Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-06, 08:28   #4171
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
No kurde!!! Znowu Kazik się zasikal. U Was tez tak bywa? Nie wiem no!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
U synka tak było... Chłopcy jednak robią pod większym ciśnieniem i czasem po prostu wylatuje zanim wchlonie
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Zasikal ubranko, śpiworek, ręcznik na którym leżał i prześcieradło więc to ewidentnie nie poszło w pampersa. Tylko jakoś dziwnie po plecach. Pampersy 2. Mamy chłopaków u Was też się tak zdarza?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Dobra, właśnie w pnś laska 3 dzieci w tym jednego jeszcze karmi staruje w triathlonie, a ja nawet obiadu nie mam jak zrobić ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Jw
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozważam zostawic tz z małym po południu i na noc i pojechać do mamy sama. Szkoda mi jej strasznie, płakała mi wczoraj przez tel. Tak ja ta reka boli ;( Nie wiem czy to dobry pomysł. Ewentualnie wziąć malego ze soba(?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Racja!!!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja bym na dzień pojechała, a co nocą pomożesz? (tzn moja mama śpi)

My mamy przystanek u moich rodziców. Nad morze dziś ruszamy jak się ogarniemy czyli pewnej koło 11
Właśnie z Helena wstalysny.. Śpię śpię śpię mam ją przy piersi i nagle takie "błeee". Rzygnela na mnie z rana. No jak nie jedno to drugie dziecko.
Weźcie kciuki trzymajcie żeby mi tu oboje nie rzygali. Żeby on wczoraj to od placzu kaszlu i frytek (tak mój 2 latek je frytki. O mój borze szumiacy z mcdobalda) a ona sobie dziarsko ulala...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 08:45   #4172
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
U synka tak było... Chłopcy jednak robią pod większym ciśnieniem i czasem po prostu wylatuje zanim wchlonie Jw Ja bym na dzień pojechała, a co nocą pomożesz? (tzn moja mama śpi)

My mamy przystanek u moich rodziców. Nad morze dziś ruszamy jak się ogarniemy czyli pewnej koło 11
Właśnie z Helena wstalysny.. Śpię śpię śpię mam ją przy piersi i nagle takie "błeee". Rzygnela na mnie z rana. No jak nie jedno to drugie dziecko.
Weźcie kciuki trzymajcie żeby mi tu oboje nie rzygali. Żeby on wczoraj to od placzu kaszlu i frytek (tak mój 2 latek je frytki. O mój borze szumiacy z mcdobalda) a ona sobie dziarsko ulala...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
sQ aaa! No to szerokiej drogi! A ten rzyg to na szczęście, jeden i drugi
Mój też je z maca, ale nuggetsy frytek nie lubi. Słodkie też je. Wiadomo że nie codziennie i nie jakieś ogromne ilości ale je. Ja tam uważam że wszystko jest dla.ludzi, byle z umiarem. Choć słodycze to ja i bez umiaru potrafię ale się hamować muszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 08:51   #4173
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Już jesteście? Będzie fajny urlop, oby pogoda dopisała i jak możesz to odpoczywaj
A mm jeśli stało dłużej niż godzinę to się wylewaMy dziś, my dziś! Ciasta zawieźliśmy wczoraj, ja mam jeszcze garderobę swoją i młodzieży do odprawiania, a tak to wszystko gotowe. Jeszcze muszę jedną sprawę załatwić.Spoko, czasem bokiem gdzieś wyleci, przy moim Dominiku notorycznie nie mówiąc o tym że obsikana chodziłam pierwsze 3 miesiące a jak przewijasz to kierujesz siusiaka w dół? Biedny tz
Ale dobrze że pospalas E tam. Się przejmujesz. Może ma cały sztab rodziny do pomocy.
Ja też na początku ledwo ogarnialam.jak się młody urodził. I nie ja jedna.
A potem to się jakoś samo robi ze zaczynasz sobie radzić, więc się nie przejmuj, wszystko przyjdzie z czasem. A to ze masz bałagan czy nieugotowany obiad - od tego nikt nie umarł

No dobra. Paznokcie na stopach pomalowane, dziecko nr 1 jeszcze śpi, dziecko nr 2 ogarnia tz, idę wyprasować ubrania. Jezu jak ja nie cierpię prasować sukieneczek ...one są piękne itd ale do prasowania koszmar!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Ojej a co mamie się w rękę stało?

