Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-22, 22:40   #451
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
martaakow - z Twoich zdjęć najbardziej rzuciło mi się w oczy to w dżinsach i kolorowej koszuli, totalnie Ci pasuje, tak samo to w szarej krótkiej spódniczce i chyba tej samej koszuli no i ta sukienka po skróceniu zdecydowanie lepiej, wcześniej było tak trochę babcinie
Dziękuję, bardzo lubię te koszulę i faktycznie często dostaję w niej komplementy.

Skasowałam niechcący fragment o pierścionkach - z podobnego powodu nie noszę, bo musiałabym mieć każdy od jubilera, nie ma z takich zwykłych metalowych mojego rozmiaru, wszystkie są za duże.
A szkoda mi pieniędzy na pierscionki od jubilera. Może tylko jeden.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 22:47   #452
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
matko, jak ten wątek biegnie udało mi się w końcu przysiąść na dłużej do komputera i już się odnoszę do wszystkiego, plus parę refleksji na temat zdjęć dziewczyn

no właśnie te kreski to był jeden z powodów dla których zakwalifikowałam siebie do SD - makijaż, który jest tam opisany w sumie robię od kiedy pamiętam tzn. kreski + często ciemniejsze usta.





jeśli chodzi o kolory to dopasowanie sobie pasujących kolorów przychodzi mi duuużo łatwiej niż w kwestii fasonów w sumie moimi najbardziej wow kolorami są bordowy, butelkowa zieleń ciemne, głębiokie fiolety, granaty. w czerni mogę chodzić, ale nie ma takiego efektu jak przy wyżej wymienionych kolorach. w sumie z tymi kreskami faktycznie mogłabym pokombinować, szczególnie że często robię to na czuja i na szybko, więc ręka się czasem omsknie za daleko


dziękuję

zawsze jak patrzę na siebie w lustrze to mi się wydaje, że jestem strasznie wielka i szeroka, natomiast na zdjęciach wygląda to zupełnie odwrotnie, więc może to już kwestia moich kompleksów i przewrażliwienia


jutro wrzucę na Pinteresta zdjęcia sylwetki




no to jest totalnie w moim guście w ogóle jeżeli chodzi o styl, to ciągnie mnie bardzo do TR, od czasów zanim dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak Kibbe lubię dość ciężką, gotycką biżuterię, koronki, no i przede wszystkim widzę, że u mnie bardzo sprawdza się mocne podkreślanie talii. wiem też, że nie pasują mi ciuchy oversize, których mam pełno, bo je po prostu lubię na codzień :P i są we właściwych dla mnie kolorach i to się jakoś tam broni, ale jednak luźny, swetrowy styl wydaje się jakoś mnie gasić, tak samo jeżeli chodzi o stylizacje z linią przecięcia w innym miejscu niż talia.





poprzymierzam jeszcze jutro różne ciuchy i porównam pytałam się też przyjaciółki co by mi pasowało jej zdaniem i w sumie pokrywa się z tym co wstawiała Maggie

nie wiem czemu nie zacytowało mi posta Celestine w którym było o brwiach - wiem, chciałabym je trochę zapuścić, mam nadzieję, że po takim czasie wyrywania będą chciały w ogóle jeszcze rosnąć

martaakow - z Twoich zdjęć najbardziej rzuciło mi się w oczy to w dżinsach i kolorowej koszuli, totalnie Ci pasuje, tak samo to w szarej krótkiej spódniczce i chyba tej samej koszuli no i ta sukienka po skróceniu zdecydowanie lepiej, wcześniej było tak trochę babcinie
Celestine - u Ciebie wszystkie stylówki wydają się mocno classy i przemyślane, widać że wiesz co robisz
u silver_lining jeżeli chodzi o biżuterię musiałam mieć chwilę zastanowienia, ale po głębokim namyśle chyba srebrna, choć ręki nie dam
Soft_Classic - jednokolorowa sukienka chyba mi się u Ciebie najbardziej podoba, chociaż tym kolorem niekoniecznie musi być czarny
Farfalla - ten gratanowy zestaw ze spódnicą zdecydowanie najlepiej, spodnie dają efekt no takich właśnie kolumn jak ktoś tu pisał, dziwne to wygląda

