Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-16, 12:24   #91
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Postawa to moja zmora Garbie sie odkad pamietam i nie umiem sobie z tym poradzic. Chodzenie na joge, sport nic nie zmienia
Bardzo współczuję – ja naturalnie miałam ładną i prostą, ale odkąd zaczęłam studenckie życie na wynajmie i siedzenie/leżenie przy komputerze w różnych warunkach, zaczęła się pogarszać. Jedynie przypominanie sobie co jakiś czas pomaga (albo ból karku – jak już się nabawię, to później przez tydzień siedzę jak z kijkiem w tyłku) – dobrze, że o oddychaniu jeszcze nie muszę sobie przypominać .
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 12:36   #92
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Ja się czuję "brudna" przez moją tłustą cerę. Co z tego, że umyję twarz zaraz przed wyjściem, jak chwilę później i tak zacznę się świecić Nie bardzo wiem co bym mogła na to poradzić. Nie używam podkładów, czuję się przez nie taka oblepiona, nawet z kremami BB tak miałam.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 12:39   #93
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja się czuję "brudna" przez moją tłustą cerę. Co z tego, że umyję twarz zaraz przed wyjściem, jak chwilę później i tak zacznę się świecić Nie bardzo wiem co bym mogła na to poradzić. Nie używam podkładów, czuję się przez nie taka oblepiona, nawet z kremami BB tak miałam.
A transparentny puder czy bibulki matujace? Tez mam mocno przetluszczajaca sie skore, ale krem z filtrem do tlustej skory, beztluszczowy krem cc i puder zalatwiaja sprawe i przez caly dzien wygladam dobrze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 12:43   #94
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja się czuję "brudna" przez moją tłustą cerę. Co z tego, że umyję twarz zaraz przed wyjściem, jak chwilę później i tak zacznę się świecić Nie bardzo wiem co bym mogła na to poradzić. Nie używam podkładów, czuję się przez nie taka oblepiona, nawet z kremami BB tak miałam.
zmienić myślenie, postrzeganie siebie?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 12:48   #95
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję – ja naturalnie miałam ładną i prostą, ale odkąd zaczęłam studenckie życie na wynajmie i siedzenie/leżenie przy komputerze w różnych warunkach, zaczęła się pogarszać. Jedynie przypominanie sobie co jakiś czas pomaga (albo ból karku – jak już się nabawię, to później przez tydzień siedzę jak z kijkiem w tyłku) – dobrze, że o oddychaniu jeszcze nie muszę sobie przypominać .
Mnie niestety nic mnie nie boli - fajna by to byla przypominajka. Wrecz przeciwnie, niewygodnie mi i mam spiete miesnie gdy sie wyprostuje
I wez tu zyj z tym...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:13   #96
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A transparentny puder czy bibulki matujace? Tez mam mocno przetluszczajaca sie skore, ale krem z filtrem do tlustej skory, beztluszczowy krem cc i puder zalatwiaja sprawe i przez caly dzien wygladam dobrze.
Bibułki kiedyś kupiłam ale co z tego, że leżały sobie gdzieś w torebce skoro nie miałam nawyku używania ich Z pudrem bałam się, że zapcha mi twarz i będzie jeszcze gorzej, ale teraz doczytałam i niby nie zatyka porów, może to byłoby rozwiązanie dla mnie
[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88515753]zmienić myślenie, postrzeganie siebie?[/QUOTE]
To nie tak, że siedzę w zamknięciu i się użalam nad sobą, bo mi się twarz świeci Była dyskusja nad tym pojęciem "brudno" i moim zdaniem po prostu tłusta twarz sprawia takie wrażenie. No taką mam i trudno, ale nie dziwne, że wolałabym zawsze świeżo wyglądać
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:20   #97
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
To nie tak, że siedzę w zamknięciu i się użalam nad sobą, bo mi się twarz świeci Była dyskusja nad tym pojęciem "brudno" i moim zdaniem po prostu tłusta twarz sprawia takie wrażenie. No taką mam i trudno, ale nie dziwne, że wolałabym zawsze świeżo wyglądać
chodziło mi o zmianę postrzegania myślenia na temat "brudno/czysto", ale skoro nie, to nie.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 15:28   #98
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja się czuję "brudna" przez moją tłustą cerę. Co z tego, że umyję twarz zaraz przed wyjściem, jak chwilę później i tak zacznę się świecić Nie bardzo wiem co bym mogła na to poradzić. Nie używam podkładów, czuję się przez nie taka oblepiona, nawet z kremami BB tak miałam.
Jako właścicielka tłustej cery polecam bibułki matujące i wyrobienie sobie nawyku używania ich.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 22:24   #99
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja się czuję "brudna" przez moją tłustą cerę. Co z tego, że umyję twarz zaraz przed wyjściem, jak chwilę później i tak zacznę się świecić Nie bardzo wiem co bym mogła na to poradzić. Nie używam podkładów, czuję się przez nie taka oblepiona, nawet z kremami BB tak miałam.

