Gdzie wesele? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-28, 12:16   #31
gorza
Przyczajenie
 
Avatar gorza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 29
Dot.: Gdzie wesele?

My planujemy wesele pod Warszawa w Restauracji Acapulco - Piaseczno.
Mysle,ze miejsce jest urocze. Malo ciekawa szefowa,ale jakos to bedzie
Tance beda na dworzu pod daszkiem, mam nadzieje,ze dopisze sierpniowa pogoda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg acapulco.jpg (33,5 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg acapulco_ogrod.jpg (36,7 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg acapulco_tance.jpg (21,8 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg acapulco1.jpg (28,5 KB, 145 załadowań)
gorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:36   #32
kasia.sz.
Przyczajenie
 
Avatar kasia.sz.
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do kasia.sz.
Dot.: Gdzie wesele?

Hotel Ksiaze Poniatowski w Łazach k/Magdalenki.
kasia.sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:21   #33
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Gdzie wesele?

Ja pokaże ofertę sali w Warszawie w Parku Skaryszewskim, tam mam zarezerwowany termin na nasze wesele, wygląda ładnie, a czy godna polecenia? Dam znać po weselu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zieleniecka_weselna_2.jpg (48,1 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zieleniecka_weselna_3.jpg (52,5 KB, 243 załadowań)
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 07:56   #34
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Gdzie wesele?

My mamy na 22 lipca zarezerwowaną Gospodę pod Kamieniem Brodzińskiego w Lipnicy (tej od palm wielkanocnych) i hotel obok dla gości. Głównie dlatego, że są tam dwa duże domy mojej rodziny (Dziadkowie i kuzynka) gdzie będzie można ulokować część gości, co bardzo zmniejszy koszty (goście przyjeżdżają z Krakowa, Żywca, Francji, Holandii i USA). Poza tym właściciel jest dalekim znajomym rodziny, co pozwala na negocjacje ceny oraz pewien komfort psychiczny - np. możemy się w każdej chwili wycofać z rezerwacji bez utraty zaliczki.

Przy okazji jest plener na zdjęcia - las i skałki Kamienia Brodzińskiego - bawiłam się tam jako dziecko.

Mam dylemat dotyczący kościoła. Programowo miał to być zabytkowy św. Leonarda - boski, miniaturowy (gwarancja, że nikogo obcego nie będzie - nie do uniknięcia w parafialnym, który też mi się podoba) ale ma jeden feler, mianowicie z dwóch stron otoczony jest starym cmentarzem, który jest co prawda bardzo malowniczy, ale "gotycka" atmosfera niekoniecznie pasuje mi do składania zyczeń "po" i zdjęć bo pewnie jakieś pod kościołem będą. No i nie wiem...

Nie wiem też co z nami - mieszkamy w Krakowie, czy mamy jechać do Lipnicy w dniu ślubu, już ubrani a ja zrobiona (tylko co z tego zostanie po godzinie jazdy? no i sukienka się pomnie doszczętnie) czy nocować w Lipnicy? Jak myslicie?

http://www.gospoda-lipnica.pl/
http://www.lipnicamurowana.pl/zabytki.htm

Edytowane przez katrina
Czas edycji: 2006-01-04 o 07:25
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:33   #35
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
Ja miałam wesele w Pałacu w Paszkówce k/Krakowa. Serdecznie polecam to miejsce. Goście byli zachwyceni....
ja też jestem zachwycona
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 12:15   #36
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Gdzie wesele?

iwciunia, dziękuję bardzo. Wklejam jeszcze fotkę sali do tańca i sali, gdzie były stoły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sala_do_tańca.JPG (82,6 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala1.JPG (86,5 KB, 331 załadowań)
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:06   #37
mimi764
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 414
Gdzie wesele?

Jezebel, pieknie wygladaliscie! A slub na Zamku w Ksiazu zawsz byl moim marzeniem, niestety sa to zupelnie nie moje strony wiec slub odbyl sie kolo Poznania. Tez bylo uroczo.

Zdiecia. Krzeslice kolo Poznania.

nie moge zladowac

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-02-08 o 22:26 Powód: post pod postem
mimi764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 14:49   #38
Black Velvet
Raczkowanie
 
Avatar Black Velvet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Gdzie wesele?