pisałyście coś o biżuterii - ja mam pełno różnych pierścionków, bransoletek i wisiorków, o ile na szyję częściej zdarza mi się coś zakładać, o tyle pierścionki leżą bezużyteczne, bo albo jest mi niewygodnie/boję się że zgubię i ściągam, albo są w rozmiarze "uniwersalnym" który zawsze okazuje się za duży dla moich niezbyt imponujących palców szczególnie upodobałam sobie duże, gotyckie pierścienie w takim stylu https://pl.pinterest.com/pin/661395895263150725/ no ale rozmiar nie ten, więc niestety leżą i się kurzą
Kurczę, to bardzo się cieszę, że utrafiłam w to, co sama lubisz
Co do kreski, to możesz jak najbardziej robić, ale z tego, co się dowiedziałam, kreska nie powinna być bardziej widoczna niż linia rzęs i nie powinna wychodzić poza zewnętrzny kącik oka. Słowem, powinna być subtelniejsza niż ta zalecana dla SD. Analogicznie ze sztucznymi rzęsami - można stosować, lecz efekt powinien być subtelniejszy niż u SD. Te dwa typy mają trochę wspólnego, ale styl SD jest ogółem cięższy.
Nie wiem jak się zapatrujesz na czerwone usta, natomiast Głęboka Jesień może poszaleć w tym zakresie - kasztanowa, karminowa czerwień.
Hisoka - ciekawa stylizacja z tą czarną bluzką. Natomiast biała sukienka jest raczej dla Soft Gamine.
Pozwolę sobie jeszcze na kilka słów apropos biżuterii gotyckiej vs. Theatrical Romantic. Otóż ja bym zalecała bazować na nawiązaniach do mody wiktoriańskiej, gotyckich chokerach na szyję niż cięższych motywach typu trupie czaszki, smoki czy pentagramy. To bym raczej zostawiła Flamboyant Gamine. Dla Theatrical Romantic raczej bym widziała kamee, czarne róże, jakieś księżyce, w każdym razie raczej mroczny romantyzm kojarzony z nocą, tajemnicą, czymś eterycznym, niż z nieumarłymi istotami.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-06-22 o 23:04
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 23:19   #453
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87949164]Kurczę, to bardzo się cieszę, że utrafiłam w to, co sama lubisz
Co do kreski, to możesz jak najbardziej robić, ale z tego, co się dowiedziałam, kreska nie powinna być bardziej widoczna niż linia rzęs i nie powinna wychodzić poza zewnętrzny kącik oka. Słowem, powinna być subtelniejsza niż ta zalecana dla SD. Analogicznie ze sztucznymi rzęsami - można stosować, lecz efekt powinien być subtelniejszy niż u SD. Te dwa typy mają trochę wspólnego, ale styl SD jest ogółem cięższy.
Nie wiem jak się zapatrujesz na czerwone usta, natomiast Głęboka Jesień może poszaleć w tym zakresie - kasztanowa, karminowa czerwień.
Hisoka - ciekawa stylizacja z tą czarną bluzką. Natomiast biała sukienka jest raczej dla Soft Gamine.
Pozwolę sobie jeszcze na kilka słów apropos biżuterii gotyckiej vs. Theatrical Romantic. Otóż ja bym zalecała bazować na nawiązaniach do mody wiktoriańskiej, gotyckich chokerach na szyję niż cięższych motywach typu trupie czaszki, smoki czy pentagramy. To bym raczej zostawiła Flamboyant Gamine. Dla Theatrical Romantic raczej bym widziała kamee, czarne róże, jakieś księżyce, w każdym razie raczej mroczny romantyzm kojarzony z nocą, tajemnicą, czymś eterycznym, niż z nieumarłymi istotami.[/QUOTE]

kiedyś często malowałam usta na ciemną czerwień zresztą, na zdjęciu profilowym na Pintereście mam je pomalowane na bordowy, choć to zdjęcie sprzed kilku lat i 10 kg więcej niż teraz
przestałam ze względów praktycznych, używałam pomadek Golden Rose Velvet Matte i te ciemne czerwienie strasznie szybko i nierówno się zjadały, za to ta seria z pomadkami w płynie która mi się świetnie trzyma na ustach nie ma dobrego odpowiednika kolorystycznego
chokery lubię bardzo doskonale wiem o jaki klimat Ci chodzi

za czasów licealnych postanowiłam sobie, że będę ostrą laską i chodziłam w glanach, łańcuchu przy spodniach i do tego włosy na różowo plus różowe dredy oglądam sobie zdjęcia z tamtego okresu i zastanawiam się jak mogłam się tak oszpecić
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-22, 23:37   #454
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
kiedyś często malowałam usta na ciemną czerwień zresztą, na zdjęciu profilowym na Pintereście mam je pomalowane na bordowy, choć to zdjęcie sprzed kilku lat i 10 kg więcej niż teraz
przestałam ze względów praktycznych, używałam pomadek Golden Rose Velvet Matte i te ciemne czerwienie strasznie szybko i nierówno się zjadały, za to ta seria z pomadkami w płynie która mi się świetnie trzyma na ustach nie ma dobrego odpowiednika kolorystycznego
chokery lubię bardzo doskonale wiem o jaki klimat Ci chodzi

