jaki makijaż dla moich oczu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 19:57   #1
kolorowa1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1

jaki makijaż dla moich oczu?


witajcie,
pewnie to strona dla dorosłych kobiet, a ja mam 15 lat, ale pomyslalam ze moze tu się poradze niektórych użytkowniczek, poniewaz mam problem.
mam niby duże oczy , ale wg mnie są małe. ostatnio doszłam własnie, ze wydają one mi sie duże bo mam duze źrenice , a mało tego"białka" . i jesli umaluje na dole kredką oczy to wyglądam koszmarnie. nie wiedzialam czemu tak jest, myslalam ze to dlatego ze mam ciemne oczy , a moje kolezanki ktore tez mają takie oczy , ładnie wyglądają z umalowanym na czarno okiem. udostępnie zdjęcia bez umalowanych oczów i z umalowanymi. same przyznacie ze wyglądam strasznie. i dodam tez zdjęcie , ktore przedstawia "brązowe" oko ale które ma dość małą źrenicę i chyba przyznacie mi racje , ze winą koszmarnego wyglądu mojego umalowanego oka jest duża źrenica.
strasznie zazdroszcze kolezankom , bo one mają oczy ktore idealnie nadają sie do pomalowania. moje widocznie nie kiedy umaluje kreske czarną na górnej powiece jest ciut lepiej niż na dole, ale tez zadna rewelacja. i w takim razie moze doradziłybyście mi jaki lekki makijaż dla moich oczów by pasował? probowalam kiedys cieni do oczu , ale tez efekt byl okropny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07369.jpg (41,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00167.jpg (18,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00172.jpg (15,8 KB, 76 załadowań)
kolorowa1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:19   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: jaki makijaż dla moich oczu?

wątek nie w tym dziale, ale pewnie zostanie przeniesiony więc wypowiem się.


należysz do grona młodych dziewczyn, które:
a. wymyślają sobie swoje niedoskonałości,
b. myślą, że czarna kredka na dolnej powiece to makijaż.

musisz wiedzieć, że praktycznie nie ma na świecie osoby, która dobrze wygląda z takim "makijażem" który widać na Twoim ostatnim zdjęciu. czarna kredka na linii wodnej to fajne dopełnienie wyrazistego make up-u, ale w żadnym wypadku nie cały makijaż - mało kto wygląda korzystnie malując się w taki sposób. jeśli już chcesz robić sobie pojedynczą kreseczkę, to postaw na górną powiekę - sama piszesz że zauważyłaś, iż wtedy jest lepiej.

kolejna sprawa to to, że Twój problem jest całkowicie WYMYŚLONY! wcale nie masz zbyt dużych źrenic, tęczówek, czy czegokolwiek innego. masz piękne, duże oczy, które powinny być podkreślone w odpowiedni dla siebie sposób.
ja radzę wybrać się do kosmetyczki na regulację brwi (Twoje aktualne są trochę za "ciężkie", za grube i przytłaczają spojrzenie - dlatego wydaje Ci się, że Twoje oczy są małe), a z makijażu na razie wypróbować jakieś delikatne, jasne cienie i porządny tusz do rzęs.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:50   #3
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: jaki makijaż dla moich oczu?

Masz dopiero 15 lat, dziewczyno zlituj się Masz ładne oczy więc po co je malować, może tylko na jakieś imprezki. Ale to jedynie użyj tuszu nic więcej. Nie wkopuj się zbyt wcześnie w makijaże, dbaj o cerę Tapetować się będziesz musiała później, teraz ciesz się młodą cerą
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:32   #4
agatat84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: jaki makijaż dla moich oczu?

Witaj! Jesteś młodziutką dziewczyną więc przede wszystkim postaw na lekkie kosmetyki. Pamiętaj makijaż oka to nie wszystko i wcale nie na nim należy skupić uwagę. Ale od początku:
Na pewno zrezygnuj z czarnej kreski. Ze zdjęć wynika, że masz lekko zbliżone oczy od siebie. Proponuję Ci pomalować ruchomą część powieki od wewnątrz jasnym cieniem np. w kolorze pudrowego różu ( matowy bądź satynowy), a na zewnątrz i lekko w zgięciu powieki lekkim brązem. To optycznie oddali oczy od siebie. Jeżeli zalezy Ci na kresce uzyj brązowej kredki na długości 2/3 u góry i 1/3 na dole ( nie wewnątrz tylko przy linii rzęs, dokładnie rozetrzyj- powstanie miękka smuga). Lekko wytuszuj rzęsy, użyj kremu koloryzującego na twarz bądź lekkiego podkładu, lekki puder transparentny ( pamietaj puder nałóż przed makijażem oka, gdyz na powieke tez musisz nalozyc puder), delikatnie musnij kości policzkowe różem w odcieniach różu, błyszczyk na usta i lekki makijaż gotowy. Pamietaj najwazniejszy jest umiar!!! Dobierz odcień podkładu i pudru zgodnie z kolorem karnacji.

P.s. Dziewczyny!! Forumowiczka poprosila o poradę w makijażu a Wy od razu pouczacie "nie maluj się jestes młoda " itp. Jest to każdego indywidualna sprawa. Jeżeli delikatny makijaż pozwoli Jej się poczuć lepiej, to nie widzę przeciwwskazań.
agatat84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.