Pewnie że jedź!! Niech zobaczy jak wygląda 100% opieki nad małym jedź, nie zastanawiaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mama ma zdartą skórę z całego palca, wypadek przy pracy ;( szycie ze sztuczną skórą i boli ją bardzo. No płakać mi się chce. Ciężko mi bardzo. Piszę to że łzami w oczach. Tak bardzo chciałabym być z nią, gotować jej, pogadać. Po prostu być. Już jej ogarniam lepszych lekarzy, ale mi mega ciężko. Tak mi jej szkoda ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 08:53   #4174
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Mama ma zdartą skórę z całego palca, wypadek przy pracy ;( szycie ze sztuczną skórą i boli ją bardzo. No płakać mi się chce. Ciężko mi bardzo. Piszę to że łzami w oczach. Tak bardzo chciałabym być z nią, gotować jej, pogadać. Po prostu być. Już jej ogarniam lepszych lekarzy, ale mi mega ciężko. Tak mi jej szkoda ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Aaaaaa! Aż mnie zabolało. O.odszkodowanie też żeby mama się postarała, jak przy pracy wypadek. Trzymaj się, będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:09   #4175
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Ale dzisiaj pospałam, Mała tylko raz chciała jeść, o 6 wstała a potem drzemałyśmy do teraz, aż mnie głowa boli
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Daj spokój, ja dzisiaj o 19:30 wizyta u ginekologa wuec tz karmil i "usypial" Jak dziecko na nim zasnęło to az go odkładać nie chciał ake jsk już problem żeby odłożyć to tz nagle zmęczony i musi iść spać już. Wchodzę do salonu powiedzieć dobranoc i co? Siedzi z laptopem i czyta o tym jak odeprzeć atak niedźwiedzia... No comment! A pranie i niezaladowana zmywarka (o nie śpiącym dziecku nie wspominając) chyba ważniejsze niż niedźwiedź... No chyba, że nie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

No ja dziś sto razy mówiłam gin ze sie boję... Ake bardzo delikatnie mnie zbadała

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Mnie to wszystko już zaczyna irytować mocno. Nagle wszystkie dzieci źle ssą, nagle wędzidełka nie takie, napięcia nie takie, probiotyki trzeba dawać, główka za mocno, główka za słabo, poduszki na wyrównanie kształtu głowy, smoczki zło... No nie mam sił. Jakoś nasze pokolenie się wychowało bez tych cuda wianków... I mówię to ja, która była juz z dzieckiem na podcięciu wędzidełka, u otolaryngologa, na wymazie w labo i czekam na wizytę u osteopaty... Taaaa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Też ostatnio o tym myślałam.. Gadałyśmy wczoraj z koleżankami że jakby przestrzegać tych wszystkich zaleceń, wytycznych i porad to by nie było czasu po prostu na nic

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:10   #4176
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
U synka tak było... Chłopcy jednak robią pod większym ciśnieniem i czasem po prostu wylatuje zanim wchlonie Jw Ja bym na dzień pojechała, a co nocą pomożesz? (tzn moja mama śpi)

My mamy przystanek u moich rodziców. Nad morze dziś ruszamy jak się ogarniemy czyli pewnej koło 11
Właśnie z Helena wstalysny.. Śpię śpię śpię mam ją przy piersi i nagle takie "błeee". Rzygnela na mnie z rana. No jak nie jedno to drugie dziecko.
Weźcie kciuki trzymajcie żeby mi tu oboje nie rzygali. Żeby on wczoraj to od placzu kaszlu i frytek (tak mój 2 latek je frytki. O mój borze szumiacy z mcdobalda) a ona sobie dziarsko ulala...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mama nie mieszka w tym samym mieście. 40 minut drogi.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:16   #4177
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Mama nie mieszka w tym samym mieście. 40 minut drogi.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To pewnie kwestia perspektywy... 40min jadę do pracy

Ale rozumiem że byłabyś zmęczona itp. Sama wiesz najlepiej co dla Was dobre

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 09:25   #4178
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To pewnie kwestia perspektywy... 40min jadę do pracy

Ale rozumiem że byłabyś zmęczona itp. Sama wiesz najlepiej co dla Was dobre

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie ukrywam że też chciałabym odpocząć przez noc. Nie wiem czy tz da rade

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:28   #4179
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dobry, mi ktoś dziecko podmienil. Od 3 dni maruda, niespokojna, źle śpi. Mam nadzieję, że to skok 8 tygodnia, a nie jakiś NOP.

Eceea, zawsze można w trójkę pojechać i nie widzę na tym Twoim wykresie ilości, ale Maja też je dużo

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez patrycjakarabasz
Czas edycji: 2019-07-06 o 09:29
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:37   #4180
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, mi ktoś dziecko podmienil. Od 3 dni maruda, niespokojna, źle śpi. Mam nadzieję, że to skok 8 tygodnia, a nie jakiś NOP.

Eceea, zawsze można w trójkę pojechać i nie widzę na tym Twoim wykresie ilości, ale Maja też je dużo

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Może ją nóżka coś boli na pewko jest ok!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:37   #4181
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
No kurde!!! Znowu Kazik się zasikal. U Was tez tak bywa? Nie wiem no!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ano bywa. Wczoraj spał na brzuchu to cały mokry był, bo wyszło górą
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Zasikal ubranko, śpiworek, ręcznik na którym leżał i prześcieradło więc to ewidentnie nie poszło w pampersa. Tylko jakoś dziwnie po plecach. Pampersy 2. Mamy chłopaków u Was też się tak zdarza?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Dobra, właśnie w pnś laska 3 dzieci w tym jednego jeszcze karmi staruje w triathlonie, a ja nawet obiadu nie mam jak zrobić ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Albo ciśnienie albo siusiaka układaj w dół.
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Mama ma zdartą skórę z całego palca, wypadek przy pracy ;( szycie ze sztuczną skórą i boli ją bardzo. No płakać mi się chce. Ciężko mi bardzo. Piszę to że łzami w oczach. Tak bardzo chciałabym być z nią, gotować jej, pogadać. Po prostu być. Już jej ogarniam lepszych lekarzy, ale mi mega ciężko. Tak mi jej szkoda ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
O masz. Ja bym pojechała z małym, zawsze mu tam ona pogrucha nad uchem a ty ogarniesz obiad, dom itd. No chyba, że Tż może zostać z małym, bo nie idzie do pracy, to zostawiam, zadzieram kiece i lecę. 40 minut to rzut beretem tak naprawdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 09:42   #4182
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, mi ktoś dziecko podmienil. Od 3 dni maruda, niespokojna, źle śpi. Mam nadzieję, że to skok 8 tygodnia, a nie jakiś NOP.

Eceea, zawsze można w trójkę pojechać i nie widzę na tym Twoim wykresie ilości, ale Maja też je dużo

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Można i w trójkę ale chyba nie ma sensu. Wtedy tz niech wraca i idzie na miasto. Przyda mu się to, tak jak mi innym razem.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano bywa. Wczoraj spał na brzuchu to cały mokry był, bo wyszło górą Albo ciśnienie albo siusiaka układaj w dół. O masz. Ja bym pojechała z małym, zawsze mu tam ona pogrucha nad uchem a ty ogarniesz obiad, dom itd. No chyba, że Tż może zostać z małym, bo nie idzie do pracy, to zostawiam, zadzieram kiece i lecę. 40 minut to rzut beretem tak naprawdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siusiak zawsze w dół. A plecy i tak zasikane

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano bywa. Wczoraj spał na brzuchu to cały mokry był, bo wyszło górą Albo ciśnienie albo siusiaka układaj w dół. O masz. Ja bym pojechała z małym, zawsze mu tam ona pogrucha nad uchem a ty ogarniesz obiad, dom itd. No chyba, że Tż może zostać z małym, bo nie idzie do pracy, to zostawiam, zadzieram kiece i lecę. 40 minut to rzut beretem tak naprawdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tz od 15 wolny i jutro wolne. Poza tym ma mame i tate niedaleko, a oni już się sprawdzili raz. To mówisz, ze jechać... Hmm

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Do 14 muszę się zastanowić czy jechac i czy sama. Nie wiem, tz nie ma cierpliwości do małego ale z drugiej strony musi przecież umieć się nim zająć bo tak to ja w życiu nie dam rady

