Br您owow這se - ploty i inne g逝poty, a czasem jakie farbowanie ;) cz窷 VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-04-02, 22:09   #31
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 972
Dot.: Br您owow這se - ploty i inne g逝poty, a czasem jakie farbowanie ;) cz窷 VII

sub
goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-02, 22:16   #32
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se - ploty i inne g逝poty, a czasem jakie farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mi niby ten Argan Oil wch豉nia sie super, a on to chyba niewiele tego "argana" ma Ja si musze wstrzyma od tych kosmetyk闚, bo mam ju takie zapasy, 瞠 szok a po這wy nie u篡wam.
Ja ci poda豉m przyk豉d typowo olejku A przecie oczywista oczywisto嗆, 瞠 i silikony mog mie podobn budow i si tak "wch豉nia"

Dobrej nocki pijaczko

Siamanko Goldika

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 05:43   #33
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Piffo to zgroza... Dzie dobry, dzi starszy syn mnie r闚no o 6:00 obudzi bo dzi wycieczk maj i on pierwszy raz autokarem b璠zie jecha Prze篡wa

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 08:33   #34
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Piffo to zgroza... Dzie dobry, dzi starszy syn mnie r闚no o 6:00 obudzi bo dzi wycieczk maj i on pierwszy raz autokarem b璠zie jecha Prze篡wa

To i tak lepsze ni pobudka o 4 rano, bo "na poci庵 si sp騧nisz! ups... 幢e na zegarek spojrza豉m..."

Stary 2014-04-03, 08:35   #35
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Helo...
Ja dzi robi sobie wagary. Nie id do pracy. Mia豉m w planie i嗆, a m這dego zaprowadzi do przedszkola. Ale on jeszcze na antybiotyku i smarkaty, kaszl帷y... wi璚 da豉m mu spok鎩.
Zreszt ja dzi umieram te. Gard這 mi wysiad這 maxymalnie Ju wczoraj strasznie mnie bola這. Dzi ju jestem pewna, 瞠 m這dy mnie zarazi. W gardle pali, a uszy sw璠z, prze造kanie boli... dok豉dnie tak samo jak poprzednio. M捫 obudzi sie r闚niez z b鏊em gard豉
Ratujemy si Strepsilsem Intensive, ale to tylko znieczula, a nie leczy, wi璚 nie wiem na ile to tak na prawd pomo瞠.
No i w zwi您ku z tym jutro tez zostan w domu. Nie mog przeciez rozsiewa zarazk闚

Figlak pyta豉 o co na tamtym starym w徠ku jeszcze. Mam nadziej, 瞠 tutaj dotrze
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 08:53   #36
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆

To i tak lepsze ni pobudka o 4 rano, bo "na poci庵 si sp騧nisz! ups... 幢e na zegarek spojrza豉m..."

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Helo...
Ja dzi robi sobie wagary. Nie id do pracy. Mia豉m w planie i嗆, a m這dego zaprowadzi do przedszkola. Ale on jeszcze na antybiotyku i smarkaty, kaszl帷y... wi璚 da豉m mu spok鎩.
Zreszt ja dzi umieram te. Gard這 mi wysiad這 maxymalnie Ju wczoraj strasznie mnie bola這. Dzi ju jestem pewna, 瞠 m這dy mnie zarazi. W gardle pali, a uszy sw璠z, prze造kanie boli... dok豉dnie tak samo jak poprzednio. M捫 obudzi sie r闚niez z b鏊em gard豉
Ratujemy si Strepsilsem Intensive, ale to tylko znieczula, a nie leczy, wi璚 nie wiem na ile to tak na prawd pomo瞠.
No i w zwi您ku z tym jutro tez zostan w domu. Nie mog przecie rozsiewa zarazk闚

Figlak pyta豉 o co na tamtym starym w徠ku jeszcze. Mam nadziej, 瞠 tutaj dotrze
Nas te gardzio這 drapie. Znowu ta sama franca w powietrzu lata.
Ja zawsze Cholinex trzepi i zawsze pomaga. Strepsils nigdy mi nie wyleczy gard豉.

