Trądzik - Leczenie tabletkami Nonacne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 13:27   #1
rocketmoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 11
Exclamation

Nonacne stosował to już ktoś??


Witam,
Ostatnio pojawił się środek na trądzik o nazwie Nonacne. Czy ktoś już go stosował??

Edytowane przez rocketmoon
Czas edycji: 2012-10-08 o 17:20
rocketmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:37   #2
Puchacz17
Przyczajenie
 
Avatar Puchacz17
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

wyciskasz?
Puchacz17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:43   #3
kluseczka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Witaj. Widzę u Ciebie znaczne blizny po trądziku. Polecam cos złuszczającego np. Sknoren krem. Jest bez recepty. Kosztuje około 50 zł. Stosowany regularnie wybieli Ci te ślady. Ja stosowałam rożne mazidła na receptę ale na dłuższą metę nic nie pomogło. A Skinoren w sumie przynosi pozytywne rezultaty. Tak więc polecam Ci.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Czytałam skład tych tabletek Nonacne. Myślę, że to niestety raczej nie pomoże na dłoższą metę na trądzik. Ja stosowałam przez 3 miesiące antybiotyk Tetralysal i w trakcie bylo ok ale po zakonczeniu brania tych tabletek sytuacja wrócila do stanu wyjściowego. Tak wiec moze te tabletki Nonacne byly by skuteczne podczas brania a po zakonczeniu wszystko powróci a moze byc nawet gorzej.
kluseczka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 20:32   #4
rocketmoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 11
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Cytat:
Napisane przez Puchacz17 Pokaż wiadomość
wyciskasz?
Wyciskałem tylko podskórne grudki.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kluseczka30 Pokaż wiadomość
Witaj. Widzę u Ciebie znaczne blizny po trądziku. Polecam cos złuszczającego np. Sknoren krem. Jest bez recepty. Kosztuje około 50 zł. Stosowany regularnie wybieli Ci te ślady. Ja stosowałam rożne mazidła na receptę ale na dłuższą metę nic nie pomogło. A Skinoren w sumie przynosi pozytywne rezultaty. Tak więc polecam Ci.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Czytałam skład tych tabletek Nonacne. Myślę, że to niestety raczej nie pomoże na dłoższą metę na trądzik. Ja stosowałam przez 3 miesiące antybiotyk Tetralysal i w trakcie bylo ok ale po zakonczeniu brania tych tabletek sytuacja wrócila do stanu wyjściowego. Tak wiec moze te tabletki Nonacne byly by skuteczne podczas brania a po zakonczeniu wszystko powróci a moze byc nawet gorzej.
Ok. jutro pójdę do apteki.
rocketmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:10   #5
Puchacz17
Przyczajenie
 
Avatar Puchacz17
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

dlatego masz blizny. wyciskaniem można narobić sobie więcej krzywdy, niż się wydaje. wyciśniesz a później w tym samym miejscu pojawią ci się nowe zmiany i będzie ich coraz wiecej - mówię z właśnego doświadczenia, przestalam to robić i widzę poprawę. Uwierz, że u Ciebie narazie nie jest tak tragicznie, nie są to duże zmiany ale jeśli będziesz wyciskał to jedynie możesz sobie zaszkodzić.
Puchacz17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:19   #6
watacukrowana
Raczkowanie
 
Avatar watacukrowana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Hey Ja kiedyś stosowałam i wyleczyłam tym trądzik, miałam trochę gorszy stan cery od Twojego (ze zdjęcia). Głównie, krosty, zaskórniki czy plamy. Oprócz przyjmowania suplementu przemywałam dwa razy dziennie twarz żelem i tonikiem z Ivostinu do cery tłustej i mieszanej albo kosmetyki do cery trądzikowej z revitolu. Tak czy inaczej nonacne się spisał na 5 i jeśli powróci jakiś problem z cerą u mnie na pewno powrócę do niego- Polecam)
watacukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:10   #7
rocketmoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 11
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

@watacukrowana
Używałaś jakieś suplementy w tabletkach??

