Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-29, 18:38   #3601
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo, raz że mam blokadę ( po ostatnim porodzie trwała długo, teraz nie wiem ile), a dwa że jak już się położę to myślę jedynie o spaniu, zasypiam po przeczytaniu pol zdania w książce. Więc póki co cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie czytaj i po problemie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 18:50   #3602
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Bawcie się dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest cudownie!!! Dziękuje ze mnie namawialyscie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 18:57   #3603
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jesteśmy na weselu...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Udanej zabawy ☺

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Mój dziś znoowu. A może trzecie? Dominik i Agatka takie fajne to tzrecie też. Kuźwa ledwo z jednej ciąży wyszłam. Po tej zresztą stwierdziłam że nigdy wiecej ciąż. Rodzić mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybki, ja nawet nie myślę jeszcze o tym. I jeszcze pewnie długo myśleć nie będę, zobaczę co powie gin, ale coś jest nie hallo.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 19:18   #3604
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jest cudownie!!! Dziękuje ze mnie namawialyscie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Matki wiedzom co mowiom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 19:38   #3605
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
To nie czytaj i po problemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko jak się uśmiałam [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86949083]Udanej zabawy



Szybki, ja nawet nie myślę jeszcze o tym. I jeszcze pewnie długo myśleć nie będę, zobaczę co powie gin, ale coś jest nie hallo.[/QUOTE]Oj... A te szwy Ci posciagali wszystkie?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 19:41   #3606
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dziś w nocy Ada tak dawała czadu, że nawet tż się ocknął i ją nosił. I ze złością do mnie mówi: no i wychodzi teraz to jedzenie gołąbków! O 4 nad ranem nawet mi się komentować nie chciało
Za to dziś po południu tż położył się zadowolony na drzemkę z młodą, a ona zaraz przez sen strzeliła taką kupę, że nie dość że się rozbudziła to poszła pod pachy kupa, młoda tylko do mycia się nadawała, koc do prania. Na co tż znów przeklnął gołąbki teściowej no wszystko co złe to moja mamusia i jej podstępne potrawy!

A teraz stary poszedł na imprezę bo go sąsiedzi wypatrzyli przez balkon i wszyscy bardzo zdziwieni, że z Adą nie przyszłam. A tam 8 dorosłych i 5 dzieci, chłopy już słychać że mają nieźle popite, bo głośni jak chołota jakaś już widzę jak się tam dobrze z Adą bawimy

A syn mój z jedną babcią, córka z drugą, trzecia do Ady by się przydała teoretycznie mam teścia żonę, ttzeba będzie kiedyś rozdysponować każdemu po wnuku by było sprawiedliwie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 19:50   #3607
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
To nie czytaj i po problemie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie umiem to jest już odruch że.jak tylko się położę sięgam.po książkę/kindla ale jeszcze mam seksowstret więc nawet jakbym nie próbowała czytać to nici
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jest cudownie!!! Dziękuje ze mnie namawialyscie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
No widzisz![1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86949083]Udanej zabawy ☺



Szybki, ja nawet nie myślę jeszcze o tym. I jeszcze pewnie długo myśleć nie będę, zobaczę co powie gin, ale coś jest nie hallo.[/QUOTE]Ojej a co się dzieje? Boli cały czas?
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziś w nocy Ada tak dawała czadu, że nawet tż się ocknął i ją nosił. I ze złością do mnie mówi: no i wychodzi teraz to jedzenie gołąbków! O 4 nad ranem nawet mi się komentować nie chciało
Za to dziś po południu tż położył się zadowolony na drzemkę z młodą, a ona zaraz przez sen strzeliła taką kupę, że nie dość że się rozbudziła to poszła pod pachy kupa, młoda tylko do mycia się nadawała, koc do prania. Na co tż znów przeklnął gołąbki teściowej no wszystko co złe to moja mamusia i jej podstępne potrawy!

