na redukcji więc raczej będę zalewać je wodą, ew dodawać trochę mleka, żeby je zabielić i mam nadzieję, że nie wpłynie to jakoś niekorzystnie na moją dietę

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
Można się przyzwyczaić na początku miałam odruchy wymiotne dosłownie a teraz piję aż miło Tylko kup babuni nie domowe
Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
potwierdzam, domowe mi zostawiały straszny syf na dnie, nie rozpuszczało się to wcale. A babuni co do okruszka znikają.
Ok dziękuję za rady Będę szukać A pijecie je rano czy wieczorem? Bo chyba większość dziewczyn praktykuje wieczorne picie..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:14   #156
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość


Ok dziękuję za rady Będę szukać A pijecie je rano czy wieczorem? Bo chyba większość dziewczyn praktykuje wieczorne picie..
ja piłam wieczorami ale tylko dlatego ze rano albo jeszcze spałam albo nie miałam czasu.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:26   #157
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
potwierdzam, domowe mi zostawiały straszny syf na dnie, nie rozpuszczało się to wcale. A babuni co do okruszka znikają.
dokładnie chociaż jedna ,,drożdżówka" -przepraszam ale nie pamiętam która - to i ten osad wykorzystywała dodawała do jogurtu o ile mnie pamięć nie myli

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość




Ok dziękuję za rady Będę szukać A pijecie je rano czy wieczorem? Bo chyba większość dziewczyn praktykuje wieczorne picie..
To zależy w tygodnie piłam wieczorem bo rano brak czasu, a w weekendy ,,bezszkolne- rano, w południe Picie rano i w południe to dobry patent bo trochę zapychają
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 13:38   #158
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ależ kusicie tymi drożdżami, chyba też kupię na spróbowanie

Doradźcie mi, proszę, czy ewentualną drożdżową kurację stosować razem z CP, czy lepiej będzie zaczekać?

I jeszcze jedno pytanko mi się nasunęło - jakie macie doświadczenia z działaniem różnych dóbr na przestrzeni czasu. Tzn. po jakim czasie zażywania czy używania jakiegoś specyfiku widziałyście jakieś zauważalne przyspieszenie?

Olilka, popatrzyłam na Twoje przyrosty i na Twoją długość, czyli moją wymarzoną, i tak jakoś Ci pozazdrościłam...
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A

Edytowane przez greige
Czas edycji: 2012-02-29 o 13:41
greige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:48   #159
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Pochwalę się, że pierwszy kubeczek drożdży za mną Nie taki wilk straszny, jak go malują jednak Mam nadzieję, że włosy docenią i odwdzięcza mi się szybkim rośnięciem za to wszystko, co dla nich robię
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:08   #160
kakasia33
Raczkowanie
 
Avatar kakasia33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Hej dziewczyny, potrzebuję rady - stosuję przez miesiąc seboradin niger podrasowany olejkiem lawendowym i rozmarynowym, kończy mi się bulteleczka i nie wiem co teraz? Czeka na mnie jantar, ale mam też zwykły seboradin z żeń szeniem(żółty) i myślę, że go też stuninguje olejkami i wydłużę kurację. O nim tez czytalam dobre opinie jeśli chodzi o porost. Tylko nie wiem czy przyniesie to jakieś efekty-w przypadku tabletek im dłużej łykamy tym większe efekty, a co z wcierkami?Skalp się przyzwyczaja i może lepiej różnicować składniki i teraz na miesiąc stosować jantar?Jak myślicie ?
__________________
Per aspera ad astra
kakasia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:33   #161
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez greige Pokaż wiadomość
Ależ kusicie tymi drożdżami, chyba też kupię na spróbowanie

Doradźcie mi, proszę, czy ewentualną drożdżową kurację stosować razem z CP, czy lepiej będzie zaczekać?