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 09:47   #4183
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Eceea myślę, że krzywdy małemu nie zrobi, a że będzie beczeć trochę więcej niż zwykle to trudno. Najwyżej Tż pojedzie do rodziców na ratunek skoro ma blisko. Ale poradzą sobie serio! W końcu to dorosły mężczyzna, ma pracę, rodzinę. Serio, obsługa noworodka to nie jest wyczyn Skoro ty się potrafiłas nauczyć to i on ogarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

A jak ma plecy osikane to po prostu musi mieć mega ciśnienie i nic nie zrobisz. Pampek nie nadąża z wsiąkaniem i tyle. Kładłabym go na tetrze dodatkowo, żeby nie wsiąkało w to na czym leży i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Czy ja powtarzam i tyle i tyle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 10:06   #4184
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Daj spokój, ja dzisiaj o 19:30 wizyta u ginekologa wuec tz karmil i "usypial" Jak dziecko na nim zasnęło to az go odkładać nie chciał ake jsk już problem żeby odłożyć to tz nagle zmęczony i musi iść spać już. Wchodzę do salonu powiedzieć dobranoc i co? Siedzi z laptopem i czyta o tym jak odeprzeć atak niedźwiedzia... No comment! A pranie i niezaladowana zmywarka (o nie śpiącym dziecku nie wspominając) chyba ważniejsze niż niedźwiedź... No chyba, że nie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

No ja dziś sto razy mówiłam gin ze sie boję... Ake bardzo delikatnie mnie zbadała

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Mnie to wszystko już zaczyna irytować mocno. Nagle wszystkie dzieci źle ssą, nagle wędzidełka nie takie, napięcia nie takie, probiotyki trzeba dawać, główka za mocno, główka za słabo, poduszki na wyrównanie kształtu głowy, smoczki zło... No nie mam sił. Jakoś nasze pokolenie się wychowało bez tych cuda wianków... I mówię to ja, która była juz z dzieckiem na podcięciu wędzidełka, u otolaryngologa, na wymazie w labo i czekam na wizytę u osteopaty... Taaaa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Haha 😂 😂 😂 atak niedźwiedzia w góry się wybiera?
Nie mamy czasem tego samego męża 😂
Mój też jakieś cuda ogląda, jak nie ogląda o autach, a pranie nastawil i czeka az żona z dzieckiem na rękach powiesi. Ale dzisiaj go pogonilam. Powiedziałam, że jak się nie ruszy to się pakuje i wyprowadzam z małym do siebie, bo na co mi taki facet. Oburzyl się, ale cztery litery ruszył.


Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
To jest takie "mięsko", które się tworzy przy gojeniu blizn. Nic nie boli, ja nie czułam że to mam, ale gin mi to usunął.
Będzie dobrze, trzeba sprawdzić czy wszystko ok.
Aha ojej ja mam te blizne taka nierówna. Nie jest gładka tylko takie zgrubienia i nie wiem czy tak ma być czy to opuchlizna jeszcze czy co.

Dzień dobry ☺
Zastanawiam się jak z tą laktacja, bo mały śpi coraz dłużej, a mnie budzi czasem ból, bo zbiorniki pełne, a potem mega wyciek. Teraz też śpi, a karmilam o 7 i już bym mogła karmić. Tyle mleka to powinnam mieć popołudniu. Małemu się pory zmieniają, zapotrzebowanie też, a u mnie wszystko na odwrót.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Można i w trójkę ale chyba nie ma sensu. Wtedy tz niech wraca i idzie na miasto. Przyda mu się to, tak jak mi innym razem.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Siusiak zawsze w dół. A plecy i tak zasikane

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------



No tz od 15 wolny i jutro wolne. Poza tym ma mame i tate niedaleko, a oni już się sprawdzili raz. To mówisz, ze jechać... Hmm

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Do 14 muszę się zastanowić czy jechac i czy sama. Nie wiem, tz nie ma cierpliwości do małego ale z drugiej strony musi przecież umieć się nim zająć bo tak to ja w życiu nie dam rady

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo z tym sikaniem. Wczoraj i w nocy tyle razy go przevieralam, że mi się pajace skończyły.

TŻ miał mi zawieść laptopa do naprawy. Pojechał a laptop leży
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 10:10   #4185
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86968415]Haha atak niedźwiedzia w góry się wybiera?

Nie mamy czasem tego samego męża

Mój też jakieś cuda ogląda, jak nie ogląda o autach, a pranie nastawil i czeka az żona z dzieckiem na rękach powiesi. Ale dzisiaj go pogonilam. Powiedziałam, że jak się nie ruszy to się pakuje i wyprowadzam z małym do siebie, bo na co mi taki facet. Oburzyl się, ale cztery litery ruszył.







