Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 22:09   #421
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

pamietam date, dzien, gdzie co i jak co mowil jak do mnie podszedł, do jakiej piosenki tanczylismy, co mielismy na sobie itp
tż też dosc sporo pamieta i czesto cytuje co wtedy wygadywal
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 23:11   #422
strawberry cupcake
Raczkowanie
 
Avatar strawberry cupcake
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 34
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

Uroczy wątek


My jesteśmy klasową parą, więc pierwsze "spotkanie" było 3 września 2010. Pierwszej rozmowy nie pamiętam, ale od razu zwróciłam na niego uwagę, bo był taki cool. Kumplami zostaliśmy dopiero w drugiej klasie LO, pod koniec tejże klasy ja się zakochałam w nim po uszy,a po raptem kilku miesiącach dramatów się udało i tak od 3 listopada 2012 roku jesteśmy razem
I ten dzień pamiętam bardzo dokładnie, byliśmy na 18 kolegi z klasy.Listopadowy wieczór, więc zimno jak cholera. Ja miałam bordową sukienkę, on bluzę w kratę, której nigdy nie lubiłam :P. W pewnym momencie wyszliśmy na spacer, bo trochę nudno było, poszliśmy do pobliskiego parku, usiedliśmy na ławce i już wiedziałam, że wstaniemy z niej jako para ^^
__________________
What we all want in life: to travel, fall in love, and be happy.
strawberry cupcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:08   #423
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

Pamiętam, że to był początek studiów, koleżanka nas zapoznała na przystanku, wsiedliśmy do tego samego autobusu i kompletnie nie mieliśmy o czym gadać. Przed dłuuugi czas nie rozmawialiśmy w ogóle, może jakieś pojedyncze zdania, a pól roku później połączyła nas impreza
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:19   #424
Samarbi
Raczkowanie
 
Avatar Samarbi
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 116
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

Pamiętam dokładnie datę, miejsce, okoliczności, mimo że minęło już kilka lat od tamtego dnia Pamiętam nawet wszystkie emocje, które mi wtedy towarzyszyły
Samarbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:29   #425
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

Pamiętam dzień, pogodę, w co byłam ubrana i jaką Tżt miał koszulkę wtedy jak to wszystko się zaczęło - a było to 2 razy zaczynane, więc pamiętam i to i to
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:42   #426
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

Pamiętam wszystko, rok, dzień, miesiąc a nawet godzinę , pogodę i sytuację. A najlepsze jest to że w tamtej chwili w życiu bym nie pomyślała że właśnie spotkałam swojego męża Gdyby mi ktoś wtedy powiedział że z tym to facetem spędzę resztę życia to bym śmiechem zabiła A tu proszę, jak życie potrafi niebanalnie zaskoczyć
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:56   #427
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Pamiętam wszystko, rok, dzień, miesiąc a nawet godzinę , pogodę i sytuację. A najlepsze jest to że w tamtej chwili w życiu bym nie pomyślała że właśnie spotkałam swojego męża Gdyby mi ktoś wtedy powiedział że z tym to facetem spędzę resztę życia to bym śmiechem zabiła A tu proszę, jak życie potrafi niebanalnie zaskoczyć
To samo mam


21.10.09 to była randka w ciemno W centrum miasta się spotkaliśmy, było zimno ale nie padało, byłam z koleżanką - odprowadziła mnie. On miał brązową kurtkę a pod nią bordową koszulę, ja czerwony sweterek i dżinsy a n a to czarny płaszcz. Poszliśmy do knajpki gdzie piłam kolorowego drina. Dałam się odwieźc do domu
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 22:54   #428
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

25.07.12, godzina ok 16.30, białostocka starówka.
On miał na sobie zieloną koszulkę, jeansy, zieloną czapkę NY zielono czarne buty + okulary przeciwsłoneczne. Ja bluzkę w paski, różową spódniczkę, czarny pasek, sandałki, okulary przeciwsłoneczne, włosy upięte w koczek + kokarda.
Byłam z koleżanką, taka jakby randka w ciemno
Gorąco, mega słońce. Zakochałam się chyba od razu
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:57   #429
StillYoung
Raczkowanie
 
Avatar StillYoung
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 195
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :)

My poznaliśmy się jakoś na przełomie lipca i sierpnia 2007 r. w godzinach porannych Byłam wtedy z babcią i siostrą w odwiedzinach u cioci i wujka, przyjechałyśmy do nich na kilka dni. Wtedy TŻ nocował też u nich, (a dokładniej u mojego kuzyna, który jest jego najlepszym przyjacielem. Byli po imprezie ) o czym dowiedziałam się dopiero rano gdy rano nas sobie przedstawili od razu mi się spodobał, ale nic sobie wtedy nie wyobrażałam, miałam prawie 16 lat, a on już 22, poza tym dzieliło nas 160 km... Potem przez następne lata widziałam go tylko kilka razy, jak przyjeżdżałam do wujostwa na wakacje. W grudniu 2010 zaproponowałam, żeby przyjechał razem z kolegą do nas na sylwestra, poszliśmy wtedy na impreze w 4 razem z moją siostrą do kumpeli. Właśnie w sylwestra 2010/2011 pocałowaliśmy się po raz pierwszy, zaiskrzyło między nami <3 We wrześniu zamieszkaliśmy razem, a niedługo potem w sylwestra w pierwszą rocznicę naszego związku oświadczył mi się! Za rok i cztery dni bierzemy ślub
StillYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.