Nie wiem jak sie malować - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 01:16   #1
mroczna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16

Nie wiem jak sie malować


Mam dość nietypową urodę i nie mam pojęcia, jak się malować. Twarz mam okrągłą, ciemną karnację, oczy ciemne, ale duże, wysokie czoło. Próbowałam nakładać tusz do rzęs i czarną kredkę do oczu na dolną powiekę(tzn przy rzęsach, tak jakby od wewnętrznej strony oka), ale wyglądałam, jakby ktoś mi podbił oko
Głównie zależy mi na oczach, ale gdybyście miały jakieś pomysły byłabym wdzięczna
Na tych zdjęciach mam jeszcze długie włosy, obecnie są do ramion, głównie noszę kitkę.
Dodam też, że jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o makijaż, ale niestety na moim kierunku studiów są pewne wymagania, a ja muszę, niestety, do nich dotrzeć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (101,1 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,1 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (23,5 KB, 147 załadowań)
mroczna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 07:30   #2
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Nie wiem jak sie malować

jak nie potrafisz sie malować radziłabym zostawic czarna kredkemasz ładne duże oczy,wystające kosći policzkowe i ładne duże usta,na dzien podkład najlepiej troszke rozswietlajacy na policzki troszke brązera,jeśli chodzi o cienie to złoto,braz ,nasycona szmaragdowa zieleń,własciwie tu z kolorami mozesz szaleć,ale np do szkoły troszke cienia błyszczacego na oczy ,róż i w zywszym kolorze błyszczyk
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:16   #3
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Cytat:
Napisane przez mroczna88 Pokaż wiadomość
Mam dość nietypową urodę i nie mam pojęcia, jak się malować. Twarz mam okrągłą, ciemną karnację, oczy ciemne, ale duże, wysokie czoło. Próbowałam nakładać tusz do rzęs i czarną kredkę do oczu na dolną powiekę(tzn przy rzęsach, tak jakby od wewnętrznej strony oka), ale wyglądałam, jakby ktoś mi podbił oko
Głównie zależy mi na oczach, ale gdybyście miały jakieś pomysły byłabym wdzięczna
Na tych zdjęciach mam jeszcze długie włosy, obecnie są do ramion, głównie noszę kitkę.
Dodam też, że jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o makijaż, ale niestety na moim kierunku studiów są pewne wymagania, a ja muszę, niestety, do nich dotrzeć.
no z ta kredka do jest straszny pomysl szczegolnie w takim miejscu! mozesz sprobowac zrobic kredka czarna kreske ale cieniutka zaraz przy rzesach na gornej powiece i leciutka pod rzesami na dolnej...dobrze wytuszowac oczy i zobaczyc i to Ci cos pomoze? ja mam dosc podobna urode ale inny uklad twarzy i u mnie to dziala ale roznie to bywa co do reszty to juz indywidualny wybor, ja uzywam blyszczykow o rozjasniajacych usta kolorach albo transparentnych, roz na policzki z maybellina nr 62 i podklad (nie odpowiednia klejnosc ale wiadomom o co chodzi) niedoskonallosci chyba zadnych nie masz bo przynajmniej nie widze nic na tych zdjeciach wiec duzo uzywac podkladu czy pudru nie musisz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:22   #4
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Moim zdaniem Twoje oczy będą ładnie wyglądały w zieleniach i granatach. Kreska grafitowa, ale raczej tylko na górnej powiece, na linii rzęs. Cerę rzeczywiście masz bardzo ładną, poza lekkim podkładem policzki podkreśliłabym pudrem rozświetlającym w perełkach. Twoje usta są duże, dlatego na co dzień proponowałabym Ci pomadkę zamiast błyszczyka, w odcieniach beżowych. A myślałaś o grzywce? Ładnie wyeksponowałaby Twoje oczy.
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:44   #5
mroczna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Dziękuję wszystkim, wezmę pod uwagę wszystkie propozycje i jakoś poeksperymentuję i może nauczę się to wszystko nakładać(pierwszy raz będę trzymała tego typu przedmioty w łapkach ).
Grzywkę już kiedyś miałam, ale szybko zrezygnowałam Nie dość, że kłuła mnie w oczy, to wyglądałam głupio
mroczna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:57   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Witaj.
Jesteś ładną dziewczyną Mroczna88. Masz ciekawą urodę i wiele nie trzeba , by podkreślić Twoje atuty.
Na zajęcia , jeśli masz ładną cerę , bez niedoskonałości - zrezyguj z podkładu, wtedy wystarczy tylko krem. Napisałaś , ze zależy Ci na podkreśleniu oczu i nic w tym dziwnego, bo masz ładne oczy, ale są dość głeboko osadzone; musisz je wydobyć , nakładjąc na górną ruchomą powiekę jasny cień , a na pozostała część ciemnjeszy, pamiętając o prostej zasadzie cimny kolor chowa , kryje, jasny - wydobywa.
Na usta transparentny błyszczyk, kości policzkowe delikatnie podkreśl różem np. w bezpiecznym odcieniu brzoskwini , brwi ładnie wyreguluj i wyczesz nadając im odpowiedni kształt i .... na tym koniec
Tak ładnej dziewczynie nie trzeba nic więcej.
Pzdr.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 23:32   #7
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Możesz usiąść przed lustrem i....robić doswiadczenia. Wtedy zobaczysz w czym Ci do twarzy. Setki razy tak robiłam, polecam!
I zgadzam się z Manolitą-BARDZO ŁADNA Z CIEBIE DZIEWCZYNA!
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 00:00   #8
mroczna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Aż się zawstydziłam