I jeszcze jedno pytanko mi się nasunęło - jakie macie doświadczenia z działaniem różnych dóbr na przestrzeni czasu. Tzn. po jakim czasie zażywania czy używania jakiegoś specyfiku widziałyście jakieś zauważalne przyspieszenie?

Olilka, popatrzyłam na Twoje przyrosty i na Twoją długość, czyli moją wymarzoną, i tak jakoś Ci pozazdrościłam...
Dziękuję miło wiedzieć, że i mi można czegoś zazdrościć My tu sobie tak nawzajem zazdrościmy Jak będziesz miała ,,moja" długość zachcesz więcej
Pytasz o to czy kurację drożdżową można stosować z CP. Jak najbardziej Ja piłam drożdże i brałam CP 2x3 do tego Jantar i olejowanie. I jest jak jest - 2 cm msc a teraz bez wspomagaczy żadnych ... 0,5 mm
Także warto Ważna jest oczywiście systematyczność.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że pierwszy kubeczek drożdży za mną Nie taki wilk straszny, jak go malują jednak Mam nadzieję, że włosy docenią i odwdzięcza mi się szybkim rośnięciem za to wszystko, co dla nich robię
pałam dumą docenią zobaczysz, że docenią nie zrażaj się jeśli nie będzie efektów od razu, bo organizm najpierw uzupełni brak witamin, później zaczną one ,,iść" do włosów
A coś do tego ? Wcierki, oleje, CP ?

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kakasia33 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, potrzebuję rady - stosuję przez miesiąc seboradin niger podrasowany olejkiem lawendowym i rozmarynowym, kończy mi się bulteleczka i nie wiem co teraz? Czeka na mnie jantar, ale mam też zwykły seboradin z żeń szeniem(żółty) i myślę, że go też stuninguje olejkami i wydłużę kurację. O nim tez czytalam dobre opinie jeśli chodzi o porost. Tylko nie wiem czy przyniesie to jakieś efekty-w przypadku tabletek im dłużej łykamy tym większe efekty, a co z wcierkami?Skalp się przyzwyczaja i może lepiej różnicować składniki i teraz na miesiąc stosować jantar?Jak myślicie ?
ogólnie jest zalecane , żeby ze wszytskim robić przerwę... Wiesz o co chodzi, o to, że do dobrego szybko się przyzwyczaja Z tabletkami tez bym radziła robić przerwę. Ale to chyba kwestia indywidualna. Ja zauważyłam, że po dwóch msc kuracji tabletkami, Jantarem i drożdżami nie ma u mnie efektów. Więc teraz moja kuracja będzie trwała 2 a nie 3 msc.
A ile czasu juz wsmarowujesz i łykasz tabletki ?

Edytowane przez OlilkaCQE
Czas edycji: 2012-03-01 o 07:34
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 08:36   #162
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
pałam dumą docenią zobaczysz, że docenią nie zrażaj się jeśli nie będzie efektów od razu, bo organizm najpierw uzupełni brak witamin, później zaczną one ,,iść" do włosów
A coś do tego ? Wcierki, oleje, CP ?

Postanowiłam działać kompleksowo, bo od jakiegoś czasu zapuszczanie włosów, to dla mnie droga przez mękę - przyrost na posiomie 0,5-1 cm max miesięcznie , a zapuszczam włosy z króciutkich Tzn teraz nie jest już tak źle, bo najkrótsze pasemka mam około 18 cm z wierzchu i pod spodem trochę dłuższe, ale biorąc pod uwagę, że w pierwszej kolejności chciałabym mieć tak około 25 cm i móc je do tej długości wyrównać i to trochę szybciej niż za rok , to postanowiłam zacząć pełne wspomagać
Pije jeszcze siemię lniane (też podobno pomaga na włosy ), łykam standardowy zestaw witamin + mikroelementów, Vitapil, w planach zamówiony CP, do tego wcieram ampułki Radical, Seboradin, nakładam olej kokosowy Vatiki i robię maseczki z nafrty i olejku rycynowego
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:05   #163
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość

Postanowiłam działać kompleksowo, bo od jakiegoś czasu zapuszczanie włosów, to dla mnie droga przez mękę - przyrost na posiomie 0,5-1 cm max miesięcznie , a zapuszczam włosy z króciutkich Tzn teraz nie jest już tak źle, bo najkrótsze pasemka mam około 18 cm z wierzchu i pod spodem trochę dłuższe, ale biorąc pod uwagę, że w pierwszej kolejności chciałabym mieć tak około 25 cm i móc je do tej długości wyrównać i to trochę szybciej niż za rok , to postanowiłam zacząć pełne wspomagać
Pije jeszcze siemię lniane (też podobno pomaga na włosy ), łykam standardowy zestaw witamin + mikroelementów, Vitapil, w planach zamówiony CP, do tego wcieram ampułki Radical, Seboradin, nakładam olej kokosowy Vatiki i robię maseczki z nafrty i olejku rycynowego
musi ale to musi być mega przyrost !
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:15   #164
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
musi ale to musi być mega przyrost !
Mam nadzieję, że tak będzie Marzą mi się długie włosy, tak przynajmniej do linii biustu (wiem, że dla niektórych tutaj taka długość, to nie są wcale jeszcze takie długie ale ja nigdy nawet takich nie miałam ), ale póki co jak będe mogła obciąć do wyrównania na poziomie 25 cm, to i tak będę szczęśliwa
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:56   #165
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że tak będzie Marzą mi się długie włosy, tak przynajmniej do linii biustu (wiem, że dla niektórych tutaj taka długość, to nie są wcale jeszcze takie długie ale ja nigdy nawet takich nie miałam ), ale póki co jak będe mogła obciąć do wyrównania na poziomie 25 cm, to i tak będę szczęśliwa
Kochana mi też się takie marzą jeszcze tak z 10 cm damy radę


Dziś muszę pobiec do rossmana po zakupy BD na wykończeniu, a i muszę grzebień kupić taki rzadki do rozczesywania włosów, bo jak szczotką rozczesuje to lecą jak szalone teraz jak nie mam dopalaczy. No i casting zakupić bo odrost niby pół centymetra ale widać jasne włosy...
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:22   #166
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
Kochana mi też się takie marzą jeszcze tak z 10 cm damy radę

Dziś muszę pobiec do rossmana po zakupy BD na wykończeniu, a i muszę grzebień kupić taki rzadki do rozczesywania włosów, bo jak szczotką rozczesuje to lecą jak szalone teraz jak nie mam dopalaczy. No i casting zakupić bo odrost niby pół centymetra ale widać jasne włosy...
Pewnie

Casting No właśnie od wczoraj zastanawiam się, czy mogę sobie nim zrobił włoski, bo odrosty mam już strasznie widoczne, a i kolor z całości zdążył się dawno wypłukać.. Myślisz, że nie zaszkodzi?

W ogóle dziewczyny normalnie farbujecie włosy w czasie zapuszczania czy np. stosujecie jakieś mniej inwazyjne środki koloryzacji typu henna?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:49   #167
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Pewnie

Casting No właśnie od wczoraj zastanawiam się, czy mogę sobie nim zrobił włoski, bo odrosty mam już strasznie widoczne, a i kolor z całości zdążył się dawno wypłukać.. Myślisz, że nie zaszkodzi?

W ogóle dziewczyny normalnie farbujecie włosy w czasie zapuszczania czy np. stosujecie jakieś mniej inwazyjne środki koloryzacji typu henna?
Wiesz co... nie zaleca się farbowania farbami typu cating itp Tylko właśnie henną. Ale jako, że mi się zamarzyło z bardzo jasnego naturalnego blondu przejść na ciemny brąz to żadna henna mi nie chwyci odrostu. A nawet jeśli to za tydzień mi się wypłucze z jasnego odrostu... Tak więc ja nie mam wyjścia. Nakładam na same odrosty, a włosy po długości zabezpieczam olejem. Bo na dole to takie czarnulce już są , że ło la boga
Ale jeśli Ty jakoś radykalnie koloru nie zmieniasz to myślę, że możesz spróbować z henną na pewno lepiej Ci to zrobi niż farba. Dodatkowo odżywi włosy i nada im pięęęękny blask Wiem bo próbowałam ale niestety jak pisałam- u mnie nic z tego