A teraz stary poszedł na imprezę bo go sąsiedzi wypatrzyli przez balkon i wszyscy bardzo zdziwieni, że z Adą nie przyszłam. A tam 8 dorosłych i 5 dzieci, chłopy już słychać że mają nieźle popite, bo głośni jak chołota jakaś już widzę jak się tam dobrze z Adą bawimy

A syn mój z jedną babcią, córka z drugą, trzecia do Ady by się przydała teoretycznie mam teścia żonę, ttzeba będzie kiedyś rozdysponować każdemu po wnuku by było sprawiedliwie
No masz, to macie jakby babcie nr 3, przyszywana bo przyszywana ale babcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 19:52   #3608
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Moja dzis co zje to uleje.. byliśmy spacerem w takiej knajpie z ogródkiem. Nie zmruzyla oka w wózku za to rozglądala się z zaciekawieniem, wróciliśmy do domu i takie placze.. może za duzo wrazen/bodzcow? Rozmawiałam ze znajomą karmiła piersia 8 msc Ale Przystawiala co 2 lub 2,5 godziny szok dla mnie trochę ja co widze ze Maja szuka mieli językiem to jej podaje..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:06   #3609
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Szwy mi wyciągnęli po miesiącu. W środku mnie coś kłuję, ale Położna uważa, że to szwy wewnętrzne się nie rozpuscily. Boli mnie blizna, ale nadal wyproznianie się to dla mnie wyzwanie. Bardzo długo mi to zajmuje, bo jakoś zaprzec się nie mogę i mam wrażenie w trakcie, że mi zaraz jelito wyleci. Dzisiaj znowu ryczalam w łazience. Najgorzej jak jestem sama i mały płaczę, a ja siedzę i siedzę, strasznie to jest. Nie mam zatwardzen, nie wiem co jest, ale czuję, że coś jest nie tak i nawet nie wiem do kogo z tym się zgłosić, chce gina podpytać, może coś doradzi.

2h usypiania. Mały miał jakiś atak szału. Darl się, cyc nie, mm nie, w końcu zwyniotowal trochę mleka i zasnal. Chyba się przejął, tym wiszeniem na mnie.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:08   #3610
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86949223]Szwy mi wyciągnęli po miesiącu. W środku mnie coś kłuję, ale Położna uważa, że to szwy wewnętrzne się nie rozpuscily. Boli mnie blizna, ale nadal wyproznianie się to dla mnie wyzwanie. Bardzo długo mi to zajmuje, bo jakoś zaprzec się nie mogę i mam wrażenie w trakcie, że mi zaraz jelito wyleci. Dzisiaj znowu ryczalam w łazience. Najgorzej jak jestem sama i mały płaczę, a ja siedzę i siedzę, strasznie to jest. Nie mam zatwardzen, nie wiem co jest, ale czuję, że coś jest nie tak i nawet nie wiem do kogo z tym się zgłosić, chce gina podpytać, może coś doradzi.



2h usypiania. Mały miał jakiś atak szału. Darl się, cyc nie, mm nie, w końcu zwyniotowal trochę mleka i zasnal. Chyba się przejął, tym wiszeniem na mnie.[/QUOTE]A gin widział? Przecież mógłby szwy wyjąć.. Idź do urogin żeby nie było że mięśnie dna macicy Ci do pochwy wpadną czy coś (to tak w ramach tego uczucia wypadajacyhc jelit).. Biedna, łatwo nie miałaś

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:12   #3611
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Hejo hejo.
Cóż za dzień wycieczkowy, jeszcze nas pakowałam bo jutro jedziemy na termy...uff

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Hej,
My wczoraj mieliśmy jeden z gorszych dni w moim życiu... Wzywałam karetkę do Mai, bo zachlysnęła się kroplami do nosa... Nie oddychała. Już wszystko ok, nie opuszczam jej na krok...

