Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 125 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-08-06, 17:23   #3721
Roland7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Zmiana naturalnego rudego

Witam, chcia豚ym zmieni kolor swoich naturalnych rudych w這s闚 na jakie br您owe. W zwi您ku z czym mam pytanie co b璠zie najlepsze na pierwszy raz 瞠by spr鏏owa (na pocz徠ku nie u fryzjera) tylko jakim innym sposobem? Czy szampony koloryzuj帷e zmieniaj kolor czy tylko od鈍ie瘸j naturalny? Albo mo瞠 jaka szamponetka? Chcia豚ym co co mog wykona najlepiej sam, dla spr鏏owania jaki b璠zie efekt. Dodam, 瞠 brwi i rz瘰y mam ciemniejsze, s w豉郾ie takie jakby br您owe. Dlatego my郵, 瞠 jaki fajny odcie br您u b璠zie pasowa.

Licz na pomoc, pozdrawiam 🙂
Roland7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-08, 11:04   #3722
Forcer
Przyczajenie

Szampon koloryzujacy meski.

Witam chcia豚ym u篡 szamponu koloryzujacego zeby zmienic moje wlosy na kolor czarny. Co polecacie w tej kwesti?
Forcer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-12, 23:01   #3723
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 603
Dot.: Szampon koloryzujacy meski.

Cytat:
Napisane przez Forcer Poka wiadomo嗆
Witam chcia豚ym u篡 szamponu koloryzujacego zeby zmienic moje wlosy na kolor czarny. Co polecacie w tej kwesti?
Nic. Nie masz nigdy pewno軼i 瞠 szamponetka zejdzie na 100 procent a ju tym bardziej czarna.

Wys豉ne z mojego G3212 przy u篡ciu Tapatalka

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu軼i w這sy?
FAQ2- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-25, 16:58   #3724
Lipa1998
Przyczajenie

Farbowanie szamponem koloryzuj帷ym

Zafarbowa豉 w這sy na czarno szamponem koloryzuj帷ym , naturalny kolor mam jasny br您 czy jak kupi szampon koloryzuj帷y z palette blond to mi chocia troszke rozja郾i w這sy a jak nie to co zrobi 瞠by to szybko zesz這 ?
Lipa1998 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-26, 12:37   #3725
kinia06
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 694
Dot.: Farbowanie szamponem koloryzuj帷ym

Cytat:
Napisane przez Lipa1998 Poka wiadomo嗆
Zafarbowa豉 w這sy na czarno szamponem koloryzuj帷ym , naturalny kolor mam jasny br您 czy jak kupi szampon koloryzuj帷y z palette blond to mi chocia troszke rozja郾i w這sy a jak nie to co zrobi 瞠by to szybko zesz這 ?
Nie powinna ci przyj望 jasna szamponetka. 疾by zmy czarny szoruj szamponem przeciw逝pie穎wym, cho nie wiem czy do ko鎍a zejdzie kolor...
kinia06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-08-26 13:37:17

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.