za czasów licealnych postanowiłam sobie, że będę ostrą laską i chodziłam w glanach, łańcuchu przy spodniach i do tego włosy na różowo plus różowe dredy oglądam sobie zdjęcia z tamtego okresu i zastanawiam się jak mogłam się tak oszpecić
Ten styl "ostrej laski" jest lepszy dla Flamboyant Gamine, który, w skrócie mówiąc, jest najniższym androgenicznym typem że wszystkich, a dodatkowo ma pozbierane cechy z grupy Romantic, Dramatic i Natural tak, że jemu takie ekstrawaganckie stylizacje ujdą. Natomiast TR jest w pierwszej kolejności typem romantycznym, więc powinno przede wszystkim eksponować cechy yin w swojej urodzie, a w następnej, eksloporować dramatyczny pierwiastek w urodzie. Ten dramatyczny yang pozwala na bardziej intensywny makijaż niż u czystego typu Romantic, barokową biżuterię w stylu retro, cięższe tkaniny, i tak dalej, ja bym dopuściła nawet skórzane elementy, ale zawsze powinny być elementem wzmacniającym romantyczny styl niż zaczątkiem stricte androgenicznego stylu.
W makijażu podobnie, unikamy stricte dramatycznego czy graficznego, podkreślamy cechy yin, dodajemy trochę teatralności i to wystarczy, a efekt będzie spektakularny.
Jeśli chodzi o tę serię, ja Lojrze, która też jest Głęboką Jesienią, polecałam nr 25 i 27, dość intensywne głębokie brązy. Wszak nie samą czerwienią człowiek żyje może jak znajdę jakąś ciekawą ciemną czerwień, to umieszczę na Pintereście.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-06-22 o 23:39
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 00:21   #455
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Z okularami u mnie jest tak, że zawsze są albo za duże, albo za małe :P Nie znalazłam idealnego kształtu i wielkości. Zawsze coś zgrzyta :P


Co do białej sukienki w kwiaty, to właśnie mi się z SG kojarzyła. A przez to, że (chyba) nieźle mi w kitkach, to znowu pojawiły się wątpliwości "a może jednak SG". W szczególności, że te dwa typy bywają mylone.

Jak chodzi o drugą sukienkę (to sukienka, a nie spódnica + bluzka... wtedy byłby mniejszy problem z nietrafionym zakupem :P ), to sam wężowy wzór (według mnie) wygląda na mnie ok. Ale chyba to odcięcie pod biustem jakoś zaburza proporcje. Może pokombinuję z paskami

"Stylizacja" z T-shirtem kojarzy mi się z FG. To raczej nie moja "bajka" wdg. Kibbe, ale nie wygląda też bardzo źle.



Jako, że teraz (godzina 00:55 :P) mam chwilkę, to odniosę się, do tego, co nowego widzę na Pintereście

Natalcia - chętnie zobaczyłabym zdjęcia sylwetki - tj. w czymś czarnym, obcisłym na jaśniejszym tle, albo w czymś bardziej "odkrywającym" sylwetkę. Po zdjęciach generalnie ciężko cokolwiek ustalić, a w sytuacji gdy spora część sylwetki jest czymś przykryta, to ciężko nawet wstępnie coś (w miarę) jednoznacznie określić.

Poza tym zdjęcia są z wskości ramion, a nie "środka". To może zaburzać proporcje.

Poza tym makijaż może odgrywać sporą rolę przy analizie twarzy.

Chimay - widzę na pintereście jedno zdjęcie. Ładnie Ci w takim makijażu i fryzurze Jak chodzi o ubiór, to też mi się podoba. Jest mega różnica w porównaniu ze stylem SC

Lojra - z czystej ciekawości chciałabym Cię zobaczyć w "nie-ciemnych, nie- matowych" pomadkach :P Nie mówię, że głęboka jesień jest złym tropem, ale chętnie bym zobaczyła kolory bardziej naturalne i bardziej jaskrawe I nie matowe :P


Silver lining - Moim zdaniem gorzej Ci w srebrnym niż w złotym. Ale najbardziej chyba podoba mi się różowe złoto :P

Co do makijażu, to "mocne oko (kolor) + mocne usta" nie pasują. Widzę u Ciebie mocniej podkreślone oko i tylko lekko podkreślone usta.

Farfalla - stawiałabym na DC.

Martakow - nie wiem które zdjęcia są nowe :P Z tych, które chyba są nowsze, to podoba mi się zestaw "żółta bluzka, czarne spodnie, czerwone buty" (szczególnie jak koszulka jest tak "trochę w spodniach :P ") i sukienka przerobiona na krócej. Niespecjalnie podoba mi się czarna sukienka z koronką. Wydaje mi się, że bardziej młodo i świeżo wyglądasz w innych zestawieniach.

Czy coś pominęłam w nadrabianiu? :P Nie wiem czy Celestine wrzuciła coś nowego, bo jest dużo zdjęć z albumu na gmail
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 05:41   #456
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Martakow - nie wiem które zdjęcia są nowe :P Z tych, które chyba są nowsze, to podoba mi się zestaw "żółta bluzka, czarne spodnie, czerwone buty" (szczególnie jak koszulka jest tak "trochę w spodniach :P ") i sukienka przerobiona na krócej. Niespecjalnie podoba mi się czarna sukienka z koronką. Wydaje mi się, że bardziej młodo i świeżo wyglądasz w innych zestawieniach.
Większość zdjęć jest starych, przeniesionych z gmaila. Nowe są chyba tylko z tymi butami w żółtej koszulce, gdzie mam 2 warkoczyki (takie po 2 cm ale dało się zrobić), sukienka po skróceniu i ta czarna.
Z tą czarną może to efekt koloru, bo wydaje mi się, że fason sam w sobie jest bardzo dobry.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 07:48   #457
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Lojra - z czystej ciekawości chciałabym Cię zobaczyć w "nie-ciemnych, nie- matowych" pomadkach Nie mówię, że głęboka jesień jest złym tropem, ale chętnie bym zobaczyła kolory bardziej naturalne i bardziej jaskrawe I nie matowe
Oj to może być ciężko z jaskrawymi, bo ja na co dzień nie maluję ust, a te ciemne pomadki to są na jakieś super wyjścia Wstawiłam ostatnio w albumie Google zdjęcie w czerwonej pomadce, zaraz przeniosę je na Pinterest. Zazwyczaj to noszę właśnie naturalne błyszczyki albo jakieś pół transparente pomadki typu mój ulubiony chubby stick whole lotta honey. Raczej idę w te klimaty na co dzień wstawiłam kilka zdjęć z naturalnymi ustami plus te wspomniane czerwone