A tam jej da豉m linka do nas, bo jak w徠ek nie zamkni皻y to tam ludzie b璠 pisa.

Stary 2014-04-03, 09:09   #37
Weronisia
Zakorzenienie

U nas nie ma czego takiego jak Cholinex. Ratuj si tym co jest, a Strepsils kiedys w Polsce kupi豉m i co tam dzia豉, wi璚 tu teraz kupi豉m, ale ten Intensive i dzia豉. No ale to takie dzia豉nie znieczulaj帷e, 瞠 ju gard這 mniej boli i mozna 造ka. Ale nie wiem czy leczy cokolwiek.
Jak do jutra nie b璠zie lepiej, to polec jutro do lekarza, bo ostatnio pry takim samym b鏊u mia豉m ju angin i musia豉m brac antybiotyk. A skoro m鎩 synek ma angin, to wszystko mo磧iwe, 瞠 ja te.
Sama sobie jestem winna, bo nie umiem si powstrzymac od przytulania go i ca這wania
Stary 2014-04-03, 09:10   #38
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 097
GG do Beata.

Macromance jeszcze na urlopie jestem

Beata. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 09:14   #39
Figlak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 136

Sorki, nie zauwa篡豉m, ze jest nowy w徠ek.

Mi nie zrudzia豉 5 natura tylko kiedy jedna farba narobi豉 mi takich rudo軼i/bordo 瞠 teraz nic tego zakry do ko鎍a nie chcia這.
Wrzucam fotk troch lepsza, mo瞠 co tam dojrzycie.
Je瞠li na這篡豉bym farb blond to ona w og鏊e chwyci na moje w這sy?
My郵a豉m 瞠 o 1-2 tony mog spokojnie rozja郾i po protu kupuj帷 np zamiast 5 7.
Co prawdopodobnie si stanie je郵i na這篡豉bym matrix 7N lub 7M
tutaj link do palety kolor闚 : http://emilio-kielce.pl/1329-1228-th...farba-90ml.jpg

K徙iel rozja郾iaj帷a domy郵am si zniszczy mi w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這.jpg (20,7 KB, 33 za豉dowa)
Figlak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-03, 09:21   #40
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka wiadomo嗆
Sorki, nie zauwa篡豉m, ze jest nowy w徠ek.

Mi nie zrudzia豉 5 natura tylko kiedy jedna farba narobi豉 mi takich rudo軼i/bordo 瞠 teraz nic tego zakry do ko鎍a nie chcia這.
Wrzucam fotk troch lepsza, mo瞠 co tam dojrzycie.
Je瞠li na這篡豉bym farb blond to ona w og鏊e chwyci na moje w這sy?
My郵a豉m 瞠 o 1-2 tony mog spokojnie rozja郾i po protu kupuj帷 np zamiast 5 7.
Co prawdopodobnie si stanie je郵i na這篡豉bym matrix 7N lub 7M
tutaj link do palety kolor闚 : http://emilio-kielce.pl/1329-1228-th...farba-90ml.jpg

K徙iel rozja郾iaj帷a domy郵am si zniszczy mi w這sy.
Farb z poziomu 7 nie rozja郾isz kompletnie nic Nawet nie pr鏏uj.

Musisz wzi望 farb baaaaaardzo jasna, a wi璚 poziom 10 lub 11 Dziewczyny tutaj tak robi造, ja te i efekt by. Ja rozja郾ia豉m poziom 4 kt鏎y by w豉sciwie ju czarny jak w璕iel. Zesz豉m do 6 dzi瘯i farbom i jednaj k徙ieli.
K徙iel jest 豉godniejsza niz typowe rozja郾ianie rozja郾iaczem. Poczytaj w necie, sporo tego znajdziesz.

