Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-01-06, 09:19   #1201
kinusia08
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: Sposoby na 鄴速e/rude w這sy po rozja郾ianiu

Cze嗆 wszystkim!

Przez rok farbowa豉m czyst henn na rudo, w這sy prze篡造 dekoloryzacje, rozja郾ianie, k徙iel rozja郾iaj帷a i farb. Niestety w miejscu gdzie henna by豉 na naturalnym odroscie mocno sie trzyma i mam na g這wie rudy pasek... jak my郵icie jaka farba mo積a by to zakry? 8.1? A moze go喚bi popiel? Macie jakies pomys造?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9493.jpg (89,8 KB, 30 za豉dowa)
kinusia08 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-01-13, 23:43   #1202
angelag20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam was dziewczyny my郵 瞠 pomo瞠cie mi doradzicie z kolorem bez efekt闚 szokujacych co zaistnia造 na miojej g這wie...np zielony... Uraz do dzi dnia... Do sedna kiedy uzyska豉m na w這skach kolor zielonego dojrza貫go glona po farb 8.1 preference udalam si do fryzjera kolor zosta 軼i庵ni皻y po czym uzyska豉m 鄴速e tony na w這skach wizyta nast瘼na tonowanie 8.1 +7.1 bbcos kolor pi瘯ny aleeeee po kilku myciach w這sy nabieraj pi瘯nych 鄴速ych tonacji...man ju do嗆 zieleni i 鄴販i kt鏎a mnie prze郵aduje od d逝窺zego czasu.. Moim celem jest osi庵ni璚ie ch這dnego blondu na poziomie 7.. Moje w這sy naturalne to ciemny blond ale za nic nie s逝膨 mi tonacje ciep貫 幢e si naprawd czuje niczym Ania tylko piegow mi brak... Postanowi豉m zakupi farce 7.13 garnier olia pi瘯ny kolor mia豉m go jaki czas no ale ale ale ale bez komentarza... Wczoraj oddzielilam pasmo w這s闚 test... Iiiii ku moim oczom i przygl康aniu z ka盥ej strony ja widz zielony zgnity glon... Przynajmniej tak mi si wydawa這... Wystaszona zrezygnowa豉m i teraz mam dylemat odrost 5 mies nie farbowany i co dalej jaka farba pom騜cie kobitki.... Bo ja ju nie mam si a jasny blond jest okropny jak dla mnie wygl康am jak widmo bez wyrazu... Co dalej... Excellence? 7? Man gesia sk鏎 na plecach jak pomy郵 o glonie... Pomocy!!!! Bardzo bym by豉 wdzi璚zna za jak kolwiek rad.. Pozdrawiam... Mog doda zdiecia aktualnie moich w這sk闚

.
angelag20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-01-13, 23:53   #1203
angelag20
Przyczajenie

Myslam tylko fryzjer mi pomo瞠 alleee tu w mojej miejscowo軼i jest tragedia jak nie ruda wiewi鏎e mam na g這wie to do innego salonu strach wej嗆 z czym tym razem wyjd.... Nie ufam im poprostu... Do陰czam pasmo kt鏎e uzyska豉m po farb Garnier 7.13... Ja tego zielonego Pana dostegrzam chyba 瞠 mi si wydaje... Prosz o rad..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190114_004733.jpg (73,3 KB, 36 za豉dowa)
Stary 2019-01-13, 23:55   #1204
angelag20
Przyczajenie

Nie nie wydaje mi si glon!!! Oo matko dobrze ze to tylko pasmo w這s闚...
Stary 2019-01-13, 23:56   #1205
angelag20
Przyczajenie

Zale篡 pod jakim kontem 鈍iat豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190114_004842.jpg (32,4 KB, 26 za豉dowa)
Stary 2019-01-14, 00:03   #1206
angelag20
Przyczajenie

