Najlepszy fryzjer w Radomiu;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 09:19   #61
Ringhsilven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Tak przy okazji wspomne o Pani Magdzie. Obcieła mnie dość ladnie, ale bardzo asekuracyjnie i przez to prawie nic nie zmieniła, głownie podcieła zniszczone koncówki i grzywkę.
Bylam srednio zadowolona, niestety.
Ringhsilven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:35   #62
dark_chocolate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Podzukuję dobrego fryzjera- Radom

mam bardzo długie włosy i chcę je wycieniowac. może znacie jakis dobry salon gdzie mi tego "nie zepsują"? prosze o adres i ocene
dark_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:10   #63
anusia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 22
GG do anusia1989
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Hej Ja też potrzebuję fryzjera w Radomiu (farbowanie i cięcie). Polecicie kogoś?? Stare porady są już w większości nieaktualne
__________________
Pora schudnąć...

anusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:04   #64
kasienkaa115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Dziewczyny podnosze wątek
Co myslicie o radomskich salonach fryzjerskich
Kogo polecacie a kogo omijać z daleka
Ja moge powiedziec co nieco bo z paru salonów korzystałam
Salon fashion długo korzystałam z usług właścicielka p. Agnieszka naprawde świetnie farbuje i strzyże ale ostatnio szaleje z cenami i to mnie odstraszyło, fajny fryzjer jest również w eliksirze Rafał naprawde fajnie i w bardzo bardzo przystępnyvh cenach, byłam również w słynnym kreatorium u Norberta ładnie wycieniował mi włosy ale później wogule mi sie nie układały wiec bardzo średnio podobno Piotr który tam pracuje robi fajne oryginalne fryzurki sama nie doświadczyłam ale moja koleżanka jest zadowolana
Radomianki Łączmy sie w opiniach
__________________
GABANA
kasienkaa115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:21   #65
misia604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 85
GG do misia604
Fryzjer

Hej. Mam bardzo puszące się włosy, wgl nie mogę ich rozpuścić. Szukam dobrego fryzjera z Radomia lub w okolicy który doradzi mi jakąś fruzurkę. Pomóżcie
misia604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:45   #66
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Fryzjer

.

Edytowane przez pink_pocket
Czas edycji: 2013-07-27 o 11:52
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:21   #67
Daniela03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Witam
chcialam wszystkich przestrzec przed salonem IVA na ul. Dzierzkowskiej 20. Polakomilam sie i kupilam kupon Gruponu w tym salonie. Nie sprawdzilam niestety tego salonu wczesniej. Na miejscu zastalam zaniedbana nore. Zaluje ze nie ucieklam !! To co zobaczylam na mojej glowie po 2h to juz tragednia zupelnia. Zle obciete wlosy i popalone od farbowania. Dziewczyna zupelnie nie wiedzila co robi!!! Teraz nakladam tone odzywek i roznych sos na wlosy. Ostrzegam wszystkich przed ta nora IVA.
Daniela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 21:21   #68
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Dziewczęta a polecicie mi moze jakiegoś fryzjera w centrum(niedaleko dworca pkp) na ułożenie fryzur? najlepiej nie bardzo oblegany salon gdyż do "zrobienia" jest kilka głów
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:29   #69
jagoda1983r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Ja od kilku lat korzystam z usług salonu piękności "Beata" Radom, ul. Prusa 1B, zawsze wychodzę z niego zadowolona, jak mówi mój facet "odmieniona" polecany stylista p. Emilka
jagoda1983r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:13   #70
kasiabel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Salon Beta w Radomiu przy ul. Prusa 1B ja również polecam panią Emilkę świetna fryzjerka, ma dobre pomysły na nową fryzurę, świetnie strzyże i upina, chodzę do niej od roku nigdy mnie nie zawiodła
kasiabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 21:55   #71
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Nie ma to jak założyc sobie konto specjalnie po to by pochwalić ulubionego fryzjera
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 22:38   #72
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

ja już nigdy z życiu nie pójdę do Beaty. Byłam tam dwa razy jakoś roku temu , za pierwszym kolor wyszedł taki jak chciałam- złocisty blond. Poszłam wiec kolejny raz prosząc o przyciemnienie o jeden ton, włosy wyszły prawie czarne!!!!! przez 3 miesiące się męczyłam aż kolor się wypłukał do brązu, nie polecam nikomu!
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:46   #73
charmeuse_25
Raczkowanie
 
Avatar charmeuse_25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom/Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Dziewczyny szukam salonu w Radomiu który robi styling włosów (podnoszenie u nasady)? Prosze polećcie jeśli się orientujecie.
__________________
charmeuse_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:47   #74
alexxx123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Z tego co wiem wszystko robią w salonie przy ul. Krasickiego 14 na Borkach polecam robiłam tez samo podnoszenie u nasady i jestem zadowolona, polecam Sylwię, Ulę albo Karolinę
Przestrzegam przed salonem lejdis na południu u Moniki i Doroty(ul.Młodzianowska) włosów do nie mogłam długo przywrocic do normy...
alexxx123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:23   #75
nika1401
Raczkowanie
 