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 08:49   #458
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Oj to może być ciężko z jaskrawymi, bo ja na co dzień nie maluję ust, a te ciemne pomadki to są na jakieś super wyjścia Wstawiłam ostatnio w albumie Google zdjęcie w czerwonej pomadce, zaraz przeniosę je na Pinterest. Zazwyczaj to noszę właśnie naturalne błyszczyki albo jakieś pół transparente pomadki typu mój ulubiony chubby stick whole lotta honey. Raczej idę w te klimaty na co dzień wstawiłam kilka zdjęć z naturalnymi ustami plus te wspomniane czerwone


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czerwona szminka ma zbyt czysty odcień, lepsza byłaby dla Czystej Wiosny lub Zimy. Co do dziennych kolorów ust, jeżeli ten brązowawy to Chubby Stick Whole Lotta Honey, to w nim prezentujesz się najlepiej.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 08:54   #459
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87949604]Czerwona szminka ma zbyt czysty odcień, lepsza byłaby dla Czystej Wiosny lub Zimy. Co do dziennych kolorów ust, jeżeli ten brązowawy to Chubby Stick Whole Lotta Honey, to w nim prezentujesz się najlepiej.[/QUOTE]Ten z podwójnego zdjęcia to błyszczyk Fenty. Tam gdzie mam fioletową bluzkę to jakaś brązowa pomadka no name Ale ten chubby stick jest w stylu właśnie tego błyszczyka, takie moje naturalne usta tylko bardziej brązowawe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 09:25   #460
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ten z podwójnego zdjęcia to błyszczyk Fenty. Tam gdzie mam fioletową bluzkę to jakaś brązowa pomadka no name Ale ten chubby stick jest w stylu właśnie tego błyszczyka, takie moje naturalne usta tylko bardziej brązowawe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ten taki rudawy brąz na zdjęciu w czarnej bluzce?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 09:43   #461
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Ciężko za Wami wszystkimi nadążyć ostatnio.

@SoftClassic mnie się bardzo podobasz w tych kulotach i ogólnie stylizacje SD zdecydowanie do Ciebie pasują w moim odczuciu. Ale nadal spokojne testowanie, kiedy dajesz sobie czas żeby to przemyśleć jest wskazane

@Hisoka te dwie kitki wyglądają raczej mocno dziecinnie i odbierają kobiecość z Twojej aury. Poprzednie fryzury sprawiały bardziej elektryzujące wrażenie w połączeniu z całością. Wydaje mi się ze czerń i ten nadruk na T-świecie jest za ciężkie dla Ciebie. Jasna sukienka jest faktycznie zbyt SG. Wężowy wzorek jest takie neutralny dla Ciebie - nie szkodzi ale nie wiem czy coś dodaje. Za to ta talia pod biustem z takim kontrastowym jeszcze odcięciem jakoś nie pasuje. Okulary są za duże, ale to na pewno wiesz. Również wydają mi się za ciemne. Trzymam kciuki, żebyś znalazła coś co Ci pasuje. Za to bluzka która wystaje spod kurtki (jak mierzysz okulary) wydaje się intrygująca zarówno kolorem i faktura - pokażesz się w niej?

@Lojra jak Ci pięknie w tym fiolecie :róża: (niewiem jak Nazwać ten kolor). Jestem wielka fanka Twojej twarzy i Twoich makijaży. Tyle jest w tym tajemnicy a jednocześnie bije od Ciebie spokojne ciepło.

@martaakow ja jeszcze raz patrzę na zdjęcia w butach. I wcześniej skupiłam się na butach tylko, ale teraz to myśle ze te skinny spodnie i ta bluzka (szczególnie zebrana asymetrycznie z jednej strony) wyglada naprawdę super. I kolory i krój bardzo Ci pasują. Wydaje się że się już dobrze odnajdujesz w SG i bardzo Ci to służy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 09:43   #462
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87949759]A ten taki rudawy brąz na zdjęciu w czarnej bluzce?[/QUOTE]To jest Golden Rose Soft&Matte 118, pisałaś kiedyś, że dla zgaszonej jesieni. Na tym zdjęciu tak nie widać, ale ta pomadka wygląda na mnie dość pomarańczowo, chociaż nie ma tragedii.
Dodałam zdjęcie, które chyba też wystawiałam do albumu Google w tej pomadce.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 09:48   #463
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Tak patrzę jeszcze na Was dziewczyny i widzę, że jak znajdziecie swoje Kibbe to się robi petarda ze Wszystkiego. Chimay, Martaakow, Celestine to co wrzucacie do albumów jest super w przytłaczającej większości. Lojra jesteś dla mnie krolowa makijażu.

