Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-19, 14:58   #3901
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrsrobot Pokaż wiadomość
Obyś miała rację
A nie pisałaś przypadkiem, że jesteś dorosła? Tu nie ma miejsca na rację, jest tylko miejsce na biologię.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 16:37   #3902
mrsrobot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
A nie pisałaś przypadkiem, że jesteś dorosła? Tu nie ma miejsca na rację, jest tylko miejsce na biologię.

Ja wiem serio jak to wszystko brzmi. Coś mi we łbie powaliło jestem osobą, która zawsze kontroluje sytuację, a tutaj, nie dość, że nie wiem skąd się to na łokciu wzięło, to jeszcze do tego nie wiem co się działo dopóki tego nie wytarłam. I już sobie wkręcam jakieś głupoty
mrsrobot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 16:38   #3903
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrsrobot Pokaż wiadomość
Ja wiem serio jak to wszystko brzmi. Coś mi we łbie powaliło jestem osobą, która zawsze kontroluje sytuację, a tutaj, nie dość, że nie wiem skąd się to na łokciu wzięło, to jeszcze do tego nie wiem co się działo dopóki tego nie wytarłam. I już sobie wkręcam jakieś głupoty
Jak niby sperma z łokcia miała się przedostać do pochwy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 16:41   #3904
mrsrobot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jak niby sperma z łokcia miała się przedostać do pochwy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie. Ciąża z łokcia. Jednak boję się, że ja dotknęłam się np. na brzuchu i jakoś mogła spłynąć dalej. Ale chyba bym czuła jakby tak było.
mrsrobot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 16:53   #3905
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrsrobot Pokaż wiadomość
No właśnie. Ciąża z łokcia. Jednak boję się, że ja dotknęłam się np. na brzuchu i jakoś mogła spłynąć dalej. Ale chyba bym czuła jakby tak było.
Jak? To jest w ogóle nielogiczne. Zresztą sperma musi dotrzeć do pochwy pod odpowiednim ciśnieniem. Na łokciu to ona długo nie pożyje, bo nie ma do tego warunków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 17:02   #3906
mrsrobot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jak? To jest w ogóle nielogiczne. Zresztą sperma musi dotrzeć do pochwy pod odpowiednim ciśnieniem. Na łokciu to ona długo nie pożyje, bo nie ma do tego warunków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no OK, poddaje się, to chyba musiałby być jakiś cud żeby coś z tego było
mrsrobot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 17:04   #3907
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrsrobot Pokaż wiadomość
Nie no OK, poddaje się, to chyba musiałby być jakiś cud żeby coś z tego było
Nawet cud by nie dał rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-19, 17:05   #3908
mrsrobot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nawet cud by nie dał rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale jak będę, to osobiście tu napiszę!!!
mrsrobot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 17:07   #3909
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrsrobot Pokaż wiadomość
Ale jak będę, to osobiście tu napiszę!!!
Spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 18:03   #3910
Blanka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Czy mogę być w ciąży

Hej mam pytanie , w czasie okresu chłopak robił mi dobrze palcami, akurat wtedy nie było krwii , boję się że mógł przenieść prekuliat albo sperme od tego czasu minęło ok 2 tyg , jestem okropnie wrażliwa na zapachy , na wszytsko wręcz I czy wmawiaj sobie to czy naprawdę mogę być w ciąży?
Blanka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 20:51   #3911
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży

Cytat:
Napisane przez Blanka129 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie , w czasie okresu chłopak robił mi dobrze palcami, akurat wtedy nie było krwii , boję się że mógł przenieść prekuliat albo sperme od tego czasu minęło ok 2 tyg , jestem okropnie wrażliwa na zapachy , na wszytsko wręcz I czy wmawiaj sobie to czy naprawdę mogę być w ciąży?
W ciąży bez stosunku? Raczej bardzo ciężko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-21, 21:12   #3912
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży

Cytat:
Napisane przez Blanka129 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie , w czasie okresu chłopak robił mi dobrze palcami, akurat wtedy nie było krwii , boję się że mógł przenieść prekuliat albo sperme od tego czasu minęło ok 2 tyg , jestem okropnie wrażliwa na zapachy , na wszytsko wręcz I czy wmawiaj sobie to czy naprawdę mogę być w ciąży?

