Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-08, 18:28   #4351
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja tam się nie przejmuję obiadem czy bałaganem. Codziennie znajduję chwilkę na ogarnięcie z wierzchu, jeśli chodzi o większe porządki to nie boję się prosić o pomoc tż. Z gotowaniem jest różnie, czasem zamawiam obiad, czasem coś robię ale są to np. warzywa na patelnię. Nie wiem no chce się nacieszyć właśnie maluchem, nie mam ciśnienia na jakieś dwudaniowe obiady ale i przed dzieckiem go nie miałam więc może mi łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja mam takie podejscie
Plus fakt, mam Panią co mi wpada na kilka godzin 2x w miesiącu wysprzatac dokładnie wszystko fakt że i ja to sprzątam bo np zlew co 2 tyg to bym w niego wyrzygala ale mam ten komfort że raz kiedyś ktoś to myje porządnie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 18:35   #4352
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Bo ile można tak nie ogarniac? ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Jak u Was wyglada dzień?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Budzimy się między 6 a 7, karmię małą, ona po tym dosypia jeszcze ze 2h, ja jak jestem w dobrej formie to ogarniam swoje sprawy, jak w gorszej to dosypiam z nią. Później kolejne karmienie i czas aktywny, trzeba się nią zajmować. Robi się mniej więcej 12 i wtedy Ala ma swoją najdłuższą drzemkę, tak 2-2,5h. W tym czasie idziemy na spacer i zakupy, bo nie ma ryzyka syreny Jak się pospieszę to jeszcze obiad ogarnę. Później kolejne karmienie i kończy się regularność, bo czasem jeszcze koło 17 mi zaśnie i idę na kolejny spacer, a czasem marudzi i muszę ją bujać. Od 19 już właściwie nigdy nie śpi, trochę zajmie się zabawkami, trochę ją pobujam i tak do 22. później ostatnie karmienie, kąpiel i do spania
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

Odpowiem Tobie i Elsabel
Ja to oganriaam na karmienia h. Karmie 3x po 15 min. To 45 min dobrego riserczu. Więc jednej nocy czytam o szczepieniach innej o wielopielo, innej przeglądam promocje z hm

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Hela najada się w 15 minut? Zaaaazdro, ssak idealny! Moja wisi bite pół godziny
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 18:44   #4353
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

No i co czekam aż mały zaśnie i będę przeglądać oferty, bo tż nie da rady podjąć takiej decyzji A wiecie co mnie bardziej wkurza, że ja mam ostatnie zdanie, a jak coś potem jest nie tak to oczywiście krytyka, bo on najmadrzejszy na świecie

Ja w niedziele wieczorem sprzątam syf po tż, żeby mieć czysto. W poniedziałek poprawiam na drzemce lub aktywności na macie małego, bo tż szykuje się rano i robi kolejny syf. Gotuję też w weekend i robię tyle, żeby mi starczyło do czwartku, a w piątek coś z zamrazalki lub zamawiam.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:04   #4354
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Budzimy się między 6 a 7, karmię małą, ona po tym dosypia jeszcze ze 2h, ja jak jestem w dobrej formie to ogarniam swoje sprawy, jak w gorszej to dosypiam z nią. Później kolejne karmienie i czas aktywny, trzeba się nią zajmować. Robi się mniej więcej 12 i wtedy Ala ma swoją najdłuższą drzemkę, tak 2-2,5h. W tym czasie idziemy na spacer i zakupy, bo nie ma ryzyka syreny Jak się pospieszę to jeszcze obiad ogarnę. Później kolejne karmienie i kończy się regularność, bo czasem jeszcze koło 17 mi zaśnie i idę na kolejny spacer, a czasem marudzi i muszę ją bujać. Od 19 już właściwie nigdy nie śpi, trochę zajmie się zabawkami, trochę ją pobujam i tak do 22. później ostatnie karmienie, kąpiel i do spania

Hela najada się w 15 minut? Zaaaazdro, ssak idealny! Moja wisi bite pół godziny
Różnie bywa alw dłużej niż 30min z przewijaniem i ponownym cucem (przewijanie ją budzi) się prawie nie zdarza

