Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-03, 19:24   #1801
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vyenna Poka¿ wiadomo¶æ
http://3.bp.blogspot.com/-5aSagsO_fU...ir-gallery.png

Hej, co to bêdzie za odcieñ rudego?
Czerwieñ 6.66

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ wie czy Vitality's 8,4 lub 8,44 w ogóle wystêpuj± w wersji Zero amoniaku? Wszêdzie widzê jedynie 7,4 i 7,44.
Potrzebujê jakiej¶ senownej farby o tym stopniu jasno¶ci na okoliczno¶æ ci±¿y :/
Raczej nie ma, masz na my¶li zero czy tone ? Zero nie jestem pewna ale tone nie ma tych kolorów .
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-04, 20:48   #1802
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

witam dziewczyny mam takie glupie pytanie..
otoz naturalnie jestem szatynka wlosy farbuje od 3lat obecnie mam ciemno rudy kolor, farbuje szamponetka marion mied¼
chcialabym uzyskac srednio rudy kolor czy jesli zafarbuje farba joanny z 9% utleniaczem czy wlosy mi sie rozjasnia i wyjdzie mi srednio rudy kolor?
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-05, 07:15   #1803
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie ma, masz na my¶li zero czy tone ? Zero nie jestem pewna ale tone nie ma tych kolorów .
Zero - bo chyba Tone zawiera amoniak? Doczyta³am, ¿e niestety taki odcieñ nie wystêpuje w wersji Zero, chlip.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-05, 10:08   #1804
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Zero - bo chyba Tone zawiera amoniak? Doczyta³am, ¿e niestety taki odcieñ nie wystêpuje w wersji Zero, chlip.
Tone nie zawiera amoniaku
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-05, 10:34   #1805
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Tone nie zawiera amoniaku
Widzê, ¿e najja¶niejszy miedziany mieliby 7,44 lub 7,43, od biedy...
A orientujesz siê mo¿e czy jaka¶ firma ma bezamoniakowe miedzie na poziomie 8 albo 9?

BTW intryguj± mnie numery farb drogeryjnych. Przyk³adowo Palette 562 - w ¿yciu bym nie zgad³a, ¿e ma wyj¶æ tak jak na opakowaniu, wyobrazi³am sobie jaki¶ ciemny kolor. W ich przypadku nie patrzeæ na nr tylko na efekt z opakowania?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-05, 11:47   #1806
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka¿ wiadomo¶æ
witam dziewczyny mam takie glupie pytanie..
otoz naturalnie jestem szatynka wlosy farbuje od 3lat obecnie mam ciemno rudy kolor, farbuje szamponetka marion mied¼
chcialabym uzyskac srednio rudy kolor czy jesli zafarbuje farba joanny z 9% utleniaczem czy wlosy mi sie rozjasnia i wyjdzie mi srednio rudy kolor?
Mówisz o joannie profesjonalnej ? dla szatynek wystarcza 6%
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-05, 15:41   #1807
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e najja¶niejszy miedziany mieliby 7,44 lub 7,43, od biedy...
A orientujesz siê mo¿e czy jaka¶ firma ma bezamoniakowe miedzie na poziomie 8 albo 9?

BTW intryguj± mnie numery farb drogeryjnych. Przyk³adowo Palette 562 - w ¿yciu bym nie zgad³a, ¿e ma wyj¶æ tak jak na opakowaniu, wyobrazi³am sobie jaki¶ ciemny kolor. W ich przypadku nie patrzeæ na nr tylko na efekt z opakowania?
Niestety drogeryjne maj± ³adna fote na pude³ku i na tym siê koñczy . Bezamoniakowe na poziomie 8; alfaparf tone i goldwell colorance. Jednak te farby s± do stosowania ton w ton, inoa lorala tez jest bez amoniaku i ma ³adne miedzie ale koniecznie zrób test skorny przed zastosowaniem, du¿o osób ¼le ja toleruje ale s± i zwolennicy .