Ja chyba jeszcze muszę dużo mierzyć i nie wiem czy nie zrobię jeszcze małej wycieczki w kierunku DC albo jakiegoś C.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 09:56   #464
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@Lojra jak Ci pięknie w tym fiolecie :róża: (niewiem jak Nazwać ten kolor). Jestem wielka fanka Twojej twarzy i Twoich makijaży. Tyle jest w tym tajemnicy a jednocześnie bije od Ciebie spokojne ciepło.
Ojej, ale to miłe dziękuję

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Lojra jesteś dla mnie krolowa makijażu.
Haha, daleko mi i to bardzo ale dziękuję, staram się
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:04   #465
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
To jest Golden Rose Soft&Matte 118, pisałaś kiedyś, że dla zgaszonej jesieni. Na tym zdjęciu tak nie widać, ale ta pomadka wygląda na mnie dość pomarańczowo, chociaż nie ma tragedii.
Dodałam zdjęcie, które chyba też wystawiałam do albumu Google w tej pomadce.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, to ciekawe, zapewne stwierdziłam tak, bo w opakowaniu musiała wyglądać na mocno zgaszoną (albo to była kwestia światła), za to na ustach robi już inne wrażenie. Powiedziałabym wręcz, że spełnia w punkt kryteria dziennego koloru dla Głębokiej Jesieni.
https://pl.pinterest.com/pin/716494621946684607/ (trzeci od lewej, górny rząd).

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-06-23 o 10:06
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:29   #466
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Dorzuciłam kilka zdjęć.

Co myślicie o tych okularach. Właściwie w każdych przeciwsłonecznych wyglądam głupio :P
Kształt wydaje się w porządku, ale za duże.


Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Dla jakich typów są sukienki? (wydaje mi się, że "wężowa" mi nie pasuje przez podwyższoną talię :/ Ale kupiłam i nie mogę oddać).
Mnie się jakoś romantikowo kojarzy, wszak R ma też wąskie sukienki, nie tylko powiewające szyfony i falbanki. Tylko motyw wężowy nie dla R.


Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
No i moja ostatnio ulubiona fryzura :P Zupełnie nie TR, ale wygodna :P
Chyba bardziej podchodzi pod kategorię "przebranie" albo cosplay, a wydaje mi się, że akurat Twoja uroda znosi wycieczki w różne takie odległe kierunki. W każdym razie nie wyglądasz w tym głupio, a większość dorosłych kobiet w dwóch kucykach wyglądałaby no... głupio.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się to, co obecnie się w tamtych grupach dzieje. Ktoś zadaje pytanie dot. czy dana rzecz pasuje dla danego typu. No i zaczyna się burza, że ubrania nie mają swojego ID (David'owi Kibbe się to bardzo nie podoba i walczy z tymi postami) i wszystko zależy "od całości".

Nie do końca się z tym zgadzam, bo nie potrafię sobie wyobrazić, żeby niektóre rzeczy pasowały dla danego typu - np. buty typu Emu dla TR, R. Albo flabaniaste suknie dla D czy FN.
Spotkałam się gdzieś w tym poglądem, on chyba wynika z przekonania Kibbe, że jego system nie powinien mieć formy obrazkowych gotowych rozwiązań, które krążą po internecie, tylko być bazą do indywidualnego, nigdy nie kończącego się poszukiwania własnego stylu. No ale on jest stylistą, te poszukiwania to sedno jego pracy.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Poza tym zdjęcia są z wskości ramion, a nie "środka". To może zaburzać proporcje.

(...)

Farfalla - stawiałabym na DC.
Zestawiłam te 2 wypowiedzi, chociaż pierwsza była do natalci, ale wydaje mi się, że to może dotyczyć też farfalii, bo te szerokie spodnie bardziej podobały mi się na pierwszych zdjęciach obok łóżka i zdjęcia w tym otoczeniu chociaż są trochę gorsze kolorystycznie, wydają się być z naturalnej perspektywy. Zaś te z komodą w tle, chociaż wyraźniejsze, wydają się mieć zaburzoną perspktywę i może przez to nogi w spodniach wydają się takie "kolumnowate".

