Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2019-09-11, 18:21   #4801
Nurek1119
Zakorzenienie

Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Jaki kupilas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bebetto bresso

IMG_7627.JPG

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest teraz online  
Stary 2019-09-11, 18:24   #4802
PatiPee
Zakorzenienie

Oo macie juz w domku, a my musimy czekac 8-10tygodni. Dobrze ze wczas się zreflektowalismy IMG_11092019_192326_(1200_x_1200_piksel).jpg

Stary 2019-09-11, 18:26   #4803
Gryzelda88
Zakorzenienie

Pati a on jest taki, że z gondoli robi się spacerówka później? Na paskach się ściąga wszystko do siedziska?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
D - 13.11.2014 r. [*]
Dwa Groszki - 11.04.2019 r.[*][*]
Gryzelda88 jest offline  
Stary 2019-09-11, 18:29   #4804
PatiPee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gryzelda88 Pokaż wiadomość
Pati a on jest taki, że z gondoli robi się spacerówka później? Na paskach się ściąga wszystko do siedziska?

Tak dokladnie , dzis sie o tym dowiedziałam w sklepie. Ale siara 🤣🤣 nie wiedzialam o tym wczesiej.

Stary 2019-09-11, 18:31   #4805
Gryzelda88
Zakorzenienie

Cytat:
Tak dokladnie , dzis sie o tym dowiedziałam w sklepie. Ale siara nie wiedzialam o tym wczesiej.

Ja ostatnio oglądałam wózki na aliexpress z ciekawości i właśnie widziałam tam takie cuda, a tu się okazuje, że nawet Joolz takie robi ale ja to lecę niskobudżetowo i powiem szczerze, że są tak śliczne te z ali, że jestem gotowa tam kupić wózek

D - 13.11.2014 r. [*]
Dwa Groszki - 11.04.2019 r.[*][*]
Gryzelda88 jest offline  
Stary 2019-09-11, 18:35   #4806
Nurek1119
Zakorzenienie

Cytat:
Oo macie juz w domku, a my musimy czekac 8-10tygodni. Dobrze ze wczas się zreflektowalismy Załącznik 7690767

My mieliśmy czekać koło 5-6 tyg i dlatego zamówiliśmy w tamtym tyg a po 2 dniach zadzwonili ze był w hurtowni i zapraszają

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Tak dokladnie , dzis sie o tym dowiedziałam w sklepie. Ale siara nie wiedzialam o tym wczesiej.

Właśnie sobie uświadomiłam, że moja koleżanka go ma i jest bardzo zadowolona wiec mam nadzieje ze Ty tez będziesz

Nurek1119 jest teraz online  
Stary 2019-09-11, 18:38   #4807
PatiPee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Szary

Wiecie co ja sobie zamówiłam
Segregator Jestem w ciąży będzie czekał, może akurat przyniesie szczęście
I niech to szczęście przyniesie jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Jezu jak ja bym chciała już dla nas wybierać wózek
Jestem pewna, ze wszystkie bedziecie juz niedługo wybierać wozki, jedne szybciej drugie pozniej. Absolutnie na 100procent

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Gryzelda88 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio oglądałam wózki na aliexpress z ciekawości i właśnie widziałam tam takie cuda, a tu się okazuje, że nawet Joolz takie robi ale ja to lecę niskobudżetowo i powiem szczerze, że są tak śliczne te z ali, że jestem gotowa tam kupić wózek

Gryzia, haha. A ja jestem absolutnie na nie jesli chodzi o Ali. Zamowilam tam w zyciu 2 rzeczy. Lampkę i majty z dziurą :hahahaha: pozniej cos tam jeszcze chcialam ale maz mnie przeciagnal na druga stronę mocy i mi sie udzielilo. Wiec nawet gadzetow do domu nie zamawiam a co dopiero cos drogiego.

Stary 2019-09-11, 18:42   #4808
Devileek
Zakorzenienie

GG do Devileek

Cytat:
Bylismy w sklepie zamowic. Wzielam szary bo zieony wygladal tandetnie :/ niby okay ale na żywo to nie to. Załącznik 7690764

Rzeczywiście lepiej ten szary ... Warto zobaczyć na własne oczy ...