Aha ojej ja mam te blizne taka nierówna. Nie jest gładka tylko takie zgrubienia i nie wiem czy tak ma być czy to opuchlizna jeszcze czy co.



Dzień dobry

Zastanawiam się jak z tą laktacja, bo mały śpi coraz dłużej, a mnie budzi czasem ból, bo zbiorniki pełne, a potem mega wyciek. Teraz też śpi, a karmilam o 7 i już bym mogła karmić. Tyle mleka to powinnam mieć popołudniu. Małemu się pory zmieniają, zapotrzebowanie też, a u mnie wszystko na odwrót.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------





U mnie to samo z tym sikaniem. Wczoraj i w nocy tyle razy go przevieralam, że mi się pajace skończyły.



TŻ miał mi zawieść laptopa do naprawy. Pojechał a laptop leży [/QUOTE]Może i ten sam

Co do blizny. Byłam wczoraj u gin. Podobno ładnie zszyte. 4 szwy na skórze, w środku nie wiem. Nie pytałam po porodzie bo się bałam. Dopiero wczoraj gin zapytalam. Generalnie uznała że musiało być duże krwawienie skoro hemoglobina mi spadła do 6. W szpitalu mówili ze było ok i że to raczej wyniki z laboratorium sprzed porodu miałam zawyżone. No nie sądzę bo czułam się ok. Zresztą przecież jeszcze na weselu byłam. Coś nasciemniali w szpitalu ;/

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 10:37   #4186
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Można i w trójkę ale chyba nie ma sensu. Wtedy tz niech wraca i idzie na miasto. Przyda mu się to, tak jak mi innym razem.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Siusiak zawsze w dół. A plecy i tak zasikane

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------



No tz od 15 wolny i jutro wolne. Poza tym ma mame i tate niedaleko, a oni już się sprawdzili raz. To mówisz, ze jechać... Hmm

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Do 14 muszę się zastanowić czy jechac i czy sama. Nie wiem, tz nie ma cierpliwości do małego ale z drugiej strony musi przecież umieć się nim zająć bo tak to ja w życiu nie dam rady

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Jak ubietasz pampka to rynienke na siusiaka rób żeby pampek nie był gładko między nogami i z przodu tylko taki zgiey

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86968415]Haha atak niedźwiedzia w góry się wybiera?
Nie mamy czasem tego samego męża
Mój też jakieś cuda ogląda, jak nie ogląda o autach, a pranie nastawil i czeka az żona z dzieckiem na rękach powiesi. Ale dzisiaj go pogonilam. Powiedziałam, że jak się nie ruszy to się pakuje i wyprowadzam z małym do siebie, bo na co mi taki facet. Oburzyl się, ale cztery litery ruszył.



Aha ojej ja mam te blizne taka nierówna. Nie jest gładka tylko takie zgrubienia i nie wiem czy tak ma być czy to opuchlizna jeszcze czy co.

Dzień dobry
Zastanawiam się jak z tą laktacja, bo mały śpi coraz dłużej, a mnie budzi czasem ból, bo zbiorniki pełne, a potem mega wyciek. Teraz też śpi, a karmilam o 7 i już bym mogła karmić. Tyle mleka to powinnam mieć popołudniu. Małemu się pory zmieniają, zapotrzebowanie też, a u mnie wszystko na odwrót.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



U mnie to samo z tym sikaniem. Wczoraj i w nocy tyle razy go przevieralam, że mi się pajace skończyły.

TŻ miał mi zawieść laptopa do naprawy. Pojechał a laptop leży [/QUOTE]

Wnocy laktacje jest najlepsza. Noc to noc.


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 10:42   #4187
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Sq
Szerokiej drogi!

Bylismy wczoraj na usg , bioderka ok
Ma poszerzona miedniczke nerkowa jak.corka i wodniaka na jaderku- do obserwacji

Bosh,czy wy tez ciagle chodzicie pozalewane mlekiem?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 10:46   #4188
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

O matko, też bym pojechała nad polskie morze, tak dawno nie byłam, tylko trochę te 600 km mnie przeraża.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 10:49   #4189
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Sq
Szerokiej drogi!