Zainteresuj się pielęgnacją cery. Często (ale oczywiście nie zawsze) przetłuszczanie związane jest z naruszeniem bariery hydrolipidowej skóry. Odkąd zrezygnowałam z agresywnego oczyszczania i złuszczania na rzecz nawilżania, to stan mojej skóry znacznie się poprawił (a strefę T miałam tłustą, że ho ho). I potwierdzam - bibułki matujące działają świetnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 23:01   #100
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja się czuję "brudna" przez moją tłustą cerę. Co z tego, że umyję twarz zaraz przed wyjściem, jak chwilę później i tak zacznę się świecić Nie bardzo wiem co bym mogła na to poradzić. Nie używam podkładów, czuję się przez nie taka oblepiona, nawet z kremami BB tak miałam.
Też tak kiedyś miałam (w strefie T). U mnie pomogło:

-Nawilżanie koreańskimi esencjami (przed kremem albo serum). Pozbycie się wszelkich wysuszających toników do cer tłustych.

-Maski w płachcie.

-Wszelakie serum z witaminą C. Witamina C mi tak fajnie odświeżyła cerę i dzięki niej nie wychodzi mi ani jeden zaskórniak. Cera się nie tłuści. Mam tylko jeden albo dwa zaskórniaki przed okresem i zawsze znikają na drugi dzień. Właśnie dzięki witaminie C. Jak nie mam okresu to na twarzy nic się nie pojawia.

-Chemiczne peelingi. Krwawy peeling z the Ordinary.

Krzywdę wielką robiłam sobie alkoholowymi kosmetykami do cery tłustej, fizycznymi peelingami z jakimiś drobinkami, wszelakimi żelami do twarzy dla "cery tłustej i trądzikowej". Wyrzuciłam to i przerzuciłam się na maski w płachcie, esencje, witaminę C i teraz mam cerę jak z reklamy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 09:46   #101
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Dzięki dziewczyny, będę próbować Dobrze wiedzieć, że komuś udało się zwalczyć ten problem
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 09:49   #102
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, będę próbować Dobrze wiedzieć, że komuś udało się zwalczyć ten problem
No mi się nie udało. Trzymam go jedynie w ryzach i sadzę, że mało kto by w ogóle zgadł, że mam tłustą cerę. Nauczyłam się też po latach błędów (kwasy różnego rodzaju, retinoidy, mydła, oleje, kremy, produkty matujące) żyć w zgodzie z moją tłustą cerę i zaakceptować fakt, że najprawdopodobniej ona taka już zawsze będzie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 15:07   #103
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Ja miałam takie okresy w życiu kiedy czułam się "brudna", patrzyłam na niektóre zadbane dziewczyny, wydawały się takie "czyste" mimo że zapewne byłyśmy podobnie domyte i świeże, w czystych ciuchach.
Mój problem to była głównie cera trądzikowa, taka cera nie pozwala mi czuć się zadbaną.
Idealna cera, do której cały czas dąze, to dla mnie nr 1 do bycia zadbanym. Ale to nie jest ani prosta ani szybka zmiana.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No mi się nie udało. Trzymam go jedynie w ryzach i sadzę, że mało kto by w ogóle zgadł, że mam tłustą cerę. Nauczyłam się też po latach błędów (kwasy różnego rodzaju, retinoidy, mydła, oleje, kremy, produkty matujące) żyć w zgodzie z moją tłustą cerę i zaakceptować fakt, że najprawdopodobniej ona taka już zawsze będzie.
kwasy ani retinol Ci nie służą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 16:18   #104
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
kwasy ani retinol Ci nie służą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W kwestii przetłuszczania nic nie zmieniają. Podobnie zresztą oczekiwałam od nich też usunięcia zaskórników i dziwiłam się, że nic się w tej mierze nie zmienia po żadnym kwasie ani po retinoidzie na receptę. Aż w końcu doszłam do tego, że działać nie ma prawa, bo to co ja mam to nie są żadne zaskórniki tylko włókna łojowe, zupełnie normalny i fizjologiczny element skóry. To tez było jedno z moich większych odkryć pielęgnacyjnych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 17:04   #105
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Stanik był ?
Zdecydowanie walka z grawitacją jest na plus dla mojej sylwetki.

