Weselny problem - chłopak i prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 15:54   #1
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia

Weselny problem - chłopak i prezent


Mój chłopak oznajmił mi że we wrześniu mamy wesele i jest to nasze pierwsze wspólne wesele i to w dodatku w jego rodzinie.. praktycznie nikogo nie znam oprócz jego rodziców i rodzeństwa a impreza jest na 300 osób. I tu pytanie dołożyć się mu do kwoty która daje? on w ogóle nie chce o tym słyszeć czy może kupić jakieś wino i czekoladki? Chce zrobić jak najlepsze wrażenie na jego rodzinie
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:05   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Mój chłopak oznajmił mi że we wrześniu mamy wesele i jest to nasze pierwsze wspólne wesele i to w dodatku w jego rodzinie.. praktycznie nikogo nie znam oprócz jego rodziców i rodzeństwa a impreza jest na 300 osób. I tu pytanie dołożyć się mu do kwoty która daje? on w ogóle nie chce o tym słyszeć czy może kupić jakieś wino i czekoladki? Chce zrobić jak najlepsze wrażenie na jego rodzinie
Rób jak chcesz, ja się nie dokładałam jak byłam z tż u jego rodziny. Kupiłabym jakiś drobiazg od siebie. W końcu nawet tych ludzi nie znasz.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:07   #3
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Rób jak chcesz, ja się nie dokładałam jak byłam z tż u jego rodziny. Kupiłabym jakiś drobiazg od siebie. W końcu nawet tych ludzi nie znasz.
Ale nie chcę iść z pustymi rękami bo głupio... wesele na 300 osób a ja będę znała zaledwie rodziców i rodzeństwo mojego chłopaka i 2 kuzynów i 2 kuzynki
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:07   #4
sugarcandice
Przyczajenie
 
Avatar sugarcandice
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

moim zdaniem mimo wszystko powinnaś się dołożyć, wiadomo nie jakąś zawrotną sumę ale jednak, chyba że umówicie się że to Ty kupujesz kwiaty i czekoladki właśnie w każdym bądź razie ja czułabym się troszkę dziwnie wiedząc, że bawię się na weselu pary, której nie dałam jakiegoś, choćby najmniejszego prezentu, nawet jeśli mój chłopak dałby dużą sumę czy ekstra prezent
sugarcandice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:07   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Kupiłabym czekoladki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:09   #6
Satilla
Przyczajenie
 
Avatar Satilla
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Jeśli chłopak nie chce słyszeć o dokładaniu się do koperty to nie nalegaj, ale kup ładny bukiet kwiatów.
I sprawa rozwiązana.
Satilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:10   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Ale nie chcę iść z pustymi rękami bo głupio... wesele na 300 osób a ja będę znała zaledwie rodziców i rodzeństwo mojego chłopaka i 2 kuzynów i 2 kuzynki
no to napisałam, że kupiłabym jakiś drobiazg
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 16:12   #8
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

właśnie na zaproszeniu jest wierszyk że para nie chce kwiatów tylko wino dla pana młodego i słodycze dla panny młodej więc chyba to kupię
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:13   #9
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Kwiaty bym kupiła plus ewentualnie wino.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:18   #10
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Kwiaty bym kupiła plus ewentualnie wino.
Para młoda kwiatów nie chce więc pewnie wino i jakieś ładnie zapakowane czekoladki

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

A jakie sukienki są teraz modne na weselach?
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:20   #11
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
właśnie na zaproszeniu jest wierszyk że para nie chce kwiatów tylko wino dla pana młodego i słodycze dla panny młodej więc chyba to kupię
I wkrótce nastąpi rozwód bo pan młody się rozpije a panna młoda przytyje od 300opakowań czekoladek i 300butelek wina.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Para młoda kwiatów nie chce więc pewnie wino i jakieś ładnie zapakowane czekoladki

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

A jakie sukienki są teraz modne na weselach?
Nie patrz na modę tylko jak wyglądasz w danej sukience.
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 16:20   #12
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Outlanderka Pokaż wiadomość
I wkrótce nastąpi rozwód bo pan młody się rozpije a panna młoda przytyje od 300opakowań czekoladek i 300butelek wina.
Mój brat miał takie samo życzenie i jakoś nic się nie stało od 5 lat są małżeństwem i nie zapowiada się by coś się popsuło
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:22   #13
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Poza tym czekoladek i wina nie będzie po 300, bo zazwyczaj zaprasza się pary, wobec tego będzie po 150, a sądzę, że mniej, bo niektórzy kupią TYLKO wino, a inni TYLKO czekoladki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:28   #14
sugarcandice
Przyczajenie
 
Avatar sugarcandice
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

to kup dobre wino i czekoladki, jeżeli chłopak nie chce słyszeć o dokładaniu się
sugarcandice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:36   #15
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez sugarcandice Pokaż wiadomość
to kup dobre wino i czekoladki, jeżeli chłopak nie chce słyszeć o dokładaniu się
I chyba tak zrobię
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:36   #16
Madziunia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Dziewczyny, a jeśli zostałam zaproszona przez kolegę na ślub naszego wspólnego znajomego? Tzn. on i Pan Młody są przyjaciółmi, my jedynie znajomymi, a z moim kolegą mnie na razie nic więcej nie łączy... Więc wypadałoby się złożyć pół na pół czy jednak zostać przy tym, że jestem jedynie osobą towarzyszącą i kupić kwiaty + coś jeszcze? Oczywiście przegadam to jeszcze z kolegą i razem podejmiemy decyzję, ale chciałam wiedzieć, co myślicie
Madziunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:42   #17
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Madziunia93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jeśli zostałam zaproszona przez kolegę na ślub naszego wspólnego znajomego? Tzn. on i Pan Młody są przyjaciółmi, my jedynie znajomymi, a z moim kolegą mnie na razie nic więcej nie łączy... Więc wypadałoby się złożyć pół na pół czy jednak zostać przy tym, że jestem jedynie osobą towarzyszącą i kupić kwiaty + coś jeszcze? Oczywiście przegadam to jeszcze z kolegą i razem podejmiemy decyzję, ale chciałam wiedzieć, co myślicie
Moim zdaniem nie powinnaś się dokładać ewentualnie kupić jakiś ładny bukiet kwiatów
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:44   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Mój chłopak oznajmił mi że we wrześniu mamy wesele i jest to nasze pierwsze wspólne wesele i to w dodatku w jego rodzinie.. praktycznie nikogo nie znam oprócz jego rodziców i rodzeństwa a impreza jest na 300 osób. I tu pytanie dołożyć się mu do kwoty która daje? on w ogóle nie chce o tym słyszeć czy może kupić jakieś wino i czekoladki? Chce zrobić jak najlepsze wrażenie na jego rodzinie
Kupiłabym jakieś bardziej wypasione, ładne zapakowane czekoladki (z tych bardziej ekskluzywnych) lub dobre wino / zestaw win (np. białe i czerwone, fajnie zapakowane), jeżeli chociaż trochę znasz się na winach / ma Ci ktoś doradzić. Nie bawiłabym się w kupowanie i tego i tego, bo to chodzi o symboliczny, miły gest, a spełnianie wszystkich punktów jakiegoś tam wierszyka. Lepiej jedną rzecz, a lepszą, niż byle co.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:51   #19
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kupiłabym jakieś bardziej wypasione, ładne zapakowane czekoladki (z tych bardziej ekskluzywnych) lub dobre wino / zestaw win (np. białe i czerwone, fajnie zapakowane), jeżeli chociaż trochę znasz się na winach / ma Ci ktoś doradzić. Nie bawiłabym się w kupowanie i tego i tego, bo to chodzi o symboliczny, miły gest, a spełnianie wszystkich punktów jakiegoś tam wierszyka. Lepiej jedną rzecz, a lepszą, niż byle co.
Właśnie tak myślę pewnie bym wzięła jakieś ferrero rocher chyba że podsuniecie jakiś lepszy pomysł
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 17:08   #20
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę pewnie bym wzięła jakieś ferrero rocher chyba że podsuniecie jakiś lepszy pomysł
Nie każdy lubi dany rodzaj czekoladek. Dla mnie akurat te wymienione mogą nie istnieć. Natomiast uwielbiam zwykle wedlowskie ptasie mleczko i prawie wszystkie czekoladki LINDT . Polecam Lindt
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 17:10   #21
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Jak byłam w takiej sytuacji, to zrobiliśmy tak, że chłopak dawał kopertę i kwiaty, a ja do tego dołozyłam album na zdjęcia i zabawkę dla dziecka (jednocześnie były chrzciny). Mysle, że to ok rozwiązanie - jedna strona nie idzie z pustymi rękami a druga nie martwi się, że musiałaś dokładać.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 18:06   #22
dawid_454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

na nasze pierwsze wesele moja narzeczona kupiła wino i pluszaka mimo tego, że nalegałem żeby nic nie kupowała... dlaczego Wy dziewczyny jesteście takie uparte:P?
dawid_454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 18:20   #23
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Można zapytać faceta jak on to widzi. Ale z reguły jest tak, że skoro jesteś zaproszona jako osoba towarzysząca, nie musisz dokładać się do kasy w kopercie.
Kupienie wina albo czekoladek (lub jednego i drugiego) to najlepsze rozwiązanie.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
właśnie na zaproszeniu jest wierszyk że para nie chce kwiatów tylko wino dla pana młodego i słodycze dla panny młodej więc chyba to kupię
Hihi, pan młody wpadnie w alkoholizm, a panna młoda utyje
Ale mówiąc poważnie, uważam, że to dobry pomysł, kupowanie ciętych kwiatów w takim przypadku to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
A najlepszym pomysłem jaki widziałam, to przynoszenie zabawek i książek, które miały być oddane do domu dziecka. Ja pewnie bym tak zrobiła albo poprosiła o książki dla nas
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 18:23   #24
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Mój chłopak oznajmił mi że we wrześniu mamy wesele i jest to nasze pierwsze wspólne wesele i to w dodatku w jego rodzinie.. praktycznie nikogo nie znam oprócz jego rodziców i rodzeństwa a impreza jest na 300 osób. I tu pytanie dołożyć się mu do kwoty która daje? on w ogóle nie chce o tym słyszeć czy może kupić jakieś wino i czekoladki? Chce zrobić jak najlepsze wrażenie na jego rodzinie
Jak szłam na wesele mojego obecnego szwagra, nie byliśmy nawet zaręczeni. Mimo to dostałam imienne zaproszenie z moim (teraz już mężem) i dołożyłam jakąś kwotę (nie za dużą ok. 100 zł - nie pracowałam wtedy).
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 18:35   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę pewnie bym wzięła jakieś ferrero rocher chyba że podsuniecie jakiś lepszy pomysł
Bezpieczniej będzie im podarować jakieś belgijskie praliny, czekoladki mleczne - Lindt lub tego typu. Mniej oklepane i dobra jakościowo czekolada. Jeżeli masz w pobliżu jakiś sklep specjalistyczny ze słodyczami lub delikatesy, to najlepiej tam poszukać. Ferrero Roche jakoś mi się nie kojarzy z elegancją, czy ekskluzywnością. Wiele również zależy od opakowania. Można kupić kilka różnych czekoladek, batoników, ale zapakować w koszyczek - już będzie wyglądało super, a wcale nie musi kosztować majątku. Generalnie warto udać się do sklepu, który się z czymś takim specjalizuje. Ostatnio mi tak zrobili paczuszkę za 35 zł, a wyglądała świetnie i obdarowana osoba bardzo się cieszyła i zachwycała pięknym opakowaniem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 18:42   #26
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
[/COLOR]A jakie sukienki są teraz modne na weselach?
Po lekturze wątków na modowym odnoszę wrażenie, że hitem tego sezonu weselnego są sukienki z Mohito. Tak więc postawiłabym na cokolwiek innego

Cytat:
Napisane przez Madziunia93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jeśli zostałam zaproszona przez kolegę na ślub naszego wspólnego znajomego? Tzn. on i Pan Młody są przyjaciółmi, my jedynie znajomymi, a z moim kolegą mnie na razie nic więcej nie łączy... Więc wypadałoby się złożyć pół na pół czy jednak zostać przy tym, że jestem jedynie osobą towarzyszącą i kupić kwiaty + coś jeszcze? Oczywiście przegadam to jeszcze z kolegą i razem podejmiemy decyzję, ale chciałam wiedzieć, co myślicie
Skoro nie dostałaś osobnego, imiennego zaproszenia, to skupić się na tym, że jesteś osobą towarzyszącą i kupić kwiaty albo wino lub co tam innego para młoda sobie zażyczyła
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 19:06   #27
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Można zapytać faceta jak on to widzi. Ale z reguły jest tak, że skoro jesteś zaproszona jako osoba towarzysząca, nie musisz dokładać się do kasy w kopercie.
Kupienie wina albo czekoladek (lub jednego i drugiego) to najlepsze rozwiązanie.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



Hihi, pan młody wpadnie w alkoholizm, a panna młoda utyje
Ale mówiąc poważnie, uważam, że to dobry pomysł, kupowanie ciętych kwiatów w takim przypadku to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
A najlepszym pomysłem jaki widziałam, to przynoszenie zabawek i książek, które miały być oddane do domu dziecka. Ja pewnie bym tak zrobiła albo poprosiła o książki dla nas
Mój brat się jakoś nie rozpił a żona nie przytyła

Co zrobić by zrobić jak najlepsze wrażenie na reszcie rodziny?
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 19:24   #28
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Satilla Pokaż wiadomość
Jeśli chłopak nie chce słyszeć o dokładaniu się do koperty to nie nalegaj, ale kup ładny bukiet kwiatów.
I sprawa rozwiązana.
możesz dorzucić kupon totolotka,ostatnio staje się modny
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 19:26   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
M
(...)
Co zrobić by zrobić jak najlepsze wrażenie na reszcie rodziny?
Nie przesadzaj z makijażem i strojem, baw się dobrze, nie upij, nie krzycz przy stole, nie pokazuj podwiązek w tańcu. Jak mają Cię polubić, to polubią, nieważne co przyniesiesz (oczywiście postaraj się o ładne opakowanie). A jak mają nie polubić, to nie polubią, chociażbyś była wzorem cnót wszelakich. Pomyśl tak: nie tylko Ty na nich powinnaś zrobić dobre wrażenie, ale i oni na Tobie. Nic na siłę. Pamiętaj również o sobie i swojej dobrej zabawie.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
możesz dorzucić kupon totolotka,ostatnio staje się modny
Chyba raczej przestaje, przecież ta moda od kilku lat trwa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 19:36   #30
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Weselny problem - chłopak i prezent

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj z makijażem i strojem, baw się dobrze, nie upij, nie krzycz przy stole, nie pokazuj podwiązek w tańcu. Jak mają Cię polubić, to polubią, nieważne co przyniesiesz (oczywiście postaraj się o ładne opakowanie). A jak mają nie polubić, to nie polubią, chociażbyś była wzorem cnót wszelakich. Pomyśl tak: nie tylko Ty na nich powinnaś zrobić dobre wrażenie, ale i oni na Tobie. Nic na siłę. Pamiętaj również o sobie i swojej dobrej zabawie.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------



Chyba raczej przestaje, przecież ta moda od kilku lat trwa.
Ahh to to ja akurat wiem nie wiem czemu ale strasznie się tym stresuję bo dawno nie byłam na weselu a to jest nasze pierwsze jako para
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.