Zielone w這sy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-09-13, 12:17   #571
Patri
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 374
Wpisy w blogu: 1
GG do Patri
Dot.: Zielone w這sy

Cytat:
Napisane przez WielkaDamaSama1 Poka wiadomo嗆
Polcam Aspiryne na wlosy zielone.
Dzi瘯i
Patri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-12-13, 20:28   #572
Hejka1234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Zielone w這sy, pomocy!!

Hejka potrzebuje szybkiej porady. W wakacje farbowa豉m w這sy i zrobi豉m na nich ombre z czasem zrobi造 si one rude z 鄴速ym do貫m zamiast pi瘯nego blondu z br您em. Aby usun望 nieudane farbowanie posz豉m do fryzjera. Po zmyciu farby wszystko by這 okej, w這sy by造 ciutke ciemniejsze ni mia造 wyj嗆, ale poza tym wszystko by這 w porz康ku. Kiedy wr鏂i豉m do domu, zauwa篡豉m na nich zielone prze鈍ity i teraz martwi si czy ten zielony wyp逝ka si razem z farb? Bardzo zale篡 mi na tym, aby kolejny raz nie farbowa w這s闚
Hejka1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-12-17, 13:01   #573
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 603
Dot.: Zielone w這sy, pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Hejka1234 Poka wiadomo嗆
Hejka potrzebuje szybkiej porady. W wakacje farbowa豉m w這sy i zrobi豉m na nich ombre z czasem zrobi造 si one rude z 鄴速ym do貫m zamiast pi瘯nego blondu z br您em. Aby usun望 nieudane farbowanie posz豉m do fryzjera. Po zmyciu farby wszystko by這 okej, w這sy by造 ciutke ciemniejsze ni mia造 wyj嗆, ale poza tym wszystko by這 w porz康ku. Kiedy wr鏂i豉m do domu, zauwa篡豉m na nich zielone prze鈍ity i teraz martwi si czy ten zielony wyp逝ka si razem z farb? Bardzo zale篡 mi na tym, aby kolejny raz nie farbowa w這s闚
Moim zdaniem b璠zie gorzej.

Wys豉ne z mojego LG-H960 przy u篡ciu Tapatalka

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu軼i w這sy?
FAQ2- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-09, 11:37   #574
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 615

Mo瞠 trzeba by najpierw zafarbowa w這sy jak捷 czerwon farb, kt鏎a ca趾owicie zlikwiduje zielony a potem na to da jaki naturalny blobd, najlepiej z Garniera, bo natury s u nich oparte na zielonych barwnikach, wi璚 to z kolei zje usunie czerwie i powstanie neutralny kolor.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Mo瞠 trzeba by najpierw zafarbowa w這sy jak捷 czerwon farb, kt鏎a ca趾owicie zlikwiduje zielony a potem na to da jaki naturalny blond, najlepiej z Garniera, bo natury s u nich oparte na zielonych barwnikach, wi璚 to z kolei zje usunie czerwie i powstanie neutralny kolor. Tylko potrzebna jest odwaga.
Stary 2018-03-29, 11:54   #575
Vea
Rozeznanie