Avatar nika1401
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

A jak cenowo jest w salonie "U Beaty"? wie ktoś może?
Idę w tym roku na studia do Radomia i muszę się zorientować, a widzę że sporo wizażanek poleca Beatę
nika1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 21:50   #76
zosia 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Polecam Studio fryzur Cameleon przy ul. Słowackiego szczegolnie polecam Panią Monikę . Weszłam kiedyś żeby poprawic sobie humor przez przypadek i wyszłam odmieniona, w 100% . Dla mnie oby tak dalej
zosia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 11:53   #77
MrsDeterminacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Hej dziewczyny. Ja chodzę zawsze do Pani Sylwii, nowy salon ma od limanowskiego obok dawnego hotelu mewa, dyskoteki czarna owca a obecnie chyba bajkowa kraina (?), Kobietka ma wizje potrafi doradzić, farbowała moja siostre i była zadowolona, mnie obcina i czesze np na wesela i zawsze świetnie wyglądam, tylko ostrzegam bo ceny też potrafią być niezłe więc lepiej przy zapisywaniu zapytać żeby potem nie było jakiegoś szoku np obcięcie dość zwykłe grzywka końcówki na dość długich włosach 50 zł, a loki na długich włosach i lekkie upięcie np 150zł więc myślę o poszukaniu kogoś nowego. Korzystała któraś z Was z usług salonu "Scena" na żeromie? Co możecie powiedzieć? Obojętnie czy o makijażu czy o fryzjerze bardzo proszę o opinie bo jestem ciekawa a jakoś nie mogę się tam wybrać. A a co do salonu w m1 to katastrofa, drogo, np mój narzeczony tam był prawie z przymusu, było późno a musiał się obciąć i tak cena wysoka a rezultat no powiedzmy delikatnie że marny. Jeśli chodzi o męskie cięcie to zarówno mój chłopak jak i szwagier są bardzo zadowoleni z usług salonu na Okulickiego niedaleko przystanku Okulickiego/polnej, taki stary zakład ale bardzo fajnie obcinają
MrsDeterminacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:56   #78
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

tak więc... Agnieszkę która pracuje jako fryzjerka w

Zakład Fryzjerski

Radom, ul. Kelles-Krauza 8, tel. 048 363 81 45

poznałam całkiem przypadkiem (jest to mojego chłopaka - kolegi z pracy - żona...)

i za pierwszym razem kiedy to ciachała mnie za "po znajomości"...
podeszłam do niej z dystansem (jak do każdego nowego fryzjera) ale na końcu byłam w niebo wzięta... włoski układały się rewelacyjnie...

postanowiłam po roku czasu odświeżyć czuprynkę i zaciągnęłam (tym razem do niej do pracy ) również swoją przyjaciółkę...
tym razem również obie wyszłyśmy zadowolone...
więc z czystym sumieniem polecam Agnieszkę z tego salonu (pracują tam dwie fryzjerki - jedna z nich jest ruda... to właśnie Agnieszka).
Pozdrawiam
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:49   #79
sylwik23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Cytat:
Napisane przez nika1401 Pokaż wiadomość
A jak cenowo jest w salonie "U Beaty"? wie ktoś może?
Idę w tym roku na studia do Radomia i muszę się zorientować, a widzę że sporo wizażanek poleca Beatę
Jeśli chodzi o salon "Beata" ja też wybrałam się tam ze względu na wiele pozytywnych opinii w necie i wśród zanjomych. Niestety w moim przypadku oprócz pieniędzy wyrzuconych w błoto, dodatkowo jestem zdołowana wyglądem moich włosów po wizycie u Pani Beaty. Miałam tam robioną dekoloryzację. Po której nałożono mi na całe włosy jednolitą farbę, dość jasną. Niestety dekoloryzowane włosy w jakiś dziwny sposób po nałożeniu farby przybrały praktycznie identyczny kolor jak przed zabiegiem, czyli czarny. Obecnie włosy mam na czubku rudaw, a od połowy długości włosów czarne (a włósy mam do ramion). Wyglądam jak z wielkim odrostem. Zabieg przyniósł naprawde marny efekt. Oczywiście powiedziałam, że oczekiwałam czegoś innego, ale zostałam odprawiona z kwitkiem (powiedziano mi, że nigdy nie ma gwaranji jak wyjdzie i że kolor będzie się wymywał). Zapłaciłam 350 zł. A teraz znowu zapłacę, żeby ktoś doporwadził moje włosy do normalengo wyglądu.
sylwik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 11:43   #80
ewamaria90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

A co sądzicie o Twoim Stylu na Miłej.? W listopadzie czesałam się tam na wesele jako świadkowa i byłam zadowolona. W pt idę na strzyżenie. Czy Panie tam pracujące potrafią doradzić coś sensownego.?
ewamaria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:05   #81
agucha088
Jnes
 
Avatar agucha088
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 39
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

stanowczo nie polecam avangardy! byłam raz, dodam ze pierwszy i ostatni, poziom usługi oceniam na zero.
agucha088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 10:34   #82
misia604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 85
GG do misia604
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Hej mam pytanie. Mam zamiar zrobić sb prostowanie keratynowe, czy możecie mi polecic jakiś dobry salon w którym go wykonują? oczywiscie z radomia
misia604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 11:22   #83
ania13354
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Tak w sumie to ja także, trafiłam tutaj aby znaleźć dobrego fryzjera w Radomiu. Wiecie może, w którym salonie fryzjerskim dobrze ufarbuje włosy.?
ania13354 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:46   #84
analysis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Potrzebuję dobrego fryzjera w Radomiu. Oczywiście niedrogiego i wolałabym żeby to była kobieta. Co polecacie? Najlepiej jakiś mały salonik, żebym nie musiałą czekać długo na wizytę.
analysis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 21:37   #85
gracy
Raczkowanie
 
Avatar gracy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Hej, a wiecie jak cenowo jest u " Czarodziejek" na okulickiego?? chodzi mi o farbowanie i cięcie
gracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 20:34   #86
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Ja próbuję znaleźć jakiegoś pasującego do mnie i nic i nic! Mam ciemne, trochę farbowane włosy za łopatki. Szukam takiego z dobrymi cenami, najlepiej okolice centrum, struga, potok, 11 listopada, gołębiów itd. Ale to wszystko jeszcze mogę znaleźć... Tylko ja właśnie szukam kogoś komu sie chce a nie tak odbębnić. Ja chce wyjść odmieniona. Ja fryzjerom nawet mówię ,,może mi pan połowę głowy ogolić, byleby na drugiej połowie włosy były długie" a oni ciagle nic. Nic z nimi nie robia, a ja chce zaszaleć, serio, coś przycienować, a może zrobić jakoś oryginalniej czy cokolwiek a nie sciac koncowki i do domu. Znacie kogoś (powtarzam: przestepna cena, nie żadne 100 zł)?
Sama mogę wypowiedzieć się na temat Eliksiru niedaleko struga szklanej. Jest tam ładnie, dosyć miło, można się umówić np. na następny dzień lub inny nieodległy termin. Tna też normalnie. Ceny niskie (ja płacę ok. 30-35 zł z tego co pamietam) Całkiem ok i tam będę chodzić ale jednocześnie poszukuję czegoś lepszego
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 09:57   #87
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Dziewczyny kojarzycie może salon Eliksir na ulicy Szklanej? Zawsze chodziłam tam na strzyżenie do Rafała ale teraz się gdzieś przeniósł, może wiecie gdzie?
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 17:22   #88
gracy
Raczkowanie
 
Avatar gracy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

W końcu skorzystałam z "Czarodziejek " z Okulickiego i mogę powiedzieć ,że o ile z efektu zabiegu fryzjerskiego moge byc conajmniej zadowolona to o tyle z podejścia Pań wzgledem klientek stanowczo NIE, juz na samym poczatku pani kosmetyczka przeszyła mnie diabelskim spojrzeniem( co ja jej zrobiłam nie wiem), w trakcie zabiegu przewijało sie pare osob w tym ich niby stała klientka i co mnie zaskoczyło- pracownice zaczely niezbyt milo o tej pani mowić- dobrze to o tych paniach nie swiadczy, moge sobie tylko wyobrazic co te panie rozprawialy na moj temat. Chyba nikt nie chcialby sie czuć jak inttruz u fryzjera , z reszta chyba niegdzie, no a ja sie wlasnie tak czułam.NIGDY juz tam nie pojde
gracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:50   #89
camomilla27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Dziewczyny kojarzycie może salon Eliksir na ulicy Szklanej? Zawsze chodziłam tam na strzyżenie do Rafała ale teraz się gdzieś przeniósł, może wiecie gdzie?
Ja tez chce wiedziec gdzie sie podzial Rafal... panie w salonie nie chca nic powiedziec
camomilla27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:39   #90
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Najlepszy fryzjer w Radomiu;)

Cytat:
Napisane przez camomilla27 Pokaż wiadomość
Ja tez chce wiedziec gdzie sie podzial Rafal... panie w salonie nie chca nic powiedziec
ja już wiem ma teraz salon na Szklanej 50, naprzeciwko tego starego. Nazywa się Studio 13
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 13:42:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.