A co dla ciała? :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 23:08   #61
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: kwasy w balsamach

Cytat:
Napisane przez Besu Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek bo mam małe pytanko dotyczące dodania kwasu . Czy można dodać kwas mlekowy 80% z mazideł do gotowego balsamu kupionego w sklepie lub do żelu do mycia? Jeżeli istnieje możliwość dodania go do balsamu to czy trzeba najpierw rozpuścić go w wodzie a potem zmieszać z balsamem czy wystarczy bezpośrednio wkropić trochę do balsamu? Jeżeli należy najpierw rozpuścić w wodzie to w jakich proporcjach?
Podpinam się pod to pytanie.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 00:04   #62
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: kwasy w balsamach

dla dziewczyn z UK i USA: kwasy ma tez balsam Palmersa w turkusowej butelce http://www.etbrowne.com/products/Cat...x?CategoryID=1
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 02:56   #63
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kwasy w balsamach

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dla dziewczyn z UK i USA: kwasy ma tez balsam Palmersa w turkusowej butelce http://www.etbrowne.com/products/Cat...x?CategoryID=1
A takze:
Suave-zawiera lactic acid(trudno go jednak dostac-dzisiaj szukalam w sklepie i nie bylo-podobno jest skuteczny)
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH

I Alpha Hydrox lotion-10%kwasu glikolowego:
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH

Jergens-balsam z kwasami AHA:
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH

Znam jeszcze:
Kiss my face-(zawiera chyba wszystkie mozliwe kwasy) lotion 8% AHA:
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH

Peeling z kwasami AHA:
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH

Peeling z kwasem salicylowym:
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH


Aha-co do lotionu z kwasami Palmers'a-ma polyacrylamide w skladzie

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-06-17 o 04:41
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:32   #64
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: kwasy w balsamach

Może jeszcze coś z tych dostępnych w PL?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:52   #65
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

WItam, ;] z góry mowie ze forum przeszukalam i nic nie znalazlam wiec postanowilam zalozyc ten temat. co prawda nie wiedzialam gdzie go umiescic, ale poniewaz mysle ze na moj problem moze pomoc jakis kosmetyk wiec postanowilam go tu umiescic jezeli zle, to prosze o przeniesienie ;] za zamieszanie przepraszam, wiec: poradźcie mi jak zlikwidowac linię na brzuchu podobną do zmarszczki, mam dopiero 18 lat i jestem szczupła osoba , jednak gdy siedze to robi mi się takie "załamanie" i linia jest coraz wyraźniejsza.. nawet gdy stoje to zalamanie jest widoczne.. Jakich kosmetyków powinnam używać, czym smarować, moze ktoś poleci mi jakiś działający srodek.?
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:22   #66
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

kurde, post pod postem, ale nie chce zeby mi sie temat zagubił...
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 08:53   #67
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

Y_ulio, nie zrozum mnie źle, ale aż się uśmiecham czytając Twój post. Wydaje mi się, że Twój problem jest trochę wyimaginowany, tzn. w Twoich oczach urósł do rangi naprawdę poważnego problemu, tym czasem jest to drobnostka.

Otóż, każdy człowiek kiedy siada, robi mu się załamanie na brzuchu. No taki mamy układ mięśni, że z prostym brzuchem raczej ciężko siedzieć [da się, ale ciężko]. To, czy to załamanie na skórze zostaje CI na dłużej czy szybciutko znika zależy od stopnia nawilżenia i ujędrnienia skóry - poniekąd. Jeśli masz suchą skórę na ciele, nie chce ci się jej nawilżać balsamami, to te załamania będą bardziej widoczne. Są też jednak osoby, które pomimo dbałości o ciało i tak mają takie linie i załamania - taka budowa ciała, układ mięśni - genetyka, nic się nie poradzi.