Edytowane przez OlilkaCQE
Czas edycji: 2012-03-01 o 11:19
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:02   #168
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że pierwszy kubeczek drożdży za mną Nie taki wilk straszny, jak go malują jednak Mam nadzieję, że włosy docenią i odwdzięcza mi się szybkim rośnięciem za to wszystko, co dla nich robię
Ja ciągle zapominam sobie kupić drożdże, mimo że niemal codziennie o tym myślę. Skleroza nie boli!

A włosy na pewno docenią!

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
Dziękuję miło wiedzieć, że i mi można czegoś zazdrościć My tu sobie tak nawzajem zazdrościmy Jak będziesz miała ,,moja" długość zachcesz więcej
Pytasz o to czy kurację drożdżową można stosować z CP. Jak najbardziej Ja piłam drożdże i brałam CP 2x3 do tego Jantar i olejowanie. I jest jak jest - 2 cm msc a teraz bez wspomagaczy żadnych ... 0,5 mm
Także warto Ważna jest oczywiście systematyczność.
Systematyczność mnie przeraża. Chociaż zauważyłam u siebie pewną poprawę w tej materii - przede wszystkim naprawdę coraz częściej przypominam sobie o suplementach, a po drugie - ostatnio prawie przed każdym myciem nakładam olej, bo jakoś już nie wyobrażam sobie, żeby go nie nałożyć Jak mam więcej czasu, to rozgrzewam kokosa, a jak chcę się naolejować na szybko, biorę arachidowy.

Dziś pierwszy raz mam na głowie olej lniany - mam nadzieję, że też coś dobrego zrobi moim włosom

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że tak będzie Marzą mi się długie włosy, tak przynajmniej do linii biustu (wiem, że dla niektórych tutaj taka długość, to nie są wcale jeszcze takie długie ale ja nigdy nawet takich nie miałam ), ale póki co jak będe mogła obciąć do wyrównania na poziomie 25 cm, to i tak będę szczęśliwa
Ja na razie marzę o włosach do linii brody, ale wszystkich równych. I zostało mi parę miesięcy, ale moja grzywka już prawie prawie sięga za ucho 25 cm to dla mnie marzenie baaaardzo odległe do spełnienia
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:03   #169
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez greige Pokaż wiadomość
Ja ciągle zapominam sobie kupić drożdże, mimo że niemal codziennie o tym myślę. Skleroza nie boli!

A włosy na pewno docenią!



Systematyczność mnie przeraża. Chociaż zauważyłam u siebie pewną poprawę w tej materii - przede wszystkim naprawdę coraz częściej przypominam sobie o suplementach, a po drugie - ostatnio prawie przed każdym myciem nakładam olej, bo jakoś już nie wyobrażam sobie, żeby go nie nałożyć Jak mam więcej czasu, to rozgrzewam kokosa, a jak chcę się naolejować na szybko, biorę arachidowy.

Dziś pierwszy raz mam na głowie olej lniany - mam nadzieję, że też coś dobrego zrobi moim włosom



Ja na razie marzę o włosach do linii brody, ale wszystkich równych. I zostało mi parę miesięcy, ale moja grzywka już prawie prawie sięga za ucho 25 cm to dla mnie marzenie baaaardzo odległe do spełnienia
wklejałaś tu zdjęcie swojej fryzurki ? Z miłą chęcią zobaczyłabym od czego zaczynasz
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 11:07   #170
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Właściwie to mogę wkleić. Poszukam czegoś, od czego zaczynałam kilka miesięcy temu, jeszcze wtedy z nieregularną pielęgnacją. Moja grzywka miała 6 cm długości, podobnie zresztą jak reszta włosów ścięta po prostu na krótko. Teraz już podwoiłam tę długość - grzywka ma 13 cm, a w międzyczasie ze 2 razy została podcięta (końce) o jakieś 0,5-1 cm. Dziś mam krótkiego boba, kiedyś to się chyba nazywało pieczarką

