Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-06, 18:44   #811
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Ja za miło nie wspominam swojego leczenia kanałowego bo pierwsze totalnie mi spartaczyli - fleczer wypadł mi po godzinie, leczenie było bolesne i jak dla mnie za długie a wiadomo jak boli ząb to się wytrzymać nie da. Niby przez 3 miesiące miałam spokój a potem ból pojawił się na nowo. Zmieniłam dentystę ale przed pierwszą wizytą u niego zrobiłam zdjęcie pantomograficzne zębów w <ciach> bo tak mi doradzono przy rejestracji. Na podstawie tego zdjęcia nowy dentysta dokładnie zaplanował leczenie kanałowe, wytłumaczył mi co i jak i jakoś to poszło. Ząb wyleczony bo było wszystko zrobione dokładnie, jak należy a nie na słowo honoru jak za pierwszym razem.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-07 o 00:19
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 07:58   #812
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Dziewczyny potrzebne mi info. Mąż został zakwalifikowany do leczenia mikroskopowego zęba. Oboje mamy ubezpieczenie w Luxmed, gdzie mamy 50% zniżki na usługi stomatologiczne. Mysliscie, że lepiej zrobić to w Luxmed że zniżka czy w innym salonie prywatnym? Dodam tylko, że pierwsza wizyta po zniżce w luxmed będzie kosztować 137.50 a bez zniżki w innym zwykłym prywatnym salonie to 100zl. Czy ktoś robił coś podobnego i jak wygląda to cenowo?
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 15:20   #813
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Kanałowe pod mikroskopem jeśli się nie mylę to normalnie ok 1000zł, zwykłe zębów trzonowych 600-800zł plus zatrucie, odbudowa.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 17:57   #814
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Czy we wszystkich gabinetach ceny będą podobne, czy to zależy... Czyli gabinet w mniejszym mieście to może być 1000 a np. w Warszawie 2000zł? Czy raczej aż takich różnic nie ma?
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 23:29   #815
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Kilka dni temu trafiłem do gabinetu z ukruszoną koroną piątki, mniej niż połowa patrząc od góry, ale całkiem sporo, nie dało się nie wyczuć językiem. Przed wizytą żadnego bólu. W gabinecie zostałem poinformowany, że ze względu na wielkość ubytku będzie leczenie kanałowe (jeden kanał). Pani zaproponowała znieczulenie i sobie oczyściła, dała coś do środka i kazała przyjść za około 2 tyg. Wszystko byłoby ok, ale od następnego dnia licząc od dnia wizyty czuję ból w momencie stukania zęby o zęby. Czy to jest normalne, że przed wizytą nic nie dolegało, a teraz boli w taki sposób jak opisałem? A może po znieczuleniu mnie Pani doktor sobie za bardzo zaszalała wewnątrz i coś uszkodziła/ za dużo pousuwała? Niestety przez znieczulenie nie czułem co się w środku dzieje. Czy to jest normalne. zdarza się tak czasem?
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 15:55   #816
Nikkashh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy

Miałem leczenie kanałowe w Warsaw Dental Center. Jestem zadowolony, że skorzystałem z usług wykwalifikowanego specjalisty, a efekt ich leczenia jest doskonały. Oto cennik, może dla kogoś będzie to interesujące - https://warsawdentalcenter.pl/cennik/
Nikkashh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 16:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.