Niestety, zrobi豉m pr鏏 na pasemku: najpierw czerwona farba a potem naturalny blond i czerwie przebija a w po陰czeniu z natur jest to efekt rudo-zielonego koloru, z tym瞠 nie polecam. W zwi您ku z faktem, 瞠 nadal borykam si z zielonkawym blondem, jutro robi k徙iel rozja郾iaj帷 A potem zamierzam na這篡 Joann "S這dkie Cappucino" - zawsze stawia豉m na Loreala, ale nie by豉m zadowolona z efekty, poza Preference x8.3 Cannes, kt鏎y tylko jeden raz wyszed mi przepi瘯nie! Kolejne farbowanie dawa造 efekt mega 鄴速ego blondu. Wkurzy豉 si i kupi豉m Joann w promocji za 4,99 - na pasemka wysz這 bardzo fajnie, taki ch這dny, naturalny blond! Zobaczymy, jak wyjdzie po ca這軼i. Wstawi potem foto.
Stary 2018-03-29, 13:57   #576
Reoperka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Nie lepiej i嗆 do fryzjera, 瞠by zrobi Ci to porz康nie? Strasznie niszczysz swoje w這sy. Sama kiedy rozja郾ia豉m w這sy Joann i wyszed mi straszny kolor i posz豉m do fryzjera. Na這篡豉 mi taki orzechowy br您 ale wiadomo farba zesz豉 do blondu zupe軟ie i wygl康a豉m ju jak cz這wiek. Na ciemniejsze kolory mog jeszcze sobie sama farbowa ale z blondem nie lubi eksperymentowa, bo tylko 幢e wysz造 na tym moje w這sy. Dopiero po 2 latach jako od篡造
Reoperka34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-03-31, 19:58   #577
Vea
Rozeznanie

Niestety, o ile po k徙ieli w這sy by造 ok pod k徠em kondycji to po tej fajnie faktycznie, masakrycznie siano ;(.

Co do koloru to wysz這....zielono....

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

*po tej farbie
Stary 2018-04-05, 08:01   #578
Vea
Rozeznanie

Ponownie zrobi豉m wi璚 k徙iel rozja郾iaj帷 i na這篡豉m farb z Loreal Preference nr 8.23, kt鏎 wypatrzy豉m w Rossmannie!. Efekt? PI艼NY kolor! Wygra豉m z zielonk!!!!!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 823.jpg (26,1 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2018-04-05, 08:04   #579
Vea
Rozeznanie

Chocia farba po na這瞠niu nabra豉 bardzo ciemnej barwy bordowo- fioletowa, ale co tam, zostawi豉m na 30 minut i kolor okaza si 郵iczny!
Stary 2018-04-08, 10:00   #580
kataarzynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

ojjjj nie polecam. posz豉m w zielony ale bardzo kiepsko si sp逝kuje. p霩niej jest brzydka ziele i 鄴單. Po tych do鈍iadczeniach obieca豉m sobie, 瞠 ju nie b璠zie zielonej farby
kataarzynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-14, 10:24   #581
princess4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
zielone wlosy

Prosz o rad kochane wizazanki bo nie wiem co robi.
Zawsze farbowa豉m w這sy farbami fryzjerskimi z poziomu 10/9 ch這dne odcienie i wychodzi這 豉dnie naturalnie.
Ostatnio uda豉m si do frzyjera aby delikatnie przyciemni kolor, nie by豉m 鈍iadoma 瞠 k豉dzie mi poziom 6. I w這sy wysz造 prawie czarne!
Po tygdniu troch si zmy造, ale nadal s ciemne i na dodatek z ka盥ym myciem wychodzi z nich ziele.... Co robi aby pozby si tej zieleni ? Gdyby kolor si tylko si zmywa to bym si cieszy豉, ale nie chce by GLONEM
Jak farb mo積a to stonowa ? Co mog豉bym po這篡 nast瘼nie za farbe ? Co z poziomu 8 ?
princess4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-14, 21:34   #582
paulina_malami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Wlosy zielone po czarnej hennie khadi

Hej, jestem naturalna ciemna blondynka ale przez pare lat farbowalam sie na platynowy blond do cazsu az fryzjer spalil mi wlosy wtedy przeszlam na ciemny braz i w koncu na czarny ale zeby tego bylo malo zaczelam farbowac wlosy raz henna khadi raz zwykla chemiczna ale umyslilam sobie wrocic do swojego naturalnego i zrobic tylko sombre. Sciagnelam po czesci kolor produktami do sciagania farby i zaczelam robic koncowki rozjasniaczem ale wlosy zaczely robic sie zielone... 🤮 jak usunac ta zielen? Ktos probowal moze sosu pomidorowego?

