Seks oralny - zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-14, 16:35   #61
Szatanka
Raczkowanie

Dot.: Sex oralny...co i jak??

Też tak myślę...i mam taką nadzieję
Czytałam gdzieś ,że dobrze jest właśnie polać naszego przyjeciela czymś co lubimy (czekolada, lody, jakiś jogurt) i bawić się w zlizywanie i za każdym razem dobrze jest troche tego ująć by umożliwić polubienie go poprzez hmmm...kojarzenie go z dobrą rzeczą(?). Nie wiem czy tak było to napisane, określiłam to tak jak i mnie się wydaje.
Poza tym fajna zabawa z tym jest

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 12:42   #62
little.b.blue
Zakorzenienie

ja to zrobiłam mojemu Miśkowi jakieś 2 razy... ale wydaje mi się, że nie sprawiam mu tym przyjemności i teraz jakoś głupio mi/ wstydzę się znów to robić...
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 15:43   #63
DJ_T
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Sex oralny...co i jak??

nie masz sie czego bać. spróbuj jeszcze raz i patrz na jego reakcje. poinstruuj sie radami z tego forum. tak aż zobaczysz na jego twarzy zadowolenie.
DJ_T jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:09   #64
Zbyt_Pozytywna
Przyczajenie

Ym.
instrukcję obsłygi sądzę że da Ci Twój facet.
Chciałabym zaznaczyć, że poznawanie seksu z partnerem to moim skromnym zdaniem również rozmowa, bo chyba możecie miedzy sobną wymienic poglądy, co się podoba bardziej, mniej.
Jak przełamac się... tego Ci nie powiem.
Indywidualna sprawa.
Ale 'w jaki sposob' ... jesli Twoj facet wie ze to Twoj pierwszy raz napewno powie Ci jak by chcial zeby to wygladalo.

Chyba ze on jescze nie dostawal wczesniej takich pieszczot.
pozdrawiam.
Stary 2007-07-22, 19:36   #65
77Misia
Raczkowanie

Spytaj sie swojego chlopaka czego chce...wtedy bedzie mu najlepiej gdy spelnisz jego zachcianki
Stary 2007-08-15, 18:15   #66
st_ella
Wtajemniczenie

Dla mnie najważniejsze aby był umyty
i może nie ogolony ale podstrzyżony bez kłębów włosów które zostaną mi w ustach

i rozumiem dziewczyny nie każda musi to lubić.
ja robiłam okazjonalnie ... i tak naprawdę nie wiem czy dobrze

st_ella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:10   #67
aneciak_:)
Przyczajenie

Hm pamietam jak ja pierwszy raz przybierałam sie do tego aby zrobic mojemu TZ dobrze ustami... to było przybieranie sie doslownie jak "pies do jeża" co się do "niego" zbliżyłam to zaraz sie oddalałam zupełnie jakby miał mnie zaatakować czy coś w tym stylu Ale jakiś czas po tych "podchodach" gdy lezeliśmy sobie w łóżceczku odladając jakiś film zaczęłam go całować od ust w dół, dół,...i jakoś poszło i nigdy nie zapomne tego jak mój TZ wtedy mruczał coś pięknego...
Myślę że dużo rolą w moim przypadku odegrało to, że mój TZ nigdy nie nalegał na to abym ja mu "to" zrobiła, wręcz przeciwnie to ja czułam sie trochę nie swojo bo on jest jakby to napisać "miłośniekiem minetki"
W każdym razie najważniejsze jest to, że NIC NA SIŁE.
Stary 2007-08-24, 17:58   #68
Gosiaczek-pl
Przyczajenie

GG do Gosiaczek-pl

Ja rowniez naleze do zwolenniczek seksu oralnego. Jest po prostu cudowny. Tyle, ze mam pewien problem: juz wiele razy piescilam tak mojego TZ, niestety nigdy nie udalo mi sie go doprowadzic do orgazmu, bardzo tego chcialam, ale po pewnym czasie nie mialam juz sily Z tego co pisaly niektore Wizazanki wydaje mi sie ze robilam to w miare dobrze. Moj TZ staral mi sie to zawsze wytlumaczyc ze (jak to on okresla) jest dlugodystansowcem Nie wiem czy rzeczywiscie tak jest czy ja po prostu cos zle robie? Mialyscie podobny problem?
Pozdrawiam
Gosiaczek-pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:26   #69
axelka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
o kurcze... ale opis! A ja sie z moim TŻ dopiero jutro będę widziec... to niesprawiedliwe!
ja za 8 dni