Witam.. Mam podobny problem... Z henna nie mia豉m doczynienia... Ale jak nie z wiewi鏎ka walcz to z glonem a teraz 鄴速e tony po po Popielatej farbie i strach po這篡 ch這dny odcie co po te軼ie Garnier 7.13 po obejrzeniu pasma oooo jesttty... Witam... Noi s豉bo軼i cz這wieka 豉pi co dalej... 😪😪😪 Je郵i by si chcia豉 pozby tego 鄴速ka tak ja tonowalam mega 皋ry kolor proponuj farb bbcos innovation ivo nigdy nie wysz造 zielone ch這dny kolor pi瘯ny noo aleeee w napewno poziom 8 i 9 maja tony 鄴速e nie wiem jak 10 oraz poziom 7...nie ma napewno ton闚 glina s Popielate naturalne bez efekt闚 szokujacych... Pozdrawiam
Stary 2019-01-20, 09:22   #1207
pseudofeministka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 055

sub

Dok豉dka: Perfumy, minera造, podk豉dy, hybrydy, kosmetyki do w這s闚:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-28, 21:26   #1208
Skunksik93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dziewczyny, kt鏎e s bardziej do鈍iadczone w koloryzacji prosz o pomoc!!!!
Pod koniec listopada udalam si do jednego z najbardziej renomowanych fryzjer闚 w moim miejscie. Naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni ciemny blond. Musia豉m w這sy zafarbowac gdy licznie pojawia造 si ju siwe pasma. Zdecydowa豉m si na podobny kolor. Fryzjerka stwierdzi豉 瞠 w這sy s przesuszone i lekko zniszczone wi璚 na pewno nie radzi豉 by ja郾iejszego. Ok. Mo瞠 by podobny... Wysz豉m z ciemno br您owymi w這sami i tekstem na odchodne, 瞠 jeszcze mi wyja郾ieja (?!).
Kilka dni temu by豉m w tym samym salonie lecz u innej fryzjerki. Poprosi豉m 瞠by zafarbowala na ja郾iejszy odcie gdy ten jest o wiele za ciemny, nie s逝篡 mi, a w dodatku wygl康am przez niego na chora (uwydatnione cienie pod oczami).
Zaproponowa豉 podobny kolor do mojego naturalnego. Zastrzegla 瞠 ten kolor ma tendencj do miedzianej powiaty. My郵 sobie ok... W sumie to nawet przez g這w przesz豉 mi mied. No i sko鎍zy這 si niestety rudym odrostem i miedziana reszta.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Skunksik93 Poka wiadomo嗆
Pod koniec listopada udalam si do jednego z najbardziej renomowanych fryzjer闚 w moim miejscie. Naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni ciemny blond. Musia豉m w這sy zafarbowac gdy licznie pojawia造 si ju siwe pasma. Zdecydowa豉m si na podobny kolor. Fryzjerka stwierdzi豉 瞠 w這sy s przesuszone i lekko zniszczone wi璚 na pewno nie radzi豉 by ja郾iejszego. Ok. Mo瞠 by podobny... Wysz豉m z ciemno br您owymi w這sami i tekstem na odchodne, 瞠 jeszcze mi wyja郾ieja (?!).
Kilka dni temu by豉m w tym samym salonie lecz u innej fryzjerki. Poprosi豉m 瞠by zafarbowala na ja郾iejszy odcie gdy ten jest o wiele za ciemny, nie s逝篡 mi, a w dodatku wygl康am przez niego na chora (uwydatnione cienie pod oczami).
Zaproponowa豉 podobny kolor do mojego naturalnego. Zastrzegla 瞠 ten kolor ma tendencj do miedzianej powiaty. My郵 sobie ok... W sumie to nawet przez g這w przesz豉 mi mied. No i sko鎍zy這 si niestety rudym odrostem i miedziana reszta.

Doda豚ym zdj璚ie ale niestety jest zbyt du瞠 na t stron. Generalnie chodzi o to 瞠 odrost jest wr璚z marchewkowy.

Skunksik93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-28, 21:32   #1209
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 260

Cytat:

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Doda豚ym zdj璚ie ale niestety jest zbyt du瞠 na t stron. Generalnie chodzi o to 瞠 odrost jest wr璚z marchewkowy.

Reklamuj. Je郵i wygl康a to nieestetycznie, to chyba nie tak powinno si wychodzi od fryzjera, kt鏎emu p豉ci si za us逝g. Piszesz, 瞠 miedziana miala by po鈍iata, a nie sam rudy kolor.
Ja bym 膨da豉 korekty koloru albo zwrotu przynajmniej cz窷ci koszt闚. A jak nie, to wstawi豉bym opini ze zdj璚iem do Internetu. Ale ju tyle mnie spotka這 przyg鏚 z fryzjerami, 瞠 w tym momencie si ju nie patyczkuj.

Stary 2019-02-28, 22:35   #1210
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:

Doskonale Cie rozumiem. Widocznie albo nalozyla rozjasniacz albo uzyla zbyt wysokiego stezenia oksydantu z farba albo za dlugo trzymala.

Ciesz sie, ze odrost masz taki. Ja mam blond-marchewkowe wlosy praktycznie na calej dlugosci, gdzie z moja chlodna cera nie wyglada to za ciekawie, ale mam w miare dobra odzywke ktora fajnie gasi mi to wszystko, a mialo byc sombre i bezowy, chlodny blond na dlugosci.

Odnosnie odrostu dopoki nie znajdziesz innego fryzjera (ja bym do obecnego nie poszla, bo widac juz na wstepie, ze nie znaja sie na rzeczy i nie wiem czy zrobia Ci korekte tak jak chcesz) to takie rudosci dobrze beda sie tonowaly niebieskim pigmentem. A jak masz ciemne wlosy na dlugosci to u Ciebie odejda problemy z powstaniem glona jak w przypadku blondynek.

Fanola No Orange ma zarowno szampon jak i maske z niebieskim pigmentem, wiec warto kupic. Nie celuj w szampony, odzywki, maski z fioletowym pigmentem bo i tak Ci tego nie zniweluja.

Dok豉dka: Perfumy, minera造, podk豉dy, hybrydy, kosmetyki do w這s闚:Jantar, Anwen, Oleje.

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-02-28 o 22:36
Stary 2019-03-02, 00:09   #1211
VIKTORYNKA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Czy takie w這sy nadaj si do rozja郾iania?

Prosze o pomoc, sama nie jestem w stanie przeanalizowac co powinnam zrobic, a nie mam budzetu by zrobic to profesjonalnie (fryzjer) kilka miesi璚y temu rozjasnialam i farbowalam wlosy (z ciemnego blondu na zwykly blond ale wysze odcien rudego) i w styczniu zafarbowalam znowu na blond. Uzywalam plukanek zeby zneutralizowac brzydki kolor i wydaje mi sie, ze ta farba mogla sie juz splukac, bo sa rudawe a w nienaturalnym swietle zielone. Bardzo chcia豉bym je rozja郾i i zrobic efekt naturalnego blondu wiec kupilam farbe z rozjasnianiem z Pallette oraz toner by uzyskac platynowy odcien z Syoss. I teraz moje pytanie, jesli mam okol 8cm odrosty (nie sa zbyt widoczne, nie kontrastuja z rozjasnianymi) to moge nalozyc ta farbe z rozjasniaczem, czy nic z tego nie b璠zie? Prosze w zwiazku z tym o jakiekolwiek rady, bo pomimo, ze przejrzalam wiele watkow dotyczacych rozjasnianja farbowanych wlosow nie uzyska豉m satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.
VIKTORYNKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-05, 15:11   #1212
avrilla94
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96
Jak pozby si rudych i 鄴速ych w這s闚

Witam, dawno mnie tu nie by這 Niestety zn闚 to zrobi豉m co kilka lat temu, rozja郾i豉m sama w這sy. Na pocz徠ek u篡豉m farby Loreal ombre, wysz這 nawet ok, tylko uzna豉m 瞠 jest zbyt rudo, i tu by m鎩 b陰d, tym razem u篡豉m Garniera 110 i wysz這... jeszcze bardziej pomara鎍zowo i 鄴速o, w za陰czniku zdj璚ia moich w這s闚 obecnie i farb jakie u篡豉m. Zale瘸這 mi na efekcie ombre, a mam nie wiem co Zastanawiam si co mog teraz u篡, my郵a貫m nad tonerem firmy bblond, tylko nad platyn to szary wychodzi bardzo szaro. Nie musz mie jednolitych w這s闚, mog mie ciemniejsze pasma, ale oby nie 鄴速e czy rude. A ps. Nie mog p鎩嗆 do fryzjera bo wszystkie polskie fryzjerki w moim mie軼ie maj zaj皻e terminy, najwcze郾iej pod koniec sierpnia :/ (mieszkam zza granic) Dziewczyny doradzcie bo ju si boj cokolwiek u篡wa.
avrilla94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-05, 19:44   #1213
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 552
Dot.: Jak pozby si rudych i 鄴速ych w這s闚

Cytat:
Napisane przez avrilla94 Poka wiadomo嗆
Witam, dawno mnie tu nie by這 Niestety zn闚 to zrobi豉m co kilka lat temu, rozja郾i豉m sama w這sy. Na pocz徠ek u篡豉m farby Loreal ombre, wysz這 nawet ok, tylko uzna豉m 瞠 jest zbyt rudo, i tu by m鎩 b陰d, tym razem u篡豉m Garniera 110 i wysz這... jeszcze bardziej pomara鎍zowo i 鄴速o, w za陰czniku zdj璚ia moich w這s闚 obecnie i farb jakie u篡豉m. Zale瘸這 mi na efekcie ombre, a mam nie wiem co Zastanawiam si co mog teraz u篡, my郵a貫m nad tonerem firmy bblond, tylko nad platyn to szary wychodzi bardzo szaro. Nie musz mie jednolitych w這s闚, mog mie ciemniejsze pasma, ale oby nie 鄴速e czy rude. A ps. Nie mog p鎩嗆 do fryzjera bo wszystkie polskie fryzjerki w moim mie軼ie maj zaj皻e terminy, najwcze郾iej pod koniec sierpnia :/ (mieszkam zza granic) Dziewczyny doradzcie bo ju si boj cokolwiek u篡wa.

Blond bunny kiedys sie wypowiadala na temat tonowana rudosci i zoltka przesylam jej linka do stergo bloga.Mam nadzieje ze pomoga Tobie jej wpisy.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2013/02/tonery.html

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2019-08-05 o 19:50
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 552 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-05, 20:10   #1214
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dot.: Jak pozby si rudych i 鄴速ych w這s闚

Cytat:
Napisane przez avrilla94 Poka wiadomo嗆

Ombre z Loreala daje fajny efekt, ale to slaby rozjasniacz, na ciemnych wlosach rozjasni niestety do rudosci ewentualnie do pomaranczowej zolci. Nie da np. ladnego bezowego blondu, widniejacego na opakowaniu ( zreszta zaden rozjasniacz tego nie da).

W sumie wyjsc masz kilka , niestety nie widze zdjec, wiec ciezko cos powiedziec, ale jezeli masz rude wlosy po tym rozjasnianiu to kup szampon/odzywke z niebieskim barwnikiem. Jezeli masz rude i zolte, to najlepiej uzyc najpierw szamponu /odzywki z fioletowym barwnikiem , a pozniej odzywki z niebieskim barwnikiem (zmiejsza ryzyko powstania zieleni , gdyz niebieski + zolty = zielony). Jezeli amsz zolte to wtedy fioletowy szampon.

Jezeli to nie pomoze i nie stonuje to wtedy najlepiej rozjasnic wlosy do jasnego zoltego i tonowac fioletowym szamponem, ale ja zalecam udac sie do fryzjera zeby rozjasnil wlosy, bo jak cos spierniczysz to ciezko to bedzie odkrecic, w koncu to rozjasniacz.

Ewentualnie sama mozesz jeszcze sprobowac uratowac to farba rozjasniajaca o ile kondycja Twoich wlosow na to pozwala , bo taka zywkla farba raczej nie wyrowna Ci tego i nie pozbedziesz sie tych kolorow.