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Tak patrzę jeszcze na Was dziewczyny i widzę, że jak znajdziecie swoje Kibbe to się robi petarda ze Wszystkiego. Chimay, Martaakow, Celestine to co wrzucacie do albumów jest super w przytłaczającej większości. Lojra jesteś dla mnie krolowa makijażu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Robię czasem kolaże przed i po i różnica u mnie jest ogromna. Wrzuciłam trzy. Zwłaszcza ten z naturalowymi ciuchami pokazuje, jak się ubierałam jeszcze 4 lata temu i dlaczego całkiem wyleczyłam się z miłości do naturalowych ubrań (na którą choruje chyba większośc ludzi). No i ta sama jasna bluzka i te same dżinsy tylko w wersji SC z baletkami i nogawką klasycznej długości kontra kolorowe buty i podwinięta nogawka. Okrągłe baletki to straszne zło

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-06-23 o 10:31
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:35   #467
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87949911]Oo, to ciekawe, zapewne stwierdziłam tak, bo w opakowaniu musiała wyglądać na mocno zgaszoną (albo to była kwestia światła), za to na ustach robi już inne wrażenie. Powiedziałabym wręcz, że spełnia w punkt kryteria dziennego koloru dla Głębokiej Jesieni.
https://pl.pinterest.com/pin/716494621946684607/ (trzeci od lewej, górny rząd).[/QUOTE]To jest dziwny kolor, teraz gdy jestem bardziej opalona to jeszcze przejdzie, ale na żywo to jest taka zgaszona pomarańczka i raczej mało lubiany kolor jeśli chodzi o szminki. Jak miałam ją na ustach to słyszałam dość skrajne opinie, jedni mówili, że ciekawa pomadka inni, że brzydka

Wow chimay! Twoje kolaże zawsze mnie motywują do działania z Kibbe. Różnica między SN/N vs. FG jest ogromna i oczywiście jak zawsze FG na plus Super wyglądasz w tych jasnych spodniach i ogólnie cała stylówka jest świetna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:48   #468
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość



Zestawiłam te 2 wypowiedzi, chociaż pierwsza była do natalci, ale wydaje mi się, że to może dotyczyć też farfalii, bo te szerokie spodnie bardziej podobały mi się na pierwszych zdjęciach obok łóżka i zdjęcia w tym otoczeniu chociaż są trochę gorsze kolorystycznie, wydają się być z naturalnej perspektywy. Zaś te z komodą w tle, chociaż wyraźniejsze, wydają się mieć zaburzoną perspktywę i może przez to nogi w spodniach wydają się takie "kolumnowate".



Robię czasem kolaże przed i po i różnica u mnie jest ogromna. Wrzuciłam trzy. Zwłaszcza ten z naturalowymi ciuchami pokazuje, jak się ubierałam jeszcze 4 lata temu i dlaczego całkiem wyleczyłam się z miłości do naturalowych ubrań (na którą choruje chyba większośc ludzi). No i ta sama jasna bluzka i te same dżinsy tylko w wersji SC z baletkami i nogawką klasycznej długości kontra kolorowe buty i podwinięta nogawka. Okrągłe baletki to straszne zło
Właśnie ze względu na światło zrobiłam zdjęcia w dwóch miejscach. Dzięki za uwagę. Będę o tym pamiętać


Co do Twoich kolaży, to zdecydowanie najgorzej w stylówce N/SN. W FG jest bardzo harmonijnie i ciekawie. Jesteś inspiracją
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:51   #469
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
To jest dziwny kolor, teraz gdy jestem bardziej opalona to jeszcze przejdzie, ale na żywo to jest taka zgaszona pomarańczka i raczej mało lubiany kolor jeśli chodzi o szminki. Jak miałam ją na ustach to słyszałam dość skrajne opinie, jedni mówili, że ciekawa pomadka inni, że brzydka

Wow chimay! Twoje kolaże zawsze mnie motywują do działania z Kibbe. Różnica między SN/N vs. FG jest ogromna i oczywiście jak zawsze FG na plus Super wyglądasz w tych jasnych spodniach i ogólnie cała stylówka jest świetna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ciekawa rozbieżność między Twoją opinią a opinią otoczenie Najważniejsze jest oczywiście to jak Ty się czujesz.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 10:52   #470
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Czy któraś z tych sukienek byłaby odpowiednia dla DC?