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

[QUOTE=kathy579;49223317]Niestety drogeryjne maj± ³adna fote na pude³ku i na tym siê koñczy . Bezamoniakowe na poziomie 8; alfaparf tone i goldwell colorance. Jednak te farby s± do stosowania ton w ton, inoa lorala tez jest bez amoniaku i ma ³adne miedzie ale koniecznie zrób test skorny przed zastosowaniem, du¿o osób ¼le ja toleruje ale s± i zwolennicy, praktycznie wiêkszo¶æ profesek ma jak±¶ serie bezamoniakow±.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

[QUOTE=kathy579;49223317]Niestety drogeryjne maj± ³adna fote na pude³ku i na tym siê koñczy . Bezamoniakowe na poziomie 8; alfaparf tone i goldwell colorance. Jednak te farby s± do stosowania ton w ton, inoa lorala tez jest bez amoniaku i ma ³adne miedzie ale koniecznie zrób test skorny przed zastosowaniem, du¿o osób ¼le ja toleruje ale s± i zwolennicy .
Wiêkszo¶æ profesek ma wersje bez amoniaku .
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 19:21   #1808
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz o joannie profesjonalnej ? dla szatynek wystarcza 6%
chodzi mi i o to czy da rade zwykla farba joanna plus utleniaczem 6%zafarbowac z ciemnorudych wlosoow na jasno rude ?
farbuje zwykla joanna naturia czy jakos tak
chyba zeby uzyc utleniacza 9%?
czytalam ze nie da sie przejsc z ciemnorudych farbowanych wlosow na jasne ze moga wyjsc jakies zolte plamy albo farba moze wogole nie zlapac

kolor 1to taki jaki mam teraz drugi to ten ktory chce uzyskac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1210.jpg (31,0 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b4_500x640.jpg (27,3 KB, 54 za³adowañ)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2014-12-05 o 19:24
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-05, 19:32   #1809
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety drogeryjne maj± ³adna fote na pude³ku i na tym siê koñczy . Bezamoniakowe na poziomie 8; alfaparf tone i goldwell colorance. Jednak te farby s± do stosowania ton w ton, inoa lorala tez jest bez amoniaku i ma ³adne miedzie ale koniecznie zrób test skorny przed zastosowaniem, du¿o osób ¼le ja toleruje ale s± i zwolennicy.
Wielkie dziêki, co¶ wybiorê
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-06, 16:44   #1810
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ten kolor to jeszcze rudy czy juz czerwien?Jaki to numer farby?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg t_rudadziewczyna_126.jpg (21,4 KB, 81 za³adowañ)
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-08, 19:15   #1811
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny. Mam ogromn± prosbê. Od lat marz± mi siê rude w³osy ale nie wiem jak siê do tego zabraæ. Kiedy¶ obieca³am sobie, ¿e zacznê siê farbowaæ jak zrobiê siê siwa. Jak na razie uzbiera³am jakies 30 siwych w³osów i nie chce mi siê czekaæ na resztê
Nie jestem w stanie okre¶liæ jaki mam poziom w³osów- 6 a mo¿e juz 5? dlatego dodajê trzy zdjecia moich w³osów. Nie s± one najnowsze, od tamtych zdjêæ uda³o mi siê poprawiæ ich kondycjê, ale kolor ten sam. Mam naturalne, nie farbowane w³osy, d³ugie prawie do pasa, ale cienkie. Wydaje mi siê, ¿e s± wysokoporowate, proste (nie wiem czy to istotne).
Kolor jaki chcia³abym uzyskaæ to kolor blogerki lubieczern i tutaj dodajê 4 zdjêcia jej w³osów. Wiem, ¿e u¿ywa/³a farby Delia Cameleo 7.44, ale nie wiem z jakich w³osów wychodzi³a i nie uda³o mi siê u niej uzyskaæ odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytania.
Proszê was bardzo o poradê jak± farbê kupiæ (jak najbardziej mo¿e byæ profesjonalna i dostêpna przez internet) jakiego oksydantu u¿yæ i co powinnam przeczytaæ, lub czego siê dowiedzieæ zanim faktycznie siê pofarbujê.
Dodatkowo mam od razu pytanie co ju¿ po farbowaniu robiæ z odrostem?