Farbowanie włosów henną, na trochę bardziej żywy kolor, niż mój zdechły brąz

Regulacja brwi i idealny kolor szminki ( nie musi być nude czy jaki tam obecnie jest trendy, swój od lat koralowy mam ), a twarzy nie muszę malować, wyglądam na zrobioną.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 17:28   #106
5e174d638782fcc6bf92aea81c4f77463b6907f9_631a73f229d31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 225
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, będę próbować Dobrze wiedzieć, że komuś udało się zwalczyć ten problem
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No mi się nie udało. Trzymam go jedynie w ryzach i sadzę, że mało kto by w ogóle zgadł, że mam tłustą cerę. Nauczyłam się też po latach błędów (kwasy różnego rodzaju, retinoidy, mydła, oleje, kremy, produkty matujące) żyć w zgodzie z moją tłustą cerę i zaakceptować fakt, że najprawdopodobniej ona taka już zawsze będzie.

Również walczę z tłustą cerą i dzięki stosowaniu serum z niacynamidem moja skóra zdecydowanie mniej się przetłuszcza i zyskała taki zdrowy glow
5e174d638782fcc6bf92aea81c4f77463b6907f9_631a73f229d31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 17:43   #107
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

1. Szczupła, wysportowana sylwetka;
2. Zadbana cera i włosy;
3. Zadbane zęby;
4. Dobrze dobrany makijaż i ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 17:47   #108
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

[1=5e174d638782fcc6bf92aea 81c4f77463b6907f9_631a73f 229d31;88519096]Również walczę z tłustą cerą i dzięki stosowaniu serum z niacynamidem moja skóra zdecydowanie mniej się przetłuszcza i zyskała taki zdrowy glow [/QUOTE]

U mnie niacynamid nie robi nic w kwestii przetłuszczania. Tak samo jak i każdy inny skladnik. Jedyne co sprawiło, że miałam nagle normalną cerę to doustna terapia sterydami. Po zakończeniu wszystko wróciło do poprzedniego stanu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 17:51   #109
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Zazdroszcze wam poradzenia sobie z tlusta cera. Ja mam wrecz odwrotny problem, skora sucha jak wior i duzo niedoskonalosci. Nie wiem juz co robic

Zdecydowanie zgadzam sie ze "czysta" cera robi efekt wow i glow
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 17:51   #110
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Zgadzam się co do włosów i cery.

Dodałabym jeszcze ograniczenie picia alkoholu - zauważyłam po zdjęciach z bardziej procentowych wakacji, ze gdzieś po tygodniu drinkowania robią mi się ogromne cienie pod oczami i twarz mi puchnie.

CZYSTE zęby, bez osadu i kamienia. Często to skalingu i piaskowaniu ktoś wygląda jak po wybielaniu

Lekko umięśniona/szczupła sylwetka niezależnie od płci.

Ładny zapach ciuchów/ciała.