Spróbuj zadbać lepiej o skórę ciała - używaj mocno nawilżających, ujędrniających balsamów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 18:22   #68
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

Up! Mam ten sam problem jestem raczej szczupła - ale mam tą zmarszczkę, ale ona mi już zaczyna przeszkadzać, bo jest duża i wstydzę się np stroju założyc bo ją bardzo widać Zdaje mi się, że to z powodu tego, zę przez wyszskie lata jak byłąm mała spałam "zwinieta w kulkę" od jakiś 3 lat śpię prosto ale zmarszczka ani troche nie zmalała Pomóżcie
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 20:24   #69
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

Cytat:
Napisane przez anecia0509 Pokaż wiadomość
Up! Mam ten sam problem jestem raczej szczupła - ale mam tą zmarszczkę, ale ona mi już zaczyna przeszkadzać, bo jest duża i wstydzę się np stroju założyc bo ją bardzo widać Zdaje mi się, że to z powodu tego, zę przez wyszskie lata jak byłąm mała spałam "zwinieta w kulkę" od jakiś 3 lat śpię prosto ale zmarszczka ani troche nie zmalała Pomóżcie
A nie garbisz się w trakcie dnia?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:14   #70
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

właśnie o to chodzi że nie już sama nie wiem przez co to...
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:18   #71
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

Cytat:
Napisane przez anecia0509 Pokaż wiadomość
właśnie o to chodzi że nie już sama nie wiem przez co to...
Oj na pewno. Przecież nikt nie jest w stanie myśleć o tym żeby siedzieć i chodzić wyprostowanym 24/7.
Sama mam takie zmarszczki.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 22:30   #72
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: POPRZECZNA LINIA "zmarszczka?" na brzuchu!

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Oj na pewno. Przecież nikt nie jest w stanie myśleć o tym żeby siedzieć i chodzić wyprostowanym 24/7.
Sama mam takie zmarszczki.
Moze nie siedze jakos tak mega prosto... a ale nawet jak się zgarbie to w tym miejscu mi się takie cos nie robi tylko te u góry na grzuchu a to tak pod to nie ...
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:21   #73
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: kwasy w balsamach

a co dla mieszkanek niemiec? jakie balsamy z kwasami mozna kupic w niemczech, prosze o konkretne marki .dziekuje i pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:13   #74
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: kwasy w balsamach

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
a co dla mieszkanek niemiec? jakie balsamy z kwasami mozna kupic w niemczech, prosze o konkretne marki .dziekuje i pozdrawiam
Chyba Eucerin, ma na pewno mocznik, ale nie wiem czy kwasy tez.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:23   #75
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kwasy w balsamach

keythh26 juz wczesniej zadalam to pytanie, to sie dowiedzialam ze moge nabyc sobie cos w PL. U nas niestety nie ma (chyba) takich balsamow. Jedynie co wyczailam to produkty Avon z kwasami AHA
http://shop.avon.de/avonshop/Koerper...Gr=softrenewed
ale jeszcze nic nie kupilam i tak czaje sie chyba z rok czasu juz. POza tym nie mam pojecia czy cos jest i na dodatek w rozsadnej cenie

mrs.doubtfire, Eucerin ma mocznik, a nie kwas
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:36   #76
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
A co dla ciała? :)

Dziewczyny,

Dużo już było (i jest ) na Biochemii o pielęgnacji twarzy, było i o włosach.

A co robicie dla ciała?

Tak poza peelingiem, balsamem nawilżającym, filtrem, co stosujecie? Jakieś domowe sposoby? Maski, okłady, zawijania? Kosmetyki z "misją specjalną"? Jeśli tak, to jaką? I - oczywiście - z jakim skutkiem? A może wypróbowałyście jakieś zabiegi w gabinetach? I polecacie?...

Czym się wspomagacie, by ciało było: jędrne, gładkie, szczupłe, wklęsłe, wypukłe, silne, zwarte, gotowe (niepotrzebne skreślić) ... itp. itd.?