Jak zmyję oleje i się wysuszę, to wrzucę jakieś fotki
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:11   #171
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez greige Pokaż wiadomość
Właściwie to mogę wkleić. Poszukam czegoś, od czego zaczynałam kilka miesięcy temu, jeszcze wtedy z nieregularną pielęgnacją. Moja grzywka miała 6 cm długości, podobnie zresztą jak reszta włosów ścięta po prostu na krótko. Teraz już podwoiłam tę długość - grzywka ma 13 cm, a w międzyczasie ze 2 razy została podcięta (końce) o jakieś 0,5-1 cm. Dziś mam krótkiego boba, kiedyś to się chyba nazywało pieczarką

Jak zmyję oleje i się wysuszę, to wrzucę jakieś fotki
super czekam
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:21   #172
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
Wiesz co... nie zaleca się farbowania farbami typu cating itp Tylko właśnie henną. Ale jako, że mi się zamarzyło z bardzo jasnego naturalnego blondu przejść na ciemny brąz to żadna henna mi nie chwyci odrostu. A nawet jeśli to za tydzień mi się wypłucze z jasnego odrostu... Tak więc ja nie mam wyjścia. Nakładam na same odrosty, a włosy po długości zabezpieczam olejem. Bo na dole to takie czarnulce już są , że ło la boga
Ale jeśli Ty jakoś radykalnie koloru nie zmieniasz to myślę, że możesz spróbować z henną na pewno lepiej Ci to zrobi niż farba. Dodatkowo odżywi włosy i nada im pięęęękny blask Wiem bo próbowałam ale niestety jak pisałam- u mnie nic z tego
Załączam zdjęcia z kolorem blond i ciemnym
Henna to póki co dla mnie jedna wielka tajemnica, ale lecę szukać jakiegoś wątku jej dotyczącego i bedę się dokształcać Zrobię chyba dzisiaj ten Casting, który mam w domu jako ostatnie pożegnanie z chemiczną koloryzacją, a później spróbuję już rzeczywiście henne
A Ty nie myślałaś o jakimś średnim brązie? Mogę się mylić, ale poz zdjęciach patrząc, to mogło by Ci być ładnie w takim kolorze

Cytat:
Napisane przez greige Pokaż wiadomość
Ja ciągle zapominam sobie kupić drożdże, mimo że niemal codziennie o tym myślę. Skleroza nie boli!

A włosy na pewno docenią!

Systematyczność mnie przeraża. Chociaż zauważyłam u siebie pewną poprawę w tej materii - przede wszystkim naprawdę coraz częściej przypominam sobie o suplementach, a po drugie - ostatnio prawie przed każdym myciem nakładam olej, bo jakoś już nie wyobrażam sobie, żeby go nie nałożyć Jak mam więcej czasu, to rozgrzewam kokosa, a jak chcę się naolejować na szybko, biorę arachidowy.

Dziś pierwszy raz mam na głowie olej lniany - mam nadzieję, że też coś dobrego zrobi moim włosom

Ja na razie marzę o włosach do linii brody, ale wszystkich równych. I zostało mi parę miesięcy, ale moja grzywka już prawie prawie sięga za ucho 25 cm to dla mnie marzenie baaaardzo odległe do spełnienia
Kup drożdże koniecznie, bo dziewczyny bardzo chwalą efekty, a w smaku wcale nie są złe więc myślę, że warto spróbować

Olej lniany też mam, nakładałam go na włosy dopiero dwa razy, bo dostałam Vatikę więc póki co poszedł w odstawkę