W taki sposób nie możesz.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 06:40   #3913
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży

Cytat:
Napisane przez Blanka129 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie , w czasie okresu chłopak robił mi dobrze palcami, akurat wtedy nie było krwii , boję się że mógł przenieść prekuliat albo sperme od tego czasu minęło ok 2 tyg , jestem okropnie wrażliwa na zapachy , na wszytsko wręcz I czy wmawiaj sobie to czy naprawdę mogę być w ciąży?
Wmawiasz sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 12:07   #3914
WrzosKGB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzień dobry. Zwracam się z zapytaniem o wysokość ryzyka zapłodnienia, bo zdaję sobie sprawę, że ryzyko jest zawsze, ale mi chodzi o tą konkretną sytuację...Otóż na ogół uprawiam seks z partnerem stosując prezerwatywy. Ostatnio (6 dc) jednak miała miejsce sytuacja (nie jestem z niej dumna) zaczęliśmy to robić w gumce, potem ją ściągnęliśmy na jakieś 3-4 minuty, założyliśmy nową i w niej odbył się tzw. ''finał''. Do pewnego czasu myślałam, że mój chłopak nie wytwarza preejakulatu, jednak ostatnio zauważyłam, że jednak go ma, niedużo, ale jednak. Bardzo się zatem wystraszyłam, że mogło coś przy tamtym seksie we mnie zostać. Cykle mam ostatnio bardzo nieregularne, ale żaden nigdy nie trwał krócej niż 29 dni. Czy jest możliwe, że nagle dzień po skończonej miesiączce wystąpiła owulacja? Albo, że preejakulat przeczekał we mnie do owulacji? Nie wiem czy to ważna informacja, ale na przykład moja mama nigdy nie miała problemów z płodnością i praktycznie od razu była w ciąży bez nie wiadomo jakich staraniach, czy u mnie może być tak samo? Niepokoi mnie też fakt, że od kilku dni bolą mnie plecy w lędźwiach. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
WrzosKGB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 13:15   #3915
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez WrzosKGB Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Zwracam się z zapytaniem o wysokość ryzyka zapłodnienia, bo zdaję sobie sprawę, że ryzyko jest zawsze, ale mi chodzi o tą konkretną sytuację...Otóż na ogół uprawiam seks z partnerem stosując prezerwatywy. Ostatnio (6 dc) jednak miała miejsce sytuacja (nie jestem z niej dumna) zaczęliśmy to robić w gumce, potem ją ściągnęliśmy na jakieś 3-4 minuty, założyliśmy nową i w niej odbył się tzw. ''finał''.
Jeżeli nie penetrował cię bez prezerwatywy to ryzyka ciąży nie ma, jeśli tak to jest ultra niski, graniczące z zerowym, zważywszy, że jesteś na samym początku cyklu, a dowodów na ciążę z samego preejakulatu brak.

Cytat:
Cykle mam ostatnio bardzo nieregularne, ale żaden nigdy nie trwał krócej niż 29 dni.
Co to znaczy bardzo nieregularne? Może skonsultuj to z lekarzem. Przyczyn może być wiele, a choroba im wcześniej wykryta tym lepsze rokowania.

Cytat:
Czy jest możliwe, że nagle dzień po skończonej miesiączce wystąpiła owulacja?
Nie.

Cytat:
Albo, że preejakulat przeczekał we mnie do owulacji?
Szczerze wątpię.

Cytat:
Nie wiem czy to ważna informacja, ale na przykład moja mama nigdy nie miała problemów z płodnością i praktycznie od razu była w ciąży bez nie wiadomo jakich staraniach, czy u mnie może być tak samo?
Niekoniecznie. Duży wpływ na płodność ma środowisko, a dziedziczenie też nie jest takie prostoliniowe.