Podzielcie się!
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 01:42   #77
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: A co dla ciała? :)

Moja pielęgnacja ciała, odkąd zaczęłam studiować Biochemię - odchudziła się. Przestałam stosować balsamy, uznałam, że nie ma takiej potrzeby (mam skórę normalną). Przerzuciłam się za to na żel bez SLS-ów. Używam dość ostrej gąbki, peelingów więc nie potrzebuję. Zwłaszcza, że poprzednia niewiedza (ostre peelingi+preparaty antycellulitowe) zaowocowała kilkoma naczynkami na nogach. Mazidłuję tylko biust. Zwykłym kremem nawilżającym. Na odkryte partie ciała w ciagu dnia nakładam krem z filtrem (SPF 30).

Mój patent na jędrne, giętkie i silne ciało? Odpowiednia dieta+sport (ale to tematy nie na BK ).

Napiszę to wprost: jestem zadowolona z efektów.

Chętnie natomiast poczytam o pielęgnacji pozostałych Biochemiczek.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 09:49   #78
Margaret_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: A co dla ciała? :)

Zazwyczaj używam balsamów nawilżających i odżywczych kiedy zajdzie taka potrzeba - np. w czasie wakacji nad morzem (wiadomo: woda, słońce, piasek). Preparatów ujędrniającyh nie stosuje zazwyczaj - preferuję ruch i dietę. Jednak muszę przyznać, że kiedy byłam w ciąży oraz po urodzeniu dziecka stosowałam balsamy nawilżająco-ujęrniające. Może dzięki temu nie mam rozstępów, a skóra na brzuchu już doszła do normy
Za to zawsze kremuje ręce, gdyż cierpią od prac domowych. Poza tym skóra moich rąk zawsze była sucha, co wcale nie pomaga.
Ktoś pewnie powie - od czego są rękawiczki - ale gwarantuję, przy małym dziecku nie da się ich ciągle stosowac. Na bardzo suche dłonie nakładam krem odżywczy do rąk i dodatkowo dodaję trochę oleju naturalnego (np. ogórecznika).
__________________
Gosia
Margaret_76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 19:15   #79
omniama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
GG do omniama
Dot.: A co dla ciała? :)

Ja stosuję balsamy z kwasami, balsam nawilżający (naprzemiennie). Do tego pilingi z kawy. Tylko tyle? Hmm... aż dziwne.
omniama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 21:19   #80
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: A co dla ciała? :)

Czyli bez szaleństw nadmiernych?
Dzięki dziewczyny za odzew

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Mój patent na jędrne, giętkie i silne ciało? Odpowiednia dieta+sport .
Rozumie się samo przez się, bez tego ani rusz Pielęgnacja może być tylko dodatkiem.

Cytat:
Napisane przez Margaret_76 Pokaż wiadomość
Na bardzo suche dłonie nakładam krem odżywczy do rąk.
Jakiś ulubiony, najlepszy, sprawdzony?

Cytat:
Napisane przez omniama Pokaż wiadomość
Ja stosuję balsamy z kwasami, balsam nawilżający (naprzemiennie). Do tego pilingi z kawy. Tylko tyle? Hmm... aż dziwne.
A jakie konkretnie balsamy z kwasami? Czy ich działanie na ciało jest podobne do działania kwasów na twarz?
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 22:02   #81
omniama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
GG do omniama
Dot.: A co dla ciała? :)

Balsam Neostrata z 15% kwasem glikolowym i Body Peel Lieraca (kwas salicylowy, kwas glikolowy, mocznik). Bardzo fajnie wygładzają skórę.
omniama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 00:36   #82
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: A co dla ciała? :)