Uśmiech i życzliwość - jak dla mnie drobiazg, a często w sekundę potrafi zmienić kogoś przeciętnego w atrakcyjnego.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 18:16   #111
PieceOfMeWantToBeNasty
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMeWantToBeNasty
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 204
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Dla mnie taka osoba, która wiecznie wyglada na njedomitylą jest Kesha, niezależnie od jej kondycji fizycznej i psychicznej, czy występuje w teledysku, czy jest na czerwonym dywanie, zawsze mi wlasnie wyglada brudno
Mam tak samo, ona zawsze dla mnie wygląda jak brudna!
__________________
Haters make me famous.
PieceOfMeWantToBeNasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 18:35   #112
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś miałam (w strefie T). U mnie pomogło:

-Nawilżanie koreańskimi esencjami (przed kremem albo serum). Pozbycie się wszelkich wysuszających toników do cer tłustych.

-Maski w płachcie.

-Wszelakie serum z witaminą C. Witamina C mi tak fajnie odświeżyła cerę i dzięki niej nie wychodzi mi ani jeden zaskórniak. Cera się nie tłuści. Mam tylko jeden albo dwa zaskórniaki przed okresem i zawsze znikają na drugi dzień. Właśnie dzięki witaminie C. Jak nie mam okresu to na twarzy nic się nie pojawia.

-Chemiczne peelingi. Krwawy peeling z the Ordinary.

Krzywdę wielką robiłam sobie alkoholowymi kosmetykami do cery tłustej, fizycznymi peelingami z jakimiś drobinkami, wszelakimi żelami do twarzy dla "cery tłustej i trądzikowej". Wyrzuciłam to i przerzuciłam się na maski w płachcie, esencje, witaminę C i teraz mam cerę jak z reklamy.
Też to zauważyłam.

Całe życie borykałam się z tłusta cera.
I stosowałam typowe kosmetyki to tłustej cery, które dodatkowo wysuszały i wzmagały przetłuszczanie.

Teraz stosuje kosmetyki do cery normalnej, nawilżające sera, odrzuciłam alkoholowe toniki i moja cera jest o niebo lepsza i mniej się przetłuszcza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 18:59   #113
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Może mały off-top, ale dziewczyny z tłustą cerą spróbujcie wprowadzić do pielęgnacji oleje (nie rzepakowy / oliwa, ale oleje które nadają się do cery - jest masa artykułów i przykładów jaki olej stosować do jakiej cery w internecie).

U mnie świetnie sprawuje się olej z pestek malin (mam akurat z Nature queen) i stosuję na noc. Czasami pod krem, a czasami na krem żeby "domknąć" pielęgnację.
Całe życie borykałam się z okropnie przetłuszczającą cerą (i wtedy też stosowałam te wszystkie kosmetyki do cery tłustej które tylko ją wysuszały) i zmiana pielęgnacji na bardziej delikatną (skupiłam się na nawilżaniu) i wprowadzenie olejków dały ogromną różnicę
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 19:30   #114
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Może mały off-top, ale dziewczyny z tłustą cerą spróbujcie wprowadzić do pielęgnacji oleje (nie rzepakowy / oliwa, ale oleje które nadają się do cery - jest masa artykułów i przykładów jaki olej stosować do jakiej cery w internecie).

U mnie świetnie sprawuje się olej z pestek malin (mam akurat z Nature queen) i stosuję na noc. Czasami pod krem, a czasami na krem żeby "domknąć" pielęgnację.
Całe życie borykałam się z okropnie przetłuszczającą cerą (i wtedy też stosowałam te wszystkie kosmetyki do cery tłustej które tylko ją wysuszały) i zmiana pielęgnacji na bardziej delikatną (skupiłam się na nawilżaniu) i wprowadzenie olejków dały ogromną różnicę
Ja próbowałam, ale po prostu nie odpowiada mi tłusta konsystencja.

Wiem, że tego się stosuje malutko,ale nie znoszę tej klejącej powłoki, włosy się do tego przyklejają, nieeee...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 19:42   #115
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ładny zapach ciuchów/ciała.
O tak. Ja uwielbiam takie świeże i mydlane zapachy, jakby ktoś wyszedł spod prysznica. Gdy czuję coś w tym stylu to od razu +1000 dla atrakcyjności. Jeśli już w ogóle analizować efekt czysta/brudna to myślę też, że rodzaj ciuchów ma znaczenie. W lekkiej, zwiewnej sukience jest jakby bardziej świeżo niż w czymś ciężkim. A już najgorszy jest sezon zimowy, kurtki i legendarny zapach wyciągniętych z szaf pełnych kulek na mole futer. W autobusie trudno czuć się świeżo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 19:52   #116
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Może mały off-top, ale dziewczyny z tłustą cerą spróbujcie wprowadzić do pielęgnacji oleje (nie rzepakowy / oliwa, ale oleje które nadają się do cery - jest masa artykułów i przykładów jaki olej stosować do jakiej cery w internecie).

U mnie świetnie sprawuje się olej z pestek malin (mam akurat z Nature queen) i stosuję na noc. Czasami pod krem, a czasami na krem żeby "domknąć" pielęgnację.
Całe życie borykałam się z okropnie przetłuszczającą cerą (i wtedy też stosowałam te wszystkie kosmetyki do cery tłustej które tylko ją wysuszały) i zmiana pielęgnacji na bardziej delikatną (skupiłam się na nawilżaniu) i wprowadzenie olejków dały ogromną różnicę
Olejowanie przerabiałam już 10 lat temu, 20 różnych olejów. Wniosek: moja skora nie znosi olejów, moje włosy tak samo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 21:48   #117
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Ja może nie mam bardzo tłustej cery, ale oleje mnie nie przekonały. Używałam rok albo dłużej, mieszałam z żelem hialuronowym, ale wróciłam do zwykłych kremów, bo efekt mam taki sam, a mniej roboty. A nakładanie na krem to już by było za dużo.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 05:51   #118
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Dobra fryzura - wiele razy widziałam (i sama miałam) długie włosy, ale takie rzadkie, wiszące pióra, jakieś takie viernkie zwłaszcza na kocach, porozdwajane, ALE DŁUGIE!!! Wolę krótsze, a zadbane.
Staranny makijaż - i nie chodzi mi o ilość kosmetyków, ale o staranne i umiejetne ich nałożenie - sto razy lepiej wyglądają ładnie wytuszowane rzęsy i wyregulowane brwi, niż pełen makijaż, ale podkład pomarańczowy, róż zamiast bronzera, cienie naciapane paluchem i czarne kreski od szklanki zamiast brwi
-buty - i chodzi mi o to, że ktoś, kto nie umie chodzić na obcasach zawsze będzie wyglądał lepiej w balerinach bądź niskich obcasach (typu 4 cm) , niż w szpilkach 10 cm, w których nie potrafi się chodzić i nogi jak u kaczki.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 07:22   #119
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No mi się nie udało. Trzymam go jedynie w ryzach i sadzę, że mało kto by w ogóle zgadł, że mam tłustą cerę. Nauczyłam się też po latach błędów (kwasy różnego rodzaju, retinoidy, mydła, oleje, kremy, produkty matujące) żyć w zgodzie z moją tłustą cerę i zaakceptować fakt, że najprawdopodobniej ona taka już zawsze będzie.

A czego obecnie używasz? Też mam tłusta skore. I problematyczna na dodatek, skłonna do wyprysków


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja miałam takie okresy w życiu kiedy czułam się "brudna", patrzyłam na niektóre zadbane dziewczyny, wydawały się takie "czyste" mimo że zapewne byłyśmy podobnie domyte i świeże, w czystych ciuchach.
Mój problem to była głównie cera trądzikowa, taka cera nie pozwala mi czuć się zadbaną.
Idealna cera, do której cały czas dąze, to dla mnie nr 1 do bycia zadbanym. Ale to nie jest ani prosta ani szybka zmiana. kwasy ani retinol Ci nie służą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam tak samo, jakieś wypryski na twarzy bardzo obniżają mi samoocenę jeśli chodzi o wygląd, a niestety mam z tym problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do włosów i cery.

Dodałabym jeszcze ograniczenie picia alkoholu - zauważyłam po zdjęciach z bardziej procentowych wakacji, ze gdzieś po tygodniu drinkowania robią mi się ogromne cienie pod oczami i twarz mi puchnie.

CZYSTE zęby, bez osadu i kamienia. Często to skalingu i piaskowaniu ktoś wygląda jak po wybielaniu

Lekko umięśniona/szczupła sylwetka niezależnie od płci.