Ja akurat uważam że lepiej zainwestować w fotelik do samochodu w szczególności ten drugi . Bo wózek z gondola służy jakies pół roku , często spacerówki są nie poręczne więc i tak trzeba kupić nową ... Chyba że rzeczywiście jest to jakoś dany model gdzie spacerówka się od razu też sklada a nie osobno jak to jest zazwyczaj

Stary 2019-09-11, 18:44   #4809
PatiPee
Zakorzenienie

Cytat:
Rzeczywiście lepiej ten szary ... Warto zobaczyć na własne oczy ...

Ja akurat uważam że lepiej zainwestować w fotelik do samochodu w szczególności ten drugi . Bo wózek z gondola służy jakies pół roku , często spacerówki są nie poręczne więc i tak trzeba kupić nową ... Chyba że rzeczywiście jest to jakoś dany model gdzie spacerówka się od razu też sklada a nie osobno jak to jest zazwyczaj

My mamy fotelik po moim 1 synku. Kiddy evoluna isize. Wiec odpada nam koszt. Kolejny będzie mial Axxkida jak jego brat ;D
I kolejny wozek tez mam bo mutsy IGO.
Przygotowana jestem na wszystko 🤣🤣🤣🤣 Joolz sie sklada razem wlasnie. W sensie spacerowka.

Stary 2019-09-11, 19:03   #4810
Devileek
Zakorzenienie

GG do Devileek

Cytat:
My mamy fotelik po moim 1 synku. Kiddy evoluna isize. Wiec odpada nam koszt. Kolejny będzie mial Axxkida jak jego brat ;D
I kolejny wozek tez mam bo mutsy IGO.
Przygotowana jestem na wszystko 🤣🤣🤣🤣 Joolz sie sklada razem wlasnie. W sensie spacerowka.

O to fajnie

Ja też miałam nosidło kiddy ale inny model ale też z opcją rozłożenia na stelażu też czeka na drugie ale też bardzo fajne fotele

Mój dwulatek jezdzi z Axkid Minikid 2.0 ❤️ więc pewnie byśmy się dogadały

Ja właśnie musialam kupić nową spacerówkę ale ogólnie nie żałuję pierwszego wózka był na paskach jak kiedyś stare wózki i koła 14 takie większe ( minus dla nie których że nie były skrętne ale mi to w ogóle nie przeszkadzało ) głównie mi zależało na dobrej amortyzacji i dużych kołach ze względu na teren koło domu i brak chodnika żeby dojść do " centrum " :p

Stary 2019-09-11, 19:03   #4811
LaLoca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Kochana ja to wiem tylko ja najpierw nie chciałam kp, a jak już to polubiłam i myślałam że jest ok to się okazuje że dupa ja już z młodym to przechodziłam i właśnie po 3 miesiącach skończyło się na mm... Tak bardzo cała ciąże bałam się powtórki i do tej pory myślałam że jest i będzie ok a teraz takie coś.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Przystawiaj częściej. Ilość pokarmu dopasuje się do potrzeb. A ulewa?

LaLoca jest offline  
Stary 2019-09-11, 19:09   #4812
PatiPee
Zakorzenienie

Cytat:
O to fajnie

Ja też miałam nosidło kiddy ale inny model ale też z opcją rozłożenia na stelażu też czeka na drugie ale też bardzo fajne fotele

Mój dwulatek jezdzi z Axkid Minikid 2.0 ️ więc pewnie byśmy się dogadały

Ja właśnie musialam kupić nową spacerówkę ale ogólnie nie żałuję pierwszego wózka był na paskach jak kiedyś stare wózki i koła 14 takie większe ( minus dla nie których że nie były skrętne ale mi to w ogóle nie przeszkadzało ) głównie mi zależało na dobrej amortyzacji i dużych kołach ze względu na teren koło domu i brak chodnika żeby dojść do " centrum "

Ja mialam stokke xplory v4 ze starszakiem i ja nie wiem, ale lubilam ta spacerowke bardziej niz ta "wieksza, lepszą kolejną". Mysle ,ze jak sie kupuje porzadny wozek to nie ma za bardzo powodow do narzekania a jak ktos kupi dziadowski to potem pińcet wozkow i taki efekt.
Ja musialam zmienic bo Leo wysoki i juz sie nie miescil ale jeździliśmy w nim prawie do 2rż. Teraz stoi u rodzicow moich i tam sie przydaje. Jak sie ma juz jedno dziecko na stanie to latwiej jest pozniej w podejmowaniu decyzji i wie sie czego chce. Ja od razu celowalam w dobry wozek bo potem mozna za dobra kase nawet sprzedać i część sie zwraca.