Podobnie jak Selekcjonerka, odkąd zaczęłam interesować się biochemią, zrozumiałam,że wiele kosmetyków może szkodzić- nie tyle co skórze, ale także zdrowiu. Mam skórę normlną i młodą (20 lat już prawie), więc uznałam,iż nie potrzebuje ona specjalnej pielegnacji Nie używam peelingów- raz dostałam jeden w prezencie z Erisa under twenty- świetnie wygładzał skórę, ale jak dla mnie był za ostry i od razu się do peelingów zniechęciłam Balsamik lubię stosować raz, góra dwa razy w tyg. i to bardziej dla przyjemności i takiego poczucia,że jednak jakoś to ciało pielęgnuję. W kwestii balsamu wciąż szukam ideału, który będzie się szybko wchłaniał i miał krótki w miarę przyjazny skład. Gdybym nie była tak obsesyjnie oszczędna, to na pewno bym go już znalazła Kiedyś nawet zazdrościłam Wizażankom,że mają suchą skórę i mogą testować różne, fajne balsamy, bo po prostu tego potrzebują. Ale tak było do czasu,kiedy nie poznałam się choć trochę na składach i teraz im raczej wpółczuję,że zmuszone są wcierać w siebie najczęściej dużo chemii. (Bo ze mnie to taka konserwomaniaczka- byle jak najmniej konserwantów i innych świństewek )
Stosuję jakiś krem do stóp z Avonu- uważam,że są dobre, a używam, kiedy czuję,że pięty są już suche. I w ten sposób zapobiegam zrogowaceniu naskórka,jak na razie z powodzeniem.
Co do dłoni, to neikiedy mają tendencję do wysuszania, a najczęściej po myciu naczyń. Tak samo jak Margaret nie używam rękawic, a detergenty niszczą skórę, więc krem obowiązkowy zaraz po sprzątaniu Kiedyś miałam nawyk smarowania rąk przed snem,ale już się wyleczyłam tylko w przypadku suchości.
Nie używam żadnych dopalaczy antycelulitowych i ujędrniających.
Mycie ciała- żele palmolive. Mają ponoć łagodniejszy składnik pieniący niż tradycyjny sls,ale niektórzy w tą wątpią. W każdym razie mi służą, chociaż skład ogólnie nie za ciekawy.(według mnie)

Tak więc w pielęgnacji ciała jestem typową minimalistą: mycie i czasem kremowanie i wcale nie czuję się przez to mniej kobieco, czy coś w tym stylu I zalecam minimalizm innym wedle motta: "jeśli nie potrzeba, to nie trzeba"
No i znowu się rozpisałam...wybaczcie... ale ja tak lubię pisac...
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 00:50   #83
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: A co dla ciała? :)

Radzę Wam zacząć używać rękawic. Ja właśnie odkąd zaczęłam to robić, przestałam mieć potrzebę regularnego stosowania kremu do rąk.

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
W kwestii balsamu wciąż szukam ideału, który będzie się szybko wchłaniał i miał krótki w miarę przyjazny skład. Gdybym nie była tak obsesyjnie oszczędna, to na pewno bym go już znalazła
Znasz to:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11579 ?
Skład ma ładny, cenę śmiesznie niską. Na mnie wchłaniał się błyskawicznie. (Chyba najszybciej ze wszystkich używanych przeze mnie balsamów, a wiele ich wypróbowałam...)
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 11:19   #84
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: A co dla ciała? :)

Ja mam bardzo sucha skore. Uzywalam dotad ostrych peelingow, choc mam cere naczynkowa, ale moja skora na nogach jest taka sucha, ze balsamy nie pomagaja na tyle.
Ale taki peeling stosuje gora 1 raz w miesiacu.
Przerzucilam sie niedawno na plyn do kapieli babydream, ktory stosuje jako zel pod prysznic.
Co polecacie na sucha skore? Balsamu uzywalam najczesciej tego czerwonego Garnier.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:40   #85
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: A co dla ciała? :)

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo sucha skore. Uzywalam dotad ostrych peelingow, choc mam cere naczynkowa, ale moja skora na nogach jest taka sucha, ze balsamy nie pomagaja na tyle.
Ale taki peeling stosuje gora 1 raz w miesiacu.
Przerzucilam sie niedawno na plyn do kapieli babydream, ktory stosuje jako zel pod prysznic.
Co polecacie na sucha skore? Balsamu uzywalam najczesciej tego czerwonego Garnier.
Na mocno przesuszona skore Xerialine z mocznikiem. Jest dosc drogi ( 55 zł najtaniej w sieci), ale butla 400ml starcza na bardzo dlugo.. dodatko, dzis sie dowiedzialam - mozna uzywac rowniez jako nawilzacz na effaclar i w trakcje kuracji kwasami Mocznik: 3%
Kolejny kosmetyk uniwersalny

Ja bym tak sobie zyczyla, cos dobrze ujedrniajacego + lekko brazujacego(z samoopalaczem) + nawilzajacego, najlepiej z mocznikiem w skladzie, za normalna cene. Pomarzyc moge, jeszcze nie wyprodukowano ...