Bez wzgl璠u co masz teraz, to po rozja郾ianiu uzyskasz jaki rudy odcie, bo tak si rozja郾iaj br您y. A skoro odcie b璠zie rudy, czy wr璚z pomara鎍zowy, to mo瞠sz na to po這篡 tylko i wy陰cznie natur, czyli 7/0. Je郵i b璠ziesz kombinowac z innymi odcieniami, to wyjdzie ci ziele.
Ale to ci napisa豉m ju w poprzednim po軼ie

Natomiast tw鎩 obecny kolor jest bardzo 豉dny. Szkoda, 瞠 chcesz go rozja郾ia.
Je郵i ten kolor co masz chcia豉bys och這dzi, to wystarczy doda mixtona niebieskiego do farbowania.

A kolory, kt鏎e wklei豉s w linku, to s kolory ciep貫. Wi璚 tym bardziej nie rozumiem co ty w豉sciwie chcesz robi z w這sami? Pisa豉, 瞠 chcesz och這dzi i rozja郾i, a wklejasz linka do ciep造ch kolor闚.
Je郵i u篡jesz 7M lub 7NW to r騜nicy na twojej g這wie nie b璠zie. Zostaniesz na tym samym poziomie co masz teraz. I b璠zie ciep這. Samo 7N tez nic nie da. Nawet nie och這dzi koloru.

Je郵i chcesz pozby si niechcianego odcienia, to Matrix raczej nie da rady. Potrzebujesz mocniejszej farby. My tu uwielbiamy Koleston, Inebrya i Londa - profesjonalne. Bardzo dobrze kryj i trzymaj si w這s闚. Kto tu farbowa Matrixem, to mo瞠 si wypowie.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-04-03 o 09:28
Stary 2014-04-03, 09:32   #41
mcromance
Zakorzenienie

Uuuu... Weronisia, Kachula wsp馧czuj
Mi te Strepsils nie pomaga Cholinexu i Choliseptu od jakiego czasu boj si bra, bo kiedy po d逝窺zej przerwie od niego jak possa豉m na noc to obudzi豉m si w 鈔odku nocy z lekko opuchni皻ym gard貫m i j瞛ykiem. Od tej pory paranoidalnie boj si tych konkretnych tabletek
Ostatnio kupi豉m w aptece jakie w miar dobre tabletki p馧 zio這we. Tylko oczywi軼ie wywali豉m opakowanie i teraz nawet nie wiem co to by這

Weronisiu, zr鏏 sobie soczek z cebuli, albo wcinaj czosnek lub mi鏚 (ale naturalny, a nie jak捷 dziwn mieszank z marketu).

Beata to 鄉igaj dalej
A! Przypomnia這 mi si, ze ja ci pyta豉m o ten szampon Equilibry. Dok豉dnie jak g瘰ty on jest - bardziej woda czy glutek?
Bo nied逝go wyko鎍z Alterr i musz co kupi.

Figlak widz, ze nas znalaz豉, a Weronisia ju ci doradzi豉 dobrze

Stary 2014-04-03, 10:02   #42
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Weronisiu, zr鏏 sobie soczek z cebuli, albo wcinaj czosnek lub mi鏚 (ale naturalny, a nie jak捷 dziwn mieszank z marketu).
Cebula, czosnek?
Tylko w jakims daniu, ale solo
Mi鏚 mam prawdziwy z Polski
Jeszcze p逝kanie gard豉 mi przysz這 do g這wy, tylko podpowiedzcie mi jakie proporcje? Robi豉 kt鏎a z was? Bo ja nigdy.
A m鎩 Strespsils ju nie dzia豉 Umierammmmmm!!!!!!!

A tak w og鏊e, to intensywnnie szukam sensownego lotu do Gda雟ka!
M鎩 tata ma si bardzo 幢e. Od pi徠ku jest w szpitalu. Bardzo cierpi, a stan jest bardzo z造.
Mia豉m jechac do nich w lipcu, ale boj si, 瞠... no w豉snie... 瞠 nie zd捫
Ode mnie jest do嗆 drogo, ale znalaz豉m ta雟ze po陰czenie z Dortmundu do Gda雟ka, a wi璚 100km ode mnie - m篹ulek musia豚y mnie tam zawie潭. W poniedzia貫k lub wtorek mog豉bym polecie, a w 鈔od powr鏒 ju bezpo鈔ednio do mnie do K闤n.
Cienko u nas z kas... wsiad豉bym w auto i pojecha豉 z dzie熤i nawet. Ale na paliwo wydam jakies 300 euro mo瞠 wi璚ej, a na lot 100 euro. No i w 2 godzinki jestem na miejscu, a nie w 12.
Chc wi璚 lecie sama. Ale warunek: Musz by ca趾owicie zdrowa! Nie wpuszcz mnie do ojca z chorym gard貫m czy katarem. A chc koniecznie tam pojecha. Nie widzia豉m ojca ju 2 lata. I og鏊nie 幢e mi teraz z tym...

