Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-21, 15:27   #1621
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Myślałam o Sophie, ale to jest dość popularne, chce uniknąć sytuacji że ktoś inny wpadnie na podobny pomysł. I o książeczkach kontrastowych. Te dorzuciłabym jako bonus. Znamy się całe życie, więc chciałabym kupić coś droższego, ale z kolei chusty czy leżaczki to już trochę za wysoka półka cenowa na ten moment, bo sami mamy masę wydatków.

Dziękuję, wezmę pod uwagę wasze opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie wszędzie jest popularny bo ja za nic o nim nie słyszałam, nawet na insta nigdy nie widziałam Ja kiedyś kupiłam kokon, reczniczek kąpielowy i pieluchy ale mamuśka sama tak chciała. Może zapytaj czy czegoś im brakuje? Chyba, że to ma być niespodzianka. Na allegro są też super maty i myślę, że to fajny pomysł na prezent. Jest ich setki w różnych cenach

https://allegro.pl/oferta/duza-mata-...f-0df75b6c8d11
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia jaki ten kombinezon powinien być. Ogólnie mam już 4- dresowy, ten misiowy, taki troszkę cieplejszy polarkowy (fajny bo rozpinany na dwie nogawki) i taki grubszy welurowy co na pewno nie założę do śpiworka

Wczoraj byliśmy odwiedzić córeczkę mojego kuzyna. Tą co się urodziła w 32 TC. Waży już 2800, ale mimo wszystko to jest taka kruszyna, że szok. TŻ oczywiście się bał wziąć na ręce i nie mógł uwierzyć, że nasz Maks wcale wiele większy nie będzie. Nie mogę się już doczekać, aż będę swoje maleństwo tak tulić Załącznik 7684011Załącznik 7684012

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że masz taki zestaw. Ja wciąż przeglądam i znalazłam tylko jeden 100% bawełna za 89 w osiedlowym sklepie i chyba go kupię po prostu. Kocyk też w tym sklepie jest super, taki porządny gruby jak kupie to wstawię Wam foto. Bo tak to nic mi się nigdzie nie podoba albo drogie albo materiał słaby..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 15:41   #1622
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Chyba nie wszędzie jest popularny bo ja za nic o nim nie słyszałam, nawet na insta nigdy nie widziałam Ja kiedyś kupiłam kokon, reczniczek kąpielowy i pieluchy ale mamuśka sama tak chciała. Może zapytaj czy czegoś im brakuje? Chyba, że to ma być niespodzianka. Na allegro są też super maty i myślę, że to fajny pomysł na prezent. Jest ich setki w różnych cenach

https://allegro.pl/oferta/duza-mata-...f-0df75b6c8d11Super, że masz taki zestaw. Ja wciąż przeglądam i znalazłam tylko jeden 100% bawełna za 89 w osiedlowym sklepie i chyba go kupię po prostu. Kocyk też w tym sklepie jest super, taki porządny gruby jak kupie to wstawię Wam foto. Bo tak to nic mi się nigdzie nie podoba albo drogie albo materiał słaby..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja szczerze przyznam, że jeden kupiłam w hm wczoraj, resztę wyhaczyłam w lumpku po 2 zł sztuka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 17:24   #1623
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy odwiedzić córeczkę mojego kuzyna. Tą co się urodziła w 32 TC. Waży już 2800, ale mimo wszystko to jest taka kruszyna, że szok. TŻ oczywiście się bał wziąć na ręce i nie mógł uwierzyć, że nasz Maks wcale wiele większy nie będzie. Nie mogę się już doczekać, aż będę swoje maleństwo tak tulić Załącznik 7684011Załącznik 7684012

