Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Czy mialaś spermę w ustach ???
Często 916 35,11%
Powyżej 10 235 9,01%
5-10 razy 132 5,06%
2-4 razy 237 9,08%
1 raz 210 8,05%
Nigdy 879 33,69%
Głosujący: 2609. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-30, 20:05   #2791
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mnie po spermie boli brzuch
No to przygotuj colę, albo polprazol.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 21:04   #2792
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

zlizywanie spermy z ciała faceta jest ciężkie dla was?
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 21:38   #2793
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
zlizywanie spermy z ciała faceta jest ciężkie dla was?

Mnie to nie jara. Już wolę z siebie palcem zlizywać, albo z penisa.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 23:12   #2794
Imizael
Raczkowanie
 
Avatar Imizael
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 90
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Ja nie wyobrażam sobie nie połykać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Imizael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 05:47   #2795
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
zlizywanie spermy z ciała faceta jest ciężkie dla was?
Żaden problem

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Czekaj nick masz pod faceta ale jesteś kobietą? Tak mówią twoje odpowiedzi na różnych wątkach

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 21:05   #2796
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
zlizywanie spermy z ciała faceta jest ciężkie dla was?

Nie jara mnie to.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 07:35   #2797
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Mnie to nie jara. Już wolę z siebie palcem zlizywać, albo z penisa.
a co to za różnica? ciało to ciało
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 10:00   #2798
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez eliksiry123 Pokaż wiadomość
Szukam dziewczyn które chcą dorobić do domowego budżetu . Nie avon
Już ban, ale polecam roksę, a nie wizaż.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 12:13   #2799
Kamila_nowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 10
Dot.: smak spermy

Ja od czasu do czasu połykam. Smak jest za każdym razem inny. To napewno zależy od diety. Ale uwielbiam jak facet dochodzi mi na buzi i piersiach.
Kamila_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 19:26   #2800
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Ponieważ?


Ja bardzo lubię połykać. Raz niestety miałam sytuację, że sperma była jakaś specyficzna w smaku.. i skończyło się wymiotami :/
Nie każda to lubi, ale mnie jako faceta to jara jednakże nie wymagam. Z ustami kobiety można robić o wiele lepsze rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Sevrinerro
Czas edycji: 2018-10-31 o 06:37
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 20:31   #2801
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Kamila_nowa Pokaż wiadomość
Ja od czasu do czasu połykam. Smak jest za każdym razem inny. To napewno zależy od diety. Ale uwielbiam jak facet dochodzi mi na buzi i piersiach.
Na buzi to nie do przyjęcia dla mojej żony piersi jak najbardziej. A jak kończę w jej ustach to półka wszystko tak dokładnie że nawet kropelka gdzieś bokiem nie spłynie a ja bym chciał żeby choć trochę się "pobrudziła" i pobawila tym. Ale każdy ma inne upodobania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 08:33   #2802
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Na buzi to nie do przyjęcia dla mojej żony piersi jak najbardziej. A jak kończę w jej ustach to półka wszystko tak dokładnie że nawet kropelka gdzieś bokiem nie spłynie a ja bym chciał żeby choć trochę się "pobrudziła" i pobawila tym. Ale każdy ma inne upodobania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hmm..., pomyślmy...

Skoro na piersi ...ok, połyk ...ok to może tak:

Najpierw na piersi, potem jeśli są małe niech zbierze paluszkami i dokładnie je wyliże/wysmokcze, jeśli duże niech zbliży do ust i zliże bezpośrednio z nich. (możesz delikatnie nakłonić pochylając jej głowę i jednocześnie unosząc pierś drugą ręką).

Będzie wilk ,,hepi" i owca zadowolona.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 12:05   #2803
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość

Hmm..., pomyślmy...

Skoro na piersi ...ok, połyk ...ok to może tak:

Najpierw na piersi, potem jeśli są małe niech zbierze paluszkami i dokładnie je wyliże/wysmokcze, jeśli duże niech zbliży do ust i zliże bezpośrednio z nich. (możesz delikatnie nakłonić pochylając jej głowę i jednocześnie unosząc pierś drugą ręką).