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-04-03 o 10:04
Stary 2014-04-03, 10:31   #43
Figlak
Zadomowienie

Cytat:
Farb z poziomu 7 nie rozja郾isz kompletnie nic Nawet nie pr鏏uj.

Musisz wzi望 farb baaaaaardzo jasna, a wi璚 poziom 10 lub 11 Dziewczyny tutaj tak robi造, ja te i efekt by. Ja rozja郾ia豉m poziom 4 kt鏎y by w豉sciwie ju czarny jak w璕iel. Zesz豉m do 6 dzi瘯i farbom i jednaj k徙ieli.
K徙iel jest 豉godniejsza niz typowe rozja郾ianie rozja郾iaczem. Poczytaj w necie, sporo tego znajdziesz.

Bez wzgl璠u co masz teraz, to po rozja郾ianiu uzyskasz jaki rudy odcie, bo tak si rozja郾iaj br您y. A skoro odcie b璠zie rudy, czy wr璚z pomara鎍zowy, to mo瞠sz na to po這篡 tylko i wy陰cznie natur, czyli 7/0. Je郵i b璠ziesz kombinowac z innymi odcieniami, to wyjdzie ci ziele.
Ale to ci napisa豉m ju w poprzednim po軼ie

Natomiast tw鎩 obecny kolor jest bardzo 豉dny. Szkoda, 瞠 chcesz go rozja郾ia.
Je郵i ten kolor co masz chcia豉bys och這dzi, to wystarczy doda mixtona niebieskiego do farbowania.

A kolory, kt鏎e wklei豉s w linku, to s kolory ciep貫. Wi璚 tym bardziej nie rozumiem co ty w豉sciwie chcesz robi z w這sami? Pisa豉, 瞠 chcesz och這dzi i rozja郾i, a wklejasz linka do ciep造ch kolor闚.
Je郵i u篡jesz 7M lub 7NW to r騜nicy na twojej g這wie nie b璠zie. Zostaniesz na tym samym poziomie co masz teraz. I b璠zie ciep這. Samo 7N tez nic nie da. Nawet nie och這dzi koloru.

Je郵i chcesz pozby si niechcianego odcienia, to Matrix raczej nie da rady. Potrzebujesz mocniejszej farby. My tu uwielbiamy Koleston, Inebrya i Londa - profesjonalne. Bardzo dobrze kryj i trzymaj si w這s闚. Kto tu farbowa Matrixem, to mo瞠 si wypowie.

奸icznie Ci dzi瘯uj za odpowied
Nie my郵a豉m, ze z tym rozja郾ianiem tyle zachodu. Tak sobie po prostu wpad豉m na pomys, ze mo瞠 troch rozja郾i w這sy Zafarbowa musz tak czy siak, bo sporo siwych mi si pojawi這. Poczytam o tym mixtonie i k徙ieli
U篡wa豉m do tej pory lechera, poczytam o kolestonie.
Sama nie wiem co chc mie na g這wie, wymy郵i豉m sobie zimny odcie, bo naturalny m鎩 jest zimny i stwierdzi豉m 瞠 jak zrobi co ciep貫go to potem ci篹ko b璠zie si tego pozby.

A kolory kt鏎e wklei豉m faktycznie ciep貫, nie wiem jak ja na to patrzy豉m
Stary 2014-04-03, 10:34   #44
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A kolory kt鏎e wklei豉m faktycznie ciep貫, nie wiem jak ja na to patrzy豉m
Zdarza si najlepszym
Stary 2014-04-03, 10:41   #45
Figlak
Zadomowienie

A znajd gdzie w Krakowie ten Koleston?

