Pytania i porady fryzjerskie - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-26, 13:33   #1351
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

nestea, a ciemny ten blond?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-26, 15:11   #1352
nestea751
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: pielegnacja wlosow

taki ¶redni, zdjecie w za³±czniku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10735671_926962943999978_11957626_n.jpg (46,6 KB, 6 za³adowañ)
nestea751 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-28, 18:52   #1353
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Zgupialam!

Prosze mnie przeniesc we wlasciwe miejsce, od kilku dni przegladam forum i musze zapytac wprost fryzjerki- eksperta! robilam zawsze wlosy pasemkami- rozjasniaczem, postanowilam zrobic caly odrost, po tym jak odsiedzialam u fryzjera 6 godzin! Fryzjerka w Polsce zastosowala farbe goldwell 11N i wode utleniajaca goldwell 12%
Po 5 tygodniach - w Anglii fryzjerka zrobila to samo - farba 11N i oxy 12%
Ten sam czas (jedyna roznica to temperatura - w sierpniu bylo o wiele cieplej-upal!) wszystko tak samo. Jednak wyszlo Rudo!
Co mam teraz zrobic???
Pasemka?
Jeszcze raz polozyc farbe ta sama i oxy 12%?
Rozjasniacz do momenty az sie rozjasni tak jak chce?
Co zrobic??
Poszlam do fryzjera tutaj - a on mnie pyta jak to zrobic!!!
Rece opadly mi juz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (132,8 KB, 23 za³adowañ)
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-28, 19:06   #1354
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Jak osi±gn±æ taki kolor w³osów ?

Cytat:
Napisane przez nestea751 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pytanie jak osi±gn±æ taki kolor w³osów oczywi¶cie bez potrzeby pój¶cia do fryzjera, mam naturalnie blond, ale chcia³abym co¶ w ten deseñ http://instagram.com/p/uk1e7YK78v/?modal=true
Z góry dziêkujê za pomoc
Alfaparf 11.11 z oxy 12%
Albo goldwellle top chick 12 poziom!
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-28, 23:33   #1355
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruñ/Poznañ
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak osi±gn±æ taki kolor w³osów ?

Pyta³am o to w w±tku o doborze wody, ale nie dosta³am odpowiedzi.. Poszukam zatem odpowiedzi tu

Mój obecny kolor to 10/23, ale na zimê chcia³abym zmieniæ kolor na ciep³y, jasny br±z/ bardzo ciemny blond (co¶ jak na zdjêciu poni¿ej).

U¿ywam farby Cece (z wod± 9%) i jestem z niej zadowolona, dlatego chcê pozostaæ przy tej firmie.
Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond (mysi).
Zastanawiam siê czy powinnam u¿yæ farby 7.3, czy mo¿e na rozja¶nionych w³osach wyjdzie ona zbyt ciemno i lepiej spróbowaæ z 8.3?
Prawdopodobnie farba bêdzie siê do¶æ szybko wyp³ukiwaæ, obawiam sie ¿e z poziomu 8 po kilkunastu myciach mo¿e niewiele zostaæ
No i mam problem z wod± - do przyciemnienia u¿yæ 3 czy 6%?

Zale¿y mi na unikniêciu zielonego odcienia, chcê mieæ z³otawy odcieñ w³osów. Niestety moje w³osy maj± tendecje do "zielenienia" przy przyciemnianiu (ale nigdy nie robi³am tego z farb± .3, u¿ywa³am raczej odcieni naturalnych).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farbaAVONupdate2.jpg (233,2 KB, 4 za³adowañ)
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-29, 06:56   #1356
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Jak osi±gn±æ taki kolor w³osów ?

Ja znalazlam podobny przypadek i tam wlasnie jest o tej zieleni na wlosach..
http://www.tosor.pl/o-wyzszosci-farb...sniaczem-1443/
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-29, 08:20   #1357
magdzik911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation JAK z ciemnych zej¶æ do blondu (pasemka)