Cytat:
Napisane przez Iguśka Pokaż wiadomość
ja sie dzisiaj przełamałam i zrobiłam to swojemu TŻ, ale juz chyba wiecej tego nie zrobie tak sie starałam a on nawet do orgazmu nie doszedł... Po wszystkim aż mi sie głupio zrobiło ze taka cienka jestem...ehhh beznadzieja...
jakos 20% facetow nie potrafi dojsc w czasie seksu oralnego niezaleznie od partnerki , wiec sie nie przejmuj.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek-pl Pokaż wiadomość
Ja rowniez naleze do zwolenniczek seksu oralnego. Jest po prostu cudowny. Tyle, ze mam pewien problem: juz wiele razy piescilam tak mojego TZ, niestety nigdy nie udalo mi sie go doprowadzic do orgazmu, bardzo tego chcialam, ale po pewnym czasie nie mialam juz sily Z tego co pisaly niektore Wizazanki wydaje mi sie ze robilam to w miare dobrze. Moj TZ staral mi sie to zawsze wytlumaczyc ze (jak to on okresla) jest dlugodystansowcem Nie wiem czy rzeczywiscie tak jest czy ja po prostu cos zle robie? Mialyscie podobny problem?
Pozdrawiam

ja wyzej o tym napisalam ,czytalam to na stronie durexa,

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-09-03 o 00:20 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
axelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:13   #70
Celestia
Zakorzenienie

O rany jak sobie przypomnę gdy kiedyś pierwszy raz pieścilam chłopaka ustami to był to kompletny niewypał

Teraz jestem z tz, ktoremu uwielbiam to robić i jakoś za kazdym razem on dostaje orgazmu bardzo mnie to cieszy, ze moge mu sprawić przyjemnosc, po czym mam ochotę mu to robić jeszcze częsciej.
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:17   #71
molla
Przyczajenie

ja mam ochotę to zrobić, ale powiedzcie mi jeśli jedna rączka zajęta....to co w tym czasie zrobić z drugą? hehe
molla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:47   #72
Agaaa-a
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tinkaaa Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, jak mozna sie czegos brzydzic w lozku. Jezeli jestem z kims kogo kocham, kto mnie podnieca, to nie mam zadnych oporow (a wrecz przeciwnie),z dotykaniem kazdej czesci kochanego cialka.
A to,ze ktos sie czegos brzydzi w lozku swiadczy wylacznie o niedojrzalosci seksualnej
Uprawiam milosc francuska z moim mezczyzna nie dlatego,ze chce mu "zrobic dobrze" i "wykazac sie" jako dobra kochanka, ale dlatego ze mnie samą to cholernie podnieca. W sexie spontanicznosc to podstawa
Nie wiem czego nie rozumiesz . Nie każda dziewczyna jest dojrzała emocjonalnie do takich pieszczot . Teraz 10 i 12 latki mają chłopaków( i bardzo ich kochają - zapewniam Cię) , uważasz , że taka dziewczynka emocjonalnie poradzi sobie z takimi pieszczotami . ? Na takie pieszczoty trzeba czasu i jednym to przychodzi w wieku 15 lat u innnych w wieku 20 a u innych w wieku 28 lat . I nie widzę w tym nic złego.
Seksu oraz odkrywania własnego ciała oraz ciała partnera uczymy się całe życie .

[QUOTE=axelka;5088505]
Cytat:
Napisane przez Gosiaczek-pl Pokaż wiadomość
Pozdrawiam

ja wyzej o tym napisalam ,czytalam to na stronie durexa,
Rzeczywiscie tak jest , jedni potrafia kochac sie przez godzine , dwie i nie dochadzą a inni dochodzą w ciągu minuty, 3 lub 5.
Ma to swoje plusy i minusy

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-09-03 o 00:21 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:33   #73
Celestia
Zakorzenienie

to prawda, dlatego Gosiaczku nie masz się czym przejmować
Stary 2007-08-28, 18:53   #74
axelka
Raczkowanie

a wogole polykacie dziewczyny czy tez nie? jak nie to co robicie z tym fantem?

,,Always look on the bright side of life''

Gruuuubas !