Tak zapytam jeszcze, co si stanie gdybym kupi豉 np Lechera 7 nature i zrobi豉 go na utleniaczu 12%? Pani w sklepie gdzie kupuj farby zawsze mi m闚i豉 瞠 jak chc ja郾iejszy kolor to zebym po prostu bra豉 mocniejszy utleniacz.
Stary 2014-04-03, 10:54   #46
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:

Tak zapytam jeszcze, co si stanie gdybym kupi豉 np Lechera 7 nature i zrobi豉 go na utleniaczu 12%? Pani w sklepie gdzie kupuj farby zawsze mi m闚i豉 瞠 jak chc ja郾iejszy kolor to zebym po prostu bra豉 mocniejszy utleniacz.
Nie mam poj璚ia co si stanie 12% to juz bardzo du穎, tyle co w rozja郾iaczu. Nie daje sie tyle do poziomu 7 Mo瞠 wyj軼 co bardzo dziwnego.
Ale pr鏏owac oczywi軼ie mo瞠sz... to twoje w這sy
Stary 2014-04-03, 11:01   #47
Figlak
Zadomowienie

Cytat:
Nie mam poj璚ia co si stanie 12% to juz bardzo du穎, tyle co w rozja郾iaczu. Nie daje sie tyle do poziomu 7 Mo瞠 wyj軼 co bardzo dziwnego.
Ale pr鏏owac oczywi軼ie mo瞠sz... to twoje w這sy
raczej jestem ostro積a i nie lubi eksperymentowa.
Patrz na te mixtony ale boj sie ich troch
Stary 2014-04-03, 11:12   #48
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
raczej jestem ostro積a i nie lubi eksperymentowa.
Patrz na te mixtony ale boj sie ich troch
Nie ma si czego ba Jak raz spr鏏ujesz, to od razu sie uzale積isz
Tylko pytanie, czy ty w og鏊e potrzebujesz mixtona. Bo je郵i kolor ci 豉pie dobrze, to nie ma potrzeby dodawa mixtona. Mixton jest dobry dla w這s闚, kt鏎e uparcie nie chc 豉pa ch這dno i si rudz.
Mo瞠 u ciebie wystarczy sama zmiany farby na innego producenta. Popr鏏uj najpierw bez mixton闚 i bez rozja郾iania.
Nasza mcromance tez ma sw鎩 naturalny poziom do嗆 ciemny, gdzie na poziomie 6 albo 5 i farbowa豉 5/0, a ostatnio 6/7 uzyska豉 豉dny odcie.
Ty jak chcesz ch這dno, to poszukaj farby o ch這dnym odcieniu np. 7/1 Je郵i kupisz porz康n farbe, to nie powinna si wyp逝kiwa do rudego.
Stary 2014-04-03, 12:25   #49
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cebula, czosnek?
Jeszcze p逝kanie gard豉 mi przysz這 do g這wy, tylko podpowiedzcie mi jakie proporcje? Robi豉 kt鏎a z was? Bo ja nigdy.

M鎩 tata ma si bardzo 幢e. Od pi徠ku jest w szpitalu. Bardzo cierpi, a stan jest bardzo z造.
Ode mnie jest do嗆 drogo, ale znalaz豉m ta雟ze po陰czenie z Dortmundu do Gda雟ka, a wi璚 100km ode mnie - m篹ulek musia豚y mnie tam zawie潭. W poniedzia貫k lub wtorek mog豉bym polecie, a w 鈔od powr鏒 ju bezpo鈔ednio do mnie do K闤n.
Cienko u nas z kas... wsiad豉bym w auto i pojecha豉 z dzie熤i nawet. Ale na paliwo wydam jakies 300 euro mo瞠 wi璚ej, a na lot 100 euro. No i w 2 godzinki jestem na miejscu, a nie w 12.
Chc wi璚 lecie sama. Ale warunek: Musz by ca趾owicie zdrowa! Nie wpuszcz mnie do ojca z chorym gard貫m czy katarem. A chc koniecznie tam pojecha. Nie widzia豉m ojca ju 2 lata. I og鏊nie 幢e mi teraz z tym...
Ja robi豉m sobie p逝kanki z soli, bra豉m 1/4 造瞠czki na szklank wody i p逝ka豉m sobie tak co 3-4 godziny.
Jak masz mi鏚 to mo瞠sz sobie rozpu軼i 2-3 造瞠czki w ciep貫j wodzie i tak popija, albo wzi望 porz康n 造磬 i zamiast po趾n望 to trzyma na j瞛yku, zeby si samo rozpuszcza這 (upierdliwe, ale pomaga lekko).