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale z małą już wszystko ok? Kurcze, rzeczywiście kruszynka, ale najważniejsze, że przybiera i rośnie. A przypomnisz z jaką wagą się urodziła?
dla mnie póki co jakaś abstrakcja wziąć na ręce nawet 10 kilogramowe dziecię, ale mam szczerą nadzieję, że instynkt sam mi powie co robić.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Dziewczyny, ja wiem, że nietypowe pytanie, ale się odważę- jest tu ktoś z wrocławia? Upatrzyłam sobie koc w komforcie i jest tylko tam i tak sobie pomyślałam, że jakby ktoś miał blisko to bym się mocno uśmiechała
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 17:30   #1624
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ale z małą już wszystko ok? Kurcze, rzeczywiście kruszynka, ale najważniejsze, że przybiera i rośnie. A przypomnisz z jaką wagą się urodziła?
dla mnie póki co jakaś abstrakcja wziąć na ręce nawet 10 kilogramowe dziecię, ale mam szczerą nadzieję, że instynkt sam mi powie co robić.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Dziewczyny, ja wiem, że nietypowe pytanie, ale się odważę- jest tu ktoś z wrocławia? Upatrzyłam sobie koc w komforcie i jest tylko tam i tak sobie pomyślałam, że jakby ktoś miał blisko to bym się mocno uśmiechała
Urodziła się z wagą 1370g, teraz już wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 17:37   #1625
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Urodziła się z wagą 1370g, teraz już wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest jednak totalnie niesamowite na jakim poziomie jest dzisiaj medycyna. Przecież to dzieciątko ważyło mniej niż półtorej torby cukru, a lekarze potrafią uratować nawet i mniejsze maluchy. I chociaż mam nadzieję że nigdy żadnej z nas nie przyjdzie korzytsać z ich pomocy w podobnym przypadku, to sama świadomośc możliwości ratunku jest mocno krzepiąca.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:08   #1626
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia jaki ten kombinezon powinien być. Ogólnie mam już 4- dresowy, ten misiowy, taki troszkę cieplejszy polarkowy (fajny bo rozpinany na dwie nogawki) i taki grubszy welurowy co na pewno nie założę do śpiworka

Wczoraj byliśmy odwiedzić córeczkę mojego kuzyna. Tą co się urodziła w 32 TC. Waży już 2800, ale mimo wszystko to jest taka kruszyna, że szok. TŻ oczywiście się bał wziąć na ręce i nie mógł uwierzyć, że nasz Maks wcale wiele większy nie będzie. Nie mogę się już doczekać, aż będę swoje maleństwo tak tulić Załącznik 7684011Załącznik 7684012

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No Gosia, mysle ze wystarczy co masz na 3 dzieci ten z dwoma zamkami fajny, tez taki dokupie
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w co byście celowały na prezent? Moja przyjaciółka rodzi w sierpniu. Jakiś fancy kocyk, na który szkoda by jej było kasy czy jeszcze coś innego?
Jesli to tak bliska osoba to bym zapytala wprost, bo po co dublować prezenty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

My bylismy nad jeziorem na pikniku, grillu. Bylo super ale... bylam z Leo na placu i mialam niebezpieczna sytuacje podbiegl do karuzeli na której bardzo szybko krecil sie ok 6cio latek . Ja w nogi za nim i sie przewrocilam Boze jak sie przestraszylam troszkę mnie później bolal brzuch ale nie mocno. Ochlonelam i bylo ok...
Na szczescie przewrócilam sie bardziej na bok. I brzuch ochronilam. Tymek sie rusza, nie krwawilam wiec nie panikuje. Ale powiem wam ze masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:43   #1627
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Chyba nie wszędzie jest popularny bo ja za nic o nim nie słyszałam, nawet na insta nigdy nie widziałam Ja kiedyś kupiłam kokon, reczniczek kąpielowy i pieluchy ale mamuśka sama tak chciała. Może zapytaj czy czegoś im brakuje? Chyba, że to ma być niespodzianka. Na allegro są też super maty i myślę, że to fajny pomysł na prezent. Jest ich setki w różnych cenach

https://allegro.pl/oferta/duza-mata-...f-0df75b6c8d11Super, że masz taki zestaw. Ja wciąż przeglądam i znalazłam tylko jeden 100% bawełna za 89 w osiedlowym sklepie i chyba go kupię po prostu. Kocyk też w tym sklepie jest super, taki porządny gruby jak kupie to wstawię Wam foto. Bo tak to nic mi się nigdzie nie podoba albo drogie albo materiał słaby..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dzięki za ten link! Ale fajne te maty, wpadła mi w oko ta bardziej stonowana, może i dla siebie kliknę

A odnośnie tego gryzaczka żyrafki, właśnie mi się przypomniało, że widziałam gdzieś na fb aferę, że ktoś tę żyrafkę przeciął na pół bo miał wątpliwości co do zachowania higieny. I okazało się, że ona w środku spleśniała Spróbuję to odnaleźć.
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No Gosia, mysle ze wystarczy co masz na 3 dzieci ten z dwoma zamkami fajny, tez taki dokupie Jesli to tak bliska osoba to bym zapytala wprost, bo po co dublować prezenty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