https://www.bonprix.pl/style/sukienk...705&return=ref

https://www.bonprix.pl/style/sukienk...705&return=ref

https://www.bonprix.pl/style/sukienk...705&return=ref

https://www.bonprix.pl/style/sukienk...705&return=ref
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:58   #471
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@martaakow ja jeszcze raz patrzę na zdjęcia w butach. I wcześniej skupiłam się na butach tylko, ale teraz to myśle ze te skinny spodnie i ta bluzka (szczególnie zebrana asymetrycznie z jednej strony) wyglada naprawdę super. I kolory i krój bardzo Ci pasują. Wydaje się że się już dobrze odnajdujesz w SG i bardzo Ci to służy.
Niestety te skinny spodnie to tylko moje legginsy po domu, a bluzkę worek podwinęłam do zdjęcia, żeby nie niszczyła efektu.
Ale przyznam, że chciałabym w końcu znaleźć wąskie spodnie, które leżą na mnie tak dobrze jak te legginsy. Bo mam z wąskimi spodniami wielki problem i a to w biodrach źle leżą, a to w kroku, a to w łydkach przyciasne. A to w talii za wąskie.
I to strasznie zniechęca mnie do tka wąskich spodni i w efekcie często decyduje się na nieco szersze.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Tak patrzę jeszcze na Was dziewczyny i widzę, że jak znajdziecie swoje Kibbe to się robi petarda ze Wszystkiego. Chimay, Martaakow, Celestine to co wrzucacie do albumów jest super w przytłaczającej większości. Lojra jesteś dla mnie krolowa makijażu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję
Chociaż ja mam mnóstwo wpadek. Bardzo dużo rzeczy zamawiam i odsyłam, nawet nie pokazując tu zdjęć.
No i nie mówiąc o mojej szafie, która chyba w 80% składa się z ubrań, które nie mają nic wspólnego z SG.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:00   #472
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wow chimay! Twoje kolaże zawsze mnie motywują do działania z Kibbe. Różnica między SN/N vs. FG jest ogromna i oczywiście jak zawsze FG na plus Super wyglądasz w tych jasnych spodniach i ogólnie cała stylówka jest świetna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Co do Twoich kolaży, to zdecydowanie najgorzej w stylówce N/SN. W FG jest bardzo harmonijnie i ciekawie. Jesteś inspiracją
Dzięki

Chyba 1 i 2 najbardziej, trójka jest dla głównie dla FG (skośne cięcia), czwórka może być.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:00   #473
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kształt wydaje się w porządku, ale za duże.




Mnie się jakoś romantikowo kojarzy, wszak R ma też wąskie sukienki, nie tylko powiewające szyfony i falbanki. Tylko motyw wężowy nie dla R.




Chyba bardziej podchodzi pod kategorię "przebranie" albo cosplay, a wydaje mi się, że akurat Twoja uroda znosi wycieczki w różne takie odległe kierunki. W każdym razie nie wyglądasz w tym głupio, a większość dorosłych kobiet w dwóch kucykach wyglądałaby no... głupio.



Spotkałam się gdzieś w tym poglądem, on chyba wynika z przekonania Kibbe, że jego system nie powinien mieć formy obrazkowych gotowych rozwiązań, które krążą po internecie, tylko być bazą do indywidualnego, nigdy nie kończącego się poszukiwania własnego stylu. No ale on jest stylistą, te poszukiwania to sedno jego pracy.



Zestawiłam te 2 wypowiedzi, chociaż pierwsza była do natalci, ale wydaje mi się, że to może dotyczyć też farfalii, bo te szerokie spodnie bardziej podobały mi się na pierwszych zdjęciach obok łóżka i zdjęcia w tym otoczeniu chociaż są trochę gorsze kolorystycznie, wydają się być z naturalnej perspektywy. Zaś te z komodą w tle, chociaż wyraźniejsze, wydają się mieć zaburzoną perspktywę i może przez to nogi w spodniach wydają się takie "kolumnowate".



Robię czasem kolaże przed i po i różnica u mnie jest ogromna. Wrzuciłam trzy. Zwłaszcza ten z naturalowymi ciuchami pokazuje, jak się ubierałam jeszcze 4 lata temu i dlaczego całkiem wyleczyłam się z miłości do naturalowych ubrań (na którą choruje chyba większośc ludzi). No i ta sama jasna bluzka i te same dżinsy tylko w wersji SC z baletkami i nogawką klasycznej długości kontra kolorowe buty i podwinięta nogawka. Okrągłe baletki to straszne zło

Chimay spodenki i bluzka w biało czarne graficzne wzory daje niesamowite wow.

Świetne są te kolaże. Widzę że muszę dużo popróbować i chyba robić więcej zdjęć.

A tak przy okazji bardzo bym chciała przymierzyć bluzkę lub sukienkę z taka góra jak na zdjęciu. Ale nie mogę nic znaleźć w sklepach (we względnie normalnych cenach bo na DG mnie nie stać). Jakby się Wam coś gdzieś rzuciło w oczy bardzo proszę o link. Zależy mi na szerszych ramiączkach i takim gorsetowa wręcz szyciu. IMG_8413.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:00   #474
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Właśnie ze względu na światło zrobiłam zdjęcia w dwóch miejscach. Dzięki za uwagę. Będę o tym pamiętać


Co do Twoich kolaży, to zdecydowanie najgorzej w stylówce N/SN. W FG jest bardzo harmonijnie i ciekawie. Jesteś inspiracją
Ja chciałam dodać, że u chimay nasycenie robi ogromną różnicę, oczywiście na plus. Coraz mocniej przychylam się w stronę Jasnej Wiosny.
Hisoka też najprawdopodobniej będzie Jasną Wiosną (świetlista uroda, przejrzystość cery, raczej ciepła karnacja).
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:02   #475
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Niestety te skinny spodnie to tylko moje legginsy po domu, a bluzkę worek podwinęłam do zdjęcia, żeby nie niszczyła efektu.
Ale przyznam, że chciałabym w końcu znaleźć wąskie spodnie, które leżą na mnie tak dobrze jak te legginsy. Bo mam z wąskimi spodniami wielki problem i a to w biodrach źle leżą, a to w kroku, a to w łydkach przyciasne. A to w talii za wąskie.
I to strasznie zniechęca mnie do tka wąskich spodni i w efekcie często decyduje się na nieco szersze.