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:15   #4355
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Różnie bywa alw dłużej niż 30min z przewijaniem i ponownym cucem (przewijanie ją budzi) się prawie nie zdarza

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Fajnie masz Moją też niestety przewijanie budzi
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:41   #4356
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Anuha, chyba pisałaś o tym, że robiłaś USG swojemu dziecku w zwiazku z tym ulewaniem. W jakim wieku?
Dziewczyny, jak objawiał się Waszym maluchom skok 5-6 tygodnia?
Bo ja już nie wiem czy u nas to skok czy refluks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już nie pamiętam, to było prawie 11 lat temu no ale na pewno wcześnie bo wiem że wtedy panikowałam bardzo. A syn potrafił nieźle chlustnąć. Z resztą dziewczyny tak samo. Przechodziło jak bobas zaczął siadać,więc i teraz na to czekam.
Ale jeżeli się martwisz to się nie zastanawiaj tylko leć na to usg.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:43   #4357
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Moje dziecko zamiast spać to świetnie się bawi, gada i cieszy się do miska
Zapowiada się ciężki wieczór...
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 19:48   #4358
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Fajnie masz Moją też niestety przewijanie budzi
Nooo choć i tak narzekam bo syn jadl 3min i przewijanie nie robiło na nim wrażenia... Zreszta był niewiele starszy jak go przestałam w nocy przewijać (bo nie robił już co chwila kupy)


Dziś byłam z hela na wycieczce. 1.5h podróż w 1 stronę, 5h zakupów, powrót. Była bardzo dzielna. Super wyszło. Dojazd kawka zakupy.
W smyku takie promki... Wydalam mnóstwo pieniędzy (choć jak na smyka to wcale nie dużo) ale mam wielki wor ubran na jesień dla dzieci najdroższe były spodnie dla synka eleganckie a la casualowy garnitur i 3pak śpiochów Heli. Pba po 40zl a tak to 7-15zl wszystko

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:51   #4359
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Anuha, chyba pisałaś o tym, że robiłaś USG swojemu dziecku w zwiazku z tym ulewaniem. W jakim wieku?
Dziewczyny, jak objawiał się Waszym maluchom skok 5-6 tygodnia?
Bo ja już nie wiem czy u nas to skok czy refluks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba przegapiłam ten caly skok... Ale widzę zmianę taka ze zmiana pieluchy jest bez płaczu i czasami ot tak lezy i nie płacze

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja tam się nie przejmuję obiadem czy bałaganem. Codziennie znajduję chwilkę na ogarnięcie z wierzchu, jeśli chodzi o większe porządki to nie boję się prosić o pomoc tż. Z gotowaniem jest różnie, czasem zamawiam obiad, czasem coś robię ale są to np. warzywa na patelnię. Nie wiem no chce się nacieszyć właśnie maluchem, nie mam ciśnienia na jakieś dwudaniowe obiady ale i przed dzieckiem go nie miałam więc może mi łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko mi się właśnie ciężko cieszyć dzieckiem... Serio aż tak wpatrzone jesteście w dzieci, że każda chwila z nimi to dla Was radość?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:56   #4360
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja chyba przegapiłam ten caly skok... Ale widzę zmianę taka ze zmiana pieluchy jest bez płaczu i czasami ot tak lezy i nie płacze

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Tylko mi się właśnie ciężko cieszyć dzieckiem... Serio aż tak wpatrzone jesteście w dzieci, że każda chwila z nimi to dla Was radość?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja czasami ciskam piorunami i potrzebuje chwili dla siebie, tak jak Ty wyjazdu do mamy. Ale jak już z nimi jestem to przyklejam do twarzy uśmiech i cpam te chwile. Czasem siadam że zwieszona głową ale 10s i wracam do uśmiechu i jadę z tym koksem
Będzie Ci lepiej jak wejdziesz w jakąś interakcje. JakOn nie będzie, jak ja to brzydko mówię, worek kartofli. Leży i nic

Nadal dużo płacze?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 19:59   #4361
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Anuha, chyba pisałaś o tym, że robiłaś USG swojemu dziecku w zwiazku z tym ulewaniem. W jakim wieku?
Dziewczyny, jak objawiał się Waszym maluchom skok 5-6 tygodnia?
Bo ja już nie wiem czy u nas to skok czy refluks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okropna marudność przez kilka dni, kompletna nieodkładalność, zbiegło się z kryzysem laktacyjnym więc częstsze karmienie w trakcie którego i zaraz po płaczki
Potem się uspokoiła, zaczęła trochę lepiej spać, uśmiechać się i gadać, przyglądać się i skupiać wzrok, mniej śpi w dzień i chce kontaktu innego niż przytulanie - ogólnie spora zmiana

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 20:03   #4362
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cześć.