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-08-05 o 20:19
Stary 2019-08-21, 10:52   #1215
lolita180
Przyczajenie

Witam, czy kto tu jeszcze zagl康a i m鏬豚y mi pom鏂? W ostatnim czasie du穎 przeczyta豉m blog闚, opinii, porad na temat rozja郾iania a raczej jak wyczarowa ch這dny popielaty blond na w這sach. Nie chc ju farbowa u fryzjerki bo mam wra瞠nie 瞠 jej zadaniem jest wyci庵ni璚ie tylko kasy.

Przejd teraz do moich w這s闚. W skr鏂ie:

1. W這sy po przej軼iach, rozja郾iaczach

2. Przez kilka lat farbowane sombre. U g鏎y ciemny blond, na dole jasny, ch這dny kolor kt鏎y oczywi軼ie po pewnym czasie wyp逝kiwa si.

3. Moje w這sy maj tendencj do wpadania w rudo軼i

4. Obecnie mam na g這wie 4 kolory

5. Miesi帷 temu fryzjerka na這篡豉 mi natur alfaparf poziom 8 z wod 6 by rozja郾i. 1-2 tony ja郾iejsze, ale.obecnoe od s這鎍a wpada w rudo軼i. Ko鎍e melaksowala t sam farba- tak mi si wydaje.

6. Ko鎍闚ki mam na poziomie 10 my郵, z przeb造skiem jasnych, bia造ch. Wysokoporowane, suche, zniszczone. Od nasady odrost 1 cm- kolor mysi z przewag siwych niestety. Po 鈔odku my郵 瞠 odcie 7-8 wpadaj帷y w rudy.

Przechodz帷 do meritum.

Moim celem jest rozja郾ienie 鈔odka na pocz徠ek, by zla造 si kolorystycznie z do貫m. Nie chc u篡wa rozjasniacza. Chcia豉m nalozyc alfaparf 9.21 ew. P馧 na p馧 9.1 z wod 9. Te same kolory na ko鎍e ale z wod 3 by stonowa, nada bardziej ch這dny odcie , ujednolici.

Z odrostem chce poczeka z miesi帷 i wtedy mo瞠 na這篡 11.11 z wod 12?

Po prostu z uwagi na to 瞠 mam siwe ju w這sy nie chce mie sombre, tylko ca貫 w這sy blond na poziomie 9, ch這dny, popielaty, nie za jasny bo wydaje mi si 瞠 siwe w這sy b璠 mnie widoczne.

Poradzicie prosz? Czy dobrze kombinuje?

W za陰czniku zdj璚ia obecnego koloru miszasz na mojej g這wie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190820_144401.jpg (152,6 KB, 6 za豉dowa)
lolita180 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-21, 10:55   #1216
lolita180
Przyczajenie

Dodaje kolejne zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190820_144214.jpg (110,6 KB, 5 za豉dowa)
lolita180 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-27, 13:24   #1217
piorunek_01
Atakuj帷a

Wiadomo軼i: 78

ja ostatnio by豉m u fryzjerki kt鏎a mia豉 mi doda koloru do w這s闚.. takiego brzoskwiniowego a walne豉 mi 6 rudych i wielkich pasemek po 鈔odku g這wy... po dekoloryzacji, tonerach i farbie sa one obecnie 鄴速e o.O, reszta w這s闚 przez ni doszczetnie spalona ale w do嗆 jednolitym kolorze, wi璚 wola豉bym unikn望 malowania w這s闚. macie jakie obcykane opcje? czy takich efektach mog waln望 sobie joasie niebiesk czy lepiej co innego bez sls闚 itp? ://

Tagi
#blonde #rozjasnianie, blond, farba, farbowanie, miedziane, ombre farbowanie, pomaranczowe, pomara鎍zowe, popiel, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rude, rude w這sy, w這sy, w這sy rozja郾iane, w這sy rude, wysz造 rude, z鏊to

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-08-27 14:24:59

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.