Stary 2019-09-11, 19:13   #4813
LaLoca
Zakorzenienie

Pamiętam jak przed pierwszą ciąża ekscytowalam się wózkiem 🤣 czar prysł jak młoda wiecznie się w nim darła. Porażka.

LaLoca jest offline  
Stary 2019-09-11, 19:15   #4814
PatiPee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Pamiętam jak przed pierwszą ciąża ekscytowalam się wózkiem 🤣 czar prysł jak młoda wiecznie się w nim darła. Porażka.

Ojej, no slyszalam o takich ananaskach. Mam nadzieję, że Tymek bedzie jak jego brat. Wozić, Wozić, Wozić

Stary 2019-09-11, 19:35   #4815
ParoleParole
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Hej! Wpadłam tylko powiedzieć że urodziłam Mały ma już 1,5 tygodnia. Urodził się 1.09 o 20:43, 3990g i 60cm siłami natury. Indukcja trwała u mnie 3 dni i była koszmarem psychicznym,ale już sam poród bardzo dobrze wspominam. Ja czuje się super, nic mi nie doskwiera po porodzie i nacieciu. Ogólnie mąż się śmieje że gdyby nie był przy porodzie to by nie uwierzył że urodziłam bo w tak dobrej formie jestem

Pozdrawiam Was serdecznie ;*
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez sophie_12 Pokaż wiadomość
Hej, doradzcie dziewczęta U męża zdiagnozowano żylaki, w listopadzie kolejna wizyta u androloga, pewnie da skierowanie na operację. Potem trzeba poczekać na termin operacji. Chciałam w tym czasie i ja się przebadać, dziś byłam u gina. Odesłał mnie do kolegi z kliniki, jak spytałam czy warto robić teraz drożność to on nie zaleca. I już sama nie wiem. Czy czekać na operację i po niej dać nam czas kilka miesięcy i wtedy ewentualnie ruszyć do kliniki. Czy zacząć coś teraz robić. Nie chce tracić czasu, ale też nie wiem czy jest sens wydawania kasy na badania, bo może sama operacja naprawi problem.
Co byście zrobiły? Może poszukać innego gina, zobaczyć co on powie, czy się badać czy na razie czekać.

Ja bym nic nie robiła. Na wcześniejszym wątku staraczkowym jednej dziewczyny Maz miał taką operacje i chyba 3 miesiące później już kreski były

Stary 2019-09-11, 19:45   #4816
Dosialala
Rozeznanie

Cytat:
Szary

Nie wkręcaj sobie z tym że masz mało mleka bo wcale to nie musi być powód mała miała sprawdzane wędzidełko ? Czy odpowiednie chwyta i ssie ? Zanim zdecydujesz się na mm poradź CDL niż pediatry ( oni często g.. wiedzą o kp ) i nie pamiętam jak dziecko w takim wieku powinno przy przybierać ale dzieci kp przybierają skokowo więc czasem jest mniej czasem więcej

Podoba mi się ten segregator ale ja go chyba zamówię jak już znajdę

Cytat:
Bylismy w sklepie zamowic. Wzielam szary bo zieony wygladal tandetnie :/ niby okay ale na żywo to nie to. Załącznik 7690764

O faktycznie słaby ten zielony a na zdjęciu nawet nieźle wyglądał. Z kolei szary lepiej na tej focie niż poprzedniej.