My bylismy nad jeziorem na pikniku, grillu. Bylo super ale... bylam z Leo na placu i mialam niebezpieczna sytuacje podbiegl do karuzeli na której bardzo szybko krecil sie ok 6cio latek . Ja w nogi za nim i sie przewrocilam Boze jak sie przestraszylam troszkę mnie później bolal brzuch ale nie mocno. Ochlonelam i bylo ok...
Na szczescie przewrócilam sie bardziej na bok. I brzuch ochronilam. Tymek sie rusza, nie krwawilam wiec nie panikuje. Ale powiem wam ze masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No może masz rację, chociaż wolę niespodzianki

Dobrze, że skończyło się na strachu. Rozumiem, ja się przewróciłam zaraz na początku ciąży, trochę bezmyślnie i jakiś czas się bałam, że nam zaszkodziłam.

Edit: Mam:

https://parenting.pl/w-kultowej-zyra...-znalezc-plesn

Plus trochę uspokajający wpis z mamotoja, ale szczerze mówiąc nie do końca mnie przekonuje:

https://mamotoja.pl/czemu-nie-paniku...2111,r1p1.html

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Fakt, ryzyko zawsze jest ale kocyk moim zdaniem spoko pomysł. Jeszcze pomyślałam o karuzeli nad łóżeczko, chociaż nie wiem czy tego się jeszcze używa ? lub szumisiu tylko tu już większy wydatek.
A koleżanka będzie używała chusty ? Wtedy prezent 2w1 dla mamy i dziecka. Tylko ja się nigdy nie interesowałam i nawet nie wiem jakiego rzędu to koszt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie znalazłam dzisiaj takie śliczne kocyki. Sama bym chciała, ale raczej nie kpię bo 120 zł to dla mnie przesada. Myślę, że ona sobie na taki również nie pozwoli.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Bon do smyka lub jakiegoś innego dzieciowego sklepu?
Choć ja ostatnio upodobała sobie na pierwsza wizytę po porodzie zrobić prezent własne świeżo upieczonej mamie - karnet na masaż, wizytę poporodowa u fizjo czy szybkie SPA. Zauroczył mnie tez pomysł, na któryś gdzieś się natknęłam- książeczkę z „bonami” do wykorzystania przez mamę: podrzucisz im obiad, zrobisz zakupy, weźmiesz maluszka na godzinny spacer itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Coś dla mamy też będzie
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-07-21 o 20:35
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 20:50   #1628
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
O dzięki za ten link! Ale fajne te maty, wpadła mi w oko ta bardziej stonowana, może i dla siebie kliknę

A odnośnie tego gryzaczka żyrafki, właśnie mi się przypomniało, że widziałam gdzieś na fb aferę, że ktoś tę żyrafkę przeciął na pół bo miał wątpliwości co do zachowania higieny. I okazało się, że ona w środku spleśniała Spróbuję to odnaleźć.


No może masz rację, chociaż wolę niespodzianki

Dobrze, że skończyło się na strachu. Rozumiem, ja się przewróciłam zaraz na początku ciąży, trochę bezmyślnie i jakiś czas się bałam, że nam zaszkodziłam.

Edit: Mam:

https://parenting.pl/w-kultowej-zyra...-znalezc-plesn

Plus trochę uspokajający wpis z mamotoja, ale szczerze mówiąc nie do końca mnie przekonuje:

https://mamotoja.pl/czemu-nie-paniku...2111,r1p1.html
Szczerze wątpię w to, że ją pielęgnowała tak jak trzeba "czyściła ciepłą wodą" a to się jedynie przeciera wilgotną szmatką. Na tym zdjęciu nie wygląda na specjalnie zadbany gryzak Jak kiedyś czytałam to dodatkowo tam jest bardzo malutka dziurka, gdzie nawet jak dziecko się ślini nie ma opcji, żeby dostało się to do środka.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No Gosia, mysle ze wystarczy co masz na 3 dzieci ten z dwoma zamkami fajny, tez taki dokupie Jesli to tak bliska osoba to bym zapytala wprost, bo po co dublować prezenty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

My bylismy nad jeziorem na pikniku, grillu. Bylo super ale... bylam z Leo na placu i mialam niebezpieczna sytuacje podbiegl do karuzeli na której bardzo szybko krecil sie ok 6cio latek . Ja w nogi za nim i sie przewrocilam Boze jak sie przestraszylam troszkę mnie później bolal brzuch ale nie mocno. Ochlonelam i bylo ok...
Na szczescie przewrócilam sie bardziej na bok. I brzuch ochronilam. Tymek sie rusza, nie krwawilam wiec nie panikuje. Ale powiem wam ze masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To najadłaś się strachu, dobrze że teraz wszystko ok. Sama bym się pewnie nieźle wystraszyła.