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
axelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 19:06   #75
Celestia
Zakorzenienie

ja zawsze polykam.
Stary 2007-08-28, 19:54   #76
Hanuszka_
Raczkowanie

GG do Hanuszka_

a ja wam powiem ze kazdy facet jest bardzo wdzieczny kiedy zajmiecie sie nim po francusku... kazda nieumiejetnosc tez wam wybacza (tylko nie gryzcie)_ w koncu jak sie mamy tego nauczyc

praktyka czyni mistrza moje drogie panie
Stary 2007-08-30, 18:58   #77
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

ja tez nie umiem nie umialam i chyba sie nie naucze

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-04-26 o 09:52
olkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:59   #78
molla
Przyczajenie

nikt mi nie odpowiada na moje wcześniejsze pytanko... dlaczego? pomożcie poczuć się facetowi w mojej obecności jak w niebie. co mam robić z drugą rączką skoro jedna będzie zajęta?? wiecie czym to kto mi doradzi? to będzie mój pierwszy raz i wiecie że chcę dobrze wypaść...
Stary 2007-08-31, 15:33   #79
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez molla Pokaż wiadomość
nikt mi nie odpowiada na moje wcześniejsze pytanko... dlaczego? pomożcie poczuć się facetowi w mojej obecności jak w niebie. co mam robić z drugą rączką skoro jedna będzie zajęta?? wiecie czym to kto mi doradzi? to będzie mój pierwszy raz i wiecie że chcę dobrze wypaść...
hmm ja to zazwyczaj dotykam drugą ręką jego posladków, albo masuję jąderka albo samą siebie
Stary 2007-08-31, 17:01   #80
molla
Przyczajenie

dziękuję bardzo za odpowiedź
Stary 2007-08-31, 18:22   #81
Celestia
Zakorzenienie

proszę bardzo
Stary 2007-09-01, 20:57   #82
lineska
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez axelka Pokaż wiadomość
a wogole polykacie dziewczyny czy tez nie? jak nie to co robicie z tym fantem?
jakoś nie mogę zdobyć się na połykanie więc gdy tylko poczuję że to już - wyjmuję z buzi i dokańczam ręką
lineska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:31   #83
Magnolia_83
Rozeznanie

heh to pomyslcie jaki ja miałam stres jak próbowałam tego po raz pierwszy... nie dosc że pierwszy raz to jeszcze aparat na zębach nosze
W jedna noc chyba osiwiałam ze strachu żeby mu tam czegos nie uszkodzic nie zahaczyc o zamki hehe a przy okazji przyjemnosc.
Śmiejemy sie teraz razem że jak mi zdejmą to bedzie hulaj dusza piekła nie ma

Cytat:
Napisane przez molla Pokaż wiadomość
molla to proste możesz sie drugą ręką oprzeć np. o jego udo, zależy w jakiej pozycji możesz głaskać jego nogę, możesz pomasować mu jąderka albo po prostu pracować obiema rękami
Uda sie zobaczysz, nikt nie jest doskonały w tym co robi od samego początku.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-09-03 o 00:30 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
Magnolia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:15   #84
molla
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
molla to proste możesz sie drugą ręką oprzeć np. o jego udo, zależy w jakiej pozycji możesz głaskać jego nogę, możesz pomasować mu jąderka albo po prostu pracować obiema rękami
Uda sie zobaczysz, nikt nie jest doskonały w tym co robi od samego początku.

Dziękuję...miarka się przebrała...zdenerwował mnie i niech już na nic nie liczy. chyba muszę poczekać na kogoś innego
Stary 2007-09-02, 12:15   #85
Djapira
Zadomowienie

Hmm, moze ja jestem jakas lewa, ale moj facet, kiedy mnie lize itp nie sprawia mi przyjemnosci

Djapira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 21:24   #86
7BadAngel7
Przyczajenie