Po tygodniu stosowania Skinorenu te mniejsze przebarwienia lekko się wybieliły, więc chyba działa ten krem. A co polecicie na grudki podskórne??
rocketmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 04:30   #8
Matylda Skowronska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Od tygodnia biorę Nonacne+jedną tabletkę Glamurenu+jedną tabletkę Chelated Zinc Calivity.Efekty jak na razie zerowe.Moim problemem jest bardzo tłusta cera,wypryski owszem,zdarzają się ale głównym problemem jest bardzo,bardzo tłusta cera a co za tym idzie i włosy które muszę codziennie myć.Wczoraj na przykład nie umyłam bo nie miałam czasu a dzisiaj rano już wyglądały jak u innych ludzi jakby z 2 miesiące nie myli.Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś tabletki na tłustą cerę bez recepty które naprawdę działają?Kiedyś brałam ROACCUTANE przez chyba 2 tygodnie o ile dobrze pamiętam,to były najpiękniejsze 2 tygodnie w moim życiu,nigdy wcześniej ani potem nie miałam takiej cery i włosów.Jednak ten lek podobno bardzo niszczy wątrobę.Czy ktoś mógłby polecić jakieś inne tabletki ale skuteczne i najlepiej bez recepty?Już nie mówię że mają tak działać jak ROACCUTANE ale żeby chociaż w jednej setnej tak działały bo te które biorę w tej chwili to jak na razie nic.
Matylda Skowronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 08:54   #9
takotako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Hej jestem nowy.
Specjalnie rejstrowałem aby móc tu napisać
Stosuje te tabletki od 1,5 tygodnia
Wsumie syfy mi już zeszły ale odkąd biore te tabsy jest ich coraz więcej ,nie wiem co one mają w sobie ale jakby było wszystko naturalne to nie byłoby takiej reakcji także tabletki idą do koszaaa ,szkoda kaski.
takotako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:37   #10
Matylda Skowronska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Cytat:
Napisane przez takotako Pokaż wiadomość
Hej jestem nowy.
Specjalnie rejstrowałem aby móc tu napisać
Stosuje te tabletki od 1,5 tygodnia
Wsumie syfy mi już zeszły ale odkąd biore te tabsy jest ich coraz więcej ,nie wiem co one mają w sobie ale jakby było wszystko naturalne to nie byłoby takiej reakcji także tabletki idą do koszaaa ,szkoda kaski.
Po pierwsze każdy się specjalnie rejestruje aby móc tu napisać, ja też. Nie ma w tym nic dziwnego.
Po drugie piszesz że syfy Ci już zeszły ale jest ich coraz więcej, to co w końcu, zeszły Ci czy jest ich coraz więcej??
A jak chcesz tak wszystko naturalnie to możesz sobie herbatę ziołową pić albo grejfruty jeść, albo w ogóle nic - skutek jest ten sam czyli żaden.Jak tak lubisz naturę to się w ogóle nie bierz za żadne leki.Jeśli natomiast kupujesz jakiekolwiek tabletki to musisz zaakceptować że mają w sobie chemię.Jeśli chcesz mieć dalej syfy na buzi to się trzymaj natury.
Ja te tabletki biorę od miesiąca, pierwszy tydzień brałam po jednej tabletce a dopiero później doczytałam na opakowaniu że trzeba brać dwie tabletki dziennie. No cóż, nie jest idealnie(z tym że ja mam cerę bardzo ale to bardzo tłustą) ale jest duża poprawa z czego się cieszę.Nie powstają stany zapalne na bokach policzków - tam gdzie zawsze powstawały. Jestem szczęśliwa. Ale będę dalej próbować innych tabletek tak długo aż znajdę idealne. Jako następne w planie są Ceranova z bratkiem i Sufrin.

Edytowane przez Matylda Skowronska
Czas edycji: 2012-09-20 o 20:25
Matylda Skowronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:34   #11
takotako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Nie będę się tu kłócił bo nie w tym rzecz,każdy ma inne podejście ,specjalnie wybrałem te kapsułki ponieważ jak reklamuje producent - robią wszystko z naturalnych surowców.Stosuje dietę będzie już hmmm 7 miesięcy i cera poprawiła się mega ,myślałem że Nonacne pomoże dokończyć dzieła w walce z trądzikiem lecz było odwrotnie także coś nie tak.Ogólnie wziąłem 20 z 60 kapsułek i wczoraj wyrzuciłem resztę do kosza.Pozdro
takotako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 01:44   #12
makzikaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

UWAGA!!!
Kupiłem jakiś czas temu te tabletki.
Opakowanie i same kapsułki wyglądają jakby były robione sposobem chałupniczym!
Szukałem w sieci informacji na temat producenta tego "cuda" firmy "Key Player Limited, Dubai, United Arab Emirates". Nigdzie nie ma żadnych danych o tej spółce oprócz polskich stron typowo reklamowych dla tego produktu!
Daję głowę, że osoby świeżo zarejstrowane i chwalące te tabletki to sprzedawca który chce tylko wyciągnąć od Was pieniądze.
Nie dajcie się nabrać, to po prostu jedna wielka ściema!!!
Produkt oczywiście nic nie pomógł na trądzik.
Dodatkowo obawiam się co tam może być wsypywane bo jak napisałem robi to firma krzak! Pozdrawiam i ostrzegam nie bądzcie naiwni.

Edytowane przez makzikaz
Czas edycji: 2012-10-01 o 01:46
makzikaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 08:06   #13
Matylda Skowronska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

A więc tak: zakupiłam tego (Nonacne) dwa opakowania z czego jedno już zużyłam, efekty bardzo mierne. Wczoraj dermatolog widząc moją buzię (gdzie ja jestem na Nonacne po dwie tabletki dziennie od 2 miesięcy,a byłam u niego w zupełnie innej sprawie) polecił mi tabletki bez recepty które się nazywają Environ Problem Skin. Nie wiem ile kosztowały bo płaciłam za wszystko razem (zabiegi laserowe,tabletki i kosmetyki) w każdym razie od dzisiaj je biorę razem z Ceranovą z Bratkiem które zakupiłam na allegro i zobaczymy czy będzie poprawa.Po tym Nonacne bardzo krótki czas było lepiej (może parę dni) a potem znowu to samo, czyli nie warto tego kupować. Teraz próbuję Environ Problem Skin,dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę, niemniej jednak jednak lekarz mnie uprzedził że efektów tak spektakularnych jak po Roaccutane nie będzie (wyraził się dokładnie że Roaccutane to jak pochodnia wrzucona do organizmu). Ale ja się będę cieszyć jak będą w ogóle jakieś.
Co do sposobu produkcji Nonacne - mnie to jest obojętne jakim sposobem są produkowane i przez jaką firmę,krzak czy nie krzak,decydujący jest dla mnie fakt że one nie przynoszą rezultatów (zresztą jak każde inne które do tej pory próbowałam a próbowałam ich już dużo).Oprócz Roaccutane (które są bardzo szkodliwe dla organizmu), wszystkie inne tabletki na cerę problemową nie przynoszą rezultatów.Takie jest moje doświadczenie do tej pory.Zobaczymy jak będzie z Environ Problem Skin i CeraNovą z Bratkiem.
Matylda Skowronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 06:17   #14
michal66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Witam was serdecznie od 8lat zajmowałem się dermatologią w Gliwicach.
zamiast używać konkretnych produktów, to wy testujecie na sobie różne specyfiki
Nonacne bardziej działa na trądzik hormonalny, ponieważ posiada on w składzie Sarsaparilla jest to zioło uzyskiwane z korzeni roślin należących do kolcorośli.
reguluje on burze hormonalną która jest częstą przyczyną trądziku.

kto z was próbował Acnezine ? jest to jeden z najlepszych środków na trądzik (krem i tabletki) http://www.acnezine.pl/
a skład ma bardzo dobry po co antybiotyki które niszczą bajerę ochronną skóry ?
nie potrzebnie wydawać 200/300zł na antybiotyki !
w składzie kremu znajdziemy nowo odkryte badaniami składniki typu: Ekstrakt z Hydrastis Canadensis, Skóra cytryny , Germall II dużo jest opinii na temat produktu te pozytywne jak i negatywne, ale ludzie nie rozumieją jednej rzeczy !
piszą ze po kilku dniach następuje potężny wysyp na twarzy ale nie u każdego a wiecie dla czego ? wysyp występuje tylko i wyłącznie u tych którzy w skórze mają toksyny przez które krem nie może wchłonąć w głąb skóry, dla tego krem wszystko wyciąga na zewnątrz a następnie wchodzi przez kilka warstw skóry i zaczyna leczyć stan zapalny zrozumcie!
michal66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:59   #15
emilkag888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

na temat trądziku i walki z nim wiem wiele i próbowałam rozmaitych sposobów, po antybiotykach oczywiście wszystko wracało. przeszłam też terapie Diane-35(skutki uboczne zbyt mi dokuczały wiec po roku zrezygnowałam) ale jak brałam to było świetnie zero krostki i nie przetłuszczała się skóra, włosy moglam nie myć tydzień. dodam że mam skórę bardzo wrażliwą i wiele kremów i kosmetykóow mnie uczula. kiedyś włosy i skóre miałam jakby posmarowaną warstwą oleju, ropiejący pryszcz na pryszczu obraz nędzy i rozpaczy.. zincuprin-stosoławam było widać poprawe ale przestałam i znów powrót nie do tego koszmaru co był wcześniej ale nie było fajnie. myłam twarz drogimi piankami i żelami teraz używam emulsji Ziaja Ulga do twarzy i ciała, czasem robie peeling, maseczki siarkowe i najważniejsze prawie codziennie robie maseczki z glinki zielonej!!!od 2 tygodni- rewelacja- warto używać glinek. wiadomo sposób odżywiania, słońce, hormony to wszystko ma wpływ. na noc stosuje krem Avene TriAcneal na dzień nawilżający. czasem stosuje rival hydro ampułki. czasem jak mam ropne i wycisne stosuje Acnosan-tonik. czasem glinke różową, maseczki nawilżające-zależy co sobie kupie. ale to mi pomaga, skóra się wyciszyła, jest nawilżona delikatna. czasami jestem zmęczona tym wszystkim i odpuszczam ale po kilku dniach znów maseczki, kremy itd. walcze z tym kilka lat, wiem co mówię i jeszcze ważne to co pomaga jednej osobie może zaszkodzić drugiej. warto też pojść do dobrego dermatologa,
emilkag888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 12:42   #16
watacukrowana
Raczkowanie
 
Avatar watacukrowana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Nie wiem, mi tam nonacne pomogło. Czasem coś tam wyskoczy, wiadomo ale nie narzekam Może być tak, że na jednych zadziała bardziej, a na innych mniej. Sam suplement to nie wszystko. Trzeba stosować odpowiednią pielęgnację, dietę, oczyszczanie. Dobre tabletki to dopiero połowa sukcesu moim zdaniem. Ja oprócz nonacne przemywałam dokładnie twarz stosowałam kosmetyki nawilżające i łagodzące oraz korzystałam z zabiegów oczyszczających. W moim przypadku nonacne plus odpowiednia pielęgnacja zrobiły swoje i nie mam już ''trądzikowych'' zmartwień. Jak wiadomo każdy ma swoją własną recepturę, nie wszystko musi na każdego działać od razu. Pozdrawiam)

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez rocketmoon Pokaż wiadomość
@watacukrowana
Używałaś jakieś suplementy w tabletkach??

Po tygodniu stosowania Skinorenu te mniejsze przebarwienia lekko się wybieliły, więc chyba działa ten krem. A co polecicie na grudki podskórne??
Tak jak wspominałam z suplementów w kapsułkach stosowałam nonacne i mi pomogło. Do tego musisz zacząć odpowiednią pielęgnacje, polecam również zabiegi oczyszczające i wygładzające no i zdrowszą dietę Dużo orzechów, warzyw, ryb- podstawa zdrowej cery.
I jak zdecydowałaś się w końcu na to nonacne? Jestem ciekawa Twoich rezultatów.
Pozdrawiam
watacukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 12:49   #17
alloff
Raczkowanie
 
Avatar alloff
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Cytat:
Napisane przez Matylda Skowronska Pokaż wiadomość
głównym problemem jest bardzo,bardzo tłusta cera a co za tym idzie i włosy które muszę codziennie myć
[/I]
Matylda a próbowałaś oleju winogronowego? Ja kiedyś miałam taki sam problem. Nie wiem po czym w pewnym momencie w moją skóre i włosy jakby coś diabelskiego wstąpiło - zaczęłam się świecić i przetłuszczać jak nie wiem co. Do tego przypałętało mi się łojotokowe zapalenie skóry koło nosa - masakra po prostu.
Oczywiście najpierw używałam jakichś mazideł od dermatologa. Pomagały, ale okazało się że to sterydy więc kuracja na krótką metę. Potem zmieniłam dietę, a potem jeszcze wynalazłam gdzieś informację, że wydzielanie łoju jest normalizowane przez olej z pestek winogron. I zaczęłam smarować się olejem. Paradoksalnie nie tylko nie zatłuścił mi skóry na maksa i nie pozatykał porów ale faktycznie chyba pomógł na łojotok.
Aaaa dodatkowo włączyłam do codziennej diety pastę budwigową, która ponoć dobrze nasyca organizm kwasami omega 3. Po paru tygodniach pomogło. W każdym razie wydzielanie łoju zmniejszyło się na tyle, że teraz swobodnie mogłabym myć włosy co drugi dzień (ale i tak myję codziennie, bo jeśli tego nie zrobię czuję się niedomyta), a twarz też przestała się świecić.

PS. a miałam odnieść się do Nonacne - nie wiem, sądząc po składzie może pomóc na średnio nasilony trądzik i na oczyszczenie organizmu z jakichś tam toksyn. Podoba mi się, że jest tam czerwona koniczyna i likopen. Ja nie używałam, ale znajome dziewczyny się na to uparły (jedna z pospolitym - dawno po dwudziestce, druga z początkami różowatego) - jeśli się nie mylę biorą nonacne od dwóch tygodni. Podpytam jak tam u nich

Edytowane przez alloff
Czas edycji: 2013-04-17 o 12:54 Powód: skleroza
alloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:38   #18
abcd4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Exclamation nonacne-proszę o rzetelne opinie osoby które stosowały te tabletki

Dzień dobry, poszukuję osób, które stosowały tabletki nonacne i proszę o rzetelne opinie.
Są to tabletki, które kosztują 150zł i stosuje się je przez 30dni po 1tabletce rano i 1 wieczorem.
Jak wiadomo jest to suplement i firma jest za granicą .... tak wiec nie wiem czy jest to wyłudzenie czy rzeczywiście produkt, który może pomóc.
Stać mnie na te tabletki, nie mam silnego problemu z trądzikiem ale przez trądzik niestety psychika mi siadła i szukam każdej deski ratunku.
Brałem parę lat temu izotretynoine i mi bardzo pomogła bo miałem bardzo ciężki trądzik natomiast na tą chwilę mam kilka wyprysków jednak tak jak wyżej podsumowałem mam przez to problemy z pewnością siebie/akceptacją/psychiką,.
Podsumowując proszę o rzetelne opinie na ten produkt, pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi.
abcd4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:42   #19
abcd4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: nonacne-proszę o rzetelne opinie osoby które stosowały te tabletki

Odświeżam bo 88osób oglądnęło temat a zero odpowiedzi
Bardzo was proszę o odpowiedź kto stosował ten produkt bo nie wiem czy brać.
Pozdrawiam i czekam na wiele odpowiedzi
abcd4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 21:29   #20
abcd4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: nonacne-proszę o rzetelne opinie osoby które stosowały te tabletki

Odswiezam gdyz czeka na mnie paczka do odbioru i sie wacham.

Pare miesiecy temu kupilem produkt derminax natomiast po tygodniu mialem wysyp chociaz rozumiem ze produkt w 1tygodniu badz 2wysypuje gdyz tak mi powiedzial producent i dermatolog natomiast po 1miesiacu juz powinienem widziec pierwsze efekty.Niestety ale do produktu derminax nie dostosowalem sie tak jak powinienem dlatego szukam osob ktore rzetelnie odpowiedza mi czy produkt nonacne jest dobry.Nie szukam produktu ktory w 100%usunie tradzik bo to nie mozliwe natomiast szukam produktu ktory pomoze tak wiec podsumowujac prosze osoby ktore uzywaly nonacne przez min 1miesiac codziennie po 1tabletce rano i 1wieczorem, pozdrawiam i czekam na wiele odpowiedzi.
abcd4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:51   #21
abcd4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: nonacne-proszę o rzetelne opinie osoby które stosowały te tabletki

Odswiezam.
=
tabletki o ktore mi chodzi http://nonacne.pl/
=
wydaje mi sie ze to sciema natomiast opinie sa podzielone dlatego jesli ktos je uzywal BARDZO prosze o jakikolwiek post, pozdrawiam i czekam na wiele odpowiedzi bo na ta chwile jest duzo wyswietlen a zero odpowiedzi

Edytowane przez abcd4321
Czas edycji: 2013-12-05 o 14:52
abcd4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:56   #22
panswegozycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 67
Dot.: nonacne-proszę o rzetelne opinie osoby które stosowały te tabletki

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak skutecznie i szybko pokonać trądzik piszcie na PW
panswegozycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:11   #23
makzikaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7
Dot.: nonacne-proszę o rzetelne opinie osoby które stosowały te tabletki

Stosowałem nonacne, rezultatów 0, słownie zero!
makzikaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 09:57   #24
Dana3179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Nonacne - nonacne.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
Dana3179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 13:03   #25
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Moja sąsiadka nastoletnia używa tego Nonacne na trądzik od jakiegoś miesiąca, widzi lekką poprawę a skład konsultowała z dermatologiem i alergologiem (bo ma problemy skórne na dłoniach) i twierdzili że nie zaszkodzi, a czy pomoże to też indywidualna kwestia organizmu.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:04   #26
JoannaS123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Co wy ludzie wiecie na temat tego produktu, tyle co nic !!!
Najważniejsze rzeczy zawarte zostały na tej podtsronie :http://typeon.pl/nonacne
przeczytajcie zanim coś napiszecie !!
JoannaS123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 15:44   #27
makzikaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Wszystkie posty reklamujące ten produkt to reklama sprzedającego.
Zauważcie, że użytkownicy, którzy go zachwalają mają napisanych 1-2 wiadomości.
Nie dajcie się nabrać na ten drogi i nic nie dający produkt nieznanego pochodzenia!
makzikaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 02:07   #28
Mizashi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Cytat:
Napisane przez makzikaz Pokaż wiadomość
Wszystkie posty reklamujące ten produkt to reklama sprzedającego.
Zauważcie, że użytkownicy, którzy go zachwalają mają napisanych 1-2 wiadomości.
Nie dajcie się nabrać na ten drogi i nic nie dający produkt nieznanego pochodzenia!
Nie zgodzę się, że każdy. Być może Ci ludzie na górze rzeczywiście, ale teraz będzie prawdziwa opinia od doświadczonego wojownika przeciw trądzikowi . Ja próbowałem już Acnezine (3 miesiące), Derminax (1 miesiąc) i teraz próbuję Nonacne (0,5 miesiąca). Wcześniej porównywałem też składy wszystkich trzech, jak i innych, podobnych preparatów (m.in IQFace). Nonacne ma najsilniejszą dawkę, Acnezine nieco słabszą, Derminax jest słabiutki (mniej skoncentrowany na walkę z trądzikiem). A IQFace w stosunku do swojej ceny kompletnie do niczego (aczkolwiek zastrzegam, że jego na sobie nie testowałem!).

Dobry efekt po stosowaniu Acnezine zauważyłem dopiero pod koniec 2giego miesiąca stosowania. Gdy odłożyłem to trądzik natychmiastowo wrócił (nie doleczyłem go, tylko kasy mi było szkoda). Potem po przerwie zdecydowałem się na Derminax - nie widziałem żadnych rezultatów. Teraz stosuję Nonacne i już po połowie miesiąca widzę, że trądzik na plecach mam coraz mniejszy. Chociaż pojawiają się nowe, ale szybko znikają (po 1 miesiącu Acnezine nie pojawiały się już ŻADNE nowe pryszcze, słowo daję!). Nie widzę natomiast poprawy, co do przebarwień po trądziku (w Acnezine taką poprawę po 2 miesiącach widziałem). Jest też jeden efekt uboczny - nonstop uczucie suchego języka. Niezbyt to miłe, ale to chyba reakcja mojego organizmu na wit. A i muszę przez to przejść.

Dodam, że bywałem już u dermatologa i brałem antybiotyki na bazie pochodnych wit. A takich jak Curacne czy Axotret, ale niestety mój organizm działał na nie bardzo inwazyjnie już po pierwszej kapsułce - traciłem równowagę, miałem gorączkę, "kamień" w głowie, dreszcze. Tragedia. Miałem 3 podejścia aż w końcu zrezygnowałem, bo bałem się, że chcąc tym wyleczyć trądzik, prędzej zaliczę zgon. Jednak nikt inny, wg mojego dermatologa, takich objawów nie miał w jego karierze. Jeśli jednak ktoś również nie daje rady z antybiotykami to polecam Nonacne. Jeśli komuś nie zależy na czasie i chce zaoszczędzić to polecam Acnezine, ale efekty pojawiają się dopiero po 2 miesiącach regularnego stosowania 1 kapsułka dziennie w trakcie jedzenia (Nonacne to 2 kapsułki dziennie podczas jedzenia). Krem acnezine nie polecam - mi nic nie dawał. Lepiej stosować coś na przebarwienia z kwasem azuleinowym np. Acne-derm albo Skinoren.

Aha! Żeby nie było tak miło to oficjalny producent Nonacne nie ma dobrych not jeśli chodzi o jakość sprzedaży - często nie ma żadnego kontaktu, paczka długo nie dochodzi albo ... w ogóle. Ja czekałem 3 tygodnie na Nonacne. Ale za to u producenta można otrzymać 20% zniżki, a na Allegro jest dużo drożej. Trzeba więc wybrać . Na Allegro Acnezine można zdobyć za 60-70 zł (same kapsułki), a Nonacne na stronie producenta za 120 zł (z przesyłką) z rabatem 20%, czyli prawie 2x drożej, ale też Acnezine same kapsułki to tak jakby 3/4 produktu

Edytowane przez Mizashi
Czas edycji: 2015-06-21 o 02:30
Mizashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:39   #29
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Ja już sie wypowiadałam kiedyś na temat Nonacne i ja byłam zadowolona z jego działania . Śmiem przypuszczać że hejterzy nie wiedzą nawet jak opakowanie wygląda
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:27   #30
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Nonacne stosował to już ktoś??

Podbijam wątek.
Czy ktoś jeszcze stosował te tabletki? Ja biorę je dopiero tydzień (zamówienie bezproblemowe, przyszło błyskawicznie, zamawiałam przez oficjalną stronę), mam nagłe okropne problemy z cerą, dlatego się zdecydowałam i czekam na efekty...
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-07 14:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.