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-07-21 o 20:54
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 20:52   #1629
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Wierzę ze tak sie stanie. My z tego powodu nie kupowalismy zadnych zabawek z dziurka w środku, prócz pilek.
Swoja droga uwazam ze ta zyrafa jest ostro przereklamowana.
Do kąpieli mamy tylko kubki ktore mozna z kazdej strony wysuszyć bez zadnych dziurek w srodku typu kaczuszka. Tutaj do środka dostawala sie slina, ktora byla powodem tej plesni.
Gdy niemowlak zabkuje leci tego tyle co z kranu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-07-21 o 20:54
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 22:00   #1630
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Jeżeli któraś planuje zakup fotelika cybex to na limango są w dobrych cenach. Np aton 5 za 342 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 22:16   #1631
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzięki za info Gosia, bo ja właśnie się zastanawiam nad cybexem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 22:27   #1632
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny, oglądaliśmy wózki i wpadł nam z TZ w oko anex sport, co myślicie? W internecie różne opinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 22:33   #1633
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oglądaliśmy wózki i wpadł nam z TZ w oko anex sport, co myślicie? W internecie różne opinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo bliska mi osoba go ma. Oprócz wyglądu nie widzę innych zalet. Jest ciężki, średnio zwrotny. Musiałabym jej podpytać jak będę miała okazję jeśli chcesz wiedzieć konkrety konkretów co jej się nie podoba ale stanowczo twierdzi, że żałuje decyzji i ponownie by go nie kupiła. Sama miałam okazję go prowadzić i też bym sobie go nie kupiła, nawet o nim teraz nie pomyślałam

Ale wiesz, że też co osoba to opinia. Może komuś się super sprawdza, nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 22:35   #1634
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię w to, że ją pielęgnowała tak jak trzeba "czyściła ciepłą wodą" a to się jedynie przeciera wilgotną szmatką. Na tym zdjęciu nie wygląda na specjalnie zadbany gryzak Jak kiedyś czytałam to dodatkowo tam jest bardzo malutka dziurka, gdzie nawet jak dziecko się ślini nie ma opcji, żeby dostało się to do środka.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------



To najadłaś się strachu, dobrze że teraz wszystko ok. Sama bym się pewnie nieźle wystraszyła.
Mimo wszystko, nie jestem przekonana. Przecież dzieci rzucają takimi gryzakami też, wolałabym mieć możliwość wygotowania tego po spotkaniu z chodnikiem lub kałużą, a nie tylko przetarcia wilgotną szmatką. Obrzydził mnie nieco fakt, że choćby potencjalnie coś takiego może się tam wytworzyć. Na pewno, zanim cokolwiek zdecyduję w tym temacie, zrobię większy research.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 23:04   #1635
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś planuje zakup fotelika cybex to na limango są w dobrych cenach. Np aton 5 za 342 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzięki za info, zamówiłam w trakcie przeglądania się skończyły szare, kliknęłam czerwony.

Kurde, przyniosłam dzisiaj kleszcza z lasu :/ Max 2h go miałam na nodze, mam nadzieje, ze nic nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 23:32   #1636
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oglądaliśmy wózki i wpadł nam z TZ w oko anex sport, co myślicie? W internecie różne opinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam się podobał z wyglądu, ale jeżeli chodzi o funkcjonalność to jakoś tak słabo wypadał no i w każdym sklepie nam odradzali. Problemy że stelażami, gondola jest pochyła i dziecko zjeżdża, a spacerówka podobnież mało wygodna. My odpuściliśmy go po pierwszych opiniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zamówiłam w trakcie przeglądania się skończyły szare, kliknęłam czerwony.