Rokosowo~~ WIELKOPOLSKA: Pałac w Rokosowie - POLECAM!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n_zamek_3.jpg (30,9 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_rok2.jpg (24,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_img_3932.jpg (35,4 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg db_DSCN24711.jpg (21,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg db_DSCN24421.jpg (20,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg db_DSCN24161.jpg (22,9 KB, 99 załadowań)
__________________
Black Velvet
Black Velvet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:54   #39
Black Velvet
Raczkowanie
 
Avatar Black Velvet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Gdzie wesele?

JESZCZE KILKA FOTEK ROKOSOWA



KONTAKT: WWW.ROKOSOWO.PL
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db_DSCN24781.jpg (18,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg park_db_DSCN23041.jpg (29,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_zamek_5.jpg (38,7 KB, 52 załadowań)
__________________
Black Velvet
Black Velvet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:51   #40
dordi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Szczecin-Hotel JUlian???

Czy ktos mial wesele w hotelu julian w szczecinie??? bardzo prosze o wiadomosc,bo czasu malo....
dordi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:27   #41
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Gdzie wesele?

POZNAŃ city.
My wybraliśmy "swojskie klimaty" www.mlynskiekolo.pl recenzje po 1lipca

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2006-01-12 o 15:53
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 09:45   #42
-jola-
Raczkowanie
 
Avatar -jola-
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie wesele?

Kraków My zdecydowaliśy się na hotel Kazimierz http://www.hk.com.pl/ można na tej stronce oglądnąć prezentację sali głównej, w której odbędzie się nasze przyjęcie weselne. Najbardziej niesamowite są witraże, zachwyciły nas. Sala nie wymaga dekoracji i to jest dla mnie bardzo ważne, bo nie lubie balonów. Tylko kwiaty i długie obrusy. Już nie mogę się doczekać.
-jola- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:28   #43
geminisv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Gdzie wesele?

OOO - ja własnie także tam bdę miała przyjęcie śłubne w Hotelu Kazimierz i jestem ciekawa jakie tam są warunki bo dopiero w weekend umówiona jestem na wstępną rozmowę? Znam menu i wiem jak wygląda hotel z zewnątrz oraz z internetu - wewnątrz ale ogólnie - jak wygląda tam sprawa z alkoholem, tortami, innymi napojami? Byłabym wdzięczna za informacje i opinie
Pozdrawiam
geminisv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:05   #44
-jola-
Raczkowanie
 
Avatar -jola-
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie wesele?

To co jest w internecie nie oddaje uroku sali. A jest śliczna. Alkohol załatwia się we własnym zakresie, torty i ciasta można zamówić samemu, albo oni moga polecić jakieś cukiernie, napoje są wliczone w cenę w ilościach zależnych od ceny za osobę. Przeglądnij oferte na ich stronie internetowej tam są podane przykładowe menu i jest napisane ile czego na osobę. Bardzo miły menager, więc proponuję zadzwoń tam najpierw i zapytaj czy będzie wtedy, kiedy masz umówioną wizytę. Nie wiem czy będziesz miała orkiestrę, czy DJ-a, bo na orkiestrę troszkę mało miejsca, ale ja będę miała i da się. Sala klimatyzowana, co ważne. A ile planujesz osób na weselu i kiedy Wielki Dzień? Pozdrawiam Po spotkaniu napisz może jak wrażenia. A i jeśli to możliwe, to zapytaj kiedy planują tam najbliższe wesele, bo chętnie poszłabym zobaczyć jak ozdabiają te stoły. Z góry serdecznie dziękuję.
-jola- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:44   #45
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
iwciunia, dziękuję bardzo. Wklejam jeszcze fotkę sali do tańca i sali, gdzie były stoły
Teraz chodze za TŻ i opowiadam mu, że "ja to bym chciała wesele w... bo widziałam na forum takie piękne..."

Cudowne miejsce, bardzo mi się podoba
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 10:45   #46
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: Gdzie wesele?

Ja byłam kiedyś na ślubie jedynej przyjaciółki, Marietty. Sala wprost była przecudna. Nie wiem skąd mam to zdjęcie, może Marietta przesłała przed ślubem. Bawiłam się świetnie, najlepszy ślub na jaki w życiu całym poszłam. To było w 2004r. Miałam 19 lat. Ona dwadzieścia. Mąż - Michał, miał wówczas dwadzieścia dwa lata. Ja byłam w ciąży. I Mareitta też. Pamiętam to. Osób było mało. Około sześćdziesiątki. Prawda że ładne? Można takie zdjątko znaleźć na necie. Chyba na Googlach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _506fefef99678f176a2873fa8ab4d6350.jpg (30,4 KB, 423 załadowań)
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:49   #47
geminisv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez -jola-
To co jest w internecie nie oddaje uroku sali. A jest śliczna. Alkohol załatwia się we własnym zakresie, torty i ciasta można zamówić samemu, albo oni moga polecić jakieś cukiernie, napoje są wliczone w cenę w ilościach zależnych od ceny za osobę. Przeglądnij oferte na ich stronie internetowej tam są podane przykładowe menu i jest napisane ile czego na osobę. Bardzo miły menager, więc proponuję zadzwoń tam najpierw i zapytaj czy będzie wtedy, kiedy masz umówioną wizytę. Nie wiem czy będziesz miała orkiestrę, czy DJ-a, bo na orkiestrę troszkę mało miejsca, ale ja będę miała i da się. Sala klimatyzowana, co ważne. A ile planujesz osób na weselu i kiedy Wielki Dzień? Pozdrawiam Po spotkaniu napisz może jak wrażenia. A i jeśli to możliwe, to zapytaj kiedy planują tam najbliższe wesele, bo chętnie poszłabym zobaczyć jak ozdabiają te stoły. Z góry serdecznie dziękuję.
-jola-dziekuję bardzo za informacje. Na spotkanie umówiona jestem w poniedziałek na 17, więc zapytam o wszystko i jak wrócę zdam relację. Moje przyjęcie ślubne (bo weselem tego w żadnym razie nie mozna nazwać będzie na około 30 osób, więc pewnie w mniejszej sali, nie tej z parkietem, ale zapytam iedy najbliższe wesele. menu mam już wybrane , zaproponowane przez szefa kuchni, tylko z napojami nie miałam pewn9ości, bo pisze kawa herbata, woda mineralna - nic o sokach ani o ilości tej kawy/herbaty - czy po jednej nagłowe w menu a reszta liczona osobno, czy jakieś dzbanki jak w wielu miejscach - np. w hotelu europejskim - bardzo to ładnie rozwiązane bo kawa i herbata w takich ciągle podgrzewanych ekspresach stała i można się było samemu obsłuzyć a nie czekać na kelera, w innej znowu restauracji powiedziano nam, że soki możemy samo sobie sprowadzic i wtedy oni je na stołach stawiają z lodem i dolewają w miarę kończenia się. To dobrze, że alkohol we własnym zakresie można. jeszcze raz dziękuje za informację
geminisv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:36   #48
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Gdzie wesele?

A moze ktos zna fajne miejsce na podkarpaciu?
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 09:28   #49
-jola-
Raczkowanie
 
Avatar -jola-
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie wesele?

geminisv to trzymam kciuki za udane spotkanie Co do napojów jeszcze to z tego co wiem w menu były wliczone soki 0,5 l/os, cola 0,33 l/os, woda mineralna 0,33 l/os i napoj typu tymbark 0,33/os, a kawa i herbata bez ograniczeń ale nie wiem jak podawana. Pozdrawiam ciepło i czekam na informacje Nie napisałaś w końcu kiedy planujesz to przyjęcie?
-jola- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 07:59   #50
geminisv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Gdzie wesele?

-jola- sala super . Bardzo ladna a menager rzeczywiście strasznie życzliwy i sympatyczny. ja będę iała przyjęcie na mniejszej sali - tam jest miejsc dla 46 ludzi (ale wtedy lekko na ścisk), na moje 30 stoły będą ustawione w T (hehe będę siedziała u szczytu stołu - wreszcie będę ważna). Alkohol jak mówiłaś - można we własnym zakresie - można też skorzystać z oferty hotelu, tort tak samo (cena tortu zależy od wagi - pan podaje firmie orientacyjną liczbę osób i wtedy oni oceniają jaki wielki ma być - na moje 30 osób - 2 poziomowy ma kosztować miej niż 200 zł -dokładnie nam skalkuluje jak będziemy chcieli), można też zorganizować tort we własnym zakresie. Co do napojów - na wesele takie całonocne - liczą 1,5 l. napojów na głowę - są to wtedy różne napoje, soki, cola, woda min. itp. Kawa i herbata bez ograniczeń rzeczywiście. Salę można wystroić we własnym zakresie - jak się chce odpowiednio do jej warunków. Co do dużej sali "gotyckiej" - nie wiem ile osób będziena twoim weselu - ale pewnie ta będzie Ci pewnie bardziej odpowiadała - ona mieści 80 osób (jak więcej to są niestety rozbici na 2 sale), tam jest parkiet - pewnie widziałaś już tę salę, ale jak dla mnie miejsca do tańczenia nie jest dużo i nie umięs obie wyobrażić gdzie miaąłby być orkiestra czy zespół (ale moja wyobraźnia przestrzenna jest zatrważająco ograniczona ) - dj pewnie się zmieści. Zapomniałam z tego całego zaaferowania zapytać o najbliższe wesele, ale mozna zadzwonić do menagera i zapytać. Jak byliśmy wczoraj to była sala wystrojona jeszcze po poprzednim weselu, więc mieliśmy pewne w yobrażenie jak to może wygladać - na suficie mnóstwo balonów - tzn. one były w takim wężu złączone z kilku pasm balonów białych i ciemnorózowych tak dokoła tego - hmmm czegoś przeźroczystego na suficie - nie umiem dokładnie tego nazwać. Prócz tego drewniane ptaki, będące chyba stałym elementem wystroju (nie wyglądalo to tak źle jak brzmi - naprawdę - nawet całkiem całkiem, no i aranżacja stołu - śliczna. Aaaa - za obsługę kelnerską nie płaci się dodatkowo nic, a za szatnię ew. jeżeli chce się mieć z osoba pilnującą - to 2 zł od osoby - ale niekoniecznie to potrzebne bo będzie ona zamknięta i jak menager zapewnił - kradzieże się nie zdarzały - choć nie mozna nie brać tego pod uwagę (oczywiście jeżeli ślub w ciepłym okresie - to nie trzeba się o to martwić).
Naprawde ładne miejsce - ciche, spokojne. Nawet jak na sąsiedniej sali jest inna impreza to sale nie sa połączone, maja osobne wejscia i goście nie musząsie stykać. Wnętrze urokliwe, okolica super. Polecam. No i ceny - ceny na prawdę jak na Kraków - sympatyczne
A co do terminu mojego ślubu - jak USC będzie miał wolny termin to 25 marca lub 8 kwietnia, ajk nie to 22 kwietnia - śluby cywilne w Krakowie co 2 tygodnie - chętnych mało, w tym tygodniu się okaże.
geminisv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 10:20   #51
zizu
Przyczajenie
 
Avatar zizu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez annLee
POZNAŃ city.
My wybraliśmy "swojskie klimaty" www.mlynskiekolo.pl recenzje po 1lipca
Świetne miejsce, moje wesele odbyło sie w ''podobnych klimatach" goście byli zaskoczeni karczmiana salą, wystrojem stołów oraz brakiem balonów hi hi, wspominają je jako najfaniejsze wesele na jakim byli...
zizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 10:44   #52
-jola-
Raczkowanie
 
Avatar -jola-
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie wesele?

Serdeczne dzięki za wszystkie informacje, cieszę się, że sie podobało U mnie rzeczywiście będzie więcej osób bo myślę, że koło 90,ale nie przeszkadza mi rozbicie na dwie sale, bo do mniejszej zaproszę znajomych, a rodzinka w większej. Mają nam na czas imprezy ściągnąć te drzwi, a obok wejścia na małą ma stać orkiestra. Napisz jak będziesz już wiedzieć kiedy wielki dzień I oczywiście mam kolejną prośbę, abys po swoim weselu napisała jak było i czy dobre jedzonko i obsługa. Życze powodzenia iświetnej zabawyPozdrawiam.
-jola- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:28   #53
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Gdzie wesele?

A jakieś propozycje na wesele "wrocławskie" macie?

PS. Do ślubu mi jeszcze daleko, ale uwielbiam to ślubne forum i plany, a właściwie marzenia związane z przyszłym ślubem
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:18   #54
Black Velvet
Raczkowanie
 
Avatar Black Velvet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez annLee
POZNAŃ city.
My wybraliśmy "swojskie klimaty" www.mlynskiekolo.pl recenzje po 1lipca


Boskie to Młyńskie Koło!
Podoba mi sie
__________________
Black Velvet
Black Velvet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:40   #55
antoniusz
Raczkowanie
 
Avatar antoniusz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: FRANCJA
Wiadomości: 40
Smile Dot.: Gdzie wesele?

Dzien dobry,
Jestem nowa na tym forum a znalazlam je dlatego ze szukam miejsca na zorganizowanie wesela.
Nie mieszkam w Polsce wiec jest dla mnie trudniej znalezc cos ciekawego i nie za drogiego.Jezeli ktos zna takie miejsca w okolicach Poznania to dziekuje za wszelkie informacje.
antoniusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 17:55   #56
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez Black Velvet
Boskie to Młyńskie Koło!
Podoba mi sie
Dziękuję Ci kochana !
Na Ciebie zawsze mogę liczyć A ja mam właśnie wątpliwości Czy taka wiejska chałupa pasuje na wesele czy wszyscy się zmieszczą(ok.120os.)czy będzie dosyć miejsca na tańce-hulańce....etc.etc.może zaczynam świrować niby zaliczka już wpłacona,no i zawsze nam się podobało..ale
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:42   #57
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Gdzie wesele?

(tu znajoma natki_pietruszki, piszę z jej konta)

planuję wesele na zamku w sobótce (pod wrocławiem), ktoś z was miał tam może? jestem ciekawa, jaki jest wewnątrz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zamek_sobótka1.jpg (4,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zamek_sobótka2.jpg (16,8 KB, 40 załadowań)
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:53   #58
oko_cyklopa
Przyczajenie
 
Avatar oko_cyklopa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: Gdzie wesele? NAMIOT

Ja sobie już wybrałam - fakt ze do wesela jeszcze tak amx 2 lata - wschod Polski ogromny ogórd dzidków mojego przyszłego męża. Mam zamiar wynając piękny namiot stoły i krzesła (nawet mam strone tej firmy). SUper urządzone i w ogóle. Jak się zamówi to firma przyjeżdża i montuje
Jeszcze nei pytalam o koszt, ale chyba taniej wyjdzie niz wynajecie sali+ jedzenie+ noclegi w hotelach. Jak tam bede miala i nocleg dla wsyzstich gosci, tradycja jest ze na weselach rodizna sama robi jedzenie

naprawde taki namiot to swietna sprawa.....tylko jest minut trzeba miec miejsce aby go rozłożyć.

----

www.koloroweoczy.pl
oko_cyklopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:58   #59
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Gdzie wesele? NAMIOT

nasze wesele odbylo sie w cudownej goralskiej chacie...miejsce znajduje sie w jaworzu (tuz ze bielskiem - biala w kierunku cieszyna) i jest naprawde cudowne! znajduja sie tam dwie chatki - jedna duza,ok 120os i mniejsza,ok 50.Wlasciciele cudowni - mili,zyczliwi,doradza i dbaja o to by klient byl zadowolony a nie tylko by zarobic.jedzenie przepyszne, domowe, ciasta,ciasteczka i tort tez mielismy od nich - palce lizac! co do ilosci to bylo to swietnie dobrane - akurat tyle ile goscie byli w stanie zjesc wazne jest to ze w porownaniu z innymi lokalami to stosunkowo malo zaplacilismy.. okolica jest cudowna - zaraz pod lasem,widok na gory,piekne laki dookola..odrazu cyknelismy pare fotek
Naprawde szczerze polecam! Wlascicielami sa Panstwo Stekla, a miejsce nazywa sie Gosciniec Szumny
Adres ... Jaworze,Jaworze ul. Zajęcza 51
Telefon ... 033 817 2200
http://www.lokale.pogodzinach.net/mo...al&lokalid=206
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 00:48   #60
thm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa/Kielce
Wiadomości: 36
GG do thm
Dot.: Gdzie wesele?

Ello! Jestem po raz pierwszy na forum. Czy może ktoś coś wie o ciekawych miejscach na wesele w Kielcach lub bliskich okolicach?
thm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 19:01:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.