Bylismy wczoraj na usg , bioderka ok
Ma poszerzona miedniczke nerkowa jak.corka i wodniaka na jaderku- do obserwacji

Bosh,czy wy tez ciagle chodzicie pozalewane mlekiem?
Super że biodeks ok.
Oby reszta wyszla ma prosta

Ja mało jestem zalana...
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
O matko, też bym pojechała nad polskie morze, tak dawno nie byłam, tylko trochę te 600 km mnie przeraża.
Mi mamy 500 ale przerwę robimy w trasie z wygody

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 11:01   #4190
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dziewczyny jechać? Chyba musi być ten pierwszy raz

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:03   #4191
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Jedz. Przecież zawsze możesz wrócić w każdej chwili

My zaraz jedziemy


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:08   #4192
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Może i ten sam

Co do blizny. Byłam wczoraj u gin. Podobno ładnie zszyte. 4 szwy na skórze, w środku nie wiem. Nie pytałam po porodzie bo się bałam. Dopiero wczoraj gin zapytalam. Generalnie uznała że musiało być duże krwawienie skoro hemoglobina mi spadła do 6. W szpitalu mówili ze było ok i że to raczej wyniki z laboratorium sprzed porodu miałam zawyżone. No nie sądzę bo czułam się ok. Zresztą przecież jeszcze na weselu byłam. Coś nasciemniali w szpitalu ;/

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja nawet nie wiem ile mam. Muszę zrobić wyniki podstawowe i tarczycy, ale nie mam kiedy.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:31   #4193
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny jechać? Chyba musi być ten pierwszy raz

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Jedź TŻ sobie poradzi z małym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:41   #4194
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Jedź!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:49   #4195
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Jedz!

Gotuje dzis rosolek
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 12:06   #4196
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Jedz, przecież nie jedziesz na koniec świata hej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 12:43   #4197
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

No to chyba pojadę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 13:06   #4198
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Kupiłam w Pepco leginsy na małą rozmiar 74 i 80, kiedy ona do tego dorośnie. Ale za 5zl szkoda było zostawić komuś innemu, haha, wyprzedaze

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 13:34   #4199
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Wczesniej też około 100. Zaczynam się martwić. Dziś max 55. A u Ciebie jaki jest powód?

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Ja od jakiegoś ponad tygodnia mam arytmie. Głównie w nocy męczą mnie dodatkowe skurcze. Wygląda to tak że leżę i nagle czuje szarpniecie w sercu i puszcza. I tak cały czas. Zaczęłam sobie badać od tego momentu puls i widzę różnice. Serce ewidentnie bije mi wolniej. Wiadomo jak bije wolniej to znaczy lepiej dla organizmu ale u mnie coś jest nie tak bo jest duży przeskok pulsu tzn wcześniej było ok 100 a teraz jest ok 60, 65.

Miałam założony holter i mam skurcze komorowe. W niecałe 24h naliczylo ich 705. To i tak malo bo niektorzy maja po kilka kilkanascie tysiecy Biorę tabletki na arytmie bo bardzo uprzykrza mi to normalne funkcjonowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Zmieniłam Kaziowi smoczek na taki dla wcześniaków bo na nr 1 go zalewało i daję po 120ml. Dzizas nie wiem, on na bank by zjadł więcej, ale niemożliwe żeby jadł ponad litr dziennie przecież.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Wow! Też mi głupio było jak sobie pomyślę, że moja mama z 4 dawała radę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja nic nie przeliczam ile zje na dzien tylko daje mu tyle ile potrzebuje. Umówmy się tak że dając mu większą ilość mleka krzywdy dziecku nie zrobisz. Prędzej bym się martwiła czy nie daje dziecku za mało skoro płacze i chce więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny od wczoraj praktycznie tylko podczytuje bo maly mi daje popalic. Lacznie drzemek przez caly dzien spi chyba z 2h, tragedia... Jeszcze zaczal mi jeszcze mniej jesc bo zszedl na 40 do 60ml i rzuca i wije sie przy butelce. Tyle placzkow juz z 2tyg nie mialam. Musze go nagrac i pokazac poloznej bo to nie jest normalne.
Sq milego urlopu zyczylabym odpoczynku ale nie bede sobie jaj robic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dajesz mu jeszcze pierś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 13:35   #4200
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Co myslicie?
Screenshot_20190706-133316.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 09:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.