Zaczęło się od tego, że miała katar już dość długo, poszłam do lekarza, przepisał RhinoArgin krople. Po kropelce dwa razy dziennie.
W domu chciałam zaaplikować, położyłam ja na polsiedząco, zdążyłam podać jedną kroplę i moje dziecko miało bezdech. Patrzyla na mnie wielkimi oczami, próbowała złapać powietrze, ale nie mogła. Najpierw dmuchałam w twarz, później pukałam w plecy, niby wróciła na parę sekund i znowu jazda. Zwołałam córkę i szwagierkę z góry, mała wracała na chwilę i wpadała w bezdech znowu... Zadzwoniliśmy na 112, kazali 5 razy pukać w plecy i podnosić do góry. Operator rozłączył się dopiero jak dziecko zaczęło płakać... 5 minut grozy w moim życiu zanim wróciła do nas na 100%. Nie muszę Wam mówić co się ze mną działo... W nocy prawie nie spałam, słuchałam czy oddycha, oczywiście spała z nami. Podobno ta kropla wpadla jej w tchawicę. Pogotowie przyjechało po !25! Minutach!!! Zbadali ja, powiedzieli że już ok i każdemu mogło się zdarzyć...

Moja starsza córka była mega dzielna, podała mi aspirator i gruszkę zanim jeszcze operator 112 powiedział żeby wyczyścić noc. Poza tym wyszła na podwórko, otworzyła bramę dla karetki i... Wzięła nr domu (mieliśmy robiona elewacje i mamy ściągnięty nr), wiec wygrzebała ten nr skądś tam i stała z nim trzymając dwoma rękami nad głową 20 minut żeby pogotowie widziało. Jak mi to powiedziala, to ryczałam jak bóbr kolejny raz....

Wybaczcie za chaotyczny opis. Nadal płacze jak to piszę.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
wspołczuję, wiem, jakie to nerwy Brawa dla córki!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Moja dziś kończy 2 miesiące i powoli będziemy przechodzić na 68 z niektórych firm kto to widział...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
my też 68 z wielu firm.,,
Wczoraj mu założyłam body z długim z Reserved na 62 to łolaboga, opięte i krótkie.ledwo zapięłam. Takze raz założył mam nadzieję,że to 68 ponosi dłużej

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Helli!

A co do starszej... To ja chyba jej nie doceniam. I boje się, że tyle lat włożyliśmy w jej wychowanie, a szkoła i otoczenie zaraz mi ją zepsuje wiem głupie myślenie, ale my na głowie stawaliśmy żeby była zaradna, mądra, rozsądna... A jak widzę co się dzieje w szkołach, jakie są szieciaki... To mnie przeraża.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
też mam takie obawy jak widzę co się w szkołach dzieje:/

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
To też. Albo jak układam spać na brzuchu to staram się położyć głowę w tę właściwą stronę. Chociaż kurczak i tak sam przekręca.

Kurka wodna. Mam dołek. Taki nieduży.
Bo wszystko na raz- Ola jest jaka jest, dużo czasu trzeba jej poświęcić, a na tej naszej budowie się dzieje. Nie mamy jak i kiedy podjechać po deski ( aż do Radomia!), po kostkę, materiały. Nie mamy do końca koncepcji na elewację, kostkę właśnie, a nie ma jak pojeździć popatrzeć jak mają inni ( a nuż coś się spodoba). No cholera mnie trafia że jakoś tak nie potrafimy się ogarnąć. Niby z tż zeszło ciśnienie że musi być wszystko na już ( zwłaszcza że i tak wykonawcy się nie popisali, inni mieli wypadki losowe i wszystko się z miesiąc obsunęło), nakrzyczałam na niego że ma się tak nie przejmować, że jak się nie wprowadzimy w tym roku to świat się nie zawali. Ale jednak wypadałoby coś kupować i szykować. A tu nie możemy się zorganizować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a nie możesz przewertować neta dla inspiracji?Homebook, Pinterest, ja np. lubiłam też realizacje na stronie Archonu oglądać

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale mleko jest ku zsrowotnosfi a sól czy woda żeby smarki były wodniste i leoiej się usuwaly. Czyli mleko wjeżdża po odciagabiu To byłam ja jeszcze rok temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Mnie gin pytał o antykoncepcje to ju powiedziałam że gra nie warta świeczki biorąc pod uwagę częstotliwość... Jak już się kładę do łóżka to myślę tykio i spaniu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja póki co też, ale mam nadzieję,że to się zmieni niebawem
We wtorek mam wizytę u gin i jak da zielone światło to zobaczymy jak to będzie
Póki co myślę nad wkładką, wiele koleżanek ma i zadowolone