W ogóle kusi mnie jeszcze ten olejek Khadi, ale nie wiem, kiedy miałabym go nakładać Jeśli na noc, to wtedy może Vatikę rano jeszcze przed myciem na tzw. dokładkę? Czy to już za dużo by było, jak myślicie?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:26   #173
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

ypu ,,uordy" czyli jasnych
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Henna to póki co dla mnie jedna wielka tajemnica, ale lecę szukać jakiegoś wątku jej dotyczącego i bedę się dokształcać Zrobię chyba dzisiaj ten Casting, który mam w domu jako ostatnie pożegnanie z chemiczną koloryzacją, a później spróbuję już rzeczywiście henne
A Ty nie myślałaś o jakimś średnim brązie? Mogę się mylić, ale poz zdjęciach patrząc, to mogło by Ci być ładnie w takim kolorze



Kup drożdże koniecznie, bo dziewczyny bardzo chwalą efekty, a w smaku wcale nie są złe więc myślę, że warto spróbować

Olej lniany też mam, nakładałam go na włosy dopiero dwa razy, bo dostałam Vatikę więc póki co poszedł w odstawkę


W ogóle kusi mnie jeszcze ten olejek Khadi, ale nie wiem, kiedy miałabym go nakładać Jeśli na noc, to wtedy może Vatikę rano jeszcze przed myciem na tzw. dokładkę? Czy to już za dużo by było, jak myślicie?
myślałam i nawet taki miałam na początku ale do mojego typu ,,urody" czyli niebieskich oczu, jasnej cery i tendencji do piegów wyglądałam jak ruda Pippi więc zdecydowałam się na ciemny brąz A co do nakładania to może zużyj jedno i dopiero drugie bo tez co za dużo to niezdrowo takie moje zdanie
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:19   #174
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość

Postanowiłam działać kompleksowo, bo od jakiegoś czasu zapuszczanie włosów, to dla mnie droga przez mękę - przyrost na posiomie 0,5-1 cm max miesięcznie , a zapuszczam włosy z króciutkich Tzn teraz nie jest już tak źle, bo najkrótsze pasemka mam około 18 cm z wierzchu i pod spodem trochę dłuższe, ale biorąc pod uwagę, że w pierwszej kolejności chciałabym mieć tak około 25 cm i móc je do tej długości wyrównać i to trochę szybciej niż za rok , to postanowiłam zacząć pełne wspomagać
Pije jeszcze siemię lniane (też podobno pomaga na włosy ), łykam standardowy zestaw witamin + mikroelementów, Vitapil, w planach zamówiony CP, do tego wcieram ampułki Radical, Seboradin, nakładam olej kokosowy Vatiki i robię maseczki z nafrty i olejku rycynowego
a to siemię to takie "gluty" pijesz?

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Pewnie

Casting No właśnie od wczoraj zastanawiam się, czy mogę sobie nim zrobił włoski, bo odrosty mam już strasznie widoczne, a i kolor z całości zdążył się dawno wypłukać.. Myślisz, że nie zaszkodzi?

W ogóle dziewczyny normalnie farbujecie włosy w czasie zapuszczania czy np. stosujecie jakieś mniej inwazyjne środki koloryzacji typu henna?
ja przeważnie farbowałam henną która henną nie jest czyli Venitą color. I raz zachciało mi się odcieniem czerwieni zafarbować i niestety złapało mi odrosty tylko, zafarbowałam je brązem ale dalej widac ten czerwony odcień Musze zaopatrzyć się w hennę nie hennę i polecieć po odrostach, może wreszcie pokryje porządnie.

Ja na razie jadę na nafcie z olejkiem rycynowym i tyle. Albo jak sobie przypomnę to CP.
I takie pytanie mam. Stoi mi w lodówce olej kokosowy, ważny był do 28 lutego, mogę go jeszcze używać?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:27   #175
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
a to siemię to takie "gluty" pijesz?



ja przeważnie farbowałam henną która henną nie jest czyli Venitą color. I raz zachciało mi się odcieniem czerwieni zafarbować i niestety złapało mi odrosty tylko, zafarbowałam je brązem ale dalej widac ten czerwony odcień Musze zaopatrzyć się w hennę nie hennę i polecieć po odrostach, może wreszcie pokryje porządnie.