Zamierzam kupić jakieś kosmetyki, ale nie wiem od czego zacząć... Pewnie ten róż brzoskwiniowy i jakieś cienie do powiek... Będę musiała się mocno zastanowić, bo mam 120 zł na to
mroczna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 08:23   #9
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Nie wiem jak sie malować

a ja bym radzila wybrać się do makijażystki-wizażystki (tyle się tego narobiło w ostatnim czasie ). pojdziesz do takiej osobki i ona za pewna kwotę umaluje Cie i doradzi.
kupis zkosmetyki za wiecej jak 100 zlotych i w sumie co Ci po nich, przeciez samo kupno nie nauczy Cie sie nimi poslugiwac, pewnie motoda prob i bledow w koncu sie nauczysz, ale wg mnie po co sie denewrowac przed lustrem, ja bym zaplacila i poszla, przygladalabym sie, a pozniej bym cwiczyla na tanszych kosmetykach. z biegiem czasu sama dojdziesz -lub z pomoca pani makijazystki - co Ci najbardziej odpowiada z kolorowki i nie bedziesz miala wyrzutow sumienia, gdy okaze sie ze ten fantastyczny cien w odcieniu czekolady za 50 zl jest totalnie nie dla Ciebie
zycze powodzenia
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:12   #10
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
a ja bym radzila wybrać się do makijażystki-wizażystki (tyle się tego narobiło w ostatnim czasie ). pojdziesz do takiej osobki i ona za pewna kwotę umaluje Cie i doradzi.
kupis zkosmetyki za wiecej jak 100 zlotych i w sumie co Ci po nich, przeciez samo kupno nie nauczy Cie sie nimi poslugiwac, pewnie motoda prob i bledow w koncu sie nauczysz, ale wg mnie po co sie denewrowac przed lustrem, ja bym zaplacila i poszla, przygladalabym sie, a pozniej bym cwiczyla na tanszych kosmetykach. z biegiem czasu sama dojdziesz -lub z pomoca pani makijazystki - co Ci najbardziej odpowiada z kolorowki i nie bedziesz miala wyrzutow sumienia, gdy okaze sie ze ten fantastyczny cien w odcieniu czekolady za 50 zl jest totalnie nie dla Ciebie
zycze powodzenia
ale tez trzeba miec ta swiadomosc ze niektore z tych makijazystek moga zrobic z czlowieka potwora i zle im doradzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:23   #11
mroczna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Dziękuję za pomoc Wybrałam się do wizażystki i umalowała mnie całkiem ładnie
Oczy na chłodny brąz, róż tzw. brudny róż, brązowa kredka do oczu
Ogólnie dowiedziałam się, że mam typ urody "zima" i pasują mi chłodne kolory
Dziękuję bardzo za pomoc
mroczna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 20:38   #12
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Cytat:
Napisane przez mroczna88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Wybrałam się do wizażystki i umalowała mnie całkiem ładnie
Oczy na chłodny brąz, róż tzw. brudny róż, brązowa kredka do oczu
Ogólnie dowiedziałam się, że mam typ urody "zima" i pasują mi chłodne kolory
Dziękuję bardzo za pomoc
i widzisz juz mniej wiecej wiesz co Ci pasuje zreszta jak tu juz wczesniej pisali ladna z Ciebie dziewczyna wiec duzo Ci miziadel nie trzeba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 07:40   #13
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nie wiem jak sie malować

Cytat:
Napisane przez mroczna88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Wybrałam się do wizażystki i umalowała mnie całkiem ładnie
Oczy na chłodny brąz, róż tzw. brudny róż, brązowa kredka do oczu
Ogólnie dowiedziałam się, że mam typ urody "zima" i pasują mi chłodne kolory
Dziękuję bardzo za pomoc
Ano właśnie miałam napisać, żeby może darować sobie ten brzoskwiniowy róż, zwłaszcza bez testów. Dobrze, że już coś więcej wiesz.

Spróbuj sobie w perfumerii róż nr 95 Bourjois, to chłodny róż połyskujący srebrzyście, w sam raz dla zim.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.