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo, raz że mam blokadę ( po ostatnim porodzie trwała długo, teraz nie wiem ile), a dwa że jak już się położę to myślę jedynie o spaniu, zasypiam po przeczytaniu pol zdania w książce. Więc póki co cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zasypiam w sekundę jak położę głowę na poduszce
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 20:12   #3612
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Absolwentka może to hemoroidy? Ja mam po porodzie. Liczyłam, że może w połogu się coś naprawi, ale niestety. Praktycznie pod domem mam dobrego proktologa, ale nie mogę się ciągle zmotywować by zadzwonić. Wizyta u gina to dla mnie nic przy tym
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:15   #3613
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

U nas 3 dzien skok 6tygodnia. Masakra, nic innego nie robie tylko karmie, ukewa mu sie, idzie na drzemke i budzi sie po 30mon moooze godzinie bo za malo je na raz. Plus moj ksiaze nie moze miec mokrej pieluszki i mowie o lekko mokrej bo syrene wlacza. Takze w 3 dni pojdzie mi duza paczka pampersow. Wybudza sie ze snu, a pampers plaski ehh Plus mam marude, wszystko jest do kitu: raczki sa fajne 5minut, lezenie tez, wozek tez. Zeby on chociaz normalnie spal a nie power napy robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:16   #3614
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Ja tam się w ogóle mojego małża nie wstydzę jeśli chodzi o wygląd, to pewnie też kwestia tego,że on mnie ciągle komplementuje i zaczepia
ale co ciekawe- kiedyś, jeszcze przed ciążami czy po pierwszej, pomimo,że miałam fajną figurę to widziałam tylko niedoskonałości, wstydziłam się wyjść na plażę itp.

Teraz nie jest źle, no ale umówmy się-2 miesiące po cc ideału nie ma, a ja i tak mam w głęboko w poważaniu.
Jadę jutro na basen, ubieram strój dwuczęściowy i mogą ludzie widzieć mój sflaczały brzuch jakos tak z wiekiem doszłam do tego,ze to nie jest najistotniejsza rzecz i w końcu mam luz psychiczny.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:40   #3615
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

No ja tam wolę oszczędzić ludziom widoku mojego brzucha teraz. Bo że flak to nic. Ale mam mega ciemną linię ciągle, a pępek to wręcz czarny. Moja córka mówi, że się go boi
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:02   #3616
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Ja mam jednoczęściowy. Mama mnie ostatnio zirytowała, bo się pyta czy mam.jeszce mleko. Mówię że nie.... "No, to możesz się wziąć za dietę". Nosz... Moja sprawa, wezmę się to się wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:18   #3617
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ja mam jednoczęściowy. Mama mnie ostatnio zirytowała, bo się pyta czy mam.jeszce mleko. Mówię że nie.... "No, to możesz się wziąć za dietę". Nosz... Moja sprawa, wezmę się to się wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ze swojego, jak ostatnio, pigment wudrapalam

A z mlekiem nie mogłaś!!?? Weź się matka!!
Ja mam plan, jakże ambitny, choć 1x w tygodniu się rozciągac czy zdrowy kręgosłup ogarnąć...
Ale kiedy.. Hela w edzien nie śpi za bardzo, coś się popsuło.. Po 4-5min nagle oczy jak 5zl...nie płacze ale nie śpi. Biorę na ręce, odlatuje w minute... Znow na rękach trzymam długo żeby mocniej zasnela, odkładam i to samo.. I tak w 1.5h śpi 3-4razy po 15minut.no nic nie jestem w stanie zrobić... A po 30-40mij takiego maratonu dawaj of nowa
Ja myślałam że synek śpiący 30min to katastrofa ale widzę że może być gorzej...
Mogłabym jak pójdą spać. Ale jest 22:17 a ja piszę z łóżka synka który właśnie zasnął.. Plus ledwo jestem w stanie się ruszyć po tym jak 3x 1.5h bujalam hele walcząc o jej sen... Ja pikole.
Ale raz choć raz muszę!
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No ja tam wolę oszczędzić ludziom widoku mojego brzucha teraz. Bo że flak to nic. Ale mam mega ciemną linię ciągle, a pępek to wręcz czarny. Moja córka mówi, że się go boi
Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:25   #3618
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Sq pal licho ten zdrowy kręgosłup! Zobacz jakie bicki będziesz miała
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:29   #3619
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja ze swojego, jak ostatnio, pigment wudrapalam