Dziękuję
Chociaż ja mam mnóstwo wpadek. Bardzo dużo rzeczy zamawiam i odsyłam, nawet nie pokazując tu zdjęć.
No i nie mówiąc o mojej szafie, która chyba w 80% składa się z ubrań, które nie mają nic wspólnego z SG.

No tak, bo to jest praca w trakcie. Ale ewidentne widać że idziesz w dobrym kierunku.

Edit
Tak jeszcze myśle, że jak normalnie nie przepadam za ludźmi w leginsach, to może u Ciebie sprawdziłyby się jegginsy albo jakieś porządne, nieprzewidujące leginsy? Oczywiście rozumiem, że możesz nie chcieć wychodzić w leginsach z domu. Sama kiedyś chodziłam bez oporów, ale teraz nie wyobrażam sobie wyjść tak na ulice (poza jakimiś sportami).

Ja się złapałam, że mierzę raczej pojedyncze ubrania, a powinnam myśleć o całości. Może to by ogólnie pomogło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez silver_lining
Czas edycji: 2020-06-23 o 11:14
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:22   #476
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Czy coś pominęłam w nadrabianiu? Nie wiem czy Celestine wrzuciła coś nowego, bo jest dużo zdjęć z albumu na gmail
Najnowsza jest u mnie czarna sukienka rozpięta i zapięta przy szyi i czerwony kombinezon w kwiatki, pod koniec albumu.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Robię czasem kolaże przed i po i różnica u mnie jest ogromna. Wrzuciłam trzy. Zwłaszcza ten z naturalowymi ciuchami pokazuje, jak się ubierałam jeszcze 4 lata temu i dlaczego całkiem wyleczyłam się z miłości do naturalowych ubrań (na którą choruje chyba większośc ludzi). No i ta sama jasna bluzka i te same dżinsy tylko w wersji SC z baletkami i nogawką klasycznej długości kontra kolorowe buty i podwinięta nogawka. Okrągłe baletki to straszne zło
Ja dokładnie tak samo wyglądam w naturalowych ciuchach, jakbym szła w pole kopać ziemniaki

Lojra, mnie tez się bardzo podoba Golden rose. Czerwona wydaje się za mocna, pozostałe są całkiem fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:32   #477
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

w szybkiej przerwie od nauki na egzamin :P wrzuciłam dwa zdjęcia sylwetki, jedno w stroju kąpielowym (jedynym jaki miałam w domu, więc walory estetyczne nie mają tutaj znaczenia ) i jedno w bardzo obcisłej sukience, bo wydawało mi się, że na pierwszym ciało trochę wtapia się w szafę z tyłu nie mam za bardzo możliwości robienia dobrych zdjęć, ale starałam się, żeby nie robić ich za bardzo "od góry".
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:39   #478
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
w szybkiej przerwie od nauki na egzamin :P wrzuciłam dwa zdjęcia sylwetki, jedno w stroju kąpielowym (jedynym jaki miałam w domu, więc walory estetyczne nie mają tutaj znaczenia ) i jedno w bardzo obcisłej sukience, bo wydawało mi się, że na pierwszym ciało trochę wtapia się w szafę z tyłu nie mam za bardzo możliwości robienia dobrych zdjęć, ale starałam się, żeby nie robić ich za bardzo "od góry".
Hmm, no pasuje mi do Ciebie ten Theatrical Romantic. Filigranowa klepsydra typu S, delikatna struktura kości, wyraźne wcięcie w talii, względna smukłość (wpływ pierwiastka yang). To wszystko zaczyna układać się w jedną całość.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:42   #479
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
w szybkiej przerwie od nauki na egzamin :P wrzuciłam dwa zdjęcia sylwetki, jedno w stroju kąpielowym (jedynym jaki miałam w domu, więc walory estetyczne nie mają tutaj znaczenia ) i jedno w bardzo obcisłej sukience, bo wydawało mi się, że na pierwszym ciało trochę wtapia się w szafę z tyłu nie mam za bardzo możliwości robienia dobrych zdjęć, ale starałam się, żeby nie robić ich za bardzo "od góry".

Ja nie jestem tu najbardziej doświadczona, ale myśle że TR który sugeruje Maggie jest bardzo dobrym tropem.

Na zdjęciach wyglądasz na drobniutka laleczkę (przepraszam za okreslenie - jest użyte w najlepszym jego znaczeniu). Wspominałaś, że kiedyś ważyłaś więcej wiec może utrwalił Ci się obraz że jesteś szeroka/duża. Na tych zdjęciach nic takiego nie widać.

Jesteś w moim odczuciu mega proporcjonalna, więc jeśli nie TR to testowałabym klasyczne rzeczy na Twoim miejscu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 11:54   #480
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Natalia,przypominasz mi trochę Monicę Bellucci z młodości. Ale ona jest chyba SD. Oczywiście to takie luźne skojarzenie. Myślę, że Ty jesteś TR, bo nawet wydajesz się od niej drobniejsza.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.