Cytat:
Niepokoi mnie też fakt, że od kilku dni bolą mnie plecy w lędźwiach.
Przyczyn może być wiele. Bardziej prawdopodobne od ciąży jest, że siedzisz za dużo przy komputerze, przedźwignęłaś się albo cię zawiało.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 12:11   #3916
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny proszę pomóżcie bo jestem głupia i wierzę co piszą w internecie. Jestem na ringach hormonalnych. W zeszłą sobotę rano zauważyłam że ring jest nisko. Tylko nie zwróciłam uwagi czy wystaje czy nadal jest w środku. Wtedy się tym nie przejęłam i zrobiłam przerwę. Dostałam normalnie krwawienie ale wczoraj wpadłam na pomysł, że może owulacja się odblokowała bo ten ring był trochę na zewnątrz i że sprawdzę bo mam akurat testy owulacyjne. Robiłam trochę żeby się uspokoić, a tu testowa kreska ciemna. Nie aż tak bardzo jak kontrolna ale jednak podobna. I teraz nie wiem czy przez ten wysunięty ring mogła się odblokować owulacja. Ostatni raz współżyłam we wtorek więc plemniki tyle nie przeżyły. Ale naczytałam się, że testy owulacyjne wskazują ciążę przed ciążowym. I ja nie wiem jak to jest możliwe, na opakowaniu jest napisane, że hcg do 200 mlu/ml nie wpływa. A testy ciążowe 10 mają czułość. Czy wgl możliwa jest sytuacja że owulacji ani ciąży nie ma tylko test wyszedł pozytywny bo jestem na ringach? Czy warto rano zrobić ciążowy albo jechać na betę skoro ostatni stosunek był tydzień temu?
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 14:51   #3917
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Czy wgl możliwa jest sytuacja że owulacji ani ciąży nie ma tylko test wyszedł pozytywny bo jestem na ringach?
Jest, producenci testów owulacyjnych generalnie nie zalecają ich robienia w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej. Tak samo przy innych sytuacjach zaburzających układ hormonalny - leki, menopauza, ciąża.

Ale jak masz panikować, to zrób ten test.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 18:07   #3918
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A myślicie że warto brać tabletkę dzień po? Ostatni stosunek był we wtorek, ta linia testowa na owulacyjnym była jaśniejsza niż kontrolna i tak myślę że może była owulacja w sobotę. Ale chyba plemniki od wtorku by nie przeżyły tyle czasu
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 21:26   #3919
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
A myślicie że warto brać tabletkę dzień po? Ostatni stosunek był we wtorek, ta linia testowa na owulacyjnym była jaśniejsza niż kontrolna i tak myślę że może była owulacja w sobotę. Ale chyba plemniki od wtorku by nie przeżyły tyle czasu
Gdyby nawet odblokowała Ci się owulacja to pozytywny wynik testu oznaczałby raczej owulację dziś, po owulacji w sobotę na teście już byś nie miała śladu.
Ja bym na Twoim miejscu nie brała tabletki po, nie ma sensu pakować w siebie dodatkowych hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 21:42   #3920
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Gdyby nawet odblokowała Ci się owulacja to pozytywny wynik testu oznaczałby raczej owulację dziś, po owulacji w sobotę na teście już byś nie miała śladu.
Ja bym na Twoim miejscu nie brała tabletki po, nie ma sensu pakować w siebie dodatkowych hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie. Co najwyżej zrób test jakieś 10 dni po stosunku, dla uspokojenia.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 22:11   #3921
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzięki dziewczyny macie rację. Te testy wgl są jakieś dziwne tego samego dnia wychodzą raz pozytywne raz negatywne pomimo, że mało piję i chodzę do toalety co 4 godziny. Też ufam tym ringom i nigdy nie myślałam, że mogą wyjść trochę z pochwy aż na forum nie przeczytałam, że dziewczyna się obudziła z 1 cm na zewnątrz.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 22:13   #3922
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny macie rację. Te testy wgl są jakieś dziwne tego samego dnia wychodzą raz pozytywne raz negatywne pomimo, że mało piję i chodzę do toalety co 4 godziny. Też ufam tym ringom i nigdy nie myślałam, że mogą wyjść trochę z pochwy aż na forum nie przeczytałam, że dziewczyna się obudziła z 1 cm na zewnątrz.
W przypadku ringów antykoncepcja jest zaburzona kiedy ring znajduje się POZA ciałem ponad 3h. Tutaj taka sytuacja nie zaistniała, więc wg mnie nie masz się czym martwić. Na pewno bym nie brała tabletki po.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 15:27   #3923
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jeszcze mam takie jedno pytanie. Zrobiłam trochę głupio, chciałam zobaczyć czy to możliwe że ten ring by wystawał 1 cm nie zauważony i w czasie tej przerwy włożyłam ten straty, używany wcześniej przez 3 tyg. Na dosłownie 5 min. Później wyjełam doczekałam do końca przerwy i włożyłam nowy. Czy te 5 min mogło zapoczątkować nowy tydzień czy to tak krótko, że nic się nie zdążyło wchłonąć i nic się nie stało?
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 19:43   #3924
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie jedno pytanie. Zrobiłam trochę głupio, chciałam zobaczyć czy to możliwe że ten ring by wystawał 1 cm nie zauważony i w czasie tej przerwy włożyłam ten straty, używany wcześniej przez 3 tyg. Na dosłownie 5 min. Później wyjełam doczekałam do końca przerwy i włożyłam nowy. Czy te 5 min mogło zapoczątkować nowy tydzień czy to tak krótko, że nic się nie zdążyło wchłonąć i nic się nie stało?
Nie, organizm tego nie zauważył pewnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 05:25   #3925
Blanka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Czy mogę być w ciąży

Hej mam pytanie , otóż już 2 dzień spóźnia mi się okres , z chłopakiem uprawieliśmy wiele razy petting Ale tylko 3 razy ob robi mi dobrze I bije się że mógł coś przenieść , w dzień przewidywanej miesiaczki zrobiłam test o czułości 25mlu I był negatywny dziś drugi dzień z porannego moczu tą samą czułość też negatywny . Czy mogę być cciąży tylko za wcześnie jest to stwierdzić przez te testy ?
Blanka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 08:29   #3926
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży

Cytat:
Napisane przez Blanka129 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie , otóż już 2 dzień spóźnia mi się okres , z chłopakiem uprawieliśmy wiele razy petting Ale tylko 3 razy ob robi mi dobrze I bije się że mógł coś przenieść , w dzień przewidywanej miesiaczki zrobiłam test o czułości 25mlu I był negatywny dziś drugi dzień z porannego moczu tą samą czułość też negatywny . Czy mogę być cciąży tylko za wcześnie jest to stwierdzić przez te testy ?
Z pettingu nie zajdziesz w ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 09:09   #3927
OceanEyes
Przyczajenie
 
Avatar OceanEyes
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 7
Test ciążowy a cień drugiej kreski?

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne ale była antykoncepcja. Dzisiaj powinnam dostać okres ale w razie czego zrobiłam test strumieniowy z rannego moczu i zaniepokoił mnie cień drugiej kreski tak pod światło jak się spojrzy. Mam objawy typowe dla okresu ale martwi mnie ten cień kreski...
OceanEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 13:32   #3928
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Test ciążowy a cień drugiej kreski?

Cytat:
Napisane przez OceanEyes Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem w dni płodne ale była antykoncepcja. Dzisiaj powinnam dostać okres ale w razie czego zrobiłam test strumieniowy z rannego moczu i zaniepokoił mnie cień drugiej kreski tak pod światło jak się spojrzy. Mam objawy typowe dla okresu ale martwi mnie ten cień kreski...
Ten cień kreski pod światło w wielu testach jest widoczny, bo jest tam delikatne zagłębienie. Wcale nie świadczy to o ciąży, skoro się zabezpieczyłaś to nie masz się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 15:08   #3929
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Test ciążowy a cień drugiej kreski?

Cytat:
Napisane przez OceanEyes Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem w dni płodne ale była antykoncepcja. Dzisiaj powinnam dostać okres ale w razie czego zrobiłam test strumieniowy z rannego moczu i zaniepokoił mnie cień drugiej kreski tak pod światło jak się spojrzy. Mam objawy typowe dla okresu ale martwi mnie ten cień kreski...
A czemu uważasz, że antykoncepcja mogła zwieść?

Organizm to nie komputer. Nie musisz miesięcy w miesiąc dostawać okres co do dnia.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 19:16   #3930
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, uprawiałam seks z moim chłopakiem 4 dni po zakończeniu okresu, gumka pękła ale nie doszedł we mnie. Od razu kiedy się zorientowalismy wymieniliśmy gumkę. Czy jest ryzyko zajścia w ciążę? Czy powinnam wziąć tabletkę po?
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.