A z mlekiem nie mogłaś!!?? Weź się matka!!
Ja mam plan, jakże ambitny, choć 1x w tygodniu się rozciągac czy zdrowy kręgosłup ogarnąć...
Ale kiedy.. Hela w edzien nie śpi za bardzo, coś się popsuło.. Po 4-5min nagle oczy jak 5zl...nie płacze ale nie śpi. Biorę na ręce, odlatuje w minute... Znow na rękach trzymam długo żeby mocniej zasnela, odkładam i to samo.. I tak w 1.5h śpi 3-4razy po 15minut.no nic nie jestem w stanie zrobić... A po 30-40mij takiego maratonu dawaj of nowa
Ja myślałam że synek śpiący 30min to katastrofa ale widzę że może być gorzej...
Mogłabym jak pójdą spać. Ale jest 22:17 a ja piszę z łóżka synka który właśnie zasnął.. Plus ledwo jestem w stanie się ruszyć po tym jak 3x 1.5h bujalam hele walcząc o jej sen... Ja pikole.
Ale raz choć raz muszę!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wiesz, miałam nie miałam tego mleka, obojętnie, po prostu nie cierpię jak mi ktoś robi takie uwagi, obojętnie rodzina czy nie - mam lustro, widzę jak wyglądam, i wiem że powinnam trochę zrzucić ale na Boga, sama o tym zdecyduje kiedy.

Moze u Helki skok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 21:42   #3620
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja ze swojego, jak ostatnio, pigment wudrapalam

A z mlekiem nie mogłaś!!?? Weź się matka!!
Ja mam plan, jakże ambitny, choć 1x w tygodniu się rozciągac czy zdrowy kręgosłup ogarnąć...
Ale kiedy.. Hela w edzien nie śpi za bardzo, coś się popsuło.. Po 4-5min nagle oczy jak 5zl...nie płacze ale nie śpi. Biorę na ręce, odlatuje w minute... Znow na rękach trzymam długo żeby mocniej zasnela, odkładam i to samo.. I tak w 1.5h śpi 3-4razy po 15minut.no nic nie jestem w stanie zrobić... A po 30-40mij takiego maratonu dawaj of nowa
Ja myślałam że synek śpiący 30min to katastrofa ale widzę że może być gorzej...
Mogłabym jak pójdą spać. Ale jest 22:17 a ja piszę z łóżka synka który właśnie zasnął.. Plus ledwo jestem w stanie się ruszyć po tym jak 3x 1.5h bujalam hele walcząc o jej sen... Ja pikole.
Ale raz choć raz muszę!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A jak nie śpi i nie płacze to mie możesz jej zostawić w łóżeczku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:45   #3621
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ja tam się w ogóle mojego małża nie wstydzę jeśli chodzi o wygląd, to pewnie też kwestia tego,że on mnie ciągle komplementuje i zaczepia
ale co ciekawe- kiedyś, jeszcze przed ciążami czy po pierwszej, pomimo,że miałam fajną figurę to widziałam tylko niedoskonałości, wstydziłam się wyjść na plażę itp.