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Bebetto bresso

Załącznik 7690765

Przyjaciółka ma taki tylko na szarym stelażu. Generalnie sobie chwali chociaż miała przygodę bo pękł jej stelaż trochę się złościła na bebetto za formę reklamacji ale mówi że i tak uwielbia ten wózek i jej Młoda też

Cytat:

Jestem pewna, ze wszystkie bedziecie juz niedługo wybierać wozki, jedne szybciej drugie pozniej. Absolutnie na 100procent

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Gryzia, haha. A ja jestem absolutnie na nie jesli chodzi o Ali. Zamowilam tam w zyciu 2 rzeczy. Lampkę i majty z dziurą :hahahaha: pozniej cos tam jeszcze chcialam ale maz mnie przeciagnal na druga stronę mocy i mi sie udzielilo. Wiec nawet gadzetow do domu nie zamawiam a co dopiero cos drogiego.

Hahahha też mam takie gacie z Ali

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline  
Stary 2019-09-11, 19:55   #4817
AnnLady
Zakorzenienie

Cytat:
Szary

Nie wkręcaj sobie z tym że masz mało mleka bo wcale to nie musi być powód mała miała sprawdzane wędzidełko ? Czy odpowiednie chwyta i ssie ? Zanim zdecydujesz się na mm poradź CDL niż pediatry ( oni często g.. wiedzą o kp ) i nie pamiętam jak dziecko w takim wieku powinno przy przybierać ale dzieci kp przybierają skokowo więc czasem jest mniej czasem więcej

Życzę aby szybko się przydał
Cytat:

Faktycznie ten zielony kiepsko wygląda na żywo
Cytat:
Bebetto bresso

Załącznik 7690765

Ładny
Cytat:
My mieliśmy czekać koło 5-6 tyg i dlatego zamówiliśmy w tamtym tyg a po 2 dniach zadzwonili ze był w hurtowni i zapraszają

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Właśnie sobie uświadomiłam, że moja koleżanka go ma i jest bardzo zadowolona wiec mam nadzieje ze Ty tez będziesz

U nas też podobnie było, a jeszcze w tym samym tygodniu zadzwonili że jest do odbioru.
Cytat:

Ja z ali jeszcze nic nie kupiłam

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Pamiętam jak przed pierwszą ciąża ekscytowalam się wózkiem czar prysł jak młoda wiecznie się w nim darła. Porażka.

Cytat:
Ojej, no slyszalam o takich ananaskach. Mam nadzieję, że Tymek bedzie jak jego brat. Wozić, Wozić, Wozić

Ja mam takiego ananasa w domu
Choć w spacerówce już jest lepiej, ale też bez przesady

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline  
Stary 2019-09-11, 20:05   #4818
EwelinciaLipiec
Zadomowienie

Mignelo mi gdzieś Madz88 że urodziłas. Gratuluję kochana 😍🥰 super że świetnie się czujesz,😘 ależ to zleciało.
Trzymaj teraz kciuki za październik 🤞

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Ultra synek jest praktycznie taki sam jak córka w tym okresie. Jak narazie bardzo niskoobslugowy, mam nadzieję że mu tak zostanie . Jest do niej bardzo podobny fizycznie, ma więcej włosów niż ona . Jest bardzo spokojny, dużo śpi, a jak nie śpi to albo chce się przytulać albo leży i się gapi na coś, wczoraj pół godziny patrzył się na poduszkę w kółka . Udało mi się już ich razem ustawić do spania, kładziemy się do łóżka ja karmie synka, mąż czyta bajki około 20.30 dzieci śpią a my z mężem mamy czas na domowe przyjemności sprzątanie, prasowanie. Noce też na luzie budzi się około 1.30 na jedzenie a jak się nie obudzi do tego czasu to go karmie przez sen, później odkładam do łóżeczka i następne karmienie około 5 i dosypia do 7.30-8. W dzień ma kilka krótkich drzemek i coraz dłuższe okresy aktywności. Fizjologiczne też jest jak córka bardzo dużo ulewa i robi kupę praktycznie po każdym karmieniu . Także mam klona sprzed 5 lat, oni nawet tyle samo ważyli urodzeniowo syn 3300 a córka 3350 ale ona z wieku ciąży dwa dni później niż on urodzona. I też ma suchą skórę jak córka.
Będzie dobrze najgorzej to się nastawić że będzie źle i słuchać "dobrych rad".

