Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-26, 20:32   #1111
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

koraliki mozna dostać w pasmanterii w Olimpie
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 21:28   #1112
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Myślę, że ten ambasador to ten mail podany A Babilon to dom studencki Babilon na miasteczku akademickim, drugi z kolei (chyba? w każdym razie 1. jest Amor)
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dziękuję, znalazłam dziś to. Chociaż ciężko trochę było, bo słup napis mi zasłonił, i co przeszłam to nie widziałam go, aż w końcu jakoś przypadkiem zobaczyłam
Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
pomóżcie mi znaleźć takie butki

oprócz allegro : http://allegro.pl/item133949531_tren...37_gratis.html

gdzie indziej je znajde ??

Na narutowicza dziś widziałam, ale też podobne, tzn. widziałam że mają sznurówki, a więcej szczegółów nie pamiętam ceny też nie znam. A sklep to ten obok cornera. Tak na rogu jest. Swoją drogą, bardzo lubie butki stamtą, są wygodne, nic mi się z nimi nie działo. A teraz zbieram na kozaczki, taki ładniutkie są tam ale to prawie 300zł
Cytat:
Napisane przez lublinianka Pokaż wiadomość
Pewnie to uż było, ale tyyyyle tu stron, że ciężko się dokopać a i info może być już nieaktualne...więc:
1.gdzie kupię kuleczki Vollare?
2.gdzie można dostać niedrogo fajne korale? całe albo takie do nawlekania samemu???
z góry dziękuję
Kosmetyki vollare (nie wiem czy są tam kulki) widziałam na lubartowskiej w sklepie "pelikan" czy jakoś tak, kilka postów wcześniej pisałam o tym (post z 21 paźdz.)
Korale dziś widziałam na miasteczku akademickim, zaraz przy Instytucie fizyki, jakaś kobieta miała stoisko z samymi takimi dodatkami. Do nawlekania natomiast korale, koraliki są w kultoromaniaku w lecleru na zana, tam też w pasmanterii i olimp. więcej nie pamiętam
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 09:04   #1113
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

dzięki
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 09:36   #1114
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

ja również dziękuję, wybiorę się dziś do Leclerca.
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 12:36   #1115
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

A ja mam pytanko teraz takie nowe:
czy w Lublinie można dostać kosmetyki Italian Beauty? Jeśli tak, to gdzie, albo może znacie stronę ich, żeby zamówienia można było składać
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 17:13   #1116
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko teraz takie nowe:
czy w Lublinie można dostać kosmetyki Italian Beauty? Jeśli tak, to gdzie, albo może znacie stronę ich, żeby zamówienia można było składać
w sieci znalazłam tylko to:
IB Italian Beauty. Importer kosmetyków profesjonalnych

0 52 343 04 96, 0048 601658803
85-792 Bydgoszcz, Magazynowa 11
pow.m. Bydgoszcz, woj.kujawsko-pomorskie

ib@studio.net.pl

zawsze możesz napisać i zapytać, czy mają jakiś punkt sprzedaży w Lublinie, kiedys mieli jeszcze stronę int www.ib.studio.net.pl ale teraz chyba nie działa
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 18:04   #1117
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
odświeżam wątek dotyczący kosmetykow Kallos czy nikt nic nie wie? BO na polskiej stronieKallos napisane jest ze jest w lublinie dystrybutor i podany numer, bez adresu. ale znalazlam ze to jest numer do ul. Bursztynowej 35 i to jest chyba jakas hurtownia fryzjerska i nazywa sie Betimar. Orientuje sie ktos w tych okolicach ?
Albo czy ktos moze polecic godnego sprzedawcy kallosa na allegro ewentualnie, chociaz z przesylka to nie bedzie juz tak tanio.....chyba zeby sie zlozyc

(jezeli ktos juz poruszal sprawe z ul. Bursztynowa to przepraszam goraco ! )
Co do kallosa, to najlepiej kupować w hurtowni w necie, ja znalazłam kiedyś za 6 zł chyba, na allegro jest drożej, a co do Bursztynowej, to postaram się czegoś dowiedzieć

A ja mam pytanie, może trochę dziwne, ale...
Nie wiecie, gdzie mogę kupić czarownicę, taką jak na zdjęciu, w jakimś sklepie z zabawkami? Ja raczej nie bywqam w takich miejscach, ale może któraś z Was gdzieś widziałą coś takiego . Jak ostatnio byłam w Magii to tam była taka czarownica właśnie i bardzo mi się spodobała i też zapragnełam taką posiadać

I jeszcze jedno, gdzie w Lbnie są dobre sklepy zoologiczne, chcę kupić żółwia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarownica2.jpg (74,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarownica3.jpg (74,9 KB, 7 załadowań)
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2006-10-28 o 10:09
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 21:08   #1118
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, może trochę dziwne, ale...
Nie wiecie, gdzie mogę kupić czarownicę, taką jak na zdjęciu, w jakimś sklepie z zabawkami? Ja raczej nie bywqam w takich miejscach, ale może któraś z Was gdzieś widziałą coś takiego . Ja ostatnio jak byłam w Magii to tam była taka czarownica właśnie i bardzo mi się spodobała i też zapragnełam taką posiadać

I jeszcze jedno, gdzie w Lbnie są dobre sklepy zoologiczne, chcę kupić żółwia
Sklep zoologiczny, zresztą bardzo fajny jest koło leclerca na turystycznej, nie wiem jak się nazywa ale ma jakiś chyba duży napis na budynku
A te czarownice gdzieś widziałam u mnie w miasteczku są na pewno a w lbn? wiem gdzie jest to hurtownia papiernicza z zabawkami "elfi" (można kupować w detalu) na ul. rejtana 5 (mam wizytówke) często tam bywam kiedyś widziałam tam czarownice. ta hurtownia jest po lewej str. skrzyżowania za stokrotką. Tzn. na skrzyżowaniu w lewo trzeba skręcić. Takie zabawki są też chyba na ul. Inżynierskiej (smoluchowskiego?) nie pamiętam dokładnie ul. ale pamiętam którędy się jedzie jest tam dużo sklepów z meblami i zabawki też są w jednym czy 2-óch.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 04:42   #1119
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno, gdzie w Lbnie są dobre sklepy zoologiczne, chcę kupić żółwia

W Tesco i w Leclercu na Zana
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 08:26   #1120
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, może trochę dziwne, ale...
Nie wiecie, gdzie mogę kupić czarownicę, taką jak na zdjęciu, w jakimś sklepie z zabawkami? Ja raczej nie bywqam w takich miejscach, ale może któraś z Was gdzieś widziałą coś takiego . Ja ostatnio jak byłam w Magii to tam była taka czarownica właśnie i bardzo mi się spodobała i też zapragnełam taką posiadać
Na Lotniczej za sklepem LSS jest hurtownia zabawek, sztucznych kwiatów, świeczek i różnych artykułów ozdobnych. Tam są takie czarownice.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno, gdzie w Lbnie są dobre sklepy zoologiczne, chcę kupić żółwia
Zoo Hit w okolicach łęczyńskiej/gospodarczej (nie pamiętam dokładnie gdzie). Ten w tesco jest diabelsko drogi, więc nie polecam, w leclercu jest ok.
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 10:07   #1121
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Sklep zoologiczny, zresztą bardzo fajny jest koło leclerca na turystycznej, nie wiem jak się nazywa ale ma jakiś chyba duży napis na budynku
A te czarownice gdzieś widziałam u mnie w miasteczku są na pewno a w lbn? wiem gdzie jest to hurtownia papiernicza z zabawkami "elfi" (można kupować w detalu) na ul. rejtana 5 (mam wizytówke) często tam bywam kiedyś widziałam tam czarownice. ta hurtownia jest po lewej str. skrzyżowania za stokrotką. Tzn. na skrzyżowaniu w lewo trzeba skręcić. Takie zabawki są też chyba na ul. Inżynierskiej (smoluchowskiego?) nie pamiętam dokładnie ul. ale pamiętam którędy się jedzie jest tam dużo sklepów z meblami i zabawki też są w jednym czy 2-óch.
Rentaja? Hm...A jaka to w ogóle jest dzielnica? Bo kompletnie nie kojarzę . Smoluchowskiego/Inżynierska/Diamentowa-kojarzę tak 5/9 te okolice, właśnie przez meble . Wybiorę się tam
A co do zoologicznego, to mówisz o tym przy leclerku? Bo ja nie wiem, czy on tam jeszcze w ogóle jest, bo szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi, co tam teraz jest, bo jest jeszcze dalej na Turystycznej "zoo" się nazywa...
Tylko chodzi mi o to, że chciałąbym sklep zoologiczny, w którym personel zna się na zwierzaczkach, bo ostatnio coraz częściej spotykam się z brakiem kompetencji tudzież jakiejkolwiek wiedzy na temat sprzedawanych produktów
Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
W Tesco i w Leclercu na Zana
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez happygirl Pokaż wiadomość
Na Lotniczej za sklepem LSS jest hurtownia zabawek, sztucznych kwiatów, świeczek i różnych artykułów ozdobnych. Tam są takie czarownice.

Zoo Hit w okolicach łęczyńskiej/gospodarczej (nie pamiętam dokładnie gdzie). Ten w tesco jest diabelsko drogi, więc nie polecam, w leclercu jest ok.
A gdzie jest Lotnicza (chodzi mi o dzielnice )? Mieszkam w tym mieście już kupe lat i nawet nie wiem, gdzie jaka ulica jest
A zoologicznego poszukam, akurat gospodarczą/Łęczyńską kojarzę mniej-więcej, nawet tam wczoraj byłam , ot, ciekawostka taka
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 10:21   #1122
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Lotnicza to boczna Dr. Męcz. Majdanka. Jadąc w stronę Majdanka skręcasz w prawo za Jublatem (sklep LSS) i zaraz za tym sklepem są pawilony i ta hurtownia, o której napisała happygirl
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 11:28   #1123
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość

A ja mam pytanie, może trochę dziwne, ale...
Nie wiecie, gdzie mogę kupić czarownicę, taką jak na zdjęciu, w jakimś sklepie z zabawkami? Ja raczej nie bywqam w takich miejscach, ale może któraś z Was gdzieś widziałą coś takiego . Jak ostatnio byłam w Magii to tam była taka czarownica właśnie i bardzo mi się spodobała i też zapragnełam taką posiadać

I jeszcze jedno, gdzie w Lbnie są dobre sklepy zoologiczne, chcę kupić żółwia
czarownice można też dostać w sklepach z wyrobami z drewna, np. na rogu Lubartowskiej (na przeciwko Bazaru) - kiedyś był taki sklep nazywał się chyba Sęk, podobno dalej jest...na miesteczku w Galerii Amsterdam też widziałam podobne
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 11:34   #1124
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Lotnicza to boczna Dr. Męcz. Majdanka. Jadąc w stronę Majdanka skręcasz w prawo za Jublatem (sklep LSS) i zaraz za tym sklepem są pawilony i ta hurtownia, o której napisała happygirl
O dzięki, mam nadzieję, że tam trafię
Cytat:
Napisane przez lublinianka Pokaż wiadomość
czarownice można też dostać w sklepach z wyrobami z drewna, np. na rogu Lubartowskiej (na przeciwko Bazaru) - kiedyś był taki sklep nazywał się chyba Sęk, podobno dalej jest...na miesteczku w Galerii Amsterdam też widziałam podobne
Hm, a nie chodzi Ci o sklep "ładne rzeczy", czy coś takiego, włąśnie na rogu Lurartowskiej/Tysiąclecia?
A G.A gdzie jest dokładnie (ulica )?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 13:41   #1125
17coyote17
Raczkowanie
 
Avatar 17coyote17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Gdzie dostanę tanie kolczyki do pępka???
Szukam takich ok 20 zł,bo wszytskie co ja widzialam to są ponad 30zł.
Mam nadzieję,że ktoś mi pomoże
17coyote17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 14:28   #1126
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
O dzięki, mam nadzieję, że tam trafię

Hm, a nie chodzi Ci o sklep "ładne rzeczy", czy coś takiego, włąśnie na rogu Lurartowskiej/Tysiąclecia?
A G.A gdzie jest dokładnie (ulica )?
To chyba ten sam.
G.A. jest zaraz za kinem Bajka - w stronę miasta, nie uczelni(kino, apteka i zaraz G.A.), na pewno trafisz.
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 14:31   #1127
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

A i jeszcze moja mama (zaglądająca mi przez ramię ) podpowiada, że widziała takie czarownice w kiosku ruchu k.przystanku (tam gdzie staje m.in. 34)k.Domu Spokojnej Starości na Kalinie.
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 14:46   #1128
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

A gdzie znajdę wody Tesori d'Oriente -> http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...dcffff362a6cb2
?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 15:04   #1129
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 17coyote17 Pokaż wiadomość
Gdzie dostanę tanie kolczyki do pępka???
Szukam takich ok 20 zł,bo wszytskie co ja widzialam to są ponad 30zł.
Mam nadzieję,że ktoś mi pomoże
W Olipmie zobacz na środku , a i moja koleżanka sprzedaje jakieś różne kolczyki (hehe, ona tylko sprzedaje, żeby nie było, że jest to reklama), na Krakowskim zapytam jej, czy ma do pępka i za ile

Cytat:
Napisane przez lublinianka Pokaż wiadomość
To chyba ten sam.
G.A. jest zaraz za kinem Bajka - w stronę miasta, nie uczelni(kino, apteka i zaraz G.A.), na pewno trafisz.
OK, trafię na pewno

Cytat:
Napisane przez lublinianka Pokaż wiadomość
A i jeszcze moja mama (zaglądająca mi przez ramię ) podpowiada, że widziała takie czarownice w kiosku ruchu k.przystanku (tam gdzie staje m.in. 34)k.Domu Spokojnej Starości na Kalinie.
wiem, gdzie to jest, tj wiem, gdzie jest ten Dom Spokojnej Starości, mieszkam niedaleko Kaliny, także w tych rejonach orientuję się jak najbardziej.

Dzięki dziewczyny jak tylko będę mieć jakąś kasę lecę kupić czarownicę
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 19:12   #1130
17coyote17
Raczkowanie
 
Avatar 17coyote17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
W Olipmie zobacz na środku , a i moja koleżanka sprzedaje jakieś różne kolczyki (hehe, ona tylko sprzedaje, żeby nie było, że jest to reklama), na Krakowskim zapytam jej, czy ma do pępka i za ile
dzieki jak sie dowiesz to daj znac,napisz tu na forum
17coyote17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 22:21   #1131
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 17coyote17 Pokaż wiadomość
dzieki jak sie dowiesz to daj znac,napisz tu na forum
Hej, pytałam i nie ma, są tylko takie "przyklejane" tudzież na magnez...(magnes?)-jak to się pisze?
Także nie wiem, może popytaj na takich stoiskach, choć mogę Ci pwoiedzieć, że nie ma ich an Krakowskim, na Narytowicza i jeszcze na Racławickich koło banku
I w olimpie i może na allegro rzuć okiem
Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A gdzie znajdę wody Tesori d'Oriente -> http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...dcffff362a6cb2
?
Też bym chiała wiedzieć
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2006-10-28 o 23:14
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 13:21   #1132
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

hehe znow mam pytanko ubraniowe - gdzie u nas moge dostac gruby sweter zapinany na zamek i z golfem pod szyja oczywiscie w rozmiarze xs i rozowy by byl?? ja jakos szukalam i nie moglam znalezc, ale moze wy wiecie gdziez takie cudo wynajde... dzieki za pomoc
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:57   #1133
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Layla ul. Rejtana jest to dzielnia dziesiąta. A ten sklep to chyba to zoo. Nie wiem jak z obłsuga, nie kupowałam nigdy nic w sklepie zoologicznym. Lubię tylko kotki

Bloondyna takie buty o które pytałaś widziałam dziś na targu koło Novej za ok. 100zł.

Flofferek super sweterki są na targu i pod zamkiem i koło Novej, grube i zapinane na zamek pod szyję (z golfem), duży wybór kolorystyczny ok. 45-60zł.

Jeśli ktoś wybiera się na targ po buty (kozaki) na cienkim obcasie, z wąskim czubem, ma szczupłą łydkę i nosi rozm. 39 to nie ma po co iść Brak rozmiarów nie wiem co oni mają za problem wyprodukować rozm. 39 :|

Całkiem bym zapomniała o moim pyt. Napiszcie gdzie jest jakiś kaletnik (muszę zwęzić kozaki, bo na moje łydki nie ma cholewek ) żeby dobrze zwężał, oprócz tej starej kobiety na ul. kowalskiej (dobrze zwęża - aż za, zwęziła mi kiedyś i za bardzo , ostatnio fleki mi zmieniala i swterdziałam że już niedowidzi).
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:02   #1134
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

serio ??
1OO zł . .
to ja już lece . .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 07:21   #1135
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
L
|
Całkiem bym zapomniała o moim pyt. Napiszcie gdzie jest jakiś kaletnik (muszę zwęzić kozaki, bo na moje łydki nie ma cholewek ) żeby dobrze zwężał, oprócz tej starej kobiety na ul. kowalskiej (dobrze zwęża - aż za, zwęziła mi kiedyś i za bardzo , ostatnio fleki mi zmieniala i swterdziałam że już niedowidzi).
na Zielonej w bramie jest kaletnik.
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 08:42   #1136
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Layla ul. Rejtana jest to dzielnia dziesiąta. A ten sklep to chyba to zoo. Nie wiem jak z obłsuga, nie kupowałam nigdy nic w sklepie zoologicznym. Lubię tylko kotki
He, ja kotów nie nawidzę . Ale to nic jak będę w okolicach to zajrzę do tego sklepu
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś wybiera się na targ po buty (kozaki) na cienkim obcasie, z wąskim czubem, ma szczupłą łydkę i nosi rozm. 39 to nie ma po co iść Brak rozmiarów nie wiem co oni mają za problem wyprodukować rozm. 39 :|
39 to chyba najczęściej noszony rozmiar...
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Całkiem bym zapomniała o moim pyt. Napiszcie gdzie jest jakiś kaletnik (muszę zwęzić kozaki, bo na moje łydki nie ma cholewek ) żeby dobrze zwężał, oprócz tej starej kobiety na ul. kowalskiej (dobrze zwęża - aż za, zwęziła mi kiedyś i za bardzo , ostatnio fleki mi zmieniala i swterdziałam że już niedowidzi).
Ul.Zielona , nie wiem dokładnie gdzie, bo dawno temu tam byłam, ale moja mama zawsze jak coś mam do naprawy u kaletnika właśnie, to tam idzie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 08:54   #1137
lublinianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 342
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Fajny sklep zoologiczny jest na Górskiej. Z boku wejścia do bloku (1).
lublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 10:33   #1138
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Flofferek super sweterki są na targu i pod zamkiem i koło Novej, grube i zapinane na zamek pod szyję (z golfem), duży wybór kolorystyczny ok. 45-60zł.
okej, dziekuje na targu kolo novej bylam i niestety nie widzialam, wiec stwirerdzilam ze nie ma po co isc pod zamek, ale skoro mowisz ze sa, to sie wybiore.. raz jeszcze dziekuje za cynk
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 10:47   #1139
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

dziewczyny, a gdzie mogłabym kupic jakies jasne kozaki na małym obcasie lub koturnie. Takie do płaszcza w kolorze ecry
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 10:55   #1140
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 128
GG do anka766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Dziewczyny chciałam kupić sobie kostium troche grupszy - marynarka i spodnie rybaczki. Gdzie nie mam czasu włuczyć się po mieście . Z góry dzieki
anka766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.