Witam
Mam do was drogie dziewczyny pytanie. Dwa tygodnie temu zrobi³am sobie "blond" pasemka w rzeczywisto¶ci wysz³y inne ni¿ sie spodziewa³am, o kolorze zó³to-z³otym, na moich ciemnych w³osach nawet fajnie to wygl±da³o, ale chcia³abym w³osy o jednolitym kolorze, nie wiem jak to zrobiæ, dodam, ¿e do fryzjera ju¿ nie pojde zap³aci³am za pasemka 90 z³, a w gruncie rzeczy az tak ich nie widac.
chcia³abym sie zapytaæ czy na w³osy z pasemkami moge teraz po³o¿yc rozja¶niacz tj, k±piel rozja¶niajaca, ? boje sie jedynie o te pasemka ktore mam, zeby nie zrobi³y sie bia³ê. Co mi poradzicie, jak samej mam uzyskac w³osy o kolorze ciemnego blondu
magdzik911 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 17:07   #1358
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Chyba wiem co zrobie-
Zamowie rozjasniacz z goldwella i zrobie mala kapiel rozjasniajaca na tych odrostach.. myslalam tez o castingu 1021 lodowy blond..
Nie chce zniszczyc tych wlosow!!
Ma ktoras z Was jakis pomysl na ten rudy odrost?
Moze nastepnym razem do farby dac oxy 3:1 ? Albo 2.5:1 sama juz nie wiem nic!!!
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-30, 16:14   #1359
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Bardzo proszê o pomoc.
Mam bardzo d³ugie w³osy ( zsiegaj±ce za taliê) proste, niestety nie uk³adaj±ce siê.W³osy s± niemalowane od 14 lat.Najczê¶ciej wi±¿ê je w "¶limaka" na g³owie.Ale mam ju¿ do¶æ.Od 10 lat mam tak± sam± fryzurê.I teraz postanowi³am co¶ zmieniæ.
Nie chcê ich obcinaæ a na pewno nie du¿o.Ale mysla³am by zrobiæ trwa³± na du¿ych wa³kach. Czy to dobry pomys³?
ulamisiula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-30, 23:14   #1360
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pomocy ! Jak i czym rozja¶niæ ten odrost ? Fajnie gdybym te¿ na ca³o¶æ mog³a na³o¿yæ jaki¶ karmelowy br±z/blond. K±piel rozja¶niaj±ca ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141029_140438.jpg (33,8 KB, 4 za³adowañ)
Zeila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-01, 13:17   #1361
Carrigaline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam ¶licznie.

Mam problemik i proszê o poradê

Kilka dni temu obciê³am w³osy do ramion. Dla mnie to wielka metamorfoza, poniewa¿ pozby³am siê popalonych koszmarków z mojego ombre,

Niestety fryzura która mia³a byæ d³ugim bobem sprawi³a, ¿e koñcówki wywijaj± mi siê na zewn±trz. Wygl±dam przez to zupe³nie nieciekawie. Wczoraj nawet próbowa³am wyprostowaæ w³osy prostownic± (wiem, wiem, grzech :P) i nic to nie da³o.

Strzy¿enie to jest takie, ¿e wszystkie w³osy mam obciête jak od linijki, nie ma ¿adnego cieniowania czy "wystrzêpienia". S± proste jak druty i takie jakby "grube". Nie wiem czy to jest "wina" ciêcia czy po prostu tak wygl±daj± w³osy które nie s± zniszczone

My¶licie ¿eby i¶æ do fryzjerki ¿eby poprawia³a (mam absolutn± fobiê fryzjersk±)? Samemu spróbowaæ pocieniowaæ (nie umiem)? Zostawiæ ¿eby sobie tak ros³y (zmieni± kszta³t w trakcie odrastania)?

Z góry dziêkujê za odpowiedzi
__________________
Bo ¿ycie to nie bajka, nie g³aszcze ciê po jajkach...
Carrigaline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 14:02   #1362
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

spróbuj luznego kucyka zrobic sobie na noc,ale na samym czubku glowy, wtedy bedzie i objetosc fajne, nie beda oklapniete i moze nie beda sie wywyijac.. ale chyba wizyta u fryzjera nie unikniona..
tak naprawde jakby wlosy nawet przy bobie byly dobrze wycieniowane (ale bardzo lekko na koncach i we wlasciwa strone) to by same sie ukladaly, ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w zaleznosci jak fryzjerka mnie obetnie i wycieniuje tak pozniej moje wlosy sie ukladaja, jak fryzjerka zle obetnie to ja moge te wlosy krecic na szczotke godzine i pozniej malterowac a one i tak sie pozniej uloza jak chca! jak sa dobrze obciete to wystarczy wysuszyc niekiedy, albo troszke na szczotke i gotowe! naprawde najwiecej zalezy od obciecia, niezaleznie czy wlosy masz krotkie czy dlugie, ile razy z grzywka tak bylo, ze zle obciela i myslalam ze kota dostane z ta grzywa!! a kiedys sama sobie obcielam i super! sama sie ukladala i nawet po kilku dniach nie mialam problemu.
idz jeszcze raz do fryzjera-niekoniecznie tego samego, i powiedz ze nie chcesz z dlugosci obcinac wlosow tylko nadac ksztalt, bo fryzjer Ci zle obcial i Ty to widzisz. fryzjerzy naprawde czasem mysla ze my glupie i slepe jestesmy!
napisz prosze co zaplanujesz i wstaw fotke jakas jak te wlosy wygladaj, ja mam bardzo dlugie, ale mysle zeby tez dlugiego boba zrobic, teraz bardzo w modzie..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10710551_305582142967609_4936082832451300626_n.jpg (16,4 KB, 11 za³adowañ)
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 16:55   #1363
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam pytanie. Moja znajoma od d³u¿szego czasu farbuje w³osy profesjonalnymi farbami na z³oty blond. Z natury jest blondynk±. Niestety od kilku miesiêcy jej buzia siê jest lekko zaró¿owiona i ma krostki na twarzy. W ciep³ych odcieniach nie wygl±da ju¿ tak dobrze. Chce zacz±æ farbowaæ w³osy na ch³odne blondy np. 9.21 Czy wystarczy, ¿e na ten z³oty po³o¿y tylko raz naturê i pó¼niej docelowy kolor? Pytam bo sama bêdê jej farbowaæ w³osy, a nie chcia³abym ¿eby uzyska³a zieleñ.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 21:06   #1364
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie. Moja znajoma od d³u¿szego czasu farbuje w³osy profesjonalnymi farbami na z³oty blond. Z natury jest blondynk±. Niestety od kilku miesiêcy jej buzia siê jest lekko zaró¿owiona i ma krostki na twarzy. W ciep³ych odcieniach nie wygl±da ju¿ tak dobrze. Chce zacz±æ farbowaæ w³osy na ch³odne blondy np. 9.21 Czy wystarczy, ¿e na ten z³oty po³o¿y tylko raz naturê i pó¼niej docelowy kolor? Pytam bo sama bêdê jej farbowaæ w³osy, a nie chcia³abym ¿eby uzyska³a zieleñ.
Je¶li farbuje 9.3 to ja bym da³a od razu 9.21.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 07:52   #1365
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li farbuje 9.3 to ja bym da³a od razu 9.21.
A czy na rozjasnione farba wlosy 11N i woda 12% (wyszedl lekko rudy odrost- mocna ¿ó³æ) moge polozyc jeszcze raz to samo i rozjasni ten odrost wtedy czy nie ? Czy nie ruszy to nic i musze uzyc rozjasniacza? Choc nie chce rozjasniaczem, bo wlosy mi wychodza, a po farbie jest ok..
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 11:05   #1366
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li farbuje 9.3 to ja bym da³a od razu 9.21.
Bojê siê, ¿e z ka¿dym myciem bêdzie jednak wychodzi³ ten z³oty kolor, a tego chcemy unikn±æ. Poza tym mo¿e dobrze nie z³apaæ bo z³oty, który obecnie ma nie jest taki bardzo ja¶niutki. K±piel nie wchodzi w grê bo niepotrzebnie dodatkowo ocieplimy kolor, poza tym nie chcemy niszczyæ w³osów. Kupi³am ju¿ jej 10N z Inebrya. Zrobimy by przykryæ ten z³oty i trochê och³odziæ. A na ten 9.21 mo¿na z powodzeniem k³a¶æ pó¼niej odcienie platynowe?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 13:24   #1367
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
inne wlosy?

Witam,
Jak to jest ze niektore osoby maja tak: https://www.google.pl/search?q=geste...2F%3B375%3B375 tzn wlosy ciasno 'przylegajace' do siebie na czubku glowy przy przedzialku a niektorzy nie....
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 14:16   #1368
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 171 088
Dot.: inne wlosy?

bo tak siê uczesali
__________________
I tylko przyjd¼.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomnia³a o wszystkim.
Poca³uj tak, abym na przekór samej sobie poczu³a siê szczê¶liwa.
A wtedy pójdê za tob± na koniec ¶wiata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 10:58   #1369
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej hej hej!!
Mam male pytanie- co sie stanie jesli do farby rozjasniajacej z poziomu 11 lub 12 dodam wiecej utleniacza jak powinnam czyli nie 2:1 a 2.5 lub 3:1? Czy to zniszczy bardzo wlosy?
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 12:48   #1370
LaurkaMia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 2
Exclamation Farba Goldwell Topchic, pomocy jaki lotion wybraæ!!!!

Witam, pierwszy raz kupujê farbê profesjonaln± przez internet i zdecydowa³am siê w³a¶nie na Goldwell Topchic kolor 4N/4NN i nie wiem jaki lotion wybraæ 3%? Czy 6%? Poradzcie proszê. Nie wiem te¿ jak takie farby siê miesza i na ile taka tubka 60ml wystarcza, czy wystarczy na d³ugie w³osy na jedno farbowanie?? Mam w³osy d³ugie i koloru ciemnego kasztanu/¶rednio ciemnego br±zu.

Pozdrawiam
LaurkaMia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-07, 15:50   #1371
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hejoo, mam nadzieje ze ktos mi pomoze, moze ktoras z Was ma taki kolor, zastanawiam sie czy farba aflaparf 11.11 czy wella koleston 12/89 dalaby rade uzyskac taki odcien na jasnym juz blondzie? I czy lepiej wybrac 9% czy 12% oxy??
Pozdraawiam!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (53,9 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2014-11-07 o 19:14
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-07, 16:02   #1372
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farba Goldwell Topchic, pomocy jaki lotion wybraæ!!!!

Cytat:
Napisane przez LaurkaMia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, pierwszy raz kupujê farbê profesjonaln± przez internet i zdecydowa³am siê w³a¶nie na Goldwell Topchic kolor 4N/4NN i nie wiem jaki lotion wybraæ 3%? Czy 6%? Poradzcie proszê. Nie wiem te¿ jak takie farby siê miesza i na ile taka tubka 60ml wystarcza, czy wystarczy na d³ugie w³osy na jedno farbowanie?? Mam w³osy d³ugie i koloru ciemnego kasztanu/¶rednio ciemnego br±zu.

Pozdrawiam
Je¶li masz siwki i chcesz dobrze pokryæ to 6. Proporcje 1/1
2 tubki na twoje w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 15:36   #1373
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 623
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy w³osy po dekoloryzacji reaguj± na farbê inaczej ni¿ naturalne?

dla zobrazowania: br±zowe w³osy, góra jest naturalna i nietkniêta farbami. dó³ jest po dekoloryzacji z czerni. czy jak na³o¿ê farbê rozja¶niaj±c±, to ca³e w³osy równomiernie j± "z³api±", czy mo¿e ta zdekoloryzowana czê¶æ wymaga jakiego¶ specjalnego traktowania?
okapi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 18:57   #1374
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy na rozjasnione farba wlosy 11N i woda 12% (wyszedl lekko rudy odrost- mocna ¿ó³æ) moge polozyc jeszcze raz to samo i rozjasni ten odrost wtedy czy nie ? Czy nie ruszy to nic i musze uzyc rozjasniacza? Choc nie chce rozjasniaczem, bo wlosy mi wychodza, a po farbie jest ok..
mia³am ostatnio podobnie z 12/89 i za drugim razem wysz³o cudnie.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez okapi Poka¿ wiadomo¶æ
czy w³osy po dekoloryzacji reaguj± na farbê inaczej ni¿ naturalne?

dla zobrazowania: br±zowe w³osy, góra jest naturalna i nietkniêta farbami. dó³ jest po dekoloryzacji z czerni. czy jak na³o¿ê farbê rozja¶niaj±c±, to ca³e w³osy równomiernie j± "z³api±", czy mo¿e ta zdekoloryzowana czê¶æ wymaga jakiego¶ specjalnego traktowania?
po deko farba mo¿e siê wymywaæ szybciej, czasem wychodzi te¿ ciut ciemniej. zaczê³abym od góry.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 19:32   #1375
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[QUOTE=SceneQueene;4885602 1] mia³am ostatnio podobnie z 12/89 i za drugim razem wysz³o cudnie.[COLOR="Silver"]

Dziekuje za odpowiedz! a dlugo czekalas miedzy jednym a drugim farbowaniem. boje sie zeby wlosy nie wyszly mi!! juz minelo troche od 25 pazdziernika, ale chyba przeboleje jeszcze z 10 dni i pojde robic ten odrost, choc powiem szczerze, ze ten rudy w miare sie wyplukal i kazdy mowi ze mam taaaki ladny kolor!
a ja juz chcialam na poziom 7 wskoczyc.. ale jednak zostane narazie przy blondzie bo bardzo bym chciala sprobowac wlasnie kolestona 12/89 i koniecznie alfaparf 11.11 !!
prosze wrzuc foteczke jak wygladaja wloski po 12.89? z jaka woda robilas ?
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-14, 04:52   #1376
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny prosze doradzcie jakas dobra profesjonalna farbe do wlosow ,loreal ? ktora rozjasni wlosy ,nie na pomarancz,badz zoltko,nie rudy kasztan ,ale na chlodny jakby- "orzecha wloskiego "odcien ? nie chce zrobic sobie jasnego blondu,ale chlodny jasny braz , cos w stylu jak na zalaczniku-obrazku.Ktora farbe wybrac ? jasny blond ? jakiej firmy ?

Obecny moj kolor wlosow to sredni braz / jestem typem urody CHLODNY ,najbardziej ladnie mi w chlodnych odcieniach (rudosci,pomarancze,zolte blondy-bardzo mi nie pasuja,wrecz oszpecaja) skore mam jasna mleczno-ró¿ana.

Cos jak na tym obrazku , w chlodnym odcieniu ,co polecicie jaka profesjonalna farbe ? i ktory odcien z niej wybrac wlasciwy . I ZEBY NIE WYSZEDL mi jasny kasztanowy cieply odcien,ani zolty rudy

W TYM MOMENCIE moj kolor wlosow wyglada tak jak na ostatnim zdjeciu-zalaczniku te drugie wlosy ciemniejsze,a koncowki moje sa troche jasniejsze jakby wpadaja w zolty-rudy-zniszczone.

Bardzo prosze o odpowiedz

taki ODCIEN BLONDU ASH tez jest ladny,ale u nas nie ma farby rozjasniacza CLAIROL PERFECT 10 color (65a ) https://www.youtube.com/watch?v=pzoeI5dhKMg
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg docelowy kolor CHLODNY.jpg (20,4 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CHlodny braz.jpg (63,5 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CHLODNY JASNY BARAZ.jpg (26,8 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg chlodny jasny braz od prawej.jpg (41,4 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg chlodny jasny braz.jpg (62,4 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg chlodnyy jjasny raz.jpg (49,7 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg chlody jasny barazz.jpg (75,8 KB, 2 za³adowañ)

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-14 o 07:13
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-14, 14:36   #1377
lafirynda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: krk
Wiadomo¶ci: 85
GG do lafirynda
Farba nie chwyci³a - kiedy mogê powtórzyæ farbowanie?

Robi³am sobie dzisiaj odrosty farb± L'oreal Casting Creme Gloss i widzê, ¿e nie chwyci³a Kiedy mogê powtórzyæ farbowanie?
Bêdê bardzo wdziêczna za pomoc!
lafirynda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-14, 14:43   #1378
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jaki to by³ poziom, odcieñ, jaki masz kolor odrostów?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-14, 14:52   #1379
lafirynda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: krk
Wiadomo¶ci: 85
GG do lafirynda
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki to by³ poziom, odcieñ, jaki masz kolor odrostów?
Mam odcieñ 515 mro¼na czekolada. W tym momencie kolor odrostów praktycznie siê nie zmieni³, no mo¿e odrobinkê jest ciemniejszy, ale i tak widaæ, ¿e jest odrost. Kupi³am taki odcieñ bo zawsze (ale to zawsze) wychodzi mi kolor znacznie ciemniejszy ni¿ deklaruje producent i ju¿ siê z tym pogodzi³am, bo kolor który uzyskuje br±zami jest naprawdê fajny i naturalny.

W instrukcji tej farby jest napisane, ¿e trzeba odczekaæ 15 dni gdy siê wcze¶niej mia³o ondulacjê lub trwa³e prostowanie. Nie ma nic na temat farbowania. My¶lê, ¿e jak odczekam kilka dni to nie powinno siê nic staæ. Ta farba jest raczej delikatna.

Edytowane przez lafirynda
Czas edycji: 2014-11-14 o 15:01
lafirynda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-14, 19:50   #1380
Karotka_eM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny !!
Mam do Was bardzo wazne pytanie, szczegolnie do fryzjerek.
Mianowicie wydaje mi sie ze moje wlosy nie rosna, i czy powinnam obciac wlosy by zaczely rosnac ?
Prosze odpowiedzi na priv tam opisze dokladniej...
Odpisze na kazda odp
Karotka_eM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.