Ładny zapach ciuchów/ciała.

Uśmiech i życzliwość - jak dla mnie drobiazg, a często w sekundę potrafi zmienić kogoś przeciętnego w atrakcyjnego.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak wypije większa ilość alkoholu to wyglądam po prostu brzydko - nie mam opuchnięć, ale jakaś taka zmięta jestem, cera szara, nawet makijaż dobrze nie leży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dobra fryzura - wiele razy widziałam (i sama miałam) długie włosy, ale takie rzadkie, wiszące pióra, jakieś takie viernkie zwłaszcza na kocach, porozdwajane, ALE DŁUGIE!!! Wolę krótsze, a zadbane.
Staranny makijaż - i nie chodzi mi o ilość kosmetyków, ale o staranne i umiejetne ich nałożenie - sto razy lepiej wyglądają ładnie wytuszowane rzęsy i wyregulowane brwi, niż pełen makijaż, ale podkład pomarańczowy, róż zamiast bronzera, cienie naciapane paluchem i czarne kreski od szklanki zamiast brwi
-buty - i chodzi mi o to, że ktoś, kto nie umie chodzić na obcasach zawsze będzie wyglądał lepiej w balerinach bądź niskich obcasach (typu 4 cm) , niż w szpilkach 10 cm, w których nie potrafi się chodzić i nogi jak u kaczki.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Albo często widuje takie powykrzywiane na boki obcasy, nie wiem jak dziewczyny to robią, ale zadziwia mnie to. Wyglada to fatalnie.

Dla mnie - ogarnięte cięcie włosów, ładnie dobrany kolor.
Czyste, pachnące i wyprasowane ubrania. I oczywiście dopasowane, ładne i porządnie wyglądające.
Ogarnięte paznokcie i pomalowane - choćby bezbarwna odżywka (to samo u stop).
Ogarnięcie stop, zadbane pięty - nie ma nic bardziej odpychającego niż żółte, grube pięty, po prostu fuj razy milion.
Nasmarowana skóra - łuszczące się białe placki nie są zbyt piękne
Czyste zęby - bez kamienia i oczywiście świeży oddech.
Czyste buty. I nie wykoślawione czy bardzo zniszczone.
Wąsik! Są panie, które chodzą z takim wąsem pod nosem, na którym się dodatkowo osadza makijaż...
Wyregulowane brwi.
Ładny zapach (perfumy)
Staranny makijaż - dobrze dobrany podkład, ładnej wytuszowane rzęsy, brak efektu pandy.
W ogóle makijaż - choćby lekki typu krem bb, tusz, trochę bronzera, podkreślenie brwi. Każda kobieta wyglada lepiej w makijażu. Każda. I żeby mnie dobrze zrozumiano - nie trzeba go nosić. Ale jest to łatwy sposób na poprawienie wyglądu na co dzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 11:03   #120
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Małe zmiany w wyglądzie o dużym wpływie na poprawę urody - ranking

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88519986]A czego obecnie używasz? Też mam tłusta skore. I problematyczna na dodatek, skłonna do wyprysków

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Od kilku lat tylko lekkich, wodnych formuł, esencji, treatments, serum. Najcięższe moje produkty z pielęgnacji niespłukiwanej to japońskie mleczka tego typu KLIK. Unikam kremów, olejów i produktów je zawierających (poza tymi do demakijażu), wysokiego pH produktów myjących, wszelakich mydeł.

Moja cera wygląda tak jak na zdjęciu już pół godziny po myciu i nałożeniu pielęgnacji. Wtedy tylko bibułki matujące, puder, a potem w trakcie dnia zbieranie sebum bibułkami (pudrować mi się nie chce poza domem). Sądzę, że większość osób by nie zgadła, że mam tak tłustą cerę, czasem nawet dostaję komplementy i pytania czy to podkład (nie noszę podkładów, tylko korektor pod oczy i lekki makijaż oczu).

Za największą wadę mojej cery uważam to, że nie mogę używać filtrów, chociaż kiedyś bardzo chciałam. Teraz tylko latem jak przebywam dłużej niż pół godziny na słońcu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffffff.jpg (87,6 KB, 114 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 06:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.