PS nie chce farbowac juz wlosow a na pewno nie na ciemniejszy kolor lub tym bardziej czerwien
paulina_malami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-04, 18:00   #583
Bezz_pomyslu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Rozja郾iacz nie rozja郾ia w這s闚

Hej! Czy kto z was te mia taki problem? Moje w這sy by造 kiedy rozja郾ianie przez rozja郾iacz i od razu chwytaly, oczywi軼ie by這 鄴速ko ale neutralizowalam go i by這 okej. Mia豉m przez d逝窺zy czas kolorowe w這sy - plukanki tonery bo chcia豉m mie pewno嗆 瞠 mi si to zmyje jak b璠 chcia豉 wr鏂i do blondu. Jednak moje w這sy w og鏊e teraz na niego nie reaguj, na這篡豉m kilka miesi璚y temu na w這sy i chwyci tylko m鎩 odrost kt鏎y ju rozjasniany nie by a reszta w這s闚 zrobi豉 si tylko zielona i nic wi璚ej. Nie wiem do ko鎍a co z tym zrobi, czy fryzjerzy maja na tyle lepsza farb aby mi to rozjasnili? Je郵i tak to prosze o propozycj, przede wszystkim w υdzi lub Poznaniu (oraz bli窺zych okolic) jak kto zna kogo naprawd dobrego za kt鏎ego mo瞠 reczyc to nawet podjad :c
Bezz_pomyslu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-08, 12:44   #584
Jolanne
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: okropna ziele !!!!!!!!!!

ja bym sz豉 do fryzjera kt鏎y by jako podpowiedzia jak zniwelowa t ziele ;/
Jolanne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-11, 17:45   #585
tulipanna01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Mam ten sam problem. W這sy bardzo zniszczy豉m rozja郾ianiem. Nie chcia豉m nak豉da farby poniewa moje w這sy s w z貫j kondycji. Poza tym zrobi造 si ju tak 鄴速e od s這鎍a... postanowi豉m przerzuci si na henn. Kolor ciemny blond. Na odroscie wyszed pi瘯ny ale ni瞠j gdzie mia豉m 鄴速y blond wyszed zielony ☹ Baaardzo zielony. Znalaz豉m informacj 瞠 tak si dzieje gdy na這篡 si henn na rozja郾iane chemicznie w這sy. Problemu by nie by這 gdybym nie musia豉 wychodzi z domu:/ Uratowa豉 mnie r騜owa p逝kanka dodaj kilka kropli do od篡wki. Przy jasnym blondzie czasami nak豉da豉m ale teraz najbardziej mnie uratowa豉. Efekt nie jest trwa造 ale my郵 瞠 dzi瘯i temu mog zosta przy hennie i d捫y do mojego naturalnego koloru Pierwsze zdj璚ie Nie oddaje zieleni, kt鏎 mia豉m. Dwa kolejne po plukance. Nie przyciemnia w這s闚. Na 1 foto wysz造 ja郾iejsze ni w rzeczywisto軼i
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20190811_184230.jpg (78,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20190811_184217.jpg (54,3 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20190811_184159.jpg (52,5 KB, 18 za豉dowa)
tulipanna01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-11, 17:51   #586
tulipanna01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dodam jeszcze, 瞠 za ka盥ym razem gdy prosi豉m o zimny kolor u fryzjera wychodzi zielonkawy... po wizytach u 3 fryzjer闚 i po tym jak kolor wyp逝kiwa si po 2 tygodniach za豉ma豉m r璚e... Oczywi軼ie Nie zniech璚am wizyty u fryzjera bo ka盥y ma inne w這sy
tulipanna01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-27, 13:28   #587
piorunek_01
Atakuj帷a

Wiadomo軼i: 78

mam 鄴速o-zielone pasma. dziewczyny, uwierz wam 瞠 ci篹ko si tego pozby bo jestem po dekoloryzacji, tonerze, farbie i nadal jest poslad :|
Stary 2019-09-02, 13:49   #588
Olerka991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Wsp馧czuje wam dziewczyny :O Jest w og鏊e jaka opcja by sie tego pozby domowymi sposobami?

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone wlosy, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.