Kurde, przyniosłam dzisiaj kleszcza z lasu :/ Max 2h go miałam na nodze, mam nadzieje, ze nic nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czerwony też bardzo ładny! Gdyby nie to, że już mamy fotelik to bym na pewno zamówiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 09:48   #1637
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś planuje zakup fotelika cybex to na limango są w dobrych cenach. Np aton 5 za 342 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! Wzięłam czerwony jeszcze można zdobyć kupon na 20 zł jak się uzupełni dane w profilu
Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Dzięki za info, zamówiłam w trakcie przeglądania się skończyły szare, kliknęłam czerwony.

Kurde, przyniosłam dzisiaj kleszcza z lasu :/ Max 2h go miałam na nodze, mam nadzieje, ze nic nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak mała złapała to czytałam, że najgorzej jak jest długo wbity, chyba była mowa o 48 h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 10:03   #1638
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Dzięki! Wzięłam czerwony jeszcze można zdobyć kupon na 20 zł jak się uzupełni dane w profilu Jak mała złapała to czytałam, że najgorzej jak jest długo wbity, chyba była mowa o 48 h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na razie jestem z dala od cywilizacji i tak, w czwartek mam lekarza to się zapytam, ale pewnie powie, ze obserwować.

Ja się bałam, ze ten czerwony zniknie tak jak zniknął szary, w trakcie oglądania, wiec nie uzupełniałam danych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 10:30   #1639
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Purple o kurczę, ale mi sie wydaje ze jak był tak krótko wbity i dobrze wyjęty to nic nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Fajna okazja z tymi fotelikami dziewczyny. Ja mam kiddy evoluna isize po Leo z bazą.
Wiec koszt odchodzi ogromny.
Swoja droga musze go wyprać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 13:10   #1640
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II



Znowu robi się gorąco

Przyszedł mi kocyk dla małego, ale fajny mięciutki i ten chabrowy kolor jest
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:13   #1641
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Borze szumiący co to za pogoda. Czuje sie jak śnięta mucha. Przysypiam na każdym kroku. Ale co sie dziwic temp skacze jak nienormalna. Dzis 24 jutro ma byc 34 a w czwartek 38....

Ide na 18.00 do pracy, a póki co nic nie bawilam sie z Leo, nie mam sil. Glowa mi zaraz eksploduje a on oglada bajki caly dzien jestem do kitu


Arya pokaż proszę ten kocyk real foto.
A poducha juz doszla?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:24   #1642
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Borze szumiący co to za pogoda. Czuje sie jak śnięta mucha. Przysypiam na każdym kroku. Ale co sie dziwic temp skacze jak nienormalna. Dzis 24 jutro ma byc 34 a w czwartek 38....

Ide na 18.00 do pracy, a póki co nic nie bawilam sie z Leo, nie mam sil. Glowa mi zaraz eksploduje a on oglada bajki caly dzien jestem do kitu


Arya pokaż proszę ten kocyk real foto.
A poducha juz doszla?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pogoda masakra, mnie już głowa zaczyna boleć od tych wahań ciśnienia i temperatur
Znowu zacznie się siedzenie w domu w te upały, bo nie nadaję się wtedy na żadne dalsze wyjścia.

Poducha jeszcze nawet nie wysłana długa realizacja jakaś, niby powinna przyjść do końca tygodnia.

Wklejam foto chociaż ciężko uchwycić kolor na zdjęciu chciałam zamówić dodatkowo ten szary co masz ze słonikiem ale na Allegro jest za ponad 80 zł teraz.IMG_2509.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:40   #1643
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Śliczne są te kocyki. Ja oprócz tego co mi mama uszyje będę chciała upolować jakiś taki jesienny kolor. Może musztardowy, albo butelkowa zieleń, chociaż strasznie podobają mi się te babyblue

Ja dzisiaj też się fatalnie czuję, jest tak duszno, że nawet nie mogę oddechu złapać.

Czy czujecie już ruchy jak przykladacie rękę? Jak tak, to ile czasu minęło od tych pierwszych do takich co czuć? TŻ już mi marudzi kiedy on będzie mógł poczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:43   #1644
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Śliczne są te kocyki. Ja oprócz tego co mi mama uszyje będę chciała upolować jakiś taki jesienny kolor. Może musztardowy, albo butelkowa zieleń, chociaż strasznie podobają mi się te babyblue

Ja dzisiaj też się fatalnie czuję, jest tak duszno, że nawet nie mogę oddechu złapać.

Czy czujecie już ruchy jak przykladacie rękę? Jak tak, to ile czasu minęło od tych pierwszych do takich co czuć? TŻ już mi marudzi kiedy on będzie mógł poczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie dziś strasznie oczy szczypią i spać mi się chce🥺 pogoda w kratkę nie dla mnie ja jeszcze w ogóle nie czuje ruchów wiec się nie wypowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 13:59   #1645
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

https://allegro.pl/oferta/mamo-tato-...d-63f1f7bca929

Dziewczyny co myślicie? Przyda mi się taki do wózka? Nie będzie za gorąco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 14:09   #1646
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Piękny kolor

Tymek jeszcze chwile temu ruszal sie bardzo nisko przy lini majtek a teraz czuje wyżej pepka po prawej stronie nie wiem czy on taki duzy czy ma tyle miejsca czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Śliczne są te kocyki. Ja oprócz tego co mi mama uszyje będę chciała upolować jakiś taki jesienny kolor. Może musztardowy, albo butelkowa zieleń, chociaż strasznie podobają mi się te babyblue

Ja dzisiaj też się fatalnie czuję, jest tak duszno, że nawet nie mogę oddechu złapać.

Czy czujecie już ruchy jak przykladacie rękę? Jak tak, to ile czasu minęło od tych pierwszych do takich co czuć? TŻ już mi marudzi kiedy on będzie mógł poczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj maz pod koniec dopiero czuł z Leo bo mial takie szczęście, ze jak przykładal reke to przestawal sie ruszac. A Tymek wczoraj kopnął meza w rękę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
https://allegro.pl/oferta/mamo-tato-...d-63f1f7bca929

Dziewczyny co myślicie? Przyda mi się taki do wózka? Nie będzie za gorąco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle ze spoko, tylko popatrz zeby byl wodoodporny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 14:11   #1647
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja już długo czuję pod ręką dość nisko. Nawet TZ przykłada rękę jak leżymy i też czuje
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 14:18   #1648
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Śliczne są te kocyki. Ja oprócz tego co mi mama uszyje będę chciała upolować jakiś taki jesienny kolor. Może musztardowy, albo butelkowa zieleń, chociaż strasznie podobają mi się te babyblue

Ja dzisiaj też się fatalnie czuję, jest tak duszno, że nawet nie mogę oddechu złapać.

Czy czujecie już ruchy jak przykladacie rękę? Jak tak, to ile czasu minęło od tych pierwszych do takich co czuć? TŻ już mi marudzi kiedy on będzie mógł poczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie mąż wczoraj pierwszy raz poczuł tak nigdy nie mógł trafić, a jak przykładał rękę to mały przestawał kopać
Teraz to tak się wierci, co jakiś czas się tak wypycha z lewej strony, że nie jest to zbyt przyjemne :P dzisiaj był dosyć nisko, a potem kopniaki były koło pępka

Pierwsze były w 19tc, to jakieś 5 dni później już było widać jak mocnej kopnął

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-07-22 o 14:26
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 14:35   #1649
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

cześć Mamy,


macie rację, pogoda do kitu. A w przyszłym tygodniu zapowiadają 35 stopni, więc rzeczywiście zapowiada się siedzenie w domu, bo ja odpadam ze świata żywych w te upały.
Ja wogóle te ruchy cały czas czuję mega słabe, więc nie ma mowy, żeby Tż poczuł. Może się to zmieni ale póki co żadnych porządnych kopniaków. Pocieszam się tym, że na usg wszystko ok, więc może taka moja uroda.

Pati, dobrze że nic poważnego Ci się nie stało, ale rozumiem jak się musiałaś zestresować
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-22, 14:52   #1650
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
cześć Mamy,


macie rację, pogoda do kitu. A w przyszłym tygodniu zapowiadają 35 stopni, więc rzeczywiście zapowiada się siedzenie w domu, bo ja odpadam ze świata żywych w te upały.
Ja wogóle te ruchy cały czas czuję mega słabe, więc nie ma mowy, żeby Tż poczuł. Może się to zmieni ale póki co żadnych porządnych kopniaków. Pocieszam się tym, że na usg wszystko ok, więc może taka moja uroda.

Pati, dobrze że nic poważnego Ci się nie stało, ale rozumiem jak się musiałaś zestresować
Ja TZ marudzę że nie czuje jeszcze ruchów no ale u mnie to może być za wcześnie bo my dziś 17+5. A wszyscy mi powtarzają że później bede miała dość tych kopniaków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.