Dzieci Marzenie 🥰😍 wspaniale. Fajnie ze możecie spędzać z mężem czas wspólnie 🙂
EwelinciaLipiec jest offline  
Stary 2019-09-11, 20:28   #4819
Devileek
Zakorzenienie

GG do Devileek

Cytat:
Ja mialam stokke xplory v4 ze starszakiem i ja nie wiem, ale lubilam ta spacerowke bardziej niz ta "wieksza, lepszą kolejną". Mysle ,ze jak sie kupuje porzadny wozek to nie ma za bardzo powodow do narzekania a jak ktos kupi dziadowski to potem pińcet wozkow i taki efekt.
Ja musialam zmienic bo Leo wysoki i juz sie nie miescil ale jeździliśmy w nim prawie do 2rż. Teraz stoi u rodzicow moich i tam sie przydaje. Jak sie ma juz jedno dziecko na stanie to latwiej jest pozniej w podejmowaniu decyzji i wie sie czego chce. Ja od razu celowalam w dobry wozek bo potem mozna za dobra kase nawet sprzedać i część sie zwraca.

To prawda ja nie miałam drogiego pierwszego ale ogólnie nadal mi się podoba i wiem że jest wygodny na te moje nie równości . Teraz jak idę że spacerówka że skrętnymi kołami to nie raz mam problem z podjechaniem gdzieś czy wpadnę dziurę czy pobocze i mam problem wyjechać a z tamtym tak nie było ja miałam jedo bartatina alu plus czy jakoś tak :p

Stary 2019-09-11, 21:07   #4820
Nemmireth_
Zakorzenienie

Cytat:

Rzeczywiście ten szary na tym zdjęciu o wiele lepszy.

My mamy bebetto torino i o ile z gondoli byłam zadowolona tak spacerówka to dno. Kupowalismy używany. Okazało się że żeby rozłożyć oparcie to muszę się szarpać z nim jak głupia, a dodatkowo przy bujaniu Budka opada czekam na kase i zamawiam spacerowke inna. Tyle że boję się o koła. U nas drogi są takie super że czołg bebetto ledwo sobie radzi...

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka

Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
10tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline  
Stary 2019-09-12, 06:36   #4821
sophie_12
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Gratuluję Ja bym nic nie robiła. Na wcześniejszym wątku staraczkowym jednej dziewczyny Maz miał taką operacje i chyba 3 miesiące później już kreski były

Dzięki dziewczyny za rady, tak zrobię

sophie_12 jest offline  
Stary 2019-09-12, 07:35   #4822
Klusia91
Zakochana bez pamięci

Jeden dzień mnie nie było, a tu furki wjechały na wątek
Fajnie Jak mi się uda, to będę chyba celować w jakiś szary, żeby za szybko się nie brudził i z praktyki mojej siostry spacerówka oddzielnie
Stary 2019-09-12, 08:05   #4823
drocia
Zakorzenienie

Kamila, bez nerwow tam jakby mala byla glodna to raczej dalaby o tym znac ciaglym placzem. A nie ulewa jakos ostatnio? Moze poprostu wystarczy suplementacja zelazem... a w najgorszym razie, zawsze mozesz dokarmiac butla i sa smoczki, przy ktorych butla nie oznacza ze mala zaraz odrzuci piers

PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline  
Stary 2019-09-12, 09:57   #4824
UltraMarryna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Kamila, bez nerwow tam jakby mala byla glodna to raczej dalaby o tym znac ciaglym placzem. A nie ulewa jakos ostatnio? Moze poprostu wystarczy suplementacja zelazem... a w najgorszym razie, zawsze mozesz dokarmiac butla i sa smoczki, przy ktorych butla nie oznacza ze mala zaraz odrzuci piers

Drocia co tam u Was?