Ja pierdziu...Tuśka chora, staram się ją izolować od Karola, Karol chyba ma jednak opóźniony skok i ogólnie od trzech dni skaczę przy tych dzieciakach, omg. Jeszcze w dodatku mój mąż pracował w weekend, to sobie wyobraźcie


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
I może i wyjdziesz. Kiedyś w końcu się uspokoi u niego na rękach. Krzywda jej się nie dzieje to przecież ojciec

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

U mnie piżamy pieluszki nie działały. Więc mmaly wiedział że mamy nie ma...zreszta to się ciągnie latami. Mój nadal ma wieczory że zamiast zasnąć w 10min to płacze 40 że chce do mnie.. A kuma i rozumie że mama wyszła i jeszcze mi macha jak wychodzę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Powiem Wam że ostatni raz jestem z dziećmi w pokoju. Następne wakacje 2 pokoje.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
ja zawsze biorę domki/apartamenty,żeby dziewczyny miały osobny pokój. Albo chociaż na zasadzie sypialnia+salon z rozkłądaną kanapą dla nas.Raz,że się lepiej śpi, dwa,że można wieczorem sobie usiąść, pogadać, pooglądać coś

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Sq, aż tak źle? Witam się po chrzcinach było bardzo miło, sala była do 21 i wyszliśmy około 20.30 bo już szkoda mi było kelnerów, dwa inne przyjęcia na tej sali skończyły się 2-3h wcześniej i tylko my siedzieliśmy. Zresztą już Stasio płakał po 19. Daliśmy kelnerom dodatkowo po flaszce bo super byli. Ogólnie cała uroczystość fajna, Stasio grzeczny i kochany, byłam dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Spodnie na szelkach, koszulobody z mucha i jakies trampki albo tenisówki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też mam zamiar tak ubrać, ale będę kupować bliżej chrzcin

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Ja myślałam o body, spodenkach i kamizelce. A o butach wcale nie myślałam. Mam jakieś białe bambosze dla małego



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Acha ostatnio pisalyscie o karmieniu poza domem... No to ja właśnie karmię w aucie a TZ myje nasza furę na myjni ręcznej także można karmić wszędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja ostatnio karmiłam w aucie kilka razy, na ławce na rynku, przy wejściu na baseny termalne, ławka stała tam gdzie akurat była kolejka ludzi, w karczmie jak robiliśmy zamówienie i kelnerka stała-ale łotewer a nie jestem z tych,co to uważają,że :cyce na ulice" także zawsze pieluchę zahaczam o ramiączko stanika i okrywam nas za głową Karola,żeby z boku nie było widać, a cyca i tak zakrywa Karol trochę głową, a trochę zawsze koszulka spada.Także no, karmię bo muszę, ale się przysłaniam

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
A ja właśnie rozmawiałam z moją mamą o karmieniu i powiedziała żebym odpuściła.
Od miesiącu żyje w ciągłym bólu, Mała ładnie chwyta i je a mnie boli jak sk..., jak się zdarzy krótsza przerwa między karmieniami niż zwykle to aż mnie szarpie przez pierwszą minutę. Jak napływa to też boli, kilka razy mi też pękło naczynko w środku, sutki zresztą też. Nakładki nic nie zmieniły.
Jak mnie TŻ tylko przytuli to mam ochotę mu przywalić, smutny chodzi że nawet dotknąć nie dam
Nie wiem, chciałam karmić pół roku, na razie spróbuję do 3 miesięcy wytrwać chociaż bo szkoda mleka...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
masz aż tak wrażliwe sutki?
U mnie było ok, a teraz od kilki dni znowu masakra. Z tym,że Karlos wisi a cycach takze pewnie dlatego.

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Gdzie mogę zobaczyć info o macierzyńskim? Pue? Patrzyłam i nie znalazłam

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Bracia Mazur na pewno super. Ja myślałam o Koprze Wloskim, to tez ich


Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
pue, świadczeniobiorca, zasiłki

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Była u nas położna, mała waży już 4930g, znów przytyła od wczoraj. Ale podobno po 8 tygodniu przyrosty zwalniają, więc jestem dobrej myśli. Może kręgosłup mi nie siądzie
no oby, bo nie dam juz rady
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:03   #4363
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość


Tylko mi się właśnie ciężko cieszyć dzieckiem... Serio aż tak wpatrzone jesteście w dzieci, że każda chwila z nimi to dla Was radość?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja jestem, bo cieszę iż mi się udało to jedno dziecko mieć Pomimo zmęczenia, bo sama jestem, to jakoś z 12 lat marzyłam o swoim maleństwie, więc raczej nigdy nie powiem, że chciałabym by było jak dawniej. Cieszę się z tego, co mam. Ciąża była dla mnie najgorszym okresem w życiu, ale teraz jestem bardzo szczęśliwą mamą. Choć mam ochotę zamordować TŻ czasem
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:04   #4364
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja chyba przegapiłam ten caly skok... Ale widzę zmianę taka ze zmiana pieluchy jest bez płaczu i czasami ot tak lezy i nie płacze

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Tylko mi się właśnie ciężko cieszyć dzieckiem... Serio aż tak wpatrzone jesteście w dzieci, że każda chwila z nimi to dla Was radość?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie. Dopiero ostatnio mam do niej dużo więcej serca odkąd jest bardziej kontaktowa, jak się do mnie uśmiechnie to mi od razu lżej. Ale na pewno nie jest tak że każda chwila to radość, czasami mam jej pełny tyłek i chce tylko wyjść z domu albo żeby TŻ zabrał chociaż na pół godziny
A największe marzenie żeby ktoś ją zabrał na wieczór i noc, żebyśmy z TŻ spędzili razem fajnie czas a potem bym spała całą noc

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:14   #4365
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja chyba przegapiłam ten caly skok... Ale widzę zmianę taka ze zmiana pieluchy jest bez płaczu i czasami ot tak lezy i nie płacze

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Tylko mi się właśnie ciężko cieszyć dzieckiem... Serio aż tak wpatrzone jesteście w dzieci, że każda chwila z nimi to dla Was radość?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie ja ogólnie miałam trochę inne oczekiwania, tyle.sie nasłuchałam o tej miłości do dziecka, że oczekiwałam, że bedzie mi ta miłość aż uszami wypływać, że będę tak kochać dziecko, że zapomnę o całym moim życiu wcześniejszym i będę uwielbiała z nim siedzieć w domu. Moim zdaniem to były nierealne oczekiwania. Często mam dość. Natomiast po prostu to sobie jakoś poukładałam, staram się panować nad swoimi emocjami i myślami, tłumaczę sobie, że to jest po prostu etap w życiu który powinnam przeżyć jak najlepiej, nie marnować go. Kocham moje dziecko ale jest to taka miłość opiekuńcza, robię wszystko żeby dbać o niego. A czasami po prostu kładę się obok i patrzę, chłonę te momenty. On jest dobry i niewinny tego, że ja czasami jestem sfrustrowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:17   #4366
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nooo choć i tak narzekam bo syn jadl 3min i przewijanie nie robiło na nim wrażenia... Zreszta był niewiele starszy jak go przestałam w nocy przewijać (bo nie robił już co chwila kupy)


Dziś byłam z hela na wycieczce. 1.5h podróż w 1 stronę, 5h zakupów, powrót. Była bardzo dzielna. Super wyszło. Dojazd kawka zakupy.
W smyku takie promki... Wydalam mnóstwo pieniędzy (choć jak na smyka to wcale nie dużo) ale mam wielki wor ubran na jesień dla dzieci najdroższe były spodnie dla synka eleganckie a la casualowy garnitur i 3pak śpiochów Heli. Pba po 40zl a tak to 7-15zl wszystko

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

nooo ale wypad
to fakt, fajne promki są w smyku, ale właśnie nic fajnego na jesień nie widziałam.

ALe jakie cudne ostatnio kupiłam dzieczynkom sukienki, spódnice i "spodnium" w H&M są zachwycone
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:23   #4367
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja czasami ciskam piorunami i potrzebuje chwili dla siebie, tak jak Ty wyjazdu do mamy. Ale jak już z nimi jestem to przyklejam do twarzy uśmiech i cpam te chwile. Czasem siadam że zwieszona głową ale 10s i wracam do uśmiechu i jadę z tym koksem
Będzie Ci lepiej jak wejdziesz w jakąś interakcje. JakOn nie będzie, jak ja to brzydko mówię, worek kartofli. Leży i nic

Nadal dużo płacze?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Płacze (tfu, tfu) mniej. Niestety też mniej spi

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:28   #4368
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86974446]Ale on siedzi ze mną słuchawki na uszkach youtubr/facebook i czas leci
On gotuję, a potem muszę kilka godzin sprzątać taki syf. On nie potrafi dokładnie sprzątnąć po sobie. Zresztą szkoda moich nerwów, obraza bo on musi wakacje ogarnąć, a stoi na firmie i czeka którąś godzinę na rozładunek, z nudów bym szukała.



A jak! Zresztą według niego mm i mam czas, bo na cycku nie wisi



Ja pierdziu.... chyba też tak będę musiała robi, tylko kiedy spać, skoro mały już w dzień prawie nie śpi, więc nie nadrobię [/QUOTE]Ale.mm też nie jest magicznym środkiem.po którym dziecko będzie spało... No kurde.
Odnośnie sprzątania - mój bałaganiarz okropny. Nie powiem żebym ja należała do przesadnych pedantek.ale ten porządek jednak lubię mieć. Tylko co z tego jak posprzątam a zaraz znów jest syf.. o resztę nieogs narzekać bo tz naprawdę bardzo mi pomaga ogarnąć nasza dwójkę, tylko ten balagan
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
I ja mam takie podejscie
Plus fakt, mam Panią co mi wpada na kilka godzin 2x w miesiącu wysprzatac dokładnie wszystko fakt że i ja to sprzątam bo np zlew co 2 tyg to bym w niego wyrzygala ale mam ten komfort że raz kiedyś ktoś to myje porządnie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tez mam, choć ostatnio nie wołałam...a przydałoby się. Ale na wieczór kuchnia musi być chociaż czysta w miare bo to zaraz po łazience pierwsze pomieszczenie do którego rano wchodze
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nooo choć i tak narzekam bo syn jadl 3min i przewijanie nie robiło na nim wrażenia... Zreszta był niewiele starszy jak go przestałam w nocy przewijać (bo nie robił już co chwila kupy)


Dziś byłam z hela na wycieczce. 1.5h podróż w 1 stronę, 5h zakupów, powrót. Była bardzo dzielna. Super wyszło. Dojazd kawka zakupy.
W smyku takie promki... Wydalam mnóstwo pieniędzy (choć jak na smyka to wcale nie dużo) ale mam wielki wor ubran na jesień dla dzieci najdroższe były spodnie dla synka eleganckie a la casualowy garnitur i 3pak śpiochów Heli. Pba po 40zl a tak to 7-15zl wszystko

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Brawo dla Helenitki!! I dla mamy za.udabe zakupy

Oswiećcie mnie, do kiedy promocje w pepco i smyku?

A ja mam mały osobisty dramat - nie mogę znaleźć mojego kindla no wsiąkł, wszystkie możliwe miejsca przeszukałam i nigdzie nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Znalazłam!!! No, i to jest to o czym pisałam - balaganiarstwo tz. Faktycznie miałam czytnik na kanapie w salonie, on tam.siedzial i czytal ulotkę na szczepionce na rota, po czym walnął ta ulotka gdzie popadło, a ze mój Kindle leżał obok.. no właśnie. Ale znalazł się na szczęście

Edytowane przez agadzie
Czas edycji: 2019-07-08 o 20:50
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 20:48   #4369
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
nooo ale wypad
to fakt, fajne promki są w smyku, ale właśnie nic fajnego na jesień nie widziałam.

ALe jakie cudne ostatnio kupiłam dzieczynkom sukienki, spódnice i "spodnium" w H&M są zachwycone
W sumie to nie takie typowo jesienne. Jedynie kurtki. Dla młodego na zimna pozna jesień (ocieplany tułów i rękawy) a dla młodej na początek jesieni (tylko tułów) ale Jej chyba oddam i pójdę w dresowy kombinezon z hm
A tak to body kr, dl, spodnie długie, koszulki z długim rękawem jakaś chusta pod szyję (zapomniałam nad morze) kwestia większego rozmiaru więc tzw "na jesień"

W hm ostatnio popełniłam tyle zakupów że aż wstyd... Tyle zamówiłam że zapomniałam o paczce 13 rzeczy...
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ale.mm też nie jest magicznym środkiem.po którym dziecko będzie spało... No kurde.
Odnośnie sprzątania - mój bałaganiarz okropny. Nie powiem żebym ja należała do przesadnych pedantek.ale ten porządek jednak lubię mieć. Tylko co z tego jak posprzątam a zaraz znów jest syf.. o resztę nieogs narzekać bo tz naprawdę bardzo mi pomaga ogarnąć nasza dwójkę, tylko ten balaganTez mam, choć ostatnio nie wołałam...a przydałoby się. Ale na wieczór kuchnia musi być chociaż czysta w miare bo to zaraz po łazience pierwsze pomieszczenie do którego rano wchodzeBrawo dla Helenitki!! I dla mamy za.udabe zakupy

Oswiećcie mnie, do kiedy promocje w pepco i smyku?

A ja mam mały osobisty dramat - nie mogę znaleźć mojego kindla no wsiąkł, wszystkie możliwe miejsca przeszukałam i nigdzie nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie! Obyś znalazła! Patrz w pościeli i pod łóżkiem i między rama łóżka a materacem!

Moja regularnie przychodzi co 2 tyg. Nie muszę jej wołać na szczęście bo bym i tego nie była w stanie ogarnąć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

A promki wg mnie do wyczerpania zapasów

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 20:57   #4370
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
W sumie to nie takie typowo jesienne. Jedynie kurtki. Dla młodego na zimna pozna jesień (ocieplany tułów i rękawy) a dla młodej na początek jesieni (tylko tułów) ale Jej chyba oddam i pójdę w dresowy kombinezon z hm
A tak to body kr, dl, spodnie długie, koszulki z długim rękawem jakaś chusta pod szyję (zapomniałam nad morze) kwestia większego rozmiaru więc tzw "na jesień"

W hm ostatnio popełniłam tyle zakupów że aż wstyd... Tyle zamówiłam że zapomniałam o paczce 13 rzeczy... O nie! Obyś znalazła! Patrz w pościeli i pod łóżkiem i między rama łóżka a materacem!

Moja regularnie przychodzi co 2 tyg. Nie muszę jej wołać na szczęście bo bym i tego nie była w stanie ogarnąć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

A promki wg mnie do wyczerpania zapasów

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Znalazłam. Leżał na kanapie w salonie, a tz na niego walnął ulotkę od szczepionki na rota. Ale ulga, już kombinowałam jak tu czytac, na telefonie nie lubię, jeszcze mam Kindle fire ale to tablet, a na tablecie też nie lubię

Oby się zapasy do czwartku nie wyczerpały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 21:07   #4371
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

YMój TZ właśnie mi oświadczył ze wezmie mala po karmieniu i ulula zebym mogla się umyć. Mala nakarmiona a on chrapie w najlepsze :| w nocy ostatnio spi jak kamień i tylko ja do niej wstanie ale gdy wraca z pracy ok 16 to tylko patrzy zeby się zdrzemnąć bo taki śpiący.. No bo ja śpiąca przecież nie jestem. Nie będę juz pisac ze jak go o coś proszę zeby zrobil to rusza sie jak mucha w smole...
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2019-07-08 o 21:18
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 21:51   #4372
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja chyba przegapiłam ten caly skok... Ale widzę zmianę taka ze zmiana pieluchy jest bez płaczu i czasami ot tak lezy i nie płacze

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Tylko mi się właśnie ciężko cieszyć dzieckiem... Serio aż tak wpatrzone jesteście w dzieci, że każda chwila z nimi to dla Was radość?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
No co ty. Macierzyństwo nie jest usłane różami. Ale jest mega szkołą odpuszczania.

Nati no to go obudź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 21:54   #4373
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Obudziłam wreczylam mala po czym tak się rozwyla że ja wzielam spowrotem.. beksa się zrobila i tylko u mnie się uspokaja
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 22:06   #4374
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Obudziłam wreczylam mala po czym tak się rozwyla że ja wzielam spowrotem.. beksa się zrobila i tylko u mnie się uspokaja
Nie dziś to jutro

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Pytanie ile dajesz tz? Bo ja np. Dawałam z synkiem 5min ... Jak po 5 płacze to biorę. Z czasem 7,10,12 ...itd.
Mówię z synkiem bo hela niestety ma ciężko w życiu i choćby 30min płakała to stary buja. Bo ja też muszę mieć czas dla synka czasem

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 22:08   #4375
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
W Lublinie każdy widzi azs lub lzs. Sporo mam pisała ze nie ma dobrych dermatologow w Lbn

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

A ile Twoja ma?


Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Mam wrażenie ze tylko ja nie ogarniam. I jeszcze nie wiem ile mm mu dawac ;(

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
U dermatologa jeszcze nie byliśmy...
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Tak ja wiem ze mowilas o mojej miednicy. Tylko ze ja w lustrze widze ze malego miednica tez jest niedostatecznie podwinieta. Dlatego wole zawolac sprcjaliste.


Grejfrutowa mozesz wstawic tutaj albi fb zdjecie tych krostek?? Bo az jestem ciekawa czy to nie to samo co ma moj maly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misha, wrzucałam kilka(naście) stron wcześniej.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Steryd? Dla malucha? Kup płynny puder hasco taki fioletowy. Nie wal sterydem..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

No kwestia postawy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Kurła, nie kupiłam jeszcze. Nie sprawdzałam co to i nie wiedziałam ze to steryd. Mam koleżankę w aptece. Albo kupie to co piszesz, albo ona coś może doradzi innego. albo do jakiegoś dermo iść samemu, nie czekać na skierowanie.
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Moja od paru dni domaga się cyca co godzinę i wrzask jest jakby ja ze skóry obdzierali.. pije herbatę z rossmana na laktacje i pokarmu mam więcej A ma w sobie ta herbata koper włoski to może łatwiej będzie się jej puszczalo baki. Koleżanka mi ją doradziła
Ja już nie wiem co z tym koprem...czy to dobrze że on jest...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 22:21   #4376
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
U dermatologa jeszcze nie byliśmy...Misha, wrzucałam kilka(naście) stron wcześniej.Kurła, nie kupiłam jeszcze. Nie sprawdzałam co to i nie wiedziałam ze to steryd. Mam koleżankę w aptece. Albo kupie to co piszesz, albo ona coś może doradzi innego. albo do jakiegoś dermo iść samemu, nie czekać na skierowanie. Ja już nie wiem co z tym koprem...czy to dobrze że on jest...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kup kup niektórzy na lzs polecają to co dorosłym a lzs dziecięce a dorosłych bardzo się różni...
Plus odstaw wszystkie nawilżacze, emolienty. Puder 9zl. Sprawdź oby pomogło
Sprawdziłam też na swojej grupie fb. W Lublinie nie ma polecane go dermo. Do wawki jeżdżą rodzice..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 23:06   #4377
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie dziś to jutro

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Pytanie ile dajesz tz? Bo ja np. Dawałam z synkiem 5min ... Jak po 5 płacze to biorę. Z czasem 7,10,12 ...itd.
Mówię z synkiem bo hela niestety ma ciężko w życiu i choćby 30min płakała to stary buja. Bo ja też muszę mieć czas dla synka czasem

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No właśnie, bo miałam pytać! Jak mały na Helkę się zapatruje?
Ja się staram póki mogę to Dominikowi poświęcić tyle uwagi ile się da, potem jak Agatka podrośnie, zacznie raczkowac czy chodzic to już też będzie inaczej. Więc chwilowo starszy korzysta. Tylko że ja sobie mogę na to pozwolić bo mała jest spokojna, jeszcze odkąd odkryłam że leżaczek który mam po małym rozkłada się niemal na płasko to tam ją wsadzam, a.ona wodzi wzrokiem jak Dominik się bawi. Aaaa, ostatnio wręcz namiętnie bierze ręce do buzi, ewidentnie nie oznacza to głodu, więc chyba zachowanie poznawcze, dobrze myślę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 00:14   #4378
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Kup kup niektórzy na lzs polecają to co dorosłym a lzs dziecięce a dorosłych bardzo się różni...
Plus odstaw wszystkie nawilżacze, emolienty. Puder 9zl. Sprawdź oby pomogło
Sprawdziłam też na swojej grupie fb. W Lublinie nie ma polecane go dermo. Do wawki jeżdżą rodzice..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, do jakiejś babki z Warszawy jeżdżą. W Lublinie szkoda czasu i pieniędzy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 01:46   #4379
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Kup kup niektórzy na lzs polecają to co dorosłym a lzs dziecięce a dorosłych bardzo się różni...
Plus odstaw wszystkie nawilżacze, emolienty. Puder 9zl. Sprawdź oby pomogło
Sprawdziłam też na swojej grupie fb. W Lublinie nie ma polecane go dermo. Do wawki jeżdżą rodzice..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie stosuje emolientów. Myję hippowym płynie. Rzadziej w hippowej oliwce. A buzię to już w ogóle tylko wacikami z przegotowaną wodą. Dzięki kobieto, Ty jak zwykle niezastąpiona.

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dokładnie, do jakiejś babki z Warszawy jeżdżą. W Lublinie szkoda czasu i pieniędzy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Noooosz kurła, żeby w sporym mieście porządnego lekarza dermatologa nie było. Szithapen no



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2019-07-09 o 01:48
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-09, 02:24   #4380
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No właśnie, bo miałam pytać! Jak mały na Helkę się zapatruje?
Ja się staram póki mogę to Dominikowi poświęcić tyle uwagi ile się da, potem jak Agatka podrośnie, zacznie raczkowac czy chodzic to już też będzie inaczej. Więc chwilowo starszy korzysta. Tylko że ja sobie mogę na to pozwolić bo mała jest spokojna, jeszcze odkąd odkryłam że leżaczek który mam po małym rozkłada się niemal na płasko to tam ją wsadzam, a.ona wodzi wzrokiem jak Dominik się bawi. Aaaa, ostatnio wręcz namiętnie bierze ręce do buzi, ewidentnie nie oznacza to głodu, więc chyba zachowanie poznawcze, dobrze myślę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oh piąstki w japie są takie cudowne

W sumie to mój kocha Helke nie spędza z nią dużo czasu bo w sumie wpada po żłobie i leci na ogród. Nawet jak ja wtedy z nią jestem to on ma swoje sprawy. Ja wózek a on rowerek czy coś. Powiedzmy że z 2 razy na godzinę podejdzie i poglaszcze czy coś. Chętnie ją glaszcze lub całuję w stopę nie wiem skąd mu się to wzięło, może tak sięga jak jest w foteliku czy coś
Jak byłam z nimi sama co pisałam że dramat to nie krzyczał niczego przeciw niej... Całe jego nieszczęście jest skupione na mnie. Nie odbija się na małej więc fajnie a u Was jak? Pamiętam że miałyśmy plan angażować ich w opiekę itp itd.. Ja tego nie robię, nie ma kiedy
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dokładnie, do jakiejś babki z Warszawy jeżdżą. W Lublinie szkoda czasu i pieniędzy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Pomysł, że nie tylko Wy ale też np ludzie z zielonej góry... Pół Polski do Niej jezdzi
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Nie stosuje emolientów. Myję hippowym płynie. Rzadziej w hippowej oliwce. A buzię to już w ogóle tylko wacikami z przegotowaną wodą. Dzięki kobieto, Ty jak zwykle niezastąpiona.

Noooosz kurła, żeby w sporym mieście porządnego lekarza dermatologa nie było. Szithapen no



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na "pocieszenie" dodam że we wro też nie ma. A to już ogromne miasto... Ja z młodym 120km jezdzilam do lekarza... Ale byłam bliska wyprawy do tej babki z wawki...

Pozdrawiam z nocnego kp


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 09:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.