Problemy z czerwoną skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-26, 07:13   #1
michalpoznan83pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 39

Problemy z czerwoną skóra


mam problem, jako że jestem facetem szczegołów nie napisze bo się nie znam, jednak napisze co mi dolega, bo zaczyna to być męczące.


wiosna, lata jesien jest ok, ale problem zaczyna się gdy robi się zimno. W pracy w jedynm pomieszczeniu do którego chodze jest bardzo zimno, w pomieszczeniu którym siedze za to bardzo cieplo, przez co juz w czasie pracy mam strasznie mocne czerwone wypieki na buzi , które sa do wieczora. Jest to dosc meczace.

Jesli chodze na solarium to ok, nie widac ich bardzo, ale nie tedy droga, cz moze jakis krem stosowac? ale jaki?
michalpoznan83pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 19:29   #2
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Problemy z czerwoną skóra

Cytat:
Napisane przez michalpoznan83pl Pokaż wiadomość
mam problem, jako że jestem facetem szczegołów nie napisze bo się nie znam, jednak napisze co mi dolega, bo zaczyna to być męczące.


wiosna, lata jesien jest ok, ale problem zaczyna się gdy robi się zimno. W pracy w jedynm pomieszczeniu do którego chodze jest bardzo zimno, w pomieszczeniu którym siedze za to bardzo cieplo, przez co juz w czasie pracy mam strasznie mocne czerwone wypieki na buzi , które sa do wieczora. Jest to dosc meczace.

Jesli chodze na solarium to ok, nie widac ich bardzo, ale nie tedy droga, cz moze jakis krem stosowac? ale jaki?
Poguglaj sobie przyczyny rumienia na twarzy i trądzik różowaty. A najlepiej odwiedź dermatologa.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-26 20:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.