Teraz nie jest źle, no ale umówmy się-2 miesiące po cc ideału nie ma, a ja i tak mam w głęboko w poważaniu.
Jadę jutro na basen, ubieram strój dwuczęściowy i mogą ludzie widzieć mój sflaczały brzuch jakos tak z wiekiem doszłam do tego,ze to nie jest najistotniejsza rzecz i w końcu mam luz psychiczny.
To nie chodzi o starego, bo też mnie ciągle zaczepia. Ja się ze sobą dobrze nie czuje. Obrzydza mnie widok w lustrze
W strój się nie zmieszczę ani w jedno ani w dwu. Niby waga mniej niż sprzed ciąży, a dupa większa. A dwa zalało by mnie mleko i na dodatek nadal plamie ale to już nie stara krew tylko żywa czerwona..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:53   #3622
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
No ja tam wolę oszczędzić ludziom widoku mojego brzucha teraz. Bo że flak to nic. Ale mam mega ciemną linię ciągle, a pępek to wręcz czarny. Moja córka mówi, że się go boi
Ja też mam linię ciemną, nawet ciemniejszą niż w ciąży i pępek to wielka dziura
Agadzie, daj spokój, moja chyba na 3 dzień po porodzie do mnie z tekstem, że chyba jeszcze tam drugi dzidziuś siedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 21:58   #3623
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

sQuaara: sto lat dla wątkowej bliźniaczki mojego Marcelka ucałuj Helenke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 22:03   #3624
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Wiesz, miałam nie miałam tego mleka, obojętnie, po prostu nie cierpię jak mi ktoś robi takie uwagi, obojętnie rodzina czy nie - mam lustro, widzę jak wyglądam, i wiem że powinnam trochę zrzucić ale na Boga, sama o tym zdecyduje kiedy.

Moze u Helki skok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To był żarcik
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
A jak nie śpi i nie płacze to mie możesz jej zostawić w łóżeczku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę. Ale to zacznie płakać za 2min że nie chce być na brzuchu a jedynym ratunkiem są ręce, obrót na plecy wtedy nie pomoze.. Im szybciej wezmę tym szybciej zasypia. No ewidentnie trzeba jej snu a jakoś spać nie może. Nie wiem o co chodzi. Nagle bach oczy jak 5zl panienka nie śpi.. :/

Eh helka ma stan podgoraczkowy... Fakinszitttttttt..
Teraz nie wiem czy spać czy nie..
Przemilcze że miałam dziś(a raczej mąż) testować czy jak wstanie to da się ją nakarmić butelka i ululac przez niego... No ale jak chora to olewam...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 22:08   #3625
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Mamy to czasem potrafią palnąć.
Uf położyłam się, przed chwilą wróciłam do domu, ogarnęłam w kuchni. Przyjechało moje wujostwo, obiadokolacje zjedli u nas ale mieszkać będą w domu. Moi rodzice poszli z nimi, a ja doszłam do nich jak dzieci zasnęły.
Aha!! Pewnie wam wspominałam, że planujemy przeprowadzkę jakoś w październiku. Miałam duże opory, bo pokój w którym miałyby być dzieci nie ma okna. Ale wymyśliliśmy rozwiązanie - luksfery! W salonie mamy wnękę w ścianie, a salon sąsiaduje z tym właśnie ciemnym pokojem, tz już sprawdzał, przebić da się bez problemu i nawet nam całość drogo nie wyjdzie. Także już jestem.spokojna, dzieci będą miały w pokoju światło dzienne, zresztą dom jest ogólnie bardzo jasny. Oprócz tego pokoju właśnie. Podejrzewam że i tak życie będzie się toczyć w salonie/kuchni i holu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To był żarcik Mogę. Ale to zacznie płakać za 2min że nie chce być na brzuchu a jedynym ratunkiem są ręce, obrót na plecy wtedy nie pomoze.. Im szybciej wezmę tym szybciej zasypia. No ewidentnie trzeba jej snu a jakoś spać nie może. Nie wiem o co chodzi. Nagle bach oczy jak 5zl panienka nie śpi.. :/