Ja na razie jadę na nafcie z olejkiem rycynowym i tyle. Albo jak sobie przypomnę to CP.
I takie pytanie mam. Stoi mi w lodówce olej kokosowy, ważny był do 28 lutego, mogę go jeszcze używać?
też właśnie henną nie henną Venitą się maznęłam kiedyś kolor czarna czekolada bodajże i mi odrostów nie złapał... więc coby się nie patyczkować zostaję przy castingu...
Co do kokosu... Ja bym używała
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:33   #176
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
też właśnie henną nie henną Venitą się maznęłam kiedyś kolor czarna czekolada bodajże i mi odrostów nie złapał... więc coby się nie patyczkować zostaję przy castingu...
Co do kokosu... Ja bym używała
mi ładnie nawet łapał, nie były identyczne z resztą włosów ale nie było tragicznego kontrastu.

Na Twoją odpowiedzialność będę się maziać kokosem
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:37   #177
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
mi ładnie nawet łapał, nie były identyczne z resztą włosów ale nie było tragicznego kontrastu.

Na Twoją odpowiedzialność będę się maziać kokosem
Ojj nie ! nie rób tego no bo tak na sobie analizuję: przecież jeśli nie ma na nim żadnych grzybów, pleśni, nie śmierdzi i nie zmienił konsystencji... to można można ?
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:50   #178
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Hej, dawno mnie nie było Moje włosy przechodzą ostatnio pogorszenie, ale wciąż się staram im dogodzić

Teraz na porost stosuję:
-pokrzywę
-CP 2x2
-kompleks wit B 1x1
-wcierka Seboradin + olejek rozmarynowy + olejek lawendowy

Coś by tu jeszcze (oprócz drożdży)?



Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
W ogóle dziewczyny normalnie farbujecie włosy w czasie zapuszczania czy np. stosujecie jakieś mniej inwazyjne środki koloryzacji typu henna?
Ja farbuję, ale sam odrost i nic im się nie dzieje. Farbowanie nie wpływa na porost włosa.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:54   #179
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Gofrzyco, ja też bym używała kokosa. Ta data ważności dotyczy pewnie przydatności do jedzenia. Jeśli Twój olej nie jest nieświeży czy zjełczały, to używaj spokojnie. Zwłaszcza, że te wszystkie daty to są chyba trochę na zapas

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Fubizka, dla mnie Twoja kuracja jest kompletna, no ale ja się nie znam jeszcze za bardzo, dopiero nabieram doświadczenia i dobrych nawyków Niedługo wszystkie będziemy mogły dorzucić jeszcze nienoszenie czapek, które pewnie nie do końca sprzyjają kondycji naszych włosów.
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:10   #180
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez greige Pokaż wiadomość
Gofrzyco, ja też bym używała kokosa. Ta data ważności dotyczy pewnie przydatności do jedzenia. Jeśli Twój olej nie jest nieświeży czy zjełczały, to używaj spokojnie. Zwłaszcza, że te wszystkie daty to są chyba trochę na zapas

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Fubizka, dla mnie Twoja kuracja jest kompletna, no ale ja się nie znam jeszcze za bardzo, dopiero nabieram doświadczenia i dobrych nawyków Niedługo wszystkie będziemy mogły dorzucić jeszcze nienoszenie czapek, które pewnie nie do końca sprzyjają kondycji naszych włosów.
ojjj co do tych czapek... może i nie sprzyjają włosom ale ja się w tym roku przeprosiłam z czapką, gdyż stwierdziłam ,że mróz -28 stopni wymrozi mi cebulki i wolałam je zniszczyć czapką niż stracić kłakulce, których i tak jest mało
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.