Poratujcie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje w³osy, sztuczne ¶wiat³o.jpg (28,6 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg moje w³osy w pochmurny dzieñ.jpg (56,4 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg moje w³osy na s³oñcu.jpg (17,2 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lubieczern 1.jpg (79,3 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lubieczern 2.jpg (50,8 KB, 64 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lubieczern 3.jpg (74,9 KB, 67 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lubieczern 4.jpg (82,6 KB, 56 za³adowañ)
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 10:49   #1812
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caessa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Mam ogromn± prosbê. Od lat marz± mi siê rude w³osy ale nie wiem jak siê do tego zabraæ. Kiedy¶ obieca³am sobie, ¿e zacznê siê farbowaæ jak zrobiê siê siwa. Jak na razie uzbiera³am jakies 30 siwych w³osów i nie chce mi siê czekaæ na resztê
Nie jestem w stanie okre¶liæ jaki mam poziom w³osów- 6 a mo¿e juz 5? dlatego dodajê trzy zdjecia moich w³osów. Nie s± one najnowsze, od tamtych zdjêæ uda³o mi siê poprawiæ ich kondycjê, ale kolor ten sam. Mam naturalne, nie farbowane w³osy, d³ugie prawie do pasa, ale cienkie. Wydaje mi siê, ¿e s± wysokoporowate, proste (nie wiem czy to istotne).
Kolor jaki chcia³abym uzyskaæ to kolor blogerki lubieczern i tutaj dodajê 4 zdjêcia jej w³osów. Wiem, ¿e u¿ywa/³a farby Delia Cameleo 7.44, ale nie wiem z jakich w³osów wychodzi³a i nie uda³o mi siê u niej uzyskaæ odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytania.
Proszê was bardzo o poradê jak± farbê kupiæ (jak najbardziej mo¿e byæ profesjonalna i dostêpna przez internet) jakiego oksydantu u¿yæ i co powinnam przeczytaæ, lub czego siê dowiedzieæ zanim faktycznie siê pofarbujê.
Dodatkowo mam od razu pytanie co ju¿ po farbowaniu robiæ z odrostem?

Poratujcie
twój poziom okre¶lam na 7, wiêc nie powinno byæ problemu z Cameleo 7.44 bo t ten sam poziom. Drogeryjne maj± utleniacz w komplecie, na twoje w³osy ok 3 sztuki farby.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
A ten kolor to jeszcze rudy czy juz czerwien?Jaki to numer farby?
odrobine czerwieni, Renee Blanche 7.3 RP
w³a¶nie mam to na swoich w³osach - farba i kolor rewelacja.
Oczywi¶cie kolor wyjdzie najlepiej na w³osach poziom 6 i 7 je¶li masz poziom ja¶niejszy nie polecam bo mo¿e wyj¶æ za jaskrawo.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi mi i o to czy da rade zwykla farba joanna plus utleniaczem 6%zafarbowac z ciemnorudych wlosoow na jasno rude ?
farbuje zwykla joanna naturia czy jakos tak
chyba zeby uzyc utleniacza 9%?
czytalam ze nie da sie przejsc z ciemnorudych farbowanych wlosow na jasne ze moga wyjsc jakies zolte plamy albo farba moze wogole nie zlapac

kolor 1to taki jaki mam teraz drugi to ten ktory chce uzyskac
tylko i wy³±cznie farby rozja¶niaj±ce, drogeryjne nie maj± takich w ofercie, sam utleniacz nie wystarczy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2014-12-14 o 10:47 Powód: b³±d poprawenie
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-14, 13:44   #1813
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej dziewczyny, poradzcie
braz z henna -> intensywna czerwien
jak uzyskam taki efekt?
jaki to kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop5.jpg (79,5 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Desktop6.jpg (86,6 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcia-0869.jpg (6,4 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kar.jpg (24,9 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2d31b4ef68cb12956a0d6e4637fb9b37,62,37.jpg (29,0 KB, 27 za³adowañ)
__________________
"Kiedy wyciête zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, ¿e nie mo¿na je¶æ pieniêdzy."