Uzywam eveline lipostop, do tego krem do pielegnacji biustu z tej samej serii, peeling lirene, wspomagany dodatkowo rekawica peelingujaca; na stopy LRP pedologics, na rece sally hansen.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:17   #86
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: A co dla ciała? :)

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Radzę Wam zacząć używać rękawic. Ja właśnie odkąd zaczęłam to robić, przestałam mieć potrzebę regularnego stosowania kremu do rąk.


Znasz to:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11579 ?
Skład ma ładny, cenę śmiesznie niską. Na mnie wchłaniał się błyskawicznie. (Chyba najszybciej ze wszystkich używanych przeze mnie balsamów, a wiele ich wypróbowałam...)
Selekcjonerko! Ty po prostu czytasz w moich myślach Dokładnie wczoraj nim napisałam tutaj posta znalazłam to mleczko na KWC i bardzo mnie ono zachwyciło. Chciałam nawet wrzucić je do wątku o składach z prośbą o analizę,żeby się upewnić czy tylko mi ten skład się wydaje taki fajny, ale już nie muszę Dzięki.
Bardzo bym chciała je nabyć, ale tu pojawia się podstawowy problem: zupelnie nie wiem,gdzie je znależć Mieszkam i studiuję w Słupku,a tutaj nie widziałam żadnego produktu tej firmy. Z recenzji wynika,że powinnam szukać w tesco...ale u mnie jest tylko:bierdronka,real,kau fland,netto,lidl i zupełnie nie wiem,czy warto to wszytsko oblatywać...Może popytać w drogeriach,ale tam z reguły mają inne drogie "cuda". W rossmanie oczywiście nie ma. Powiedz mi proszę,gdzie Ty kupujesz to mleczko.

Ewentualnie niedługo odwiedzę Koszalin,ale tam tesco też nie ma...najwyżej sano:/ ech
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:41   #87
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: A co dla ciała? :)

Ja kupiłam w Bomi. Są także w niszowych, osiedlowych sklepikach. W hipermarketach przez Ciebie wymienionych także mogą być. Musisz poszukać.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:45   #88
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: A co dla ciała? :)

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Bomi. Są także w niszowych, osiedlowych sklepikach. W hipermarketach przez Ciebie wymienionych także mogą być. Musisz poszukać.
O! Bardzo dziękuję. Zapomniałam,że jest jeszcze u mnie Bomi Pocieszyłaś mnie trochę
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 16:10   #89
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: A co dla ciała? :)

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość

Ja bym tak sobie zyczyla, cos dobrze ujedrniajacego + lekko brazujacego(z samoopalaczem) + nawilzajacego, najlepiej z mocznikiem w skladzie, za normalna cene. Pomarzyc moge, jeszcze nie wyprodukowano ...
Taak, to by było jak święty Graal...

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Uzywam eveline lipostop, do tego krem do pielegnacji biustu z tej samej serii, peeling lirene, wspomagany dodatkowo rekawica peelingujaca; na stopy LRP pedologics, na rece sally hansen.
Podologics to wg mnie najlepszy istniejący krem do stóp na świecie
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 21:05   #90
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: A co dla ciała? :)

Jeśli chodzi o nawilżanie ja jestem zadowolona z mleczka hipp. Dotychczas najlepszy ze stosowanych przeze mnie balsamów-szybko się wchłania, dobrze nawilża i rozprowadza, ostatnio zaczęłam go używać na stopy i pozytywnie się zaskoczyłam. Skład mam nadzieję, że jest przyjazny, skoro to hipp, jakbym źle myślała to mnie poinformujcie proszę
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.