UltraMarryna jest offline  
Stary 2019-09-12, 10:24   #4825
Klusia91
Zakochana bez pamięci

Cichażabka Wiesz co? Jakoś tak ten Twój Avatar zapadł mi w głowie, że jak mijam jakiś podobny motocykl to mi przychodzisz do głowy
Możesz uznać mnie teraz za psychofankę

Zdałam sobie z tego sprawę idąc dzisiaj do pracy
Stary 2019-09-12, 10:44   #4826
krejzicatlady
Zadomowienie

Hej

Madz88 gratulacje

Ale dziś ujowa pogoda u mnie,najchętniej bym z pod kołdry nie wychodziła.

Coś czuję że @ dziś zawita, czuję jak mi tak wszystko "puchnie".

krejzicatlady jest teraz online  
Stary 2019-09-12, 10:48   #4827
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie

Cytat:
Przystawiaj częściej. Ilość pokarmu dopasuje się do potrzeb. A ulewa?

Nie ulewa wcale właśnie... Ostatnio tylko robi cyrki przy karmieniu, zwłaszcza jak jest śpiąca i nie chce jeść, jak tylko zasypia to ja karmie na spiocha bo tak by kolejne karmienia przesypiala...
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ten szary na tym zdjęciu o wiele lepszy.

My mamy bebetto torino i o ile z gondoli byłam zadowolona tak spacerówka to dno. Kupowalismy używany. Okazało się że żeby rozłożyć oparcie to muszę się szarpać z nim jak głupia, a dodatkowo przy bujaniu Budka opada czekam na kase i zamawiam spacerowke inna. Tyle że boję się o koła. U nas drogi są takie super że czołg bebetto ledwo sobie radzi...

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Też mamy bebetto Torino
Cytat:

Zobaczymy za 2tygodnie, jak nadal będzie mało przybierać to zrobimy badania. Ona właśnie nawet jak zaśnie bez jedzenia to nie budzi się sama po chwili tylko muszę sama ja przystawiac bo tak by spała kilka godzin..
Cała ciąże byłam pewna że nie chce kp żeby właśnie znów tego nie przechodzić a jak się zdecydowałam myśląc że będzie lepiej to dupa..
A co tam u was, dawno nic nie pisałaś

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline  
Stary 2019-09-12, 10:59   #4828
Robotek9
Wtajemniczenie

No wlasnie drocia melduj bo nie wiadomo nawet jak tam antos

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest teraz online  
Stary 2019-09-12, 11:06   #4829
drocia
Zakorzenienie

U nas... coz... ja od wrzesnia juz wrocilam do pracy, mlody siedzi z babcia i ogolnie do kitu. Od kwietnia jak ruszhly zeby mielismy problem z waga, bo jadl tylko w czasie drzemki a tak to nic, butle totalnie odrzucil. Do tego zaczal pelzac, wiec w lipcu wyszlo, ze od marca przytyl tylko 40 gram... oczywiscie problem z rozszerzaniem diety, bo nic totalnie nie chcial, lyzeczka to zlo... dopiero od lipca sie ruszylo i tak tkwimy poki co w papkach i powoli przechodzimy na kawalki, ale zciagle zapomina o tym, zeby ich nie polykac od razu... pozatym powoli do przodu, raczkuje, probuje chodzic i stawac... taki typowy roczniak, tylko Ze drobniutki

drocia jest offline  
Stary 2019-09-12, 11:08   #4830
Robotek9
Wtajemniczenie

Cytat:
U nas... coz... ja od wrzesnia juz wrocilam do pracy, mlody siedzi z babcia i ogolnie do kitu. Od kwietnia jak ruszhly zeby mielismy problem z waga, bo jadl tylko w czasie drzemki a tak to nic, butle totalnie odrzucil. Do tego zaczal pelzac, wiec w lipcu wyszlo, ze od marca przytyl tylko 40 gram... oczywiscie problem z rozszerzaniem diety, bo nic totalnie nie chcial, lyzeczka to zlo... dopiero od lipca sie ruszylo i tak tkwimy poki co w papkach i powoli przechodzimy na kawalki, ale zciagle zapomina o tym, zeby ich nie polykac od razu... pozatym powoli do przodu, raczkuje, probuje chodzic i stawac... taki typowy roczniak, tylko Ze drobniutki

O kurczaki to juz powrot do pracy jak to leci...

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości