Rudow這se - cz窷 III - w徠ek zbiorczy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-05, 12:21   #1
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 552
Arrow

Rudow這se - cz窷 III - w徠ek zbiorczy

Zapraszam do kontynuowania kolejnej III czesci.

Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Rudow這se - cz窷 II - w徠ek zbiorczy

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-03-05 o 12:24
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 552 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 16:00   #2
mandarynka882
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 871
Dot.: Rudow這se - cz窷 III - w徠ek zbiorczy

mandarynka882 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 16:10   #3
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

viollett przykro mi, sprobuj jeszcze mieszanki ktora wyjasnia moje wpadki kolorystyczne- olej rycynowy, nafta, miod i pol cytryny pod czepek na kilka godzin, ekspress

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 16:26   #4
viooolett
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Julianna dziekuje za przepis na powrot do wesolej rudosci,w tym obecnym kolorze wygladam +5lat wiecej.Jestem sama sobie winna,gdyby nie te moje eksperymenty......
viooolett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 16:39   #5
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka wiadomo嗆
Julianna dziekuje za przepis na powrot do wesolej rudosci,w tym obecnym kolorze wygladam +5lat wiecej.Jestem sama sobie winna,gdyby nie te moje eksperymenty......
mam tak samo, zdechly niewyrazny kolor i wygladam staro, dlatego tak mnie przerazaja popularne w pl "mysie kolory" . fakt, ze z natury mam wyrazny kolor tez, ale szaro-buro-brudne to zlooo
nie ma za co, mam nadzieje, ze pomoze a dodatkowo wzmocni wlosy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
Stary 2013-03-05, 18:05   #6
olena90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 679
GG do olena90

W豉郾ie zalaminowa豉m w這sy.. zobaczymy jaki kolor pozostanie na g這wie

jak wysusze i wyprostuje to dam zdj璚ie

"tak" 24.12.2009

Lilu
13.01.2015

16.01.2016
olena90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 00:31   #7
chudelatte
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 305

Ale ten w徠ek szybko zasuwa

chudelatte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 09:13   #8
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 098

bo rudy sta si modny
Stary 2013-03-06, 11:23   #9
viooolett
Raczkowanie

Julianno dziekuje za zrozumienie.Mnie natura obdarzyla kolorem wlosow,w ktorym zle i staro wygladam,a szaro-bure kolory sprawiaja,ze twarz ma niezdrowy odcien.Zauwazylam,ze w rudosciach promiennieje,szk oda,ze nie odkrylam tych kolorow wczesniej
Stary 2013-03-06, 12:44   #10
sza1234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

drevnikocurek olena90 dzi瘯uje za rady, na innym forum poradzono mi 軼i庵n望 ca趾owicie kolor i na nowo na這篡 farb, czy to nie zniszczy mi za bardzo w這sy?
sza1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 15:45   #11
olena90
Zakorzenienie

GG do olena90
Cytat:
Napisane przez sza1234 Poka wiadomo嗆
drevnikocurek olena90 dziękuje za rady, na innym forum poradzono mi ściągnąć całkowicie kolor i na nowo nałożyć farbę, czy to nie zniszczy mi za bardzo włosy?
Sciagniecie koloru zniszczy Ci dodatkowo wlosy.. najlepiej zrobic odswiezenie koloru + pigmentacje czyli nalozenie samej farby

wyslane z fonika L5

"tak" 24.12.2009

Lilu
13.01.2015

16.01.2016
Stary 2013-03-06, 18:05   #12
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Julianno dziekuje za zrozumienie.Mnie natura obdarzyla kolorem wlosow,w ktorym zle i staro wygladam,a szaro-bure kolory sprawiaja,ze twarz ma niezdrowy odcien.Zauwazylam,ze w rudosciach promiennieje,szk oda,ze nie odkrylam tych kolorow wczesniej
grunt, ze wciaz jestes mloda. niemniej potwierdzasz w mojej opinii, ze namawianie KAZDEJ kobiety do naturalnego koloru to jeden z najglupszych pomyslow stylistow/fryzjerow. niestety to trend silnie dominujacy w pl i stad mimo wielu ladnych twarzy mamy mniej mega atrakcyjnychh kobiet niz niektore panstwa prawda jest taka, ze na swiecie dominuja typy mieszane i dlatego nieraz naturalne wlosy szpeca/dodaja lat itp. grunt to znalesc na wlasna reke wlasciwe barwy albo zaufanego narpawde koloryste z gustem dobranym do naszego bo to najwazaniejsze. sama wiem np. ze wole ostrzejszy styl i np. umalowana "wieczorowo" przez makijazystow chanel wygladalam nijako w mojej opinii ( innych tez ) , a w opinii tworcow looku "stylowo"

Stary 2013-03-06, 20:39   #13
ramoncia217
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 580

Witam melduj si w nowym w徠ku

olena90 dzi瘯uj za podpowiedz w poprzedniej cz窷ci.. Dzi w豉snie otrzyma豉m paczuszk z farb, no i moje kolejne zak這potanie wyda si g逝pie ale pierwszy raz b璠 robic profesjonalnymi farbami.. W mojej farbie nie by這 utleniacza, czy tak jest zawsze ?? musz go dokupi, no i czy mo瞠 by to zwyk造 z drogeryjnej farby??
Stary 2013-03-06, 21:44   #14
olena90
Zakorzenienie

GG do olena90
Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Poka wiadomo嗆
Witam melduję się w nowym wątku

olena90 dziękuję za podpowiedz w poprzedniej części.. Dziś własnie otrzymałam paczuszkę z farbą, no i moje kolejne zakłopotanie wyda się głupie ale pierwszy raz będę robic profesjonalnymi farbami.. W mojej farbie nie było utleniacza, czy tak jest zawsze ?? muszę go dokupić, no i czy może być to zwykły z drogeryjnej farby??
Bo tu nie daja najlepiej jakbys kupila taki profesjonalny ale zwykly z farby tez moze byc...

wyslane z fonika L5

"tak" 24.12.2009

Lilu
13.01.2015

16.01.2016
Stary 2013-03-06, 22:10   #15
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
.... niemniej potwierdzasz w mojej opinii, ze namawianie KAZDEJ kobiety do naturalnego koloru to jeden z najglupszych pomyslow stylistow/fryzjerow. niestety to trend silnie dominujacy w pl i stad mimo wielu ladnych twarzy mamy mniej mega atrakcyjnychh kobiet niz niektore panstwa..... prawda jest taka, ze na swiecie dominuja typy mieszane i dlatego nieraz naturalne wlosy szpeca/dodaja lat itp. grunt to znalesc na wlasna reke wlasciwe barwy albo zaufanego narpawde koloryste z gustem dobranym do naszego bo to najwazaniejsze. sama wiem np. ze wole ostrzejszy styl i np. umalowana "wieczorowo" przez makijazystow chanel wygladalam nijako w mojej opinii ( innych tez ) , a w opinii tworcow looku "stylowo"
Te tak s康z. Sp鎩rzcie na Christin Hendricks kt鏎a z natury jest mysi blondynk - w rudym wygl康a jak gwiazda. Albo Dita Von Teese - te blondynka - w czarnym wygl康a super. Ja akurat na w這sy nie narzekam, mam z這ty br您 kt鏎y pasuje do ciemnych oczu. Mo瞠 i w nim m這dziej wygl康am, ale jak mam rudy, to jako tak bardziej z charakterem. Zupe軟ie rozumiem, 瞠 kto kto ma myszowaty blond, chce to zmieni.
A- jak Julianna pisze - zgadzam si ca趾owicie je郵i chodzi o makija. Mam jasn piegowat cer i byle jakie rz瘰ki br您owego koloru i jak nie zrobi oka na do嗆 ciemno, z eyelinerem, to jakby ich wcale nie by這. Wygl康am ca豉 taka jaka rozmyta.
Ale jak zrobi oko i usta i do tego rude w這sy, to od razu inaczej. Ja tam uwa瘸m, 瞠 jak mo積a natur ulepszy to czemu nie.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2013-03-06 o 22:11
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 22:19   #16
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Te tak s康z. Sp鎩rzcie na Christin Hendricks kt鏎a z natury jest mysi blondynk - w rudym wygl康a jak gwiazda. Albo Dita Von Teese - te blondynka - w czarnym wygl康a super. Ja akurat na w這sy nie narzekam, mam z這ty br您 kt鏎y pasuje do ciemnych oczu. Mo瞠 i w nim m這dziej wygl康am, ale jak mam rudy, to jako tak bardziej z charakterem. Zupe軟ie rozumiem, 瞠 kto kto ma myszowaty blond, chce to zmieni.
A- jak Julianna pisze - zgadzam si ca趾owicie je郵i chodzi o makija. Mam jasn piegowat cer i byle jakie rz瘰ki br您owego koloru i jak nie zrobi oka na do嗆 ciemno, z eyelinerem, to jakby ich wcale nie by這. Wygl康am ca豉 taka jaka rozmyta.
Ale jak zrobi oko i usta i do tego rude w這sy, to od razu inaczej. Ja tam uwa瘸m, 瞠 jak mo積a natur ulepszy to czemu nie.
zgadzam sie w 100% , tylko do takiej postawy trzeba dojrzec. wiekszosc mlodych dziewczyn ma "wyprane " poglady przez pseudo- doradcow, ktorzy wzoruja sie chociazby na radach z usa/hiszpanii itd. gdzie typy urody sa tak wyraziste, ze faktycznie blyszczyk starczy...

Stary 2013-03-06, 22:28   #17
lulamanula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Ja podobno jestem typem urody LATO, i jako dziecko mia豉m w這sy ciemny blond, obecnie jestem szatynk. Powinnam(teoretycznie) dobrze wygl康a we w這sach od 鈔edniego br您u do jasnego blondu z popielatymi refleksami. Mia豉m ju wszystko na g這wie i najbardziej rozmywam si w naturalnych, 鈔ednich odcieniach i nie jest to tylko moja opinia. Lepiej mi w nasyconych kolorach, z refleksami rudo/czerwonymi, czasem sie zastanawiam, czy ta analiza nie by豉 幢e przeprowadzona...
lulamanula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-07, 06:43   #18
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
zgadzam sie w 100% , tylko do takiej postawy trzeba dojrzec....
Dok豉dnie. Troch mi to zaj窸o

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lulamanula Poka wiadomo嗆
Ja podobno jestem typem urody LATO, i jako dziecko mia豉m w這sy ciemny blond, obecnie jestem szatynk. Powinnam(teoretycznie) dobrze wygl康a we w這sach od 鈔edniego br您u do jasnego blondu z popielatymi refleksami. Mia豉m ju wszystko na g這wie i najbardziej rozmywam si w naturalnych, 鈔ednich odcieniach i nie jest to tylko moja opinia. Lepiej mi w nasyconych kolorach, z refleksami rudo/czerwonymi, czasem sie zastanawiam, czy ta analiza nie by豉 幢e przeprowadzona...
Mo瞠 by, 瞠 jeste typem mieszanym.
Ja te mia豉m analiz profesjonaln. Najwi璚ej procentowo wysz這 mi na jesie, ale nie jest mi 豉dnie we wszystkich jesiennych kolorach (oliwka i khaki to koszmar). Za to 豉dnie wysz這 kilka br您闚 z palety lata i kilka jasnych morelowych z wiosny. Z zimy pasuje mi tylko bardzo ciemny granat i czarny (ca貫 szcz窷cie bo uwielbiam te kolory).
Pani wiza篡stka powiedzia豉 mi 瞠 prawie wszyscy to miesza鎍y.
Stary 2013-03-07, 08:34   #19
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 923
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

ju 3 cz窷 super...

cocopoznan

fajny kolor, i stonowany tez takiel lubie

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-07, 08:35   #20
viooolett
Raczkowanie

Mysle,ze wiele kobiet nawet chcialoby zmiany koloru ale boja sie radykalnej zmiany takiej na czerwien czy rudy,zwykle jest brana pod uwage paleta odcieni brazu i blondu.Ja od kiedy pamietam nie lubialam swojego zimnego ,szatynowego koloru wlosow,bo mi nie wspolgral z cieplymi barwami twarzy
Stary 2013-03-07, 08:43   #21
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

rudy jest pi瘯ny ale musi by zadbany...ja co i raz widz ,, rude koczkodany,,
np. dziewczyna kt鏎a ma makabrycznie wyprane ko鎍闚ki ala 軼ierka do pod這gi a od odrostu mega czerwie (no bo wiadomo na virgin hair - kolor trzyma si lepiej), wygl康a brzydko i nieestetycznie. Moim zdanie aby rudy wygl康a 豉dnie w這sy musz by zdrowe, szczeg鏊nie te mega mocne 瘸r闚ki z x.44 i x.66

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-07, 08:52   #22
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 098

a propo dbania o kolor - u篡wa豉 kt鏎a z was Joanna Ultracolor do rudo軼i i czerwieni? ja u篡wam, ale nie wiem czy kolor si trzyma przez szampon czy to tylko takie z逝dzenie, bo ostatnie farbowanie to by niewypa i dopiero ta malina schodzi z moich w這s闚.
Stary 2013-03-07, 11:35   #23
roux666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 521
GG do roux666

siema rude wizazanki!
dolaczam do Was, jesli mozna )

Od razu podpisuje sie rekami i nogami pod postem kathy...
Na niektore rude glowki to az szkoda patrzec...(

Ja sie wzielam za swoje wlosy i zaczelam intensywnie o nie dbac, nie tylko kolor- pilnowanie aby zawsz ladnie wygladal, ale takze od wewnatrz, aby byly zdrowe i nawilzone.

Mieszkam w miejscu, gdzie rudy jest najmniej popularnym kolorem, doslownie w sklepach nie ma rudych farb ( mam na mysli rudych wpadajacych w czerwien/ pomarancz) jedynie jakies brazowo- rude. Ludzie czesto sie na mnie dziwnie patrza
Do tej pory przywozilam sobie z Polski Ferie L'oreala, po kilka opakowan na kilka miesiecy.
Tym razem cos mi odbilo i postanowilam nieco zaoszczedzic i kupic farbe fryzjerska ( takze ze wzgledow pielegnacyjnych: w takiej mozna dozowac ilosc utleniacza na odrosty i zmniejszyc ja sobie na reszte, co sprawia ze te koncowki nie beda tak wysuszone i zniszczone jak w przypadku traktowania wlosow farba o tej samej ilosci utleniacza na calosci wlosow).
I tak nieco z glupa kupilam farbe, ktora mi pani sprzedajaca polecila...i mam pytanie, czy ktoras z Was farbowala wlosy Professional by FAMA? ( odcien 7.46) albo czy ta marka jest Wam znana??

btw, ze tez nie widzialam Twojego bloga wczesniej Kathy!!! Super!!)

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2013-03-07 o 11:45
roux666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-07, 12:21   #24
olena90
Zakorzenienie

GG do olena90

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka wiadomo嗆
siema rude wizazanki!
witamy witamy

Cytat:
I tak nieco z glupa kupilam farbe, ktora mi pani sprzedajaca polecila...i mam pytanie, czy ktoras z Was farbowala wlosy Professional by FAMA? ( odcien 7.46) albo czy ta marka jest Wam znana??
jest znana... nie ka盥emu 豉dnie pokrywa w這sy.. u mnie w salonie dziewczyna kiedy na tym pracowa豉.. normalnie by豉 masakra u niekt鏎ych jak przy zmywaniu farby wszystko sp造wa這..

"tak" 24.12.2009

Lilu
13.01.2015

16.01.2016
Stary 2013-03-07, 12:26   #25
roux666
Zakorzenienie

GG do roux666

Cytat:
Napisane przez olena90 Poka wiadomo嗆
witamy witamy

jest znana... nie ka盥emu 豉dnie pokrywa w這sy.. u mnie w salonie dziewczyna kiedy na tym pracowa豉.. normalnie by豉 masakra u niekt鏎ych jak przy zmywaniu farby wszystko sp造wa這..
Dzieki Olena!
kurka, ale trafilam
czy jest jakas zaleznosc, na jakich wlosach mozna sie spodziewac, ze splynie..? Czy po prostu trzeba na wlasnej skorze ( haha wlosach raczej) sie przekonac?

aahh wlasnie siedze na all i poluje na Espresso.. aaahh bede piekna!

Stary 2013-03-07, 12:36   #26
olena90
Zakorzenienie

GG do olena90

Cytat:
Dzieki Olena!
kurka, ale trafilam
czy jest jakas zaleznosc, na jakich wlosach mozna sie spodziewac, ze splynie..? Czy po prostu trzeba na wlasnej skorze ( haha wlosach raczej) sie przekonac?
nie ma 瘸dnej.. kobitce kt鏎a nigdy nie farbowa豉 sp造n窸o z jej naturalnego blondu.. a kobitka kt鏎a mia豉 najpierw rozja郾iane a p騧niej mia豉 na這穎n farb idealnie si trzyma這...

takze poprostu musisz spr鏏owac.. ja osobiscie polecam farby CeCe...

"tak" 24.12.2009

Lilu
13.01.2015

16.01.2016
Stary 2013-03-07, 13:52   #27
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lulamanula Poka wiadomo嗆
a ze sie tak psytam czy owa analiza nie byla przeprowadzana przez kogos znanaego? bo kilku "specjalistow" z pl jak przychodzi "zwykla" Polka to kazdej mowia, ze jest latem i dopiero dla znanych twarzy szukaja czegos wlasciwego
pamietam jak mnie rozbawilo jak kiedys ktos polecil mi srebrne dodatki i szary szale wygladalam jak z anemia i przebarwieniami

Cytat:
Dok豉dnie. Troch mi to zaj窸o

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Ja te mia豉m analiz profesjonaln. Najwi璚ej procentowo wysz這 mi na jesie, ale nie jest mi 豉dnie we wszystkich jesiennych kolorach (oliwka i khaki to koszmar). Za to 豉dnie wysz這 kilka br您闚 z palety lata i kilka jasnych morelowych z wiosny. Z zimy pasuje mi tylko bardzo ciemny granat i czarny (ca貫 szcz窷cie bo uwielbiam te kolory).
zdecydowanie popieram taka opinie, czyste typy to rzadkosc
no i moze troche takich osob to KAZDA POLKA przestanie byc latem

Cytat:
Mysle,ze wiele kobiet nawet chcialoby zmiany koloru ale boja sie radykalnej zmiany takiej na czerwien czy rudy,zwykle jest brana pod uwage paleta odcieni brazu i blondu.Ja od kiedy pamietam nie lubialam swojego zimnego ,szatynowego koloru wlosow,bo mi nie wspolgral z cieplymi barwami twarzy
a nie jestes ciemna jesienia??

Stary 2013-03-07, 17:33   #28
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
siema rude wizazanki!

Od razu podpisuje sie rekami i nogami pod postem kathy...
Na niektore rude glowki to az szkoda patrzec...(

Ja sie wzielam za swoje wlosy i zaczelam intensywnie o nie dbac, nie tylko kolor- pilnowanie aby zawsz ladnie wygladal, ale takze od wewnatrz, aby byly zdrowe i nawilzone.

Mieszkam w miejscu, gdzie rudy jest najmniej popularnym kolorem, doslownie w sklepach nie ma rudych farb ( mam na mysli rudych wpadajacych w czerwien/ pomarancz) jedynie jakies brazowo- rude. Ludzie czesto sie na mnie dziwnie patrza
Do tej pory przywozilam sobie z Polski Ferie L'oreala, po kilka opakowan na kilka miesiecy.
Tym razem cos mi odbilo i postanowilam nieco zaoszczedzic i kupic farbe fryzjerska ( takze ze wzgledow pielegnacyjnych: w takiej mozna dozowac ilosc utleniacza na odrosty i zmniejszyc ja sobie na reszte, co sprawia ze te koncowki nie beda tak wysuszone i zniszczone jak w przypadku traktowania wlosow farba o tej samej ilosci utleniacza na calosci wlosow).

btw, ze tez nie widzialam Twojego bloga wczesniej Kathy!!! Super!!)
hej, ciesze si 瞠 mog pom鏂
to czy farba szybko sp造nie czy te nie zale篡 od porowato軼i w這s闚 - im bardziej porowate tym wi瘯sze ryzyko, mo瞠 spr鏏uj na kosmyku?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2013-03-07, 18:42   #29
lulamanula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Cytat:

To ma sens, nawet fryzjerka ostatnio mi powiedzia豉, 瞠 w tych rudych i cera lepiej wygl康a i oczy b造szcz, a kiedy jaka pani, kt鏎a profesjonalnie okre郵a typy urody za niez陰 kas, powiedzia豉 tajemniczo, 瞠 nie mog by lato, bo mam ciemnobr您owe oczy, ale nie chcia豉 oczywi軼ie powiedzie jakim typem wg niej jestem.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
a ze sie tak psytam czy owa analiza nie byla przeprowadzana przez kogos znanaego? bo kilku "specjalistow" z pl jak przychodzi "zwykla" Polka to kazdej mowia, ze jest latem i dopiero dla znanych twarzy szukaja czegos wlasciwego
pamietam jak mnie rozbawilo jak kiedys ktos polecil mi srebrne dodatki i szary szale wygladalam jak z anemia i przebarwieniami
nie , robi豉 mi znajoma, po jakim drogim jak na tamte czasy kursie wiza簑, analiza zaj窸a jej kilka godzin
lulamanula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-07, 19:01   #30
roux666
Zakorzenienie

GG do roux666

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
hej, ciesze si 瞠 mog pom鏂
to czy farba szybko sp造nie czy te nie zale篡 od porowato軼i w這s闚 - im bardziej porowate tym wi瘯sze ryzyko, mo瞠 spr鏏uj na kosmyku?
mysle, ze jak juz kupilam to po prostu naloze ja i zobacze...najwyzej nastepnym razem jej juz nie kupie.

Hm..a od czego ta porowatosc zalezy? Czy jest to cos, na co mamy wplyw? Wyczytalam na Twoim blogu, ze pory sie zamyka splukujac na koniec wlosy zimna woda... Co jeszcze bedzie pomagac??

Odpowiedz

Tagi
br您, czerwony, farba, farbowanie, koloryzacja w這s闚, piel璕na, piel璕nacja, problem z w這sami, rude, rude w這sy, rudo-br您owe, rudy, styling, wlosy farbowane, w這sy, wyp逝kiwanie farby

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-09-03 09:10:22

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.