Będzie wilk ,,hepi" i owca zadowolona.
To raczej nie dla nas myślałem raczej o takim bardziej subtelnym pobrudzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 20:13   #2804
non-usual
Raczkowanie
 
Avatar non-usual
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Takie duże i miało Smoka
Wiadomości: 80
GG do non-usual
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Na buzi to nie do przyjęcia dla mojej żony piersi jak najbardziej. A jak kończę w jej ustach to półka wszystko tak dokładnie że nawet kropelka gdzieś bokiem nie spłynie a ja bym chciał żeby choć trochę się "pobrudziła" i pobawila tym. Ale każdy ma inne upodobania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja żona ma podobnie, finał w zasadzie wszędzie jest "mile widziany" chociaż najchętniej wewnętrznie, czy to waginalnie, analnie czy oralnie (w tym przypadku z połknięciem). Natomiast jeśli idzie o twarz to pozwoliłaby gdybym poprosił ale ja nie proszę. Po prostu znam powód urazu do takiego finału, który ma korzenie w molestowaniu w wieku nastoletnim. Dlatego wiem, że sam nie poproszę i staram się tego unikać nawet przypadkowym strzałem. Oboje wiemy co było przyczyną i dlaczego to temat "drażliwy", na szczęście ja nie mam z tym problemu ani ona nie ma problemów z pozostałymi formami zabawy więc tego nam nie brakuje.
Co do samego smaku - to mówi, że mnie uwielbia, nie każdy z jej partnerów podobno był smaczny. Zatem cieszę się, że jestem w gronie "konsumpcyjnych" przynajmniej dla niej, co dla mnie jest najważniejsze
non-usual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 22:47   #2805
Kamila_nowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 10
Dot.: smak spermy

Troszkę Ciebie mogę zasmucić ale nie zawsze sperma smakuje dobrze, jak to zrobicie po alkoholu to smak nie będzie taki sam. Dodatkowo my kobiety nie powiemy facetom że poprzedni partner był lepszy Ale mam nadzieje ze Ty jesteś lepszy.
Napewno należy się Tobie wielki szacunek za przejścia w przeszłości partnerki, i to jak ja traktujesz pod tym względem.
Jesteś wielki i mówię to serio.
Tobie nie mogę nic poradzić bo nie byłam w takiej sytuacji ale innym mogę poradzić aby nie bali się mówić o swoich fantazjach, ja na początku tez nie byłam chętna ale jak mi mój partner a tym powiedział, to po kilku dniach analizy stwierdziłam ze może być fajnie. Nie powiedziałam mu o tym ale po upływie jakiegoś czasu sama dałam się niby przez przypadek pobrudzić
Kamila_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 08:17   #2806
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Kamila_nowa Pokaż wiadomość
Troszkę Ciebie mogę zasmucić ale nie zawsze sperma smakuje dobrze, jak to zrobicie po alkoholu to smak nie będzie taki sam. Dodatkowo my kobiety nie powiemy facetom że poprzedni partner był lepszy Ale mam nadzieje ze Ty jesteś lepszy.
Napewno należy się Tobie wielki szacunek za przejścia w przeszłości partnerki, i to jak ja traktujesz pod tym względem.
Jesteś wielki i mówię to serio.
Tobie nie mogę nic poradzić bo nie byłam w takiej sytuacji ale innym mogę poradzić aby nie bali się mówić o swoich fantazjach, ja na początku tez nie byłam chętna ale jak mi mój partner a tym powiedział, to po kilku dniach analizy stwierdziłam ze może być fajnie. Nie powiedziałam mu o tym ale po upływie jakiegoś czasu sama dałam się niby przez przypadek pobrudzić
Kamila_nowa masz 100% racji. Moja żona czasem w zartach po mówi mi że dzisaj było bardzo słone albo gorzkie albo że dzisaj fajnie smakowało to wszystko zależy od stanu zdrowia samopoczucia diety faceta. Ten sam facet też może smakować raz lepiej raz gorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 22:33   #2807
Ann2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Ja się pozwolę nie zgodzić że facetowi wszystko jedno gdzie trafi. Mój zawsze mi mówi że polykanie to jak wisienka na torcie, przysłowiową kropka nad i. On mi też nie szczedzi pieszczot. Jakoś nie roztrzasam smaku i tyle. Rozumiem że w seksie są pewne trudne sprawy i namowy mogą trwać długa ale nic na siłę. Wolna wola.

Ja zawsze mówię że to ja będę decydować kiedy.
Ann2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 12:27   #2808
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez leszak Pokaż wiadomość
Proszę Was o małą poradę. Otóż dojrzałem do decyzji żeby zrobić loda.
Z połykiem czy na twarz czy w ogóle bez kontaktu ze spermą? Czytałem gdzieś że sporo facetów którzy myślą że do tego "dojrzeli" jednak rezygnuje gdy przyjdzie co do czego.

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2018-12-16 o 15:20
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 21:21   #2809
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Tak sobie poczytałem te wpisy o negatywnych odczuciach co do smaku spermy i dwie myśli mam.

1. Jak można mieć radochę z tego że partnerka łyka skoro się wie że jej to co najmniej nie smakuje? Ku....wa!!!!
2. Nie wiem co żrą i piją / na co chorują tacy których sperma tak dalece nie smakuje. Nigdy nie prosiłem kobiety o to żeby przyjęła wytrysk do buzi i nigdy tego z zaskoczenia nie zrobiłem ani jak kobieta o to sama poprosiła - też nie. Poszło na ciało ale poniżej. Zdarzało się wtedy że próbowały na palec albo bezpośrednio językiem po czym często ponownie, kilkakrotnie. A kilka łapczywie zlizało (takich starszych). Na pewno nie mam zamiast spermy słodzonego mleka zagęszczonego natomiast wydaje się, że należy polecić panom jedzenie dużej ilości miodu (ja wier...lam dziennie ze 6 łyżek czubatych włączając słodzenie herbaty - gryczany i spadziowy ale nie z markietu tylko od pszczelarza). No i nie palić. Podobno też nie pić ale ja za kołnierz nie wylewam z raz, dwa razy w tygodniu z tym że to wino czerwone, jak w tym momencie. Na zdrowie. No i podobno aktywność fizyczna.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

P.S. Ja bym nawet prostytutce nie dopłacił (nawet będąc miliarderem) żeby połknęła wiedząc że tylko dla pieniędzy to gotowa zrobić. Nawet jakby sama zaproponowała, to dałbym jej tą ekstra kasę, pogłaskał po twarzy i powiedział, że nie nie trzeba.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

P.S. II Być może uważać na czosnek. wydaje mi się, że odkąd go żrę, "partnerki" nie tak chętnie ponownie kosztują. Nawet kiedyś osobny wątek założyłem żeby wysondować https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262142 Niestety, też jestem trochę świnią która czerpie satysfakcję z tego ale ku...wa jak one same z siebie ponownie po to sięgają i chyba przestanę żreć czosnek. Ale jak można być taką świnią co zmusza,co wymaga?

O mamusię dbam i codziennie trę dla niej to i sam się wciągnąłem.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

P.S. III Dziewczyny, uważajcie... Ja to widzę tak. Jak on tego wymaga i rajcuje go chociaż wie, że Wy tego nie chcecie, to on gotów was zdradzić dla tej jakże wzniosłej duchowo rozrywki.

Ja znałem takiego jednego - kolega z klasy z liceum. Już po studiach co jakiś czas i do czasu na "piwko" czasem z nim i z kilkoma z klasy się spotykaliśmy, jeszcze killa lat temu. Oni piwko ja wódka bo piwa nie znosze. Ten już żonaty był i wiesz, zwierzał się, że w małżeństwie OK i ze żoną tradycyjny seks preferują, bez perwersji. I wiesz, on to mówi tak jakby to była ich spólna preferencja boża taka. Co się dowiedziałem od byłego gliny - kolego co za ochroniarza w agencji robił i byl akurat raz w knajpie co my ? Że ten jest raz w miesiącu u nich i interesują go tylko lody a najlepiej bez gumy.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
A kilka łapczywie zlizało (takich starszych).
Ty ale takich fest starszych aż boje się powiedzieć.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------





---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Ty ale takich fest starszych aż boje się powiedzieć.
Bez przesady, takich maks 50 i kilka. One pewnie jakoś juz inaczej odczuwają, może ich organizm bardziej (bo już rzadsze szanse a starzy mniej ejakuluja) domaga się spermy w takiej czy innej formie, nie wiem, to moja spekulacja na podstawie ich obserwacji. Sperma jest podobno zdrowa dla kobiet. Ostatnio czytalem o analu podobno w tej formie jest najlepiej dla kobiet przyswajalna. Niestety już 3 próbowałem do analu namówic ale żadna nie chciała. Chlip.

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2018-12-23 o 15:45
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 14:31   #2810
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Któregoś razu po dużej ilości herbaty z miodem byłam wręcz zaskoczona jak słodka była sperma mojego chłopaka. Niemal jak płynny miód.
A tu macie potwierdzenie tego co pisałem onegdaj o spermie po miodzie.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 21:28   #2811
Facet39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Kobiety nawet nie wiecie jaka możecie frajdę facetowi sprawić jak kończy w waszych ustach jak już dochodzi do tego monet gdzie ma mieć erupcje coraz większe napięć a wy robicie swoimi usteczka mi ciepłymi wilgotnym gdzie zaczyna eksplodowac przyspieszaćie pomagacie sobie rączka gdzie widzi wasze staranie się żeby sprawić mu dobrze jego przyciąganie waszej głowy chwyta ie za szyję całe jego napięcie wiąże się z tym jak dobrze było ja uwielbiam kiedy kobieta do końca robi loda to niejes porównywalne z sek sem całkiem inaczej jest w ustach waszych a szczerze niemusicie lykac to już po finale jest najlepsze to w tym że oddaje się strzały . Pozdrawiam was drogie panie umiecie czynić naprawdę cuda *
Facet39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:01   #2812
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

A nie obawiacie się, że po polknieciu, gdy nastąpi zmiana ról i to facet będzie was pieścil, jakieś śladowe ilości naaienia/preejakulatu przedostatnia się na drodze całowanie do ust partnera, a potem na Wasze miejsca intymne? Czy taką droga może dojsc do zapłodnienia, jeśli akurat kobieta będzie miała dni płodne? Na kilku stronach (niewielu, może 2-3 spotkałam taką informację), podobnie też eksperci na portalu ABS zdrowie przestrzegają, że pomimo minimalnego ryzyka, to jednak ono jest.

A jak jest z Wami? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Lub podobnie jak ja, obawia się?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:26   #2813
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A nie obawiacie się, że po polknieciu, gdy nastąpi zmiana ról i to facet będzie was pieścil, jakieś śladowe ilości naaienia/preejakulatu przedostatnia się na drodze całowanie do ust partnera, a potem na Wasze miejsca intymne? Czy taką droga może dojsc do zapłodnienia, jeśli akurat kobieta będzie miała dni płodne? Na kilku stronach (niewielu, może 2-3 spotkałam taką informację), podobnie też eksperci na portalu ABS zdrowie przestrzegają, że pomimo minimalnego ryzyka, to jednak ono jest.

A jak jest z Wami? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Lub podobnie jak ja, obawia się?
Plemniki to nie oddział Specnazu.
Nie ma takiej możliwości.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:47   #2814
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Jesteś pewna, że nie ma ryzyka?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:15   #2815
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

A zdarza się Wam taka kolejność pieszczot, że to najpierw Wy sprawiacie przyjemność facetowi, on dochodzi i następnie pieści was? Nie zastanawiała się nigdy żadna z Was nad tym, czy to bezpieczne? W sensie ewentualnej ciąży?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 16:07   #2816
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
nie nawidze,nie znosze,okropne!!!!!!!!


Ja to samo ... coś okropnego!! I potem szczypie w przełyku!! Mega dziwne uczucie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zayontz Pokaż wiadomość
Hmm...chociaz tez nasuwa sie pytanie, czy po tym jak facet zrobi minete, czy partnerka jest sklonna go pocalowac?

To pytanie do was drogie panie....chociaz moze nie bede zmienial tematu wątku.


Oczywiście że tak! Przynajmniej ja tak mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:36   #2817
johnyboss 248
Raczkowanie
 
Avatar johnyboss 248
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 48
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

No i takie kobiety to skarb.. 😋😋 Twój facet to szczęsciarz Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Mój wpis tyczy się tej wypowiedzi 😊

Kamila_nowa 2018-10-29 13:13:28

Ja od czasu do czasu połykam. Smak jest za każdym razem inny. To napewno zależy od diety. Ale uwielbiam jak facet dochodzi mi na buzi i piersiach.
johnyboss 248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 14:37   #2818
johnyboss 248
Raczkowanie
 
Avatar johnyboss 248
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 48
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Hej wszystkim... jak Ja dawno tu nie zaglądalem Temat cos umarł Moze przywrocimy do zycia Co Wy na to? Zapraszam do kontynuacji Moze są nowe osoby ktore jeszcze nie udzielaly sie w tym wątku..😋😋😊
johnyboss 248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 12:11   #2819
karolinaflowers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 20
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Słonawy nic specjalnego.Na tyle znośny ze czasami widowiskowo połykam bo widzę ze faceta to kreci
Czasem tez pozwole mu wytrysnąć w policzek,lub po orgazmie jeszcze porządnie mu possam.
Smak byle jaki efekt w grze erotycznej tak duzy ze mona sie poświecić.

Uwaga PLAMI!
karolinaflowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 12:54   #2820
leszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 29
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Miał ktoś taka sytuację że trzeba na nowo sie przełamać do kontaktu ze spermą? Jakiś czas temu, po wielu nie udanych próbach w końcu udało mi się przyjąć cały wytrysk w usta. Potem kilka razy robiłem to ponownie i sprawiało mi to przyjemność. Teraz nie praktykowałem oralu przez kilka miesiecy. I znow mam to samo co kiedyś, gdy czyje że wytrysk sie zbliża odechciewa mi sie zabawy.
leszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 7 (0 użytkowników i 7 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-13 14:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.