Z tat to musisz szybko dzia豉. Najwy瞠j we troszk d逝窺zy urlop, le ju sama teraz do Polski i tam si do ko鎍a wykuruj. Bo ze swoim ma造m chorowitkiem to chyba nie dasz rady si wyleczy do ko鎍a.
A z niewidzeniem rodzic闚 to co mog豉 zrobi? Mieszkasz w innym pa雟twie, daleko i ci篹ko si wyrwa jako.
Ile razy si s造szy o rodzinie, kt鏎a mieszka w tym samym mie軼ie, a si nie odwiedza od lat (np. moja, bo obaj moi wujkowie kochali pieni康ze bardziej od w豉snej siostry...).

Stary 2014-04-03, 12:33   #50
goldika
Zakorzenienie

p逝kanki z soli :Rzygi:
sam zapach rozpuszczonej soli sprawia, ze chce mi sie wymiotowac.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

kapnelam sie dzis, ze farbowalam sie dopiero 2tyg temu a myslalam, ze juz z miesiac mija.
Niestety CT wyplukala mi sie z odrostow. Tzn rozjasnila sie bo nie pojawil sie naturalny kolor. Ale i tak bede poki co robic CT (poki mam farbe )
Stary 2014-04-03, 12:34   #51
mcromance
Zakorzenienie

Figlak, Matrixa nie polecam je郵i chcesz mie natur lub ch這dny odcie. Ja mia豉m 5AV i momentalnie si sp逝ka do rudawego, a do tego mi akurat przesuszy w這sy.
Za to jak mia豉m Inebry 5/0 to kolor by pancerny pierwsze 3 miesi帷e, a potem zacz掖 leciutko ni to blakn望, ni to wyp逝kiwa, ale zrudzia bardzo leciute鎥o tylko. Do tego farba mega wydajna i nie robi suszu.
Kolestona ja jeszcze nie mia豉m (ale planuj w przysz這軼i ), wi璚 si nie wypowiem

Ja te si upiera豉m na zimne odcienie, bo m鎩 naturalny to popielaty ciemny blond (poziom 6), a teraz mam ciep陰 6/7 i jest bomba, bo kolor nie jest zwyczajny i nudny.
A cho熲y teraz zrobi豉 zimnym odcieniem to idzie lato i w這sy si ociepl od s這鎍a tak czy siak.

Tak jak Weronisia pisa豉 oxy 12% to tylko do rozja郾iacza, ewentualnie farby super-rozja郾iaj帷ej lub do mega opornych na rozja郾ianie w這s闚. Je郵i masz delikatne to mo積a sobie takim oxy porz康ne kuku zrobi.

Stary 2014-04-03, 12:38   #52
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Cebula, czosnek?

Weronisia cebul pokr鎩, zalej miodem i ten sok co si zrobi wypijaj, cebuli nie musisz je嗆

Nie wiem co ci powiedzie. Na pewno musisz lecie bo i ja bym zrobi豉 wszystko aby si dosta do taty. Kuruj si, bo musisz by zdrowa i to teraz z bardzo wa積ego powodu.

Cytat:

Bro Bo瞠 12%!!!! Dziewczyno w這sy chcesz spali czy co?! Woda 9% wystarczy w zupe軟o軼i.

Stary 2014-04-03, 12:44   #53
goldika
Zakorzenienie

Weronisia doczytalam o Twoim Tacie. Strasznie mi przykro na Twoim miejscu bym te polecia豉 do niego. Bo gdyby... to b璠ziesz mia豉 wyrzuty ca貫 篡cie.
Stary 2014-04-03, 12:57   #54
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
kapnelam sie dzis, ze farbowalam sie dopiero 2tyg temu a myslalam, ze juz z miesiac mija.
Niestety CT wyplukala mi sie z odrostow. Tzn rozjasnila sie bo nie pojawil sie naturalny kolor. Ale i tak bede poki co robic CT (poki mam farbe )
O patrz, a u mnie trzyma si w miar. Te jest lekko ja郾iej, ale to wida tylko jak dostawi nos do lustra i g堯wnie na partiach pod spodem, czubek jest nawet r闚ny kolorystycznie.

IMG_3041.jpg IMG_3043.jpg IMG_3047.jpg IMG_3048.jpg IMG_3050.jpg IMG_3057.jpg

Pierwsze 3 fotki s mocno prze鈍ietlone - m鎩 aparat ci庵le ma focha i nie chce robi dobrych zdj耩 pod samym oknem. Za to te troch w g喚bi wysz造 bardziej realistycznie.

Stary 2014-04-03, 13:04   #55
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
O patrz, a u mnie trzyma si w miar. Te jest lekko ja郾iej, ale to wida tylko jak dostawi nos do lustra i g堯wnie na partiach pod spodem, czubek jest nawet r闚ny kolorystycznie.

Za陰cznik 5638692 Za陰cznik 5638693 Za陰cznik 5638694 Za陰cznik 5638695 Za陰cznik 5638696 Za陰cznik 5638697

Pierwsze 3 fotki s mocno prze鈍ietlone - m鎩 aparat ci庵le ma focha i nie chce robi dobrych zdj耩 pod samym oknem. Za to te troch w g喚bi wysz造 bardziej realistycznie.
4fotka
sama my郵 czy nast瘼nym razem wzi望 co z poziomu 6.
Stary 2014-04-03, 13:15   #56
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
4fotka
sama my郵 czy nast瘼nym razem wzi望 co z poziomu 6.
I to bez flesza Ale troch prze鈍ietlone. Fotka 5 lepiej pokazuje kolor w豉軼iwy.

Je郵i b璠ziesz bra CT to bierz z 6. Ja ci m闚i豉m, 瞠 7 mo瞠 by za jasny? Czy ty sama sobie na poziom 7 si zdecydowa豉? Bo ju nie pami皻am

Stary 2014-04-03, 13:35   #57
Kachula82
Zakorzenienie

Nosz k...wa! Wod mi wy陰czyli a ja mam pranie wstawione!

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczyny pytanie. Czy ten ca造 Hakuro h50s jest wart zakupu? Mia豉 kt鏎a?
W maju planuj zakup p璠zla do podk豉du i my郵 o typowym flat topie i rozmy郵am ten Hakuro... Nie bior pod uwag niczego powy瞠j 30z Po prostu nie dam wi璚ej, wystarczy 瞠 mnie boli te 30z...

Stary 2014-04-03, 13:54   #58
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nosz k...wa! Wod mi wy陰czyli a ja mam pranie wstawione!
12498701563_87c0523ba3_o.jpg

Cytat:
Dziewczyny pytanie. Czy ten ca造 Hakuro h50s jest wart zakupu? Mia豉 kt鏎a?
W maju planuj zakup p璠zla do podk豉du i my郵 o typowym flat topie i rozmy郵am ten Hakuro... Nie bior pod uwag niczego powy瞠j 30z Po prostu nie dam wi璚ej, wystarczy 瞠 mnie boli te 30z...
Nie wiem, nie mia豉m hakuro. Ale za to wiem, ze dobra wiza篡stka na YT omawia豉 nak豉danie podk豉du i p璠zle, m.in. te z Hakuro:

http://www.youtube.com/watch?v=t7Rv6SCq3ZE
http://www.youtube.com/watch?v=JLSvYsQE5vg

A teraz wyt逝macz mi, czemu j zasubskrybowa豉m i ogl康am, skoro nawet si nie maluj?