Edytowane przez coperfildo
Czas edycji: 2014-12-14 o 22:37
coperfildo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-14, 16:56   #1814
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

[QUOTE=kathy579;49337026]twój poziom okre¶lam na 7, wiêc nie powinno byæ problemu z Cameleo 7.44 bo t ten sam poziom. Drogeryjne maj± utleniacz w komplecie, na twoje w³osy ok 3 sztuki farby.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



odrobine czerwieni, Renee Blanche 7.3 RP
w³a¶nie mam to na swoich w³osach - farba i kolor rewelacja.
Oczywi¶cie kolor wyjdzie najlepiej na w³osach poziom 6 i 7 je¶li masz poziom ja¶niejszy nie polecam bo mo¿e wyj¶æ za jaskrawo.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------


No wlasnie mam ostatnio problem ze zbyt ciemnymi wlosami odrobina czerwieni sprawia,ze mam ciemna czerwien a wrecz brazowa czerwien na wlosach.Moze to wina oleju rycynowego ,bo dodaje go do masek,odzywek.Chyba potrzebna bedzie kapiel rozjasniajaca.Jakie oxy do farby Renee Blanche 7.3 RP? Dac 6%?

Edytowane przez viooolett
Czas edycji: 2014-12-14 o 17:48
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 05:28   #1815
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

[QUOTE=viooolett;49341405]
Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
twój poziom okre¶lam na 7, wiêc nie powinno byæ problemu z Cameleo 7.44 bo t ten sam poziom. Drogeryjne maj± utleniacz w komplecie, na twoje w³osy ok 3 sztuki farby.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



odrobine czerwieni, Renee Blanche 7.3 RP
w³a¶nie mam to na swoich w³osach - farba i kolor rewelacja.
Oczywi¶cie kolor wyjdzie najlepiej na w³osach poziom 6 i 7 je¶li masz poziom ja¶niejszy nie polecam bo mo¿e wyj¶æ za jaskrawo.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------


No wlasnie mam ostatnio problem ze zbyt ciemnymi wlosami odrobina czerwieni sprawia,ze mam ciemna czerwien a wrecz brazowa czerwien na wlosach.Moze to wina oleju rycynowego ,bo dodaje go do masek,odzywek.Chyba potrzebna bedzie kapiel rozjasniajaca.Jakie oxy do farby Renee Blanche 7.3 RP? Dac 6%?
Ta farba du¿o nie rozja¶ni, ja daje 6% i mam ciemny ale intensywny kolor, w twoim przypadku 9% co siê wi±¿e z tym ¿e w³osy bardziej siê przesusz±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 09:20   #1816
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
twój poziom okre¶lam na 7, wiêc nie powinno byæ problemu z Cameleo 7.44 bo t ten sam poziom. Drogeryjne maj± utleniacz w komplecie, na twoje w³osy ok 3 sztuki farby.
Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼. Nawet nie s±dzi³am, ¿e moje w³osy wejd± ju¿ w blondy wg numerków .
Mam jeszcze do Ciebie pytanie jako ewidentnego znawcy w tym temacie: czy s±dzisz, ¿e lepiej pofarbowaæ siê jak±¶ profesjonaln± farb± zamiast tej Delii? Czy nie spowoduje ona jakich¶ strasznych strat?

Mo¿e ma kto¶ jeszcze do¶wiadczenie z Deli± 7.44 Cameleo?

Edytowane przez caessa
Czas edycji: 2014-12-15 o 09:22
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 13:53   #1817
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caessa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼. Nawet nie s±dzi³am, ¿e moje w³osy wejd± ju¿ w blondy wg numerków .
Mam jeszcze do Ciebie pytanie jako ewidentnego znawcy w tym temacie: czy s±dzisz, ¿e lepiej pofarbowaæ siê jak±¶ profesjonaln± farb± zamiast tej Delii? Czy nie spowoduje ona jakich¶ strasznych strat?