Eh helka ma stan podgoraczkowy... Fakinszitttttttt..
Teraz nie wiem czy spać czy nie..
Przemilcze że miałam dziś(a raczej mąż) testować czy jak wstanie to da się ją nakarmić butelka i ululac przez niego... No ale jak chora to olewam...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
sQ wiem ale mama mi ciśnienie podniosla. Ogólnie całe życie ciągle słyszałam że powinnam schudnąć, przez to moje poczucie wartości jest raczej słabe, i po prostu jak słysze zwłaszcza od rodziców tego typu tekst to mi żyłka pulsuje.
Kurcze to słabo z tym stanem podgorączkowym oby szybko przeszło!! Pewnie dlatego może nie może spać bo ja męczy.. kurcze sq duuzo siły ci życzę!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 22:34   #3626
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Hejo hejo.

a nie możesz przewertować neta dla inspiracji?Homebook, Pinterest, ja np. lubiłam też realizacje na stronie Archonu oglądać


ja zasypiam w sekundę jak położę głowę na poduszce
Wertuję motylku, ale przydałoby się na żywo zobaczyć deski czy kostkę. Na zdjęciach w necie to nie to samo. Plus czasem jak się jakiś fajny domek trafi, to można właścicieli o coś podpytać...itp
No generalnie słabo ze nie ma kiedy tego wszystkiego objeździć. Tż ma w sumie dwie prace, budowę, dziecko.
Czasem.jestem mega zła na niego że nie ma go wieczorami, że ja ciągle w tych pieluchach i mleku, ale z.drugiej strony mam wyrzuty sumienia przez to, bo wiem że się mega stara, że to dla nas wszystko robi.i że jemu też brakuje czasu żeby to wszystko ogarnąć. Schudł strasznie, mimo że je chyba sporo..
No jakoś przez to przebrniemy. Mała Ola rośnie i z dnia na dzień będzie tylko lepiej )




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 01:53   #3627
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A gin widział? Przecież mógłby szwy wyjąć.. Idź do urogin żeby nie było że mięśnie dna macicy Ci do pochwy wpadną czy coś (to tak w ramach tego uczucia wypadajacyhc jelit).. Biedna, łatwo nie miałaś

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Z ginem się widziałam 2 tygodnie po porodzie. Wyciągnęła parę szwów, resztę zostawiła i nic nie wspominała o wewnętrznych. Kolejna wizyta 11.07, więc czekam co mi powie. No właśnie nie wiedziałam do kogo z tym iść, bo nigdy takich problemów nie miałam. Muszę poszukać kogoś w okolicy, może znajdę.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Absolwentka może to hemoroidy? Ja mam po porodzie. Liczyłam, że może w połogu się coś naprawi, ale niestety. Praktycznie pod domem mam dobrego proktologa, ale nie mogę się ciągle zmotywować by zadzwonić. Wizyta u gina to dla mnie nic przy tym
To raczej nie hemoroidy

Mój mały nie zasnął przy karmieniu, położyłam do łóżeczka i sam zasnął, w szoku jestem Oby tak zostało.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 07:42   #3628
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ja mam jednoczęściowy. Mama mnie ostatnio zirytowała, bo się pyta czy mam.jeszce mleko. Mówię że nie.... "No, to możesz się wziąć za dietę". Nosz... Moja sprawa, wezmę się to się wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie ma to jak mamusia... Moja teraz nie komentuje ale dorastając ciągle słyszałam że mam coś ze sobą zrobić bo nikt mnie nie zechce, a potem że facet na kości nie poleci... I tak na zmianę weź jej też coś przygadaj

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 07:48   #3629
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Mała dzisiaj pobiła rekord i spała 5h, normalnie wstałam w ekstazie ale szybko mi przeszło bo po karmieniu i pół godzinnej drzemce, od 4 rano jęczy, stęka i skacze po mnie jak wściekła

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 08:33   #3630
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o starego, bo też mnie ciągle zaczepia. Ja się ze sobą dobrze nie czuje. Obrzydza mnie widok w lustrze
W strój się nie zmieszczę ani w jedno ani w dwu. Niby waga mniej niż sprzed ciąży, a dupa większa. A dwa zalało by mnie mleko i na dodatek nadal plamie ale to już nie stara krew tylko żywa czerwona..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój brzuch to też jest jakaś tragedia ile ta linia może schodzić?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 09:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.