Stary 2014-04-03, 14:03   #59
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance kolorek na 5 zdj璚iu jest identyczny jak m鎩
CT jest fajne, bo sie delikatnie wymywa i odrost nie rzuca sie mocno w oczy.

Dzi瘯i dziewczyny za sugestie odnosnie gard豉.
Zaraz zrobi sobie p逝kank z sol. Przed chwil gada豉m z kole瘸nk, to ona m闚i, 瞠 juz za p騧no u mnie na p逝kanie, 瞠 nic ju nie da. Ale spr鏏uj, mo瞠 jednak co da.
Miodu zaraz si na穋
Kachula taki syrop z cebuli i miodu robi zawsze dzieciom i one go uwielbiaj. Ale mnie odrzuca sam zapach i nie dam rady wzi望 tego do ust Zaraz zrobi ten syrop i oczywiscie spr鏏uje si przem鏂 maj帷 na uwadze, 瞠 bardzo mi sie 酥ieszy by zdrow.

Dziewczyny dzi瘯uj za wasze s這wa. Wszyscy mi m闚i, 瞠 powinnam jecha, tak wi璚 jestem pewna, 瞠 to dobra decyzja.
Przed chwila gada豉m z moj mam i prawie oszala豉 z rado軼i! Tacie nic nie powie, 瞠by mia niespodziank. Mama namawia mnie, 瞠by przyjecha豉 z Pascalkiem, a ja chcia豉m poleciec sama, bo i taniej, i mia豉m bym czas tylko dla siebie i taty. Zadzwoni豉m do m篹a i tez m闚i, 瞠 mam wzi望 ma貫go ze sob. No i teraz jestem zakr璚ona. Wygl康a na to, 瞠 ma造 poleci ze mn. Najwy瞠j jak juz si znudzi w szpitalu, albo b璠zie niezno郾y, to moja mama z nim p鎩dzie na spacer, albo zawieziemy go do moich te軼i闚 - o ile b璠zie chcia zosta. My bylismy ostatni raz w Polsce 2 lata temu, a wi璚 on mia 1,5 roku - nie pami皻a dziadk闚, tyle co ze zdj耩. No ale mo瞠 nie bedzie tak 幢e jak sie wydaje. Nawet nie macie pojecia jak si ciesz, 瞠 zobacze rodzic闚! Lecimy w poniedzia貫k, a wr鏂imy w 鈔od, albo w niedziel. Musze to jeszcze obgadac z m篹ulkiem na spokojnie jak wr鏂i z roboty i wtedy od razu kupi bilety.
Stary 2014-04-03, 14:10   #60
mcromance
Zakorzenienie

Weronisiu, zr鏏 ten syrop ale z cukrem, wtedy nie b璠zie tego dzinego po陰czenia cebuli i miodu. Ja jak robi to tylko i wy陰cznie z cukrem, bo z miodem za md貫 jakie wychodzi.

A kole瘸nk olej, p逝ka mo瞠sz ca造 czas, bo s鏊 pomo瞠 ci wybi cz窷 i ograniczy rozw鎩 reszty bakterii, 瞠by organizm m鏬 sobie z nimi 豉twiej poradzi.

Zgadzam si co do CT. No i na razie moje w這sy nie cierpi od niej, a troch czasu od farbowania ju min窸o. Zobaczymy jak b璠zie dalej.

Weronisia, synka po prostu przygotuj psychicznie - powiedz mu, po co jedziecie i 瞠 b璠zie musia jak co np. z babci i嗆 na spacer, 瞠by "si nie ba豉 sama, to musi m篹czyzna si opiekowa"
Co w ten dese i powinno by ok.

Odpowiedz

Tagi
#w這sy #ciemne, br您owow這se, ciemny br您, farba br您, farbowanie, inebrya, och豉dzanie br您u, rozja郾ianie br您u, rudy poblask, zimny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-08-21 14:35:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.