Ja powiem tak. Od jakiegoś czasu współżyłam z chłopakiem i pewnego razu zaczelismy sex oralny. On bardzo mnie zadowolił. Ja też chciałam mu się odwdzięczyć jednak typowa klapa gdy zabrałam się do rzeczy on powiedział że woli głębiej wtedy ja mu grzecznie odpowiedziałam że nie moge za bardzo bo się będę dusiła... powiedział ok i dalej robie swoje a on mi na to że troche wolno chłopacy wolą szybciej jednak mnie to krępowało i zrezygnowana powiedziałam że niech sobie znajdzie lodziare jakąś jak mu nie pasuje wiem że wybuchłam ale naprawde mnie zdenerwowało to że się starałam a on tego nie potrafił docenić i chciał więcej. Wczoraj znowu wręcz mnie błagał o lodzika... więc się zgodziłam i znowu KLAPA!!!! wzięłam połowe do ust a połowę objęłam ręką i powoli ja przesuwałam jednak jemu znowu nie było dbrze bo chciał żebym bardziej dynamicznie przesuwała rękę... wtedy wstałam i powiedziałam że mam już dosyć jego wymagań że nie jestem w tym dobra i nigdy nie będę nie wspomne już jak mi smutno z tego powodu.... chciałabym mu zrobić przyjemność ale poprostu tego nie umiem i mu powiedziałam że chce dobrze a on zawsze ma jakieś HALO i mnie to dobija wtedy on powiedział że chyba dobrze że mi daje wskazówki. Jednak ja czułam się poniżona ...
7BadAngel7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 21:34   #87
blue _eyes
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 7BadAngel7 Pokaż wiadomość
Ja powiem tak. Od jakiegoś czasu współżyłam z chłopakiem i pewnego razu zaczelismy sex oralny. On bardzo mnie zadowolił. Ja też chciałam mu się odwdzięczyć jednak typowa klapa gdy zabrałam się do rzeczy on powiedział że woli głębiej wtedy ja mu grzecznie odpowiedziałam że nie moge za bardzo bo się będę dusiła... powiedział ok i dalej robie swoje a on mi na to że troche wolno chłopacy wolą szybciej jednak mnie to krępowało i zrezygnowana powiedziałam że niech sobie znajdzie lodziare jakąś jak mu nie pasuje wiem że wybuchłam ale naprawde mnie zdenerwowało to że się starałam a on tego nie potrafił docenić i chciał więcej. Wczoraj znowu wręcz mnie błagał o lodzika... więc się zgodziłam i znowu KLAPA!!!! wzięłam połowe do ust a połowę objęłam ręką i powoli ja przesuwałam jednak jemu znowu nie było dbrze bo chciał żebym bardziej dynamicznie przesuwała rękę... wtedy wstałam i powiedziałam że mam już dosyć jego wymagań że nie jestem w tym dobra i nigdy nie będę nie wspomne już jak mi smutno z tego powodu.... chciałabym mu zrobić przyjemność ale poprostu tego nie umiem i mu powiedziałam że chce dobrze a on zawsze ma jakieś HALO i mnie to dobija wtedy on powiedział że chyba dobrze że mi daje wskazówki. Jednak ja czułam się poniżona ...
nie dziwie ci sie ze jest ci przykro. Nawet nie wiem co ci doradzic i jak cie pocieszyc bo sama bym sie zaplakala z tego powodu. Moze narazie daj sobie spokoj z takim zadawalaniem. Skoro jego to nie podnieca...

blue _eyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:30   #88
uknow
Wtajemniczenie

Hmm, moze ja jestem jakas lewa, ale moj facet, kiedy mnie lize itp nie sprawia mi przyjemnosci

hm,widocznie to dla ciebie za delikatne pieszczoty.
ja tez wole cos mocniejszego, np palce sa extra

tak swoja droga to TZ ostatnio namowil mnie na 69 i coz.. jest ok,ale wole chyba tradycyjnie, coz, nie mam podzielnosci uwagi

sama, lecz nigdy samotna
uknow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:06   #89
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 7BadAngel7 Pokaż wiadomość
Jeżeli nie masz na to ochoty, to się nie zmuszaj. Jeżeli masz - nie zniechęcaj się. Dobrze, że chłopak daje Ci wskazowki, tylko może robi to mało delikatnie Powiedz mu o tym. Powinien docenić Twoje wysiłki, żeby sprawić mu przyjemność.
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 21:03   #90
makaronik922
Przyczajenie

Mam takie pytanko... jakis miesiac temu uprawiałam sex oralny. i Chciałam się dowiedziec czy uprawiajac go mogłam zajsc w ciąze bo bardzo się boję, a i czy nie jestem za młoda na uprawianie go (mam 15 lat) proszę o szybką odpowiedz
makaronik922 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fellatio, oral b, seks, seks oralny

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości