Lakiery hybrydowe - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 10:37   #211
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moje paznokcie są raczej w stanie dobrym, chociaż mam wrażenie, że zrobiły się bardziej wysuszone i kruche (ale to może być wina acetonu). Jest mi dużo łatwiej zapuścić paznokcie z lakierem hybrydowym bo są chronione przed urazami i przy nich nie "grzebię" cały czas. Tylko jeden jest w złym stanie bo zerwałam z niego lakier - oczywiście uszkodziłam płytkę nie polecam
Ja maluję paznokcie mniej więcej co tydzień, maksymalnie półtora, bo mi się odrost nie podoba i kolor mi się nudzi...
Teraz mam przerwę kilka dni bo czekam na nowe kolorki Później dodam zdjęcie
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 10:52   #212
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Lakiery hybrydowe

ja tez czasem man wrazwnie ze plytka sucha. Ale u mnie wystarczy raz czy 2 razy nalozona oliwka z eveline i znow jest jak nowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 11:46   #213
LasicaAsica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

Yashe- Dziękuję za odpowiedź, też zamówiłam ten 042, bo paletki od CZ chyba się nie doczekam :/ Spróbuję tak jak pisałaś 2 warstwy bazy i lekko spiłować, bo najzwyczajniej szkoda mi tamtych lakierów wyrzucać, mimo że były bardzo tanie, tym bardziej że mam z 3 naprawdę ładne kolory.
Jednak jak przypomnę sobie malowanie bazą/topem (2 w 1) z tej firmy INS to jakaś porażka...Odradzam wszystkim, mimo wielu prób na swoich jak i mamy paznokciach baza zawsze robiła sie "marmurkowa" i po 3 dniach były odpryski, ale za to za cholerę nie dała sie sciągnąc acetonem i kończyło sie piłowaniem, co niestety spowodowało że musiałam pare miesięcy doprowadzać paznokcie do porządku..
Mam nadzieję że z CZ wszystko będzie ok Jak dotrą dam znać jak trwałość, ściaganie itd.
LasicaAsica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:47   #214
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

To mnie uspokoiłyście kobietki bo po przeczytaniu recenzji jednej z bloggerek na temat manicure hybrydowego, zbladłam!
Ale coś mi się wydaje ze ten manicure robiła jej jakaś osoba niekompetentna w ogóle nie znającą się na swoim fachu... zresztą przeczytajcie same... zgroza trochę... http://sliwkirobaczywki.blogspot.de/...ever-more.html

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ja swoje pierwsze hybrydki zrobię za dwa tygodnie jak zawitam do polski Puki co jeszcze nie zamówiłam zestawu startowego z CZ, bo zwyczajnie nie mogę się zdecydować jakie 3 kolory wybrać na początek
Może jakaś mała pomoc z waszej strony? Które kolorki z cosmetics zone są waszymi ulubionymi i polecacie najbardziej???
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 13:55   #215
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłyście kobietki bo po przeczytaniu recenzji jednej z bloggerek na temat manicure hybrydowego, zbladłam!
Ale coś mi się wydaje ze ten manicure robiła jej jakaś osoba niekompetentna w ogóle nie znającą się na swoim fachu... zresztą przeczytajcie same... zgroza trochę... http://sliwkirobaczywki.blogspot.de/...ever-more.html

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ja swoje pierwsze hybrydki zrobię za dwa tygodnie jak zawitam do polski Puki co jeszcze nie zamówiłam zestawu startowego z CZ, bo zwyczajnie nie mogę się zdecydować jakie 3 kolory wybrać na początek
Może jakaś mała pomoc z waszej strony? Które kolorki z cosmetics zone są waszymi ulubionymi i polecacie najbardziej???
Czytałam ten artykuł, ale to co jest na pokazanym paznokciu wygląda na resztki bazy - mi np. nie schodzi cała baza z paznokci, zawsze coś zostaje i mniej więcej tak to wygląda przed spiłowaniem resztek. A że aceton wyżarł dziurę w wykładzinie - no cóż, jest to silny rozpuszczalnik więc jest to całkiem realne... Dlatego trzeba go stosować ostrożnie, żeby sobie nie zniszczyć czegoś - np. nie odbarwić ubrania. Najlepiej też stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu żeby nie wdychać za dużo oparów.
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:03   #216
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Czytałam ten artykuł, ale to co jest na pokazanym paznokciu wygląda na resztki bazy - mi np. nie schodzi cała baza z paznokci, zawsze coś zostaje i mniej więcej tak to wygląda przed spiłowaniem resztek. A że aceton wyżarł dziurę w wykładzinie - no cóż, jest to silny rozpuszczalnik więc jest to całkiem realne... Dlatego trzeba go stosować ostrożnie, żeby sobie nie zniszczyć czegoś - np. nie odbarwić ubrania. Najlepiej też stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu żeby nie wdychać za dużo oparów.
tez widzialam ten wpis z tym ze autorka pokazala zdjecie pazurow z jeszce nie do konca zdjeta hybryda. moje pazury tak wygladala gdy wyciagne pazury z wacika z acetonem . pozniej trzeba delikatnie "podrapac" pazurka drewnianym patyczkiem i przetrzec wacikiem z acetonem i pazurek czysty.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:49   #217
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

czy mogę użyc lakierów a.t.a na base z cosmetics zone i na top tez z tej firmy ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 09:29   #218
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
czy mogę użyc lakierów a.t.a na base z cosmetics zone i na top tez z tej firmy ?
Poczytaj wątek, już była o tym mowa
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 17:46   #219
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłyście kobietki bo po przeczytaniu recenzji jednej z bloggerek na temat manicure hybrydowego, zbladłam!
Ale coś mi się wydaje ze ten manicure robiła jej jakaś osoba niekompetentna w ogóle nie znającą się na swoim fachu... zresztą przeczytajcie same... zgroza trochę... http://sliwkirobaczywki.blogspot.de/...ever-more.html

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ja swoje pierwsze hybrydki zrobię za dwa tygodnie jak zawitam do polski Puki co jeszcze nie zamówiłam zestawu startowego z CZ, bo zwyczajnie nie mogę się zdecydować jakie 3 kolory wybrać na początek
Może jakaś mała pomoc z waszej strony? Które kolorki z cosmetics zone są waszymi ulubionymi i polecacie najbardziej???
Ja na początek polecam dwa do frencha i jakąś czerwień, bo to są klasyczne kolory. Chyba, że jakiś pomarańcz lub róż na lato, żeby było bardziej wakacyjnie
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:49   #220
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny w jaki sposób ściągacie pazurki malowane lakierami cosmetics zone ? Czy uzywacie specjalnego removera czy samego acetonu ?maczcie dłon, czy na wacik i folia ?
Bardzo prosiłabym o odp.

znalazłam odp na 1 stronie
wacik w acetonie i folia na 10 minut ,czy wszystkie tak robicie ?
Ja mam baze z LNC a kolorowe lakiery z Ins , fajne kolorki ale kiepsko schodzą, jestem ciekawa czy to wina bazy ?czy lakierów ? Jak sądzicie ?


Po przeczytaniu całego wątku zamówiłam na próbe dwa kolorki, baze , top i aceton
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2013-07-22 o 12:50
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:24   #221
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wacik w acetonie i folia na 10 minut ,czy wszystkie tak robicie ?
Ja tak schodzi bez zarzutów.
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 07:48   #222
miskolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

a co myślicie jakbym kupiła baze i top np z perfect beauty a kolorki z cosmetic zone?

Edytowane przez miskolala
Czas edycji: 2013-07-23 o 07:50
miskolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:28   #223
Dama ris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam, jestem w trakcie pisania zamówienia na hybrydki z Mollona, możecie polecić sprawdzone kolorki z tej firmy szczególnie do frencha jeszcze jakby fotki były to byłoby cudnie
Dama ris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 16:59   #224
misspasta
Przyczajenie
 
Avatar misspasta
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, doszedł dzisiaj do mnie mój zestaw do hybryd, ale jedna żarówka nie działa w lampie, jest chyba przepalona ://
Napisałam do sklepu, myslicie ze powinni mi dosłać nową? Czy mam kupować to na własną rękę? :/
misspasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 11:44   #225
wegula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny a zna może któraś z was lakiery hybrydowe z Activ? Mam primer, top i bazę z tej firmy w domu i zastanawiam się czy mogłabym ich użyć przy lakierach z cosmetics zone. Mam jeszcze jedno pytanko. Wydaje mi się że w tym wątku natknęłam się na to, że któraś z Was pod hybrydy nakładała żele aby hybrydy były trwalsze. Nie moge tego znaleźć dlatego nie jestem pewna czy wyczytałam to w tym temacie czy w innym. Mmimo wszystko jeśli macie jakieś doświadczenie to bardzo Was proszę o jakąś instrukcję jak to zrobić jakim żelem itp. Dodam że nie mam żadnego doświadczenia z żelami więc prosiłabym o szczegółowy opis. Z góry serdecznie dziękuje Pozdrawiam

Edytowane przez wegula
Czas edycji: 2013-07-27 o 14:40
wegula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:50   #226
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misspasta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doszedł dzisiaj do mnie mój zestaw do hybryd, ale jedna żarówka nie działa w lampie, jest chyba przepalona ://
Napisałam do sklepu, myslicie ze powinni mi dosłać nową? Czy mam kupować to na własną rękę? :/
No pewnie ze powinnaś dostać nowa, przecież zapłaciłaś za nowy i sprawny zestaw a nie zepsuty

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wegula Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a zna może któraś z was lakiery hybrydowe z Activ? Mam primer, top i bazę z tej firmy w domu i zastanawiam się czy mogłabym ich użyć przy lakierach z cosmetics zone. Mam jeszcze jedno pytanko. Wydaje mi się że w tym wątku natknęłam się na to, że któraś z Was pod hybrydy nakładała żele aby hybrydy były trwalsze. Nie moge tego znaleźć dlatego nie jestem pewna czy wyczytałam to w tym temacie czy w innym. Mmimo wszystko jeśli macie jakieś doświadczenie to bardzo Was proszę o jakąś instrukcję jak to zrobić jakim żelem itp. Dodam że nie mam żadnego doświadczenia z żelami więc prosiłabym o szczegółowy opis. Z góry serdecznie dziękuje Pozdrawiam

Ja w piątek idę na manicure hybrydowy do dziewczyny która ma właśnie top i base z activ a kolorki z estetiq (estetiq to podobno to samo co cosmetics zone i a.t.a, a przynajmniej podobne) wiec myślę ze spokojnie możesz te dwie firmy połączyć
A jeśli chodzi o zele... to jak najbardziej na przedłożonych paznokciach żelowych można nakładać kolorowe lakiery hybrydowe... Ale jeśli nie masz żadnego doświadczenia z zelami to lepiej nie kombinuj... bo jest to bardziej skomplikowana metoda zdobienia i przedłużania paznokci... a do tego mocno ingerująca w ich zdrowie i kondycje...
Ja np mam bardzo przykre doświadczenia z zelami wiec wszystkim odradzam
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:55   #227
wegula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kiss Lexi bardzo dziękuje za odpowiedz Daj znac czy pazurki sie trzymają A jeśli chodzi o żele to rzeczywiście nie będę narazie kombinować, może kiedyś w przyszłości coś spróbuje ale najpierw muszę zdobyć jakieś pojęcie na ten temat. Może jakiś kurs Pozdrawiam
wegula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:56   #228
katrin1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

witam, dziewczyny mam zestaw do robienia paznokci hybrydowych ale bez lampy , prosze doradzcie mi jaką lampe kupic ,jakich uzywacie ,jakie polecacie,
katrin1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 18:37   #229
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

No i mogę zdać relację na temat lakierów z Cosmetics zone
Co prawda minął dopiero tydzień ale moje hybrydki wyglądają wprost idealnie Nic nie odchodzi,nie odpsryskuje nie matowieje wciąż błyszczą
Polecam ogromnie !
zamówiłam tylko dwa kolorki ale na tym nie poprzestane

Cytat:
Napisane przez katrin1212 Pokaż wiadomość
witam, dziewczyny mam zestaw do robienia paznokci hybrydowych ale bez lampy , prosze doradzcie mi jaką lampe kupic ,jakich uzywacie ,jakie polecacie,
ja mam starą już,bo pewnie ma z 6 lat
wydaje mi się że nie ważne jaka firma,ważne aby była na 4 zarówki czyli miała 36W
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 20:03   #230
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zachęcona waszymi opiniami o hybrydach cosmetics zone, również je zamówiłam (na użytek domowy ). W innej hurtowni dokupiłam resztę sprzętu i dzisiaj zrobiłam sobie swój pierwszy manicure hybrydowy

Zamówiłam kolorek 009 - ciemna czerwień - tym zrobiłam sobie mani i pedi - bardzo mi się podoba
001 - róż do frencha - tym zrobiłam mamie mani (bez białych końcówek). Też super
042 - podobał mi się na zdjęciach, ale z braku wolnych paznokci nie zeswatchowałam. Przyjdzie na niego kolej za tydzień

Lakiery rozprowadzały się bardzo dobrze i pięknie błyszczą. Zobaczymy jak z trwałością. Jestem również pozytywnie zaskoczona szybkością wysyłki - klikałam w poniedziałek rano i dziś już paczka była u mnie. Szkoda tylko, że CZ nie oferuje przesyłki PP.

Enia, jakie masz kolorki?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez katrin1212 Pokaż wiadomość
witam, dziewczyny mam zestaw do robienia paznokci hybrydowych ale bez lampy , prosze doradzcie mi jaką lampe kupic ,jakich uzywacie ,jakie polecacie,
Ja kupiłam 36W najtańszą jaka była na All

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2013-07-30 o 20:02
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:29   #231
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Zachęcona waszymi opiniami o hybrydach cosmetics zone, również je zamówiłam (na użytek domowy ). W innej hurtowni dokupiłam resztę sprzętu i dzisiaj zrobiłam sobie swój pierwszy manicure hybrydowy

Zamówiłam kolorek 009 - ciemna czerwień - tym zrobiłam sobie mani i pedi - bardzo mi się podoba
001 - róż do frencha - tym zrobiłam mamie mani (bez białych końcówek). Też super
042 - podobał mi się na zdjęciach, ale z braku wolnych paznokci nie zeswatchowałam. Przyjdzie na niego kolej za tydzień

Lakiery rozprowadzały się bardzo dobrze i pięknie błyszczą. Zobaczymy jak z trwałością. Jestem również pozytywnie zaskoczona szybkością wysyłki - klikałam w poniedziałek rano i dziś już paczka była u mnie. Szkoda tylko, że CZ nie oferuje przesyłki PP.

Enia, jakie masz kolorki?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



Ja kupiłam 36W najtańszą jaka była na All
wzięłam na początek krwistą czerwień oo8 i zieleń o26
Jestem tylko ciekawa jak będą schodziły te hybrydki bo poprzedniej firmy w ogóle nie chciały,musiałam piłować
teraz musze zamówić do francuskiego i jeszcze ze dwa kolorki
Naprawde jestem z nich bardzo bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Polecam podglądać stronke firmy na fcb,dziewczyny tam wstawiają zdjęcia pazurków pomalowanych i mozna fajnie ocenic dany kolorek
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:32   #232
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wzięłam na początek krwistą czerwień oo8 i zieleń o26
Jestem tylko ciekawa jak będą schodziły te hybrydki bo poprzedniej firmy w ogóle nie chciały,musiałam piłować
teraz musze zamówić do francuskiego i jeszcze ze dwa kolorki
Naprawde jestem z nich bardzo bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Polecam podglądać stronke firmy na fcb,dziewczyny tam wstawiają zdjęcia pazurków pomalowanych i mozna fajnie ocenic dany kolorek
Wahałam się właśnie między czerwienią 008 i 009, ale ostatecznie wzięłam 009. Bardzo podobna do A-list Essie
Dziewczyny pisały, że CZ schodzi bez problemu, więc jestem dobrej myśli

Profil ogladałam Czy ktoś może polecić jakieś jesienne kolorki z CZ? Może jakaś ciemna śliwka, ciemne bordo?? Może mają jakiegoś "grzybka" w stylu Opi you don't know jacques? Albo jakiś fajny szaraczek, podobny do Opi skulls and glossbones?

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2013-07-30 o 20:36
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:13   #233
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Zachęcona waszymi opiniami o hybrydach cosmetics zone, również je zamówiłam (na użytek domowy ). W innej hurtowni dokupiłam resztę sprzętu i dzisiaj zrobiłam sobie swój pierwszy manicure hybrydowy

Zamówiłam kolorek 009 - ciemna czerwień - tym zrobiłam sobie mani i pedi - bardzo mi się podoba
001 - róż do frencha - tym zrobiłam mamie mani (bez białych końcówek). Też super
042 - podobał mi się na zdjęciach, ale z braku wolnych paznokci nie zeswatchowałam. Przyjdzie na niego kolej za tydzień

Lakiery rozprowadzały się bardzo dobrze i pięknie błyszczą. Zobaczymy jak z trwałością. Jestem również pozytywnie zaskoczona szybkością wysyłki - klikałam w poniedziałek rano i dziś już paczka była u mnie. Szkoda tylko, że CZ nie oferuje przesyłki PP.

Enia, jakie masz kolorki?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



Ja kupiłam 36W najtańszą jaka była na All

Mnie właśnie ostatnio wkurzyła ta firma - specjalnie zamówiłam na allegro, żeby móc wybrać przesyłkę pocztą (mam super listonosza, z którym się mogę umówić na odbiór przesyłki o której godzinie mi pasuje) i oczywiście nie wysłali pocztą tylko kurierem a ja nie znoszę tych sfochowanych kurierów co się zachowują jakby pracowali za karę i mają pretensje, że o 14 nikogo nie ma w domu... Na przesyłkę czekałam prawie tydzień - zapłaciłam we wtorek a przesyłkę miałam dopiero w poniedziałek a potrzebowałam lakiery na weekend... Rozumiem, że sezon urlopowy itd. ale skoro piszą w aukcji że czas realizacji to 2 dni to powinni się tego trzymać albo od razu pisać, że niestety przesyłka się opóźni.
Gdyby nie to, że lubię ich produkty to już bym nigdy więcej nic nie zamówiła.
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:53   #234
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Mnie właśnie ostatnio wkurzyła ta firma - specjalnie zamówiłam na allegro, żeby móc wybrać przesyłkę pocztą (mam super listonosza, z którym się mogę umówić na odbiór przesyłki o której godzinie mi pasuje) i oczywiście nie wysłali pocztą tylko kurierem a ja nie znoszę tych sfochowanych kurierów co się zachowują jakby pracowali za karę i mają pretensje, że o 14 nikogo nie ma w domu... Na przesyłkę czekałam prawie tydzień - zapłaciłam we wtorek a przesyłkę miałam dopiero w poniedziałek a potrzebowałam lakiery na weekend... Rozumiem, że sezon urlopowy itd. ale skoro piszą w aukcji że czas realizacji to 2 dni to powinni się tego trzymać albo od razu pisać, że niestety przesyłka się opóźni.
Gdyby nie to, że lubię ich produkty to już bym nigdy więcej nic nie zamówiła.
No tak, dla mnie dostawy firmami kurierskimi, w siódemką w szczególności, to koszmar. Teraz mam urlop, więc mogłam sobie poczekać , ale na codzień to tak jak piszesz. Najbardziej lubię dostawy do paczkomatów - nikt nie wydzwania, nie ma pretensji, że nie ma mnie w domu, sąsiedzi ani współpracownicy nie patrzą krzywo, że kolejna paczka przyszła
Pochwalisz się jakie masz kolory?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 21:23   #235
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Wahałam się właśnie między czerwienią 008 i 009, ale ostatecznie wzięłam 009. Bardzo podobna do A-list Essie
Dziewczyny pisały, że CZ schodzi bez problemu, więc jestem dobrej myśli

Profil ogladałam Czy ktoś może polecić jakieś jesienne kolorki z CZ? Może jakaś ciemna śliwka, ciemne bordo?? Może mają jakiegoś "grzybka" w stylu Opi you don't know jacques? Albo jakiś fajny szaraczek, podobny do Opi skulls and glossbones?
Piękne bordo to 022 polecam!
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 08:46   #236
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
No tak, dla mnie dostawy firmami kurierskimi, w siódemką w szczególności, to koszmar. Teraz mam urlop, więc mogłam sobie poczekać , ale na codzień to tak jak piszesz. Najbardziej lubię dostawy do paczkomatów - nikt nie wydzwania, nie ma pretensji, że nie ma mnie w domu, sąsiedzi ani współpracownicy nie patrzą krzywo, że kolejna paczka przyszła
Pochwalisz się jakie masz kolory?
Właściwie to nie mam nic o czym dziewczyny by już nie pisały:
001 - róż do frencha, całkiem fajny
PST 009 - pomarańczowy - według mnie taki jarzębinowy, ładny ale raczej jaskrawy (spodziewałam się bardziej koralowego)
026 - mięta
042 - nude

Generalnie kolorki ładne, ale słabo kryją - 3 warstwy to minimum a do pełnego krycia musiałam czasem dać nawet 5 warstw... Zastanawiam się nad zakupem białego lakieru żeby go stosować jako pierwszą warstwę koloru. Czy któraś z Was już wypróbowała ten sposób? Sprawdza się?
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:15   #237
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

hejk dzewczyny, jutro dojdzie do mnie nowa lampa 45w stara juz sie wypalila niestety;(, zamowilam sobie lakiery hybrydowe cosmetics zone ( jak w sobote zrobie pazurki to wrzuce fotke) i powiem Wam ze zdurnialam czytajac fora na temat hybrydowych zeli, nie bedzie problemu z utwardzeniem hybrydy w lampie uv? zamowilam shine line http://allegro.pl/sea-lampa-uv-45w-s...440127203.html i boje sie ze pieniadze wywalone w bloto beda , miala ktoras z Ws podobna lub taka sama lampe?

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Właściwie to nie mam nic o czym dziewczyny by już nie pisały:
001 - róż do frencha, całkiem fajny
PST 009 - pomarańczowy - według mnie taki jarzębinowy, ładny ale raczej jaskrawy (spodziewałam się bardziej koralowego)
026 - mięta
042 - nude

Generalnie kolorki ładne, ale słabo kryją - 3 warstwy to minimum a do pełnego krycia musiałam czasem dać nawet 5 warstw... Zastanawiam się nad zakupem białego lakieru żeby go stosować jako pierwszą warstwę koloru. Czy któraś z Was już wypróbowała ten sposób? Sprawdza się?

dobrze za napisalas ze slabo kryja, kupilam sobie kilka kolorkow i na pierwszy strzal idzie neon 5 ten zolty , naloze najpierw bialy a pozniej zolty i wkleje zdjecie jak to wyszlo
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 17:27   #238
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
hejk dzewczyny, jutro dojdzie do mnie nowa lampa 45w stara juz sie wypalila niestety;(, zamowilam sobie lakiery hybrydowe cosmetics zone ( jak w sobote zrobie pazurki to wrzuce fotke) i powiem Wam ze zdurnialam czytajac fora na temat hybrydowych zeli, nie bedzie problemu z utwardzeniem hybrydy w lampie uv? zamowilam shine line http://allegro.pl/sea-lampa-uv-45w-s...440127203.html i boje sie ze pieniadze wywalone w bloto beda , miala ktoras z Ws podobna lub taka sama lampe?

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------




dobrze za napisalas ze slabo kryja, kupilam sobie kilka kolorkow i na pierwszy strzal idzie neon 5 ten zolty , naloze najpierw bialy a pozniej zolty i wkleje zdjecie jak to wyszlo
Nie dało rady wymienic samych zarówek?Czy w ogóle stara lampa padła ?

Dlaczego miałby byc problem z utwardzeniem lakieru hybrydowego w lampie? Przeciez tylko taki sposób istnieje aby się ten manicure trzymał
Ja mam na pazurkach czerwien i to tylko jedna warstwa ,więcej nie potrzebowałam! ciekawe jak bedzie z resztą
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:33   #239
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Nie dało rady wymienic samych zarówek?Czy w ogóle stara lampa padła ?

Dlaczego miałby byc problem z utwardzeniem lakieru hybrydowego w lampie? Przeciez tylko taki sposób istnieje aby się ten manicure trzymał
Ja mam na pazurkach czerwien i to tylko jedna warstwa ,więcej nie potrzebowałam! ciekawe jak bedzie z resztą

potrzebowalam typowej lampy uv do paznokci bo takowej nie posiadalam, posiadalam 50cm sama lampe uv do podswietlania bialych firanek w sypialni juz przelezala 3lata wiec wcale jej sie nie dziwie, ze nie chce juz utwardzac... a zastanawialam sie bo dziewczyny pisaly na forach o lampach ledowych ze onme utwardzaja najlepiej hybrydy, takze wolalam sie zapytac tutaj, dzieki za odpowiedz a powiedz mi jeszcze czy probowalas przyklejac do hybrydy bulion lub cekiny? trzymie sie to wogole ? bo zamowilam od groma ☠☠☠☠☠☠☠ i nie wiem czy zuzyje to
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:45   #240
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
potrzebowalam typowej lampy uv do paznokci bo takowej nie posiadalam, posiadalam 50cm sama lampe uv do podswietlania bialych firanek w sypialni juz przelezala 3lata wiec wcale jej sie nie dziwie, ze nie chce juz utwardzac... a zastanawialam sie bo dziewczyny pisaly na forach o lampach ledowych ze onme utwardzaja najlepiej hybrydy, takze wolalam sie zapytac tutaj, dzieki za odpowiedz a powiedz mi jeszcze czy probowalas przyklejac do hybrydy bulion lub cekiny? trzymie sie to wogole ? bo zamowilam od groma ☠☠☠☠☠☠☠ i nie wiem czy zuzyje to
spokojnie,wystarczy ta lampa którą zamówiłaś ;-)
Moja ma 36w z 7 lat i sprawuje sie znakomicie wszystko pięknie się utwardza
Jeśli chodzi o ozdoby,ja testowałam tylko cyrkonie i trzymały się
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.