Mo¿e ma kto¶ jeszcze do¶wiadczenie z Deli± 7.44 Cameleo?
ja bym zawsze wybra³a profesjonaln±, s± delikatniejsze, maj± wiêcej kolorów i s± bardziej przewidywalne. Wla¶ciwie wszystkie firmy maj± 7.44

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez coperfildo Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny, poradzcie
braz z henna -> intensywna czerwien
jak uzyskam taki efekt?
jaki to kolor?
pomiêdzy 6.66 a 7.66, zerknij na te 2 kolorki na Vitalitys Art
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2014-12-15 o 13:54
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 14:46   #1818
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym zawsze wybra³a profesjonaln±, s± delikatniejsze, maj± wiêcej kolorów i s± bardziej przewidywalne. Wla¶ciwie wszystkie firmy maj± 7.44
A gdybym kupi³a polecanego przez Ciebie w tym temacie Vitalitysa 7.44 to czy jedno opakowanie starczy³oby mi na ca³e w³osy?
Dodatkowe pytanie czy 3% oksydantu w moim przypadku wystarczy? Czy do tej farby polecasz jak±¶ konkretna firmê?

Znalaz³am te¿ opis nak³adania i mieszania

Cytat:
Wymieszaæ 50 ml kremu koloryzuj±cego z 75 ml (150 ml dla silnych rozja¶niaczy) kremu utleniaj±cego Performer
Pierwsza koloryzacja: nak³adamy rozpoczynaj±c od tylnej czê¶ci g³owy 2 cm od nasady w³osów na d³ugo¶æ i na koñcówki, pozostawiamy na 15 minut (20 minut dla silnych rozja¶niaczy). Nastêpnie rozprowadzamy farbê u nasady g³owy, pozostawiaj±c na 20 minut (25 minut dla silnych rozja¶niaczy).
Czy w³a¶nie w ten sposób powinnam dzia³aæ przy pierwszym farbowaniu?
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-15, 18:44   #1819
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caessa Poka¿ wiadomo¶æ
A gdybym kupi³a polecanego przez Ciebie w tym temacie Vitalitysa 7.44 to czy jedno opakowanie starczy³oby mi na ca³e w³osy?
Dodatkowe pytanie czy 3% oksydantu w moim przypadku wystarczy? Czy do tej farby polecasz jak±¶ konkretna firmê?

Znalaz³am te¿ opis nak³adania i mieszania



Czy w³a¶nie w ten sposób powinnam dzia³aæ przy pierwszym farbowaniu?
2 opakowania , oxy 6% Joanny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 20:10   #1820
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
2 opakowania , oxy 6% Joanny.
Dziêkujê Ci piêknie! Kupiê i pewnie w okresie ¶wi±tecznym wykorzystam mamê do pierwszego farbowania.
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-16, 15:53   #1821
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi mi i o to czy da rade zwykla farba joanna plus utleniaczem 6%zafarbowac z ciemnorudych wlosoow na jasno rude ?
farbuje zwykla joanna naturia czy jakos tak
chyba zeby uzyc utleniacza 9%?
czytalam ze nie da sie przejsc z ciemnorudych farbowanych wlosow na jasne ze moga wyjsc jakies zolte plamy albo farba moze wogole nie zlapac

kolor 1to taki jaki mam teraz drugi to ten ktory chce uzyskac
Jak kolor jest tak bardzooo ciemny jak na obrazku, to zmienia postaæ rzeczy... Ani 6%, ani 9%, ani 12% nie usunie poprzedniej farby z w³osów, usunie tylko twój naturalny barwnik, wiec zale¿y dok³adnie jaki barwnik masz we w³osach. Jak jest bardzo ciemny (bordo, wi¶nia) to mo¿e byæ potrzebna dekoloryzacja :/ czy przynajmniej farbowanie u fryzjera.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-12-16 o 15:57
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-17, 11:34   #1822
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Moje w³osy farbowane Loreal Prodigy 5 kolor 7.40
Aktualnie ju¿ mam blond, ale mo¿e komu¶ siê przyda

Farbê polecam, choæ jest jej za ma³o jak na moje w³osy. Trzyma³a siê jak na rudy bardzo ³adnie.

Kolorem wyj¶ciowym by³ rudy po rozja¶nianiu k±piel± rozja¶niaj±c± z ciemnego br±zu.

2014-10-13 10.26.jpg

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2014-12-17 o 12:29
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-26, 16:56   #1823
Hime1795
Raczkowanie
 
Avatar Hime1795
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Malbork
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Mam blond w³osy a bardzo bym chcia³a uzyskaæ marchewkowy rudy a dok³adnie taki odcieñ w jaki sposób tego dokonaæ?
Hime1795 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 10:50   #1824
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Je¶li masz blond, ³adnie ci wyjdzie ten odcieñ http://1.bp.blogspot.com/-lPMF33t2l6...a-1-4-ywka.jpg sama kiedy¶ go mia³am
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 12:42   #1825
Hime1795
Raczkowanie
 
Avatar Hime1795
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Malbork
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ja w³a¶nie mia³am zamiar pofarbowac w³osy t± farb± ale martwiê siê, ¿e mi nie wyjdzie taki jak chce.. A ta henna d³ugo siê utrzymuje?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Tylko jednak Wola³abym taki pomarañczowy ni¿ taki jak na tej farbie któr± wrzucilam.
Hime1795 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 15:19   #1826
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hime1795 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie mia³am zamiar pofarbowac w³osy t± farb± ale martwiê siê, ¿e mi nie wyjdzie taki jak chce.. A ta henna d³ugo siê utrzymuje?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Tylko jednak Wola³abym taki pomarañczowy ni¿ taki jak na tej farbie któr± wrzucilam.
7.44+7.44 pó³ na pó³ lub samo 8.44
Vitalitys.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-28, 17:03   #1827
Hime1795
Raczkowanie
 
Avatar Hime1795
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Malbork
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cos poprobuje zobaczymy co wyjdzie.
Hime1795 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-29, 11:28   #1828
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kathy ja juz kiedys pytalam o farbe Elumen.Chcialaby sprobowac jej na swoich wlosach i chcialabym ja zamowic ale nie mam pojecia ktory z odcieni da mi taki kolor jak na zdjeciu pierwszym albo juz nawet na tym drugim czy to bedzie 8KK czy 10RR
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 34f2.jpg (39,5 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CocoRochaRedHead2.jpg (89,5 KB, 29 za³adowañ)
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-29, 11:33   #1829
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy ja juz kiedys pytalam o farbe Elumen.Chcialaby sprobowac jej na swoich wlosach i chcialabym ja zamowic ale nie mam pojecia ktory z odcieni da mi taki kolor jak na zdjeciu pierwszym albo juz nawet na tym drugim czy to bedzie 8KK czy 10RR
kolory ok, ale wyjdzie tylko jesli masz jasne w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-29, 16:09   #1830
caessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Chcia³am siê pochwaliæ, ¿e prefarbowa³am siê na rudo.

Niestety moje 7.44 z Vitalitysa wysz³o bardziej jak 8.44. Najbardziej kolor przypomina w³osy Magdaleny Walach z tego zdjêcia.
Jest stanowczo za jasny i mi nie pasuje

Ale có¿. Zobaczê jak mi odrosty siê poka¿± i jak bêdê wygl±da³a wtedy. Albo spróbujê wróciæ do w miarê naturalnego i po¿egnam siê z rudo¶ciami, chocia¿ ¿al bo zawsze o tym marzy³, a w szamponetkach na moich ¶rednich w³osach na poziomie 7 wygl±da³am fajnie.

Albo przemy¶lê zrobienie sobie czego¶ w stylu Paniekscelencji czyli takie trochê rude ombre- bo najbardziej mi przeszkadza to, ¿e przy g³owie jest tak super jasno, tym bardziej, ¿e moje naturalne w³osy przy skalpie by³y znacznie ciemniejsze od koñcówek. Tak przynajmniej o 1 poziom.

No zobaczymy,
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0247334.jpg (14,5 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10443092_10152622642218931_4796579391743409219_o.jpg (92,4 KB, 40 za³adowañ)
caessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.